Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

patiesībā

14.08.2021. 16:51

»

Izmaiņas notiek

Satversmes tiesa konstatēja, ka atsevišķas novadu reformas sadaļas neatbilst reformas mērķim (Varakļāni, Skulte u.c). Tātad likuma saturs jāsaskaņo ar mērķi. Vai ievēlēto tiesnešu lēmumiem neuzticamiem? Tiesnesis vienmēr argumentē, jo labāk argumentācija saskanēs ar likuma mērķi, jo vairāk sabiedrība...


tas pat nav smieklīgi. Skat. iepr. - 14.08.2021., 14:25

Jebkurā normālā valstī LIKUMS ir absolūti primārs un ekskluzīvi prioritārs. Protams, ar VISĀM no tā izrietošajām konsekvencēm jeb elementāri likumsakarīgajām un absolūti neizbēgamajām SEKĀM.

Un, PATIESĪBĀ - viss ir atkarīgs tikai un vienīgi no tā, vai attiecīgajā valstī valda LIKUMS (NEVIS pat demonstratīvi NElikumīgas "konteksta pareizās sapratnes" un taml. apzināti PRETLIKUMĪGU subjektīvi tendenciozu "interpretāciju" n-tās versijas, atbilstoši ikreizējām visbiežāk apzināti noziedzīgi sashēmotām "īpašajām vajadzībām" un mafiozi koruptīviem "pasūtījumiem"), un vai LIKUMS tiek konsekventi respektēts un pildīts attiecībā uz VISU un VISIEM vienādi obligāti saistoši un pašsaprotami likumpaklausīgi, sevišķi kategoriskā "uzstādījumā" - attiecībā uz 100% VISIEM tā dēvētajā "tiesībsargājošajā" SISTĒMĀ funkcionējošajiem "LIKUMĪGI ATBILDĪGAJIEM" personāžiem.

Ir sacīts: "Viens Likums un viena Taisnība VISIEM VIENĀDI!"

Savukārt, kā zināms: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Atbildēt

Izmaiņas notiek

14.08.2021. 16:10

»

patiesībā

tā dēvētais Likuma "burts" jeb (pienācīgi kvalitatīvs) normatīvais definējums ir konkrēts un nepārprotami skaidrs, līdz ar to neapšaubāms, visiem vienādi saistošs un konsekventi respektējams. Kur pretī "likuma mērķi un būtība" tiek traktēti n-tajās variācijās, atbilstoši katra personīgajai "revolucionārajai...


Satversmes tiesa konstatēja, ka atsevišķas novadu reformas sadaļas neatbilst reformas mērķim (Varakļāni, Skulte u.c). Tātad likuma saturs jāsaskaņo ar mērķi. Vai ievēlēto tiesnešu lēmumiem neuzticamiem? Tiesnesis vienmēr argumentē, jo labāk argumentācija saskanēs ar likuma mērķi, jo vairāk sabiedrība uzticēties tiesnešu lēmumiem. Nesakarīgi, ar mērķi nesaistīti teksti parasti tiek ierakstīti likumos partiju sponsoru spiediena rezultātā, lai sponsors gūtu finansiālu vai citu ietekmi/labumu.

Atbildēt

Ventspils pašvaldības apstiprinātais 2020. gada pārskats

14.08.2021. 14:58

Vai vadība šīs transporta izmaksas ir atspoguļojis pie valdības dienestu uzturēšanas vai sabiedriskās kārtības uzturēšanas. Vai Ventspils vēlētājs u.c. saņem patiesu informāciju par budžeta izlietojumu 2020.gadā? Vai izmaksas ir likumīgas?

Atbildēt

patiesībā

14.08.2021. 14:25

»

Tiesību sistēma

Esošajā marksistiski-ļeņiniskajā tiesību sistēmā, kurā likumi tiek skatīti burtiski bez likuma mērķa un būtības, tas nav noziegums


tā dēvētais Likuma "burts" jeb (pienācīgi kvalitatīvs) normatīvais definējums ir konkrēts un nepārprotami skaidrs, līdz ar to neapšaubāms, visiem vienādi saistošs un konsekventi respektējams. Kur pretī "likuma mērķi un būtība" tiek traktēti n-tajās variācijās, atbilstoši katra personīgajai "revolucionārajai pārliecībai", subjektīvajai ($$$) ieinteresētībai un taml., līdz ar to - šādā anarhistiskā neskaitāmu "mērķu un būtības" haosā jeb pseido "juridiskajā bezpreģelā" noziegums var būt vai nebūt jebkas, atbilstoši katra viena interesenta "revolucionārajai pārliecībai" vai angažējumam "par samērīgu atlīdzību" un taml. NElikumīgām opcijām.

Līdz ar to - valsts / sabiedrības / katra fiz. / jur. / publ. personāža izvēle ir elementāra "kā lāpsta":

1. VAI NU normāla Tiesiska Valsts, kurā a'priori un konsekventi valda LIKUMS, tostarp sevišķi jau kā absolūti / ekskluzīvi primārais jebkuru / jebkuriem "izstrādes figurantiem" likumīgi (!!!) deleģēto lēmumu pieņemšanas u.c. saistītās kompetences TIESĪBU, attiecīgi saistīto pienākumu un likumīgi (!!!) noteiktās ATBILDĪBAS vērtēšanas kritērijs jebkurās tiesiski / tiesībsargājoši "orientētās" situācijās un no tām iespējami izrietošās procesuālās un taml. reglamentētās norisēs, jebkurā izpratnē / izpausmē / saistībā;

2. VAI ARĪ - prasti pērkama finansiāli / mentāli koruptīva "ķēķa tiesiskuma" sistēmā trekni parazitējošu "likumīgi pilnvarotu" kriminālrecidīvistu, pat demonstratīvi koruptīvas "konteksta pareizās saprašanas" un taml. apzināti PRETLIKUMĪGU subjektīvi tendenciozu "interpretāciju" truli alkatīgu lobiju u.c. taml. apzināti pretlikumīgas "revolucionārās pārliecības" shēmotāju bezjēgā pārkropļota "siles valsts" parodija, kurā valda totāls haoss un tā dēvētais "bezpriģels", pie tam ar izteikti kanibālisku "orientāciju".

Tieši tik "vienkārši un nesatricināmi".

P.S. Cita starpā - kā zināms, jebkurā tiesiskā valstī (t.sk. un sevišķi jau pat tādā muļķu zemē kā latvānijā) Likums patiešām ir reāli VIENĪGAIS "instruments" un, vienlaikus, arī VISEFEKTĪVĀKAIS ierocis katra paša / savu tuvinieku (draugu, domubiedru, kolēģu, paziņu) Likumīgo Tiesību realizācijai un aizsardzībai. Arī tāpēc, ka nekādas citas "leģitīmas" un taml. konkurētspējīgas alternatīvas vienkārši NAV.

Ir sacīts: "DOMĀ līdzi!!!…"

Atbildēt

Tiesību sistēma

14.08.2021. 13:37

»

Q

Nesaprotu, kas sis par noziegumu, pašvaldības vadītājs var dienesta jautājumos braukt ar pašvaldībai piederošu auto! Kāds te noziegums


Esošajā marksistiski-ļeņiniskajā tiesību sistēmā, kurā likumi tiek skatīti burtiski bez likuma mērķa un būtības, tas nav noziegums.

Atbildēt

Tasir

14.08.2021. 07:40

Andersons ANDIRSONS

Atbildēt

Mjā

14.08.2021. 07:10

»

brivibu asv kolonijas latvijas politieslodzitajiem !

Brivibu Aivaram Lembergam un Janim Adamsonam


Par ienaidnieku trūkumu sūdzēties nevaram, to saradies daudz vairāk kā 1990.

Atbildēt

brivibu asv kolonijas latvijas politieslodzitajiem !

14.08.2021. 06:59

Brivibu Aivaram Lembergam un Janim Adamsonam !

Atbildēt

Autorei

13.08.2021. 18:54

Kkāds sūds

Atbildēt

Naudunjasnaffff

13.08.2021. 16:12

Nu nu ... autors valsts un tautas izshepteshanu te grib paradit par joku... smerdelis aivara saita rakstelis

Atbildēt

Noris

13.08.2021. 12:07

Ar ko tad vēl pārvadāt kriminālnoziedznieku? Protams tikai ar policijas auto un ar policijas degvielu.
P.S. Saka ka barojot un izmitinot par nodokļu maksātāju naudu...

Atbildēt

Vau...

13.08.2021. 11:36

Vau kā tas Lembergs nedod mieru. Latvijā notiek būvnieku karteļi, utt., nauda šobrīd tiek škērdēta pa labi un kreisi (tā ka pat ja Lembergs būtu bijis vainīgs, tas uz šodienas fona izskatās kā bērnu spēles), bet nevienu tas neinteresē, tikai Lembergs. Kāpēc Šķēle neinteresē, kas prihvatizēja visas Latvijas nozares un izpārdeva ārzemniekiem? Šis lētais Latvijas pašdarbnieku teātris nu nemaz neiespaido. Naivi, ļoti naivi!

Atbildēt

Kursis

13.08.2021. 10:57

Nu aber precīz!

Atbildēt

Sistēmas skrūves sapuvušas un smird pa gabalu

13.08.2021. 10:51

»

Q

Nesaprotu, kas sis par noziegumu, pašvaldības vadītājs var dienesta jautājumos braukt ar pašvaldībai piederošu auto! Kāds te noziegums


Komunistu rijība jau 30 gadus nav noziegums. Latvija izzagta un izpārdota, pusmiljons vai vairāk izdzīti no savām dzīvesvietām uz ārvalstīm, krievu okupanti lielākie draugi, bet nozieguma nav, pagaidām.

Atbildēt

Mjā..

13.08.2021. 10:13

Un kāds Jēkapbils čigānam lembergam sakars ar ventiņu "humoru"?

Atbildēt

Q

13.08.2021. 08:51

Nesaprotu, kas sis par noziegumu, pašvaldības vadītājs var dienesta jautājumos braukt ar pašvaldībai piederošu auto! Kāds te noziegums?

Atbildēt

Fakts

13.08.2021. 08:39

Kriminālnoziedznieku, varas bandas, tieslietu, RU & LV specdienestu-siloviku, baņķieru-cionistu apvienība LV dara ko grib.

Atbildēt

roku rokaa

13.08.2021. 08:30

noziedznieki ar policiju...

Atbildēt

eeeh

12.08.2021. 20:11

viss tas ventiņu humors, un viņu lecīgums)) ar ... izbeigsies līdz ar krievijas un Baltkrievijas tranzīta miljonu izbeigšanos... Un būs tas atkal parasts miests,kā 80-tajos gados.āmen

Atbildēt

autoram

12.08.2021. 20:00

Varētu padomāt, ka Rīgas ielu bendes: Staķis ar Ķirsi un to organizētās noziedzības grupējumu pederasti jau baro tārpus!

Atbildēt

puskoklēcējs

12.08.2021. 19:37

Ta redz ku nepilsoņ status cēlies, kā citād krēv šmars actāt latvijē

Atbildēt

Cik jauk spīd saulīt iekš restot rūt!

12.08.2021. 17:19

»

ironija

Cik jauk spīd saulīt iekš restot rūt


Cik jauk uz nārem tup lemburģijs hūt!
Cik jauk šamo zombijfan slave pa naud!
Cik jauk ka to sponsore latvāņ a baud!

Atbildēt

Jānis Ventspilnieks

12.08.2021. 17:08

No ticamiem avotiem zināms, ka naudu Ventspils "patvaldības policija" degvielai regulāri saņēma no Ventspils Brīvostas, tātad, no Latvijas Valsts....
Un bieži vien ikmēneša limiti tika pārtērēti, un mēneša beigās pašvaldnieki ar izstieptu roku devās Brīvostas virzienā...
Starp citu, attēlā redzamā auto īpašnieks ir Ventspils Brīvosta- tātad Latvijas valsts...
Pēc sankciju ieviešanas Notiesatais pārsēdas uz pašvaldības auto... protams kopā ar šoferi.
Pārējie bandas locekļi rīkojās līdzīgi....

Atbildēt

Dienvidkurzemes prokuratūra

12.08.2021. 17:06

"Savukārt prokuratūra pretēji savai ierastajai līdzšinējai praksei Ventspils jautājumos neatrada iemeslu kādu sodīt vai celt apsūdzību".

Vispār Dzērvēns imitējis formālas aktivitātes šajā jautājumā, mēģinot drošības labad izdabāt Bordānam.

Zvēresta nodošana kalpot Lembergam līdz mūža beigām nav pretrunā ar procesuālo darbību veikšanu, pētot Lemberga pārvietošanās maršrutus starp darbu, pūzes muižu, pirti un veikalu.

Atbildēt

kurzemniekiem nepamatoti piedēvētās pašironijas vietā

12.08.2021. 17:04

snobiski prasta un šķebinoši pliekana pašslavināšanās.

Atbildēt

Lab ka tā

12.08.2021. 17:02

Lab ka ziepgals dušē nenokrīt pie zēm, tas tagadiņ lielā modē

Atbildēt

ironija

12.08.2021. 16:26

Cik jauk spīd saulīt iekš restot rūt!

Atbildēt

No humora vien vēlme humorēt

12.08.2021. 16:23

Kāpēc Lembergs raukāja ar poiicijasbilaes auto?

Lai ceļu policija nereaģē ar sodu pie pārkāptiem CSN, konstatējot auto īpašieku - pašvaldības policiju.. Pilna ekskluzīva uzticības baudīšana.Bet faktiski prasta žīda Lemberga rebe.

Kur humors? Pat benzīu auto iepilda par pašvaldības policijas līdzekļiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...