Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Šie izgāzušies

21.09.2020. 07:42

Par šo pederastu partiju balsi nedevu balsojot. Jābalso ar Tukšu aploksni lai netiek neviens

Atbildēt

Ievēlam

15.09.2020. 14:34

»

Un tiešām

, un tiešām mēs tādus/as ievēlam. Paliek kauns


jā -ievēlam "prastus" cilvēkus. Jāmācās saredzēt šo "prastumu" vēlēšanu laikā. Tas gan mums jāmācās.

Atbildēt

Un tiešām

15.09.2020. 14:30

, un tiešām mēs tādus/as ievēlam. Paliek kauns.

Atbildēt

Dollārs

12.09.2020. 18:44

Atvainojos, bet kas ir 10. Oktobrī?

Atbildēt

Afanasijs

11.09.2020. 18:23

Jums vajadzētu redzēt cik neadekvāta un prasta ir šī būtne, kad atrodas reibumā publiskās vietās, tas nesenā pagātnē, bet nemaina lietas būtību...

Atbildēt

Yes

11.09.2020. 11:41

»

LP

Lauķi, nu gan sad.....i


NA mēsli

Atbildēt

Roberts

11.09.2020. 11:40

Es gan eju kakāt katru dienu

Atbildēt

Lapa

10.09.2020. 11:12

»

Aiva

Cik prasta mātīte


Ko var teikt par tiem LV pilsoņiem, kas balsoja par viņu u.c. no KPLVL, JKP, paristiem.... u.t.t.

Paliek jautājums, par ko vispār balsot?

Atbildēt

Lapa

10.09.2020. 11:09

Nožēlojami pakāpties uz vectēva dzīvi. Ko pati esi paveikusi? Mācijusies Baltijas krievu institūtā?
Deputātes CV - izlasot ir priekšstats, kas par "putnu" ir šī dāmīte.

Atbildēt

Neimaņmāte

09.09.2020. 14:05

Ja tas ir rakstīts žvingulī, tad vēl OK.

Atbildēt

Aiva

09.09.2020. 00:05

Cik prasta mātīte...

Atbildēt

kinomīlis

08.09.2020. 21:40

Vai jaunas šausmenītes reklāma?Tādi foto!

Atbildēt

Elmars

08.09.2020. 17:52

Lindiņ, kā es Tevi saprotu.... 10.oktobris-Pasaules Garīgās Veselības diena. Tu jau sen esi To pelnījusi. Lai veicas.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

08.09.2020. 16:43

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

kāpēc tik slikti?????????????

08.09.2020. 16:23

»

Hehe

Par daudz goda


festivāļi gan mums stulbi, priekš dzeltenās preses...
MĀCĀS jau skolās un internetā, izcili materiāli, lekcijas............kādas s-lampas............

Atbildēt

Hehe

08.09.2020. 07:30

»

Lindas Liepiņas

ideoloģiskais paraugs Saeimā ir Ināra Mūrniece, pusžīdene no tā saucamās NA, galvenā cionisma ideoloģijas turpinātāja un ieviesēja Latvijas likumdošanā


Par daudz goda
Prasta blondīne, kuras vienīgais uzdevums izsjatīties sakoptai, skūt paduses un pžu, kā arī spēt nolasīt no lapiņas īsus tekstus

Atbildēt

Linda ir naiva līdz prāta aptumsumam-

08.09.2020. 06:43

»

lauķis

Nu nepārliecināja Linda...


domāju, ka viņu izmanto. Neko nesaprotot no politikas, viņa virzās politikā pa vien savu “intuitīvo ceļu”, faktiski pareizi sevi pozicinējot politikā. Viņa kā sieviete nojauš, ka cionisma ideoloģijas stabilākā nots Latvijā ir “latviešu nacionālisms”, kontautai stabili un regulāri tekstos mēģina iebarot galvenie tā saucamās “NA krustneši”, kas faktiski cionistiem palīdz iznīcināt latviskuma ideoloģiju latviešos - latviešus vedot bezcerībā kosmopolitizējot Latvijas sabiedrību.

Atbildēt

Nekad nevajag aizmirst piebilst un precizēt,

08.09.2020. 06:37

»

Ārprāts, kāds stulbums dveš no šī raksta!

Šis raksts ir pierādījums tam, ka stulbums valda Latvijas politikā. Linda Liepiņa, vai jums prātiņš ir? Jūs pat neapzināties to, ka liberasti, sorosisti (tie, kuri bija un ir pie varas un ir īstie sūdu taisītāji) jūs izmanto, lai skalotu smadzenes tautai ar savu liberālisma ideoloģiju. ... šī Linda ...


ka Ījabs ir tomēr cionistu ideologs, ka visi sorosisti, “liberasti” kā liberāldemokrāts I. Ījābs, globālisti utt. ir cionisti, cionisma ideoloģijas nesēji un ieviesēji. Cionisms slēpjas aiz dažādiem nevainīgiem terminiem, pat tā saucamā NA ar R. Dzintaru, R. Zīli realizē cionisma iedoloģiju, slēpjoties aiz “nacionālisma izkārtnes”.

Atbildēt

lauķis

08.09.2020. 06:35

Nu nepārliecināja Linda.
Jau liela meitene bet izliekas naiva,un melo.Sistēmas ietvaros nav iespējams pret to cīnīties,sistēma tevi samaļ,vai arī tu sāc gaudot sistēmas valodā,atrodoties sistēmā tu to baro,pat ja tā nedomā.
Un vēl pretīgāk ka Linda piemin savu vectēvu,viņš noteikti necīnījās par šo režīmu.

Atbildēt

pumpeduse

08.09.2020. 01:40

Gobzems no zāles : jauni puiši!
Khm, khm khm.
Vai Linda mērķē uz Nacionālo apvienību?

Atbildēt

Ārprāts, kāds stulbums dveš no šī raksta!

08.09.2020. 01:16

Šis raksts ir pierādījums tam, ka stulbums valda Latvijas politikā. Linda Liepiņa, vai jums prātiņš ir? Jūs pat neapzināties to, ka liberasti, sorosisti (tie, kuri bija un ir pie varas un ir īstie sūdu taisītāji) jūs izmanto, lai skalotu smadzenes tautai ar savu liberālisma ideoloģiju. ... šī Linda Liepiņa - kā var saprast no raksta - pat esot jutusies pagodināta par uzaicinājumu pie lampampiņiem! Idiotisms! Linda Liepiņa pat nav sapratusi ka sorosa fonda vadītājs Latvijā ivars ijabs tādā veidā sevi ienesa Eiropas Savienības Parlamenta krēslā! Ārprāts, kāda vientiesība dveš no šī raksta! Linda liepiņa ar sajūsminātu aizgrābtību runā par ideoloģisku pretinieku - liberastiem, lampampiņiem, un ivaru ijabu! ... Tas ir Idiotisms! ... Šeit nav jāsmejās, par stulbumu ir jāņirdz

Atbildēt

Limda, es tev tivu, bet Gobzemam neticu nevienam viņa vārdam!

07.09.2020. 23:15

Tu esi naiva, Linda! Jo tu nerunā par ieročiem!

No cionistu rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas “profesore”, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts korporāciju, “Gudro stratēģija un taktika”.

“Tautai akli jāuzticas drukātam vārdam un ar viņu saistītām maldu mācībām. Gandrīz visa prese atrodas mūsu varā un tā nodrošinās enerģisku atbalstu. Tautai jātic, ka varturi valstij kaitē ar augstāku mērķi un nolūku, ka tie aizstāv strādnieku šķiru un pasaules saimnieciskos principus”.


“Ja Eiropas valstis sacelsies pret savu iznīcināšanu, tad “gudro” vārdā atbildēs amerikāņu, ķīniešu vai japāņu “lielgabali”. Briesmu gadījumā “gudrie” draudēs uzspridzināt veselas galvaspilsētas ar visām iestādēm.”


“Es zinu noslēpumu, kā caurmēra latvietim likt noticēt visam, ko es vēlos. Parādiet kaut ko televīzijā, un tas kļūst par realitāti. Ja pasaule ārpus televīzijas ir pretrunā ar TV tēliem, cilvēki sāk mēģināt šo pasauli pārveidot tā, lai tā tiem līdzinātos.”

Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro izteiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes.

“Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja terora formā.”

“Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts.” “


“Spēkam (augstiem amatiem) jāizkaro uzvara tiesiskos jautājumos, lai vestu uz liekulību (pie kukuļošanas, krāpšanas, nodevības). Tauta jāpieradina pie nelikumības.”


“ Mēs sev nodrošināsim milzīgas monopoltiesības kā varenu bagātības avotu, kā arī izdevīgus amatus, no kā (kā valsts maksas un banku kredīti) būs atkarīgas citas- pat lielas bagātības.”


“No sākuma atbildīgas vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņām galvo. Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālu izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi”.


“Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Svarīgi ir tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta neatrod vairs izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.”


“Naudai ir spēks, kurš ir tikai “gudro” rīcībā. Mēs sev nodrošināsim milzīgas monopoltiesības kā varenu bagātības avotu, kā arī izdevīgus amatus, no kā (valsts maksas un kredīti) būs atkarīgas citas - pat lielas bagātības. Nekustamo īpašumu īpašnieki ir mums kaitīgi, viņiem nolaupīsim zemes īpašumus, paaugstinot nodokļus.”


“Viens apdāvināts radošs tautas gars gan spētu mums kaitēt vairāk nekā miljons ļaužu, kas ir savstarpēji sašķelti. Tādi tautas gara spēki ir jātraucē jau pašā sākumā. Viņu domas ir jānoved līdz galējībai, lai labāk varētu sēt nesaskaņas”.
“Tautas prāts jāapmiglo ar alkoholu un izvirtību. Iznīcināsim Dievturību un to aizstāsim ar daudzskaitlīgiem aprēķiniem un miesas vajadzībām. Ir jāsaprot, ka bez Dieva cilvēks ir tikai dzīvnieks, kas pakļaujas stiprākam un ka novājināta tauta padodas iznīcībai.”

“Iznīcināsim ģimenes un audzināšanas nozīmi, jo tikai tā mēs spēsim kavēt apdāvinātu personu rašanos. Līdzīgi likvidēsim lauku skolas, jo neviens nespēj īsti pārbaudīt, kas tur tiek mācīts. Mēs jaunatni samaitāsim ar maldu mācībām un melkulību.

Tur, kur valda korupcija un izlaidība, tēvijas mīlestība un Dievticība tiek noslāpēta ar kosmopolītisko pārliecību.”

Atbildēt

Pentaklizma

07.09.2020. 23:01

Foršs raksts. Paldies, Linda! Tomēr par 10.oktobri derēja paskaidrot sīkāk, ne visi cilvēki seko Gobzemam FB.

Atbildēt

Oki

07.09.2020. 22:58

»

Nju

Moš' Aldža G partiju dibina


Varbūt, bet tas priekš neticīgā ir pārāk gudrs jautājums . Neticīgais netiek gudrs - tāds ir virsraksts .

Atbildēt

metamais

07.09.2020. 21:59

»

Oki

Es Gobzemam ticu


Ticība neprasa izskaidrojumu.Tici.Apliecini savu ticību.Tad salāpi vilšanās paģiras un meklē jaunu ticamo.

Atbildēt

Kas būs tālāk

07.09.2020. 21:09

Sazatikās lumpeņu un lampeņu noziedzīgie klani.

Atbildēt

hm

07.09.2020. 21:00

Nemīz, nedirs ... iespaids, ka prostitūtu komunikācijas stils pārņēmis deputātus. Gribētos ticēt, ka tikai stils.
Piedevām naiva pagātnes romantisma pārņemta sieviete. Vai tādam jābūt tautas kalpam? Vai nevajadzētu norāpties no pagātnes mākoņiem un nostāties uz zemes? Palūkoties, kas notiek šodien, te un apkārt - tas nu būtu prasīts par daudz!

Atbildēt

Vientiesis

07.09.2020. 20:25

Visu cieņu Lindas patriotismam!Tomēr politeķes talantu nejūt,varbūt trūkst dotību?

Atbildēt

nutad

07.09.2020. 20:20

»

Oki

Es Gobzemam ticu


pac vainīkc .

Atbildēt

Oki

07.09.2020. 19:43

»

neticīgais

Tā arī netieku gudrs, kas notiks 10.oktobrī. Otrkārt, kāpēc tik patriotiskā Liepiņa izpaužas sādos rakstiņos, nevis Saeimas tribīnē...


Pirmkārt savu partiju nodeva tie, kas paklājās zem Vienotības un uzmeta Gobzemu . Liepiņa un Šmits nav uzmetēji . Tālāk tev skaidrot nav vērts , nedaleks .

Atbildēt

neticīgais

07.09.2020. 19:34

Tā arī netieku gudrs, kas notiks 10.oktobrī. Otrkārt, kāpēc tik patriotiskā Liepiņa izpaužas sādos rakstiņos, nevis Saeimas tribīnē?
Tā arī nevaru saprast, kāds ir viņas patriotiskais pienesums Saeimai un mums,sabiedrībai? Vai viņa jelkad ir padomājusi, kāpēc tik daudz cilvēku Saeimu neuzskata par paraugu, kā vajadzētu dzīvot un strādāt.
Lindas kundze,ticu, ka jums labi ļaudis rados, bet neticu jums pašai. Jūs savu darbību sākāt ar nodevību pret partiju, kura jūs ieveda Saeimā.
Uzreiz tēlojāt nogurušu un vīlušos dāmīti

Atbildēt

ha-ha

07.09.2020. 19:21

Vai tik tie ložmetejnieki arī komunistos nav pabijuši? Gan jau meitēns arī par to nav kursā.

Atbildēt

labāk būtu paklusējusi

07.09.2020. 19:09

»

demenciāts

Baigi ir tas,ka tādus ievēlēja


Pat par savu vectēvu maz ko zina.Tādi mums tie deputāti.

Atbildēt

Oki

07.09.2020. 19:07

Es Gobzemam ticu .

Atbildēt

aldis

07.09.2020. 18:54

neatstāj,neko citu,kā ne labu iespaidu.

Atbildēt

ha

07.09.2020. 18:40

Katrā ekonomiski - politiskajā iekārtā toni nosaka muļķi. Tāpēc arī tādu KPV ievēlēja

Atbildēt

Piepe

07.09.2020. 18:40

Kas notiks 10.oktobrī. Rakstīts ir par pašai personiski svarīgām domām. Vai šo vajadzēti katram publiski sludināt? Iespējams jā, jo ļaudis visapkārt tādi sašlukuši. Būtu jau jauki, ja autore atklātu vēl kādu domu kādēļ tāds teksts publiski palaists. No rakstītā nevar saprast.

Atbildēt

Vai

07.09.2020. 18:24

Nu gan sarakstījusi. Iepūtusi ar Kaimiņu??

Atbildēt

demenciāts

07.09.2020. 17:39

»

ABC

Otrā Ždanoka. Baisi, ka tādas sēd Saeimā


Baigi ir tas,ka tādus ievēlēja.

Atbildēt

show must go on

07.09.2020. 17:37

Viena partija vairāk vai mazāk?Būs par ko tukšos maisus kulstīt,nekas vairāk.Siles garums paliek nemainīgs.Saimnieks ļaus nedaudz pagrūstīties un pakviekt,lai neveiklie,apslinkušie,aizdomīgie tiktu atstumti.

Atbildēt

..

07.09.2020. 17:25

»

visu cieņu abiem dakteriem Liepiņiem

Rūdolfs vispār bija novada glābējs, mūžīgs paldies


visu cieņu un mūžīgs PALDIES mūsu vectēviem pirmajā karā un otrajā - mūsu tēviem leģiona rindās stāvēja un krita par brīvu Latviju! Viņu drosme un Latvija ir mūsu gēnos. To gēnos, kas nes to tālāk dzīvē nevis, par nožēlu, politikā.

Atbildēt

nu

07.09.2020. 17:20

Tas jau sen bija zināms, ka Aldim patīk jauni puikas, izrādās, ka Lindai arī.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

FotoNesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas saistīti ar Covid19. Citiem vārdiem sakot, Toms uzsāka nodarboties ar ļoti ienesīgu un šodien ļoti populāru darbību - baznīcas vajāšanu.
Lasīt visu...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...