Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Es nezinu, ko jūs domājat par visu, kas šobrīd notiek, bet mani nepamet sajūta, ka esmu piemuļķota. Esmu vīlusies gan tajos, kas man lika vakcinēties, gan pati sevī, ka viņiem noticēju.

Man stāstīja, ka vakcinētie būs pasargāti no saslimšanas, un to teica speciālisti virusologi, valdības augstākās amatpersonas, ģimenes ārsts. Uzticējos viņu teiktajam un vakcinējos divas reizes.

Pēc tam man teica, ka saslimt tomēr varot, taču vieglā formā un slimnīcā vakcinētie nenonākšot. Pēc tam mans kods bija nepieciešams, lai es drīkstētu iet veikalā. Kāpēc??

Tad paziņoja, ka es varu saslimt arī smagi, taču esmu pasargāta no citu inficēšanas un no nāves. Vēl pēc neilga laika man kods bija jāuzrāda, lai man vispār ļautu turpināt strādāt un nopelnīt iztiku!!!

Tad tika paziņots, ka vakcinētie arī mirstot. Turklāt izrādās, ka manām abām vakcīnām beigšoties derīguma termiņš, par ko netika pateikts pirms tam!

Es vairs nejutos pasargāta, sazinājos ar ģimenes ārstu un vēlējos uzzināt par iespēju iegādāties zāles, ja gadījumā to vīrusu noķeru. Jaunās tablešu zāles piecu dienu laikā izceļot no gultas pat smagi slimos.

Izrādās, šīs zāles man nav pieejamas, bet tā vietā man ieteica veikt trešo potēšanos! Ja divas potes man nedod garantiju nesaslimt un nenomirt, tad trešā pote beidzot būs tā, kas mani pasargās?

Ja reiz ir izstrādātas tik efektīvas zāles ar 89% garantiju atveseļoties, tad kāpēc vēl aizvien mirst tik daudz cilvēku? Kāpēc man ir liegta iespēja tās iegādāties? Kāpēc nepieciešamības gadījumā man nav iespējas sevi glābt? Esmu gatava iegādāties šīs zāles par saviem līdzekļiem, man ir tie 500 eiro nolikti nebaltai dienai!

Un kāpēc man no paša sākuma meloja? Turklāt daudzas reizes! Ik pēc mēneša saka kaut ko citu! Pēc visa šī es vairs neticu nekam. Es vairs neuzticos veikt trešo poti. Kāds man var paskaidrot, kāpēc man tas būtu jādara?

Kur ir garantija, ka man nepieprasīs vēl ceturto, piekto un sesto poti? Un kāpēc man ir liegta iespēja sevi pasargāt ar jaunajām zālēm? Kas notiek?

Un kur ir tā solītā pūļa imunitāte? Ir taču 70% vakcinēto!

Novērtē šo rakstu:

545
25

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Roma sabruks šoreiz?

FotoParalēles starp krīzē esošo Rietumu pasauli un Romas impēriju pēdējām dienām kairināja filozofu un analītiķu prātus jau 100 gadus atpakaļ.
Lasīt visu...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft