Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skrīverietis

15.10.2020. 12:38

Kristaps ir zināms visā ogres novadā kā tīnis. Tas kas to interesē ir smuka frizūra un iespēja sūdzēties un teikt ka visu pats izdarījis un citi ir tie sliktie.
Nezinu ko kristaps puikām deva vai pretēji bet jaunu brūti vismaz dabūja. Izjauca laimīgu laulību un DABŪJA.
Rakstīt ar lielajiem burtiem iemācījās laikā kamēr pie spogula pucējās un raksta kā vecene.

Atbildēt

Skrīveriete

15.10.2020. 10:49

ĶEGUMA SKOLAS DIREKTORS IR ZINĀMS VISIEM SKRĪVERIEM, PĻAVIŅĀM, TAURUPĒM, APKOPĒJAS, SKOLOTĀJAS, VISAS NO VIŅA IR CIETUŠAS, BET VIŅŠ ZIN KURAI IEDOT BUČU,KURAI KO CITU, LAI VIŅU NESODĪTU...
NEVIENS VIŅU NESODĪS, KĀPĒC, TAS LAI PALIEK UZ CITU CILVĒKU SIRDSAPZIŅAS! SKRĪVEROS DAUDZ PAR VIŅU RUNĀJA, STĀSTS IR SMAGS UN PAT BĪSTAMS, BET BEZ IZNĀKUMA...RIEBĪGS VECIS.

Atbildēt

Abnormāla parādība

14.10.2020. 13:36

»

Normāla parādība

Te jau viss ir skaidrs, mazie mafijozņiki un sistēmas robi. Nav ko čīkstēt, nekas tāpat nemainīsies, katrā pašvaldībā šādi kadri, reizēm ierēcu, ka kāds vēl cīnās, naivums un nekas cits vairāk, ja tev nav jumts, tad sēdi mierīgs...


Kristaps gan ir liekulis. Atrada saitītes uz pāridarītājiem kuriem pats pat ir rakstījis sūdzības. Pats ir mafiozniks un laulību grāvējs - tāpēc arī brūte zaudēja darbu. Īsts vecis
https://nra.lv/latvija/izglitiba-karjera/24060-pedagoge-keguma-deputati-demole-skolu.htm
https://www.diena.lv/raksts/latvija/novados/keguma-ari-atrada-zelta-balsi-14197323

Atbildēt

Normāla parādība

14.10.2020. 13:16

Te jau viss ir skaidrs, mazie mafijozņiki un sistēmas robi. Nav ko čīkstēt, nekas tāpat nemainīsies, katrā pašvaldībā šādi kadri, reizēm ierēcu, ka kāds vēl cīnās, naivums un nekas cits vairāk, ja tev nav jumts, tad sēdi mierīgs.

Pačeko netu, kaut kas izlec, un???

https://www.delfi.lv/news/national/politics/keguma-mers-uzuls-parkapis-varas-dalisanas-principu-konstate-varam.d?id 52293295

https://www.la.lv/zinams-kapec-no-amata-atbrivots-keguma-novada-domes-priekssedetaja-vietnieks-rude

https://m.db.lv/zinas/pec-negodpratigam-darbibam-ar-insektu-uznemumu-uzteic-darbu-skolas-direktoram-405085

https://www.delfi.lv/news/national/politics/plavinu-novada-gimnazijas-direktoru-soda-par-amatu-savienosanu.d?id 43828422

https://m.pietiek.com/raksti/visatlautiba_un_likumu_neieverosana_keguma_novada_pasvaldiba_jeb_gazi_grida!_pirms_administrativi_teritorialas_reformas


Atbildēt

Jautrīte

14.10.2020. 13:11

»

Skaidrīte

Saka cilvēks, kurš nepazīst vārdu-gramatika. Jums tur novadā visi tādi


Kristaps ar svaigi no domes atlaisto brūti tik gaida katru komentāru un tikpat kvēli kā mīlestība starp abiem krāpniekiem tā arī atbild uz kritiku.
Ja tiem abiem būtu kauns kaut cik tad nepublicētos visādos portālos un neslapstītos. Kegumā nav pus gadu redzēti.

Atbildēt

Skaidrīte

14.10.2020. 12:49

»

Anete

neko Rūde necīnījās. Visu laiku sūdzējās kad kaut kas faktiski bija jādara. Arī jaunā draudzene neko īsti nepalīdzēja. Kristaps ir slaists. Vai kāds var nosaukt kādu reālu darbu, ko Kristaps ir paveicis novadā? Tikai sūdzās par citiem kuri dara kaut ko...


Saka cilvēks, kurš nepazīst vārdu-gramatika. Jums tur novadā visi tādi .....
Šķiet, ka raksta autors ir atklājis ko tādu, kas vietējiem darboņiem sāk traucēt. Tā jau tas ir, mazajos lielnovados.

Atbildēt

Anete

14.10.2020. 11:35

neko Rūde necīnījās. Visu laiku sūdzējās kad kaut kas faktiski bija jādara. Arī jaunā draudzene neko īsti nepalīdzēja. Kristaps ir slaists. Vai kāds var nosaukt kādu reālu darbu, ko Kristaps ir paveicis novadā? Tikai sūdzās par citiem kuri dara kaut ko.
Tādu kaunu - izjaukt laimīgu pāri, kuriem ir bērni.

Atbildēt

Ieva

14.10.2020. 11:21

Cik atceros, tad Artūrs Ābols bija Raivja Ūzula partijas biedrs. Rūdi kā jaunu puiku smagi apmānija Ūzuls un visa tā varza. Puika cieta ne par ko. Grūti Ūzulam ar Samohinu samierināties, ka Rūde ir visus šos gadus ir cīnījies neatkarīgi. Ķegumieši to labi zina, ka Rūde cīnās no sirds, nesaprata viņa gājienu ar Smirnovu un JKP, bet tagad ir skaidrs, ka amats nebija tas, kas viņu mudināja tā darīt, bet gan cīņa pret Ūzulu, Ozolu, Samohinu un visiem tiem ķēmiem. Kas to būtu domājis, ka Ūzuls un Samohins būs tādu draugi. Ķegums ir smagi vīlies :( Kristap turies!! Nav tā vērts.

Atbildēt

Zigis

14.10.2020. 10:37

Vai raksta autors ir tas pats, kas draudēja vecai sievietei? https://nra.lv/latvija/izglitiba-karjera/24060-pedagoge-keguma-deputati-demole-skolu.htm
Un vai raksta autors Kristaps tika atlaists no domes jo pavedināja precētu trīs bērnu māti?

Atbildēt

Izmisums

09.10.2020. 09:01

Ar tādu ministri un arī valdības nepārdomāto rīcību jau esam tik tālu, ka 10 gadu laikā skolās un augstskolās praktiski uz pusi samazinājies skolēnu un studentu skaits. Slēgsim tik ciet skolas laukos, lai ar tautu varētu manipulēt, jo ar dumju tautu vienmēr vieglāk tikt galā. Kā var tik stulbus aicinājumus publicēt, kuros aicina jauniešus nevis iegūt augstāko izglītību, bet gan kļūt par profesionāliem šoferiem, atslēdzniekiem un sētniekiem?! Kārtējo reizi gribas kliegt, lai Kārlis Ulmanis ceļas augšā un aizstāv manu latviešu tautu!

Atbildēt

Zanda

09.10.2020. 07:10

Pieļauj, pieļauj. Nebrīnos, ka mūsu valstī, kas tāds ir iespējams, sirds sāp redzot, kas notiek, cits citu piesedz.

Atbildēt

šitai

09.10.2020. 05:40

Tai šitai žurka ielīdīs pa tām atvērtām ļurbām……..

Atbildēt

MI

09.10.2020. 02:36

Par ko cepiens?
Valstī advokātus slaktē vai tas pazūd pa visam. Kažoku Jankam krāgā krīt, bet Mazīšu Jānkam māju izšeptē. Pat ģenproka suns dabū ciest.

A jūs te par kādu direktoriņu.
Valstī viss kārtībā. Viņu nācijas tēvs mierīgi ietur maltīti. Janka B kā dīdžejs ieslēdz savu songu loop programmā, kad vajag un viss ir štokos.
Pilsoņi viss ir kārtībā, viss tiek kontrolēts. Esat mierīgi. Tās ir tās Eiropas vērtības.

Ja nu kāds nesaprata, tad tas ar humoru, ne par lietu, nedz nopietni.

Atbildēt

mjā

08.10.2020. 19:45

Seksīga beibe!

Atbildēt

Re kā ir

08.10.2020. 19:22

Pačekoju un re kā ir

https://m.pietiek.com/raksti/visatlautiba_un_likumu_neieverosana_keguma_novada_pasvaldiba_jeb_gazi_grida!_pirms_administrativi_teritorialas_reformas

Zēni baigi ietekmīgi ja jau tas viss tā ir.

Atbildēt

Ingrīda

08.10.2020. 19:15

Kaut kādas "dzeltenās" preses līmenis. Izlasīju ļoti rūpīgi, bet tā arī nesapratu, ko tas direktors noziedzies un par ko viņš ir bijis notiesāts. Ja lika valkāt skolas formas, tad tas jau noteikti ir šīs skolas noteikumos ierakstīts.

Atbildēt

Aina

08.10.2020. 17:55

ko te var burbuļot par kompetences izglītības ieviesanu? metodes tādas paskarbas, bet pārliecinošas Un tauta arī uztiicas- miestiņa deputats taču. Ja reiz politdrošs un pārbaudīts kā JKP vietējais balsts - tad jau nekādu papildus padomi nevajag un kur te ministres vaina, ja politiskā vertīkāle te pārāk taisna

Atbildēt

Kristaps Rūde

08.10.2020. 17:38

glabā direktora smagā nozieguma stāstu un pinas gramatikas laikos, jo tad viņa varonim būtu vieta cietumā:


...Neskatoties uz to, ka par direktoru kļūst persona, kura ir NOTIESĀTA par smagu noziegumu,...

Atbildēt

tie taču č

08.10.2020. 16:56

...

Atbildēt

Tāpēc, ka

08.10.2020. 15:39

IZM ir Debilizācijas un profanācijas ministrija, kas ļoti sekmīgi veic šo uzdevumu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Kāda ir Latvijas vēlēšanu nodrošinātāja patiesā seja?

FotoRenārs Kadžulis ir SIA ,,SOAAR'' līdzīpašnieks, kas jau vairāk kā 10 gadus ir monopola statusā - Latvijas vēlēšanu nodrošinātājs. Vēlēšanām pēc būtības ir jābūt gotprātīgām, caurredzamām, neapšaubāmām. Vai tas ir iespējams, ja tā organizētājs/nodrošinātājs ir negodprātīgs cilvēks?
Lasīt visu...

12

"Trīciet, heterocūkas!" jeb Ne viss ir tā, kā mums to mēģina iestāstīt

FotoReizēm, lai ieraudzītu kopainu, ir jāpakāpjas soli atpakaļ. 1989. gada 29. jūnijā ASV Kongresa debatēs parlamenta loceklis Viljams Dannenmeijers, vēloties piesaistīt klātesošo uzmanību geju un lesbiešu tiesību aizstāvju mērķiem, nolasīja izdevumā "Gay Community News" 1987. gada februārī publicēto Maikla Svifta ievadrakstu "Geju revolucionārs". Citēšu dažus tā fragmentus:  
Lasīt visu...

21

Tūliņ, tūliņ uzzināsim, ka vatņiku daudzinātā „Sputņik V” vakcīna nebija nekas vairāk kā tukša „moskovītu” muldēšana

FotoZinātnes pasauli ir pāršalkusi jauna sensācija. Starptautiska zinātnieku grupa ir nosūtījusi prominentajam žurnālam „Lancet” atklātu vēstuli, kurā apvaino Krievijas vakcīnas Sputņik V izstrādātājus efektivitātes datu falsificēšanā un vispārējā zinātniskās izstrādes procesa caurskatāmības trūkumā.
Lasīt visu...

12

Cāļus skaita rudenī

FotoNesen laikrakstam DDD bija pilngadība, precīzāk, deviņpadsmit gadiņu. Vai tas ir tikai deviņpadsmit vai jau, to lai katrs izdomā pats. Es šoreiz par ko citu. Par cāļiem un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Kas viņus dīda? (Kroņa vīruss kā hibrīdkara elements, svarīgākais elements)

FotoSastopoties ar acīmredzamā noliedzējiem, es vienmēr neizpratnē plātu rokas, jo neizprotu, kas viņiem prātā, kas viņus dīda, kas liek tā uzvesties?! Ko viņi grib un vēlas panākt?
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par to, kur labāka dzīve – Latvijā vai Krievijā?

FotoCilvēki Krievijā slīkst nabadzībā, pensionāri mirst no bada, savukārt latviešus pārņem nauda, greznība un prieks. Tā Kasīklis savā kartējā sacerējumā apraksta dzīvi abās valstīs. 
Lasīt visu...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

Laikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet...

Foto

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

Kopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk,...

Foto

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

Partiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT...

Foto

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

Cienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā....

Foto

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

Vakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta...

Foto

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

Mēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās...

Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....