Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Yes

24.01.2020. 08:27

»

Nja

Kokaīna iespaidā rakstīts


Mefedrona iespaidā, to jau sen visir tirgo kā kokaīnu, iedarbība līdzīga, cena arī

Atbildēt

Hihi

24.01.2020. 08:23

Antracītgalvu kašķis

Atbildēt

jaajaa

24.01.2020. 01:37

»

novērtēt šo rakstu?

Kā lai to izdara,ja "nevērtējas


..:D....var naudā...vai natūrā.....kamēr lapsenes nav vēl nosprāgušas...

Atbildēt

motorhead 1916

23.01.2020. 14:06

Fu... Kaiminsh nav pat cilveeks shii vaarda klasiskajaa izpratnee. Bet Tu, Aldi, labaak atceries Tukumu, nevis te muldi daudz. Pavada ta iisa... :-)

Atbildēt

novērtēt šo rakstu?

23.01.2020. 09:57

Kā lai to izdara,ja "nevērtējas"?

Atbildēt

cilveks444

23.01.2020. 04:34

Par Kaimiņu!

Vienotības kājslauķis Kaimiņš pilda Maskavas Anniņas norādes, jo, skat, KPV LV vēl izdomās, ka jāsāk pildīt vēlētājiem dotie solījumi, kurus Kaimiņš piesmēja. Tāpēc arī faktiski JKP biedrs Kaimiņš ārdās un plosās, jo ir labs savas vecmuteres skolnieks. Lai var noziņot vecmuterei – darīts, kaitējums Latvijai nodarīts maksimāls. Kaimiņš pacentās, lai noraktu KPV LV, bet nav šaubu, ka plāns, kā to izdarīt dzima Vienotības un tās satelītu nometnē.

Ja KPV LV sāks pildīt vēlētājiem dotos solījumus, ja neies Vienotības un tās klona JKP pavadā, tad KPV LV, ja ne spēs atdzimt, tad vismaz nepaliks tautas atmiņā, kā pēdējie nelieši. Jo nekas jau vēl nav beidzies, un, skat, tie pēdējie būs tie pirmie. Iespējams, citās partijās, ja laicīgi sāks darboties tautas labā, nevis Latvijas kaitnieku labā. Tiesa, jāatzīst, ka Vienotībai ir izdevies piebarot pārāk daudz KPV LV biedru, kas ir nodevuši priekšvēlēšanu solījumus un kalpo kliķei.

Kalpo ar maksimālu jaudu, zemu pieliekušies, līzdami uz vēdera kā tādi kalpi, kas cenšas izpatikt saimniekam. Daži saka, ka Kaimiņu “uzmeta”, bet tā nav tiesa, jo vispār jau “uzmeta” Kaimiņš. Kaimiņš bija iniciators tam, lai pagultos apakšā Vienotībai, Kaimiņš gāja uz JKP nometni, kā uz savām mājām, lai stučītu par savējiem, par KPV LV. Kā jau minēju, labs savas vecmuteres, kura ir čekas maisos, skolnieks.

Tiem, kas “tankā”, iesaku izlasīt M.Ruka grāmatu “LATVIJAS VALSTS NOSLĒPUMS”. Tur par Kaimiņu ir, oi, kur daudz uzrakstīts. Tāpat, kā par Bordānu un Jurašu. Izrādās Kaimiņš kādā TV3 raidījumā ir smagi izņirgājies par latviešiem. Par to uzrakstījis kāds Mārtiņš Kālis, tobrīd Lundas universitātes doktorants. Un šis viņa raksts, kur Kaimiņš atklājas pavisam neglītā gaismā, nav atrodams Latvijas bibliotēku speciālajā informācijas tīklā, jo šis raksts, meklējot Artusu Kaimiņu, neizlec laukā, kā tam būtu jābūt. Toties aši knaši izlec laukā visi Kaimiņu slavinošie raksteļi.

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

23.01.2020. 02:28

»

pasmejies par sevi pac

Labāk uzmanies, ka ar tevi neatslaukās, izbeigsies tev dienas jaukās


Labāk uzdāvini sev smadzenes, beidzot, kaut vai no sūdumušas donorētas, ja citas par jaudīgu.

Atbildēt

domīgais

22.01.2020. 13:20

»

nu

ziniet, senajiem grieķiem,un daudzām citām gudrām tautām, bija taisnība - par lietām, kas ietekmē lielas cilvēku masas, nevajadzētu lemt jaunākiem par 40 gadiem,līdz tam - lai pierāda sevi biznesā, karjerā, nobriest personība, realizējas laulības dzīvē uttt. Citādi šādas nenobriedušas personības ietekmē...


Lasot komentāru,prātā nāk austrāliešu latvieša iesmējiens par Latvijas politiķiem.ka Austrālijā politikā iet bagāti cilvēki,lai vaidotu valsts politiku,savukārt Latvijā iet politikā,lai paliktu bagāti.Te varētu vēl papildinā, ieiet politikā ar veselu bagāžu paradsaistību.Ja netiec galā ar savu naudu,noziegums ir uzticēt tādam valsts (mūsu)naudu.

Atbildēt

veterinārārsts

22.01.2020. 13:00

Kaimiņš ir dzērājs, lieto narkotikas un tamdēļ nepārtraukti svīst. Pēc tās viņa izraisītās avārijas ir arī slims ar galvu. Vajadzētu ārstu pārbaudi, vai nav jāved uz Tvaika ielu.

Atbildēt

dakteris

22.01.2020. 10:22

Noskatījos interviju ar Kaimiņu Krustpunktā. Tas cilvēks ir slims ar galvu un aprobežots, ar grūtībām atkārto iemācītas frāzes par godīgumu un cīņu pret ZZS vai Saskaņu. Acīmredzamas dzērāja pazīmes. Savā partijā zaga naudu, tagad cenšas izbēgt no tiesas un lien pie Strīķes ar Bordānu.

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

22.01.2020. 00:52

»

pasmejies par sevi pac

atnāca zaķītis


Tā arī turpini - "pasmietiesparsevipac". Tikai uzmanies, ka par taviem slavinājumiem Lielais Lācis tev, zaķītim bezkaunīgam lūriķim skapja durvju virinātājam, var uzlikt "pateicības" čupu - tad visi virinās tava skapja durvis un lūrēs, kā tu bezkaunīgi smirdēsi pa visu skapi. ;)

Atbildēt

pasmejies par sevi pac

21.01.2020. 21:48

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


atnāca zaķītis
bezkaunīgs lūriķis
skapja durvis virināt
Lielo Lāci slavināt

Atbildēt

FKK - Fakts

21.01.2020. 18:34

»

Fakts

"...valsti par kuru cīnījās Brīvības cīņās, kuru dibināja Čakste


Novērtēju jūsu zināšanas vēsturē, tomēr cilvēks, kurš spēj saredzēt notikumus mazliet lielākas kopsakarības, labi saprot, ka Latvijas valsts dibināšanas procesi sākās krietni pirms 1918. gada 18. novembra un turpinājās arī pēc tam. Čakstes loma ir ārkārtīgi būtiska.
Protams, ne viņš, ne arī pārējie visdrīzākais nevarēja iedomāties, ka reiz viņu izloloto valsti nospēlēs un izmainīs sīknaudā alkatīgi nelieši un atkarībās ieslīguši krimināli tipi.

Atbildēt

Fakts

21.01.2020. 17:48

»

FKK

Laimi, tā nu ir sanācis, ka tiešām - par laimi, ne Gobzems, ne Kaimiņš, pat ne Strīķe nav valsts. Latvijas Republika ir kaut kas daudz, daudz vairāk un šīs ļoti savādās personas pavisam noteikti nepārstāv valsti par kuru cīnījās Brīvības cīņās, kuru dibināja Čakste un citi patiesi ievērojami cilvēki...


"...valsti par kuru cīnījās Brīvības cīņās, kuru dibināja Čakste..."
Te parādās maza, bet būtiska neprecizitāte. Čakste Latvijas dibināšanā nepiedalījās. Nav zināms - sakarā ar lietainu laiku vai kā savādāk, bet fakts ir fakts.

Atbildēt

Lato Lapsa

21.01.2020. 13:50

Man pašam šis raksts nesimpatizē. Vēl jo mazāk pats deputāts Gobzems, kurš savu "maizes tēvu" uzdevumā ir gatavs uz jebkāda viedokļa paušanu. Tomēr publicējām šo rakstu, jo Pietiek ir atklāta un daudzpusīga vieta. Kā Haidparks Londonā.

Atbildēt

manupraat

21.01.2020. 12:57

Var jau teikt, ka Gobzems pats ir taads un 'sitaads, bet to, ko vi'n's raksta ir veertiigi izlasiit. Jo vi'n's paarzin aprakstiito teemu, bet juus nepaarzinaat. Tad nu lasiet un iepaziistiet savus politiskos elkus, pirms rik'sojiet atkal uz kaarteejaam partiju mafijas riikotajaam veelee'sanaam! Kad juus beidzot sapratiisiet, ka 'saadu pamfletu var sarakstiit par KATRU Saeimaa "ieveeleeto" deputaatu un nekas tur nebuus iipa'si melots? Taapeec ir jaapieprasa mainiit Veelee'sanu likumu, nevis paklausiigi jaaskrien piedaliities 'sajaa veelee'sanu farsaa!

Atbildēt

hi hi

21.01.2020. 12:23

Forši sarakstīts,izskatās pēc patiesības,labi izrēcos atmiņā par suņabūdu un uguns-grēku BAHUSA delerijā.Jauka dzīve tautas kalpam?!

Atbildēt

nu nez

21.01.2020. 12:10

»

Nja

Kokaīna iespaidā rakstīts


Drīzāk jau veļas pulvera iespaidā.....

Atbildēt

nu

21.01.2020. 11:58

ziniet, senajiem grieķiem,un daudzām citām gudrām tautām, bija taisnība - par lietām, kas ietekmē lielas cilvēku masas, nevajadzētu lemt jaunākiem par 40 gadiem,līdz tam - lai pierāda sevi biznesā, karjerā, nobriest personība, realizējas laulības dzīvē uttt. Citādi šādas nenobriedušas personības ietekmē tautas un valsts likteni, neatgriezeniskā veidā.Cita lieta, ka šādas personības var arī nekad nenobriest. Un 33 gadu vecumā realizēties tikai var patiesi ģēniji.Kuru mums, diemžēl, nav.

Atbildēt

Ruksis

21.01.2020. 11:39

Viss jau labi, bet raksta autors aizmirsis kā pats Annas apskāvienos pa Alberta ielas kabūžiem draiskojās:))

Atbildēt

FKK

21.01.2020. 11:22

»

Laimis

Gobzemam un Lapsam būtu īstā vieta psihenē. Kaut kāds murgs pie mums notiek. Cik dziļi ir jāienīst mūsu valsts, lai tādi Lapsas te varētu ķengāties? Vispirms jāskatās uz sevi. Bet kāds taču to Lapsu finansē


Laimi, tā nu ir sanācis, ka tiešām - par laimi, ne Gobzems, ne Kaimiņš, pat ne Strīķe nav valsts. Latvijas Republika ir kaut kas daudz, daudz vairāk un šīs ļoti savādās personas pavisam noteikti nepārstāv valsti par kuru cīnījās Brīvības cīņās, kuru dibināja Čakste un citi patiesi ievērojami cilvēki.

Atbildēt

RRR

21.01.2020. 11:19

»

Gunča no Kokorevas.

Kaimiņā ir kaut kas cilvēcīgs, bet Gobzemā nav


Gunča, nav Kaimiņā nekā no cilvēka emocijām. Viņš labāk prot tās imitēt, izspēlēt. Bet cilvēcīga empātija viņam sen ir amputēta, kā šķira. Viņam tādas elementāri nav. Atkarības deformēt personības - tas ir sen pierādīts zinātnisks fakts, kuru var izlasīt jebkurā nopietnā medicīnas grāmatā. Kaimiņam ir visi simptomi. Pajautā jebkuram šīs jomas medicīnas speciālistam.

Atbildēt

GTi

21.01.2020. 11:15

»

...

Diemžēl patiesais stāsts par deputātiem ir vēl traģiskāks,Gobzems atklāj tikai daļu patiesība,bet ne pašu būtību.Tāds pat melis ka Kaimiņš


Jā, tā ir taisnība. Gobzems ir no tās pašas šlakas. Taisnība ir tiem, kuri saka, ka Latvijā noticis valsts apvērsums - Valsts varu sagrābuši psihopāti, nelieši un zagļi. (psihopāts - tā ir korekta medicīniskā diagnoze tā dēvētajiem sociopātiem)
Zīmīgi, ka viņa "atklāsme" par Kaimiņu parādījās tikai pēc, tam kad netika piedalīts pie siles. Pirms tam nezināja, neredzēja, kas viņš par tipu? Zināja un kā vēl zināja. Bet bija iedomājies, ka to vājprātīgo pats varēs vadīt. Nenovērtēja profesionālu mentu pieredzi kontrolēt plānprātiņus. Piedevām, Annuškai, pašai esot ilgstoši ar mentālām problēmām, ir attīstījušās maniakālas manipulācijas prasmes. Centrāltirgus čigāni var ūdeni pienest

Atbildēt

Gunča no Kokorevas.

21.01.2020. 11:15

Kaimiņā ir kaut kas cilvēcīgs, bet Gobzemā nav !!!!!!

Atbildēt

Laimis

21.01.2020. 11:09

Gobzemam un Lapsam būtu īstā vieta psihenē. Kaut kāds murgs pie mums notiek. Cik dziļi ir jāienīst mūsu valsts, lai tādi Lapsas te varētu ķengāties? Vispirms jāskatās uz sevi. Bet kāds taču to Lapsu finansē????

Atbildēt

...

21.01.2020. 11:07

»

GTi

Būtu jau smieklīgi


Diemžēl patiesais stāsts par deputātiem ir vēl traģiskāks,Gobzems atklāj tikai daļu patiesība,bet ne pašu būtību.Tāds pat melis ka Kaimiņš.

Atbildēt

jaajaa

21.01.2020. 11:01

...a par ko raksts ?...:)

Atbildēt

Autors nav homo sapiens

21.01.2020. 11:00

Cik zemu gan jānolaižas autoram, lai uzrakstītu šo murgojumu. Pilnīgi slims cilvēks. Vajadzētu izjust kaut vai cieņu pret Artusu par to, ka viņš ievilka Saeimā šo nevienam agrāk nezināmo viduvējību- ķengātāju. Zemiski vārdu mamma lietot kā izsmieklu. Ja runa par Artusa mammu, tad pazīstu viņu personīgi- ļoti skaista sieviete, kura kādreiz vadīja aerobikas nodarbības, gudra, inteliģenta, sportiska. Iesaku mainīt likumu un visiem potenciālajiem Saeimas deputātiem iziet veselības pārbaudi, t.sk. arī psihiatra.

Atbildēt

Opis

21.01.2020. 10:49

Rakstnieks iegājis maniakālā fāzē...

Atbildēt

GTi

21.01.2020. 10:43

Būtu jau smieklīgi.
Tomēr traģiska ir apziņa, ka stāsts par Latvijas Republikas Saeimas deputātiem. Un nav nemaz tik tālu no patiesības. Diemžēl.

Atbildēt

Mjaa

21.01.2020. 10:05

GOVJZEMS māk dzejot, bet lai tiesās iesniegt pareizi visus dokumentus ar pirmo reizi.. Tur problēmas lielas, neskatoties uz lielo honorāru ko sev noteicis..
Mūžu dzīvo mūžu mācies..

Atbildēt

klusais

21.01.2020. 09:43

Tikai viedoklis, ne apgalvojums.
Kaimiņš ir fizisks, morāls un garīgs invalīds.
Bet Gobzems - vēl daudz, daudz sliktāks.

Atbildēt

Garāmgājēj!

21.01.2020. 09:24

Paej garām un nekreņķējies par Gobzemu,lai Kaimiņš gozējas Annas padusē,lai Gobzems dara savu darbu,bet tu ej garām,garāmgājēj,ej garām...

Atbildēt

Nja

21.01.2020. 08:45

Kokaīna iespaidā rakstīts?

Atbildēt

Teo

21.01.2020. 08:14

Kas ir Carnikavas nēģis?!

Atbildēt

Vaira3000

21.01.2020. 07:59

Sitadus stastus ar izdomatiem personaziem varetu vairaak. Izklaidejosaa vertiba ir nenoliedzama.

Atbildēt

lauķis

21.01.2020. 07:42

Nu nespēju neatcerēties veco pantiņu;draugs draugam laiku kavē...
Diemžēl abi šie personāži ir līdzvērtīgi,pilnīgi deģenerāti.Viņos cilvēciskā dzirksts ir mirusi.

Atbildēt

Garāmgājējs

21.01.2020. 07:28

Gobzens saprot, ka pats ir pilnīgi ielīdis sūdos, cenšas ar šiem sūdiem sasmērēt citus. Ne jau Gobzemam būtu jārunā par citiem. Labāk pastāstītu par sevi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....