Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zintis

23.11.2019. 21:49

Patiesība ir par katru cenu atlaist valdibu. Un interesanti, ka par detonatoru izmanto mediķus . vai algas pielikums mainīs rindas , vai kaut kas izmainīsies medicīnas nozarē -tikai bagātie ārsti kļūs bagātāki, bet jaunie ārsti, ka bija apdalīti tā arī paliks. salīdziniet 20% no algām.Eiro 10000-12000,
8000-9600, 6000-7200, 5000-6000, 3000-3600, 1000-1200, 800-960,600-720, nabagās māsiņas kā bija tā būs nabagas un brauks prom. cilvēki padomājiet kam tas ir izdevīgi. Un beidzot - pensionārs ar 100 eiro pensiju gaida veselības rindu mēnešus, vai nāvi.

Atbildēt

Dievs,Tava zeme deg !

23.11.2019. 15:24

Paraksties par saeimas atlaisanu sogad,netliec to uz nakoso gadu !

Atbildēt

Kāpēc es neparakstīšos?

23.11.2019. 12:06

Tāpēc, ka nākošajās vēlēšanās var ievēlēt tikai apmēram no tās pašas partijas. Vai kāds zin citu variantu? Vēlēšanu likums...

Atbildēt

Muļķības!

23.11.2019. 09:54

»

izstājāties tāpēc

..., ka esat pielīdējs un pašlabuma meklētājs. Ne jau Vienotība vainīga, bet gan tie, kas izgāza veselības apdrošināšanas sistēmu


4. maija varas korporokrātija izmisīgi meklē un apvārdo cilvēkus, pret kuriem nav kompromātu, lai tie dodas politikā. Atrod naivos, kuri notic. Iestājušies partijā, viņi nonāk aci pret aci ar varas ciniskumu, meliem, demagoģiju un bezprincipialitāti, un pamet partijas.

Atbildēt

izstājāties tāpēc

23.11.2019. 09:41

..., ka esat pielīdējs un pašlabuma meklētājs. Ne jau Vienotība vainīga, bet gan tie, kas izgāza veselības apdrošināšanas sistēmu

Atbildēt

Viedoklis

23.11.2019. 09:39

Uzskatu, ka nauda ir un tā jau tagad atrodas medicīnas iestāžu rīcībā. Tikai medicīnas iestāžu vadības nemākulīgas vai noziedzīgas rīcības dēļ nauda tiek izšķērdēta.
Ja naudas nebūtu, tad med.iestāžu vadība neizmantotu savām personīgām vajadzībām dienesta transportu, nepiešķirtu SEV lielas prēmijas, pabalstus. Nepirktu bieži vien nevajadzīgu tehniku, aparatūru. Visus izkontrolēt nav iespējams. Tāpēc tas būtu jādara pašiem darbiniekiem savā darba vietā. Kāpēc privātās medicīnas iestādes, privātā praksē mediķi nekliedz, neprotestē pret mazu algu. Tāpēc, ka tur algas ir normālas, tāpēc, ka tur nevar zagt, izšķērdēt.
Līdz ar to sāksim paši , katrs savā darba vietā raudzīties, vai nav kaut kas nesaimnieciski izmantots, un prasīsim, lai šai nesaimnieciska darbība tiktu izbeigta. Vai padzenam no amata darba devēju, kas negrib neko mainīt, sākot ar savu atalgojumu, piemaksās sev un prēmijām.

Atbildēt

Mudīte

23.11.2019. 09:30

»

aha

Seko 36000 stulbeņu, kas vēlas lembergoīdu bandas atgriešanos pie siles


Pats no kādas bandas esi? No NA vai JKP?

Atbildēt

Zintnieks

23.11.2019. 09:02

Ir gadiem ieilgusi stagnācija veselības aprūpes progresīva finansējuma modeļa izveidē. Manuprāt, pašreizējais atbilst sociālisma vai komunisma teorijas "labākajiem paraugiem"... Diemžēl. Ko darīt?! Vispirms ir vajadzīgs gudrs ministrs - tāds, kurš saprot, kas ir nauda, kurš saprot, kas ir veselības aprūpe. Un kā varētu funkcionēt valsts pasūtījumu sistēma ... bez korupcijas! Un ar godīgu konkurenci. Morāle: algu nav "jāmaksā", atalgojumu ir jāļauj nopelnīt!
P.S. Mediķu aprindās ir sens joks - nav tādas naudas daudzuma pasaulē, ko nevarētu notērēt medicīna (veselības aprūpe) un sieviete! ... ja vēl abi sakrīt?! :)

Atbildēt

nu taču

23.11.2019. 07:49

jāveic reformas, algām jau nu naudas pietiktu. VK, cik slimnīcās esošās privātprakses, maksā par kapitālremontiem???????????????????????????

Atbildēt

Ne viss ir tā, kā tas izskatās!

23.11.2019. 07:35

»

Seko 36000 Latvijas patriotu piemeram !

Paraksties,atlaid saiemu.Nedelas laika to jau ir izdarijusi 36000 Latvijas patrioti.nepaliec pedejais


Vispirms ir jāsaprot, ar ko tautai ir darīšana savās prasībās pret 13. Saeimu. Jāsaprot, kas vispār ir Latvijas 4. maija varas korporācija no politiskā aspekta? Tas šodien ir VDD - patiesais varas turētājs, nevis tauta, kā rakstīts Satversmes 2. pantā. VDD sastāv no SAB, DP u.c. iestādēm un komisijām, komitejām utt., kas personām dod pielaidi valsts noslēpumiem, valsts korporācijas amatpersonu kodola, vadības noslēpumiem. Kas korporācijas kodolā ietilpst bez vecajiem čekistiem un komunistiem? "Jaunie čekisti un komunisti", kas izaudzināti pēc veco līdzības, jo vecie neko citu nesaprot un neko jaunu nav apguvuši.

Kāds ir pamats un cēlonis 4. maija varas korporācijai? Tie esam mēs visi un kopējais valsts parāds, par kuru atbildam mēs visi un ikviens solidāri. Vienkāršāk - mēs - visi un ikviens it kā esam viena akcija akciju sabiedrībā - 4. maija varas korporācijā. Jo mēs, LR, neesam suverēna valsts, bet daļa no ES un globālajā ekonomikā daļa no globālā parāda SVF/PB/FRS akciju turētājiem, privātpersonām, bet mūsu pilsoņu pases ir jūras tiesību parauga, kas apliecina, ka atbildam solidāri par LV parādu, esam daļa no LV aktīva vai īpašuma. Tā teikt kolonijas dzīvie vergi, parādnieki globālajai korporokrātijai, to akciju turētājiem, privātpersonām, ar visām savām būdām un dzīvokļiem, zemi un mežiem, derīgajiem izrakteņiem un VAS Latvenergo utt.

Šajā 4. maija varas korporācijas pārvaldītajā teritorijā bez pilsoņiem ir arī pastāvīgie iedzīvotāji, PSRS laiku okupanti, kuri nevar piedalīties vēlēšanās, tomār daļa ir naturalizējušies un veido Saskaņas elektorātu.


Lai būtu izprotami, tālāk jārunā par demokrātijas ierobežošanu, kas jau ir realizēta ar diviem tiesību normatīvajiem aktiem - VDD izveidošanu, centralizējot varu, un vienlaikus likumgrozījumiem piešķirot pielaidi valsts noslēpumiem CVK vadībai, kura ar šo gadu reāli drīkst viltot balsu skaitu vēlēšanās valsts drošības interesēs. Kāpēc VDD ir vajadzīga CVK balsu skaita viltošana? Tādēļ, lai izslēgtu riskus varas korporācijas atbildībā pret valsts parādu, kādi rastos Saskaņai nonākot valdībā, ar ko ir totāli meli, ka 13. Saeimas atlaišanu organizē Kremlis, kāda ir VDD oficiālā demagoģija informatīvajā telpā pret pilsoņu iniciatīvu atlaist 13. Saeimu, jo tā nepilda likumu par algu paaugstināšanu mediķiem, palielinot aizbraucēju skaitu no Latvijas un palielinot nabadzības līmeni, un arī samazinot medicīnas pakalpojumu pieejamību Latvijā.


CVK uzdevums, mērķtiecīgi viltojot balsu skaitu it kā valsts drošības interesēs saskaņā ar minētiem riskiem, ir izslēgt iespēju, ka Saeimā nonāktu neprognozējamas personas, kuras it kā "tautas un demokrātijas" interesēs izjauktu it kā "labējo koalīciju", ievirzot Saskaņu valdībā, kas var beigties ar neprognozējamām sekām - valsts apvērsumu, divvalodības likumu ar koordināciju no Kremļa utt., un tas nav pieļaujams arī no naudas aizdevēju, globālās korporokrātijas, interešu viedokļa, veidojot riskus parāda atgūšanā un ģeopolitiskajā ietekmē ar parāda nastu Latvijai.


Tādēļ 4. maija varas korporācija ar VDD realizē brutālu genocīdu pret Latvijas tautu, ar mērķi nostiprināt savas varas pozīcijas, radot apstākļus, kad daudzi spiesti aizbraukt. Aizbraukušo uz Latviju atsūtītā nauda veido ceturto daļu valsts budžeta. Varas korporācija dara visu, lai samazinātu pensionāru un slimo skaitu, tos ar nesasniedzamiem medicīnas pakalpojumiem kvotu sistēmā nogādājot "labākos medību laukos", atvieglojot slogu uz valsts budžetu.


Latvijas 4. maija varas korporācijas realizētais genocīds pret tautu, demokrātijas ierobežošana un varas centralizācija bailēs no Saskaņas nokļūšanas valdībā ir nekas cits kā nenotikušās Latvijas deokupācijas sekas pēc 1991. gada


Tādēļ nemaz nav pārspīlēts kaut kur komentāros minētais apzīmējums, ka "I. Mūrniecei (NA), 12. un 13. Saeimas spīkerei un I. Viņķelei, veselības ministrei, ir rokas līdz elkoņiem pilsoņu asinīs".

Atbildēt

lauķis

23.11.2019. 07:23

»

a411

Vot, pienāks 9.maja,kur putnins rādīs, tur mēs iesim...Bet visi saprot, ka propagandons


Vot ja tev kaut kur vajag iet tad ej,liec mieru citiem.

Atbildēt

!

23.11.2019. 02:42

»

a411

Vot, pienāks 9.maja,kur putnins rādīs, tur mēs iesim...Bet visi saprot, ka propagandons


koments apsurds pec formas un analfabetisks pec satura !kads sakars Putinam ar varas klikes patvalu latvija ?

Atbildēt

a411

22.11.2019. 23:20

Vot, pienāks 9.maja,kur putnins rādīs, tur mēs iesim...Bet visi saprot, ka propagandons...

Atbildēt

Seko 36000 Latvijas patriotu piemeram !

22.11.2019. 19:02

Paraksties,atlaid saiemu.Nedelas laika to jau ir izdarijusi 36000 Latvijas patrioti.nepaliec pedejais.

Atbildēt

jokste

22.11.2019. 17:41

Pensionāri neparakstīsies,ari vajadzīgo skaitu parakstu arī nesavāks,un kur vēl iet referendumā nobalsot,ZZS ar Saskanu un gobzemji,krauzei,tavaram.......

Atbildēt

Piekrītu!

22.11.2019. 15:59

»

Šeit ir darbs VDD

Ētera huligānus ir jāsauc pie kārtības, tas par daudz


Ēteri lietot jāpārtrauc!

Atbildēt

VDD

22.11.2019. 13:37

»

Šeit ir darbs VDD

Ētera huligānus ir jāsauc pie kārtības, tas par daudz


Uz visu mūsu iestāžu durvīm sen ir uzraksts, domāts ikvienam. "Šeit ir darbs!"

Atbildēt

Pilsonis

22.11.2019. 07:27

Cik dumjam vai alkatīgam ir jābūt, lai iestātos tajā kangaru bandā. Nebūtu tādi putniņveidīgie atbalstījuši tās kangaru bandas, medmāsām jau sen būtu cienīgs atalgojums. Ej dirst putniņ

Atbildēt

lauķis

22.11.2019. 05:53

»

lakstīgalas balss

Visu cieņu Renāram Putniņam!Protams tā, kā viņš, taču nerakstīs ārsti, kas pelna nēnesī pāri 10 tūkstošiem. Tagad runā tie mediķi, kuri nevar savilkt galus...


Tieši Viņķele veido sistēmu,tieši viņa ieceļ ,,locekļus,, , tieši viņa saņem naudu no nodokļu maksātājiem par šīs netaisnības radīšanu.

Atbildēt

EHOKG piecās minūtēs,

22.11.2019. 04:00

par 54,00EUR, privātās klīnikās, pusmūža valsts ārstiem no valsts slimnīcu dakteru karteļa, jaunos Putniņus nesatrauc?

Atbildēt

Kas pret Latvija.lv/pv

21.11.2019. 23:16

»

nu

Tu vispirms paskaties viņa amatpersonas deklarācijas un tad sāc slavēt


Bijušie un esošie varas "pīlāri" krekšķ, ka tauta strauji parakstās par Saeima atlaišanu. Viņi meklē kašķi, ka neesot ierosinājušas tās personas, kurām varot ticēt. Bet drīzāk, ka ja ierosinātu "labie"pilsoņi, CVK pat neizsludinātu parakstu vākšanau un "labie" nomierinātos vai. Fakts it tāds, kā nspiest uz ceļiem protestus ar to, kas ierosina parakstu vākšānu - saka vieni, ka tie ir Kremļa aģenti, vai - tie ir bijuši kopā ar sliktiem pilsoņiem, vai - viņu partijā ir bijušie sliktie pilsoņi. Tautas musināšana, ka parkstu vākšanai Latvija.lv/pv nav pamata - no Vairas Vīķes Freibergas puses, kura atdeva Putinam Abreni par "sprāguša ēzeļa ausīm" - tas ir labi, var viņai ticēt? Valdis Zatlers, kurš aiz atriebības drīzāk, ka viņu nepārvēlēs 2. reizi, ierosināja atlaist Saeimiu - tas bija labi, bija pamats? Tādu musinātāju saradies kā sēnes pēc lietus. Tauta, neapjūc, dari savu darbu, paraksties. TV 24 Ivars Zariņš - "sliktais" pilsonis teica, ka jau tagad parakstu vākšāna rada savu rezulktātu, sāk šūmēties visi "gudrie" oligarhi, bijušie prezidenti, žurnālists Streips, piesauc Kremļa ietekmi uitt. Tā ir šo cilvēku bezkaunība - klusējiet, aizverieties bijušie Valsts prezidenti, ļaujiet tautai izteikt savu viedokli!

Atbildēt

ES

21.11.2019. 21:57

Gribēju pieplusot atzinību šādai cilvēciskai rīcībai... nez kāpēc neizdevās.

Atbildēt

biedra nauda

21.11.2019. 21:29

Būt amatā bez politiskās aizmugures un tā runāt ir liela pārdrošiba,vai arī citas atbalsta rokas vadīta drosme.

Atbildēt

lakstīgalas balss

21.11.2019. 20:31

Visu cieņu Renāram Putniņam!Protams tā, kā viņš, taču nerakstīs ārsti, kas pelna nēnesī pāri 10 tūkstošiem. Tagad runā tie mediķi, kuri nevar savilkt galus.
Taču lielai daļai sabiedrības nepatika pret ārstiem radusies tieši šo pārbagāto, 5 vietās strādājošo dēļ - vai tad viņiem ir laiks iedziļināties, uzklausīt, glābt? Un vaina jau nav šajos kampējos, bet valsts politikā, šīs nozares nesakārtošanā. Tagad vaino Viņķeli, bet es šaubos, vai viņa spēj stāvēt pretī šiem pārtikušajiem, siltu vietu ieņēmušajiem "līderiem"? Tas būs ļoti grūti, pat neiespējami ikvienam, kurš vadīs šo nozari.

Atbildēt

Belamorkanal TV

21.11.2019. 19:21

Labrīt visiem! Arī Jubilejas ziņojums. Ja negribat atzīt patiesību un dzirdat vārdu hu js, pizda vai mauka, uzreiz ujobivai ķe, vai aizpisisties! Tauta zajeb anov ski nopriecājoties par "Bondara ordeni"! Bet nepriecājas par valdības lēmumiem, kā vēsta SKĀDES aptaujas. Neskatoties uz to, ka klīniskie Ziemas pils deputādi ahuje ļi, aiz loga Jē- kapu ielā rindā uz diviem zārkiem ieraugot ohujen nuju pūli. Ja no rīta spogulī ieraugāt ķīnieti, pisiet ies prom uz fabriku, bet, ja pidar asu , tad uz Ārlietu ministriju. Ziņas par citiem sūdiem un pišan os būs vēl un naha ļavu. Belamorkanal TV.

Atbildēt

mūsu "premjeri"

21.11.2019. 17:58

»

neaizmirstiet

tāds "premjers" ir tikai vietējais šestjorka pasaules varas rokās


direktīvas saņem no kādas 66. pasaules varas hierarhijas pakāpes klerkiem !

Atbildēt

neaizmirstiet

21.11.2019. 17:46

»

Sahāra

Premjera profesionāļu birojs


tāds "premjers" ir tikai vietējais šestjorka pasaules varas rokās !

Atbildēt

Sahāra

21.11.2019. 17:43

»

visdrīzāk

čuvaks tās konsekvences "neredzēja


Premjera profesionāļu birojs?

Atbildēt

Sahāra

21.11.2019. 17:34

Diezgan ētiski divdomīga situācija, manuprāt vismaz neprofesionāla, bijušais Kariņa padomnieks veselības jautājumos, tikai tagad uzzināja par pieņemtā likuma viegli paredzamām konsevencēm...
Secinājumi nav glaimojoši vai nu dezorientēts vai cilvēks kam nevar uzticēties.
Nav laba ceļamaize doties uz citu politisko spēku

Atbildēt

Jons

21.11.2019. 17:27

Kāpēc gan ir pieļauta milzīgā sociālā plaisa arī medicīnā?Kādēļ mūžīgais arodlīderis nespēj sakārtot vienkāršas lietas savā saimniecībā,bet apdraudot pilsoņu un valsts drošību pieprasa palielināt sociālo plaisu.Tiek piesaukts bagāto valstu mediķu atalgojums,bet pilnīgi ignorēta proporcija starp minimālo algu un vidējo algu tur un pie mums,kura pie mums ir gandrīz vai kriminālā un liecina tikai par labējās,mediķu kvēli atbalstītās, politikas krahu.

Atbildēt

...

21.11.2019. 17:23

»

ha ha ha !

kā tas iet kopā - jenotība un naivs


Ir cits variants.
Tiek gatavots jaunais saulvedis.Varu derēt ka drīz vien būs iestājies kādā citā politmafijas klanā un atkal solīsies glābt Latviju.

Atbildēt

ha ha ha !

21.11.2019. 17:18

»

būtu jau labi

ja tas "naivais" tik tiešām būtu NAIVS


kā tas iet kopā - jenotība un naivs ???????

Atbildēt

būtu jau labi

21.11.2019. 17:16

»

incanti !

Ko no tā uzrakstītā mēs vēl nezinājām...


ja tas "naivais" tik tiešām būtu NAIVS !

Atbildēt

incanti !

21.11.2019. 17:13

Ko no tā uzrakstītā mēs vēl nezinājām ?

Kāpēc tu GADIEM (!) klausījies lakstīgalās, bet nerunāji ar saviem bēdubrāļiem,
ka laiks ko darīt lietas izlabošanai ?
Jebšu par naža(skalpeļa) galu tālāk neredzēji un, iespējams, klusām skraidīji
pa 7 darbavietām nopelnīt pieķīmiķotajai maizes garozai ?

Atbildēt

lauķis

21.11.2019. 17:12

Kārtējais liekulības akts,izskatās pēc padomju laika darbaļaužu iniciatīvas.
Interesanti,ar kuru caurumu domāja Putniņš pievienojoties kriminālnoziedznieku bandai?
Kā nu neatcerēties krievu klasiku;da ņe vinovatij ja.

Atbildēt

P.

21.11.2019. 17:09

Ir divi scenāriji.

Vai nu "bezkompromisu tiesiskums" ierodas pārbaudīt autora čekus, kas nozīmētu, ka tas ir nopietni.

Vai arī autors paklusām iestājas kādā no atlikušajām divām hidras galvām, kas nozīmētu, kas tas ir tikai teātris.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Brīdis, kad Saeimas deputāts vairs nespēj atšķirt vēlamo no īstā

FotoSaeimas deputāts no Nacionālās apvienības Aleksnadrs Kiršteins kārtējo reizi acīmredzot aizmirsa iedzert zāles un rezultātā uzrakstīja tekstu, kas atgādina nelīdzsvarotas politikas zinātnes studentes panikas lēkmi. Teksts ir uzrakstīts Kiršteinam raksturīgā stilā, un autors diemžēl nekādus negaidītus pārsteigumus mums nesagādā. Bet pievērst nelielu uzmanību interesantākajiem teksta fragmentiem joprojām gribētos.
Lasīt visu...

21

Krievijas armija iznīcināja Mariupoli ne tikai patoloģiskā naida pret „Azov” kareivjiem dēļ

FotoNežēlīgās kaujas par Mariupoli nebija tikai tādēļ, ka Putins tāpat kā mūsu pašu radikālā liberalitāte patoloģiski neieredzēja “Азов” karavīrus. Mērķis, pirmkārt, bija modernizētais metalurģiskais kombināts “Азовсталь”, kas ražoja četrdesmit veidu tēraudu.
Lasīt visu...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem...

Foto

Labklājība

Dzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs...

Foto

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

Straujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību...

Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...