Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Anatolijs

08.02.2024. 09:39

vareja jau but vins godigaks, bet labaku tur jau laikam nemaz nav.

Atbildēt

nesaprotu

08.02.2024. 08:24

»

1.sieva

Dombrava ir pamatīgs mēsls


Kāpēc visi pederasti tā ienīst nacionālpatriotus?

Atbildēt

kā tu to zini?

07.02.2024. 22:28

»

Anatolijs Bogdanovs

Nav tik slikti: Vins tur viens no pareizakiem


tu esi 2.sieva?

Atbildēt

Anatolijs Bogdanovs

07.02.2024. 22:01

»

1.sieva

Dombrava ir pamatīgs mēsls


Nav tik slikti: Vins tur viens no pareizakiem..

Atbildēt

1.sieva

07.02.2024. 17:32

Dombrava ir pamatīgs mēsls.

Atbildēt

šodien atcerējos, ko tas atgādina

07.02.2024. 15:19

ja voģanoi, ja voģanoi...a mņe ļetaķ ļetaķ ļetaķ....ohota.......Bezcers . no 1945 g redzam, ka bezcers

Atbildēt

biedri

07.02.2024. 10:55

»

Ūja

Vai tas Eduards boļševiks Ratnieks domājat


mes te visi bolseviki un stroiteli kommunizma..

Atbildēt

Liāna L.

07.02.2024. 10:54

»

Liana B.

Par Rīgu klāstīja vicemērs Edvards Ratnieks (NA) nevis Ķirsis (JV


Tas nav svarīgi-kas klastija.

Atbildēt

Gustavs

07.02.2024. 10:52

»

Vecais

Kaut vai Mārci Bendiku


Vai tu zini kas ir M.Bendiks? Ja nezini-tad uzzini-un tad skrien te izteikties vai par tādiem vēlēt.

Atbildēt

Nāburgs

07.02.2024. 10:49

»

NA cietumā

35 gadus nav sapratuši un nav uzsākuši pa īstam latviskot Latviju. Kas tas ir, viņi irpakļauti Kremļa čekistiem vai tik glupi, ka nesaprot - lai kaut ko latviskotu, jāsāk ar bērnudārzu un skolām. Pajautājiet viņiem, ko tie izdarīja, lai latviskotu skolas - kur ir latviešu mācību valodas skolotāji, pārpilnība...


Nesaprotu kas Jums vēl trūkst ? Mums taču ir pašiem savi latviski runājoši okupanti, no komunistiem integrēti. Tieši tāpat kā 1940.tie paši komunisti dalīja LPSR pilsonību i tev i okupantiem, nabija žēl labeim ļaudeim.

Atbildēt

Ūja

07.02.2024. 10:35

»

Liana B.

Par Rīgu klāstīja vicemērs Edvards Ratnieks (NA) nevis Ķirsis (JV


Vai tas Eduards boļševiks Ratnieks domājat.

Atbildēt

Liana B.

07.02.2024. 09:46

»

interesanti gan

Vai tev Ķirsis, kurš ar kremli pārstāvošo SC čubinājās zem vienas sedziņas, skaitās nacionālis


Par Rīgu klāstīja vicemērs Edvards Ratnieks (NA) nevis Ķirsis (JV).

Atbildēt

va vellos

07.02.2024. 09:43

»

tas vēl ir štrunts

Paskatieties "ziņu raidījumu" Panorāma. Tur praktiski nav nekādu ziņu. Izskatās, ka LTV ziņu veidotāji ignorē un sabotē musdienīgus komunikācijas līdzekļus, jo tas ziņu daudzums, ko redzam šodien, ir nesalīdzināmi mazāks par to laiku, kad nebija pat video, kur nu vēl mobilo sakaru un interneta, kad ...


Cilvēk mīļo, paņem bibliotēkā Privāto Dzīvi no 2004 un paskaties, kas 20 gados mainījies. Varbūt cilvji, kas toreiz tika presē, bieži bija nepatīkami, bet tie bija īstie tā laika valstiņas rullētāji un būvētāji. Pat pilnus jaunuzceltu kungu villu fotosarakstus publicēja.
Tagad tukšpadsmit, vieni aktieri, alkāni un influenceri.
Vietā var nākt, tikai, kā parādās kāds darītājs, visa šī sliņķu šobla to norej, jo slinkot ir vieglāk.

Atbildēt

tas vēl ir štrunts

06.02.2024. 23:53

Paskatieties "ziņu raidījumu" Panorāma. Tur praktiski nav nekādu ziņu. Izskatās, ka LTV ziņu veidotāji ignorē un sabotē musdienīgus komunikācijas līdzekļus, jo tas ziņu daudzums, ko redzam šodien, ir nesalīdzināmi mazāks par to laiku, kad nebija pat video, kur nu vēl mobilo sakaru un interneta, kad foto bija jāattīsta, tapat kino sižeti un to visu paspēja izdarīt un parādīt tajā pašā vakarā, ja bija kas nofilmēts līdz 16.00. Arī mobilitāte,izrādās, ar vecajiem moskvičiem toreiz bija lielāka (personiskie auto tagad ir katram zaļknābim - vecajos laikos tie bija izņēmumi), līdz ar to ziņas aptvēra lielāku Latvijas teritoriju. Panorāmas kā tādas tagad nav. Ir tikai neprofesionālu darbinieku laika atstrādāšana un paškaifošana (par savu stulbumu, ko neapzinās). Desmit minūšu gari stasti par tantinām, par tusiņiem, citām blēņām. Faktiski lielākā daļa Panorāmas sižetu ir jārāda citā laikā un citā tematikā. Nevar saprast, kas tie par jefiņiem tur strādā (pavada laiku un kaifo). Sekoju Panorāmai kopš 1965. gada un tagad šis raidījums ir degradējis līdz nepazīšanai. Gunārs Dūzis (nav jau tas vecākais dzīvais liecinieks, bet tomēr arī var salīdzināt - ko viņš pakļaujas šmurguļiem, kāpēc nepasaka acīs, cik tālu aizgājusi degradācija? Kaut ko arī var pateikt Velta Puriņa, kas strādā TV24.Tagadējie Panorāmas pamuļķi, protams, nevar pavilkt atzīstamas žurnālistikas līmeni, bet kāpēc finansētāji - valsts un nodokļu maksātāji par to nerunā? Par naudas izšķērdēšanu, kāpēc nerunā? Kāpēc nerunā par pērkamās žurnālistikas piemēriem Panorāmā? Panorāmas dibinātājs apgrieztos zārkā redzot, cik tālu viss aizgājis no sākotnējā. Toreiz katru pārraidi, katru sižetu izvērtēja pēc daudziem kritērijiem, attiecīgi tika samaksāts sižeta veidotājam, ar tiem tikai strādāts, lai kopaina uzlabotos un žurnālisti kļūtu profesionālāki. Tagad viss pašplūsmā, vadītāji un ziņu dienesta vadītāja - tas taču ir korupcijas izsmiekls, deģeneratīvas būtnes, mazizglītotas un stulbas parādības! Praktiski 2000. tūkstošo gadu mentālā (un izglītības sistēmas) aborta paliekas....Kad vienreiz iztīrīs to lūzeru kantori? Un vai maz ir, kas var nākt vietā?

Atbildēt

> Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns (ekskrementu golferis) Atejs Caurejs

06.02.2024. 21:55

»

Vai vēl nav apnicis visur savu sūdu bāzt

iz Ontūna M.© Atejas bedres


Два дебила - это сила‼ ;))

Turpiniet izēst ateju, muļķuzemes eurolatvānijas klīniskie deģenerāti - Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns (ekskrementu golferis) Atejs Caurejs.

Vai vēl nav apnicis visur savu deģenerātu tandēma sūdu bāzt?

Atbildēt

Хмм

06.02.2024. 16:52

»

va vellos

Opā, šito joku es pazīsti. Maksas troļļu kantoris, kur krievs un latvietis blakus strādā


ва вэллос:
- Я колокол, бом, бом, бом!
Врач:
- Принимайте вот эти таблетки.
Через неделю врач спрашивает:
- Как вам мое лекарство?
- Теперь мне лучше, я маленький колокольчик, динь, динь, динь!

Atbildēt

va vellos

06.02.2024. 16:19

»

Hmm

Halucinācijas ir uztveres stāvoklis, kurā dzīvā organisma maņu orgāni saņem kairinājumus bez īsta ārējā objekta esamības, bet kas pašai dzīvajai būtnei var likties kā daļa no ārējās pasaules vizuālās īstenības. Halucinācijas izšķir atsevišķi no citiem līdzīgiem uztveres stāvokļiem, piemēram, sapņošanu...


Opā, šito joku es pazīsti. Maksas troļļu kantoris, kur krievs un latvietis blakus strādā.
Krekšķi-1 un Krekšķi-2 nu varbūt pateiksiet, kāda makarona pēc jums mēnešiem ilgi jāsēž Lato Lapsas mazajā portālā?!

Atbildēt

Хм

06.02.2024. 15:56

»

Хм

Вы,однако,профессиональный ж-лаз!Успехов


Анатолий, уже не ты ли под чужим ником пробуешь гадить? Что, совсем так плохо все?

Atbildēt

Hmm

06.02.2024. 15:53

»

va vellos

Вот видите, признали себя придурком, уже начало к выздоровлению. Теперь вам осталось сбежавшего при рождении папашу найти, я вроде как к выходным отверстиям вашей маман отношения не имел...


Halucinācijas ir uztveres stāvoklis, kurā dzīvā organisma maņu orgāni saņem kairinājumus bez īsta ārējā objekta esamības, bet kas pašai dzīvajai būtnei var likties kā daļa no ārējās pasaules vizuālās īstenības. Halucinācijas izšķir atsevišķi no citiem līdzīgiem uztveres stāvokļiem, piemēram, sapņošanu, ilūzijām, iztēli un pseidohalucinācijām.
Halucināciju izplatītākie cēloņi ir miega trūkums, garīgas slimības un neiroloģiski traucējumi, psihotropo vielu (it īpaši antiholīnerģisko vielu) lietošana un dzēruma trakums (delirium tremens).

Atbildēt

va vellos

06.02.2024. 15:07

»

...не оправдывайтесь


Вот видите, признали себя придурком, уже начало к выздоровлению. Теперь вам осталось сбежавшего при рождении папашу найти, я вроде как к выходным отверстиям вашей маман отношения не имел.

Atbildēt

va vellos

06.02.2024. 13:58

»

Хм

Вы,однако,профессиональный ж-лаз!Успехов


Не гавкайте, а то дойдем до сербского мата. В этой стране названное вами занятие не оплачивается, зачем же им заниматься, тем более профи. Но лучше уж лазить туда, чем быть коммент - придурком без единой читабельной мысли вроде вас.

Atbildēt

Liana B.

06.02.2024. 13:50

Helmanis paziņo, ka viņš no laukiem, darbs uz vietas pietiekami, Rīgas nacionāļi Veidemanei skaidro, ka tūlīt 4 pustukšas krievu skolas aizklapēšot uz 8 ielas pārdēvēšot...tas viss un pavisam nopietni? Kad nevakcinētus latviešu atlaida no darba, un Latvija bija vienīgā tāda valsts Eiropā, tad nacionāļi pat neiepīkstējās, uz visu to farsu noskatījās un koalīcijas disciplīnas vārdā "par" balsoja. Tad nu izmestā latviete devās uz Norvēģiju, lai strādātu soc.dienestā un viņai pajautāja, vai vakcinēta, darbu uzsākot. Ja nav, tad nav. Viss. Cik cilvēkus Latvija zaudējusi ar šiem varas partijniekiem? Vismaz Rīgā latviešu valoda visvairāk dzirdama lidostā, kad tur reisi no Vācijas, Zviedrijas, Norvēģijas ielido. Latviešu vīrieši spēka gados.

Atbildēt

Precizējums

06.02.2024. 13:27

»

JKL

Piedošanu, bet rakstīt te aplamības-daudz prāta nevajag. Nacionāli ir visilgāk Saeimā pārstāvētā partija, bijusi gan pozicijā, gan opozicijā, bet jēgas nekādas nekad nav bijis. Vismaz kāda lielāka jēga kā no Jūsu pieminētām partijām. Ne par velti nacionāļu spice ir kopā ar varu. Par to labi liecina ...


Savulaik TB/LNNK bija pārliecinātu un gudru nacionālo patriotu un/vai intelektuāļu partija. Atceramies Pētersoni, Grīnblatu, Jirgenu, Staltus un vēl daudz citus. Kas notika? Viņus izšķaidīja krievijas aģenti lemberga mākslinieciskajā un Bērziņa/Lūša ideoloģiskajā vadībā. Tad, kad jau galīgi slikti bija, pakāpās uz Visu Latvijai jauniešu pleciem, lai tādi Zīles, lūši un bērziņi varētu turpināt piepildīt personīgās māgas un graut nacionālo ideoloģiju.

Atbildēt

Precizējums

06.02.2024. 13:21

»

Gustavs

Nu, Dombrava ir viens no sakarīgākajiem vispār tajā nacionāļu bariņā. Bet tas viss, ja tiesa-vairāk izskatās pēc Rēdera pakalpojuma...un politiskās reklāmas. Vismaz man tā izsskatās, protams-ja raksts atbildt patiesībai...


Ir gan. Nesen visi cepāties par Hermani, kurš bija pie Rēdera 1:1. Arī Helmanis ir bijis. Varbūt pārāk reti ir opozīcionāri viedokļi, bet ir...

Atbildēt

va vellos

06.02.2024. 12:42

»

Чивава,

идите,пожалуйста в зад ,в любой


В ваш не получится. Видно, что он занят лично Экселенцом для повседневных нужд.

Atbildēt

Хм

06.02.2024. 11:14

»

Anatolijs Bogdanovs

Es neesmu nacionalu piekritejs, un ne tapec, ka tas ko vini saka butu nepareizi,bet tapec ka vinu runas ir preti vinu darbiem


ну так помоги им, самодеоккупируйся. Тем более раз в целом согласен с их словами.

Atbildēt

Anatolijs Bogdanovs

06.02.2024. 10:36

Es neesmu nacionalu piekritejs, un ne tapec, ka tas ko vini saka butu nepareizi,bet tapec ka vinu runas ir preti vinu darbiem.
Bet Dombrava tur ir viens no tiek kas reizem medz pateikt pareizi. Tas man patik.

Atbildēt

JKL

06.02.2024. 10:29

»

interesanti gan

Prasīt atbildību no NA, ja paši vienmēr esiet balsojuši tikai par LC, LPP, ZRP, JKP un Vienotības čekistiem un pederastiem! Vai tie, deģenerāt, nebija tavējie, kuri pārdeva Avenam Latvijas pilsonību


Piedošanu, bet rakstīt te aplamības-daudz prāta nevajag. Nacionāli ir visilgāk Saeimā pārstāvētā partija, bijusi gan pozicijā, gan opozicijā, bet jēgas nekādas nekad nav bijis. Vismaz kāda lielāka jēga kā no Jūsu pieminētām partijām. Ne par velti nacionāļu spice ir kopā ar varu. Par to labi liecina nacionāļu spices vīra Zīles darbošanās melīgajā liberāļu-internacionalistu klubiņā... Ekonomistu apvienība.....

Atbildēt

Gustavs

06.02.2024. 10:25

Nu, Dombrava ir viens no sakarīgākajiem vispār tajā nacionāļu bariņā. Bet tas viss, ja tiesa-vairāk izskatās pēc Rēdera pakalpojuma...un politiskās reklāmas. Vismaz man tā izsskatās, protams-ja raksts atbildt patiesībai.
Interesanti, ka Rēders savā raidījumā 1:1 nekad ne reizes nav uzaicinājis kādu citu speciālistu vai politiķi, kam ir alternatīvs viedoklis varas politikai.

Atbildēt

va vellos

06.02.2024. 10:00

»

Хм

Вот тут не очень понятно возмущение автора. Гость передачи персона занятная. Почему так плохо заранее такого гостя порекламировать? Автор так возмущается, будто вот другой гость смог бы оперативно любое событие освещать...


Коллега, так ведь у партии нациков ядра не имеется - кучка разрозненных фюреров, каждый со своими интересами. Кто же там хлебать будет, им по и до.
Насчет возмущения я тоже в непонятках. Гауляйтер Нойбада, главный диванный русобойца и просто прекрасный образец конченной сволочи. Да за ним стаей для записи бегать должны.

Atbildēt

Хм

06.02.2024. 09:28

Вот тут не очень понятно возмущение автора. Гость передачи персона занятная. Почему так плохо заранее такого гостя порекламировать? Автор так возмущается, будто вот другой гость смог бы оперативно любое событие освещать
Или он так завуалированно волнуется, что Домбрава что-нибудь ляпнет, а потом NA придется расхлебывать?

Atbildēt

Un

06.02.2024. 09:05

»

?

Rēders, tāpat, kā pārējie žurnālisti ne tik daudz jautā, bet gan cenšas uzspiest savus viedokļus! Sevišķi tādi censoņi ir LR ar Tomsonu priekšgalā! Viņiem tak ir iespēja krustpunkta "žurnālistu diskusijās" sevi parādīt, bet nav jau ko, visi gvelž vienu un to pašu, lai istaptu vadībai...


Tā žurnālistu viedokļu uzspiešana vērojama gandrīz visos medijos. Ir jārunā pareizi, tāds laiks un ordeni arī neiedos. Vajag taču izkalpoties. Tautu dēls Dombrava ir īstais varonis, ko aicināt pie Rēdera. Ja mums ir tikai tādi varoņi kā Dombrava, tad naids un karš ir garantēts.

Atbildēt

interesanti gan

06.02.2024. 07:23

»

NA cietumā

35 gadus nav sapratuši un nav uzsākuši pa īstam latviskot Latviju. Kas tas ir, viņi irpakļauti Kremļa čekistiem vai tik glupi, ka nesaprot - lai kaut ko latviskotu, jāsāk ar bērnudārzu un skolām. Pajautājiet viņiem, ko tie izdarīja, lai latviskotu skolas - kur ir latviešu mācību valodas skolotāji, pārpilnība...


Prasīt atbildību no NA, ja paši vienmēr esiet balsojuši tikai par LC, LPP, ZRP, JKP un Vienotības čekistiem un pederastiem! Vai tie, deģenerāt, nebija tavējie, kuri pārdeva Avenam Latvijas pilsonību?

Atbildēt

nu nu

06.02.2024. 07:19

»

Latvija - neizdevusies valsts

Kur pazuda tevis pareģotā Krievijas nespēja turpināt militāro operāciju Ukrainā? Jau mēnesi tam saskaņā ar taviem "pareģojumiem" tam bija jābūt notikušam


Vai "militārā operācija" ir nespēja 9 mēnešus ieņemt Avdejevku, kad pēc plāna vēl gadu atpakaļ vajadzēja forsēt Lamanšu un Gibraltāra šaurumu? Nekad marodieri un pederasti nav bijuši karotāji, jo jūs esiet gļēvi, stulbi un rokas jums no dirsas aug. Pat čurkas armēņi no jums ir novērsušies un Ekvadora ir gatava atdot Ukrainai visu padomju laiku ieročus.

Atbildēt

Vai vēl nav apnicis visur savu sūdu bāzt

06.02.2024. 04:48

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


iz Ontūna M.© Atejas bedres?

Atbildēt

NA cietumā

06.02.2024. 02:05

35 gadus nav sapratuši un nav uzsākuši pa īstam latviskot Latviju. Kas tas ir, viņi irpakļauti Kremļa čekistiem vai tik glupi, ka nesaprot - lai kaut ko latviskotu, jāsāk ar bērnudārzu un skolām. Pajautājiet viņiem, ko tie izdarīja, lai latviskotu skolas - kur ir latviešu mācību valodas skolotāji, pārpilnība?
Varēja manīt, ja neviļ atmiņa, ka izlaidumā nāk ārā uz vienas rokas pirkstiem skaitīts skaitlis skolotāju. Tad ko, tā rīkoties māca čekisti, NA ir čekistu vadāma partija? Kremļa oligarhu Ogres stila partija? Bsalsojiet par NA un jums būs dzirdami Kremļa kuranti ausīs un NA iznēsātajās gājiena sirdīs.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

06.02.2024. 00:38

»

ha ha ha

Ja mēdijus kontrolē sarkanie, tad aktuāls ir tikai tas, kas apdraud sarkanos


Kas tur, metropoles (ASV) vēstniecībā, tāds sarkans ir?

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

06.02.2024. 00:36

»

Pirātu partija

Latvijas propogandas mēdijus skatās un klausās tikai pie siles pietuvinātie, vai nozombētie pensionāri, kam nav ko darīt...


Kur pazuda tevis pareģotā Krievijas nespēja turpināt militāro operāciju Ukrainā? Jau mēnesi tam saskaņā ar taviem "pareģojumiem" tam bija jābūt notikušam.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

06.02.2024. 00:10

»

?

Rēders, tāpat, kā pārējie žurnālisti ne tik daudz jautā, bet gan cenšas uzspiest savus viedokļus! Sevišķi tādi censoņi ir LR ar Tomsonu priekšgalā! Viņiem tak ir iespēja krustpunkta "žurnālistu diskusijās" sevi parādīt, bet nav jau ko, visi gvelž vienu un to pašu, lai istaptu vadībai...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Vēsture atkārtojas – nereti kā FARSS.”

Un, arī: "Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes."

Savukārt, kā zināms: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Ineŗti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

-----------

'MOTO':
"Sēžu - skatos, sēžu - brīnos:
Tā nav dzīve - tas ir kīīīnō!..."
-------

MZ “priekšvēlēšanu politreklāmšovs” TV-kastē.
( aktuālais prātuļojums - iz "O.M.© aŗChīva" )

M.U.Ļ.Ķ.U zemes "urnu talka",
TV-kastē smird kā 'svalka':
Mīcās “tiešraide” kā... (mālos)
“Vēlēšanu” seriālos...
...
Laika deficīts -- ‘uz sejas’,
Tiem, kas, solot “panacejas”
M.U.Ļ.Ķ.U Zemes "Brīnumlaukā",
“Kampaņās” pa “valsti” braukā.
Tāpēc - “sabiedriskās” jaudas,
“Iesaistās” (dēļ “papildnaudas”),
“Vēlēšanu” FARSA “shēmā” ~
‘Možka “talk-šows” trāpīs tēmā’?...
Kaut ar ‘piķi’ “valstij” švaki ~
‘Raujas “kampaņā” kā traki’,
“Sabiedriskie” ‘mēdītāji’ ~
“Glupā pūļa” ZOMBĒTĀJI:

“moderatori” - pēc “shēmas”,
‘Bīda “akceptētas” tēmas’,
“politiķi” - BLEFU ‘vālē’,
‘menti’ - ‘vaktē’ Tautu zālē ~
‘Monitorē’ “vaukšķu utes”,
“Disidentiem” - ‘aizbāž mutes’:
‘Grābļus’ - dzelžos, ‘kātus’ - plati,
‘Dubināls’ - pa “ciparblati”,
Tad (kā “iekalkulēts tāmē”) ~
‘Sašņorētos “bertā” krāmē’,
Lai ar “bākuguņiem” vestu,
Šos uz “alkonautu testu”.
Kurus uzdots ‘izdrāzt sūri’ ~
‘Iespundē “uz sutkām” būrī’,
Liek (kā “protokolā” ‘drukāts’),
“Sabiedriskos darbos” ‘rukāt’ ~
‘Paņem “disidentus” priekšā’:
“’Līdi “šowā” - dabū iekšā(s)’!!!...”

Sēžu - skatos (īsu brīdi),
"Ur(n)u šowa" ‘trādi-rīdi’ ~
Prasās “nomotivēt” (prasti),
M.U.Ļ.Ķ.U Zemes TV-kasti:
Tā NAV dzīve, ko tur rāda,
Tur NAV “kīīīno”, it nekāda ~
Tas IR smirdošāks par ‘svalku’,
ZOMBĒJUMS uz “urnu talku”.

-----------

‘ANNO’ ~ 1.09. 2011. / 05.2013. / (…) 02.2024. (kārtējā “vēlēšanu” FARSA kontekstā)

oriģinālversijas -- "O.M.© blogā":
[ C.E.N.Z.Ē.T.S ]
u.c.

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

?

05.02.2024. 23:47

»

grozies kā gribi, pakaļa ir pakaļā

Grozies kā gribi Rēders šā, vai tā ir varas kliķes pakalpiņš


Rēders, tāpat, kā pārējie žurnālisti ne tik daudz jautā, bet gan cenšas uzspiest savus viedokļus! Sevišķi tādi censoņi ir LR ar Tomsonu priekšgalā! Viņiem tak ir iespēja krustpunkta "žurnālistu diskusijās" sevi parādīt, bet nav jau ko, visi gvelž vienu un to pašu, lai istaptu vadībai...

Atbildēt

primātu paranojai

05.02.2024. 23:43

»

Pirātu partija

Latvijas propogandas mēdijus skatās un klausās tikai pie siles pietuvinātie, vai nozombētie pensionāri, kam nav ko darīt...


hlora klizmas nepalīdzēja ?

nākamreiz vajag iepūst dubulto porciju

ja hlora klizmas nepalīdz var izmēģināt galvas amputāciju

galvenais daudz dzert un nečurāt pēc iespējas ilgi

''vicei'' palīdzēja regulāri !!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

FotoJampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt šis temats uzkrita tik pēkšņi kā šīs nedēļas sniegs, un kopīgā histērija ap šo visu savācās vienkop tik lielā intensitātē, ka vienā brīdī varēja arī aizmirst, ka tā nav pēdējā problēma, kas mums valstī jāatrisina.
Lasīt visu...

21

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

FotoVēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) skandālā un to. kā jūtas studenti un arī nesenie/senie katedras absolventi
Lasīt visu...

21

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

FotoDrošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to, ka pēc kara sākuma Krievijas izlūkošanas un hibrīdoperāciju mērogs Eiropā ir krasi pieaudzis, ieskaitot operācijas, kuru agresivitāte ziņā pārspēj aukstā kara līmeni, - tādas kā sabotāžas, fiziskas provokācijas un tamlīdzīgi.
Lasīt visu...

21

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

FotoDeklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan tas saskan ar to, ka Ukraina pati joprojām saņem naudu no Krievijas un ļauj Krievijai transportēt gāzi caur Ukrainas teritoriju, bet neviens latvju bāleliņš par to pat nav iepīkstējies ES parlamentā?
Lasīt visu...

21

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

FotoAtsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!" vietnē, informēju, ka saskaņā ar spēkā esošo likumu algu publiskošanas lietā Saeimas deputāti rāda priekšzīmi un Saeima Ģirta Valda Kristovska kā tautas priekšstāvja atlīdzību - tāpat kā visu citu tautas priekšstāvju Saeimā atlīdzības - publicē katru mēnesi internetā.
Lasīt visu...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...