Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aldis Cirvis

11.11.2022. 18:33

esmu labākais

Atbildēt

ha

10.11.2022. 18:37

augstas klases dirsējs joprojām nespēj noiet no skatuves. Atslābsti, priekškars jau aizvērts.

Atbildēt

redziet Lire

09.11.2022. 20:09

»

Lire

Gobzems kā nevar pamest Latviju, tā nevar. Te ir pamuļķu bariņš vēl palicis, kuriem viņš ir dievs. Tas vismaz kaut kā kompensē to, ka ārzemēs cienīgu darbu nav atradis (vismaz nav nekas dzirdēts). Un par tiem aizbraucējiem kopumā - ja nav izglītības, kvalifikācijas, ja gribas uzreiz bez nekādas pieredzes...


viss jau būtu tā kā rakstiet, ja LV būtu normāla ekonomiskā sistēma, tak nav. Te jau darbojas ne zināšanu un izglītības faktors, bet blatu un pazīšanās faktors-tas ir mafijas faktors..

Atbildēt

jautājums:

08.11.2022. 15:48

un kapēc Jums Gobzem, te sēdēt tādā valstī, kura izveidota ar Jūsu paša aktīvu līdzdalību? Ko Jūs te vēl darāt? Jums te nekas nav ne tuvs, ne dārgs, Jūs gaida bagātā rodina..

Atbildēt

Njaaa

08.11.2022. 14:51

Hmmmm… ieprieks teica ka brauc prom tapec ka visi Latvija ir idioti. Tagad atklajas, ka no nodokliem beg. To tac var darit bez afisu stabiem.

Atbildēt

viedais

08.11.2022. 10:29

»

ss

skumji , ja tā ir


Tieši tā, nevēlēšanās iejaukties klaji banditiska advokātu rīcība pārkājot visus iespējamos likumus ar tiesu atbalstu, jo tie jau "savējie" (sponsori?) sapratu, ka viss šis radītais "labā puiša" tēls ir miskastē izmetams!

Atbildēt

Lire

08.11.2022. 10:03

Gobzems kā nevar pamest Latviju, tā nevar. Te ir pamuļķu bariņš vēl palicis, kuriem viņš ir dievs. Tas vismaz kaut kā kompensē to, ka ārzemēs cienīgu darbu nav atradis (vismaz nav nekas dzirdēts). Un par tiem aizbraucējiem kopumā - ja nav izglītības, kvalifikācijas, ja gribas uzreiz bez nekādas pieredzes saņemt lielo rubli, tādiem laimīgu taciņu! Lai strādā par melnstrādniekiem ārzemēs. Ja cilvēks kaut ko spēj, tad varēs arī Latvijā normāli dzīvot.

Atbildēt

MNA

08.11.2022. 08:52

Nu Aldim jau nu vajadzētu zināt, ka ir lietas, ko ar “maksātnespēju nenokratīsi”. Jāšaubās par tām lieliskajām runām un cienīgajiem dokumentiem…

Atbildēt

No malas

07.11.2022. 21:04

Aldi, beidz pīkstēt, raudāt un vaimanāt kā bāba.
Tu uzvedies kā bērndārznieks, kas nav dabūjis mantiņu, kuru tik ļoti grib.
Ja esi tāds kruts džeks, kā mēģini tēlot, tad esi vecis un cīnies, nevis aizmūc un gļēvi noliec citus.

Atbildēt

Vovans

07.11.2022. 20:06

»

Huntas trollis

No savas juridiskas prakses pieredzes varu parakstīties zem katra Gobzema šī teksta vārda. Atšķirībā no Gobzema es laikus pārstāju šai cionistu huntas tueslietu sistēmai mest izaicinājumus, jo sapratu, ka mani samals tieši tā, kā samala Gobzemu...


Nevis sistēma, bet Gobzemis pats sevi samala, glorificējot sevi un mēģinot tikt pie varas uz lētticīgo pamuļķu balsīm. Smagi piezemējās, mēģinot pacelt to, kas viņam nav “pa zobam”.

Atbildēt

07.11.2022. 18:34

Lasot viņa rakstus, nepamet sajūta, ka tādā līmenī nevar rakstīt cilvēks ar augstāko izglītību...

Atbildēt

Tik ļoti žēl

07.11.2022. 17:47

Tukša vāvuļošana un čīkstēšana. Es nabadziņš neko sliktu, nekad. Bet man smilšukastītē kā baro ar kaķu mēsliem, tā baro. Valdība vainīga. Īstens gobomžems.

Atbildēt

Peksis

07.11.2022. 17:20

Aldiņ, nemurgo! Tas nav jurista cienīgs arguments, nesodiet mani, jo tad nemaksāšu nodokļus. Likumu pārkāpi, atbildi! Ko liet te ar rakstiem LV auditorijai, citur tadu planpratiņu nevienam nevajag?

Atbildēt

Volta

07.11.2022. 14:17

Nu bet taa jau ir padošanās runa! Tieši Gobzemam bija jaaciinaas pret netaisnīgiem leemumiem kaa speejiigam juristam. Lietderīgāk būtu uzrakstīti juridiski pamatotu rakstu par savu konfliktu ar valsts varu. Konkrēti kaadi likuma panti attiecības pret viņu no valsts puses ir pārkāpti. Konkrēti un detalizēti bez rupjiem apvainojumiem. Izvērsti, salīdzinot ar citiem līdzīgiem gadījumiem.

Atbildēt

vēl joprojām

07.11.2022. 13:30

Levit/Kariņ kliķei bail no Gobzema! Izlej žulti!

Atbildēt

A

07.11.2022. 12:02

»

VĒLĒŠANU REZULTĀTI

Gobzem


Laikam Kremlis vairs nefinansē AG, tāpēc tādi paģiru murgi.

Atbildēt

vv

07.11.2022. 11:48

Gobzems diezgan bīstama persona Latvijas korumpantiem, tāpēc jau liela kampaņa pret viņu bija vēlēšanu laikā, un turpinās šī kampaņa, par LV tiesu pilnīga taisnība, visi to zin, bet neviens pat netaisās ar to cīnīties, ir svarīgākas lietas, kā piemēram pieminekļu jaukšana uzvarai pret Hitleru.

Atbildēt

Aldim veselību, izturību

07.11.2022. 11:11

Levitu un Kariņu - ziepēs!

Atbildēt

aldis

07.11.2022. 10:11

»

ha-ha

Aldis pats ir šīs sistēmas radīts un ir tās stute,lai kā šeit vīterotu


uz kotlešu ēdājiem iebrauca Saiemā un šim šķita, ka nu tik varēs bīdīt lietas, bet izrādījās pa vieglu vai paviegls vai abi kopā. Beidzās ar to, ka sistēma šo izfisa ārā un tikai tad tā vīterošana sākās.

Atbildēt

Aldim respect

07.11.2022. 10:04

Alda aprējēji ir no Levit/Knariņa zagļu un neliešu bandas!

Atbildēt

ha-ha

07.11.2022. 09:45

Aldis pats ir šīs sistēmas radīts un ir tās stute,lai kā šeit vīterotu.

Atbildēt

Māris

07.11.2022. 09:17

Tā ir karma.. atceries SIA "RK1" lietu. Izkrāpi pilnvaru un nekvalitatīvi ierosināji maksātnespēju. Rezultātā visus izdevumus piedzina no pilnvarotās personas..

Atbildēt

Aldi - beidz dirsties!

07.11.2022. 07:38

Vienkārši brauc mājās! Steidzami!!! Un neatkārto visu laiku, ka esam stulbeņi!!!

Atbildēt

videjais pirksts karinlevita rezimam !

07.11.2022. 06:33

»

Sasirgušais

Aldi, tavas aizstāvības runas tiesā, lasīju visu, ir izcilas, ģeniālas, gudras, bet ATVAINO, tu gudrs...


Aldis ir imuns pret sorositu sergu un neonacisma baciliem latvija !

Atbildēt

Kloze

07.11.2022. 02:40

Jurists tagad lasa zemenes.

Atbildēt

Harald paklusē

06.11.2022. 23:21

»

Haralds Kalns

Gobzems pateicis TAISNĪBU!!! Tie aizbraukušie ir vien daļa no tiem, kuri nemaksā nodokļus Latvijai. Liela daļa neaizbraukušo tāpat maksimāli cenšas, kur un kā vien var- nemaksāt. P.S. Atļaušos iebilst "v i s pirms" par minēto nemitīgo likumu pārkāpšanu. Pandēmijas laikā, varas pieņemtie noteikumi vai...


Aldis ir uzrakstījis anonīmu, nesakarīgu, tukšu rakstu, kas nav advokāta cienīgs. Ar šādiem rakstiem, lai cik vārdu un teikumu tajā arī būtu teikti pareizi, bet ja advokāts rakņājas pa sū ... m , tas vairs nav raksts. Tas varētu būt piederīgs dzērājam,vai to rakstījis nepilnvērtīgais.

Gobzem, ja tu nevari uzrakstīt īsi kad, par ko sastādīti protokoli, kādēļ vairākas reizes, ja "nodarījums, ko tev injicē, ir turpinošs, viens nepabeigts, un vismaz par vienu un to pašu nevar sodīt vairākas reizes, kā izskatās. tu neraksti nemaz.

Ja tu kaut ko saproti vēl, uzraksti tādu rakstu, sākot ar īsu notikuma apskatu un "pārkāpuma" raksturu, kuras tiesas kādu sodu uzliek, kādas summas un tad prasi STUPIŠAM, lai iejaucas, kaut pārsūdzībai jābūt, lai tu varētu apstrīdēt Eiropas Cilvēktiesību tiesā (domāju, ka ir vērts), tādu rakstu, lai to var pievienot pārsūdzībām, bet šo kauns karināt pat tualetē, jo kāds var izlasīt un pateiks, ka raksts ir stulbs, nav ņemams vērā.

Atbildēt

patiesībā

06.11.2022. 23:10

»

Sasirgušais

Aldi, tavas aizstāvības runas tiesā, lasīju visu, ir izcilas, ģeniālas, gudras, bet ATVAINO, tu gudrs...


šajā "valstī" PATIESĪBA (ko atsevišķi "sasirgušie" atļaujas dēvēt par "lamuvārdiem") jau 30+ gadus "neuzrunā nevienu juristu, nevienu lasītāju, nevienu tiesnesi" u.t.t., u.t.j.pr. Diemžēl, diemžēl...

Patiesība "neuzrunā" nevienu no tā dēvētajiem "silei pietuvinātajiem" varas turētājiem un šo kustoņu "īpašo vajadzību" apkalpotājiem, tieši tāpat kā nevienu "no siles distancētajiem" klusajiem mīīīzējiem un taml. biogaļas izstrādājumiem.

Atšķirībā no iepriekš minētajiem - PATIESĪBA "uzrunā" tikai godīgus un patiesus Cilvēkus.

Atbildēt

Guntis Akmeņkalns

06.11.2022. 22:55

Latvijas valsts patiesi ir briesmās! Vara aprobežota, nereti trula, tiesās meklēt taisnību pēdējais ko var darīt viens saprātīgs cilvēks. Latvijā ir kaudze likumu, tajos easošās normas, kuras ir kliedzošā pretrunā LR Satversmei, un visam pāri neiecietīga, ļauna sabiedrība, cilvēki. Mēs esamm mežoņi! Aldim Gobzemam vēlu turēties, neiespringt par ļaunumu, to nevar uzveikt viens cilvēks.

Atbildēt

Sasirgušais

06.11.2022. 22:51

»

nezaimo Dievu

Pats tu esi vistipiskkais Kremlim noderīgais idiots


Aldi, tavas aizstāvības runas tiesā, lasīju visu, ir izcilas, ģeniālas, gudras, bet ATVAINO, tu gudrs
gan neesi
Kas pat lietu? Vai tu ievēroji, kādu iemeslu dēļ tavas gudrās, patiesi, gudrās runas tiesas neņem vērā.

Atbildi: ja tev medus mucā iemet karoti darvas, tu ēdīsi šo medu? Nē!

Tur ir tava nelaime un šizofrēniskā gudrība sabrūk, jo tu atspēkojoša tekstā LIETO LAMIUVĀRDUS: Te tu uzrunā AT priekšsēdētāju, te viņu ieskaiti pie blēžiem utt. Tu manipulē un apsaukā tiesnešus un beidzot viņus nosūti pie savas "tikumisko pakaļas".

ALDI GONZEM, tādi samaitāti raksti neuzrunā nevienu juristu, nevienu lasītāju, nevienu tiesnesi, tavas gaudas neviens neņem, par pilnu.

Aldi, atjēdzies un nesmīdini pasauli, pārtrauc ar šādu nostāju kalpot, netieši, Kremlim, kas šādus cilvēkus "zvejo" , ķer un izmanto viņu pakalpojumus, tieši un netieši.

Aldi, tev vienīgais, nomierinies un pārtrauc dumpoties un paust savas dumjības, ārstējies, ja jūties nevesels.

Atbildēt

Gobzem!

06.11.2022. 22:24

Tulīt valsis bankrotēs. To vietu ieņems globālās datu sistēmas kā google plus centrālās bankas ar Latvijas medijos jau paziņoto par ES pilsoņu kontiem EIropas centrālajā bankā ar sociālo kreditēšanu utt.

The Ekonomist atklāja globālo korporāciju kā PB plānus usd likvidācija, ko pārcēla uz no 2022. gada maija uz 2022. gada beigām, bet ciparu valūtu plāno Eiropas centrālā banka ieviest 2023. gada 30. martā.


https://youtu.be/X6isbPW1huI

Atbildēt

Jocīgi..

06.11.2022. 21:35

Aldi, cik reizes tu tinies prom no LV ar samazgu spaini rokās, bet visu laiku paskrien atpakaļ..nu dzīvo kur un kā gribi, bet nelien ar savu šizofrēniju publiskajā vidē..Kāds tu profesionālis?! Pat tiesā dokumentus par sevi nespēj ar pirmo reizi iesniegt..un tas ir profesionāli.. un apgalvot, ka esi saskāries ar korpuciju tieslietās, bet beigās savu apgalvojumu nosaukt lar literāru var tikai bazūnēšos gailēns..

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

06.11.2022. 21:25

»

tavejie zaudes !

gala rezultata tavejie zaudes un ir jau zaudejusi.Par to liecina cilveku skaita samazinasanas mulku zeme


Oi, meita (22 g.) stāsta, ka vienaudžu vairākums meklējot tieši tagad katru iespēju no "Laimes zemes" notīties. Te vnk neesot, ko darīt - pilnīgs bezpersektivņaks. Puse vidusskolas klases 3 gadus pēc izlaiduma jau esot prom. Gobzemam taisnība. Latvieši atbrīvo teritoriju "for New Israel".

Atbildēt

Liene

06.11.2022. 21:01

Vispār jau dīvaini, ka Gobzemu izslēdza no advokatūras, nosauca bsndītu par bandītu, bet Bordāns netiek izslēgts no advokatūras, kaut visu advokatūru nosauca par mēslu bedri.

Atbildēt

Kirdik podkradivajetsja,Feģja!

06.11.2022. 20:56

»

tavejie zaudes !

gala rezultata tavejie zaudes un ir jau zaudejusi.Par to liecina cilveku skaita samazinasanas mulku zeme


https://youtu.be/10y59V_nsRQ?list LL
https://youtu.be/dFJLF3OOXSU?list LL

Atbildēt

Haralds Kalns

06.11.2022. 20:52

Gobzems pateicis TAISNĪBU!!! Tie aizbraukušie ir vien daļa no tiem, kuri nemaksā nodokļus Latvijai. Liela daļa neaizbraukušo tāpat maksimāli cenšas, kur un kā vien var- nemaksāt. P.S. Atļaušos iebilst "v i s pirms" par minēto nemitīgo likumu pārkāpšanu. Pandēmijas laikā, varas pieņemtie noteikumi vai lēmumi (iegribas)- NAV LIKUMS!!!

Atbildēt

Re kur impeerija gruust!

06.11.2022. 20:48

»

tavejie zaudes !

gala rezultata tavejie zaudes un ir jau zaudejusi.Par to liecina cilveku skaita samazinasanas mulku zeme


https://theins.ru/opinions/pavel-luzin/256500

Atbildēt

tavejie zaudes !

06.11.2022. 20:24

»

savāciet

visus suslikovus un traktorus un marš uz Muhosransku ,vai velikij vasjukiem! :D


gala rezultata tavejie zaudes un ir jau zaudejusi.Par to liecina cilveku skaita samazinasanas mulku zeme.

Atbildēt

Smieklīgi!

06.11.2022. 20:14

»

viedais

Aldi, kad reiz pieminēju par kādu starptautisku advokātu biroju, kurš nodarbojas ar klaju bandītismu sadarbibā ar tiesām, tad teici - tie ir savējie, tos nevar aiztikt... Tu pats ilgu laiku piedalījies šajā bandītiskajā obščakā, kaut ko vēl murmulē par cieņpilnu runu? Vai tiesu sistēma nedarbojas pēc...


Vēl viņš nav sapratis,ka lietas tāpat vien un bez iemesla nenotiek Lai parakņājas savā pagātnē,savos noziegumos,tāpat no advokātiem izslēdza arī ne tāpat vien,daudz kļūdu ir sadarījis,bet neatzīst.Aldi,gribēji pārāk augstu lekt,bet nesanāca.nesanāks arī nekad,esi neglābjams zaudētājs,jo Tev nav tālredzības spēju,nav ielikts šūpulī...

Atbildēt

viedais

06.11.2022. 19:54

Aldi, kad reiz pieminēju par kādu starptautisku advokātu biroju, kurš nodarbojas ar klaju bandītismu sadarbibā ar tiesām, tad teici - tie ir savējie, tos nevar aiztikt... Tu pats ilgu laiku piedalījies šajā bandītiskajā obščakā, kaut ko vēl murmulē par cieņpilnu runu? Vai tiesu sistēma nedarbojas pēc cenrāžā principa un kāds tai sakars ar likumu (kuru patiesībā nemaz nav)? Vai nav dīvains izbrīns? Ko sēsi, to pļausi!

Atbildēt

zem diviem karogiem

06.11.2022. 19:53

Aldi , turies! Mēs uzvarēsim!
Tev neļaus dzīvot , Tevi apmelos!
Kamēr , šeit būs NATO , klerki - peldēsies šokolādē ,
to pierāda , vēlēšanas rezultāti.
Valsts parāds pieaug ar katru dienu , un tur,
kādiem būs jāatbild!
Nacionālā Drošibas Komisija....Kučinskis , Lībiņa....mēslu vabole...

Atbildēt

Pensis

06.11.2022. 19:52

»

apriori

Latvijas pensi gaida vismaz pusgadu rinda pie arsta,bet vienalga katru vakaru spitigi skatas tv panoramas melus. ko tur var pamainit


Beerninj,beidz murgot,es jau 20 gadus televizoru neskatos,visa infa no neta.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

21

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

FotoTas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco Day).
Lasīt visu...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...