Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls 1

25.10.2018. 18:16

(highfive)(highfive)Sociologi-Euronews 25.10.18.g. rāda kā Krievijas Varas pārstāvji burtiski ĀRDĀS/// MŪSU BALTU- ĀRIEŠU PRŪŠU ZEMĒS-ko jau savulaik iekaroja un praktiski iznīcināja kā tautu-ar viltību un pārspēku-FRIČI-VĀCU ĢERMĀŅU CILTIS. Tagad Kievijā atrodošās / vēl neiznīcinātās, bet 1000 gadīgās ar judokristīgās melnās maģijas pakļautās / tautas ir spiestas pieļaut, ka Krievijas degradējusies Vara -ieved Prušu zemēs milzīgus ieroču krājumus /ko salīdzina ar 1960-to gadu KRĪZI KUBĀ/ . Ar TO>> viņi parāda , ka uztur 2. Pasaules Karu-arī kā okupējot Japānas Kuriļu salas, kā arī turot PRETLIKUMĪGI UN VARDARBĪGI kā 5. Piekto Kolonnu'>400 000 okupantu- kolonistu paaudzes Latvijas teritorijā, kas ir spējīgas pamatā 24 stundas diennaktī BRĒKT-MĒS JŪS ATBRĪVOJĀM..no JŪSU PAMATIEDZIVOTĀJIEM, JŪSU MIERMĪLĪGĀ DZĪVES VEIDA, NO JŪSU NACIONALĀS KULTŪRAS....U.T.T.. UN MĒS /DAĻA / ŠEIT ESAM DZIMUŠI...Ja viņi būtu dzimuši vilcienā vai lidmašīnā- tad IZNĀK, KA TUR BŪTU VIŅU ROĢINA..,bet uz ROĢINU GAN TUVĀKĀ LAIKĀ BŪS JĀBRAUC.-FINKS JAU TO NOTEICA !....Tā kā pirms 2. Pasaules kara Vācu Vara 1939.g 23.augustā ar MOLOTOVA-RĪBENTROPA NOZIEDZĪGO PAKTU ar Krievu Varu -KĀ DRAUGI SADALĪJA EIROPU- TAD VIŅU VARAS DRAUDZĪBA DIEMŽĒL TURPINĀS. Cerēsim uz Labvēlīgiem DABAS SPĒKIEM, kas šo NOZIEDZĪBU PRET CILVĒCI IZBEIGS. UN ĀTRI VIEN.(bell)

Atbildēt

ANDRIS A

24.10.2018. 18:41

(bell)(bell)(bell)Sociologi-šodien 23.10.2018.g. Euronews garā raidījumā Turcijas prezidents Erdogans burtiski taisnojās par noslepkavoto Saudi Arābijas karalistes žurnālistu.TV Raidīumu skatījās simtiem miljoni skatītāju visā pasaulē. Šī semītu vardarbīgā žurnālista slepkavība-DIENAS LAIKĀ -PIE IESLĒGTIEM MSLīdzekļiem- atgādina, kā 2-divas māsiņas žīdenes/ gan centās...tad neveiksmīgi slēpt/ -faktiski nesen ! 1941.g.Latvijas valsts okupācijas sākumā- judokomunistu organizētā ČEKĀ spīdzināja-vilka nost nagus dzīviem latviešu pamattautas patriotiem. Un kas tad ir mainījies-, bet mainījies gan IR- tagad slepkavo SEMĪTI VIENS OTRU un VISAUGSTĀKAJĀ LĪMENĪ.., LAI VEICAS!.un TURPMĀK LIEK CILVĒKUS PILNĪGĀ MIERĀ !.:))

Atbildēt

andris a

20.10.2018. 16:59

(sun)(sun)Mēs Latviešu pamattauta, ļoti labi ATCERAMIES ! gaišreģa un pareģa E.Finka 1. Pareģojumu-Latvija būs BRĪVA, kad gadaskaitļiem abi gali būs vienādi-tātad 1991. vai 2002., bet mums paveicās šīs judokomunistiskās mocības ""Formāli "" izbeidzās1991.g. Bet Judokristīgais genocīds gan vēl turpinājās līdz šim brīdim. Pat nesen Melnās maģijas mestri atsūtīja uz Latviju vienu Komisāru no Romas, ko Latvijā dēvēja pat par Pedofīlu Karali.Protams, ar novēlošanos, jo VISA JUDOKRISTĪGĀ SISTĒMA FAKTISKI IR SĀKUSI SAVU PILNĪGO SABRUKUMU un PAŠLIKVIDĒŠANOS ar 2012.G.
Bet nu IR pienācis brīdis, kad tiks piepildīts 2. Finka teiktais PAREĢOJUMS-""KRIEVI UN ŽĪDI ATSTĀS LATVIJAS TERITORIJU UN ATBRĪVOS LATVIEŠU TAUTU NO SAVAS VERDZĪBAS UN ATDOS LATVIEŠU TAUTAI VISU SALAUPĪTO !"" un 2-DIVU GADU LAIKĀ- sākot no 2018.g. vasaras LATVIJĀ NOTIKS DDD-DEOKUPĀCIJA. Un TIE, KAS LATVIJĀ IERADĀS KĀ OKUPANTI-KOLONISTI UN VIŅU PĒCNĀCĒJI NO 1939/40.G.-1993.G.AIZDOSIES UZ SAVĀM ETNISKAJĀM DZIMTENĒM, vai uz VALSTIM, KAS VIŅUS PIEŅEMS-TIKS -ATLAISTI !-KĀ NOLĀDĒTIE NELIELĀS SUVERĒNĀS LATVIEŠU TAUTAS PAVERDZINĀTĀJI UN KOLONIZATORI.(sun)

Atbildēt

Johambasā

14.10.2018. 23:00

Nāves sodu nāksies atjaunot jebkurā gadījumā, bet mēli izgriezt par melošanu vajadzētu jau no šodienas.

Atbildēt

kaža

14.10.2018. 13:57

»

apk

Vecajiem bail pazaudēt varu, tas ir acīmredzami. Ja sāks Kaimiņa partija laipot, tad ir pelnījuši ar pliku pēdu pa rīkli. Pagaidām viss izskatās cerīgi. Pirmā pārbaude būs ar izdošanu tiesāšanai unpēc tam tikai valdības sastādīšana, jo kaut kā liekas, ka tā būs svira sagraut vai piespiest KPV LV mainīt...


Ar pliku kāju pa kaklu ir pelnījusi līdzšinēja latviešu iznīcinātājkomanda,kura grib novest savu ārprātu līdz pilnīgai uzvarai t.i.izveidot Latvijā kangaru un importa talantu mistrojumu,kas jau pašā iedīglī ir murgojums,bet tiek plaši publiski sludināts.

Atbildēt

Bļaģ

13.10.2018. 14:02

»

Raksta autoram

Pim-i kam tu kalpo


Es kalpoju Jēzum Kristum un Sātanam ar, a Tu vari klusā dročīt kivičam! Un sūkāt gobim suka jobanā

Atbildēt

Tāpēc ka

13.10.2018. 14:00

»

Raksta autoram

Kapec slepies zem pseidonim


Lai Tev būtu ko bŗīnēties padauza jobanā!

Atbildēt

Tāpēc, ka KPV nav nekas jauns

13.10.2018. 01:47

Rekur divas saites par "Šlesera bērnu" organizācijas "Pirmie" KPV-veidīgajām darbībām 2009.gadā - jūs noteikti atceraties tos agresīvos krieveļus...un latvieteli Dimantu. Dimants pat pēc tam klusām pamanījās pārlīst pie ZZS siles.
https://apollo.tvnet.lv/5555489/lpp-lc-stroste-pirmos-par-politikas-jauksanu-ar-uznemejdarbibu
http://jauns.lv/raksts/zinas/223785-slesera-bernu-oficials-pazinojums-premjers-ir-lohs

Tātad, KPV vienkārši ir jaunie "Šlesera bērni", kas tikuši Saeimā, un grib iestāstīt, ka cīnīsies pret ZZS, tai skaitā, veco "Šlesera bērnu":D Bet kā tiks valdībā, tā parādīs savu īsto dabu...

Atbildēt

Taisnā tiesa

12.10.2018. 20:36

»

Raksta autoram

Kapec slepies zem pseidonim


Pār tevi trolli blaģ zibens nāks ar bendzīna kannu bļaģ kpvlvist Tu maita

Atbildēt

Raksta autoram

12.10.2018. 16:49

Kapec slepies zem pseidonim?
Atbilde: "Lai tauta nezin kas tev maksa".

Atbildēt

Raksta autoram

12.10.2018. 16:42

Pim-i kam tu kalpo?
(uzminiet nu)

Atbildēt

apk

12.10.2018. 16:40

Vecajiem bail pazaudēt varu, tas ir acīmredzami. Ja sāks Kaimiņa partija laipot, tad ir pelnījuši ar pliku pēdu pa rīkli. Pagaidām viss izskatās cerīgi. Pirmā pārbaude būs ar izdošanu tiesāšanai unpēc tam tikai valdības sastādīšana, jo kaut kā liekas, ka tā būs svira sagraut vai piespiest KPV LV mainīt savas domas par vienotību un pēc tam zzs.

Atbildēt

Minks

12.10.2018. 13:02

»

Elvijs

mums īrijā zivju fabrikā puse latvians nobalsoja par kaimiņu. Mēs atpakal nebrauksim, jo lv nava naudas, bet izmainas latvija vajag! lai palielina naudu


Tevi arī Latvijā neviens negaida! Diedelnieki te nav vajadzīgi! Paprasi Kaimiņam, lai iedod tev kādu kušķi!

Atbildēt

IKA

12.10.2018. 12:56

Varētu padomāt, ka JKP ir labāka. Strīķe ar savu identitāti, Jurašs ar nepierādītu ziņu izplatīšanu, Bordāns, kas reiz bija ministrs.

Atbildēt

A. K.

12.10.2018. 00:28

»

Kas notiek

Šiem nevar ticēt, koalīcijas padome vēl joprojām nav likvidēta. pirmais feilers, KPVLV netur dotos solījumus vēlētājam


Slimais vaukšķi, vēlēšanu rezultāti vēl nav apstiprināti, joprojām darbojas 12.Saeima ar savu Koalīcijas padomi.., 13.Saeimā tādas padomes vairs nebūs.

Atbildēt

Kikerigū

11.10.2018. 23:00

Pats Jānis Mākoņkalns aizliedz veidot koalīciju ar KPVLV!

Atbildēt

Raugoties caur māķoņiem

11.10.2018. 22:53

Mākoņkalnam labāk patīk sirdsšķīstā,cēlā,godīgā ZZS!

Atbildēt

lembis

11.10.2018. 21:45

janis makonkalns atsuukaas brigmanim un buus laimiigs

Atbildēt

Lelle

11.10.2018. 15:48

Manāma histērija sākusies veco komuņagu būdā....


Finks pareģoja:"Pēc Latvijas neatkarības atgūšanas, kad gads būs lasāms no abiem galiem vienādi, plīvos sarkanbaltsarkanie karogi, būs daudz skaistu runu un dziesmu, bet pie varas paliks tie paši komunisti un čekisti un viņu bērni arī, sagrābs visu sev, tautu nodzīs totālā nabadzībā, laukus izputinās, valdīs ilgus gadus- pa to laiku izaugs jauna paaudze, bet tad strauji notiks pagrieziens(es nevaru pateikt kā tas īsti būs) un valsts apzadzēji muks-vieni uz rietumiem, otrie uz austrumiem, bet viņus visus atgriezīs Latvijā un smagi notiesās, tiks konfiscēts viss sazagtais un paslēptais ārzemēs. Kad nozagtā nauda sāks plūst atpakaļ Latvijā, sāksies Latvijas strauja attīstība. Tauta brīnīsies kā varēja tik daudz nozagt.

Atbildēt

Liepinam

11.10.2018. 14:26

nākamā Saeimas sasaukuma laikā viena no valdību veidojošajām partijām varētu palikt bez saviem līderiem, kas varētu destabilizēt politisko situāciju valstī.
.......
Nez, kā 2 klaunu noņemšana no saeimas varētu destabilizēt situāciju valstī? Valsts tikai iegūtu!!!!!

Atbildēt

fakts

11.10.2018. 14:19

Acīmredzot šajā portālā komentētājiem nav skaidrs,kas veido valdību!!
Liekas ka " krusttēvi" izlems paši bez gudro rakstiem un tik pat ..jēlo..gudrīšu komentiem...kurš ar ko ies kopā valdībā un kam atliek nopūsties un cerēt uz brīnumiem.
Sanāk ka raksts ir makulatūras vērtībā....bet nav nododams jo nav reāls pēc būtības un pēc satura

Atbildēt

anonīmais onānists

11.10.2018. 14:06

Raksta autors pašapmierinās, cepdams stulbas sazvērestības teorijas un nākotnes apokalipses versijas, faktiski zem viedokļa izkārtnes izplatot viltus ziņas, pret kurām cīnās visa Eiropa un ne tikai.
Ja autora vizītkarte ir šāda: Jānis Mākoņkalns ir mans pseidonīms. Domāju, ka tā ir pirmā lieta, kas jums būtu jāzina par mani. Vairāku iemeslu dēļ esmu izvēlējies palikt anonīms, taču augstu vērtēju atklātību sabiedrībā, arī tajos brīžos, ja tās paušanai ir jāslēpj sava identitāte.", tad tūlīt kļūst skaidrs, ka visa viņa pļūtīšana ir un paliek tikai nelietīga pļūtīšana, kas vērsta uz mazāk kritisko masu. Bet šajā portālā tādas nav, tāpēc nav skaidrs, kāpēc vispār kaut ko tādu te publicēt.

Atbildēt

papļutkins

11.10.2018. 13:14

ļoti iespējama situācija, kad pašu jkp aizstās ar zzs, jo baltās vārnas ir tieši jkp, nevis oligarhijas peškas no jv, ap vai kpvlv, na vispār nav nopietni ņemama, kur vējš pūš, tur lokās, ka tik nauda nāk!

nākamie 4 gadi var paiet tieši tādā pašā purvājā, un, iespējams, bordāniešiem, tas nemaz nav neizdevīgi - kāpēc reāli ko darīt un strādāt, ja zagt lāga neprot, bet riet izdevīgāk no opozīcijas?

nevaru iedomāties nevienu, kuram no jaunievēlētajam partijam varētu uzticēt 5 centus, kur nu vēl valsti, kā te daži vāvuļoja - visvairāk būšot vīlušies vēlētāji, domājams tā arī būs, kādu brīdi uzspēlēs teātri, tad izrādīsies, ka liberāļiem svarīgāks par oik, veselības aprūpi ir kopdzīves likums un pļukt! jkp aiz borta.. šeit nevienam nekādas pārmaiņas nav vajadzīgas, ne gobzemam ar iebremzēto domāšanu, ne krievvalodīgas ielasmeitas apjātam aktierim, ne lielajiem korupcijas "apkarotājiem".. nebūsim naivi, objebalovka turpina darboties - meroni-šmeroni lieliski sačuposies kā ar komunistiem, tā ar lembjiem, nauda nesmird un cilvēki nemainās

Atbildēt

Foac

11.10.2018. 11:28

»

Cīna sākusies

Kurš kuru aprīs Bordans vai Gobzems


Bordānam lielāka mute!

Atbildēt

Egons

11.10.2018. 10:49

Raksts objektīvi atspoguļo izveidojošos situāciju uz Latvijas politiskās skatuves. Abi jaunveidojumi, ko Saeimā ievilkuši ap nepilni 20% valsts vēlētāju (ieskaitot arī tos, kuri nepiedalījās vēlēšanās) sola ieviest pilnīgi jaunu valsts pārvaldīšanas modeli un pilnīgi atbrīvojoties no līdz šim realizētās padomju politikas paliekām. Šīs jaunās politikas pamatu sastādīšot tiesiskums un ļoti drīzs reāli jūtams visu iedzīvotāju labklājības palielinājums. Lai tie tikai nepaliek par tukšiem šovmeņu solījumiem. Šo ļoti augsto risku nevar izslēgt.

Atbildēt

tanks

11.10.2018. 10:25

Vis pareizkās partijas vinēja velēšanās gods un slava, KPVLv,Jkp,Pabriks šauj par svitru,uzvar Bordāns un Gobzems.

Atbildēt

Kikai!

11.10.2018. 10:17

Tu esi pārpīpējusies činčikus,lai andrītis nopērk LM.

Atbildēt

11.10.2018. 10:11

Mākoņkalnam cēlās roka šo murgu rakstīt?
Dzīvosim,redzēsim...

Atbildēt

kāpēc nedrīkst veidot koalīciju ar Šmita un Gobzema grupējumu

11.10.2018. 09:45

"KPV LV" ir gatavi "sarunāties kaut vai ar sātanu", taču tas tiks uztverts kā nedraudzīgs žests, norādīja Gobzems.
delfi, 11.oktobris

Atbildēt

provinciālis

11.10.2018. 09:10

»

IQ

Pilnas ielas ar pārēdušiem resnvēderiem, ar labiem autiņiem pārpildīti stāvlaukumi pie lielveikaliem, pārsmalki izremontētas skolas un slimnīcas u.t.t. - kur tu to iznīcību redzi, tūtiņ


IQ,izbrauc āŗa no Rīgas un pabraukā pa reģioniem ,redzēsi"izaugsmi"visā krāšņumā.Mums te provincē dzīvojot un lasot ziņas kad katru ceturksni aug algas,ekonomika uzrāviens lielākais ES,rodas jautājums vai vēl kaut kur pasaulē ir valsts kura arī saucas Latvija.

Atbildēt

Ķēve

11.10.2018. 09:07

kpvlv ir slēpti prokremlisks Trojas zirgs. ierindas biedri ir atlasīti naivi vientieši, kurus iejūgt pelēko kardinālu ragavās.

Atbildēt

Elvijs

11.10.2018. 09:06

mums īrijā zivju fabrikā puse latvians nobalsoja par kaimiņu. Mēs atpakal nebrauksim, jo lv nava naudas, bet izmainas latvija vajag! lai palielina naudu

Atbildēt

Troļļiem

11.10.2018. 09:02

Jānis Goba Jānis Tenis ir KPV LV troļļi.
Paskatiet paši Facebookā. Tie ir vieni no daudzajiem....

Atbildēt

Ingamārs Neķītrais Leidaciņš

11.10.2018. 09:01

***
Aizver muti,linda mana,
Ka tik sperma ārā neizlīst,
Zvērudārzā flīzes jaunas,
Ka tik Kaimiņš uz tās nepaslīd,

Tagad linda riņķī griezies,
lai es varu turpināt!
Dvēselē man zvēri dzīvo,
Tāpēc es kā sunis tevi ņemšu!

Aizver muti, linda mana,
Ka tik sēkla ārā neizlīst,
Zvēru dārzā laba zeme,
Ka tik velni nesadīgst!

Atbildēt

Jānis Tenis

11.10.2018. 08:58

»

Lesbos Pedrito Hujans Bobans

Lesbēm ciemā lieli prieki


Linda vispār dod visiem, jaunajiem partijas puišiem. Viņai patīk agresīvi pa sunisko.

Atbildēt

bratka

11.10.2018. 08:57

KPVLV UN JKP ir Pensionaru un trūcīgā sļāņa partijas,kur Latvijā sastāda 60-70.procentu iedzīvotāju,un tas ir liels tautas spēks,gribot,ZZS soreiz jāatstāj vara,bez liekām atrunām,Brigmani tava vara ir izbeigusies.

Atbildēt

Lesbos Pedrito Hujans Bobans

11.10.2018. 08:41

Lesbēm ciemā lieli prieki,
Lipiņ kundze atraukuse,
Ar sapostu vāverīt'
Vāverīte tīri laba,
Skūta glīta pagalvīte,
Ļerba rozā smaržo labi,
Melnais urbums izblīčots,
Nu tik lielie prieki
Sākties var,
Šīs to laizīt sāk,
Un pirkstus iekšā bāzt!

Atbildēt

Peduards Vaidenbaums

11.10.2018. 08:22

Liepiņ kundzei divi vaigi, viena naba!
Liepiņ kundzei trīsi caurumi,
Divi tīri, viens netīrs,
Pa vienu saule lēca,
Otrā norietēja,
Trešā dzima dvēselīte!
Ap nabiņu mušas rotē,
Kad no mutes saue lēca,
Starp vaigiem zutis līda,
Kad saulīte norietēja,
A dvēselīte, pie dirsaaaaas tā dvēselīte!

Atbildēt

Misters kazanovis

11.10.2018. 08:13

Man to Liepiņ pado šurp
Es viņ uz sav puļķ bāzis
Sperma līs, un diersa plīs
Kad es iekš viņ beigš
Pēc div minot
Tad viņ man des sūks
Sūks tik gard
Ai cik gard,
Tad es viņ šokolāds caurmā bāzis
Ak cik jauk, ak cik jauk!

Atbildēt

Nipers

11.10.2018. 07:43

»

BlackHalt

Šie visi ir totāli meli. Kaimiņš nesīs Latviju kalnos un jūs to redzēsiet! Par KPV, par lielu partiju


Jā, kātad, nesīs kuprainajos kalnos! Gobzeme ir gejs un basta!

Atbildēt

to Kā ibio?

11.10.2018. 07:38

»

Kā ibio?

Kā JKP var veidot koalīciju ar Saskaņu? Viņi nav noveduši līdz pakaļai Rīgu, Rēzekni? Saskaņas Saeimā ir kopš 90.gadiem


Aizbrauc uz Rēzekni paskaties RSEZ un, kā saimnieko Bartaševičs. Tad sāc runāt aplamības. Arī Rīgā viss attīstās un Rīga finansē lielus projektus, ko vajadzētu līdzfinansēt valstij. Un pensionāri brauc par brīvu. Par izsaimniekošanu klaigā Ķiršveidīgā opozīcija, kas pati tiek piebarota no Rīgas Brīvostas.

Atbildēt

BlackHalt

11.10.2018. 07:22

Šie visi ir totāli meli. Kaimiņš nesīs Latviju kalnos un jūs to redzēsiet! Par KPV, par lielu partiju!

Atbildēt

Džonis no UK

11.10.2018. 07:09

KPV ir labākie mazafakas!
Bandīti apvienojas un uz saviem pleciem tur KPV!

Latvianians from Unaited Kingodom is wiz you KPV!!!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...