Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Yes

24.01.2020. 08:27

»

Nja

Kokaīna iespaidā rakstīts


Mefedrona iespaidā, to jau sen visir tirgo kā kokaīnu, iedarbība līdzīga, cena arī

Atbildēt

Hihi

24.01.2020. 08:23

Antracītgalvu kašķis

Atbildēt

jaajaa

24.01.2020. 01:37

»

novērtēt šo rakstu?

Kā lai to izdara,ja "nevērtējas


..:D....var naudā...vai natūrā.....kamēr lapsenes nav vēl nosprāgušas...

Atbildēt

motorhead 1916

23.01.2020. 14:06

Fu... Kaiminsh nav pat cilveeks shii vaarda klasiskajaa izpratnee. Bet Tu, Aldi, labaak atceries Tukumu, nevis te muldi daudz. Pavada ta iisa... :-)

Atbildēt

novērtēt šo rakstu?

23.01.2020. 09:57

Kā lai to izdara,ja "nevērtējas"?

Atbildēt

cilveks444

23.01.2020. 04:34

Par Kaimiņu!

Vienotības kājslauķis Kaimiņš pilda Maskavas Anniņas norādes, jo, skat, KPV LV vēl izdomās, ka jāsāk pildīt vēlētājiem dotie solījumi, kurus Kaimiņš piesmēja. Tāpēc arī faktiski JKP biedrs Kaimiņš ārdās un plosās, jo ir labs savas vecmuteres skolnieks. Lai var noziņot vecmuterei – darīts, kaitējums Latvijai nodarīts maksimāls. Kaimiņš pacentās, lai noraktu KPV LV, bet nav šaubu, ka plāns, kā to izdarīt dzima Vienotības un tās satelītu nometnē.

Ja KPV LV sāks pildīt vēlētājiem dotos solījumus, ja neies Vienotības un tās klona JKP pavadā, tad KPV LV, ja ne spēs atdzimt, tad vismaz nepaliks tautas atmiņā, kā pēdējie nelieši. Jo nekas jau vēl nav beidzies, un, skat, tie pēdējie būs tie pirmie. Iespējams, citās partijās, ja laicīgi sāks darboties tautas labā, nevis Latvijas kaitnieku labā. Tiesa, jāatzīst, ka Vienotībai ir izdevies piebarot pārāk daudz KPV LV biedru, kas ir nodevuši priekšvēlēšanu solījumus un kalpo kliķei.

Kalpo ar maksimālu jaudu, zemu pieliekušies, līzdami uz vēdera kā tādi kalpi, kas cenšas izpatikt saimniekam. Daži saka, ka Kaimiņu “uzmeta”, bet tā nav tiesa, jo vispār jau “uzmeta” Kaimiņš. Kaimiņš bija iniciators tam, lai pagultos apakšā Vienotībai, Kaimiņš gāja uz JKP nometni, kā uz savām mājām, lai stučītu par savējiem, par KPV LV. Kā jau minēju, labs savas vecmuteres, kura ir čekas maisos, skolnieks.

Tiem, kas “tankā”, iesaku izlasīt M.Ruka grāmatu “LATVIJAS VALSTS NOSLĒPUMS”. Tur par Kaimiņu ir, oi, kur daudz uzrakstīts. Tāpat, kā par Bordānu un Jurašu. Izrādās Kaimiņš kādā TV3 raidījumā ir smagi izņirgājies par latviešiem. Par to uzrakstījis kāds Mārtiņš Kālis, tobrīd Lundas universitātes doktorants. Un šis viņa raksts, kur Kaimiņš atklājas pavisam neglītā gaismā, nav atrodams Latvijas bibliotēku speciālajā informācijas tīklā, jo šis raksts, meklējot Artusu Kaimiņu, neizlec laukā, kā tam būtu jābūt. Toties aši knaši izlec laukā visi Kaimiņu slavinošie raksteļi.

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

23.01.2020. 02:28

»

pasmejies par sevi pac

Labāk uzmanies, ka ar tevi neatslaukās, izbeigsies tev dienas jaukās


Labāk uzdāvini sev smadzenes, beidzot, kaut vai no sūdumušas donorētas, ja citas par jaudīgu.

Atbildēt

domīgais

22.01.2020. 13:20

»

nu

ziniet, senajiem grieķiem,un daudzām citām gudrām tautām, bija taisnība - par lietām, kas ietekmē lielas cilvēku masas, nevajadzētu lemt jaunākiem par 40 gadiem,līdz tam - lai pierāda sevi biznesā, karjerā, nobriest personība, realizējas laulības dzīvē uttt. Citādi šādas nenobriedušas personības ietekmē...


Lasot komentāru,prātā nāk austrāliešu latvieša iesmējiens par Latvijas politiķiem.ka Austrālijā politikā iet bagāti cilvēki,lai vaidotu valsts politiku,savukārt Latvijā iet politikā,lai paliktu bagāti.Te varētu vēl papildinā, ieiet politikā ar veselu bagāžu paradsaistību.Ja netiec galā ar savu naudu,noziegums ir uzticēt tādam valsts (mūsu)naudu.

Atbildēt

veterinārārsts

22.01.2020. 13:00

Kaimiņš ir dzērājs, lieto narkotikas un tamdēļ nepārtraukti svīst. Pēc tās viņa izraisītās avārijas ir arī slims ar galvu. Vajadzētu ārstu pārbaudi, vai nav jāved uz Tvaika ielu.

Atbildēt

dakteris

22.01.2020. 10:22

Noskatījos interviju ar Kaimiņu Krustpunktā. Tas cilvēks ir slims ar galvu un aprobežots, ar grūtībām atkārto iemācītas frāzes par godīgumu un cīņu pret ZZS vai Saskaņu. Acīmredzamas dzērāja pazīmes. Savā partijā zaga naudu, tagad cenšas izbēgt no tiesas un lien pie Strīķes ar Bordānu.

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

22.01.2020. 00:52

»

pasmejies par sevi pac

atnāca zaķītis


Tā arī turpini - "pasmietiesparsevipac". Tikai uzmanies, ka par taviem slavinājumiem Lielais Lācis tev, zaķītim bezkaunīgam lūriķim skapja durvju virinātājam, var uzlikt "pateicības" čupu - tad visi virinās tava skapja durvis un lūrēs, kā tu bezkaunīgi smirdēsi pa visu skapi. ;)

Atbildēt

pasmejies par sevi pac

21.01.2020. 21:48

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


atnāca zaķītis
bezkaunīgs lūriķis
skapja durvis virināt
Lielo Lāci slavināt

Atbildēt

FKK - Fakts

21.01.2020. 18:34

»

Fakts

"...valsti par kuru cīnījās Brīvības cīņās, kuru dibināja Čakste


Novērtēju jūsu zināšanas vēsturē, tomēr cilvēks, kurš spēj saredzēt notikumus mazliet lielākas kopsakarības, labi saprot, ka Latvijas valsts dibināšanas procesi sākās krietni pirms 1918. gada 18. novembra un turpinājās arī pēc tam. Čakstes loma ir ārkārtīgi būtiska.
Protams, ne viņš, ne arī pārējie visdrīzākais nevarēja iedomāties, ka reiz viņu izloloto valsti nospēlēs un izmainīs sīknaudā alkatīgi nelieši un atkarībās ieslīguši krimināli tipi.

Atbildēt

Fakts

21.01.2020. 17:48

»

FKK

Laimi, tā nu ir sanācis, ka tiešām - par laimi, ne Gobzems, ne Kaimiņš, pat ne Strīķe nav valsts. Latvijas Republika ir kaut kas daudz, daudz vairāk un šīs ļoti savādās personas pavisam noteikti nepārstāv valsti par kuru cīnījās Brīvības cīņās, kuru dibināja Čakste un citi patiesi ievērojami cilvēki...


"...valsti par kuru cīnījās Brīvības cīņās, kuru dibināja Čakste..."
Te parādās maza, bet būtiska neprecizitāte. Čakste Latvijas dibināšanā nepiedalījās. Nav zināms - sakarā ar lietainu laiku vai kā savādāk, bet fakts ir fakts.

Atbildēt

Lato Lapsa

21.01.2020. 13:50

Man pašam šis raksts nesimpatizē. Vēl jo mazāk pats deputāts Gobzems, kurš savu "maizes tēvu" uzdevumā ir gatavs uz jebkāda viedokļa paušanu. Tomēr publicējām šo rakstu, jo Pietiek ir atklāta un daudzpusīga vieta. Kā Haidparks Londonā.

Atbildēt

manupraat

21.01.2020. 12:57

Var jau teikt, ka Gobzems pats ir taads un 'sitaads, bet to, ko vi'n's raksta ir veertiigi izlasiit. Jo vi'n's paarzin aprakstiito teemu, bet juus nepaarzinaat. Tad nu lasiet un iepaziistiet savus politiskos elkus, pirms rik'sojiet atkal uz kaarteejaam partiju mafijas riikotajaam veelee'sanaam! Kad juus beidzot sapratiisiet, ka 'saadu pamfletu var sarakstiit par KATRU Saeimaa "ieveeleeto" deputaatu un nekas tur nebuus iipa'si melots? Taapeec ir jaapieprasa mainiit Veelee'sanu likumu, nevis paklausiigi jaaskrien piedaliities 'sajaa veelee'sanu farsaa!

Atbildēt

hi hi

21.01.2020. 12:23

Forši sarakstīts,izskatās pēc patiesības,labi izrēcos atmiņā par suņabūdu un uguns-grēku BAHUSA delerijā.Jauka dzīve tautas kalpam?!

Atbildēt

nu nez

21.01.2020. 12:10

»

Nja

Kokaīna iespaidā rakstīts


Drīzāk jau veļas pulvera iespaidā.....

Atbildēt

nu

21.01.2020. 11:58

ziniet, senajiem grieķiem,un daudzām citām gudrām tautām, bija taisnība - par lietām, kas ietekmē lielas cilvēku masas, nevajadzētu lemt jaunākiem par 40 gadiem,līdz tam - lai pierāda sevi biznesā, karjerā, nobriest personība, realizējas laulības dzīvē uttt. Citādi šādas nenobriedušas personības ietekmē tautas un valsts likteni, neatgriezeniskā veidā.Cita lieta, ka šādas personības var arī nekad nenobriest. Un 33 gadu vecumā realizēties tikai var patiesi ģēniji.Kuru mums, diemžēl, nav.

Atbildēt

Ruksis

21.01.2020. 11:39

Viss jau labi, bet raksta autors aizmirsis kā pats Annas apskāvienos pa Alberta ielas kabūžiem draiskojās:))

Atbildēt

FKK

21.01.2020. 11:22

»

Laimis

Gobzemam un Lapsam būtu īstā vieta psihenē. Kaut kāds murgs pie mums notiek. Cik dziļi ir jāienīst mūsu valsts, lai tādi Lapsas te varētu ķengāties? Vispirms jāskatās uz sevi. Bet kāds taču to Lapsu finansē


Laimi, tā nu ir sanācis, ka tiešām - par laimi, ne Gobzems, ne Kaimiņš, pat ne Strīķe nav valsts. Latvijas Republika ir kaut kas daudz, daudz vairāk un šīs ļoti savādās personas pavisam noteikti nepārstāv valsti par kuru cīnījās Brīvības cīņās, kuru dibināja Čakste un citi patiesi ievērojami cilvēki.

Atbildēt

RRR

21.01.2020. 11:19

»

Gunča no Kokorevas.

Kaimiņā ir kaut kas cilvēcīgs, bet Gobzemā nav


Gunča, nav Kaimiņā nekā no cilvēka emocijām. Viņš labāk prot tās imitēt, izspēlēt. Bet cilvēcīga empātija viņam sen ir amputēta, kā šķira. Viņam tādas elementāri nav. Atkarības deformēt personības - tas ir sen pierādīts zinātnisks fakts, kuru var izlasīt jebkurā nopietnā medicīnas grāmatā. Kaimiņam ir visi simptomi. Pajautā jebkuram šīs jomas medicīnas speciālistam.

Atbildēt

GTi

21.01.2020. 11:15

»

...

Diemžēl patiesais stāsts par deputātiem ir vēl traģiskāks,Gobzems atklāj tikai daļu patiesība,bet ne pašu būtību.Tāds pat melis ka Kaimiņš


Jā, tā ir taisnība. Gobzems ir no tās pašas šlakas. Taisnība ir tiem, kuri saka, ka Latvijā noticis valsts apvērsums - Valsts varu sagrābuši psihopāti, nelieši un zagļi. (psihopāts - tā ir korekta medicīniskā diagnoze tā dēvētajiem sociopātiem)
Zīmīgi, ka viņa "atklāsme" par Kaimiņu parādījās tikai pēc, tam kad netika piedalīts pie siles. Pirms tam nezināja, neredzēja, kas viņš par tipu? Zināja un kā vēl zināja. Bet bija iedomājies, ka to vājprātīgo pats varēs vadīt. Nenovērtēja profesionālu mentu pieredzi kontrolēt plānprātiņus. Piedevām, Annuškai, pašai esot ilgstoši ar mentālām problēmām, ir attīstījušās maniakālas manipulācijas prasmes. Centrāltirgus čigāni var ūdeni pienest

Atbildēt

Gunča no Kokorevas.

21.01.2020. 11:15

Kaimiņā ir kaut kas cilvēcīgs, bet Gobzemā nav !!!!!!

Atbildēt

Laimis

21.01.2020. 11:09

Gobzemam un Lapsam būtu īstā vieta psihenē. Kaut kāds murgs pie mums notiek. Cik dziļi ir jāienīst mūsu valsts, lai tādi Lapsas te varētu ķengāties? Vispirms jāskatās uz sevi. Bet kāds taču to Lapsu finansē????

Atbildēt

...

21.01.2020. 11:07

»

GTi

Būtu jau smieklīgi


Diemžēl patiesais stāsts par deputātiem ir vēl traģiskāks,Gobzems atklāj tikai daļu patiesība,bet ne pašu būtību.Tāds pat melis ka Kaimiņš.

Atbildēt

jaajaa

21.01.2020. 11:01

...a par ko raksts ?...:)

Atbildēt

Autors nav homo sapiens

21.01.2020. 11:00

Cik zemu gan jānolaižas autoram, lai uzrakstītu šo murgojumu. Pilnīgi slims cilvēks. Vajadzētu izjust kaut vai cieņu pret Artusu par to, ka viņš ievilka Saeimā šo nevienam agrāk nezināmo viduvējību- ķengātāju. Zemiski vārdu mamma lietot kā izsmieklu. Ja runa par Artusa mammu, tad pazīstu viņu personīgi- ļoti skaista sieviete, kura kādreiz vadīja aerobikas nodarbības, gudra, inteliģenta, sportiska. Iesaku mainīt likumu un visiem potenciālajiem Saeimas deputātiem iziet veselības pārbaudi, t.sk. arī psihiatra.

Atbildēt

Opis

21.01.2020. 10:49

Rakstnieks iegājis maniakālā fāzē...

Atbildēt

GTi

21.01.2020. 10:43

Būtu jau smieklīgi.
Tomēr traģiska ir apziņa, ka stāsts par Latvijas Republikas Saeimas deputātiem. Un nav nemaz tik tālu no patiesības. Diemžēl.

Atbildēt

Mjaa

21.01.2020. 10:05

GOVJZEMS māk dzejot, bet lai tiesās iesniegt pareizi visus dokumentus ar pirmo reizi.. Tur problēmas lielas, neskatoties uz lielo honorāru ko sev noteicis..
Mūžu dzīvo mūžu mācies..

Atbildēt

klusais

21.01.2020. 09:43

Tikai viedoklis, ne apgalvojums.
Kaimiņš ir fizisks, morāls un garīgs invalīds.
Bet Gobzems - vēl daudz, daudz sliktāks.

Atbildēt

Garāmgājēj!

21.01.2020. 09:24

Paej garām un nekreņķējies par Gobzemu,lai Kaimiņš gozējas Annas padusē,lai Gobzems dara savu darbu,bet tu ej garām,garāmgājēj,ej garām...

Atbildēt

Nja

21.01.2020. 08:45

Kokaīna iespaidā rakstīts?

Atbildēt

Teo

21.01.2020. 08:14

Kas ir Carnikavas nēģis?!

Atbildēt

Vaira3000

21.01.2020. 07:59

Sitadus stastus ar izdomatiem personaziem varetu vairaak. Izklaidejosaa vertiba ir nenoliedzama.

Atbildēt

lauķis

21.01.2020. 07:42

Nu nespēju neatcerēties veco pantiņu;draugs draugam laiku kavē...
Diemžēl abi šie personāži ir līdzvērtīgi,pilnīgi deģenerāti.Viņos cilvēciskā dzirksts ir mirusi.

Atbildēt

Garāmgājējs

21.01.2020. 07:28

Gobzens saprot, ka pats ir pilnīgi ielīdis sūdos, cenšas ar šiem sūdiem sasmērēt citus. Ne jau Gobzemam būtu jārunā par citiem. Labāk pastāstītu par sevi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Ekselence ar atlaidi

FotoManis rakstītais nav gūts no insaideriem, bet ir tikai situācijas modelēšana. Pēc Valsts Pieneņgalvas izblamēšanās ar hūti ķobī himnas atskaņošanas laikā “politisko labiešu galmam” pietuvinātajiem medijiem ir dota komanda spodrināt nācijas tēva tēlu. Tā sacīt, lai skribenti velti neēd savu maizi.
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

21

Karikatūrists varas kalpībā

Foto“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri reklamējās uz sava pretmeta Gunāra Astras fona.
Lasīt visu...

12

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

FotoGunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību savās valstīs, cenšas lauzt tirānu režīmus. Astra cīnījās par savas zemes - Latvijas brīvību, kuru bija okupējusi komunistu impērija - PSRS. Padomju Savienība nekādā gadījumā nebija Gunāra Astras zeme. Viņš bija Latvijas brīvības cīnītājs, nevis PSRS disidents.
Lasīt visu...

3

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

FotoValsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus, 2019. gadā bija pareizs un sen nepieciešams lēmums. Tas novērsa būtisku mūsu demokrātiskās valsts iekārtas nepilnību un ilgtermiņā noteikti uzlabos politiskās vides kvalitāti. Nedrīkst būt tā, ka politisko partiju darbība ir atkarīga no to spējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus. Tas rada partiju atkarību no ziedotāju labvēlības, kas parasti nav tīri nesavtīga.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...