Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Linda K

18.04.2020. 10:34

»

Jelgava

Nu kur cilvēks var uzrakstit šitadu savarstijumu.Nelabi metas.Ko dzive pats esi izdarijis.PAT SAVU VARDU BAIDIES UZRAKSTIT


Jelgava, vai vārds jums svarīgāks par pielikumā esošiem faktiem? Tupumu labāk slēpt, atklāti neizrādot.:))))

Atbildēt

Abols23

18.04.2020. 08:25

Kā jūs domājat,kurš uzvarēs nākamās Domes vēlēšanās?Rāviņš....nu protams!Ja jūs strādājat pilsētas Domes pakļautības iestādē vai balsosiet pret savu saimnieku?Un ja strādājat privātā sektorā,tad uz vēlēšanām visticamāk neiesiet,jo jums ir apnicis tas cirks.Tā no vienām vēlēšanām līdz nākošajām nekas nemainīsies,jo ierēdņu ir ļoti daudz,kas nevēlās zaudēt darbu.

Atbildēt

Litens

17.04.2020. 14:14

»

Lielais

Un ka ar jelgavas tirgu


To arī gribētos zināt,jo tirgus Jelgavā ir briesmīgs😱

Atbildēt

Vimbux

17.04.2020. 12:19

Par šīm shēmām neviens uzmanīgs jelgavnieks nav pārsteigts. Tāpat kā par to, ka visu laiku, jā, jā, no 70.gadiem nekas nav mainījies. Shēmotāju miera osta.

Atbildēt

restes zagliem

16.04.2020. 11:35

Tauta, jautajumiem butu jarodas jums nevis pret autoru, bet par to saturu. un ko tu (mes) varam darit lai varetu ja ne mainit, tad vismaz likt viniem manit ka tauta nav lohi, un nelaus neko tadu.
UN AR MUMS IR JAREKINAS. tai vieta vara ir panakusi to ka tauta ir sadrumstalota, un vaja. tai vieta lai risinatu kko, sezham un nodirsham viens otru, kamer mums apzog.

Atbildēt

Lielais

14.04.2020. 23:47

Un ka ar jelgavas tirgu

Atbildēt

Sintizators.

27.03.2020. 15:25

»

Jelgava

Nu kur cilvēks var uzrakstit šitadu savarstijumu.Nelabi metas.Ko dzive pats esi izdarijis.PAT SAVU VARDU BAIDIES UZRAKSTIT


Džekam visi pierādijumi priekšā, viņša sauc par savārstījumu.
Dibenlaiža esi?

Atbildēt

Jelgavnieks

30.09.2019. 02:43

»

Jelgava

Nu kur cilvēks var uzrakstit šitadu savarstijumu.Nelabi metas.Ko dzive pats esi izdarijis.PAT SAVU VARDU BAIDIES UZRAKSTIT


Bet vajadzētu uzrakstīt vēl piecreiz vairāk un beidzot arestēt sarkano baronēnu ar visu pārējo krievu bandu.

Atbildēt

Profesors Haoss

02.02.2019. 23:01

Izskatās, ka visi bijušie kompartijas nomenklatūras ielikteņi, dzīvo pārāk trekni. Viņiem nospļauties uz iedzīvotājiem.

Balsojiet, paši vainīgi.

Atbildēt

Afēristu

02.02.2019. 21:40

Rižiku izmeta no RCT un RB ostas, bet par 1800,- iekārtoja par sūdu bedres direktoru ZZS

Atbildēt

hāhā hā

02.02.2019. 14:19

ar ko viņš kopā medīja?????????????????!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Ha.ha

02.02.2019. 11:47

Ka tad,tadu cilvēku berniem bus sabiedribai vel japrasa ar ko preceties.Ja pašiem shemas galva,tad liekas ka visi tadi.

Atbildēt

Jelgava

02.02.2019. 11:43

Nu kur cilvēks var uzrakstit šitadu savarstijumu.Nelabi metas.Ko dzive pats esi izdarijis.PAT SAVU VARDU BAIDIES UZRAKSTIT.

Atbildēt

jautājums

02.02.2019. 02:46

Kā godāt pietiek.com jautājumu uzdevēju? no perifērijas, vai tiešām ārzemnieks? :)))

Atbildēt

jaajaa

01.02.2019. 17:24

»

nuss

Tieši tā - ES valstī, kurā patlaban dzīvoju nekāda privātā monopola nav un privātie tikai piedāvā atsevišķus nišas pakalpojumus atkritumu biznesā, ar kuriem pašvaldība nevar tikt galā viena pati. Ūdens attīrīšanas iekārtas(kas apstrādā šķidros atkritumus no kanalizācijas) un atkritumu šķirošanas rūpnīca...


...lai jelgavnieki domā...viņu pilsēta, viņu ievēlēti deputāti...var jau ņemties un meklēt baigo kriminālu, tikai izrādīsies, ka tāda nav...tur vispirms stipri ir jāizrēķina, ko un kā mainīt, un tā ir vienkārši godprātīgu deputātu lieta...bet "barotava" tā ir nepārprotami...:)

Atbildēt

sfgb

01.02.2019. 12:25

Vienu feodāli - Liepājas Sesku nometa ar lielam pūlēm. Kad tad grāfu Rāviņu nometīs ? ( Viņiem pat bērni saprecējusies, kā jau pie aristokratiem pieņemts)

Atbildēt

Zinošais

01.02.2019. 09:16

Andis Strods, kuram tika akcijas, ir Stroda audžudēls, tā kā nekas jau nav mainījies. Bet Melnbārdis ir Bubuļa znots....

Atbildēt

bet ko rāvis ēdīs ???????????

01.02.2019. 09:09

darbam taču neder

Atbildēt

vau

01.02.2019. 08:47

»

Latvis

Te KNAB-am darbs uz gadiem desmit! Diez vai šie to pavilks


Pareiza doma - lai KNABis 10 gadus šķipelē tavus atkritumus.
Tev laikam ir laba izglītība ja varēji ģenerēt tik ģeniālu domu.

Atbildēt

lauķis

01.02.2019. 08:16

»

Q

Jāmaina likumdošana un pilsētu un novadu domēs deputāti nedrīkst būt partiju biedri, citādi apriešanās un nodokļu naudas izšeptēšana nekad nebeigsies! Dome ir pilsētas saimniecības vadītāja un ar politiskām partijām, jeb noziedzīgiem grupējumiem, tai nevar būt nekāds sakars


Partijniekiem jānoņem nodokļu maksātāju finansējums un ziedojumi , lai dzīvo no biedru naudām.Tādā vīzē tās partijas iznīks.Jebkura partija ir noziedzīga organizācija jo uzurpē tautas varu.

Atbildēt

Q

01.02.2019. 07:07

Jāmaina likumdošana un pilsētu un novadu domēs deputāti nedrīkst būt partiju biedri, citādi apriešanās un nodokļu naudas izšeptēšana nekad nebeigsies! Dome ir pilsētas saimniecības vadītāja un ar politiskām partijām, jeb noziedzīgiem grupējumiem, tai nevar būt nekāds sakars!

Atbildēt

nuss

01.02.2019. 05:11

»

jaajaa

...pag, pag...ja es pareizi sapratu, tad tieši monopola likvidāciju prasa ST un Eiropa...tas par "visur citur pasaulē"...un, ja jau "pašvaldības", tad uz pašvaldības zemes, ar pašvaldībai piederošām mašīnām, uz pašvaldībai piederošo elektrības un siltuma ražotni


Tieši tā - ES valstī, kurā patlaban dzīvoju nekāda privātā monopola nav un privātie tikai piedāvā atsevišķus nišas pakalpojumus atkritumu biznesā, ar kuriem pašvaldība nevar tikt galā viena pati. Ūdens attīrīšanas iekārtas(kas apstrādā šķidros atkritumus no kanalizācijas) un atkritumu šķirošanas rūpnīca atrodas pašvaldības īpašumā, kas vēl gūst papildus peļņu pārdodot tālāk sašķirotos atkritumus - kā kurināmo vai pārstrādei. Galu galā mājsaimniecībās atkritumu šķirošanai kapitālismā vispār nevajag būt - tas ir papildus darbs, kuru neviens neapmaksā, jo sašķiroto atkritumu savākšanā ir jāiegulda tikai transporta izdevumi - lai tos nogādātu vairumpircējam. Un ja to dara pašvaldība, tad tā vismaz iegulda atpakaļ peļņu un tā ir daļa no pašvaldības budžeta, bet privātajam ir jānodarbojas ar ieguldījumiem tikai savā biznesā.

Atbildēt

Kalnciema akmenslauztuves

01.02.2019. 00:41

prasīties prasās atjaunot savu darbību, tādiem kopā ar ģimenes locekļiem konfiscēt visu sarausto un vēl drauģeļus un paziņas izkratīt. Vienreiz jābeidz barot tādus parazītus, tāpat kā atbrīvojas no utīm, jāatbrīvojas arī no utainajiem.

Atbildēt

Latvis

31.01.2019. 21:44

Te KNAB-am darbs uz gadiem desmit! Diez vai šie to pavilks.

Atbildēt

jaajaa

31.01.2019. 20:32

»

nuss

Atkritumu apsaimniekošana nenes peļņu no saimnieciskas atkritumu apstrādes un nekad arī nenesīs, tāpēc atkritumu "apsaimniekošanas biznesam" 100% ir jābūt pašvaldības rokās. Nevar atļaut privātīpašniekiem celt poligonus kuros uzkrāj atkritumus, ja privātfirma var bankrotēt un tās bankrots var uztaisīt...


...pag, pag...ja es pareizi sapratu, tad tieši monopola likvidāciju prasa ST un Eiropa...tas par "visur citur pasaulē"...un, ja jau "pašvaldības", tad uz pašvaldības zemes, ar pašvaldībai piederošām mašīnām, uz pašvaldībai piederošo elektrības un siltuma ražotni...:)

Atbildēt

Olegs Ivankins

31.01.2019. 19:47

Varbut ir nepieciesams Pietiek iesniegums policija, lai rosina kriminallietu par tiesas nolemuma nepildisanu?

Atbildēt

nuss

31.01.2019. 19:10

Atkritumu apsaimniekošana nenes peļņu no saimnieciskas atkritumu apstrādes un nekad arī nenesīs, tāpēc atkritumu "apsaimniekošanas biznesam" 100% ir jābūt pašvaldības rokās. Nevar atļaut privātīpašniekiem celt poligonus kuros uzkrāj atkritumus, ja privātfirma var bankrotēt un tās bankrots var uztaisīt ekoloģisko katastrofu.

Visur citur pasaulē kur pie atkritumiem pielaiž privātos tāda darbība rada milzīgu korupciju, jo atkritumus var tikai apsaimniekot ar budžeta naudu.

Atbildēt

lauķis

31.01.2019. 17:05

Kad beidzot cilvēki sapratīs ka nav nekādu partiju , ir vienota politmafija kur katram klanam ierādīta sava loma , savas zagšanas sfēras un kvotas.Un pāri visam stāv augļotāji ar lielo onkuļu interesēm.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

FotoPateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020. gada 16. jūlijā Rīgas pilī izskanēja koncerts “Kopā”, kur uzstājās tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.
Lasīt visu...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....