Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

viss notiek

25.07.2019. 13:29

lai cik ciniski tas arī neizklausītos, bet visstabilākie un cienītākie savos amatos ir tie, kuri, neko nedara, nav kur piekasīties un visiem ir labi, netraucē "gulēt". Kas jomā vai nozarē notiek pēc būtības, nevienu neinteresē, ja vien neizceļas kāds starptautiska mēroga tracis. Tā tas notiek ar Rīgas lietām un arī citām lielpilsētām, kur vainīgais vienmēr ir bijis tas, kurš sāk kaut ko rušināt... Mežvietkungs var būt mierīgs, jo vairumam ir labi, bet nepamierinātos gan jau nokušinās....

Atbildēt

josifs

24.07.2019. 18:01

Ģirgens jauns politiķis,bez pieredzes,tādus pārķer krievijas specdienests,no kļūdam mācas,šīm dzirnavām jāiziet cauri visiem politiķiem.

Atbildēt

Boriss

24.07.2019. 17:55

laini rīniek,ti ne prav visā,tev pat nav sajēgas,ka lepasidze ir gruzīns,par šovinistu ne tev spriest!?Kā iekšlietu ministram ĢIRGENAM JĀBŪT VISUR--ARĪ KONCERTOS---gruzīnu,krievu.........laini,sanāca BLA BLA BLA,kā vienmēr!

Atbildēt

Vientuļie vilki

24.07.2019. 15:50

»

3

Tad jau zinošie bez Brikes un Grantina ir vēl 1


Grantiņš un S. Briķe ir informēti un ļoti bīstami. Informētība, piemēram, Briķei ļauj citus provokatoriski dēvēt par provokatoriem un slepkavām.. Katrs spriež pēc sevis. Ne velti cilvēki stāsta, cik bīstams ir tas pāris. Bonijas un Klaida vasaras variants.

Atbildēt

Interesanti - cenzēc un politiski izdratēts, nu bet!

24.07.2019. 08:28

»

Cenzēc / un/ vai politiski izdrātēc/ nu bet


“Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
/ apt.cit.aut. – Džordžs ROvels...


Akal tev mārrutkka pēc skauž (akal/utt un vēl joprojām), ka neesi spējīgs izpildīties patstāvīgi oriģināli un vismaz max tik no sevīm interesanti, muļķu zemē, bet lai lai lai dilailaila....bet – vai varu tikai kropli, klāri un žid- cionistiski truli atgremot ,uz ko ir spējīgi manis apskaustie kai es untunas mikropiscancis tik varu! Samierinos ar realitāti un nepsihoju, nepsihoju, nepsihoju, harē rāma, rāma rāma harē harē, nahren, ka citi tik bezcerīgi mazspējīgi un nevērtīga draza. ;) HAAAHAA / es smejos/es smejos/ nepsihoju, nahren!

Bet nepārdzīvoju tik ļoti, kropli, lopiski un truli iedomāti "anonīmi" ononīmiķos grupā atkarībā ribā no ribas starp kājām podā godā, bļeģ doma sodā! Ar un bez visnotaļ piemērotu pašnomināciju " cenzēc un politiski izdrātēc" – " cenzēc, izdrātēc" gan jau arī es, iespējams, kādā nenormāli cilvēciskā un atbilstoši nelietderīgā izpratnē / izpausmē/ atsijātā beztermiņa E202 derīgumā/ lumpensabiedrībā visādādā dada da ņet ņet mumsīm varētu izdrātēties nepārspējams (vai, vismaz, teorētiski, praktiski un taktiski varētu tāds būt, nebūt, būt, nebūt šekspīrā, lillā un tirsā ar domu, somu un omu - ja vien es savu iespējamo potenciālu neizšķērdētu pizdobolisma ai ņehuja dRīt, rīt, parīt, aizpairīt. Labrīt melnā skaudībā/ an air klāra bez saules/ un hroniskā tukštiršanā, regulāri izgāžoties kā vecs miets publiskajā porno telpā uz riņķi. Debes klāra, pillā nāra! Mārrutkki vālē!

Atbildēt

Cenzēc / un/ vai politiski izdrātēc/ nu bet

23.07.2019. 22:04

»

atkal

piecirst-komas debiloids Eggmaŗs Kakedajs kārtējo reizi norāvis sevi podā“Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
/ apt.cit.aut. – Džordžs ROvels /"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā kauna murgs. Tas dos spēku šeit būt un klepot!"
/ Gunārs Sasperadastra, Brīvības gatve, 5. Bomžu līnija, Rīga /
-------


Ir sacīc: “Katra tauta (t.sk. aDikļu zombiji) ir pelnījusi tādu kāpiostu kā postu un tādus "cimumlocekļuszs” (t.i pie valsts / pašvaldoņu SILES trekni rijošus, uzkožot māruttkuss, kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi visās atverēs".Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūklopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu! HAHAHAHAHA! /es smejos/


"Priekš katr' vien' polit-KLAUN' SAV' latvāņ' dialekt'!!!..."
( aktuālais prātuļojums - iz "O.M.© arChīva" )

Atbildēt

naidu kurina gan pret Latviju

23.07.2019. 21:55

gan NATO, gan ebrejiem u.t.t.t.aicina nemaksāt nodokļus-nebūšot pensiju.....kurš ir pasaukts uz pārrunām?????? cik ilgi tie paši troļļi tirgos sigaretkus centrāltirgū????????????VEMT GRIBAS, vēl mēs algas maksājam

Atbildēt

atkal

23.07.2019. 20:50

»

Grantiņa H86 dienas skaitītas

...


piecirst-komas debiloids Eggmaŗs Kakedajs kārtējo reizi norāvis sevi podā?

Atbildēt

Kaatad

23.07.2019. 20:34

Viegla aizdoma, ka neba mūsu valdoņi nosaka kurš uzpasēs lielā brāļa dienestu provinciālo filiālīti :)

Atbildēt

Normis

23.07.2019. 20:19

Piedodiet, bet raksts atgādina emocionālas feministes izkliegtus saukļus. Kas tieši nepatīk viņa darbībā, kāpēc nevajadzētu pārvēlēt? Neredzu tādas atbildes.

Atbildēt

Civildienests

23.07.2019. 20:03

Mežviets ir ierēdnis, un ierēdnim iestādes vadībā, lai arī viņš ir iecelts uz laiku, ir tiesības uz to, lai viņam saglabātu amatu, ja ne konkrētās iestādes vadībā, tad vismaz līdzīgas iestādes vadībā, vai arī piedāvātu kādu adekvātu amatu. Tātad Ministru kabinets nevar tāpat vien neapstiprināt un nepiedāvāt ko vietā! Tas būtu prettiesiski, lai kā kādam nepatiktu Mežviets.

Ja Mežviets neatbilst ieņemamajam amatam, tad vajadzēja atbilstoši rīkoties. Veikt dienesta pārbaudi, lai konstatētu pārkāpumus, rosināt disciplinārlietu, ja konstatēti pārkāpumi, un tad atbilstoši rīkoties. Un tad tas būtu tiesiski.

Ja Mežviets nepatīk un nav nekādu argumentu, tad ar šādu attieksmi jādodas uz skaistumkonkursu un jāvērtē skaistums pēc patikas un nepatikas. Ja nepatīk Mežvieta rīcība, tad sk. iepriekš - dienesta pārbaude...

Lepsa un citu "zvaigžņu" sakarā. Jau iepriekš šis jautājums ir cilāts, bet tikai citā mērcē. Toreiz bija apšaubītas ministra tiesības iekļaut "melnajā sarakstā". Tagad, cik saprotu, apšaubītas ministra tiesības izslēgt no "melnā saraksta", "neievērot sarakstu". Ja ir problēmas ar šo, tad to risina ļoti vienkārši, grozot likumu un paredzot, ka sarakstu veido Ministru kabineta lēmuma. Tad vienpersoniski nekas nebūs izlemts, bet, ja persona no "saraksta" būs iekļuvusi pašvaldības iestāde, tad prasīs atbildību gan tam, kas ielaida valstī, gan arī tam, kas ļāva atrasties pašvaldības iestādē.

Par principialitāti - tādas vispār nevienam nav. Ja valsts amatpersonas, tai skaita Ministru kabineta locekļi piedalās sarīkojumus, kur, viņuprāt, nevajadzētu atrasties cilvēki, jo tiem ir vieta "melnajā sarakstā", tad varbūt nevajadzētu apmeklēt šādu sarīkojumu un zīmēties jupiteru gaismā. Ja vēl par skatītājiem neviens neko iepriekš nevar zināt, tad tomēr par tiem, kas uzstājas, zina parasti. Ja principiālos jautājumos der arī tādu atbalsts, kas apmeklē šaubīgus pasākumus, par ko ir principiāli iebildumi, varbūt tomēr ir jāatzīstas liekulībā.

Tik tiešām - man patiktos, ja par iestādes vadības darbu spriestu pēc paveiktā, tātad arī atbrīvotu no amata par to, ka neatbilst amatam. Jā - iebilda pret "čekas maisiem", jā - rakstīja, ka "čekas maisi" veido svarīgu Latvijas drošības pamatu, jā - baidīja nepamatoti ar nemieriem. Nu tad par to arī prasi atbildību! Citādi visi klusē. Un tad par to, ka Rīga vēl pēc Cara laika standartiem ir spiegu galvaspilsēta un ka drošības iestādes vadītājs neko nedara, varbūt tad vajadzētu biežāk, vismaz Saeimā rīkot drošības dienestu darbības apspriedes, kas būtu skatāmas arī publiski. šādas apspriedes norit arī tādās valstīs, kur valsts noslēpums ir drīzāk likums, nekā izņēmums, tāpēc dīvaini, ka Latvijā ir tikai tādas apspriedes, kas domātas zostiņu intereses apmierināšanai.

Atbildēt

Dolārs

23.07.2019. 19:16

Girgensons Sļesera un Lemberga marionete, caur savu padomnieku Gulbi. Ask Google - Gulbis un oligarhi

Atbildēt

Iekšlietu ministrs

23.07.2019. 19:08

»

Ojārs

Stāsts jau nav par to šovmeni no Krievijas, bet par mūsu iekšlietu ministru, kurš nefiltrē savu rīcību. Viņš pats nejēdz, kādus signālus ar savu rīcību dod sabiedrībai


ir specdienestu VDD marionete, prasts lauku pusis, kas pierādījis savu paklausību sistēmai.

Atbildēt

Irēna Kerbštate

23.07.2019. 19:08

Mežviets ir pakalpīgs un izdabīgs valdībai ar to pietiek lai ievēlētu atkārtoti

Atbildēt

Ojārs

23.07.2019. 18:48

»

Andris

Atkal te vienam Leps naļau dzīvot!! Autors pats ir šovinists


Stāsts jau nav par to šovmeni no Krievijas, bet par mūsu iekšlietu ministru, kurš nefiltrē savu rīcību. Viņš pats nejēdz, kādus signālus ar savu rīcību dod sabiedrībai.

Atbildēt

Grantiņa H86 dienas skaitītas

23.07.2019. 17:20

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Ģirģens ieskrēja politikā kā balamute..., un tika salauzts kā saulē kaltēts govs "rausis". Vienīgais kurš cenšas kautcik turēties pretī ir Bordāns, bet, domājams, ka viņa dienas arī ir skaitītas... .Bordāns arī ir bailīgs... .Mežviets nav no cilvēku rases...pieder sātanistu sektai un ir saistīts ar ...Pašlaik norit aktīva LRTT pagrīdes cīņa pret šo hazāržīd- sātanistu bandu visā pasaulē.

Vadošā loma šajā procesā pieder ASV militāristiem ! Viņi no globālās pagrīdes veic visaptverošu Latvijas politikas novērošanu ar dronu un satelītu palīdzību. To mēs redzam, kā tiek kurināts naids pret ASV armiju, mēs par to labi varam pārliecināties dažādos Latvijas parazīt- mēdijos, ko ar vārda palīdzību darās mikropiscanczi, praidīši un eggmaŗi sudedaji kakēdaaji visādi un tas lasāms visos komentāros.
-Žīd- cionistu laiks tuvojas izskaņai bet Latvijā šie cilvēces atkritumiem grib paveikt savus asinsdarbus pavisam atklāti pret latviešu tautu !!!
-Visai Latvijas valdošajai komunist- cionistu spicei ir NIRNBERGA 2 kaklā - ar
nekavējošu sprieduma izpildi- ASM !
Latviet, šis TRIBUNĀLS būs un viņi visi dabos savu algu, nevis budžeta, par saviem asinsdarbiem pret latviešu tautu !
Piepildīsies viss, ko sacīja E. Finks - Usūrijas šamanis.


Ir ievēlēts jauns EK prezidents/prezidente !
Ž. K. Junkers bija noziedznieks/alkoholiķis, 100%tīgs cionistu ieliktenis kā mikropiscanczs no pašiem Dikļiem vai Kariņš no US.Cīņai no pagrīdes Šveiks un Pac Fulforcszs! Es ticu! Cic no sirc!

Atbildēt

Tātad

23.07.2019. 17:18

»

nav rezultāti

Populistu Bordānu jāmet ārā no valdības. Arvien vairāk atgādina mazu žīdiņu no Latgales. Nekas ar tiesiskumu uz priekšu neiet, nevienu notiesāt nevar. VISI ar politisko varu saistītie budžeta izzadzēji staigā cepuri kuldami un gozējas portālos


Bordāns ir masonu organizēta Kluba 21 biedrs tāpat kā Levits. Pirms Saeimas vēlēšanām Bordāns solīja reformas tieslietu sistēmā. Abi ar E. Levitu tās organizē, radot specializētu siesas sistēmu komercstrīdos. Lasi - būs žīdu tiesa par labu žīdiem.

Atbildēt

nav rezultāti

23.07.2019. 17:02

Populistu Bordānu jāmet ārā no valdības. Arvien vairāk atgādina mazu žīdiņu no Latgales. Nekas ar tiesiskumu uz priekšu neiet, nevienu notiesāt nevar. VISI ar politisko varu saistītie budžeta izzadzēji staigā cepuri kuldami un gozējas portālos.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

23.07.2019. 17:00

Ģirģens ieskrēja politikā kā balamute..., un tika salauzts kā saulē kaltēts govs "rausis". Vienīgais kurš cenšas kautcik turēties pretī ir Bordāns, bet, domājams, ka viņa dienas arī ir skaitītas... .Bordāns arī ir bailīgs... .Mežviets nav no cilvēku rases...pieder sātanistu sektai un ir saistīts ar cilvēku upurēšanu... .

Atbildēt

Andris

23.07.2019. 16:54

Atkal te vienam Leps naļau dzīvot!! Autors pats ir šovinists!!

Atbildēt

|/

23.07.2019. 16:49

Ģirģens nekompetents. Mežviets neder. OK. Lai tā būtu. Taču kurš būtu derīgāks par to pašu Mežvietu? Kāpēc netiek piedāvātas alternatīvas kandidatūras? Tāda tukša pasmirdināšana vien sanāk.

Atbildēt

ha-ha

23.07.2019. 15:50

Neviena 4.maija režīmā stute netiks mainīta,jo var sabrukt vecā būve un valstī pie varas var nākt ar okupantiem,viņu ideologiem,juristiem,žurnālistiem u.c.pagatnes ķēmiem nesaistīti,ja tādi vispār Latvijā vēl rodami,cilvēki.Šodien ar patiku lasīju kādas nra bezkomentu žurnālistes,visiem zināmas okupantu ideoloģiskās veterānes dīvainos uzbraucienus kādai paaudžu kolaborantu amatpersonai un atklātu ņirgāšanos par cilvēkiem,kuri nesadarbojas ar okupantiem, opusu

Atbildēt

2017. g. Lietuvas varasiestādes

23.07.2019. 15:24

»

Kāds IeM novērotājs no malas

Likās, ka iekšlietu ministrs Sandis Ģirģēns būs īsts, saprātīgs ministrs, kas spēj konsultēties ar pieredzējušajiem padomniekiem, ministrijas darbiniekiem, ieklausoties arī tajos, kas novēro ministrijas darbību no malas. Diemžēl nākas secināt, ka populisms pārņēma ministru. Valsts robežsardzes vadībai...


inscenēja negaidītas mācības kādā Lietuvas miestiņā ar zaļajiem cilvēciņiem. Zaļie cilvēciņi atbruņoja un sasēja policiju, ieņēma ar automātiem visu ciemu Baltkrievijas pierobežā. Neviens iedzīvotājs nereaģēja un pat nekur nezvanīja. Iekšlietu ministrija un visa Lietuvas valdība bija šokā. Bet visšokētākie bija "ļeļļu dresētāji", jo zaļajiem cilvēciņiem neviens nepretojās.

Atbildēt

Kad autors vienreiz sapratīs,

23.07.2019. 15:19

ka Mežmiets ir informēts cilvēks. Viņa amata statuss viņam ļauj saaugt ar organizēto noziedzību, ASV, Krievijas un citiem specdienestiem. Vienīgais specdienestu un organizētās noziedzības ienaidnieks ir nepamierinātais ar esošo genocīda varu vienpatis- terorists. Tādēļ visas organizācijas strādā pret šo te visbīstamāko un anonīmo, neprognozējamo "teroristu", sabiedrība ir nekaitīgas un lētticīgas aitas. Tāda neprognozējama "teroriste", vientuļais vilks, ir, manuprāt, piemēram, bijusī tiesnese Sandra Briķe. Informēta un bīstama,

Atbildēt

Ruksis

23.07.2019. 15:02

Lainis Reiniks ir Ankas Nr.6 :)

Atbildēt

Kāds IeM novērotājs no malas

23.07.2019. 14:45

Likās, ka iekšlietu ministrs Sandis Ģirģēns būs īsts, saprātīgs ministrs, kas spēj konsultēties ar pieredzējušajiem padomniekiem, ministrijas darbiniekiem, ieklausoties arī tajos, kas novēro ministrijas darbību no malas. Diemžēl nākas secināt, ka populisms pārņēma ministru. Valsts robežsardzes vadībai netiek izteikti pārmetumi par tās kadru trūkumu, par nespēju sakārtot lietas. Tas pats ar citiem dienestiem. Līdz ar to ministr reputācija darbinieku acīs sāk kristies. Tomēr vēl ir cerība, ka kaut kas uzlabosies.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...