Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zintis

23.11.2019. 21:49

Patiesība ir par katru cenu atlaist valdibu. Un interesanti, ka par detonatoru izmanto mediķus . vai algas pielikums mainīs rindas , vai kaut kas izmainīsies medicīnas nozarē -tikai bagātie ārsti kļūs bagātāki, bet jaunie ārsti, ka bija apdalīti tā arī paliks. salīdziniet 20% no algām.Eiro 10000-12000,
8000-9600, 6000-7200, 5000-6000, 3000-3600, 1000-1200, 800-960,600-720, nabagās māsiņas kā bija tā būs nabagas un brauks prom. cilvēki padomājiet kam tas ir izdevīgi. Un beidzot - pensionārs ar 100 eiro pensiju gaida veselības rindu mēnešus, vai nāvi.

Atbildēt

Dievs,Tava zeme deg !

23.11.2019. 15:24

Paraksties par saeimas atlaisanu sogad,netliec to uz nakoso gadu !

Atbildēt

Kāpēc es neparakstīšos?

23.11.2019. 12:06

Tāpēc, ka nākošajās vēlēšanās var ievēlēt tikai apmēram no tās pašas partijas. Vai kāds zin citu variantu? Vēlēšanu likums...

Atbildēt

Muļķības!

23.11.2019. 09:54

»

izstājāties tāpēc

..., ka esat pielīdējs un pašlabuma meklētājs. Ne jau Vienotība vainīga, bet gan tie, kas izgāza veselības apdrošināšanas sistēmu


4. maija varas korporokrātija izmisīgi meklē un apvārdo cilvēkus, pret kuriem nav kompromātu, lai tie dodas politikā. Atrod naivos, kuri notic. Iestājušies partijā, viņi nonāk aci pret aci ar varas ciniskumu, meliem, demagoģiju un bezprincipialitāti, un pamet partijas.

Atbildēt

izstājāties tāpēc

23.11.2019. 09:41

..., ka esat pielīdējs un pašlabuma meklētājs. Ne jau Vienotība vainīga, bet gan tie, kas izgāza veselības apdrošināšanas sistēmu

Atbildēt

Viedoklis

23.11.2019. 09:39

Uzskatu, ka nauda ir un tā jau tagad atrodas medicīnas iestāžu rīcībā. Tikai medicīnas iestāžu vadības nemākulīgas vai noziedzīgas rīcības dēļ nauda tiek izšķērdēta.
Ja naudas nebūtu, tad med.iestāžu vadība neizmantotu savām personīgām vajadzībām dienesta transportu, nepiešķirtu SEV lielas prēmijas, pabalstus. Nepirktu bieži vien nevajadzīgu tehniku, aparatūru. Visus izkontrolēt nav iespējams. Tāpēc tas būtu jādara pašiem darbiniekiem savā darba vietā. Kāpēc privātās medicīnas iestādes, privātā praksē mediķi nekliedz, neprotestē pret mazu algu. Tāpēc, ka tur algas ir normālas, tāpēc, ka tur nevar zagt, izšķērdēt.
Līdz ar to sāksim paši , katrs savā darba vietā raudzīties, vai nav kaut kas nesaimnieciski izmantots, un prasīsim, lai šai nesaimnieciska darbība tiktu izbeigta. Vai padzenam no amata darba devēju, kas negrib neko mainīt, sākot ar savu atalgojumu, piemaksās sev un prēmijām.

Atbildēt

Mudīte

23.11.2019. 09:30

»

aha

Seko 36000 stulbeņu, kas vēlas lembergoīdu bandas atgriešanos pie siles


Pats no kādas bandas esi? No NA vai JKP?

Atbildēt

Zintnieks

23.11.2019. 09:02

Ir gadiem ieilgusi stagnācija veselības aprūpes progresīva finansējuma modeļa izveidē. Manuprāt, pašreizējais atbilst sociālisma vai komunisma teorijas "labākajiem paraugiem"... Diemžēl. Ko darīt?! Vispirms ir vajadzīgs gudrs ministrs - tāds, kurš saprot, kas ir nauda, kurš saprot, kas ir veselības aprūpe. Un kā varētu funkcionēt valsts pasūtījumu sistēma ... bez korupcijas! Un ar godīgu konkurenci. Morāle: algu nav "jāmaksā", atalgojumu ir jāļauj nopelnīt!
P.S. Mediķu aprindās ir sens joks - nav tādas naudas daudzuma pasaulē, ko nevarētu notērēt medicīna (veselības aprūpe) un sieviete! ... ja vēl abi sakrīt?! :)

Atbildēt

nu taču

23.11.2019. 07:49

jāveic reformas, algām jau nu naudas pietiktu. VK, cik slimnīcās esošās privātprakses, maksā par kapitālremontiem???????????????????????????

Atbildēt

Ne viss ir tā, kā tas izskatās!

23.11.2019. 07:35

»

Seko 36000 Latvijas patriotu piemeram !

Paraksties,atlaid saiemu.Nedelas laika to jau ir izdarijusi 36000 Latvijas patrioti.nepaliec pedejais


Vispirms ir jāsaprot, ar ko tautai ir darīšana savās prasībās pret 13. Saeimu. Jāsaprot, kas vispār ir Latvijas 4. maija varas korporācija no politiskā aspekta? Tas šodien ir VDD - patiesais varas turētājs, nevis tauta, kā rakstīts Satversmes 2. pantā. VDD sastāv no SAB, DP u.c. iestādēm un komisijām, komitejām utt., kas personām dod pielaidi valsts noslēpumiem, valsts korporācijas amatpersonu kodola, vadības noslēpumiem. Kas korporācijas kodolā ietilpst bez vecajiem čekistiem un komunistiem? "Jaunie čekisti un komunisti", kas izaudzināti pēc veco līdzības, jo vecie neko citu nesaprot un neko jaunu nav apguvuši.

Kāds ir pamats un cēlonis 4. maija varas korporācijai? Tie esam mēs visi un kopējais valsts parāds, par kuru atbildam mēs visi un ikviens solidāri. Vienkāršāk - mēs - visi un ikviens it kā esam viena akcija akciju sabiedrībā - 4. maija varas korporācijā. Jo mēs, LR, neesam suverēna valsts, bet daļa no ES un globālajā ekonomikā daļa no globālā parāda SVF/PB/FRS akciju turētājiem, privātpersonām, bet mūsu pilsoņu pases ir jūras tiesību parauga, kas apliecina, ka atbildam solidāri par LV parādu, esam daļa no LV aktīva vai īpašuma. Tā teikt kolonijas dzīvie vergi, parādnieki globālajai korporokrātijai, to akciju turētājiem, privātpersonām, ar visām savām būdām un dzīvokļiem, zemi un mežiem, derīgajiem izrakteņiem un VAS Latvenergo utt.

Šajā 4. maija varas korporācijas pārvaldītajā teritorijā bez pilsoņiem ir arī pastāvīgie iedzīvotāji, PSRS laiku okupanti, kuri nevar piedalīties vēlēšanās, tomār daļa ir naturalizējušies un veido Saskaņas elektorātu.


Lai būtu izprotami, tālāk jārunā par demokrātijas ierobežošanu, kas jau ir realizēta ar diviem tiesību normatīvajiem aktiem - VDD izveidošanu, centralizējot varu, un vienlaikus likumgrozījumiem piešķirot pielaidi valsts noslēpumiem CVK vadībai, kura ar šo gadu reāli drīkst viltot balsu skaitu vēlēšanās valsts drošības interesēs. Kāpēc VDD ir vajadzīga CVK balsu skaita viltošana? Tādēļ, lai izslēgtu riskus varas korporācijas atbildībā pret valsts parādu, kādi rastos Saskaņai nonākot valdībā, ar ko ir totāli meli, ka 13. Saeimas atlaišanu organizē Kremlis, kāda ir VDD oficiālā demagoģija informatīvajā telpā pret pilsoņu iniciatīvu atlaist 13. Saeimu, jo tā nepilda likumu par algu paaugstināšanu mediķiem, palielinot aizbraucēju skaitu no Latvijas un palielinot nabadzības līmeni, un arī samazinot medicīnas pakalpojumu pieejamību Latvijā.


CVK uzdevums, mērķtiecīgi viltojot balsu skaitu it kā valsts drošības interesēs saskaņā ar minētiem riskiem, ir izslēgt iespēju, ka Saeimā nonāktu neprognozējamas personas, kuras it kā "tautas un demokrātijas" interesēs izjauktu it kā "labējo koalīciju", ievirzot Saskaņu valdībā, kas var beigties ar neprognozējamām sekām - valsts apvērsumu, divvalodības likumu ar koordināciju no Kremļa utt., un tas nav pieļaujams arī no naudas aizdevēju, globālās korporokrātijas, interešu viedokļa, veidojot riskus parāda atgūšanā un ģeopolitiskajā ietekmē ar parāda nastu Latvijai.


Tādēļ 4. maija varas korporācija ar VDD realizē brutālu genocīdu pret Latvijas tautu, ar mērķi nostiprināt savas varas pozīcijas, radot apstākļus, kad daudzi spiesti aizbraukt. Aizbraukušo uz Latviju atsūtītā nauda veido ceturto daļu valsts budžeta. Varas korporācija dara visu, lai samazinātu pensionāru un slimo skaitu, tos ar nesasniedzamiem medicīnas pakalpojumiem kvotu sistēmā nogādājot "labākos medību laukos", atvieglojot slogu uz valsts budžetu.


Latvijas 4. maija varas korporācijas realizētais genocīds pret tautu, demokrātijas ierobežošana un varas centralizācija bailēs no Saskaņas nokļūšanas valdībā ir nekas cits kā nenotikušās Latvijas deokupācijas sekas pēc 1991. gada


Tādēļ nemaz nav pārspīlēts kaut kur komentāros minētais apzīmējums, ka "I. Mūrniecei (NA), 12. un 13. Saeimas spīkerei un I. Viņķelei, veselības ministrei, ir rokas līdz elkoņiem pilsoņu asinīs".

Atbildēt

lauķis

23.11.2019. 07:23

»

a411

Vot, pienāks 9.maja,kur putnins rādīs, tur mēs iesim...Bet visi saprot, ka propagandons


Vot ja tev kaut kur vajag iet tad ej,liec mieru citiem.

Atbildēt

!

23.11.2019. 02:42

»

a411

Vot, pienāks 9.maja,kur putnins rādīs, tur mēs iesim...Bet visi saprot, ka propagandons


koments apsurds pec formas un analfabetisks pec satura !kads sakars Putinam ar varas klikes patvalu latvija ?

Atbildēt

a411

22.11.2019. 23:20

Vot, pienāks 9.maja,kur putnins rādīs, tur mēs iesim...Bet visi saprot, ka propagandons...

Atbildēt

Seko 36000 Latvijas patriotu piemeram !

22.11.2019. 19:02

Paraksties,atlaid saiemu.Nedelas laika to jau ir izdarijusi 36000 Latvijas patrioti.nepaliec pedejais.

Atbildēt

jokste

22.11.2019. 17:41

Pensionāri neparakstīsies,ari vajadzīgo skaitu parakstu arī nesavāks,un kur vēl iet referendumā nobalsot,ZZS ar Saskanu un gobzemji,krauzei,tavaram.......

Atbildēt

Piekrītu!

22.11.2019. 15:59

»

Šeit ir darbs VDD

Ētera huligānus ir jāsauc pie kārtības, tas par daudz


Ēteri lietot jāpārtrauc!

Atbildēt

VDD

22.11.2019. 13:37

»

Šeit ir darbs VDD

Ētera huligānus ir jāsauc pie kārtības, tas par daudz


Uz visu mūsu iestāžu durvīm sen ir uzraksts, domāts ikvienam. "Šeit ir darbs!"

Atbildēt

Pilsonis

22.11.2019. 07:27

Cik dumjam vai alkatīgam ir jābūt, lai iestātos tajā kangaru bandā. Nebūtu tādi putniņveidīgie atbalstījuši tās kangaru bandas, medmāsām jau sen būtu cienīgs atalgojums. Ej dirst putniņ

Atbildēt

lauķis

22.11.2019. 05:53

»

lakstīgalas balss

Visu cieņu Renāram Putniņam!Protams tā, kā viņš, taču nerakstīs ārsti, kas pelna nēnesī pāri 10 tūkstošiem. Tagad runā tie mediķi, kuri nevar savilkt galus...


Tieši Viņķele veido sistēmu,tieši viņa ieceļ ,,locekļus,, , tieši viņa saņem naudu no nodokļu maksātājiem par šīs netaisnības radīšanu.

Atbildēt

EHOKG piecās minūtēs,

22.11.2019. 04:00

par 54,00EUR, privātās klīnikās, pusmūža valsts ārstiem no valsts slimnīcu dakteru karteļa, jaunos Putniņus nesatrauc?

Atbildēt

Kas pret Latvija.lv/pv

21.11.2019. 23:16

»

nu

Tu vispirms paskaties viņa amatpersonas deklarācijas un tad sāc slavēt


Bijušie un esošie varas "pīlāri" krekšķ, ka tauta strauji parakstās par Saeima atlaišanu. Viņi meklē kašķi, ka neesot ierosinājušas tās personas, kurām varot ticēt. Bet drīzāk, ka ja ierosinātu "labie"pilsoņi, CVK pat neizsludinātu parakstu vākšanau un "labie" nomierinātos vai. Fakts it tāds, kā nspiest uz ceļiem protestus ar to, kas ierosina parakstu vākšānu - saka vieni, ka tie ir Kremļa aģenti, vai - tie ir bijuši kopā ar sliktiem pilsoņiem, vai - viņu partijā ir bijušie sliktie pilsoņi. Tautas musināšana, ka parkstu vākšanai Latvija.lv/pv nav pamata - no Vairas Vīķes Freibergas puses, kura atdeva Putinam Abreni par "sprāguša ēzeļa ausīm" - tas ir labi, var viņai ticēt? Valdis Zatlers, kurš aiz atriebības drīzāk, ka viņu nepārvēlēs 2. reizi, ierosināja atlaist Saeimiu - tas bija labi, bija pamats? Tādu musinātāju saradies kā sēnes pēc lietus. Tauta, neapjūc, dari savu darbu, paraksties. TV 24 Ivars Zariņš - "sliktais" pilsonis teica, ka jau tagad parakstu vākšāna rada savu rezulktātu, sāk šūmēties visi "gudrie" oligarhi, bijušie prezidenti, žurnālists Streips, piesauc Kremļa ietekmi uitt. Tā ir šo cilvēku bezkaunība - klusējiet, aizverieties bijušie Valsts prezidenti, ļaujiet tautai izteikt savu viedokli!

Atbildēt

ES

21.11.2019. 21:57

Gribēju pieplusot atzinību šādai cilvēciskai rīcībai... nez kāpēc neizdevās.

Atbildēt

biedra nauda

21.11.2019. 21:29

Būt amatā bez politiskās aizmugures un tā runāt ir liela pārdrošiba,vai arī citas atbalsta rokas vadīta drosme.

Atbildēt

lakstīgalas balss

21.11.2019. 20:31

Visu cieņu Renāram Putniņam!Protams tā, kā viņš, taču nerakstīs ārsti, kas pelna nēnesī pāri 10 tūkstošiem. Tagad runā tie mediķi, kuri nevar savilkt galus.
Taču lielai daļai sabiedrības nepatika pret ārstiem radusies tieši šo pārbagāto, 5 vietās strādājošo dēļ - vai tad viņiem ir laiks iedziļināties, uzklausīt, glābt? Un vaina jau nav šajos kampējos, bet valsts politikā, šīs nozares nesakārtošanā. Tagad vaino Viņķeli, bet es šaubos, vai viņa spēj stāvēt pretī šiem pārtikušajiem, siltu vietu ieņēmušajiem "līderiem"? Tas būs ļoti grūti, pat neiespējami ikvienam, kurš vadīs šo nozari.

Atbildēt

Belamorkanal TV

21.11.2019. 19:21

Labrīt visiem! Arī Jubilejas ziņojums. Ja negribat atzīt patiesību un dzirdat vārdu hu js, pizda vai mauka, uzreiz ujobivai ķe, vai aizpisisties! Tauta zajeb anov ski nopriecājoties par "Bondara ordeni"! Bet nepriecājas par valdības lēmumiem, kā vēsta SKĀDES aptaujas. Neskatoties uz to, ka klīniskie Ziemas pils deputādi ahuje ļi, aiz loga Jē- kapu ielā rindā uz diviem zārkiem ieraugot ohujen nuju pūli. Ja no rīta spogulī ieraugāt ķīnieti, pisiet ies prom uz fabriku, bet, ja pidar asu , tad uz Ārlietu ministriju. Ziņas par citiem sūdiem un pišan os būs vēl un naha ļavu. Belamorkanal TV.

Atbildēt

mūsu "premjeri"

21.11.2019. 17:58

»

neaizmirstiet

tāds "premjers" ir tikai vietējais šestjorka pasaules varas rokās


direktīvas saņem no kādas 66. pasaules varas hierarhijas pakāpes klerkiem !

Atbildēt

neaizmirstiet

21.11.2019. 17:46

»

Sahāra

Premjera profesionāļu birojs


tāds "premjers" ir tikai vietējais šestjorka pasaules varas rokās !

Atbildēt

Sahāra

21.11.2019. 17:43

»

visdrīzāk

čuvaks tās konsekvences "neredzēja


Premjera profesionāļu birojs?

Atbildēt

Sahāra

21.11.2019. 17:34

Diezgan ētiski divdomīga situācija, manuprāt vismaz neprofesionāla, bijušais Kariņa padomnieks veselības jautājumos, tikai tagad uzzināja par pieņemtā likuma viegli paredzamām konsevencēm...
Secinājumi nav glaimojoši vai nu dezorientēts vai cilvēks kam nevar uzticēties.
Nav laba ceļamaize doties uz citu politisko spēku

Atbildēt

Jons

21.11.2019. 17:27

Kāpēc gan ir pieļauta milzīgā sociālā plaisa arī medicīnā?Kādēļ mūžīgais arodlīderis nespēj sakārtot vienkāršas lietas savā saimniecībā,bet apdraudot pilsoņu un valsts drošību pieprasa palielināt sociālo plaisu.Tiek piesaukts bagāto valstu mediķu atalgojums,bet pilnīgi ignorēta proporcija starp minimālo algu un vidējo algu tur un pie mums,kura pie mums ir gandrīz vai kriminālā un liecina tikai par labējās,mediķu kvēli atbalstītās, politikas krahu.

Atbildēt

...

21.11.2019. 17:23

»

ha ha ha !

kā tas iet kopā - jenotība un naivs


Ir cits variants.
Tiek gatavots jaunais saulvedis.Varu derēt ka drīz vien būs iestājies kādā citā politmafijas klanā un atkal solīsies glābt Latviju.

Atbildēt

ha ha ha !

21.11.2019. 17:18

»

būtu jau labi

ja tas "naivais" tik tiešām būtu NAIVS


kā tas iet kopā - jenotība un naivs ???????

Atbildēt

būtu jau labi

21.11.2019. 17:16

»

incanti !

Ko no tā uzrakstītā mēs vēl nezinājām...


ja tas "naivais" tik tiešām būtu NAIVS !

Atbildēt

incanti !

21.11.2019. 17:13

Ko no tā uzrakstītā mēs vēl nezinājām ?

Kāpēc tu GADIEM (!) klausījies lakstīgalās, bet nerunāji ar saviem bēdubrāļiem,
ka laiks ko darīt lietas izlabošanai ?
Jebšu par naža(skalpeļa) galu tālāk neredzēji un, iespējams, klusām skraidīji
pa 7 darbavietām nopelnīt pieķīmiķotajai maizes garozai ?

Atbildēt

lauķis

21.11.2019. 17:12

Kārtējais liekulības akts,izskatās pēc padomju laika darbaļaužu iniciatīvas.
Interesanti,ar kuru caurumu domāja Putniņš pievienojoties kriminālnoziedznieku bandai?
Kā nu neatcerēties krievu klasiku;da ņe vinovatij ja.

Atbildēt

P.

21.11.2019. 17:09

Ir divi scenāriji.

Vai nu "bezkompromisu tiesiskums" ierodas pārbaudīt autora čekus, kas nozīmētu, ka tas ir nopietni.

Vai arī autors paklusām iestājas kādā no atlikušajām divām hidras galvām, kas nozīmētu, kas tas ir tikai teātris.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...