Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Neceriet!

21.03.2020. 11:27

»

reali

Latvijas sabiedrības interesēs ir atklāt pilnībā visas vietas, kur ir slimie, izolētie un šodien...


Ja nepietiks ar iebraucējiem, specdienesti paši izplatīs, kā tas notika Itālijā un citur, jo ķīnieši no jaungada sen vairs nepamet Ķīnu un tur apkarots makaronvīruss, ko acīmredzmi ieveda ASV specdienesti Ķīnā. Kopš 2014. g. Krievijas iebrukuma Krimā ASV atcēla nāvējošu vīrusu bioloģisku ieroču ražošanas pārtraukumu. Starp citu, netipisko pneomoniju no vīrusa nevis baciļiem un kokiem daudzi pārcietuši jau 2019. gada nogalē kā savdabīgu gripu.

Faktiski notiek pasaules karš, citā, mums neizprotamā formā - pasaule tiek inficēta, lai iznīcinātu planētas iedzīvotājus, sagrautu globālo ekonomiku un palielinātu valstu parādus.

UK inficēti 55 000 cilvēku un viņiem liedz darbu, un sūta mājās, lai slimību izplata pasaulē. Vietējos ārstē citādi.

Atbildēt

Astra

21.03.2020. 08:05

»

Pēcis

Vajag nosaukt arī ielu un māju


Nu izskatās ka mēs speciāli vedam Latvija tos no ārzemēm lai butu saslimušo skaits lielāks ,kāpec tadi speciāli reisi katru dienu ? Un ka ienak tie speciālie teisi ta 10-20 saslimušie vai ar vīrusu ko jūs te dariet ? Lai paliek visi kur ir tās 14 dienas karantinā.izskztas ka valdibai izdevigi ievest.cik daudz tautiešu paliek uz vietas lai neatgriestos un nebutu draugiem radiem risks .Paldies tautieši kuri mūs saprot!!! Tadi frukti ka Skrunda atgriezušies no Anglijas dzerdami vazajas pa Skrundu ,tadus cietumā! Un viņķelei ir jāatkapjas par mutes brūķēšanu kā ministre var pateikt piekš kam ta Ogre jums vajadziga vai viņķele vispār domā ko runā vina nav ieveleta saima tur ielidusi ka žurka un ta ari uzvedas!!!

Atbildēt

Latvija par izmērdēšanu?

20.03.2020. 20:14

Latvijā ir izmērdēšanas politika, tādēļ neziņo vīrusa izplatīšanās ceļus, vietas, la savā mājā grābstītos gar inficētām margām, rokturiem, nenorobežotos tuvākajos veikalos, sak, nekā nopietna nav. Arī žurnaļugas, tos tarp Aidis Tomsons, kāda TV24 saka - nav nozīmes izplatības ceļu ziņošanai vai tml.

Atbildēt

R

20.03.2020. 19:55

»

Pēcis

Vajag nosaukt arī ielu un māju


Atbildīgi cilvēki varētu paši darīt zināmu citiem par savu saslimšanu. Re, saslimušie Holivudas spīdekļi pat intervijas sniedz, paši stāsta kur inficējās un kā ārstējas. Londonā arī skatuves slavenības paši publicē par sevi ziņas un informā kā noris atveseļošanās. Pieļauju, ka par sifilisu būtu kauns stāstīt, bet konkrētajā situācijā, kad no paša īpaši daudz nekas nav atkarīgs - kad vīruss gaisā izplatās, kas tur tāds slēpjams?

Atbildēt

Starp citu

20.03.2020. 19:50

likums taču paredz arī piekrišanu ! Tas taču ir tik vienkārši slimniekam palūdz dot piekrišanu !
Masu mēdijos taču regulāri tiek intervēti saslimuši cilvēki un stāstīts kur viņi atrodas !

Atbildēt

Janka Pipars

20.03.2020. 19:36

»

Dzi

Ārkārtas stāvoklis pēc definīcijas atceļ visus datu aizsardzības likumus. Vēl jau bija tās mācības masu nemieru apkarošanā


Dzi esi stulbs vai izliecies. Ārkārtējais stāvoklis neko neatceļ. MK rīkojumā ir skaidri pateikts, ko un kam tas liek kaut ko darīt.

Atbildēt

Pēcis

20.03.2020. 19:16

»

Juris

Tas, ka nosauc precīzu skolu Salaspilī vai bērnudārzu Piņķos, nav datu aizsardzības pārkāpums. Taču, ja nosauksi pagastu vai pilsētu, tā jau būs teju vai krimināli sodāma rīcība


Vajag nosaukt arī ielu un māju !
Viņķelei vajadzētu šodien atkāpties dēļ neatbilstības veselības ministres amatā.
Kāpēc atbraucēji netiek totali izolēti no mums visiem, Rinkevič un Viņekle, Kariņ varat atbildet ??
Ko jus dariet pidaru valdiba ?

Atbildēt

reali

20.03.2020. 19:12

Latvijas sabiedrības interesēs ir atklāt pilnībā visas vietas, kur ir slimie, izolētie un šodien !!!
Tāpat Latvijas sabiedrības interesēs bija izņēmuma stāvokļa noteikšana valstī no 2.-7.marta, kad parādījās pirmais saslimušais.
Un vēl Latvijas sabiedrības interesēs ir pilnībā izolēt visus atbraucējus jau kopš 12.marta, neļaujot viņiem nonākt kontaktā ar tuviniekiem vai citiem sabiedrības locekļiem uz 2-3 nedēļām.
Ceru, ka šī valdība tiks agri vai vēlu notiesāta par bezdarbību ar īpaši smagām sekām Latvijas tautai.
Pie 1000. saslimušā sāks panikot konkrēti visi !

Atbildēt

hmm

20.03.2020. 18:58

Klausos šito viņķelveidīgo perpelēsanu un uzradās jautājumi; 1) Vai steidzīgi tiek iepirktas plaušu ventilācijas iekārtas?2) vai slimnīcās, ko aizklapēja ciet kāds meklē vecās iekārtas, ko varētu atjaunot? 3) vai kādā darbnīcā steidzoši netiek organizēta šo iekārtu ražošana? miljardu sadalīt jenoti māk, bet kojēdzīgu izdarīr laikam nesanāk.

Atbildēt

Slēpj,

20.03.2020. 17:10

lai būtu vairāk upuru!

Atbildēt

Liepājas izpilddirektors

20.03.2020. 15:10

80% inficēto ir Valsts un Pašvaldību iestāžu un uzņēmumu darbinieki.

Atbildēt

fon der von Bomzē

20.03.2020. 15:08

zivs pūst no galva,ar vīrusu inficējas tikai resnais un treknais gals

Atbildēt

Aha!

20.03.2020. 14:08

»

BBC News 2017. g. 20. decembrī rakstīja

ka ASV atceļ aizliegumu savās laboratorijās izstrādāt bioloģiskos ieročus, tostarp kā vīrusus. No drošiem avotiem zināms, ka ASV un NATO karavīriem pieejamas antivielas koronvīrusam. Šī nav dezinformācija. BBC News ikviens var atrast internetā. Bet avotus par antivielām neatklāšu, lai tās iegūtu interneta...


BBC News Русская служба Навигация на сайте
РазделыВ США отменили запрет на производство смертельных вирусов
* 20 декабря 2017
* Поделиться сообщением в Facebook

Поделиться сообщением в Twitter

Эксперименты с производством вирусов помогают искать новые способы лечения
Правительство США отменило трехлетний запрет на производство смертельно опасных вирусов в лабораторных условиях. Решение объяснили тем, что потенциальная польза исследований компенсирует возможные риски.
Лабораториям теперь можно синтезировать вирусы гриппа, атипичной пневмонии и ближневосточного респираторного синдрома (БВРС).
Запрет на исследования был введен после того, как в нескольких государственных учреждениях США были нарушены правила безопасности при работе с вирусами, в их числе - возбудители сибирской язвы и птичьего гриппа.
* Новое лекарство дает надежду страдающим болезнью Хантингтона
* Британские врачи достигли прорыва в излечении гемофилии
* "Зачем мне есть? Я же умер". Такие люди существуют
В 2014 году по недосмотру произошло два резонансных случая. В июне 75 сотрудников Центра контроля и профилактики заболеваний США в Атланте оказались в зоне, предположительно зараженной бактериями сибирской язвы.
В июле в исследовательском центре рядом с Вашингтоном была обнаружена бесхозная коробка, в которой находились старые пробирки с вирусом оспы.
Кроме того, возникли опасения, что опубликованные результаты исследований о возбудителях заболеваний могут быть использованы для создания вирусов-мутантов.


В 2014 году в США произошло сразу несколько случаев, когда по недосмотру была нарушена техника безопасости в лабораториях
Теперь Национальные институты здравоохранения США (NIH) объявили, что пришло время отменить мораторий на финансирование подобных исследований, предложив при этом новые инструкции по безопасности.
После снятия запрета каждую исследовательскую заявку будет рассматривать специальная комиссия ученых.
Заявка будет одобрена только в том случае, если комиссия решит, что другого способа провести исследование не существует, а также если сопряженный риск компенсируется возможной пользой.
Учреждения, которые занимаются исследованиями, должны продемонстрировать, что их деятельность этически оправдана. У них также должно быть достаточно ресурсов, чтобы обеспечить безопасную работу.
Согласно обновленным инструкциям, лаборатории должны ответственно вести исследования, быстро реагировать и минимизировать возможные риски. Кроме того, они обязаны принимать необходимые меры в случае аварий, несоблюдения правил и процедур, а также возможного нарушения техники безопасности.
"Я уверен, что главный биотеррорист - это сама природа. И нам нужно приложить все усилия, чтобы быть на шаг впереди", - говорит Самюэль Стенли, председатель Национального научно-консультативного совета по биобезопасности США, который руководит внедрением новой политики.
"Базовые исследования с использованием этих агентов в лабораториях, которые доказали, что могут работать без риска, - это ключ к мировой безопасности", - добавил он.
На исследовательские институты также ложится ответственность за то, что возбудители потенциально могут вызвать эпидемию.

Директор Национальных институтов здравоохранения США Френсис Коллинз утверждает, что новая процедура поможет снизить риски от экспериментов
По словам директора NIH Френсиса Коллинза, основная задача заключается в том, чтобы внедрить четкую процедуру, которая гарантирует, что все идет по плану.
Многие ученые встретили это решение с оптимизмом, утверждая, что уровень подготовки к пандемиям в стране резко упал и на национальном уровне, и на уровне штатов. Не последнюю роль в этом, по их мнению, сыграло сокращение финансирования.
В то же время противники нововведения говорят, что эксперименты с гиперморфными мутациями - когда белок меняет свою функцию - могут спровоцировать эпидемии.
Среди них эпидемиолог Марк Липсич из Гарвардского университета. В комментарии для журнала Nature он заявил, что такие эксперименты почти никак не помогут в подготовке к эпидемиям, при этом они могут стать причиной вспышек заболеваний.
Тем не менее, он приветствует введение более серьезной системы контроля за экспериментами.

Atbildēt

BBC News 2017. g. 20. decembrī rakstīja

20.03.2020. 08:45

»

Dirsas valsts

Šī jenotu mātīte pat vairāku nedēļu laikā nav uzskatījusi par vajadzīgu medijos atbilstoši informēt tos slimniekus, kurus sērga visvairāk apdraud, lai gan, piemēram, Anglijā vienai daļai no šādiem slimniekiem ir ieteikts 12 nedēļas izolēties no sabiedrības. Un zināt, kādu ļaunumu viņa klusām paveica...


ka ASV atceļ aizliegumu savās laboratorijās izstrādāt bioloģiskos ieročus, tostarp kā vīrusus. No drošiem avotiem zināms, ka ASV un NATO karavīriem pieejamas antivielas koronvīrusam. Šī nav dezinformācija. BBC News ikviens var atrast internetā. Bet avotus par antivielām neatklāšu, lai tās iegūtu interneta noteiktā kanālā, kuru neaizslēgtu.

Atbildēt

Dzi

20.03.2020. 07:44

Ārkārtas stāvoklis pēc definīcijas atceļ visus datu aizsardzības likumus. Vēl jau bija tās mācības masu nemieru apkarošanā....

Atbildēt

kad

20.03.2020. 06:37

Kad šitā beigs smaidīt.......

Atbildēt

piekrītu

20.03.2020. 02:58

»

iemesls, kāpēc nav jāatklāj

Mūsu pirmo inficēto pacientu mediji izskaitļoja un faktiski vajāja, lienot privātajā dzīvē


inficētā vietā iešpļautu ģīmī tādiem ziņkārīgiem žurnālistēm.

Atbildēt

Asiirietis

20.03.2020. 02:44

»

noriebies

Viņķele nav īstā vietā. Ilgi domā un nevar izdomāt


Kabalists Laitmans pats teica, ka visi ir tajās vietās kur tiem jābūt un notiks tā kā zhīdi pasūtījuši.

Atbildēt

Q

20.03.2020. 02:41

Nu kā jūs cilvēki nesaprotat, visa pamatā ir Viņķeles stulbums un savu iespēju un varas izrādīšana!

Atbildēt

Dirsas valsts

20.03.2020. 02:32

Šī jenotu mātīte pat vairāku nedēļu laikā nav uzskatījusi par vajadzīgu medijos atbilstoši informēt tos slimniekus, kurus sērga visvairāk apdraud, lai gan, piemēram, Anglijā vienai daļai no šādiem slimniekiem ir ieteikts 12 nedēļas izolēties no sabiedrības. Un zināt, kādu ļaunumu viņa klusām paveica jau 2019.gadā, nevienam to īpaši nepamanot? Tas pat nav salīdzināms ar Čakšas e-veselības izgāšanos un naudas izpumpēšanu. Grozīja MK noteikumus, par vairākiem gadiem saīsinot pacientu datu glabāšanu, tas ir, pretēji publiskajai vāvuļošanai par datu aizsardzību, parūpējās par ātrāku pacientu datu iznīcināšanu. Tad padomājiet, kādi ir šīs jenotu mātītes patiesie mērķi.

Atbildēt

Aina

20.03.2020. 00:12

Diemžēl valsts vara rūpējas par covid 19 importētājiem Latvijā, jeb precīzāk par viņu drošību. Savukārt pārējo Latvijas iedzīvotāju drošība un veselība šai valsts varai ir "pie vienas vietas".

Atbildēt

Tas ir apzināti, ne klīniskais idiotisms

19.03.2020. 22:48

»

voila

man interesē tā atbildība, kāda iestājas, ja notiek apzināta minēto datu slēpšana, šajā gadījumā infekcijas lokalizācijas noklusēšana. Un vai tas klasificējams kā klīniskais idiotisms vai arī apzināta profesionāla kaitniecība. Un tos kvēlos datu sargātājus man gribētos palaist ezerā kopā ar krokodilu...


Patīkami, ka par regulu ir ierunājies kāds advokāts. Taču, kā redzat, arī tas neko nedod, jo dzīvojam čekistiski komunistiskā 4.maija melu režīmā, kur "taisnība" ir tikai un vienīgi Viņķeles piesauktajiem SPKC "juristiem". Katram nedaudz izglītotam, loģiski (pat ne juridiski) domājošam izlasot Datu regulu, kļūst saprotams, ka tai nav ne vainas, bet problēma slēpajas tajā, kā 4.maija režīma čekisti un komunisti pretēji visām citām ES valstīm regulu "tulko" savām savtīgajām vajadzībām. Reāli tas ir skaidrs - nonākot atklātībā īstajiem datiem, 4.maija režīms vienkārši pašķīdīs, jo viss ir tā nolaists un izzagts, ka, lai kaut ko glābtu, ir jāņem no tiem, kas visu piesavinājušies. Tāpēc sāk slēpt jau ne tikai apdzīvotās vietas, bet pat jau mirušos, kā šodien LTV1 ziņās parādīja. PSRS laikā vienkārši uz noteiktiem dokumentiem, un pat kartēm bija zīmogs "Sekretno", un kā redzams, šo taktiku 4.maija režīma čekisti un komunisti un viņu atvases pielieto arī tagad. Vakar LR1 ziņās pateica, ka Igaunijā testi prioritāri tiek veikti riska grupu slimniekiem ar smagiem simptomiem un apdraudētāko profesiju pārstāvjiem (ne vārda par kaut kādiem iebraucējiem no citām valstīm ar nelielām iesnām vai galvaasāpēm), šorīt LR1 ziņās pateica, ka Lietuvā ieviesti ierobežojumi bezrecepšu un pirmās nepieciešamības medikamentu tirdzniecībā. Bet kas ir 4.maija režīmā? Visas maskas aptiekās izpirktas, un tagad tiek tirgotas internetveikalos, bezrecepšu zāles arī jau grūti nopirkt, bet testu veikšana ir reāls genocīds - par slimības "skartajām" valstīm ir atzīta jau visa Pasaule, izņemot 4.maija režīma pārvaldīto teritoriju, un tie, kas dzīvo šajā teritorijā un nav tajā iebraukuši no Pasaules, nav pelnījuši saņemt testu, pat ja ir jau smagi simptomi! Un šāda genocīdiska prakse tiek turpināta pat pēc ziņās pateiktā par testu veikšanas kārtību Igaunijā!

Atbildēt

veletaji,laujiet vinkelei atgriezties Rezekne !

19.03.2020. 22:47

»

noriebies

Viņķele nav īstā vietā. Ilgi domā un nevar izdomāt


Vinas staditos kapostus pie ministru kabineta majas Riga ari apeda gliemezi !

Atbildēt

Ka koncerta !

19.03.2020. 22:45

Greta Tumberga tikai iesildija korona virusu !

Atbildēt

GEO

19.03.2020. 20:47

Pareizi, Lauri !
Lai Tev veselība !

Atbildēt

noriebies

19.03.2020. 19:16

Viņķele nav īstā vietā. Ilgi domā un nevar izdomāt.

Atbildēt

REKOMENDĀCIJAS

19.03.2020. 19:14

Pēc neoficiāli apstiprinātas informācijas no LIC speciālistiem Latvijā gaidāma COVID 2019 infekcijas gadījumu straujšs pieaugums pēc 2 nedēļām, tas ir aprīļa sākumā.

Stingri tiek šodien rekomendēta pašizolācija 30 dienu garumā un pilnīgi izslēgt lietot sabiedrisko transportu, bet tā vietā iet ar kājām un braukt ar velosipēdu.
Hepa filtri nespēj aizsargāt vīrusa izplatību, tiek rekomendēts bieža telpu ventilācija ar caurvēju.

Atbildēt

Kocins

19.03.2020. 17:02

»

interesanti

Kā tas palīdzētu infekcijas ierobežošanai? Uzzinājusi, ka tavā pilsētā ir inficētais, tu pārstātu laizīt durvju rokturus? Tikai tas saslimušais bija tajā pilsētā arī vakar, kad viņam noņēma analīzes un arī aizvakar un aizaizvakar, kad slimības simptomu vēl nebija, bet vīrusus varēja atstāt visur...


Atvainojos,bet apbrīnoju jūsu debīlismu.Ja zinātu kurā pilsētā vai miestā ir inficētais kurš vienkārši ir tikpat debīls un apmeklē sabiedriskas vietas,tad es sēstos mašīnā un brauktu iepirkties un paelpot svaigu gaisu tur kur neatrodas tie nesapratēji.Ja tāda vieta nebūs,tad sēdēšu mājās un pasūtīšu nepieciešamā piegādes.

Atbildēt

interesanti

19.03.2020. 16:50

»

ESMAIJA

Manuprāt, tas tikai palīdzētu slimības ierobežošanai, ja cilvēki zinātu kur, kas un kad.Tā nav lieta kas jāslēpj. Ne jau vārdu kāds prasa, bet konkrētas vietas norādi. Un tam turēties pretī nav normāla, bet debīla cilvēka rīcība. Vai tīšu prāt izvērsta ļaunprātība pret veselajiem...


Kā tas palīdzētu infekcijas ierobežošanai? Uzzinājusi, ka tavā pilsētā ir inficētais, tu pārstātu laizīt durvju rokturus? Tikai tas saslimušais bija tajā pilsētā arī vakar, kad viņam noņēma analīzes un arī aizvakar un aizaizvakar, kad slimības simptomu vēl nebija, bet vīrusus varēja atstāt visur.

Atbildēt

Derdz

19.03.2020. 16:44

Kam jums visiem tas kartes vai tada kada ir jeb detalizetaka tas neko nemaina galvenais ieverojiet epid.prasibas utml un ceresim uz to labo jo kuri iebrauc latvija uz robezas aizturet un uz noteiktu vietu karantinu divam nedelam nevis laut doties uz majam.bet galvenais cik daudz mes zinam par to virusu kaa izplatad ..varbut ja nav nekadu simptomu cilvekam elpojot gaisa no ieksa noklust telpa pie citiem.

Atbildēt

Laurim

19.03.2020. 16:40

Ir skaidrs, kā Ļaudīm ir taisnība, turklāt viņš šos likumus zina daudz labāk par inspekcijas aprobežoto bābu bataljonu. Problēma ir citur- viņķeles ministrijā nav neviena, kurš prastu karti piesaistīt datiem, jo ĢIS viņiem ir kosmosa zinātne...

Atbildēt

tizlenis

19.03.2020. 16:26

»

Lauku iedzīvotājs

Jūs aptrakuši esat Rīgā...


Gan Valmierā, gan Alūksnē ir saslimušais. Arī Siguldā.

Atbildēt

Juris

19.03.2020. 16:23

Tas, ka nosauc precīzu skolu Salaspilī vai bērnudārzu Piņķos, nav datu aizsardzības pārkāpums. Taču, ja nosauksi pagastu vai pilsētu, tā jau būs teju vai krimināli sodāma rīcība.

Atbildēt

S

19.03.2020. 15:06

»

voila

man interesē tā atbildība, kāda iestājas, ja notiek apzināta minēto datu slēpšana, šajā gadījumā infekcijas lokalizācijas noklusēšana. Un vai tas klasificējams kā klīniskais idiotisms vai arī apzināta profesionāla kaitniecība. Un tos kvēlos datu sargātājus man gribētos palaist ezerā kopā ar krokodilu...


Tu no mēness nokriti? Latvijā neviens ierēdnis ne par ko neatbild. Viņiem,redz, politiskā atbildība. Piezīme vai rājiens labākajā gadījumā.Būtu kā Ķīnā, kur pie sienas liek, būtu kārtība valsts pārvaldē. Kīnā 1,4 miljardi iedzīvotāju, bet kārtība un sasniegumi nav salidzināmi ar bezatbildības citadeli - Latviju. No varas un varnešu pašu personīgās atbildības atkarīga valsts.

Atbildēt

Ķīna, Izraēla var

19.03.2020. 15:02

»

Хм

Да, их карта очень удачное решение! Не раскрывая имен, например указать, что 15 марта в 16.40 сел в автобус Рига Валмиера. Все, кто ехал этим рейсом, могут проветриться сразу.и в чем тут нарушение...


Ir manīts, ka Ķīna, Izraēla publicē visas ziņas, sīki un pilnīgi, cik pilnīgi, nezinu, saka ka pat v;ārdus raksta, lai cilvēki zinātu, lai aizsargātos un lai piespiestu inficētos sargāt citus.

Atbildēt

R

19.03.2020. 15:00

»

iemesls, kāpēc nav jāatklāj

Mūsu pirmo inficēto pacientu mediji izskaitļoja un faktiski vajāja, lienot privātajā dzīvē


Varēja pats paziņot, saslimšanas faktā nekā slēpjama nav. Precīzi informējot, būs mazāks skaits saslimuso

Atbildēt

neKrievs

19.03.2020. 14:59

»

Tumaija!

Koronvīruss izspruka no Ķīnas laboratorijas? Kurš tam tic? To izlaida pa visu pasauli slependienesti, lai korelētu biržu indeksus, atbrīvotos no tiem, kam vāji nervi un uzsāktu pasaules karu, civiliedzīvotājiem liekot tupēt mājās un lai nevazājas apkārt un nelido ar lidmašīnām karadarbības arēnā Defender...


Ja Krievja, Krievijas specdienesti (sarunā - krievi) stāsta kaut ko, it kā sliktu, tas nozīmē, tad zini, ka viņi stāsta par sevi, lai paskrietu priekša, kamēr pasaule nesaķ kladzināt, ko nodarīja krievi. Tā ir čekistu izgudrota metode kā nodošināt viņus - re , tas fakts ir citu ļaunais darbs. Un noklausies video un spried vai tā ir taisnība:

https://www.facebook.com/miervaldis.kalans/videos/2936147126444592/UzpfSTEwMDAwMTU0MjExNzE0NDoyOTc3NzMxNTYyMjg4MjE4/?comment_id 2979041652157209¬if_id 1584311250623560¬if_t feed_comment

Atbildēt

TT

19.03.2020. 14:57

»

Inga

Beidzot kāds pamatots viedoklis par datu aizsadzību. Paldies autoram...


pašiem saslimušajiem varbūt jāinformā un pie sava dzīvokļā vai mājas jāizkar karogs ar uzrakstu COVID? Tā būs ātri un efektīvi!

Atbildēt

Хм

19.03.2020. 14:45

»

XXX

Lietuva ir uzzimejusi pilnu karti, ka inficejusies parvietujusies pa Lietuvu ( ir ari pa Latviju). Vini vairs nav ES, ja var so datu aizsardzibu parkapt sabiedribas intereses, bet Latvija nevar


Да, их карта очень удачное решение! Не раскрывая имен, например указать, что 15 марта в 16.40 сел в автобус Рига Валмиера. Все, кто ехал этим рейсом, могут проветриться сразу.и в чем тут нарушение ?

Atbildēt

Tumaija!

19.03.2020. 14:29

»

ESMAIJA

Manuprāt, tas tikai palīdzētu slimības ierobežošanai, ja cilvēki zinātu kur, kas un kad.Tā nav lieta kas jāslēpj. Ne jau vārdu kāds prasa, bet konkrētas vietas norādi. Un tam turēties pretī nav normāla, bet debīla cilvēka rīcība. Vai tīšu prāt izvērsta ļaunprātība pret veselajiem...


Koronvīruss izspruka no Ķīnas laboratorijas? Kurš tam tic? To izlaida pa visu pasauli slependienesti, lai korelētu biržu indeksus, atbrīvotos no tiem, kam vāji nervi un uzsāktu pasaules karu, civiliedzīvotājiem liekot tupēt mājās un lai nevazājas apkārt un nelido ar lidmašīnām karadarbības arēnā Defender 2020. laikā. Ļaunuma impērijai Krievijai būs vienreiz kirdik krievu nacistiskajiem staļinistiem - Krievijas militāristiem un viņu klaunam Putina klonam, jobanajam udmurtam.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...