Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

viss notiek

25.07.2019. 12:29

lai cik ciniski tas arī neizklausītos, bet visstabilākie un cienītākie savos amatos ir tie, kuri, neko nedara, nav kur piekasīties un visiem ir labi, netraucē "gulēt". Kas jomā vai nozarē notiek pēc būtības, nevienu neinteresē, ja vien neizceļas kāds starptautiska mēroga tracis. Tā tas notiek ar Rīgas lietām un arī citām lielpilsētām, kur vainīgais vienmēr ir bijis tas, kurš sāk kaut ko rušināt... Mežvietkungs var būt mierīgs, jo vairumam ir labi, bet nepamierinātos gan jau nokušinās....

Atbildēt

josifs

24.07.2019. 17:01

Ģirgens jauns politiķis,bez pieredzes,tādus pārķer krievijas specdienests,no kļūdam mācas,šīm dzirnavām jāiziet cauri visiem politiķiem.

Atbildēt

Boriss

24.07.2019. 16:55

laini rīniek,ti ne prav visā,tev pat nav sajēgas,ka lepasidze ir gruzīns,par šovinistu ne tev spriest!?Kā iekšlietu ministram ĢIRGENAM JĀBŪT VISUR--ARĪ KONCERTOS---gruzīnu,krievu.........laini,sanāca BLA BLA BLA,kā vienmēr!

Atbildēt

Vientuļie vilki

24.07.2019. 14:50

»

3

Tad jau zinošie bez Brikes un Grantina ir vēl 1


Grantiņš un S. Briķe ir informēti un ļoti bīstami. Informētība, piemēram, Briķei ļauj citus provokatoriski dēvēt par provokatoriem un slepkavām.. Katrs spriež pēc sevis. Ne velti cilvēki stāsta, cik bīstams ir tas pāris. Bonijas un Klaida vasaras variants.

Atbildēt

Interesanti - cenzēc un politiski izdratēts, nu bet!

24.07.2019. 07:28

»

Cenzēc / un/ vai politiski izdrātēc/ nu bet


“Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
/ apt.cit.aut. – Džordžs ROvels...


Akal tev mārrutkka pēc skauž (akal/utt un vēl joprojām), ka neesi spējīgs izpildīties patstāvīgi oriģināli un vismaz max tik no sevīm interesanti, muļķu zemē, bet lai lai lai dilailaila....bet – vai varu tikai kropli, klāri un žid- cionistiski truli atgremot ,uz ko ir spējīgi manis apskaustie kai es untunas mikropiscancis tik varu! Samierinos ar realitāti un nepsihoju, nepsihoju, nepsihoju, harē rāma, rāma rāma harē harē, nahren, ka citi tik bezcerīgi mazspējīgi un nevērtīga draza. ;) HAAAHAA / es smejos/es smejos/ nepsihoju, nahren!

Bet nepārdzīvoju tik ļoti, kropli, lopiski un truli iedomāti "anonīmi" ononīmiķos grupā atkarībā ribā no ribas starp kājām podā godā, bļeģ doma sodā! Ar un bez visnotaļ piemērotu pašnomināciju " cenzēc un politiski izdrātēc" – " cenzēc, izdrātēc" gan jau arī es, iespējams, kādā nenormāli cilvēciskā un atbilstoši nelietderīgā izpratnē / izpausmē/ atsijātā beztermiņa E202 derīgumā/ lumpensabiedrībā visādādā dada da ņet ņet mumsīm varētu izdrātēties nepārspējams (vai, vismaz, teorētiski, praktiski un taktiski varētu tāds būt, nebūt, būt, nebūt šekspīrā, lillā un tirsā ar domu, somu un omu - ja vien es savu iespējamo potenciālu neizšķērdētu pizdobolisma ai ņehuja dRīt, rīt, parīt, aizpairīt. Labrīt melnā skaudībā/ an air klāra bez saules/ un hroniskā tukštiršanā, regulāri izgāžoties kā vecs miets publiskajā porno telpā uz riņķi. Debes klāra, pillā nāra! Mārrutkki vālē!

Atbildēt

naidu kurina gan pret Latviju

23.07.2019. 20:55

gan NATO, gan ebrejiem u.t.t.t.aicina nemaksāt nodokļus-nebūšot pensiju.....kurš ir pasaukts uz pārrunām?????? cik ilgi tie paši troļļi tirgos sigaretkus centrāltirgū????????????VEMT GRIBAS, vēl mēs algas maksājam

Atbildēt

atkal

23.07.2019. 19:50

»

Grantiņa H86 dienas skaitītas

...


piecirst-komas debiloids Eggmaŗs Kakedajs kārtējo reizi norāvis sevi podā?

Atbildēt

Kaatad

23.07.2019. 19:34

Viegla aizdoma, ka neba mūsu valdoņi nosaka kurš uzpasēs lielā brāļa dienestu provinciālo filiālīti :)

Atbildēt

Normis

23.07.2019. 19:19

Piedodiet, bet raksts atgādina emocionālas feministes izkliegtus saukļus. Kas tieši nepatīk viņa darbībā, kāpēc nevajadzētu pārvēlēt? Neredzu tādas atbildes.

Atbildēt

Civildienests

23.07.2019. 19:03

Mežviets ir ierēdnis, un ierēdnim iestādes vadībā, lai arī viņš ir iecelts uz laiku, ir tiesības uz to, lai viņam saglabātu amatu, ja ne konkrētās iestādes vadībā, tad vismaz līdzīgas iestādes vadībā, vai arī piedāvātu kādu adekvātu amatu. Tātad Ministru kabinets nevar tāpat vien neapstiprināt un nepiedāvāt ko vietā! Tas būtu prettiesiski, lai kā kādam nepatiktu Mežviets.

Ja Mežviets neatbilst ieņemamajam amatam, tad vajadzēja atbilstoši rīkoties. Veikt dienesta pārbaudi, lai konstatētu pārkāpumus, rosināt disciplinārlietu, ja konstatēti pārkāpumi, un tad atbilstoši rīkoties. Un tad tas būtu tiesiski.

Ja Mežviets nepatīk un nav nekādu argumentu, tad ar šādu attieksmi jādodas uz skaistumkonkursu un jāvērtē skaistums pēc patikas un nepatikas. Ja nepatīk Mežvieta rīcība, tad sk. iepriekš - dienesta pārbaude...

Lepsa un citu "zvaigžņu" sakarā. Jau iepriekš šis jautājums ir cilāts, bet tikai citā mērcē. Toreiz bija apšaubītas ministra tiesības iekļaut "melnajā sarakstā". Tagad, cik saprotu, apšaubītas ministra tiesības izslēgt no "melnā saraksta", "neievērot sarakstu". Ja ir problēmas ar šo, tad to risina ļoti vienkārši, grozot likumu un paredzot, ka sarakstu veido Ministru kabineta lēmuma. Tad vienpersoniski nekas nebūs izlemts, bet, ja persona no "saraksta" būs iekļuvusi pašvaldības iestāde, tad prasīs atbildību gan tam, kas ielaida valstī, gan arī tam, kas ļāva atrasties pašvaldības iestādē.

Par principialitāti - tādas vispār nevienam nav. Ja valsts amatpersonas, tai skaita Ministru kabineta locekļi piedalās sarīkojumus, kur, viņuprāt, nevajadzētu atrasties cilvēki, jo tiem ir vieta "melnajā sarakstā", tad varbūt nevajadzētu apmeklēt šādu sarīkojumu un zīmēties jupiteru gaismā. Ja vēl par skatītājiem neviens neko iepriekš nevar zināt, tad tomēr par tiem, kas uzstājas, zina parasti. Ja principiālos jautājumos der arī tādu atbalsts, kas apmeklē šaubīgus pasākumus, par ko ir principiāli iebildumi, varbūt tomēr ir jāatzīstas liekulībā.

Tik tiešām - man patiktos, ja par iestādes vadības darbu spriestu pēc paveiktā, tātad arī atbrīvotu no amata par to, ka neatbilst amatam. Jā - iebilda pret "čekas maisiem", jā - rakstīja, ka "čekas maisi" veido svarīgu Latvijas drošības pamatu, jā - baidīja nepamatoti ar nemieriem. Nu tad par to arī prasi atbildību! Citādi visi klusē. Un tad par to, ka Rīga vēl pēc Cara laika standartiem ir spiegu galvaspilsēta un ka drošības iestādes vadītājs neko nedara, varbūt tad vajadzētu biežāk, vismaz Saeimā rīkot drošības dienestu darbības apspriedes, kas būtu skatāmas arī publiski. šādas apspriedes norit arī tādās valstīs, kur valsts noslēpums ir drīzāk likums, nekā izņēmums, tāpēc dīvaini, ka Latvijā ir tikai tādas apspriedes, kas domātas zostiņu intereses apmierināšanai.

Atbildēt

Dolārs

23.07.2019. 18:16

Girgensons Sļesera un Lemberga marionete, caur savu padomnieku Gulbi. Ask Google - Gulbis un oligarhi

Atbildēt

Iekšlietu ministrs

23.07.2019. 18:08

»

Ojārs

Stāsts jau nav par to šovmeni no Krievijas, bet par mūsu iekšlietu ministru, kurš nefiltrē savu rīcību. Viņš pats nejēdz, kādus signālus ar savu rīcību dod sabiedrībai


ir specdienestu VDD marionete, prasts lauku pusis, kas pierādījis savu paklausību sistēmai.

Atbildēt

Irēna Kerbštate

23.07.2019. 18:08

Mežviets ir pakalpīgs un izdabīgs valdībai ar to pietiek lai ievēlētu atkārtoti

Atbildēt

Ojārs

23.07.2019. 17:48

»

Andris

Atkal te vienam Leps naļau dzīvot!! Autors pats ir šovinists


Stāsts jau nav par to šovmeni no Krievijas, bet par mūsu iekšlietu ministru, kurš nefiltrē savu rīcību. Viņš pats nejēdz, kādus signālus ar savu rīcību dod sabiedrībai.

Atbildēt

Grantiņa H86 dienas skaitītas

23.07.2019. 16:20

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Ģirģens ieskrēja politikā kā balamute..., un tika salauzts kā saulē kaltēts govs "rausis". Vienīgais kurš cenšas kautcik turēties pretī ir Bordāns, bet, domājams, ka viņa dienas arī ir skaitītas... .Bordāns arī ir bailīgs... .Mežviets nav no cilvēku rases...pieder sātanistu sektai un ir saistīts ar ...Pašlaik norit aktīva LRTT pagrīdes cīņa pret šo hazāržīd- sātanistu bandu visā pasaulē.

Vadošā loma šajā procesā pieder ASV militāristiem ! Viņi no globālās pagrīdes veic visaptverošu Latvijas politikas novērošanu ar dronu un satelītu palīdzību. To mēs redzam, kā tiek kurināts naids pret ASV armiju, mēs par to labi varam pārliecināties dažādos Latvijas parazīt- mēdijos, ko ar vārda palīdzību darās mikropiscanczi, praidīši un eggmaŗi sudedaji kakēdaaji visādi un tas lasāms visos komentāros.
-Žīd- cionistu laiks tuvojas izskaņai bet Latvijā šie cilvēces atkritumiem grib paveikt savus asinsdarbus pavisam atklāti pret latviešu tautu !!!
-Visai Latvijas valdošajai komunist- cionistu spicei ir NIRNBERGA 2 kaklā - ar
nekavējošu sprieduma izpildi- ASM !
Latviet, šis TRIBUNĀLS būs un viņi visi dabos savu algu, nevis budžeta, par saviem asinsdarbiem pret latviešu tautu !
Piepildīsies viss, ko sacīja E. Finks - Usūrijas šamanis.


Ir ievēlēts jauns EK prezidents/prezidente !
Ž. K. Junkers bija noziedznieks/alkoholiķis, 100%tīgs cionistu ieliktenis kā mikropiscanczs no pašiem Dikļiem vai Kariņš no US.Cīņai no pagrīdes Šveiks un Pac Fulforcszs! Es ticu! Cic no sirc!

Atbildēt

Tātad

23.07.2019. 16:18

»

nav rezultāti

Populistu Bordānu jāmet ārā no valdības. Arvien vairāk atgādina mazu žīdiņu no Latgales. Nekas ar tiesiskumu uz priekšu neiet, nevienu notiesāt nevar. VISI ar politisko varu saistītie budžeta izzadzēji staigā cepuri kuldami un gozējas portālos


Bordāns ir masonu organizēta Kluba 21 biedrs tāpat kā Levits. Pirms Saeimas vēlēšanām Bordāns solīja reformas tieslietu sistēmā. Abi ar E. Levitu tās organizē, radot specializētu siesas sistēmu komercstrīdos. Lasi - būs žīdu tiesa par labu žīdiem.

Atbildēt

nav rezultāti

23.07.2019. 16:02

Populistu Bordānu jāmet ārā no valdības. Arvien vairāk atgādina mazu žīdiņu no Latgales. Nekas ar tiesiskumu uz priekšu neiet, nevienu notiesāt nevar. VISI ar politisko varu saistītie budžeta izzadzēji staigā cepuri kuldami un gozējas portālos.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

23.07.2019. 16:00

Ģirģens ieskrēja politikā kā balamute..., un tika salauzts kā saulē kaltēts govs "rausis". Vienīgais kurš cenšas kautcik turēties pretī ir Bordāns, bet, domājams, ka viņa dienas arī ir skaitītas... .Bordāns arī ir bailīgs... .Mežviets nav no cilvēku rases...pieder sātanistu sektai un ir saistīts ar cilvēku upurēšanu... .

Atbildēt

Andris

23.07.2019. 15:54

Atkal te vienam Leps naļau dzīvot!! Autors pats ir šovinists!!

Atbildēt

|/

23.07.2019. 15:49

Ģirģens nekompetents. Mežviets neder. OK. Lai tā būtu. Taču kurš būtu derīgāks par to pašu Mežvietu? Kāpēc netiek piedāvātas alternatīvas kandidatūras? Tāda tukša pasmirdināšana vien sanāk.

Atbildēt

ha-ha

23.07.2019. 14:50

Neviena 4.maija režīmā stute netiks mainīta,jo var sabrukt vecā būve un valstī pie varas var nākt ar okupantiem,viņu ideologiem,juristiem,žurnālistiem u.c.pagatnes ķēmiem nesaistīti,ja tādi vispār Latvijā vēl rodami,cilvēki.Šodien ar patiku lasīju kādas nra bezkomentu žurnālistes,visiem zināmas okupantu ideoloģiskās veterānes dīvainos uzbraucienus kādai paaudžu kolaborantu amatpersonai un atklātu ņirgāšanos par cilvēkiem,kuri nesadarbojas ar okupantiem, opusu

Atbildēt

2017. g. Lietuvas varasiestādes

23.07.2019. 14:24

»

Kāds IeM novērotājs no malas

Likās, ka iekšlietu ministrs Sandis Ģirģēns būs īsts, saprātīgs ministrs, kas spēj konsultēties ar pieredzējušajiem padomniekiem, ministrijas darbiniekiem, ieklausoties arī tajos, kas novēro ministrijas darbību no malas. Diemžēl nākas secināt, ka populisms pārņēma ministru. Valsts robežsardzes vadībai...


inscenēja negaidītas mācības kādā Lietuvas miestiņā ar zaļajiem cilvēciņiem. Zaļie cilvēciņi atbruņoja un sasēja policiju, ieņēma ar automātiem visu ciemu Baltkrievijas pierobežā. Neviens iedzīvotājs nereaģēja un pat nekur nezvanīja. Iekšlietu ministrija un visa Lietuvas valdība bija šokā. Bet visšokētākie bija "ļeļļu dresētāji", jo zaļajiem cilvēciņiem neviens nepretojās.

Atbildēt

Kad autors vienreiz sapratīs,

23.07.2019. 14:19

ka Mežmiets ir informēts cilvēks. Viņa amata statuss viņam ļauj saaugt ar organizēto noziedzību, ASV, Krievijas un citiem specdienestiem. Vienīgais specdienestu un organizētās noziedzības ienaidnieks ir nepamierinātais ar esošo genocīda varu vienpatis- terorists. Tādēļ visas organizācijas strādā pret šo te visbīstamāko un anonīmo, neprognozējamo "teroristu", sabiedrība ir nekaitīgas un lētticīgas aitas. Tāda neprognozējama "teroriste", vientuļais vilks, ir, manuprāt, piemēram, bijusī tiesnese Sandra Briķe. Informēta un bīstama,

Atbildēt

Ruksis

23.07.2019. 14:02

Lainis Reiniks ir Ankas Nr.6 :)

Atbildēt

Kāds IeM novērotājs no malas

23.07.2019. 13:45

Likās, ka iekšlietu ministrs Sandis Ģirģēns būs īsts, saprātīgs ministrs, kas spēj konsultēties ar pieredzējušajiem padomniekiem, ministrijas darbiniekiem, ieklausoties arī tajos, kas novēro ministrijas darbību no malas. Diemžēl nākas secināt, ka populisms pārņēma ministru. Valsts robežsardzes vadībai netiek izteikti pārmetumi par tās kadru trūkumu, par nespēju sakārtot lietas. Tas pats ar citiem dienestiem. Līdz ar to ministr reputācija darbinieku acīs sāk kristies. Tomēr vēl ir cerība, ka kaut kas uzlabosies.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Uzklausiet tikai mūsu pareizo propagandu, nevis citu, nepareizo propagandu!

FotoLaikā, kad pasaulē straujos tempos izplatās Covid-19 vīrusa delta variants, Latvijas Zinātņu akadēmija vēršas pie visiem Latvijas iedzīvotājiem ar aicinājumu nepakļauties pseidozinātniskiem skaidrojumiem par vakcīnu drošību un efektivitāti, bet ieklausīties pierādījumos balstītās zinātnes atziņās.
Lasīt visu...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....