Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Yes

24.01.2020. 08:27

»

Nja

Kokaīna iespaidā rakstīts


Mefedrona iespaidā, to jau sen visir tirgo kā kokaīnu, iedarbība līdzīga, cena arī

Atbildēt

Hihi

24.01.2020. 08:23

Antracītgalvu kašķis

Atbildēt

jaajaa

24.01.2020. 01:37

»

novērtēt šo rakstu?

Kā lai to izdara,ja "nevērtējas


..:D....var naudā...vai natūrā.....kamēr lapsenes nav vēl nosprāgušas...

Atbildēt

motorhead 1916

23.01.2020. 14:06

Fu... Kaiminsh nav pat cilveeks shii vaarda klasiskajaa izpratnee. Bet Tu, Aldi, labaak atceries Tukumu, nevis te muldi daudz. Pavada ta iisa... :-)

Atbildēt

novērtēt šo rakstu?

23.01.2020. 09:57

Kā lai to izdara,ja "nevērtējas"?

Atbildēt

cilveks444

23.01.2020. 04:34

Par Kaimiņu!

Vienotības kājslauķis Kaimiņš pilda Maskavas Anniņas norādes, jo, skat, KPV LV vēl izdomās, ka jāsāk pildīt vēlētājiem dotie solījumi, kurus Kaimiņš piesmēja. Tāpēc arī faktiski JKP biedrs Kaimiņš ārdās un plosās, jo ir labs savas vecmuteres skolnieks. Lai var noziņot vecmuterei – darīts, kaitējums Latvijai nodarīts maksimāls. Kaimiņš pacentās, lai noraktu KPV LV, bet nav šaubu, ka plāns, kā to izdarīt dzima Vienotības un tās satelītu nometnē.

Ja KPV LV sāks pildīt vēlētājiem dotos solījumus, ja neies Vienotības un tās klona JKP pavadā, tad KPV LV, ja ne spēs atdzimt, tad vismaz nepaliks tautas atmiņā, kā pēdējie nelieši. Jo nekas jau vēl nav beidzies, un, skat, tie pēdējie būs tie pirmie. Iespējams, citās partijās, ja laicīgi sāks darboties tautas labā, nevis Latvijas kaitnieku labā. Tiesa, jāatzīst, ka Vienotībai ir izdevies piebarot pārāk daudz KPV LV biedru, kas ir nodevuši priekšvēlēšanu solījumus un kalpo kliķei.

Kalpo ar maksimālu jaudu, zemu pieliekušies, līzdami uz vēdera kā tādi kalpi, kas cenšas izpatikt saimniekam. Daži saka, ka Kaimiņu “uzmeta”, bet tā nav tiesa, jo vispār jau “uzmeta” Kaimiņš. Kaimiņš bija iniciators tam, lai pagultos apakšā Vienotībai, Kaimiņš gāja uz JKP nometni, kā uz savām mājām, lai stučītu par savējiem, par KPV LV. Kā jau minēju, labs savas vecmuteres, kura ir čekas maisos, skolnieks.

Tiem, kas “tankā”, iesaku izlasīt M.Ruka grāmatu “LATVIJAS VALSTS NOSLĒPUMS”. Tur par Kaimiņu ir, oi, kur daudz uzrakstīts. Tāpat, kā par Bordānu un Jurašu. Izrādās Kaimiņš kādā TV3 raidījumā ir smagi izņirgājies par latviešiem. Par to uzrakstījis kāds Mārtiņš Kālis, tobrīd Lundas universitātes doktorants. Un šis viņa raksts, kur Kaimiņš atklājas pavisam neglītā gaismā, nav atrodams Latvijas bibliotēku speciālajā informācijas tīklā, jo šis raksts, meklējot Artusu Kaimiņu, neizlec laukā, kā tam būtu jābūt. Toties aši knaši izlec laukā visi Kaimiņu slavinošie raksteļi.

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

23.01.2020. 02:28

»

pasmejies par sevi pac

Labāk uzmanies, ka ar tevi neatslaukās, izbeigsies tev dienas jaukās


Labāk uzdāvini sev smadzenes, beidzot, kaut vai no sūdumušas donorētas, ja citas par jaudīgu.

Atbildēt

domīgais

22.01.2020. 13:20

»

nu

ziniet, senajiem grieķiem,un daudzām citām gudrām tautām, bija taisnība - par lietām, kas ietekmē lielas cilvēku masas, nevajadzētu lemt jaunākiem par 40 gadiem,līdz tam - lai pierāda sevi biznesā, karjerā, nobriest personība, realizējas laulības dzīvē uttt. Citādi šādas nenobriedušas personības ietekmē...


Lasot komentāru,prātā nāk austrāliešu latvieša iesmējiens par Latvijas politiķiem.ka Austrālijā politikā iet bagāti cilvēki,lai vaidotu valsts politiku,savukārt Latvijā iet politikā,lai paliktu bagāti.Te varētu vēl papildinā, ieiet politikā ar veselu bagāžu paradsaistību.Ja netiec galā ar savu naudu,noziegums ir uzticēt tādam valsts (mūsu)naudu.

Atbildēt

veterinārārsts

22.01.2020. 13:00

Kaimiņš ir dzērājs, lieto narkotikas un tamdēļ nepārtraukti svīst. Pēc tās viņa izraisītās avārijas ir arī slims ar galvu. Vajadzētu ārstu pārbaudi, vai nav jāved uz Tvaika ielu.

Atbildēt

dakteris

22.01.2020. 10:22

Noskatījos interviju ar Kaimiņu Krustpunktā. Tas cilvēks ir slims ar galvu un aprobežots, ar grūtībām atkārto iemācītas frāzes par godīgumu un cīņu pret ZZS vai Saskaņu. Acīmredzamas dzērāja pazīmes. Savā partijā zaga naudu, tagad cenšas izbēgt no tiesas un lien pie Strīķes ar Bordānu.

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

22.01.2020. 00:52

»

pasmejies par sevi pac

atnāca zaķītis


Tā arī turpini - "pasmietiesparsevipac". Tikai uzmanies, ka par taviem slavinājumiem Lielais Lācis tev, zaķītim bezkaunīgam lūriķim skapja durvju virinātājam, var uzlikt "pateicības" čupu - tad visi virinās tava skapja durvis un lūrēs, kā tu bezkaunīgi smirdēsi pa visu skapi. ;)

Atbildēt

pasmejies par sevi pac

21.01.2020. 21:48

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


atnāca zaķītis
bezkaunīgs lūriķis
skapja durvis virināt
Lielo Lāci slavināt

Atbildēt

FKK - Fakts

21.01.2020. 18:34

»

Fakts

"...valsti par kuru cīnījās Brīvības cīņās, kuru dibināja Čakste


Novērtēju jūsu zināšanas vēsturē, tomēr cilvēks, kurš spēj saredzēt notikumus mazliet lielākas kopsakarības, labi saprot, ka Latvijas valsts dibināšanas procesi sākās krietni pirms 1918. gada 18. novembra un turpinājās arī pēc tam. Čakstes loma ir ārkārtīgi būtiska.
Protams, ne viņš, ne arī pārējie visdrīzākais nevarēja iedomāties, ka reiz viņu izloloto valsti nospēlēs un izmainīs sīknaudā alkatīgi nelieši un atkarībās ieslīguši krimināli tipi.

Atbildēt

Fakts

21.01.2020. 17:48

»

FKK

Laimi, tā nu ir sanācis, ka tiešām - par laimi, ne Gobzems, ne Kaimiņš, pat ne Strīķe nav valsts. Latvijas Republika ir kaut kas daudz, daudz vairāk un šīs ļoti savādās personas pavisam noteikti nepārstāv valsti par kuru cīnījās Brīvības cīņās, kuru dibināja Čakste un citi patiesi ievērojami cilvēki...


"...valsti par kuru cīnījās Brīvības cīņās, kuru dibināja Čakste..."
Te parādās maza, bet būtiska neprecizitāte. Čakste Latvijas dibināšanā nepiedalījās. Nav zināms - sakarā ar lietainu laiku vai kā savādāk, bet fakts ir fakts.

Atbildēt

Lato Lapsa

21.01.2020. 13:50

Man pašam šis raksts nesimpatizē. Vēl jo mazāk pats deputāts Gobzems, kurš savu "maizes tēvu" uzdevumā ir gatavs uz jebkāda viedokļa paušanu. Tomēr publicējām šo rakstu, jo Pietiek ir atklāta un daudzpusīga vieta. Kā Haidparks Londonā.

Atbildēt

manupraat

21.01.2020. 12:57

Var jau teikt, ka Gobzems pats ir taads un 'sitaads, bet to, ko vi'n's raksta ir veertiigi izlasiit. Jo vi'n's paarzin aprakstiito teemu, bet juus nepaarzinaat. Tad nu lasiet un iepaziistiet savus politiskos elkus, pirms rik'sojiet atkal uz kaarteejaam partiju mafijas riikotajaam veelee'sanaam! Kad juus beidzot sapratiisiet, ka 'saadu pamfletu var sarakstiit par KATRU Saeimaa "ieveeleeto" deputaatu un nekas tur nebuus iipa'si melots? Taapeec ir jaapieprasa mainiit Veelee'sanu likumu, nevis paklausiigi jaaskrien piedaliities 'sajaa veelee'sanu farsaa!

Atbildēt

hi hi

21.01.2020. 12:23

Forši sarakstīts,izskatās pēc patiesības,labi izrēcos atmiņā par suņabūdu un uguns-grēku BAHUSA delerijā.Jauka dzīve tautas kalpam?!

Atbildēt

nu nez

21.01.2020. 12:10

»

Nja

Kokaīna iespaidā rakstīts


Drīzāk jau veļas pulvera iespaidā.....

Atbildēt

nu

21.01.2020. 11:58

ziniet, senajiem grieķiem,un daudzām citām gudrām tautām, bija taisnība - par lietām, kas ietekmē lielas cilvēku masas, nevajadzētu lemt jaunākiem par 40 gadiem,līdz tam - lai pierāda sevi biznesā, karjerā, nobriest personība, realizējas laulības dzīvē uttt. Citādi šādas nenobriedušas personības ietekmē tautas un valsts likteni, neatgriezeniskā veidā.Cita lieta, ka šādas personības var arī nekad nenobriest. Un 33 gadu vecumā realizēties tikai var patiesi ģēniji.Kuru mums, diemžēl, nav.

Atbildēt

Ruksis

21.01.2020. 11:39

Viss jau labi, bet raksta autors aizmirsis kā pats Annas apskāvienos pa Alberta ielas kabūžiem draiskojās:))

Atbildēt

FKK

21.01.2020. 11:22

»

Laimis

Gobzemam un Lapsam būtu īstā vieta psihenē. Kaut kāds murgs pie mums notiek. Cik dziļi ir jāienīst mūsu valsts, lai tādi Lapsas te varētu ķengāties? Vispirms jāskatās uz sevi. Bet kāds taču to Lapsu finansē


Laimi, tā nu ir sanācis, ka tiešām - par laimi, ne Gobzems, ne Kaimiņš, pat ne Strīķe nav valsts. Latvijas Republika ir kaut kas daudz, daudz vairāk un šīs ļoti savādās personas pavisam noteikti nepārstāv valsti par kuru cīnījās Brīvības cīņās, kuru dibināja Čakste un citi patiesi ievērojami cilvēki.

Atbildēt

RRR

21.01.2020. 11:19

»

Gunča no Kokorevas.

Kaimiņā ir kaut kas cilvēcīgs, bet Gobzemā nav


Gunča, nav Kaimiņā nekā no cilvēka emocijām. Viņš labāk prot tās imitēt, izspēlēt. Bet cilvēcīga empātija viņam sen ir amputēta, kā šķira. Viņam tādas elementāri nav. Atkarības deformēt personības - tas ir sen pierādīts zinātnisks fakts, kuru var izlasīt jebkurā nopietnā medicīnas grāmatā. Kaimiņam ir visi simptomi. Pajautā jebkuram šīs jomas medicīnas speciālistam.

Atbildēt

GTi

21.01.2020. 11:15

»

...

Diemžēl patiesais stāsts par deputātiem ir vēl traģiskāks,Gobzems atklāj tikai daļu patiesība,bet ne pašu būtību.Tāds pat melis ka Kaimiņš


Jā, tā ir taisnība. Gobzems ir no tās pašas šlakas. Taisnība ir tiem, kuri saka, ka Latvijā noticis valsts apvērsums - Valsts varu sagrābuši psihopāti, nelieši un zagļi. (psihopāts - tā ir korekta medicīniskā diagnoze tā dēvētajiem sociopātiem)
Zīmīgi, ka viņa "atklāsme" par Kaimiņu parādījās tikai pēc, tam kad netika piedalīts pie siles. Pirms tam nezināja, neredzēja, kas viņš par tipu? Zināja un kā vēl zināja. Bet bija iedomājies, ka to vājprātīgo pats varēs vadīt. Nenovērtēja profesionālu mentu pieredzi kontrolēt plānprātiņus. Piedevām, Annuškai, pašai esot ilgstoši ar mentālām problēmām, ir attīstījušās maniakālas manipulācijas prasmes. Centrāltirgus čigāni var ūdeni pienest

Atbildēt

Gunča no Kokorevas.

21.01.2020. 11:15

Kaimiņā ir kaut kas cilvēcīgs, bet Gobzemā nav !!!!!!

Atbildēt

Laimis

21.01.2020. 11:09

Gobzemam un Lapsam būtu īstā vieta psihenē. Kaut kāds murgs pie mums notiek. Cik dziļi ir jāienīst mūsu valsts, lai tādi Lapsas te varētu ķengāties? Vispirms jāskatās uz sevi. Bet kāds taču to Lapsu finansē????

Atbildēt

...

21.01.2020. 11:07

»

GTi

Būtu jau smieklīgi


Diemžēl patiesais stāsts par deputātiem ir vēl traģiskāks,Gobzems atklāj tikai daļu patiesība,bet ne pašu būtību.Tāds pat melis ka Kaimiņš.

Atbildēt

jaajaa

21.01.2020. 11:01

...a par ko raksts ?...:)

Atbildēt

Autors nav homo sapiens

21.01.2020. 11:00

Cik zemu gan jānolaižas autoram, lai uzrakstītu šo murgojumu. Pilnīgi slims cilvēks. Vajadzētu izjust kaut vai cieņu pret Artusu par to, ka viņš ievilka Saeimā šo nevienam agrāk nezināmo viduvējību- ķengātāju. Zemiski vārdu mamma lietot kā izsmieklu. Ja runa par Artusa mammu, tad pazīstu viņu personīgi- ļoti skaista sieviete, kura kādreiz vadīja aerobikas nodarbības, gudra, inteliģenta, sportiska. Iesaku mainīt likumu un visiem potenciālajiem Saeimas deputātiem iziet veselības pārbaudi, t.sk. arī psihiatra.

Atbildēt

Opis

21.01.2020. 10:49

Rakstnieks iegājis maniakālā fāzē...

Atbildēt

GTi

21.01.2020. 10:43

Būtu jau smieklīgi.
Tomēr traģiska ir apziņa, ka stāsts par Latvijas Republikas Saeimas deputātiem. Un nav nemaz tik tālu no patiesības. Diemžēl.

Atbildēt

Mjaa

21.01.2020. 10:05

GOVJZEMS māk dzejot, bet lai tiesās iesniegt pareizi visus dokumentus ar pirmo reizi.. Tur problēmas lielas, neskatoties uz lielo honorāru ko sev noteicis..
Mūžu dzīvo mūžu mācies..

Atbildēt

klusais

21.01.2020. 09:43

Tikai viedoklis, ne apgalvojums.
Kaimiņš ir fizisks, morāls un garīgs invalīds.
Bet Gobzems - vēl daudz, daudz sliktāks.

Atbildēt

Garāmgājēj!

21.01.2020. 09:24

Paej garām un nekreņķējies par Gobzemu,lai Kaimiņš gozējas Annas padusē,lai Gobzems dara savu darbu,bet tu ej garām,garāmgājēj,ej garām...

Atbildēt

Nja

21.01.2020. 08:45

Kokaīna iespaidā rakstīts?

Atbildēt

Teo

21.01.2020. 08:14

Kas ir Carnikavas nēģis?!

Atbildēt

Vaira3000

21.01.2020. 07:59

Sitadus stastus ar izdomatiem personaziem varetu vairaak. Izklaidejosaa vertiba ir nenoliedzama.

Atbildēt

lauķis

21.01.2020. 07:42

Nu nespēju neatcerēties veco pantiņu;draugs draugam laiku kavē...
Diemžēl abi šie personāži ir līdzvērtīgi,pilnīgi deģenerāti.Viņos cilvēciskā dzirksts ir mirusi.

Atbildēt

Garāmgājējs

21.01.2020. 07:28

Gobzens saprot, ka pats ir pilnīgi ielīdis sūdos, cenšas ar šiem sūdiem sasmērēt citus. Ne jau Gobzemam būtu jārunā par citiem. Labāk pastāstītu par sevi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

CSDD krīzes laikā gremdē autoskolas

FotoKamēr Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sevi pozicionē kā tehnoloģiski progresīvu iestādi un ievieš e-pakalpojumus, tās pārraudzībā esošās autoskolas ir vienīgās izglītības iestādes valstī, kurām "Covid-19" krīzes laikā tiek liegts izmantot mūsdienīgus risinājumus - tālmācības platformas topošo autovadītāju apmācībai. Jau tuvākajā laikā tas var rezultēties ar smagu krīzi gan autoskolu, gan arī pasažieru un kravu pārvadājumu nozarē.
Lasīt visu...

12

Ticēt, cerēt un... vilties

FotoValdība strādā vaiga sviedros, lai bez palīdzības neatstātu nevienu, lai uzreiz pēc krīzes saudzīgi ieziemotie uzņēmumi strauji atsāktu sildīt ekonomiku. Nepametīšot grūtībās nevienu.Grūti pateikt, cik daudzi noticēja šai pasakai, bet vīlās gan daudzi, pievienojoties to skeptiķu pulkam, kuri jau sākotnēji solījumu palīdzēt tulkoja kā palīdzēšanu tikai savējiem, pietuvinātiem.
Lasīt visu...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...