Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

viss notiek

25.07.2019. 13:29

lai cik ciniski tas arī neizklausītos, bet visstabilākie un cienītākie savos amatos ir tie, kuri, neko nedara, nav kur piekasīties un visiem ir labi, netraucē "gulēt". Kas jomā vai nozarē notiek pēc būtības, nevienu neinteresē, ja vien neizceļas kāds starptautiska mēroga tracis. Tā tas notiek ar Rīgas lietām un arī citām lielpilsētām, kur vainīgais vienmēr ir bijis tas, kurš sāk kaut ko rušināt... Mežvietkungs var būt mierīgs, jo vairumam ir labi, bet nepamierinātos gan jau nokušinās....

Atbildēt

josifs

24.07.2019. 18:01

Ģirgens jauns politiķis,bez pieredzes,tādus pārķer krievijas specdienests,no kļūdam mācas,šīm dzirnavām jāiziet cauri visiem politiķiem.

Atbildēt

Boriss

24.07.2019. 17:55

laini rīniek,ti ne prav visā,tev pat nav sajēgas,ka lepasidze ir gruzīns,par šovinistu ne tev spriest!?Kā iekšlietu ministram ĢIRGENAM JĀBŪT VISUR--ARĪ KONCERTOS---gruzīnu,krievu.........laini,sanāca BLA BLA BLA,kā vienmēr!

Atbildēt

Vientuļie vilki

24.07.2019. 15:50

»

3

Tad jau zinošie bez Brikes un Grantina ir vēl 1


Grantiņš un S. Briķe ir informēti un ļoti bīstami. Informētība, piemēram, Briķei ļauj citus provokatoriski dēvēt par provokatoriem un slepkavām.. Katrs spriež pēc sevis. Ne velti cilvēki stāsta, cik bīstams ir tas pāris. Bonijas un Klaida vasaras variants.

Atbildēt

Interesanti - cenzēc un politiski izdratēts, nu bet!

24.07.2019. 08:28

»

Cenzēc / un/ vai politiski izdrātēc/ nu bet


“Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
/ apt.cit.aut. – Džordžs ROvels...


Akal tev mārrutkka pēc skauž (akal/utt un vēl joprojām), ka neesi spējīgs izpildīties patstāvīgi oriģināli un vismaz max tik no sevīm interesanti, muļķu zemē, bet lai lai lai dilailaila....bet – vai varu tikai kropli, klāri un žid- cionistiski truli atgremot ,uz ko ir spējīgi manis apskaustie kai es untunas mikropiscancis tik varu! Samierinos ar realitāti un nepsihoju, nepsihoju, nepsihoju, harē rāma, rāma rāma harē harē, nahren, ka citi tik bezcerīgi mazspējīgi un nevērtīga draza. ;) HAAAHAA / es smejos/es smejos/ nepsihoju, nahren!

Bet nepārdzīvoju tik ļoti, kropli, lopiski un truli iedomāti "anonīmi" ononīmiķos grupā atkarībā ribā no ribas starp kājām podā godā, bļeģ doma sodā! Ar un bez visnotaļ piemērotu pašnomināciju " cenzēc un politiski izdrātēc" – " cenzēc, izdrātēc" gan jau arī es, iespējams, kādā nenormāli cilvēciskā un atbilstoši nelietderīgā izpratnē / izpausmē/ atsijātā beztermiņa E202 derīgumā/ lumpensabiedrībā visādādā dada da ņet ņet mumsīm varētu izdrātēties nepārspējams (vai, vismaz, teorētiski, praktiski un taktiski varētu tāds būt, nebūt, būt, nebūt šekspīrā, lillā un tirsā ar domu, somu un omu - ja vien es savu iespējamo potenciālu neizšķērdētu pizdobolisma ai ņehuja dRīt, rīt, parīt, aizpairīt. Labrīt melnā skaudībā/ an air klāra bez saules/ un hroniskā tukštiršanā, regulāri izgāžoties kā vecs miets publiskajā porno telpā uz riņķi. Debes klāra, pillā nāra! Mārrutkki vālē!

Atbildēt

naidu kurina gan pret Latviju

23.07.2019. 21:55

gan NATO, gan ebrejiem u.t.t.t.aicina nemaksāt nodokļus-nebūšot pensiju.....kurš ir pasaukts uz pārrunām?????? cik ilgi tie paši troļļi tirgos sigaretkus centrāltirgū????????????VEMT GRIBAS, vēl mēs algas maksājam

Atbildēt

atkal

23.07.2019. 20:50

»

Grantiņa H86 dienas skaitītas

...


piecirst-komas debiloids Eggmaŗs Kakedajs kārtējo reizi norāvis sevi podā?

Atbildēt

Kaatad

23.07.2019. 20:34

Viegla aizdoma, ka neba mūsu valdoņi nosaka kurš uzpasēs lielā brāļa dienestu provinciālo filiālīti :)

Atbildēt

Normis

23.07.2019. 20:19

Piedodiet, bet raksts atgādina emocionālas feministes izkliegtus saukļus. Kas tieši nepatīk viņa darbībā, kāpēc nevajadzētu pārvēlēt? Neredzu tādas atbildes.

Atbildēt

Civildienests

23.07.2019. 20:03

Mežviets ir ierēdnis, un ierēdnim iestādes vadībā, lai arī viņš ir iecelts uz laiku, ir tiesības uz to, lai viņam saglabātu amatu, ja ne konkrētās iestādes vadībā, tad vismaz līdzīgas iestādes vadībā, vai arī piedāvātu kādu adekvātu amatu. Tātad Ministru kabinets nevar tāpat vien neapstiprināt un nepiedāvāt ko vietā! Tas būtu prettiesiski, lai kā kādam nepatiktu Mežviets.

Ja Mežviets neatbilst ieņemamajam amatam, tad vajadzēja atbilstoši rīkoties. Veikt dienesta pārbaudi, lai konstatētu pārkāpumus, rosināt disciplinārlietu, ja konstatēti pārkāpumi, un tad atbilstoši rīkoties. Un tad tas būtu tiesiski.

Ja Mežviets nepatīk un nav nekādu argumentu, tad ar šādu attieksmi jādodas uz skaistumkonkursu un jāvērtē skaistums pēc patikas un nepatikas. Ja nepatīk Mežvieta rīcība, tad sk. iepriekš - dienesta pārbaude...

Lepsa un citu "zvaigžņu" sakarā. Jau iepriekš šis jautājums ir cilāts, bet tikai citā mērcē. Toreiz bija apšaubītas ministra tiesības iekļaut "melnajā sarakstā". Tagad, cik saprotu, apšaubītas ministra tiesības izslēgt no "melnā saraksta", "neievērot sarakstu". Ja ir problēmas ar šo, tad to risina ļoti vienkārši, grozot likumu un paredzot, ka sarakstu veido Ministru kabineta lēmuma. Tad vienpersoniski nekas nebūs izlemts, bet, ja persona no "saraksta" būs iekļuvusi pašvaldības iestāde, tad prasīs atbildību gan tam, kas ielaida valstī, gan arī tam, kas ļāva atrasties pašvaldības iestādē.

Par principialitāti - tādas vispār nevienam nav. Ja valsts amatpersonas, tai skaita Ministru kabineta locekļi piedalās sarīkojumus, kur, viņuprāt, nevajadzētu atrasties cilvēki, jo tiem ir vieta "melnajā sarakstā", tad varbūt nevajadzētu apmeklēt šādu sarīkojumu un zīmēties jupiteru gaismā. Ja vēl par skatītājiem neviens neko iepriekš nevar zināt, tad tomēr par tiem, kas uzstājas, zina parasti. Ja principiālos jautājumos der arī tādu atbalsts, kas apmeklē šaubīgus pasākumus, par ko ir principiāli iebildumi, varbūt tomēr ir jāatzīstas liekulībā.

Tik tiešām - man patiktos, ja par iestādes vadības darbu spriestu pēc paveiktā, tātad arī atbrīvotu no amata par to, ka neatbilst amatam. Jā - iebilda pret "čekas maisiem", jā - rakstīja, ka "čekas maisi" veido svarīgu Latvijas drošības pamatu, jā - baidīja nepamatoti ar nemieriem. Nu tad par to arī prasi atbildību! Citādi visi klusē. Un tad par to, ka Rīga vēl pēc Cara laika standartiem ir spiegu galvaspilsēta un ka drošības iestādes vadītājs neko nedara, varbūt tad vajadzētu biežāk, vismaz Saeimā rīkot drošības dienestu darbības apspriedes, kas būtu skatāmas arī publiski. šādas apspriedes norit arī tādās valstīs, kur valsts noslēpums ir drīzāk likums, nekā izņēmums, tāpēc dīvaini, ka Latvijā ir tikai tādas apspriedes, kas domātas zostiņu intereses apmierināšanai.

Atbildēt

Dolārs

23.07.2019. 19:16

Girgensons Sļesera un Lemberga marionete, caur savu padomnieku Gulbi. Ask Google - Gulbis un oligarhi

Atbildēt

Iekšlietu ministrs

23.07.2019. 19:08

»

Ojārs

Stāsts jau nav par to šovmeni no Krievijas, bet par mūsu iekšlietu ministru, kurš nefiltrē savu rīcību. Viņš pats nejēdz, kādus signālus ar savu rīcību dod sabiedrībai


ir specdienestu VDD marionete, prasts lauku pusis, kas pierādījis savu paklausību sistēmai.

Atbildēt

Irēna Kerbštate

23.07.2019. 19:08

Mežviets ir pakalpīgs un izdabīgs valdībai ar to pietiek lai ievēlētu atkārtoti

Atbildēt

Ojārs

23.07.2019. 18:48

»

Andris

Atkal te vienam Leps naļau dzīvot!! Autors pats ir šovinists


Stāsts jau nav par to šovmeni no Krievijas, bet par mūsu iekšlietu ministru, kurš nefiltrē savu rīcību. Viņš pats nejēdz, kādus signālus ar savu rīcību dod sabiedrībai.

Atbildēt

Grantiņa H86 dienas skaitītas

23.07.2019. 17:20

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Ģirģens ieskrēja politikā kā balamute..., un tika salauzts kā saulē kaltēts govs "rausis". Vienīgais kurš cenšas kautcik turēties pretī ir Bordāns, bet, domājams, ka viņa dienas arī ir skaitītas... .Bordāns arī ir bailīgs... .Mežviets nav no cilvēku rases...pieder sātanistu sektai un ir saistīts ar ...Pašlaik norit aktīva LRTT pagrīdes cīņa pret šo hazāržīd- sātanistu bandu visā pasaulē.

Vadošā loma šajā procesā pieder ASV militāristiem ! Viņi no globālās pagrīdes veic visaptverošu Latvijas politikas novērošanu ar dronu un satelītu palīdzību. To mēs redzam, kā tiek kurināts naids pret ASV armiju, mēs par to labi varam pārliecināties dažādos Latvijas parazīt- mēdijos, ko ar vārda palīdzību darās mikropiscanczi, praidīši un eggmaŗi sudedaji kakēdaaji visādi un tas lasāms visos komentāros.
-Žīd- cionistu laiks tuvojas izskaņai bet Latvijā šie cilvēces atkritumiem grib paveikt savus asinsdarbus pavisam atklāti pret latviešu tautu !!!
-Visai Latvijas valdošajai komunist- cionistu spicei ir NIRNBERGA 2 kaklā - ar
nekavējošu sprieduma izpildi- ASM !
Latviet, šis TRIBUNĀLS būs un viņi visi dabos savu algu, nevis budžeta, par saviem asinsdarbiem pret latviešu tautu !
Piepildīsies viss, ko sacīja E. Finks - Usūrijas šamanis.


Ir ievēlēts jauns EK prezidents/prezidente !
Ž. K. Junkers bija noziedznieks/alkoholiķis, 100%tīgs cionistu ieliktenis kā mikropiscanczs no pašiem Dikļiem vai Kariņš no US.Cīņai no pagrīdes Šveiks un Pac Fulforcszs! Es ticu! Cic no sirc!

Atbildēt

Tātad

23.07.2019. 17:18

»

nav rezultāti

Populistu Bordānu jāmet ārā no valdības. Arvien vairāk atgādina mazu žīdiņu no Latgales. Nekas ar tiesiskumu uz priekšu neiet, nevienu notiesāt nevar. VISI ar politisko varu saistītie budžeta izzadzēji staigā cepuri kuldami un gozējas portālos


Bordāns ir masonu organizēta Kluba 21 biedrs tāpat kā Levits. Pirms Saeimas vēlēšanām Bordāns solīja reformas tieslietu sistēmā. Abi ar E. Levitu tās organizē, radot specializētu siesas sistēmu komercstrīdos. Lasi - būs žīdu tiesa par labu žīdiem.

Atbildēt

nav rezultāti

23.07.2019. 17:02

Populistu Bordānu jāmet ārā no valdības. Arvien vairāk atgādina mazu žīdiņu no Latgales. Nekas ar tiesiskumu uz priekšu neiet, nevienu notiesāt nevar. VISI ar politisko varu saistītie budžeta izzadzēji staigā cepuri kuldami un gozējas portālos.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

23.07.2019. 17:00

Ģirģens ieskrēja politikā kā balamute..., un tika salauzts kā saulē kaltēts govs "rausis". Vienīgais kurš cenšas kautcik turēties pretī ir Bordāns, bet, domājams, ka viņa dienas arī ir skaitītas... .Bordāns arī ir bailīgs... .Mežviets nav no cilvēku rases...pieder sātanistu sektai un ir saistīts ar cilvēku upurēšanu... .

Atbildēt

Andris

23.07.2019. 16:54

Atkal te vienam Leps naļau dzīvot!! Autors pats ir šovinists!!

Atbildēt

|/

23.07.2019. 16:49

Ģirģens nekompetents. Mežviets neder. OK. Lai tā būtu. Taču kurš būtu derīgāks par to pašu Mežvietu? Kāpēc netiek piedāvātas alternatīvas kandidatūras? Tāda tukša pasmirdināšana vien sanāk.

Atbildēt

ha-ha

23.07.2019. 15:50

Neviena 4.maija režīmā stute netiks mainīta,jo var sabrukt vecā būve un valstī pie varas var nākt ar okupantiem,viņu ideologiem,juristiem,žurnālistiem u.c.pagatnes ķēmiem nesaistīti,ja tādi vispār Latvijā vēl rodami,cilvēki.Šodien ar patiku lasīju kādas nra bezkomentu žurnālistes,visiem zināmas okupantu ideoloģiskās veterānes dīvainos uzbraucienus kādai paaudžu kolaborantu amatpersonai un atklātu ņirgāšanos par cilvēkiem,kuri nesadarbojas ar okupantiem, opusu

Atbildēt

2017. g. Lietuvas varasiestādes

23.07.2019. 15:24

»

Kāds IeM novērotājs no malas

Likās, ka iekšlietu ministrs Sandis Ģirģēns būs īsts, saprātīgs ministrs, kas spēj konsultēties ar pieredzējušajiem padomniekiem, ministrijas darbiniekiem, ieklausoties arī tajos, kas novēro ministrijas darbību no malas. Diemžēl nākas secināt, ka populisms pārņēma ministru. Valsts robežsardzes vadībai...


inscenēja negaidītas mācības kādā Lietuvas miestiņā ar zaļajiem cilvēciņiem. Zaļie cilvēciņi atbruņoja un sasēja policiju, ieņēma ar automātiem visu ciemu Baltkrievijas pierobežā. Neviens iedzīvotājs nereaģēja un pat nekur nezvanīja. Iekšlietu ministrija un visa Lietuvas valdība bija šokā. Bet visšokētākie bija "ļeļļu dresētāji", jo zaļajiem cilvēciņiem neviens nepretojās.

Atbildēt

Kad autors vienreiz sapratīs,

23.07.2019. 15:19

ka Mežmiets ir informēts cilvēks. Viņa amata statuss viņam ļauj saaugt ar organizēto noziedzību, ASV, Krievijas un citiem specdienestiem. Vienīgais specdienestu un organizētās noziedzības ienaidnieks ir nepamierinātais ar esošo genocīda varu vienpatis- terorists. Tādēļ visas organizācijas strādā pret šo te visbīstamāko un anonīmo, neprognozējamo "teroristu", sabiedrība ir nekaitīgas un lētticīgas aitas. Tāda neprognozējama "teroriste", vientuļais vilks, ir, manuprāt, piemēram, bijusī tiesnese Sandra Briķe. Informēta un bīstama,

Atbildēt

Ruksis

23.07.2019. 15:02

Lainis Reiniks ir Ankas Nr.6 :)

Atbildēt

Kāds IeM novērotājs no malas

23.07.2019. 14:45

Likās, ka iekšlietu ministrs Sandis Ģirģēns būs īsts, saprātīgs ministrs, kas spēj konsultēties ar pieredzējušajiem padomniekiem, ministrijas darbiniekiem, ieklausoties arī tajos, kas novēro ministrijas darbību no malas. Diemžēl nākas secināt, ka populisms pārņēma ministru. Valsts robežsardzes vadībai netiek izteikti pārmetumi par tās kadru trūkumu, par nespēju sakārtot lietas. Tas pats ar citiem dienestiem. Līdz ar to ministr reputācija darbinieku acīs sāk kristies. Tomēr vēl ir cerība, ka kaut kas uzlabosies.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kņada

FotoKatrs no mums kaut reizi ir mēģinājis sākt jaunu un skaistu dzīvi. Dažam pietika ar vienu mēģinājumu, cits to darīja vairākkārt, bet vēl kāds to dara, tas ir, mēģina nepārtraukti.
Lasīt visu...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

Latvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā,...

Foto

Par dzīves mērķiem un jēgu

Kas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam...

Foto

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

Rīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča...

Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...