Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gunārs

04.03.2022. 06:27

»

Ne es

MIRSTI MK


Labi.

Atbildēt

Zee

03.03.2022. 02:16

Lapsiņ, es visus šos gadus tevi ļoti atbalstīju ne tikai kā kolēģi vēsturnieku, bet arī viedokļa līdzinieku. Problēmas sākās ar jaunā vīrusa uznācienu un mēģinājumiem par katru cenu, gan ar labu, gan ļaunu visiem iesmērēt pa vakcīnai. Lieki teikt, ka es esmu antivaksere un tāda palikšu (šos divus gadus izdzīvoju neiespringstot un pat iesnas nedabūjusi, jocīgi, vai ne). Tas bija pirmais atgrūšanās punkts. Tagad seko karš ap Ukrainu. Un tas jau man liek sasprindzināt uzmanību. Respektīvi, cilvēks, kurš studējis vēsturi (mums vismaz bija pa veselsam atsevišķam kursam ģeopolitikā, globalizācijā, diplomātijā) karu izcelšanās lietas var novest līdz puņķaini vienkāršotām emocijām. Tad man gribas pajautāt - Lapsas kungs, jūs laikam no sirds ticat tam, ka 1. pasaules karu izraisīja Austroungārijas kroņprinča nogalināšana? Skolas mācību grāmatās tā vismaz raksta.

Atbildēt

Fakts

01.03.2022. 17:24

Lato, Jūs izrādījāties daudz daudz nožēlojamāks, kā es jebkad spēju iedomāties....

Atbildēt

tu

01.03.2022. 01:43

»

tu

uzskati, ka Apollo publicē viltus ziņas


uzskati, ka normāliem cilvēkiem var interesēt apollo un citu pērkamo mēdītāju feikņūzu mēsli??

Atbildēt

Var būt tikai tramīgs par to, ka Krievijai būs drīzas beigas

28.02.2022. 14:12

Nevar visu mūzu nodzīvot tramīgi. Tramīgi vajadzēja dzīvot tad, kad Eiropa mūsu tramīgumu nesaprata.

Kolektīvais Putins nav vienīgais mainīgais tajā vienādojumā, kur viņš pieņem lēmumu par kodolraķešu pielietošanu. Šeit ir svarīgi kādu lomu pieņems paši krievi - šis ir īpašs lakmusa tests kā izturēsies Latvijas krievi, jo klusējošs atbalsts Putina kodolieroču lietošanai ir leģimitīvs iegansts sarīkot pilnīgu un totālu krievu iznīcināšanu lielākā mērogā kā Holokausts. Un šī ir tā robeža, kur Rietumu sabiedrības miermīlīgums beidzas un kur tiks aizmirstas runas par cilvēktiesībām.


Man ir ļoti grūti vērtēt šo rakstu kā kaut ko citu, kā pasīvi-aktīvu Krievijas propagandu par kodolkara histēriju, īpaši ja jāņem vērā Lapsas provokatorisko vēsturi un pasūtījuma rakstus.Visiem viss ir ļoti labi skaidrs, ka Krievijas uzbrukums Latvijai un arī NATO bija tikai laika jautājums - tā arī ir visa "krievu pasaules" būtība. Bez tam - nemīz Lapsa un arī latviešus netraumē - uz Latviju Krievija nekādu atombumbu nekad nemetīs, bet uz Rietumeiropas valstīm(kurās es pats uzturos) Krievija pilnīgi noteikti izmantos atomieročus - atbilstoši PSRS vecajām doktrīnām, jo šie klauni, kuriem zaļā jaunība pagāja PSRS sabrukšanas laikā paši neko oriģinālu nespēja izdomāt, jo ja būtu, tad Krievija būtu viena no vadošajām tehnoloģiski attīstītajām valstīm un būtu tajā vietā kuru tagad aizpilda Ķīna.

Atbildēt

jaa jaa

28.02.2022. 13:23

»

Soņa

Tu, "Uldi", nekurni "pilsoņu karu". Latvijā krievi grib dzīvot mierā, rūpējas par saviem bērniem, sievām, vīriem, vacākiemm jo Latvijā viņiem ir "paradīze" salīdzinājumā ar tautu Krievjā, viņi saprot, ko nozīmē, ja spridzina viņu mājas, dzīvokļus. Latvijā lielais vairākums krievu ir lojāli paši sev ...


it kā pielāgojušies SSSR okupanti latviešu kultūrai, bet liekrievu šovinisms nekur nepazūd! Līdzīgi žīdu izcelsmes tā saucamie ebreji no bijušās SSSR teritorijas, laipni uzņemti Izraēlā, tēli žīdus, bet nezin ivritu.

Ja panāksit, ka Agešins, Mamikins un Ušakovs runās tikai latviski, viņu krievu šovinistu garu nenoslēps ne stāja, ne fizionomija, ne tēlojums.

Izcils “Ušakova teātris” ir viņa eiroparlamentārieša pašreklāma angļu valodā. Totāls idiotisms!

Tādus agešinus, mamikinus un ušakovus nekas nevar izmainīt - suns spalvu met, nevis savu dabu!

Atbildēt

Andis

28.02.2022. 13:23

»

Karote

Pieņemu, ka Putinam vispār neinteresē, nedz Krievijas, nedz kādu citu nākotne. Principā nesvarīga, ja nenotiek viss pēc viņa prāta. Žurka ko šobrīd dzen stūrī, jo ko vēl var darīt, ar sarkano pogu argumentos


Šis kampējs Putins ir agonijā par savu bagātību un ne par Krieviju un ne par 0,0001 % par Krievijas tautu. Viņš vairs neorientējas, kas notiek ap viņu, jo viņš pat mazāk zina, kas ko veļ pret viņu, kā mēs, no malas iedaomājamies un zīlējam. Krievijā SKAUDĪBA par otra bagātību, pārticību ir milzīga, vēl lielāka skaidība ir par Rietumu ļaužu pārticību, kuri it kā būtu iedzīvojušies un viņu rēķina.

Ja atceries k'ds krievs no Preiļiem stāstīja Atmodas sākumā Krievijas TV, kura bija ļoti atklāta, ka mēs, krievu karavīri, kad ienācām Somijā, redzējām pārtikušo somu dzīvokļus, mājas, iekārtas - dauzījām mēbeles, spoguļus, traukus, iekārtas un lamājāmies, ak, buržuji, sagrābušies ( stāstītāja vārdi bija smagāki, te tā jau mana interpretācija) utt. Lūk, kāda skaudība aculiecinieka stāstā. Mēs visi skaudīgi, bet krievu nabadzība, dabīgi, skaudība, ir nepārspējama, par tādiem viņus padarījusi un turpina padarīt šādi okupanti putini un stalini, cari ..., kuri grauj savu un citu tautu bagātību, kultūru, pārticību ...

Atbildēt

Soņa

28.02.2022. 13:05

»

Uldis

Lato, vai mums nevajadzētu raizēties par pilsoņu karu pašā Latvijā? Kijevā izdalīja kalašus visiem, jau ir ziņas, ka kaimiņi šauj viens uz otru. Mūsu 5% politiķi (JKP, APAR) tagad mēģina celt sev reitingus uz NA rēķina piedāvājot visādus pretkrieviskus pasākumus. Kas notiks tajā dienā, kad ar valsts...


Tu, "Uldi", nekurni "pilsoņu karu". Latvijā krievi grib dzīvot mierā, rūpējas par saviem bērniem, sievām, vīriem, vacākiemm jo Latvijā viņiem ir "paradīze" salīdzinājumā ar tautu Krievjā, viņi saprot, ko nozīmē, ja spridzina viņu mājas, dzīvokļus. Latvijā lielais vairākums krievu ir lojāli paši sev un reizē citiem, kas pierādīts visus šos 30 gadus, izņemot viņu un mūsu ekstrēmistus, kuri ceļ karu. Te, "uldi", ir vājš prāts vai esi cēlies no tās okupantu ģildes.

Atbildēt

Uldis

28.02.2022. 12:55

Lato, vai mums nevajadzētu raizēties par pilsoņu karu pašā Latvijā? Kijevā izdalīja kalašus visiem, jau ir ziņas, ka kaimiņi šauj viens uz otru. Mūsu 5% politiķi (JKP, APAR) tagad mēģina celt sev reitingus uz NA rēķina piedāvājot visādus pretkrieviskus pasākumus. Kas notiks tajā dienā, kad ar valsts atbalstu kāds ķersies pie uzvaras pieminekļa (pie kura, starp citu, nāk arī vietējie ukraiņi, ja nu gadījumā kādam par to ir šauba)?

Atbildēt

autoram

28.02.2022. 12:50

Visai ciniski....

Atbildēt

jānis 2

28.02.2022. 11:48

Nabaga Lato! It kā jau braukājis pa pasauli. Bet, tipiskais eiropieša stulbums- pasaule tā ir Eiropa un ASV. To par katru cenu mums cenšas iedzīt galvās. Pasaule, tā ir arī Indija, Ķīna, Filipīnas, musulmaņu lielākā valsts Indonēzija, visa arābu pasaule. Ja smiekliņš parauj par Ķīnu (idiotam), paskaties kā ANO Drošības padomē balso Indija. Ei, man aizdomas, ka kolektīvie Rietumi ir smagās auzās.

Atbildēt

Atis Priedītis

28.02.2022. 10:48

Kas notiks pēc tam?
Agri vai vēlu visi kari beidzas. Šoreiz briesmīgākais scenārijs ir atomkara sākšanās, bet ceru, ka paši krievi sapratīs, ka tā būtu Krievijas kā valsts bojāeja un Zemes kā apdzīvojamas planētas iznīcināšana.

Ja tas nenotiks, tad būs ļoti nopietni jādomā par to - kāpēc kaut kas tāds bija iespējams. Un atbilde būs ļoti nepatīkama. Visās pasaules lielajās reliģijās ir iestrādāta ideja par cilvēku nogalināšanu. Iemeslu un attaisnojumu šādai rīcībai var atrast ļoti daudz un es tos pat nepubliskošu.

Secinājums - tā kā reformēt valdošās reliģiskās mācības nav iespējams, pirmais solis varētu būt reliģisko līderu vienošanās par to, ka jebkura cilvēka dzīvība ir svēta un neaizskarama. Nākošais solis - Jaunas reliģijas rašanās, kuras pats pirmais un galvenais pamatpostulāts būtu tieši par jebkura cilvēka dzīvības svētuma un neaizskaramības atzīšanu.

Kad tas varētu notikt? Manuprāt, vienošanās starp lielajā reliģijām varētu īstenoties samērā drīz. Jaunas reliģijas rašanās - pat vairāku gadu simteņu laikā, jo šis process kā rāda vēsture vienmēr ir bijis ļoti garš.

Tādas ir šobrīd manas, pavisam parasta cilvēka, pārdomas

Atbildēt

arī mani atvaino

28.02.2022. 10:05

»

atvaino

Bet tu tomēr esi sazvērestības teoriju pārņemts muļķis


bet visas "sazv,teorijas" realizējas viena pēc otras, jo cilvēks neko tādu nespēj izdomāt, kas nespētu eksistēt objektīvajā realitātē, tā ir mūsu esības aksioma

Atbildēt

Svarīgi saglabāt brīvības

28.02.2022. 09:51

»

Soņa

Autors ir labi pateicis. Tikai viena piebilde: Prezidenti un Co, kas ap viņu; karvadoņi, ģenerāļi, kas ap viņiem; ministri, kas ap viņiem - tā ir viņu NOMENKLATŪRA, kas taisa visu šo vadoņu politiku, jo vadoņi var būt glupi, šizofrēniķi, "šofera dēli", nomenklatūru paklausīgi kā jēriņi, lai tikai šis...


Tas nav Krievijas variants. Ja Izlūkdienesta šefs Putina priekšā stostās (nu tie taču ir gājuši čekas skolās uz psiholoģisko noturības tehnikām), tad skaidrs, ka lielākā vai mazākā mērā Putinam (un komandai ap viņu) ir sanācis iedzīt respektu. Un tas nenotika vienas dienas laikā. Brīvības apgrieza lēnām un pakāpeniski kā salami. Nevis kā Ukrainā izdomāja vienā dienā un dabūja maidanu. Mani atkal dara bažīgu jaunie cenzūras likumi, sākot ar naida runu, ko Eiropas autokrāti var izmantot, lai apspiestu vārda brīvību. Naida runas propogandas Krievijas kanālus var aizvērt bez visiem šiem nākotnē destruktīajiem likumiem, kuri vērsīsies nevis pret agresīvām lielvalstīm, bet tiem, kuri neierakstīties valdošajā ideoloģiskajā trendā. Vienalga, kas tas būtu - islamizācija, genderizglītība, surogātmāšu cilvēkizmantošana, viendzimimu laulībām, kristietības vajāšana utt. utjp. Kā 30tajos gados, ārējā apdraudējumu apstākļos uzplauka diktatūras.

Atbildēt

Lato puush Kremla stabuliiti

28.02.2022. 09:40

Kaa atgaadinaaja Putina kursabiedris Shvecs, speeliite "dosim Kremlim to, ko vinji veelas, citaadi vinji veel nospiediis pogu" labi rullee gadu desmitiem. Baidens to speeleet ir atteicies, kaut US veica diplomaatiskus zhestus, ka vijiem nebuutu iebildumu, ka Ukrainu sadala.

Atbildēt

Herba

28.02.2022. 09:30

Sveiks Lato! Tu uzmanies, Tavs portāls LV vienīgais, kurā var ierakstīt pliku patiesību, krievi tagad taisa krievijas impēriju, vācieši Vācijas impēriju, pat poļiem ambīcijas atjaunot savu karalisti. Patiesību tagad apkaro visur, viss tagad balstīts uz meliem un blefa.
Lato - netici vairs nevienam, tagad laiki tādi.

Atbildēt

Andris Akers

28.02.2022. 09:11

es pārstāvu to realitātes daļu, kuru neviens nezin kāpēc redzēt negrib - ne tikai neatdod, bet nodedzina, izdzen, darbu nedod, spļauj virsū, māti nosēdina pie tualētēm. Rietumi vispār par Mamardašvili 3K neko nejēdz. Hallo - 30 gadi pagāja, būtu laiks tā kā atjēgties, prātiņ, nāc mājās.

Atbildēt

Andris Akers

28.02.2022. 09:09

Lapsas kungs, Vācijā izskan balsis - Scheisse, kas gan notiek ar sabiedrībām, kurās agrāk bija padomju režīms. Mēs varbūt kaut ko nesapratām, kaut ko palaidām garām? Hallo. Kamēr eiroemisāri devās pa taisno pie godmaņa un kalnietes, filosofijas profosore iesaucās: "fašisms". Tā notiek ar nācijām, kurās mav agoras. Un marķīzs nemaz nezina, ka zem kāpnēm ir visādi pret viņu vērsti grafiti. lambsdorfs ieraudzīja 1/3 realitātes

Atbildēt

Ne es

28.02.2022. 08:31

»

Es

Es gribu mirt tagad


MIRSTI MK

Atbildēt

Es

28.02.2022. 08:30

Es gribu mirt tagad!!!

Atbildēt

Patiesais

28.02.2022. 08:12

Vēl varētu būt kompromisa variants:

1) tiek atzīta abu republiku neatkarība -apgabalu robežās;

2) Ukrainai tiek noteikts neintrālas valsts statuss uz 50 gadiem.

Šis variants varētu apmierināt visus.

Atbildēt

Mr. Viedais Manels, Teikas virssaitis

28.02.2022. 07:03

😀
Pārsvarā komentētāju viedokļi nav par tēmu. Tēma ir zūdošā Lapsas lētticība, ar kuru viņa Pietiek.com, kritizējot cionistu 4. maija finanšu korporāciju, mēģina glābr šo valsti, kuru iznīcina gobālais karš, veidojoties Jaunajai pasaules kārtībai kopš 2013. gada.

Levitkariņa hunta kovidafēras apstākļos jau latviešu tautai 13/03/2020 atņēmusi cilvēktiesības un realizē ANO PVO, “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” prioritātes, kas izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā un kas vērstas uz valsts iznīcināšanu. Pašai Latvijas valstij nākas “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresam” atskaitīties, kā tā ar Pasaules bankas stratēģiju un “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” plānu sevi iznīcina.

Kā tas izpaužas?

Uzraugot “reģionālo demokrātiju” Eiropā, Kongress uztur regulāru dialogu ar Eiropas Padomes dalībvalstīm. Ministru komiteja, kurā ietilpst šo valstu 47 ārlietu ministri , par vietējām un reģionālajām pašvaldībām atbildīgā Ministru konference, kā arī tās vadības komitejas - šajā ziņā ir galvenie partneri. Vairākas reizes gadā prezidents un Kongresa ģenerālsekretārs sniedz dalībvalstu pārstāvjiem Ministru komitejā protokolu par savu darbību un rīko viedokļu apmaiņu.

Savukārt, “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresā” ir arī Eiropas mēroga politiskā asambleja, kas pārstāv vietējās un reģionālās pašvaldības no četrdesmit septiņām Eiropas Padomes dalībvalstīm.

Ārlietu ministrs Edgars Rinkevičs ar atskaitēm piedalās plenārsēdēs, kas notiek divas reizes gadā Eiropas pilī Strasbūrā.

Kongresam ir arī tiešie kontakti un regulāra informācijas apmaiņa ar EP valstu valdībām, jo īpaši oficiālu vizīšu laikā dalībvalstīs, reformu pēcpārbaužu plenārsēdēs vai pēcpārbaudēs vizītēs pašā valstī.

Skatīt šeit:
https://www.coe.int/en/web/congress


Atbildēt

Karote

28.02.2022. 03:03

Pieņemu, ka Putinam vispār neinteresē, nedz Krievijas, nedz kādu citu nākotne. Principā nesvarīga, ja nenotiek viss pēc viņa prāta. Žurka ko šobrīd dzen stūrī, jo ko vēl var darīt, ar sarkano pogu argumentos.

Atbildēt

Soņa

28.02.2022. 01:29

Autors ir labi pateicis. Tikai viena piebilde: Prezidenti un Co, kas ap viņu; karvadoņi, ģenerāļi, kas ap viņiem; ministri, kas ap viņiem - tā ir viņu NOMENKLATŪRA, kas taisa visu šo vadoņu politiku, jo vadoņi var būt glupi, šizofrēniķi, "šofera dēli", nomenklatūru paklausīgi kā jēriņi, lai tikai šis "vadonis" ēd viņu putru, ko viņam katru dienu pasniedz, ko darīt, kā rīkoties, ko runāt, ar ko runāt. Viņus šie klerķi tur "īsā pavadā" - neklausīs, pasviedīs tādu putru, ka iekritīs ķezā un ārā netiks. Nu, paši šie nomenklaturščiki var karot savā starpā - kurš kuru izstums no amatiem un ietekmes. Pašam vadonim nav ne prāta, ne saprašanas ko darīt, viņš nav izpildītājs, nav speciālists, nav karamakslas vadonis, glups kā izaudis no nabagiem kā "šofera dēls" un nav prāta ar domāšanu, bija garā nabags uz mūžu, sastresojies, ka nu visa pasaule viņam pie kājām. Putins nav cars, kurš galmā arī dažreiz ticis noindēts (te tā laikam nav).

Un NOMENKLATŪRA vada procesu pēc SAVĀM VAJADZĪBĀM, pēc apetītes, pēc tā, no kā baidās, ko baidās pazaudēt un nereti paši iekrīt, ja "vadoņi" sadomā pasviest "zem riteņa"- iedzīt karastāvoklī, no kura vadonim nav atpakaļceļa un NOMENKLATŪRU, ja pati pārdozēja, pārrēķinājās, ko, tā taismosies, atzīsies, ka savārīja putru ne tādu kā vajadzēja? Un te galvas ripos, ja kas, kur iesaistīses NOMENKLATŪRĀ cits grupējums, jauni, citi vadoņa "atbalstītāji", sak, tie iepriekšējie tevi iedzina stūrī, klausi mūs, mēs tevi izvedīsim. Ir varianti teiktajam, jo kā Lapsa raksta - mēs neko nezinam, kādu putru kurš Kremlī vāra, kādu kurš ēd.

Uz vietas sazvērstības teorijas. ATOMKARA draudi? Par "trakomāj" neko nevar zināt, bet tā ir pašnāvība visiem tā autoriem, miljardiem, villām, bnriljantiem un viņu zeltam. Tik viegli cauri netiks, ka pašiem uz galvas neuzkrīt kāda atombumba ... un ko viņi darīs ar saindēto pasauli?

Paliek jautājums: KUR IR IZEJA NO ŠI KARA? Nav variantu, kā tikai aiziet ar "kaunu" un parādīt, ka mēs neiekarojām Somiju savulaik, netiekam galā ar Ukrainu, ka mūsu varenībai nav ne jēgas, ne mākslas, ne saprašanas, ne loģkas ...

Vēl ir viens cits variants - noslēgt pamieru, apturēt karu un palikt iekarotajās pozīcijās "līdz rītam"- ka "rīts būs gudrāks par vakaru". Uz to jau arī rit sarunu ierosme - abām pusēm vajag atelpu - sakārtot smadzenes, krājumus papildināt ...

Varbūt to spiež algotņu karavīru atteikums karot un sacelšanās sērga izplatījās pa visu pagastu?

Lasi:
Foto: TASS/ SCANPIX/ LETA
"5000 Krievijas karavīri atteikušies doties uz Ukrainas teritoriju", LA.LV9:44, 27. februāris 2022
Krievijas pilsētā Belgorodā (atrodas 697 km no Maskavas un 40 km no Ukrainas robežas) notikusi sacelšanās starp Krievijas armijas karavīriem, vēstī izdevums “News.obozrevatel.com”?

Var būt viss kopā, arī tautas nemieri, kas parādās un sankcijas, kas spiež kurpi, vai tas, ka cita NOMENKLATŪRA, "gudrāka" par pirmiem, sāka pārmest pirmajiem un radās konflikts, ko tālāk?

Atbildēt

pacieties

28.02.2022. 00:14

»

lasītājs

Sarauj,vate,pacel intelektuālo līmeni virs kremlinu vadlīnijām,izmantojot vietējo kolorītu.Ne jau velti tik ilgi lasīji pietieķi.Neslinko uz krāsns!Vai p.sies n.j


Divas nedēļas kamēr saskaņos un apgūs,un pārtulkos.Ultimatīvas muļķības ir tikai improvizēta provokācija,lai pievērstu uzmanību.Ieleij Ulmei.

Atbildēt

pietiek lasītājs

28.02.2022. 00:10

Sarauj,kremlini,maziniet atļauto stulbuma līmeni.Lai nav garlaicīgi.

Atbildēt

atceries

28.02.2022. 00:08

»

Rīt Saeima pieņm likumu

Rīt Saeima pieņems likumu par dienestu Ukrainā


Interbrigādes Spānijā,dirsēj?

Atbildēt

boriss

27.02.2022. 23:54

vēl šodien no krievijas lido lidmašīnas uz LV lidostu, kaut vakar jau slēdza slāviem.
Kādas muļķības tas aizliegumus latvijā netaisās-
ievērot. krievi lidojiet- latvija vienmēr atvērta - krieviem.

Atbildēt

nekā jauna

27.02.2022. 23:32

Nekas viņam nesanāks! Pidruška uz ielas līdzīgi kalašņikoviem izbērs kodollādiņus, lai tauta var aizsargāties un, putin, iepūt! Jā, vēl aizmirsu - no latvijas palīgā nāks jurašs, pamēģiniet tikt galā ar šo!

Atbildēt

lasītājs

27.02.2022. 23:22

Sarauj,vate,pacel intelektuālo līmeni virs kremlinu vadlīnijām,izmantojot vietējo kolorītu.Ne jau velti tik ilgi lasīji pietieķi.Neslinko uz krāsns!Vai p.sies n.j.

Atbildēt

Rīt Saeima pieņm likumu

27.02.2022. 23:17

Rīt Saeima pieņems likumu par dienestu Ukrainā.

Nez vai tas būs obligatais dienests ar šprices sertifikātu vai kā ?


Visi latviesi var pieteikties dienēt Ukrainā, uz priekšu patrioti...

Atbildēt

labi nav

27.02.2022. 22:54

»

jaajaa

...ES apstiprina, ka arī lidmašīnas ukraiņiem dos...bez kodolieročiem krieviem izredžu vispār nekādu, tikai savus bērnus nāvē dzen...labi nav


tu esi par mieru, vai par karu?
Izskatās ka esi par karu, jo par to vien runā, un ar slimīgi maniakālu prieku.

Atbildēt

VON

27.02.2022. 22:51

»

VNO

Vel viens putļera trollis


Vēl viens bidona altārzēns.

Atbildēt

jaajaa

27.02.2022. 22:30

...ES apstiprina, ka arī lidmašīnas ukraiņiem dos...bez kodolieročiem krieviem izredžu vispār nekādu, tikai savus bērnus nāvē dzen...labi nav..

Atbildēt

Nekādas sazvērestības

27.02.2022. 22:28

»

atvaino

Bet tu tomēr esi sazvērestības teoriju pārņemts muļķis


Vācijas viesnīcas un restorāni pārtrauc apkalpot klientus ar Krievijas pasēm.

Atbildēt

VNO

27.02.2022. 22:22

»

O)O

Lato, nu kā tu vari būt tik nekompetents jautājumā par kuru raksti rakstu? Nu nav tas labi, ja vien tas nav apzināti...


Nu kas ir klozetpod ar iekavu. Varbūt beidzot atvainosies par okupāciju un izmaksāsi kompensāciju, un tikai pēc tam sāksi skaitīt ASV grēciņus. Tā sacīt, izvelc baļki no savas acs.

Atbildēt

Tu gan neesi gudrs

27.02.2022. 22:20

»

Gudrs cilvēks esat autor

Gudrs cilvēks esat autor ar analītiķa spējām...


jo zārkam nav kabatu!

Atbildēt

Un uzreiz saskaņā ar cionistu plānu

27.02.2022. 22:18

»

vakar

Vakar Krievijas armija parnema sava kontrole Cernobilas atomelektrostacijas zonu ,ta ka latviesu neonacistu un banderu fasistu sapni par ,,netiras bumbas,, razosanu nekad nerealizesies


kolīdz Černobiļas sarkovāgs nonāca Krievu okupantu pārziņā, uzreiz Ukraina izstājās no kodolieroču nepielietošanas līguma, kas apdraud Krieviju ar ASV īsa rādiusa kodolraķetēm.. sekās Kremlis izsludināja un realizēja kodolgatavību.. ar pretaizsardzībaz līdzekļiem..

Atbildēt

Gudrs cilvēks esat autor

27.02.2022. 22:18

Gudrs cilvēks esat autor ar analītiķa spējām.
Kā tad līdz šim laikam neesat pamanījis, ka Zelenskis nāk no aktiera, komiķa aprindām un kā raksta un publicē mediji viņam ir kopš 2014.gada miljardu konti bankā Kosta -Rikā un sī nauda ir par iespējamiem pakalpojumiem no citām lielvalstīm.Nauda plūst starumēm par kaut ko...
Esat vai neesat Jūs Lapsas kungs pētnieciskais zurnālists ?
Zelenskis faktiski ir oligarhs un vienkaršā ukraiņu tauta par kaut ko upurējas... Par ko upurējas vienkāršā tauta - tas noskaidrojams pētnieciskjai žurnālistikai.

Gordons, kurš virzīja Z.amatā (palīdzēja viņam visadiem veidiem) 2014.gadā tagad no Z ir novērsies un Z. Gordanam pasreiz izsaka draudus par Gordona atklatību...

Atbildēt

Nameisis

27.02.2022. 22:09

»

Marksa Engelsa teorija ir

par virsvērtību un šķiru cīņu. Šobrīd bagātais kapitālists izskatās šādi: sēž dārgā mašīnā sastrēgumā, dzīvo lielā pilī, jo jāizrādās partneriem, sabiedrībai, medijiem. Lielas izmaksas un nodokļi, lai šo dzīvesveidu uzturētu, stress, sabojāta veselība, labumus nespēj pilnībā izmantot. Trūcīgas proletārietis...


Intelektuālis vai tomēr degradējies čekists. Piemēram, kad proletārietis no mazā komunālā dzīvokļa ir kļuvis par internacionālas lielvalsts vadoni. Divdesmit gados ar krimināliem metodēm uzkrājis spēkus un viņu atbalsta 140 miljonu lielā orda, pēkšņi uzbrūk nacionālai valstij, sakot, ka tur mājo nacisti. Paiet dažas dienas un visa pasaule, ieskaitot Izraēlu !!!!, sāk atbalstīt šo saucamo nacistu valsti, bet internacionālistiem draud nonākšana atpakaļ akmens laikmetā.

Atbildēt

Es

27.02.2022. 21:53

»

?

Un kur zaļie palikuši ar savu ekoloģiju? Varēja pieprasīt putinam, lai uz Latviju met ekoloģisko ūdeņraža bumbu, ne ātom bumbu


Padomā par ekoloģiju -- Ukrainā no pilsētas izbraucušo automašīnu kontekstā tas izdosies teicami. Ar elektroautomašīnām un velosipēdiem varēja sanākt īpaši interesanta evakuācija no pilsētas. Paliekot turpat, uz vietas, vai pie vienīgā štekera, lādējot e-auto un lādējoties pa ceļam.

Atbildēt

visticamāk

27.02.2022. 21:46

»

nezinu

Sakiet lūdzu, kādēļ pārvēršamies par tiesnešiem, sodot to Krievijas iedzīvotāju, kurš savas dzīves laikā pat kremļa laukumu nav redzējis


tāpēc, ka latvāņu titulnācijas izstrādājumi tādi ir bijuši un būs vienmēr.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...