Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mazais meźsaimnieks

10.09.2019. 20:02

Nevaig musu meźus izstirgot arzemju fodiem, tad butu ko cirst vairak pašiem, valsts meźiem vaidzeja nepieĺaut meźu izstirgošanu zviedriem ,utt, un pirmtiesibas tapat bija valstij.

Atbildēt

kailcirtes posta

11.08.2019. 22:23

Racionāla mežu apsaimniekošana, kā piem. Vācijā, mūsu padomiskajiem kungiem nav pa spēkam.

Atbildēt

Vikings

08.08.2019. 05:05

Ja trūkst platību ko izcirst, tad jādodas iekarot kādu guberņu, kamēr nav nodedzinājuši visu.

Atbildēt

100% taisnība

07.08.2019. 17:25

»

nu

jā, mums kā primitīvam proletariātam,vecas alejas ir kā dadzis acīs, var tak nocērtot kādu kapeiku sev dabūt.Nekas, brauks uz Franciju un Angliju skatīties vecās alejas, var jau arī filmās paskatīties, vai ne?Priekš kam mums vecie koki.Pat Meksikā, kur pasaulē skaitās ar vienu no lielākajiem analfabētu...


un tie tupie sasēduši Zemkopības ministrijā, VMD, LVM, visādās mežu padomēs, sashēmojuši visvisādus naudas pumpjus savām organizācijām ar vienu mērķi - izlaupīt vēl atlikušo.

Atbildēt

nu

07.08.2019. 10:42

»

Baba Miļja

Ciršanas intensitātei, apjomiem, kā arī kokaugu izvēlei var labi izsekot, ja vismaz vasaru pavadāt, iepazīstot Latvijas āres. Koku ciršanai var izsekot ne tikai pēc tā, ka ievērojiet ceļa malā koku krāvumu vai arī iepriekš mežu klājušais, ceļam piekļaujošais posmiņš pēkšņi palicis pliks un apkaunējies...


jā, mums kā primitīvam proletariātam,vecas alejas ir kā dadzis acīs, var tak nocērtot kādu kapeiku sev dabūt.Nekas, brauks uz Franciju un Angliju skatīties vecās alejas, var jau arī filmās paskatīties, vai ne?Priekš kam mums vecie koki.Pat Meksikā, kur pasaulē skaitās ar vienu no lielākajiem analfabētu daudzumu, kūrorta zonās kokam vecam taisa apkārt ceļu. Padomju iekārta radīja tupu pūli, bez empātijas, dabas mīlestības, un tas pūlis turpina ražot tādus pašus.

Atbildēt

Tad gan

07.08.2019. 07:51

»

Autoram

Bravo! Nav nekāds "murgu rakstsOpiāti ?

Atbildēt

....

06.08.2019. 18:41

Bandītu Norupei vairs nav ko cirst, tāpēc jau Vaikulis spirinājās un lēja čugunu Rīga TV24

Atbildēt

phe

06.08.2019. 16:01

»

zinātājs

jā, tai skaitā


Dižozols nekaunās reklamēties uz pilnu klapi arī LR1. Iegrūdis savu naudu visos caurumos, pērk gan 'kanalizācijas caurules' gan sabiedriskos.

Atbildēt

zinātājs

06.08.2019. 15:57

»

modris

vai šo lietu virza Dižozola uzņēmuma pārstāvji


jā, tai skaitā

Atbildēt

modris

06.08.2019. 14:58

vai šo lietu virza Dižozola uzņēmuma pārstāvji?

Atbildēt

Par izciršanu

06.08.2019. 13:47

Latvijas valsts mežu (puse no mežiem) apsaimniekotāja AS "Latvijas valsts meži" (LVM) pagājušo gadu noslēgusi ar 333,191 miljona eiro apgrozījumu un 109,116 miljonu eiro peļņu, uzņēmuma apgrozījums 2018.gadā audzis par 20,8%, bet peļņa pirms UIN nomaksas augusi par 58%.
Skaidrs?

Atbildēt

Par zaļu Pierīgu

06.08.2019. 13:10

https://www.videsportals.lv/lv/article/komentari-par-viestura-kerusa-rakstu-kapec-grib-grozit-koku-cirsanas-noteikumus/?fbclid IwAR3-I-THgxzQ8D1_0bDC5w9wVBs62ayPuQaqZD1y6FGp6CnZ9MEV6bmp4Qo

Atbildēt

paklau

06.08.2019. 12:24

»

lauķis

Vēl viens kam propaganda izkastrējusi smadzenes


tev prāta nav pat tie 12%

Atbildēt

lauķis

06.08.2019. 11:44

»

Zaļais

Pamuļķis. Meži ir dažāda vecuma, jaunaudzes izaug. Ja būtu vienāda vecuma, tad


Mežā vajadzētu būt dažāda vecuma kokiem,mežs nevar būt dažāda vecuma.Latvijā vecāku mežu par 200 gadiem neatrast. Kāpēc?Tas jau ir cits stāsts.
Mežs sākas tikai no 100 gadiem.

Atbildēt

mjā

06.08.2019. 10:43

»

ļoti precīzi

tikai vēl citi zinātāji teiktu


biatlonu un ar zēzēesieti Bergmani saistītos

Atbildēt

Noskatīsimies???!!!

06.08.2019. 09:31

Rakstā atklāti pateikts, ko dara šobrīd Zemkopības ministrija. Lai varētu panākt savu noziedzīgo plānu – to, ko jau noraidīja visa sabiedrība, būtu jāgroza Meža likums, bet Zemkopības ministrija, cietusi neveiksmi iepriekš, nu izvēlējusies citu – jau apgūto un ierasto viltus ceļu - ar GROZĪJUMIEM koku ciršanas noteikumos panākt savu iepriekš neizdevušos plānu - tievāku koku ciršanu arī tad, ja tie nav sasnieguši likumā noteikto vecumu. Tā ir reāla KRĀPŠANA, valsts varas izmantošana viena grupējuma interesēs. Reāls valsts varas korupcijas gadījums. Sabiedrības uzticētās varas ļaunprātīga izmantošana.

Atbildēt

...

06.08.2019. 09:26

»

Ādolfs

Uz priekšu


Nevar! Konstitucionālai sūdzībai nebūs pamata. Un Satversmes 115.pants nav nekāds pamats, jo vienīgais, ko tas konstitucionāli aizsargā, tiesības uz informāciju par vidi, jo tā, redz, būs aizsargāta vide. Rīgā nevar uzzināt, cik ostas piesārņojums ik gadu saindē un nobeidz cilvēkus Sarkandaugavā, Mangaļos, Vecmīlgrāvī, Rīnūžos. Ja noskaidrotos, tad sūdzētos par tiesībām uz dzīvi. Bet koku ciršanas sakarā izsaukts tiešs dzīvības apdraudējums būs grūti pierādīt. Čepānes norma nav pilnīga, tāpēc iznāk cīnīties MK un Saeimā, jo citur bezcers.

Atbildēt

ZM ZIEPĒS!

06.08.2019. 08:54

Ieaudzēt mežus lauksaimniecības zemēs, un par to vēl masāt subsīdijas, ir noziegums. Un vēl pēc tam bļaut no ZM skābbarības torņa, ka, mums trūkst lauksaimniecības zemes, ir vēl kriminālāk.

Atbildēt

Pilsonis

06.08.2019. 08:37

Ir nepieciešamas radikālas izmaiņas pašā sistēmā - Zemkopības ministrijas un dabas aizsardzības sektoros – tam, kas skar visas sabiedrības dabas resursu un tā apsaimniekošanu.

Atbildēt

Kārlis

06.08.2019. 08:29

Kādi ir mūsu meži, kas un kā tos apsaimnieko, cik noplicināta ir ekosistēma, cik nenormāli tiek izšauti lielie plēsēji, ir sekas, kā cenzētā zinātne ietekmē mūsu dzīvi. LVMI Silava to uzskatāmi pierāda pa visām līnijām.

Atbildēt

Zaļais

06.08.2019. 08:02

»

lauķis

Vēl viens kam propaganda izkastrējusi smadzenes


Pamuļķis. Meži ir dažāda vecuma, jaunaudzes izaug. Ja būtu vienāda vecuma, tad...

Atbildēt

lauķis

06.08.2019. 05:46

»

Jānis

Labajos ulmaņlaikos meži klāja 30+% Latvijas. Komunisti, izsūtot uz Sibīriju, saimniekojot kolhozos, laukus aizaudzēja ar mežu lidz 50+% no teritorijas. Idioti kā ķerusi un joži tikai maļ - mežus pārcērt


Vēl viens kam propaganda izkastrējusi smadzenes.
Kuiti,izcirtumi un jaunaudzes nav mežs,meži Latvijā palikuši mazāk par 12%.

Atbildēt

Autoram

05.08.2019. 21:59

»

Rotbergs

Murgu raksts


Bravo! Nav nekāds "murgu raksts" !

Atbildēt

Baba Miļja

05.08.2019. 21:44

Ciršanas intensitātei, apjomiem, kā arī kokaugu izvēlei var labi izsekot, ja vismaz vasaru pavadāt, iepazīstot Latvijas āres. Koku ciršanai var izsekot ne tikai pēc tā, ka ievērojiet ceļa malā koku krāvumu vai arī iepriekš mežu klājušais, ceļam piekļaujošais posmiņš pēkšņi palicis pliks un apkaunējies par to, ka pieķerts gluži nepiemērotā skatā. Vēl labi var ievērot meža ciršanas darbus pēc ceļu seguma, bet pēc Valsts meža dienesta darbu vai jau jāteic "nedarbu" veikšanas jauna ceļa uz nekurieni ar skaistu nosaukumu un plāksnīti, varbūt pat kādu lapenīti un vietu atpūtai, kur iepriekš Valsts meža dienesta ļaudis svinējuši kādu nozīmīgu svinamdienu vai svinamgadījumu, uzrašanos. Meža vedēji sagandē tā grants vai meža ceļu, ka citam braucējam jāiejūtas Kambodžas šofera ikdienā - bedrē iekšā, no bedres ārā, un tā lēnītēm stundu pa stundai, lai veiktu nu jau nenosakāmu kilometrāžu, jo ir taču jāpieskaita iebrauciens bedrē un izbrauciens no tā. Tā ap Jāņiem pie Īdeņas dambis bija tā uzraksts, ka varētu domāties, ka ir raksts jauns grāvis pāri dambim, un atliek vien lekt vai mēģināt pa vienu maliņu "grāvja rakšanas darbus" apbraukt. Laikam jau apkaunējās vai drīzāk bija kārtīgi vainīgais nokaunināts, varbūt pat ar airi pēc senas Lubāna klānu tautiņas tradīcijas noslānīts, jo nedēļas laikā "cūku rakumi" pazuda.

Vēl meža ciršanai var labi izsekot pēc meža zvēru sastapšanas intensitātes. Klasika! Rīgas apkārtnē cērt mežus, mežacūkas nāk uz Rīgu viesoties. Carnikavas apkārtnē cērt mežus, ne tikai mežacūkas, pat lācis esot redzēts klajā laukā. Nevajag apmeklēt zooloģisko dārzu, izbrauc pa šoseju un redzi praktiski visus Latvijas Sarkanās grāmatas iemītniekus. Šodien no debesīm pat zivs nokrita. Uz mašīnu netrāpīja, nokrita blakus. Izkrita no milzeņa nagiem, kuru no pakaļas, piedodiet, nespēju atšķirt. Nu, ko gan es varu pārmest, ja gribas uz ceļa notiesāt, bet tur gadījies kāds, kas pat no pakaļas putnu neatšķir. Un tad vēl baru bari ar sīkiem putniem, kas savairojušies gluži kā mušas. Tikai viņu gadījumā laikam trūkst plēsēju, bet kur tad tie parādīsies, ja vecos kokus cērt. Brauc uz Barkavu, Murmastieni - vecos ozolus cērt pamazām "satiksmes drošības dēļ", bet jaunus vietā nestāda. Un ir taču vietas, kur ozolu alejas pazūd, jo Latvijā atšķirībā no Eiropas domā, ka alejas traucē braucējiem, nevis palīdz.

Medīt ļūbētojiem arī jaunas tradīcijas. Ceļa malā piestāj, lai t.s. padomātu par pasaulīgo, un tad noskand gaišas dienas laikā šāviens. Un kur? Ne jau nekurienē, kur būtu izlīmētas lapeles ar uzrakstiem - šodien notiek medības - vai kur redzat tornīšus. Nē - šāviens nogrand pie pašas ciema robežas. Prātā iešaujas doma par to, ka, ja atradīs un neatpazīs, tad turpat pāri ceļam ir kapi. Ko var pārmest medniekiem? Mežu maz. Tad jau nekas cits neatliek kā medību platībās iekļaut visu - ceļmalas, laukus, ganības un pat kaimiņa dārziņu, ja viņam gadās biežāk aizkavēties vakaros.

Palūkojieties un padomājiet! Atļauja cirst vēl jaunākus un mazāka izmēra kokus nozīmē tikai to, ka vairs nevarēsiet baudīt Latvijas dabu, pa ceļiem būs bīstami braukt, būs jāteic ardievas mazdārziņiem un lielākiem sējumiem, bet uz reģistrētu vai nereģistrētu mazmājiņu būs jāiet bruņojumā, jo, lai izdzītu vilku no meža, kur stirnu vairāk nekā jēgas, ir taču mežam jāpazūd ar visām stirnām.

Atbildēt

Kika

05.08.2019. 21:24

Şos MK noteikumus kadai vides organizacijai vahadzetu apsttidet Satversmes tiesă. Šie MK noteikumi ir neatbilstoši Meža likumam un Satversmes 115.pantam

Atbildēt

Jānis

05.08.2019. 21:14

»

Jozis

Jau labu laiku vēroju V.Ķerus cīņu pret vējdzirnavām. Gandrīz viss par ko Viesturs raksta ir vērtējams kā objektīva patiesība. Meži tiek pārcirsti, diezin vai ir jēga par to diskutēt, īpaši tad, ja ir pienākusi vajadzība cirst ciršanas vecumu vēl nesasniegušas mežaudzes. Šī vajadzība varētu būt pienākusi...


Labajos ulmaņlaikos meži klāja 30+% Latvijas. Komunisti, izsūtot uz Sibīriju, saimniekojot kolhozos, laukus aizaudzēja ar mežu lidz 50+% no teritorijas. Idioti kā ķerusi un joži tikai maļ - mežus pārcērt...

Atbildēt

janis

05.08.2019. 21:03

Par visu bija,ir un būs jāmaksā,naivie.

Atbildēt

Kaut kas pazīstams

05.08.2019. 20:33

Ciršanas vecums nosaka tikai to,ka kādreiz tālajā laimīgajā pagātnē kādam likās, ka to vajag regulēt, tāpat kā tāmi piecos gados. Lai kaut cik ieviestos tirgus ekonomika, izdomāja cirti pēc caurmēra. Bet kopumā mežsaimniecībai nav nekāda sakara ar kapitālismu un tirgus ekonomiku. Meža īpašniek, mosties, celies, viesturi grib saimniekot tavā mežā!

Atbildēt

Eva

05.08.2019. 20:22

»

fakts

Arī zviedriem meži ir ļoti stipri izcirsti,šitā sērga turpināsies līdz mežu vairs nebūs


Kā zviedri brīnītos par šitādām stulbībām. Atšķirībā no zaļajiem Briseles kāposta diedelētājiem, privātie īpašnieki nenodzīvojas līdz klinķim un neizcērt vairāk kā vajag, bet atstāj bērniem arī.

Atbildēt

h20

05.08.2019. 20:20

»

lauķis

Labāk salīdzini cik Latvijā mežu palicis


Vai tomēr, par cik vairāk, salīdzinot ar ulmaņlaikiem?

Atbildēt

Pontuss

05.08.2019. 20:18

Mežu platības palielinās, tāpēc ķerusa kungs uzskata, ka cērt pārāk saudz. Ulmanis viņam būtu ierādījis vietu...

Atbildēt

gribu redzēt vilku

05.08.2019. 19:45


"Šā vai tā no šiem datiem skaidri redzams, ka Latvijas mežu apsaimniekošanu nekādi nevar nosaukt par ilgtspējīgu pat tad, ja skatāmies tikai no koksnes ieguves viedokļa. No šī viedokļa raugoties, ciršanas vecumu sasniegušām mežu platībām, kurās atļauta galvenā cirte, vajadzētu būt nemainīgām, taču šīs platības samazinās,..."
-------------------------
Te nu autors nejēdz ko raksta. Latvijā meža vecuma struktūra nav viendabīga. Līdz ar ciršanas vecumu saniegušo audžu platība nav nemainīga. Jau pagājušā gadsimta 80-os gados prognozēja, ka pēc 40 gadiem būs pieaugušo mežu platību samazinājums, jo meža vecuma struktūra tika sagrauta 67 un 69-o gadu lielajās vējgāzēs.

Atbildēt

Jozis

05.08.2019. 19:30

Jau labu laiku vēroju V.Ķerus cīņu pret vējdzirnavām. Gandrīz viss par ko Viesturs raksta ir vērtējams kā objektīva patiesība. Meži tiek pārcirsti, diezin vai ir jēga par to diskutēt, īpaši tad, ja ir pienākusi vajadzība cirst ciršanas vecumu vēl nesasniegušas mežaudzes. Šī vajadzība varētu būt pienākusi totālajā naudas trūkumā valdībai, un tad vairs jautājums cirst vai necirst nav apspriežams. Ir jācērt - jo nav naudas. Grūti tikai saprotams, kāpēc nevar ierobežot to nesaimnieciski izniekoto naudas plūsmu, par kuru raksta Valsts Kontrole, knābis un prese. Ja to izdarītu, tad jau, iespējams, nebūtu jau nemaz jāpārcērt meži. Mans naivums - varbūt...

Atbildēt

Rotbergs

05.08.2019. 19:30

Murgu raksts

Atbildēt

Padomājiet paši

05.08.2019. 18:06

Ja kāda nozare ir paredzēta izlaupīšanai, tad pirmkārt tiek realizēta štatu samazināšana un atlaisti visi darbinieki virs 40 gadiem, kas nav lojāli izsaimniekotājiem. Jaunos speciālistus sagatavo pēc jaunām programām un tiem nav ne jausmas, ka saimniekot var citādi, bet ja kāds atrodas ar citiem uzskatiem, tad viņa ceļš ir zemeņu lauki ārvalstīs. Tas faktiski noticis visās nozarēs, bet valsts meži ir visuzskatāmākais piemērs. MRSi tika iznīcināti mākslīgi un tādā veidā valsts atbīdīta no miljardiem peļņas nonākšanas budžetā. Tāpat akohola nozare ir privātās rokās un peļņa nenonāk valsts budžetā, bet tikai nožēlojamas kapeikas nodokļu veidā, kas arī protams sastāda miljonus, no kuriem iespējams sponsorēt visādus pietuvinātos sportus un izklaides "savējiem", kā arī demogoģiski aizstāvēties no taisnības meklētājiem.

Atbildēt

seši

05.08.2019. 17:03

zaļie murgotāji atkal savus pekstinus te tiražē... rudens nāk, naudiņu ziemai vajag ievākt. Ar galviņu labāk nav palicis, joprojām nesaprot, ka vajag salīdzināt līdzīgas valstis....... jebkuri salīdzinājumi ar Skandināviju pēc gadiem 30-50 un arī tad, ja zaļā plānprātība rimsies... Pagaaaidam droši stūrējam uz nabadzīgāko ES valsti un zaļie te ir izcili bijuši. Protams ir joprojām dazās āfrikas valstis, kur IKP ir vēl zemāks un tas jau tas mērķis,ko zaļie novēl savai atautai, kamēr to darbošanos apmaksā'svešie

Atbildēt

Secinājums

05.08.2019. 16:42

Bet draugi zviedri ilgtspējīgi saimnieko vispār bez ierobežojumiem, jo lūk viņiem nav sociālisma palieku, visādu regulējumu un kur vēl kronis visam -piecu gadu ciršanas tāme, kas nekādi neļauj aizmirst cīņu par piecgades izpildi un valsts pasūtījumu. Šķiet, daži grib to laiku atgriešanos...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...