Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

es

17.02.2020. 11:01

»

ha-ha

Kā pie tik agresīvas ierēdnes putniņš varēja aizlaisties ar naudas maisu un aplausiem,kas arī parādīja,kādā līmenī valstī ir korupcija un kādi naudas maisi tiek ziedoti tās priesteriem.Kungi ir pavisam ir aptrakuši šajā korupcijas dvingā


Treijas kundze NAV komisijas iekšējais audits un iekšējos procesus neuzrauga.
Savukārt attiecībā uz kredītiestādem (t.i. tiešajiem pienākumiem) viņa realizē tādu Troikas ieeju - vainīgs kamēr nav pierādīts pretējais.
Citiem vārdiem bizness tiek vnk bremzēts, ne kontrolēts

Atbildēt

Andrs

17.02.2020. 07:46

Viss,atkal kā parasti sākas no De facto.Kad beidzot pasūtītu sižetu taisītāji arī saņems pelnītu un taisnīgu sodu!
Es nerunāju par ''rokošiem'' žurnālistiem vispār,es par DEfacto ,kas saņem nodokļu maksātāju finansējumu un saņem papildus ''norādījumus''!

Atbildēt

sklerotiķīs

16.02.2020. 21:47

Vai Plača kungs jau pavisam aizmirsts?

Atbildēt

levitu

16.02.2020. 17:29

»

ja ņemam vērā,

ka visas tās "naudas atmazgāšanas", "fuktuki" un kas tur vēl nē...


labāk nepiemini vispār.....nelabi paliek skatoties uz to cukuroto smaideli

Atbildēt

No Īslandes par pelēkajā sarakstā būšanas priekiem

16.02.2020. 08:54

Nedaudz vairāk kā trīs mēnešus pēc nokļūšanas FATF pelēkajā sarakstā šķiet, ka valdības solījumi ir piepildījušies un vērā ņemama ietekme uz Islandes ekonomiku nav novērota.

Aptuveni mēnesi pēc iekļaušanas pelēkajā sarakstā starptautiskā kredītaģentūra "Standard & Poor's" Islandes reitingu novērtēja ar “A” jeb kā stabilu. Iekļaušanai pelēkajā sarakstā tika pievērsta ļoti ierobežota uzmanība. "Standard & Poor's" norādīja, ka “neparedz, ka minētajam būs kāda materiāla ietekme vai Islandes banku finansiālo statusu vai reputāciju”

Atbildēt

Jānis

15.02.2020. 13:49

»

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

Kādi pretargumenti arī būs, vai tikai


Pretargumenti kam? Prastiem krievu "vashe mesto u parashi" tekstiem? Nav nepieciešamības. Paši par sevi visu pietiekami skaidri esat pateikuši :D

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

15.02.2020. 13:23

»

Cenu aptauja

Diezgan vāji Jums ar argumentāciju


Kādi pretargumenti arī būs, vai tikai …? :)

Atbildēt

Jānis

15.02.2020. 13:00

»

fakts

Pilnīgi piekrītu.Arī Treija zemu paklanījās saimnieku priekšā.Ja nevar izvairīties no izvarošanas,jāatdodas labprātīgi un jāgūst bauda


Austrumi jau savu izvarotāju prasmi pret LV un citiem ir pietiekami pierādījuši. Lekt pie viņiem cerot uz citu rezultātu nebūtu īsti gudri ;)

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

15.02.2020. 12:55

»

Smieklīgi

Smieklīgi lasīt tos, kas oponē pie kaut kādas LV suverenitātes. Nekad tādai mazai valstij tāda nevar būt un pat lielās mūsdienās nevar būt pilnībā suverēnas. Ir tikai jāizvēlās lielās ģeopolitikai puse ar kuru gribam draudzēties. Viss stāsts par to. Ja reiz LV ir izvēlējusies rietumus, tad Treija visu...


Ja, ja, un, piemēram, Izraēla, protams, ir lielvalsts ne pa jokam. :) Vaše mesto u paraši, godātie latvieši, jo nevis valsts lielums, bet iedzīvotāji nosaka, būs suverenitāte, vai nebūs. Vietu pie cauruma grīdā paši esat izvēlējušies un jums tas patīk. Cilveki tādi. :)

Atbildēt

Smieklīgi

15.02.2020. 12:28

Smieklīgi lasīt tos, kas oponē pie kaut kādas LV suverenitātes. Nekad tādai mazai valstij tāda nevar būt un pat lielās mūsdienās nevar būt pilnībā suverēnas. Ir tikai jāizvēlās lielās ģeopolitikai puse ar kuru gribam draudzēties. Viss stāsts par to. Ja reiz LV ir izvēlējusies rietumus, tad Treija visu ir darījusi pareizi.

Atbildēt

Protams

15.02.2020. 12:23

»

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

Jautājums par to, kā Pēters Putniņš pieņēma lēmumu pēc FINCEN paziņojuma neveikt nekādu pārbaudi ABLV, uzpeld arī intervijā ar Jāni Domburu portālā Delfi. Proti, visiem, kas cenšas saprast notiekošo, šķiet acīmredzami, ka Putniņa kungs kā FKTK vadītājs pieņēma mīkstākus un saudzīgākus lēmumus, nekā ...


Ahaha ... protams, Putns LV patriots un aizstāvis! Jāsmejas, man cita versija, vienkāršāka un piezemētāka ... labākajas LV tradīcijās uz viņu vnk bija pietiekami daudz kompromāta, lai varētu raustīt aiz aukliņām kā vajag.

Atbildēt

Parabellum

15.02.2020. 12:14

»

josifs

Aizkraukles banku,izveidoja čekisti,un to āģenti,kā arī kriminālās pasaules darboņi,pēc tam pārtapa par ABVLV banku.Pirms


Kāda starpība kas nodibināja kas nodibināja, galvenais, ka maksāja lielus nodokļus un nodarbināja augsti atalgotu darbaspēku, kā arī bija mecenāti.Tagad vairs nekā.Un, ko, tagad netīro naudu vairs neviens nemazgā? Mazgā un kā vēl!Vairākas jeņķu bankas mazgā meksikas narkokarteļu piķi un nekas, jo tās esot viņu stratēģiskās intereses.

Atbildēt

josifs

15.02.2020. 11:23

Aizkraukles banku,izveidoja čekisti,un to āģenti,kā arī kriminālās pasaules darboņi,pēc tam pārtapa par ABVLV banku.Pirms

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

15.02.2020. 11:14

»

Y

Vai nav apnicis tautu biedēt ar iekļaušanu pelēkajā sarakstā? Īslandi nesen iekļāva, un nekāda apokalipse viņiem nav iestājusies. Parēķinot, cik mums jau tagad izmaksāja Kariņa valdības “kapitālais remonts”, kā tik nesanāk, ka variants ar iekļūšanu sarakstā nebūt nebūs tas dārgākais...


LV varas histēriskajām kalpadvēselēm tas būtu armagedons. Tik centīgi bučojusi kungu rokas, svārku stērbeles un pat zābakus, bet še tev! Saimnieks iekļauj pelēkaja sarakstā! :) Kā tagad penzionāriem pirms kārtējām vēlēšanām iestāstīsi, ka jāvelkas uz iecirkni un jābalso par esošajam varas partijām, jo pēcpušu bučošana taču esot LV ārpolitikas nokia un panākumu pamats, pie tam kariņi, bordāni un pārejie taču šo amatu pieprot labāk par citiem!?

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

15.02.2020. 11:03

Jautājums par to, kā Pēters Putniņš pieņēma lēmumu pēc FINCEN paziņojuma neveikt nekādu pārbaudi ABLV, uzpeld arī intervijā ar Jāni Domburu portālā Delfi. Proti, visiem, kas cenšas saprast notiekošo, šķiet acīmredzami, ka Putniņa kungs kā FKTK vadītājs pieņēma mīkstākus un saudzīgākus lēmumus, nekā viņam rekomendēja viņa paša iestādes speciālisti, kas atbildīgi par nelikumīgi iegūto līdzekļu legalizēšanas risku novēršanu un Latvijas banku sistēmas atbilstību starptautiskajām prasībām.

Man arī ir variants.
Putniņš, iespējams, vnk bija pret ASV iejaukšanos LV iekšējās lietās. Sulaiņi (kurus šeit pārstāv raksta autors), kuriem LV suverenitāte allaž ir bijusi tukša skaņa, nepajokam sadusmojās par to, ka vienam ierēdnim ir stiprs mugurkauls. Nespējot neko citu izdarīt, Putniņam un vietniecei tika piedāvāta izvēle - pātaga vai burkāns (aizejot pēc paša vēlēšanās, saņēma nesliktu kompensāciju, kas arī notika, ja neaizietu, tiktu presēti šī raksteļa garā ilgi un regulāri). Tagad amatos atgriežas sulaiņiem un Liepniekam ērtie un patīkamie cilvēki.

Atbildēt

15.02.2020. 10:29

Bet kāpēc tik maz tiek runāts par tiem meļiem no tā melu midzeņa de melo. Vai tur viņiem vispār kādreiz ir kāds raidījums bez melošanas?

Atbildēt

Sponsors

15.02.2020. 09:14

Treijas kundzei nav vispār nekāda sakara ar šo kriminālprocesu, viņai tajā nav un nekad nav bijis nekāda statusa, un viņa nedz formāli, nedz pēc būtības nav nekādi atbildīga par notikumiem, ar ko tas saistīts.

Lapsa, cik Tev samaksaja par šo rakstu?

Atbildēt

viņai

15.02.2020. 06:47

Tai dzeltenajai ir visa seja dzeltena........

Atbildēt

gadiem nav nozimes

15.02.2020. 06:12

»

siska

Cik viņai gadu


galvenais ir izkalpoties asv ultimatu un sankciju ieviesana Latvija !

Atbildēt

ja ņemam vērā,

15.02.2020. 04:24

ka visas tās "naudas atmazgāšanas", "fuktuki" un kas tur vēl nē,
ir tikai vispasaules banku karteļa (pseido) aktivitātes naudas
piesaistīšanai bankām - priekš kam te tāda cepšanās par
atsevišķiem klerkiem ?
Tanti ar labām aritmētikas zināšanām, bet absolūti bez humora
izjūtas, savā laikā iebīdīja robā, cerībā uz tambrīžam aktuāla
taktiska uzdevuma precīzu izpildi(noderīgais idiots - pēc Ļeņina),
jo sievišķi allaž prot agresīvi "zāģēt".
Uzdevums izpildīts - tagad uzmanīgi jānolaiž tvaiks. Tāpēc
patrokšņos, patrokšņos un norims...
Tas pats bija ar žurnālistēm Brigitu Zeltkalni pirms 200 000
okupantu armijas atlieku "uzdāvināšanas" Latvijai, Baibu
Strautmani pirms lielāka mēroga valsts izlaupīšanas u.c.
Strautmani labi nobaidīja, ka tagad runā pavisam pretējo...

Tautas/tautu uzmanība no kādas lielākas nekrietnības būs nobīdīta
(t.s. "zosu dzīšana vajadzīgajā virzienā").
Vai mazums vajadzību - klimata nodokļa ieviešana, nezināmas
ilglaicīgas iedarbības uz cilvēku veselību 5G uztiepšana vēl lielākai
cilvēku izspiegošanai u.c., kuras tikai pēc laika atklāsies...
Domājiet, Levits par velti fano par 5G ?

Atbildēt

varētu padomāt, ka

15.02.2020. 01:52

»

Ja bildē

ir viņa,vai tad nav jābūt pensijā


jaunības stulbums skaitās krutāks par cienījamu un respektējamu pieredzi? :D

Atbildēt

vai tad

15.02.2020. 01:47

»

siska

Cik viņai gadu


precēt gribētu?

Atbildēt

!

15.02.2020. 00:32

zaglu banda stikla burka runa par reputaciju,asv pakalpinu un klaunu bars.

Atbildēt

Ha

14.02.2020. 21:13

»

es

Parazītorganizācija to nevar atļauties - nebūs kas viņiem algām sametās. Treijas lēmumi pie šāda rezultāta varētu novest. Diezvai būtu ieguvēji


Ja jau viņa tik kruta, kā tad viņai degungalā MTB banku iepriekšējie akcionāri izšeptēja, kā var saprast no apsūdzībām, konizvirzīja jaunā vadība?

Atbildēt

ha-ha

14.02.2020. 20:19

»

es

Ja Treiju ieceltu par komisijas vadītāju, tad banku industriju vnk nogalinātu. Ārkārtīgi agresīva persona nav derīga nevienā iestādē kā virsvadītājs, pat Prokuratūrā


Kā pie tik agresīvas ierēdnes putniņš varēja aizlaisties ar naudas maisu un aplausiem,kas arī parādīja,kādā līmenī valstī ir korupcija un kādi naudas maisi tiek ziedoti tās priesteriem.Kungi ir pavisam ir aptrakuši šajā korupcijas dvingā!

Atbildēt

siska

14.02.2020. 19:19

Cik viņai gadu??

Atbildēt

Ja bildē

14.02.2020. 19:14

ir viņa,vai tad nav jābūt pensijā?

Atbildēt

Michael

14.02.2020. 18:27

»

Y

Vai nav apnicis tautu biedēt ar iekļaušanu pelēkajā sarakstā? Īslandi nesen iekļāva, un nekāda apokalipse viņiem nav iestājusies. Parēķinot, cik mums jau tagad izmaksāja Kariņa valdības “kapitālais remonts”, kā tik nesanāk, ka variants ar iekļūšanu sarakstā nebūt nebūs tas dārgākais...


Pelēks vai nepelēks, dārgāk vai lētāk, bet ģeopolitikas stratēģiskais partneris ir ne tikai jāizvēlas, bet pēc tā izvēles arī nevar paslepus "blēņoties" cerībā, ka "a vosj pronjesjot" ;)

Atbildēt

Michael

14.02.2020. 18:23

»

es

Ja Treiju ieceltu par komisijas vadītāju, tad banku industriju vnk nogalinātu. Ārkārtīgi agresīva persona nav derīga nevienā iestādē kā virsvadītājs, pat Prokuratūrā


Nez kā būtu strādāt ar šo nozari neesot agresīvam un nedaudz maigākam, pielaidīgākam .... un tad kādā brīdi .... šī pati nozare sāk vilkt ārā šos pašus "maiguma trumpīšus" no piedurknes, lai Tu būtu vēl maigāks un pielaidīgāks. Kaut kā tā? ;)

Atbildēt

Y

14.02.2020. 18:06

Vai nav apnicis tautu biedēt ar iekļaušanu pelēkajā sarakstā? Īslandi nesen iekļāva, un nekāda apokalipse viņiem nav iestājusies. Parēķinot, cik mums jau tagad izmaksāja Kariņa valdības “kapitālais remonts”, kā tik nesanāk, ka variants ar iekļūšanu sarakstā nebūt nebūs tas dārgākais.

Atbildēt

es

14.02.2020. 17:48

»

Pēteris

Agresīvam ir jābūt, lai šo sapuvušo iekārtu izretinātu


Parazītorganizācija to nevar atļauties - nebūs kas viņiem algām sametās. Treijas lēmumi pie šāda rezultāta varētu novest. Diezvai būtu ieguvēji.

Atbildēt

es

14.02.2020. 16:58

Ja Treiju ieceltu par komisijas vadītāju, tad banku industriju vnk nogalinātu. Ārkārtīgi agresīva persona nav derīga nevienā iestādē kā virsvadītājs, pat Prokuratūrā

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Prokurors bez mazākās sirds trīsas veselu gadu mierīgi dzīvoja, zinot, ka tieši viņš nosūtījis CILVĒKU, MĀTI drošā nāvē

FotoZināt, kas mani reāli sācis tracināt Kristīnes Misānes lietā? Ka tagad liela daļa ierēdņu, politiķu un citādi svarīgo personu klaigā, ka šī nu reiz ir bijusi viena specifiska lieta! Nopietni?
Lasīt visu...

15

Mūsu svēts pienākums ir visā Latvijā stāstīt par to, ka korupcija ir noziegums ar upuriem

FotoNo brīža, kad jaunie konservatīvie pirmo reizi tika ievēlēti Rīgas domē, mēs ar aktīvu rīcību atmaskojām tās kleptokrātisko režīmu, tādējādi izdarot politisku spiedienu uz atbildīgajām iestādēm un amatpersonām. Šī neatlaidīgā darbība nu ir rezultējusies ar korupcijas sagrauztās un rīcībnespējīgās Rīgas domes atlaišanu.
Lasīt visu...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...