Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

!

11.06.2021. 00:08

Aicinu aktīvāk vakcinēties VISUS PENSIONĀRUS,kuriem atļauj ğimenes ārsts!!!
Tad pārējos pieaugušos!!! Bērnus gan nevajag aiztikt!!! Jo ātrāk sasniegsim 70%,jo ātrāk bērnudārznieki, skolēni un studenti varēs mācīties klātienē.Atlabs ekonomika.
NEBŪSIM EGOISTI-V A K C I N Ē S I M I E S!
Veselību,veiksmi,darbu -visiem Latvijas ļaudīm!!! Lai izdodas!!!

Atbildēt

Murmulis

04.06.2021. 15:15

»

domātājs

tik daudz melu tik īsā rakstā...


Ar pietu pa pliku pauri...

Atbildēt

Murmulis

04.06.2021. 15:13

»

Es neticu slepkavu “labajiem nodomiem”, draņķa Pauļute!

Vakcinācija pret “C19” 01.06.2021. 21:30...


Vai ministra kungs nevarētu pastāstīt, kāpēc Ljā tos puļkus bāž divās vietās, bet Vācijā tikai viegli noglāsta rīkli?..

Atbildēt

NIKNAIS

04.06.2021. 09:34

Vajadzētu veikt aptaujas pie vakināciju centriem apmeklētajiem uzdodot vienu vien jautājumu - "Vai Jūs to izvēlaties veselības dēļ? " Man ir aizdomas, ka ap 80% apstiprinātu to ka ir spiesti izdarīt šādu izvēli dēļ iemesliem kuriem nav tiešas saistības ar veselību. Vēlāk šīs aptaujas rezultātus varētu publicēt un nosūtīt pajautājot Tiesībsarga un Satversmes tiesas viedokli.

Atbildēt

Latvietis

03.06.2021. 23:30

Kā ministrs var aizliegt satikties cilvēkiem. Īsts cilvēknīdējs. Vai ministrs ir Dievs, ka var noteikt kas drīkst tikties un kas nē. Pavļuts laikam nav lasījis Satversmi un likumus. Viņš ir aizmirsis, ka valstī nav ārkārtējā situācija, un visi viņa murgi par ierobežojumiem nav leģitīmi un ir pretrunā ar Satversmi. Demokrātiskā valstī par pamatlikumā pārkāpumiem būtu jānes atbildība un tā būtu sodāma rīcība. Bet tā kā mums jau kādu laiku pastāv kovidokrātija, tad laikam Satversmi var pārkāpj nesaņemot nekādu sodu.

Atbildēt

Latvietis

03.06.2021. 23:22

Šis ministrs atklāti melo, atklāti sludina un atbalsta Satversmes pārkāpumus, diskriminē cilvēkus. Šim cilvēkam smadzenēs ir vīruss ieperinājies. Viņš nespēj vairāk ne par ko citu domāt, kā tikai par covidu. Šis cilvēks ienīst veselos cilvēkus, kam ir laba imunitāte un nevēlas vakcinēties. Šis ir viens no galvenajiem kovidokrātiem, kas valstī grib ieviest kovidokrātiju, uzliekot par pienākumu cilvēkiem staigāt uzpurņos, par uzpurņu nevalkāšanu grib bargi sodīt nepaklausīgos. Gūst baudu, ka sabiedrību var pakļaut un pazemot, pārkāpjot Cilvēktiesības un brīvības.

Atbildēt

Zeze

03.06.2021. 21:53

Šis cūka ir nopirkts ar visām apenēm. Un vēl viņam laikam ir piedraudēts, lai neuzdrošinās par ar pusatvērtu muti apšaubīt vakcinācijas efektivitāti. Tu, olasgalva, tiešām vēl nesaproti, ka šis portāls par tevi pilnu rubli nedod.

Atbildēt

Haralds Kalns

03.06.2021. 17:26

Tu Pavļut ,kā veselības ministrs, esot atbildīgs par sabiedrības veselību,tad, izņemot Covid,nodrošini pilnvērtīgu medicīnisko aprūpi slimajiem ar visām pārējam kaitēm! Ja pote nav obligāta un man ir tiesības lemt un uzņemties atbildību,kāpēc notiek segregācija? Vai tiešām vēstules parakstītājus uzskati par idiotiem un viņiem nav taisnība? Kāpēc valsts neuzņemas atbildību- nenodrošina sociālas un finansiālas garantijas,kā arī taisnas tiesas iespējas seviški drošās un nekļūdīgi efektīvās potes misēkļa gadījumā? Vai tā ir tava misija-ņirgāties un pazemot iedzīvotājus/

Atbildēt

tad nu

03.06.2021. 17:09

»

nu tad

Vispirms statistiku cik vispār ir pilnīgi veselu cilvēku un tad noskaidrosim vai kāds no tiem diviem ir nomiris vai nav


vispirms atradīsim to vīrusu , kur pasaulē meklē jau gadu ,un tad saskaitīsim mirušos no vakcīnām un sakroppļotos. Tā višš i.UN KUR IR PANDĒmija , kur būtu jabūt līķu pilnām grāvmalām? :D Nozombeti tirliņi pļūtās pa mūsu naudu!

Atbildēt

nu tad

03.06.2021. 16:24

»

Beta

Ei, pavļutēn, vari bez histērijas, bez bla bla bla,bet ar cipariem...


Vispirms statistiku cik vispār ir pilnīgi veselu cilvēku un tad noskaidrosim vai kāds no tiem diviem ir nomiris vai nav.

Atbildēt

Ķencis

03.06.2021. 13:07

Kā sacīt jāsaka ,virusisi neviena lobaratorija vēl nav atradudusi , bet no vakcīnām atmet kedas un smagi slimo. pliutka , tu to nezin vajtad?
KĀ ŠĪ PARĀDĪBA DEFINĒJAMA ? Pijanist , jeb baletist ,paskaidro tautai , kas tas par dustu iR beigu beigās?

Atbildēt

Izdzimteņi vakcinētāji ķeras klāt pusaudžiem un jaunatnei!

03.06.2021. 13:06

»

Beta

Tuvojas kaut kas briesmīgs...


Brīnos par totālo idiotismu - paši latvieši ar svešu bioloģosko ieroci, vakcinējot, izkauj savējos.

Atbildēt

Solī

03.06.2021. 12:59

Nu re vēl viens dīvāndakteris ....

Atbildēt

Nosacīti radīttais komforts

03.06.2021. 12:51

»

Beta

Tuvojas kaut kas briesmīgs...


ar helikopteru naudu ir konkurences mazināšana, attīstības sagraušana, uzmanības novēršana no svarīgākām lietām.

Aitām jājūt, ka tās tiek labi barotas.

Viena aita saka otrai - Esot dzirdēts, ka mūs nokaus!

Otra atbild. - Tā, mīļā, ir sazvrrestības teorija!

Atbildēt

Ka man krīt uz nerviem šie idioti, kas paraksta vēstules, petīcijas!

03.06.2021. 12:47

»

Es

Plebejisks piegājiens, kur komentāra autors vispār nespēj argumentēt. Skaitļi un fakti nav piesaistīti nekādam doktora grādam, tā ir dalīšanās ar informāciju, bet šeit ir mēģinājums to slēpt un ignorēt kolektīvo vēstuli. Tur vairs sen nav tikai 150 parakstītāju


Bet nepretojas! Lai nolaistu tvaiku sabiedrībai, cionistu valdība pati organizē šādu parakstu vākšanu.

Atbildēt

vĒROTĀJS

03.06.2021. 11:44

Vai ir kāda vakcīna , kura mūs pasargatu no muļķiem augstos krēslos?

Atbildēt

Pilsonis

03.06.2021. 10:28

Ja interesē, palasiet par ko Pfizers samaksāja 2,3 miljardus $, lai neiesēstos cietumā
https://www.justice.gov/opa/pr/justice-department-announces-largest-health-care-fraud-settlement-its-history

2004. gadā samaksāja 430 miljonus $ par kukuļiem ārstiem

Nigērijā Pfizers izmēģināja eksperementālas, nereģistrētas zāles uz bērniem, pat neinformējot par to vecākus

Tās ir tikai dažas epizodes, tādu viņiem ir vismaz padsmit

Pārējie vakcīnu ražotāji ne par gramu nav labāki, miljardiem lielas kompensācijas par saviem noziegumiem lai nav jāsēž cietumā

Atbildēt

Es

03.06.2021. 09:26

»

?

Kādus tev konkrētus skaitļus un faktus? Tev ir vismaz doktora grāds infektoloģijā un virusoloģijā? Nav? Tad tie fakti tev būs pilnīgi bezjēdzīgi


Plebejisks piegājiens, kur komentāra autors vispār nespēj argumentēt. Skaitļi un fakti nav piesaistīti nekādam doktora grādam, tā ir dalīšanās ar informāciju, bet šeit ir mēģinājums to slēpt un ignorēt kolektīvo vēstuli. Tur vairs sen nav tikai 150 parakstītāju.

Atbildēt

Es

03.06.2021. 09:23

»

Beta

Ei, pavļutēn, vari bez histērijas, bez bla bla bla,bet ar cipariem...


Kovidafērā viss plašais jautājumu loks ir reducēts uz pāris rādītājiem. Piemēram, tas, ko minējāt jūs, ir pat zirgam skaidrs, ka jāskatās kopsakarībā ar hronisku saslimstību rādītājiem un vispārējo populācijas novecošanu Eiropā un Latvijā. Sabiedrība ir kļuvusi vecišķa un vecāka un, lai arī sāk dzīvot ilgāk, dzīves kvalitāte ar spēcīgām zālēm gultas režīmā novilktās vecumdienās nav nekāda, tikai ķeksītis. Vidējais mūža ilgums vīriešiem Latvijā joprojām nav nekāds labais rādītājs, un ir skaidrs, ka 80 gadus vecs vīrs ar kovid jau tāpat statistiski ir bijis nāvei parādā vismaz 5 gadus. Statistikai būtu jābūt nepielūdzamai, tomēr kovidafēras uzturētāji mēģina ar to manipulēt.

Atbildēt

Es

03.06.2021. 09:19

Tā nav uzskatāma par atbildi uz kolektīvo vēstuli. Kolektīvo vēstuli jau ir parakstījuši daudz vairāk cilvēku. Necentieties izvairīties no atbildēm.

Atbildēt

Pilsonis

03.06.2021. 08:22

Reāli šim kangaram par OIK jau sen jāsēž cietumā, nevis katru dienu mums jāklausās viņa meli. Kā vispār šim melim, kangaram, blēdim var ticēt, vienalga par vakcīnām vai jebko citu?

Atbildēt

Beta

03.06.2021. 07:50

Tuvojas kaut kas briesmīgs.
Mēs esam tik iestiguši labklājības purvā tik ļoti, ka baidāmies uzņemties jeb kādu atbildību par sevi un ļaujam nelielai sabiedrības daļai uzurpēt varu.
Šis ir mūsdienu Gulags. Vēl gan ir tikai sākums, bet neizskatās, ka labklājības pārbarotajām tautām ir saglabājies pietiekošs izdzīvošanas instinkts.

Palasiet. Varbūt saskatīs iet kādas līdzības.
https://telos.lv/pelu-utopija/

Atbildēt

Beta

03.06.2021. 07:38

»

cik var muldēt

kur tur trombocitopenija, kur trombi, tas ir DIK!!!diseminēta intravazāla koagulopatija!!!!!!!!! vakcinācija epidēmijas laikā tomēr ir obligāta !!!! Jo tas ir tas pats kara stāvoklis. Kam kontrindikācijas, kas izslimojis-cita lieta...


Ei, pavļutēn, vari bez histērijas, bez bla bla bla,bet ar cipariem?
Mani, piemēram, interesē, vai no “covid mirušajiem” bija arī citas slimības (sirds, asinsvadu, vēzis utt.).
Cik ir nomiruši iepriekš pilnīgi veseli cilvēki?

Uzliec galdā šos skaitļus, tad runāsim tālāk…

Atbildēt

Ārsts

03.06.2021. 06:53

Tu, kropli, zini,ka bērni neslimo? Tu zini, ka PCR testi ir dirsā bāžami? Protams, zini.Bet ir lietas, ko zinam ari mēs. Hiperinflacija sagraus to pasauli, ko zinam. Un Tev, nelietim, kopa ar savu partiju labāk būt drošā distancē tajā brīdī.Mauc pie saviem ofšora kontiem, deģenerāt, kamēr tie nav nodeguši zilās liesmās!

Atbildēt

Atpisies debilais ar savām vakcīnām!

03.06.2021. 04:23

»

asistents

Vakcinācija, ir tikai mēģinājums glābt situāciju. Neviens nevar dot 100% garantiju,par tās lietderību, to rādīs tikai laiks. Cilvēki katrs pats pieņem lēmumu ko darīt.Var ieteikt, paskaidrot, iedrošināt, bet nedrīkst to uzspiest, kā vienīgo izdzīvošanas iespēju! Kas notiks rudenī, vai atkārtosies jauns...


Kopš PVO paziņoja par C19 globālistu plāna ietvaros, uzreiz sākās plānveidīgā “pandēmija”, sagraujot ekonomikas. Bet propagandas un valstu vadītāju, noziedznieku, manipulācijas ar prpagandu par “viļņiem” ietilpst plānā sagraut ekonomiku un novakcinēt cilvēkkapitālu, to likvidējot ilgtermiņā. Arī gripai ir pandēmijas, par kurām neviens nepieminēja, vājie un pret gripu vakcinētie mira, bet neviens to plaši neapsprieda un globālisti neizmantoja “gripas pandēmijas”.

Rudenī noteikti būs atkal “pandēmijas” vilnis, kā parasti. Varbūt gripas, visticamāk. Vīrusi konkurē savā starpā, bet globālisti slepkavo mūs.

Atbildēt

Izdzimteni Pavļutu jāsadedzina dzīvu!

03.06.2021. 04:16

Jo vakcinētāji ķeras klāt pusaudžiem un jaunatnei, sakropļojot to dabisko imunitāti!

Atbildēt

Viedais Manels

03.06.2021. 00:51

Visiem, kas izlasīja Pavļuta pļūti baranciņa. Teksts, kurā pietiek ar virsrakstu no PIETIEK.

Atbildēt

asistents

02.06.2021. 23:19

»

diemžēl

Te nu reiz ir greizs teikums 150-nieku vēstulē. Kāpēc valstij, kas ir visi mēs, ir kaut kas jāgarantē un jāmaksā, ja lēmumus pieņem sauja noziedznieku, bet aunu masa, barota ar "ekspertu" viedokļiem pieņem spiedienu trulā cerībā, ka "varbūt neskādēs". "Valstij", kas šobrīd ir plutokrātu ielikteņu korporācija...


Vakcinācija, ir tikai mēģinājums glābt situāciju. Neviens nevar dot 100% garantiju,par tās lietderību, to rādīs tikai laiks. Cilvēki katrs pats pieņem lēmumu ko darīt.Var ieteikt, paskaidrot, iedrošināt, bet nedrīkst to uzspiest, kā vienīgo izdzīvošanas iespēju! Kas notiks rudenī, vai atkārtosies jauns vilnis - to gan nevar neviens mediķis, ne politiķis pateikt! Arī pilnīgi iespējamas jaunas mutācijas, kuras neglābs patreizējās vakcīnas, viss ir iespējams, to rādīs laiks. Viens gan ir skaidrs, masu pulcēšanās un izklaides ir jāaizmirst!

Atbildēt

diemžēl

02.06.2021. 18:38

»

Nu

Absolūti nepārliecinoša atbilde, ja tā bija atsauce uz vēstuli! Nav atbildēts uz visiem jautājumiem. Ja reiz viss ir tik drošs, kāpēc valdība neuzņemas atbildību par vakcīnas radītajām komplikācijām? Nav taču riska! Kompensācijas maksāt nevajadzēs! Pat ilgtermiņā... (Dīvaini, vai ne? Šāda VM attieksme...


Te nu reiz ir greizs teikums 150-nieku vēstulē. Kāpēc valstij, kas ir visi mēs, ir kaut kas jāgarantē un jāmaksā, ja lēmumus pieņem sauja noziedznieku, bet aunu masa, barota ar "ekspertu" viedokļiem pieņem spiedienu trulā cerībā, ka "varbūt neskādēs". "Valstij", kas šobrīd ir plutokrātu ielikteņu korporācija, pretvalstisks, antisociāls, noziedzīgs veidojums, ir jāatšujas no medicīnas un buljona auniem jāļauj baudīt sava lēmuma augļus. Kam būtu jābūt - tas ir informācijai, visaptverošai un objektīvai. Šobrīd visi meli! Atbildību nevar prasīt no noziedznieka, nevar tam lūgt un skaidrot, tie ir jāaizvāc, jeb viņi aizvāks pārējos.

Atbildēt

Patīk jautāt?

02.06.2021. 18:29

»

Kāpēc ir jāmuld?

Pasaules gudrākie ārsti un zinātnieki lielā pārsvarā ieteic vakcinēties, cik drīz vien iespējams. Bet te pagadījies viens prātvēders-muldētājs, kurš zina labāk


"Pasaules gudrākie", cik skaisti teikts... drīzāk jau siles apkalpotāji. Cits viedoklis netiek cauri cenzūrai un to nerāda zombokastē ir vakarus.

Atbildēt

zirgam jāsmejas

02.06.2021. 18:26

»

fakts

Jau 1000 reizes ir atbildēts, bet auns joprojām bliezīs vārtos ar skaļu bēēē ... neviens nevar atbildēt


Te ganās viens apmaksāts faktu auns. Droši vien sēž viens pats istabā pie datora ar lupatiņu uz deguna un kontrolē situāciju.

Atbildēt

motorhead 1916

02.06.2021. 17:07

Paklau, tas Pavljuts gadiijumaa arii nav no zilajiem eergljiem? Vinjam pat zods peec pakaljas izskataas. Paluukojiet bildees

Atbildēt

?

02.06.2021. 17:05

»

Žulis

Ne jau velti šeit tas pianists blēj par to, ka vacinēšanās ir katra brīvprārtīga izvēle. Gadījumā, kad sāksies masveida izmiršana vakcīnu dēļ, šis būs galvenais trumpis vakcīnu reklamētāju rokās...


Kādus tev konkrētus skaitļus un faktus? Tev ir vismaz doktora grāds infektoloģijā un virusoloģijā? Nav? Tad tie fakti tev būs pilnīgi bezjēdzīgi.

Atbildēt

Kāpēc ir jāmuld?

02.06.2021. 17:03

»

domātājs

100 reizes jau jautāts, vēl joprojām neviens nevar skaidri pateikt, kāpēc ir jāvakcinējās ja vakcīna nepasargā ne no paša inficēšanās ne citu inficēšanas. Ko "labu" tā vakcīna dara...


Pasaules gudrākie ārsti un zinātnieki lielā pārsvarā ieteic vakcinēties, cik drīz vien iespējams. Bet te pagadījies viens prātvēders-muldētājs, kurš zina labāk.

Atbildēt

domātājs

02.06.2021. 14:58

»

cik var muldēt

kur tur trombocitopenija, kur trombi, tas ir DIK!!!diseminēta intravazāla koagulopatija!!!!!!!!! vakcinācija epidēmijas laikā tomēr ir obligāta !!!! Jo tas ir tas pats kara stāvoklis. Kam kontrindikācijas, kas izslimojis-cita lieta...


100 reizes jau jautāts, vēl joprojām neviens nevar skaidri pateikt, kāpēc ir jāvakcinējās ja vakcīna nepasargā ne no paša inficēšanās ne citu inficēšanas. Ko "labu" tā vakcīna dara?

Par to vai tā vispār ir saucama par vakcīnu arī ir daudz jautājumi... rietumi mainīja vārda "vakcīna" definīciju, lai to pieļautu, Austrālija izdeva likumu, kas ļauj injicēt cilvēkiem indi ar nosaukumu kovid vakcīna...

emocionāli izteicieni bez argumentiem ir histērija, histēriskus cilvēkus nopietni uzklausīt neviens negrasās.

Atbildēt

p.s.

02.06.2021. 14:31

trombociti vienkārši tiek daudz patērēti, tāpēc brūces ASIŅO. Ne trombējas.

Atbildēt

cik var muldēt

02.06.2021. 14:07

kur tur trombocitopenija, kur trombi, tas ir DIK!!!diseminēta intravazāla koagulopatija!!!!!!!!! vakcinācija epidēmijas laikā tomēr ir obligāta !!!! Jo tas ir tas pats kara stāvoklis. Kam kontrindikācijas, kas izslimojis-cita lieta.
Nevajag ķert punktus, tāpat neievēlēs nekad vairs. Jo arī citiem ir tiesības, ne tikai tiem, kas negrib vakcinēties.
Vismaz tiem maksas medicīnu, ja saslimst.

Atbildēt

Pilsonis

02.06.2021. 13:23

»

Žulis

Ne jau velti šeit tas pianists blēj par to, ka vacinēšanās ir katra brīvprārtīga izvēle. Gadījumā, kad sāksies masveida izmiršana vakcīnu dēļ, šis būs galvenais trumpis vakcīnu reklamētāju rokās...


Ne velti, pirms vakcinēties arī liek parakstīt papīrīti, ka par visu esi informēts, un ne tikai.
Tā itkā, nevis tevi ietekmēja, spieda, zombēja, bet tu pats atskrēji špricēties ar eksperementālu un nepārbaudītu vakcīnu. Tevi mēģināja brīdināt, tu pats piespiedi sevi novakcinēt

Atbildēt

ha-ha

02.06.2021. 13:09

»

Kolīdz PVO fiksēja C19

uzreiz bija valstu tranzīta bloķēšana un sākās ekonomikas bremzēšana...


Viņi nestāv rindās lai vakcinētos,bet lai iegūtu tiesības ceļot,izklaidēties un citādi izlietot viegli nākušu naudu.Tā dēļ var paciest dažus nepatīkamus mirkļus vai potenciālas sekas nezināmā nākotnē.

Atbildēt

Žulis

02.06.2021. 12:45

Ne jau velti šeit tas pianists blēj par to, ka vacinēšanās ir katra brīvprārtīga izvēle. Gadījumā, kad sāksies masveida izmiršana vakcīnu dēļ, šis būs galvenais trumpis vakcīnu reklamētāju rokās.
Un pareizi raksta komentētājs ar niku "domātājs" - nevajag mums to propagandas ūdentiņu, dodiet mums konkrētus faktus un skaitļus, dodiet argumentētās atbildes uz mūsu jautājumiem. Secinājumus mēs partīsim izdarīt paši.
Taču, kā rādās, tie konkrētie fakti un skaitļi nerunā par labu tai vakcinēšanas kampaņai. Un viltot tos skaitļus arī nevar, jo katrs to viltojumu var atklāt, salīdzinot ar pirmavotu. Tādēļ vienīgā izeja ir skaitļus un faktus slēpt, bet turpināt tukši muldēt par "lielo darbu", ko zinātnieki ieguldījuši, lai radītu šīs vakcīnas. (Arī atombumbas izgatavošanā zinātnieki ir ieguldījuši lielu darbu.)

Atbildēt

Nu

02.06.2021. 12:40

Absolūti nepārliecinoša atbilde, ja tā bija atsauce uz vēstuli! Nav atbildēts uz visiem jautājumiem. Ja reiz viss ir tik drošs, kāpēc valdība neuzņemas atbildību par vakcīnas radītajām komplikācijām? Nav taču riska! Kompensācijas maksāt nevajadzēs! Pat ilgtermiņā... (Dīvaini, vai ne? Šāda VM attieksme tikai pavairo bažas un neticību vēl vairāk...)

Atbildēt

nu nu

02.06.2021. 12:21

Kāpēc tad reiz draudēji,ka izķers nevakcinētos?Tagad dzied citu dziesmu,vienalga ir pretīgi lasīt šo lišķīgo rakstu,apstājies,pēdējais laiks pirm Hāgas tiesas.

Atbildēt

Jānis

02.06.2021. 11:10

var sanākt apmēram tā: "Nenomira no Covid19, bet no vakcīnas pret to" Ha, ha, ha....

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...