Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek likts uz baiļu iedzīšanu ar kovidpaniku, ko 24/7 ģenerē varas mediji. Jo tikai caur nāves bailēm, nedrošību un izmisumu var 100% kontrolēt cilvēku vairākumu. Un, fokusējoties uz vīrusu, vairākums nepamana ekonomisko katastrofu.

Mūsu vara šo Lielo Restartu realizē, un tā pati ir Lielais Restarts. Un turpinās to realizēt, jo pasākums ir labi apmaksāts. Paši par savu likteni šie izpildītāji neaizdomājas vai aizdomājas tikpat maz kā šucmaņi, kas apsargāja geto 3.reiha apsolītās gaišās nākotnes vārdā.

Kam būtu jānotiek, lai visi Latvijas pilsoņi saprastu, kas patiesībā notiek? Lai saprastu, ka „panēsāsim maskas, un viss atkal būs labi” šoreiz nesanāks?

Būtu jāsāk ar oficiālo pasaules elites plānu un to lokālās realizācijas salīdzināšanu. Par ko vēsta šie publiski atskaņotie plāni, „sazvērestības teorijas” un sazvērestības prakse, ko vērojam aiz loga jau šobrīd?

Noskatieties šo Pasaules Ekonomikas foruma rullīti https://www.youtube.com/watch?v=8rAiTDQ-NVY, un Jums kļūs skaidrs, kāpēc mūsu bērni šobrīd mācās attālināti, nekūp rūpnīcu un viesnīcu dūmeņi un nelido lidmašīnas. Ja vēl nebija skaidrs no zviedru meitenes Gretas klimata frīkšova, kas iesildīja smagsvara spēlmani „pandēmiju”!

Mums gatavo jaunu pasauli, par kuru agrāk rakstīja Herberts Velss, Džordžs Orvels un Kārlis Markss. Pēdējais gan vairs nav populārs Austrumeiropā, bet viņa domu par to, ka galēja kapitāla koncentrācija rada absolūtu varu un kontroli, neviens nav atcēlis. Kas šoreiz būs šie vadoņi, kas gatavo pasaules „Jauno kārtību”, ko pieticīgi dēvē par inkluzīvo kapitālismu?

Papētiet zemāk ievietoto saiti un uzzināsiet, ka planētas labvēļu sarakstā ir visas planētas lielākās megakorporācijas, ieskaitot Monsanto, Rotšildu ģimene un Romas Pāvests. Tātad mūs aprūpēs starptautiskās pedofīlijas tīkla pārvaldnieks no Vatikāna, kura saites ar masonu ložām un mafiju ir zināmas kopš 70. gadiem, banksteru ģimenes un Lielā Farma?

https://qz.com/work/1942727/pope-francis-backs-the-council-for-inclusive-capitalism/

Vatikāna īstā seja. Nezināma tikai tiem, kas ar neizpratni vēro straujo Romas katoļu baznīcas atkāpšanos no Bībeles vērtībām.

Sīkāk šeit: https://excatholicsforchrist.com/roberto-calvi/

Pasākums „Plāndēmija”, saprotams, ir plānots ilgi un pamatīgi, visas pasaules ekonomisti par nepatikšanām zināja jau 2019. gada beigās. Visu gaidītā atkopšanās no recesijas un stagnācijas nenotika. BezprecedentA apjomu naudas drukāšana nedeva nekādus rezultātus. Un šobrīd galīgi nav svarīgi, vai C19 paspruka pats vai kāds palīdzēja. „Palīgu” šodien meklē specIālisti, jo neviens infektologs netic faktam, ka 3 dienu laikā vīruss spēj izplatīties 85 valstīs. Bet vīruss nāca īstā laikā, lai uz to norakstītu visas līdz sarkanajai strīpai aizdzītā tradicionālā kapitālisma problēmas.

Visas valstis rīkojas pēc vienas neredzamas rokas mājiena, - daudzviet tika veiktas neveiksmīgas medicīnas reformas, likvidētas slimnīcas un darīts viss, lai radītu haosu. Ne tikai Latvijā, bet pat šķietami neatkarīgajā Krievijā: https://www.vedomosti.ru/society/articles/2020/10/14/843300-dengi-lechat

Runājot par neredzamo roku, neizbrīna fakts, ka īstajā brīdī pie pandēmijas „stūres” (pēc skaitļiem un standartiem nebija nekāda iemesla izsludināt pandēmiju pat pēc WHO standartiem) nonāca tieši Sorosa stipendiāti Ilze un Uga, kā arī ārvalstu „viesstrādnieki”, par kuru saistību ar „dienestiem” nebūtu jāšaubās.

Ko es ar visu šo vēlos pateikt? Mūsu valsts vadību caur neoliberālo „eliti” JV un PAR ir sagrābušas transnacionālās finanšu korporācijas. Latvijas, kuru mēs pazinām, vairs nav.

Bieži dzirdētās runas par valsts nozagšanu ir kļuvušas saprotamākas - mēs zinām zagli. Gluži tāpat kā zināms, kam parādā ir visa pasaule.

Tāpēc arī Latvija ir parakstījusi sev spriedumu, pievienojoties Parīzes klimata līgumam par feiko „zaļo kursu”, no kura atteicās Trampa Amerika. „Zaļā bezoglekļa ekonomika” ir absolūti sociopātisks koncepts, kas var reāli strādāt, tikai atgriežoties pagātnē, realizējot masīvu depopulāciju un teroru pret vairumu planētas iedzīvotāju. Pietiek iedomāties karjera ekskavatoru ar litija baterijām, lai saprastu visu koncepta nejēdzību. Bet masu mediji ir vienās rokās un publicē tikai to „zinātnieku” pētījumus, kurus uzskata par derīgiem. Savukārt vidusmēra cilvēks nezina, ka atmosfērā ir tikai 0,04% CO2, un nobaidīt viņu nav grūti.

Bet daudziem domājošiem cilvēkiem aizdomīga likās globālā un uzmācīgā Gretas propaganda. Meli atmaskoti šeit: https://www.counterpunch.org/2020/01/17/fake-green-zero-carbon-fraud/

Otrā lokālās, globālistiem kalpojošās „elites” nodevība ir aklā paklausība AS „Pasaules Veselības organizācija”, kas šobrīd ir izbijuša marksistu terorista vadīta privātfirma, kura dzīvo no valstu iemaksām un apjomīgām dāvanām no globālo banksteru fondiem. Tā pati PVO, kas laiku atpakaļ mēģināja realizēt cūku gripas afēru. Informāciju par šo globālo reketa mēģinājumu daudzi portāli jau dzēsuši, ieskaitot žurnālistikas skunksus no jauns.lv. Bet manuskripti nedeg: https://www.facebook.com/watch/live/?v=717276252253677&ref=watch_permalink

Augsne Latvijas „restartam” tika gatavota sen, pie varas nāca neoliberāļi un to satelītprojekti (JKP), kas, būdami mazākumā, sagrāba varu.

Un sadarbībā ar Demokrātu partijas eliti un globālo finanšu korporāciju tīkla struktūrām, aizbildinoties ar terorisma draudiem, no Latvijas finanšu sistēmas 2018. gadā atstāja drupu kaudzi. Atcerēsimies notikumus Latvijas ostās un tranzītā, lai saprastu, ka LV aktīvi šobrīd tiek „pakoti” nodošanai jaunajiem saimniekiem. Latvija gan ir sīka monēta lielajās spēlēs, jo tauta ir lētticīga un depresīva. Bet tas viss ir līdz laikam, jo arī 1905.gadā pilis aizdegās vienā naktī.

Šobrīd vērojam visdziļāko šķelšanos visā pasaulē - „inkluzīvā kapitālisma” plānus ir noraidījusi konfuciāniskā Ķīna, kas netaisās atdot kontroli pār valsti globālajiem baņķieriem, ASV ir uz pilsoņkara sliekšņa, bet Krievija ir 5 minūtes no slaktiņa, kurā par upuri varētu krist Germana Grefa vadītā transhumānistu kiborgu banda.

Kāda tad ir Lielā Restarta ideoloģija, ko daudzi kļūdaini sauc par „valsts kapitālismu”, komunismu utt.?

Tam pilnīgi noteikti nav nekā kopīga ar valsts kapitālismu, jo šī jaunā, totalitārā ideoloģija nekādas nacionālas valstis neparedz. Arī ar sociālismu ne, jo sociālismā gūtā peļņa atgriežas kopējā valsts kasē un tiek sadalīta starp sabiedrības locekļiem, nevis atsavināta.

Un tātad: Lielais Restarts jeb megakorporāciju diktatūra. Nekādu vēlēšanu - vara nemainās. Tā ir digitāla. Nekāda privātīpašuma - viss pieder megakorporācijām. Nekādas brīvās preses un vārda brīvības. Nekādu kristīgās ticības formu. Nekādas skaidras naudas. Tie ir plāni, kas pat netiek slēpti. Skat. Davosas foruma materiālus.

Šo plānu realizāciju apstiprina šībrīža notikumu virzība Latvijā!

Varu mainīt nav iespējams - premjera partija ar 4% reitingu vada valsti!

Bankrotu un uzņēmumu slēgšanas vilnis, lielākā daļa Latvijas zemes jau izpārdota ārzemniekiem, vidusslānis tiek mērķtiecīgi iznīcināts ar nodokļu politiku.

LV presi finansē vara par nodokļu maksātāju naudu, vārda brīvības līmenis tuvojas PSRS.

Barbariska preses un sociālo tīklu cenzūra, kas novedusi pie absolūtas neuzticības tiesu sistēmai, presei un varai kā tādai. Tiesiskais nihilisms kā norma- ievēroti tiek tikai tie likumi, kas izdevīgi pašiem. (Atteikšanās atzīt elektronisko parakstu kā odziņa uz Gobzema tortes.)

Latvijas tradicionālā sabiedrība jau ilgstoši cieš no nekaunīgo, labi organizēto un finansēto minoritāšu puses (PAR un JV uzbrukumi Satversmei un ģimenes vērtībām).

Kurss uz skaidras naudas izspiešanu (leģenda par kovid izplatību ar naudu etc.) Darba likums, kas paredz, ka darbiniekam alga jāizmaksā skaidrā naudā, sen vairs nestrādā.

Latvija ir 100% ārzemju banku kontrolē, - tās kontrolē visus Latvijas iedzīvotāju uzkrājumus. Un atņems jums tos ar vieglu roku pie pirmās nepaklausības, tieši tāpat kā vara aplika ar sodiem 12.12.2020 dumpinieku biznesus.

Vai jautājumi par Latvijas īstajiem saimniekiem vēl ir? Arī daži izteikumi no savā burbulī dzīvojošā infernālā eiropeīda un tautas nodevēja Valda Dombrovska mutes liecina par to, ka slazds drīz var aizcirsties un nekas nebūs kā agrāk:

 https://www.apollo.lv/7148684/dombrovskis-eiropas-atveselosanas-fonda-lidzekli-ir-paredzeti-ekonomikas-transformacijai-nevis-atjaunosanai-pirms-krizes-stavokli

Tās pašas tukšās runas par klimata mērķiem un digitālo revolūciju, tīrs copy-paste no Davosas forumu bukletiņiem.

Un tomēr, kas vēderā Davosas „lācītim”?

Lielā Restarta un „inkluzīvā kapitālisma” ideoloģija daudziem joprojām ir sveša un nepazīstama, turklāt tiek labi maskēta, lai neizraisītu priekšlaicīgu sašutumu un nemierus.

Speciālisti un filozofi to ir nosaukuši par transhumānismu un uzskata to par cilvēces vēstures galu.

Es gribētu to definēt kā neoliberālās ideoloģijas galējo punktu, kā nobeigumu tai destruktīvajai dehumanizācijas ķēdei, ko šī ideoloģija nes cauri dekādēm. Īsumā - šī toksiskā ideoloģija paredz indivīda brīvību kā galveno mērķi un visu ierobežojumu un rāmju atcelšanu kā galveno labumu. Indivīdam nav svarīga kārtas piederība, kopienas piederība, arī tautība ir tāpat maināma kā šodien dzimums un indivīda orientācija. Neoliberāļu acīs arī ģimene ir novecojis sociāls konstrukts un nolemts rudiments, var tikt aizvietota ar vecāku N1 un N2, kā tas ir Zviedrijā. Cilvēka būtības desakralizācija ir sasniegusi galējo stāvokli.

Cilvēka esības atomizēšana ir pabeigta, tā ir atsvešināta no viņa paša. Bet ir problēma. Viņš joprojām ir cilvēks. Un te, lūk, visa baltā iznāk transhumānistu banda, ko zobgaļi sauc par Antikrista Gaidīšanas Komiteju, paša Klausa Švāba personā.

Transhumānisti ir pamanījuši, ka, neskatoties uz visu ierobežojumu un tabu noārdīšanu, cilvēks vēl joprojām ir sava ķermeņa ierobežots. Tāpēc īsti laikā 1976. gadā nāca Donnas Haravejas (Donna Haraway) „Kiborga manifests”, kur šī pēdējā filozofiskā problēma tika teorētiski atrisināta: https://en.wikipedia.org/wiki/A_Cyborg_Manifesto

Izrādās, ka saplūšana ar robotiem un mākslīgā intelekta neirotīklu sagraus pēdējo barjeru, kas neļauj cilvēkam būt Dievam. Saprotams, ka nevienam adekvātam cilvēkam šāds infernāls delīrijs nav pieņemams, bet tas neatturēja Donnu Haraveju par labu honorāru pasniegt Džona Hopkinsa institūtā, ko labi zinām no kovidsāgas. Bet tā gan jau tikai sagadīšanās.

Bet moderno sātanistu kolektīvam 70. gadu teorētiskā bāze lieti noderēja, jo pie darba ķērās Īlons Masks, Džefs Bezoss, vecais vampīrs Soross un Vakcīnu Bils ar asistentiem.

Civilizācijas krustceles.

Kapitālisma sabrukums un digitalizācija dod cilvēka prātam neaptveramas iespējas izveidot paradīzi zemes virsū, strādāt tikai dažas stundas dienā un tikai to, kas patīk. Var izveidot vispārējas labklājības valsti, attīrīt vidi un izglītoties.

Šeit ir tikai viens pamatnosacījums - tas viss notiek nacionālas valsts ietvaros, un globālie parazīti no ķēdes ir izslēgti.

Visas augšminētās lietas manāmi ir izraisījušas nervozitāti pasaules naudas saimnieku aprindās, un šādus scenārijus tie nepacietīs. Tāpēc transhumānistu iestudētā „plāndēmijas” ludziņa paliek niknāka, uzbrukumi tiek vērsti pret nacionālajām valstīm, kuras nevēlas globālajiem sātanistiem atdot vadības grožus (sk. Baltkrievijas Republika). Arī Amerika ir kļuvusi par „oranžās revolūcijas” mērķi, tā ir sašķelta, un konservatori cīnas ar globālistu finansētajiem ANTIFAS izsitējiem un vietējiem floidiem. https://www.nytimes.com/2020/07/13/us/politics/george-soros-racial-justice-organizations.html

Transhumānistiem nav nekādu bremžu, un tie ir sociālās inženierijas meistari ar pieredzi, ne velti slavenās Tavistokas skolas kadriem nebija sveša 3. Reiha pieredze. Iebaidīšana un Overtona logu virināšana ir viņu stiprā puse. Ko vērti ir Klausa Švāba izteikumi par to, ka Covid-19 laikā ir iespējami arī vērienīgi kiberuzbrukumi, kas atstāšot puspasauli bez interneta un gaismas? https://www.bitchute.com/video/1nQRx0zn0Jj7/

Šobrīd tiek darīts viss, lai salauztu tautu pretošanās gribu un iebaidītu tos. Gluži kā tas notika Aušvicā, kur tika veikti līdzīgi eksperimenti, kur labākie grāvrači 2 dienas tika apbalvoti ar papildu maizes devām, bet trešajā dienā par tādu pašu „nacionālsociālistiskā darba uzvaru” tika sisti un atstāti badā. Palasiet sīkāk, un jūs sapratīsiet, kur savu iedvesmu, veidojot absurdus un veselo saprātu iznīcinošus aizliegumus, smeļ Amerikā trenētā Ilzīte un visu ieredzētais Krišiņš!

Lielā Restarta efekti - kas paliek aiz reklāmas rullīša ietvariem?

Par to skaļi nerunā. Bet savējie saprot bez vārdiem. Jebkuru īpašumtiesību leģitimitāti nodrošina valsts. Ja šo valsti nekontrolē tauta, bet globālas finanšu struktūras kā PB, SVF un Co, tad agri vai vēlu pienāks brīdis, kad no „jaunās kārtības” nevarēs paglābties ne Kadišs savā meža būdiņā, ne arī Lembergs savā Puzes muižā. Nodokļus pacelt var vienas nakts laikā. Varēs jau, protams, sūdzēties un mēģināt tiesāties šīm pašām lielkorporācijām piederošajās tiesās, bet par parādiem parasti atņem visu. Īstenībā jau sūdzēties nebūs, kam, jo valstu eksistence šajā „kārtībā” vairs nav paredzēta.

Kam Latvijā varētu būt izdevīgs Lielais Restarts?

Pamēģināsim iziet caur dažādiem sociālajiem slāņiem un pamodelēt transformācijas, kādas būtu neizbēgamas transhumānistu uzvaras gadījumā!

Armija.

Ja nav valstu, nav arī konfliktu. Armija nav „zaļa” un tīra.

Patērē daudz resursu. 0% nākotnes. Pēdējais izgājiens varētu būt pret izmisumā iedzīto tautu, ja kādam vēl nav skaidrs, kāpēc lielā skaitā ir iepirktas lētas un draņķīgas 70. gadu bruņumašīnas.

Tikai karavīriem būtu jāatceras, ka savējo asinis uz rokām vēl nebūs nožuvušas, kad viņi jau attapsies kopējā barakā!

Policija.

Izturēs ilgāk, bet tiks būtiski samazināta. Tā kā pārvietošanās ierobežojumi būs regulāri, noziegumu skaits mazināsies. Mākslīgais intelekts un novērošanas kameras tiks galā ar uzraudzības un sodīšanas funkciju. Vainīgo varēs viegli sodīt vai atslēgt viņa digitālo maciņu.

Ierēdņi.

Tiks saglabāti 10% no šīs kastas. Maskavas iedzīvotāji jau ir uz savas ādas izbaudījuši robotu-ierēdni, un depresijas ir pavairojušās par 20% gada laikā.

Lauksaimnieki.

Pēc dažādiem aprēķiniem paliks ne vairāk kā 20% no esošajiem, - tie apstrādās lielkorporācijām piederošo zemi un kops monokultūras. Gaļas fermeri vairs nebūs vajadzīgi, jo transhumānisti gaļas ēšanu neatbalsta.

Skolotāji un ārsti.

Paliks labi, ja 50%, jo lokdaunu izraisītās sociālās problēmas jau tagad izraisa depopulāciju. Demogrāfiskas katastrofas apstākļos skolotāja un ārsta darbu var viegli uzņemties mākslīgais intelekts

Kultūras un mākslas darbinieki.

0% cerību izdzīvot. Par to parūpēsies Netflix un Klausa Švāba ideologi. Kultūra un māksla operē ar cilvēka būtnes dievišķo aspektu, par ko „restartisti” zināt neko negrib. Ja ir ilūzijas, tad pavērojiet bildi aiz loga - šī sfēra kopš PSRS laikiem vispār nav kopta. Turklāt „attīstīto” Rietumu valstu prakse rāda, kā nākotnes neaptēsto zombiju problēma tiks risināta. Jau šobrīd daudz kur legalizē ne tikai marihuānu, un pie virtuālās realitātes konsolēm dirnoši narkomāni jau ir realitāte.

https://www.washingtonpost.com/nation/2020/11/04/election-drugs-oregon-new-jersey/

Mednieki un makšķernieki.

0% cerību. Zemi un mežus kontrolē megakorporācijas pēc saviem ieskatiem un vajadzībām, tāpat arī mežus izbradājošie sēņotāji un ogotāji nav vajadzīgi.

Kristieši.

Uff. Jebkura tradicionāla, monoteiska reliģija transhumānistiem ir pilnīgi neizturama, jo atgādina viņiem, ka cilvēks nav Dievs. Pat tad, ja viņam no galvas karājas vadi, kas saslēdz viņu ar globālo neironu tīklu. Turklāt kristiešu rakstos ir skaidri teikts, kas sagaida Antikrista Sagaidīšanas Komitejas locekļus viņu gaitu galā.

Kopsavilkums.

Un tagad atrodiet sevi šajās slejās. Aprēķiniet savas iespējas.

Paņemiet kalkulatoru un pamēģiniet aprēķināt savu pretinieku skaitu. Partiju „elites” un pietuvinātie lēmumu pieņēmēji ir tikai daži simti cilvēku visā valstī.

Ko jūs varat zaudēt, pretojoties šim plānam? Priekšzobi ir tikai sīkas maiņas monētas uz vēstures skatuves. Jūs varat nomirt? Jā, bet tad vismaz cienīgi, nevis no Rota23, pārpildītos pamperos. Turklāt mirstīgi ir visi, nu, ja neskaita Sorosu un Anglijas karalieni.

Ko es varu darīt tūlīt?

Tieši pretējo tam, ko no tevis sagaida globālās skrūvspīles!

Vara mēģina nostādīt latviešus pret krieviem, gejus pret hetero, antimaskerus pret maskeriem, bet tev ir jāapvienojas lokālās kopienās, barterprogrammās, jāmācas lietot alternatīvie norēķinu līdzekļi un jāmācas izdzīvot kopā.

Atsakies no Lielās Farmas pakalpojumiem un izglāb vietējo fermeri vienā gājienā! Pārstāj lietot ievestos pārtikas produktus un izputini lielveikalus ar savu izvēli! Profesora Ozavas metode paredz atgriešanos pie arhetipiskā uztura, kāds konkrētajā vietā bijis pazīstams desmitiem tūkstošu gadu. Šī metode ārstē visas (!) iegūtās slimības un ļauj dzīvot bez medikamentiem. Atrodi savu fermeri!

https://tehnodinamika.ru/lv/the-construction-of-the-house/makrobioticheskaya-kasha-salat-iz-zelenogo-luka-s-solenym-ogurcom/

Iestājies par skaidras naudas lietošanu! Darba devējam saskaņā ar likumu alga tev jāizmaksā skaidrā naudā, ja tu to prasi!

Arī tu, Latvijas oligarh, pamosties! Ja tu ziedosi alternatīvajām kustībām 2/3 savas naudas, tu joprojām paliksi bagāts, bet ar cerību uz Latvijas kā valsts pastāvēšanu. Atceries, arī agrāk represijas sāka ar „kulakiem”!

Atsakies no cigarešu un alkohola lietošanas, ja vien spēj!

Lieto Linux un aizej no meinstrīma cenzūras sociālajos tīklos uz Parler, Bitchut un Telegram platformām!

Šo sarakstu var turpināt katrs no mums!

Spēku izturēt un dievpalīgu visiem!

Novērtē šo rakstu:

317
37

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....