Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jēpis

27.05.2017. 22:07

VĀNE-Paraugdemonstrējums visi iepriekšējie darbības objekti sagrauti,vai izzagti...uz priekšu ZZS.

Atbildēt

Kā,

12.05.2017. 15:39

mediķiem nav naudas!? Čaška deklarējusi pērn:
ienākumi - 69 081
parādi - 124 157
uzkrājumi- 61 982
aizdevumi- 52 646
Un tie nav simti, tie ir tūkstoši eiro!

Lai tik grābj, cik var! Šī ir viņu pēdējā Saeima! Tautas zaglīgie kalpi viņi ir! No Vakara Ziņām redzams, ka Kučinska valdībā godīgi cilvēki ir tikai Bergmanis, Rinkevičs, Šadurskis (?) , Melbārde!

Atbildēt

Ierēdnis

10.05.2017. 09:43

»

Lilly

Raksta autors piemirsis VADC - arī tur nav pastāvīga vadītāja


Čakšai nevajag labu VADC, nevajag drošas asinis, nevajag zinošus speciālistus. Vajadzēja atriebties, tāpēc vadc bez vadītāja.

Atbildēt

Ierednis

10.05.2017. 09:39

»

Es

Kučinska lolojums Čakša ir visu laiku væjākā veselības ministre. Vienīgais uz ko viņa ir spējīga, tas ir aiz atriebības atlaist no darba labus speciālistus


Atriebīga maita kas vada ministriju pēc mafijas sapratnēm. Čakßu vajag izdzīt, citādi nozares stratēģiskajos vadības amatos paliks tikai muļķi, liekuļi un izpildītāji, ne vadītāji ar mērķi.

Atbildēt

Liks

10.05.2017. 09:34

»

Nja...

Tagad par veselības naudu cīnās Vienotība


Vienotībai BONUSS. Tikai Čakšu arī lai nomaina.

Atbildēt

Eh

09.05.2017. 19:02

Čakšai interesē tikai apgūt eveselības naudu, ko tagad naski plāno ar savu bijušo vīru Juri Pūci un Alīdas Vānes partnera Marģera Zeķtura čomu no Vācijas.

Atbildēt

naudas slaukšanas sistēmu likvidēt

09.05.2017. 14:53

kurš ļaus?

Atbildēt

Troļļu gans

09.05.2017. 14:13

Ah, cien.ministre! Kā gan var būt tik naiva tādā vecumā. Kur ir darbs? Kad kaut kas tiks ziņots MK sēdē? Pietiek slinkot un pūt! Pietiek uzticēties lišķiem un sliņķiem! Domājat, ka vānes, ketneri, āboliņas, trupovnieki Jūs baigi ciena, kāpēc, ka acīs smaida un nesaka sliktus vārdus. Naivā, naivā Čakša. Tā ir, kad amatā ieliek pilnīgi nesagatavotu cilvēku, kuram nav koptas labās īpašības, ne nīdētas sliktās, nav ne zināšanu, ne prasmju. Latvijas Republikai neatbilst, bet atbilst ZZS boļševiku un komuņagu paradīzei - LPSR, kurā visādi brigmaņi un lembergi dzīvoja cepuri kuldami.

Atbildēt

Alida

09.05.2017. 14:12

»

GBA

KNABAM UN PROK.JAAPSKATA VAAANES DARBIIBAS VIDZEMES REG.PERS.BIZNESA UN VALSTS INT.KONTEKSTAA


KNAB Jums visiem atbildeja: interesu konflikta nav. Ej ieskrieties :) Likums man ir draudzigs. Es turpinasu zagt, kamer Jus man varat iepust lipaa.

Atbildēt

GBA

09.05.2017. 13:12

KNABAM UN PROK.JAAPSKATA VAAANES DARBIIBAS VIDZEMES REG.PERS.BIZNESA UN VALSTS INT.KONTEKSTAA

Atbildēt

Andrejs

09.05.2017. 11:49

Nosauciet kaut vienu inteliģentu radījumu ZZS pārvaldītajās ministrijās ?
Lauķi, migranti no laukiem un neveiksminieks svarcēlājs.
Ministres Čakšas māte ir slaucēja, tēvs skursteņslauķis.

Atbildēt

juris

09.05.2017. 10:06

Jau daudzus gadus esmu diezgan regulārs pacients.Varu droši apgalvot, ka uzlabojumu nav, bet gan ātrākā gaitā ejam uz leju.Kaut vai -maija pirmajās dienās P.Str.kl.slimn. uz veloergometru pierakstīja tikai pašās gada baigās, par maksu-pēc nedēļas. Ģimenes ārti uzvedās kā mazi kņazi. Lai saņemtu kārtējas receptes - jāgaida 3-4 dienas. Galīgs murgs. Vai lai ievestu minimalo kārtību ir vajadzīga nauda,Čakšaa k-dze? Vienalga, cik lielas summas iegāzīsim veselības aprūpē, to saņems privātās klīnikas. Cilvēkam , kas ar to saskaras, nav jābūt sevišķi gudram, lai to saprastu. Lielu lomu te spēlē latviešu nacionalā slimība - ar visu samierināties un klusi savā starpā raudāt un gaidīt nāvi...Bet komunistu uzbūvētā un oligarhu vadītā valsts turpina plaukt... Jaunākā vakardienas labākā ziņa - VIENS LATVIETIS tikai ar savu darbu bez blēdībām kļuvis miljonārs, tātad, nav jau nemaz tik slikti.........

Atbildēt

Nja...

09.05.2017. 09:19

Tagad par veselības naudu cīnās Vienotība.

Atbildēt

Alberts

09.05.2017. 09:17

Visas ministrijas un valsti pārvalda mazizglītoti laucinieki un viņu pēcteči ar mentālām problēmām .
Vienīgais glābiņš ir Eiropas pārvalde Latvijā.

Atbildēt

kukū

09.05.2017. 09:12

Problēmas risinājums ir triviāls,izstāties no NATO un naudu ,ko izlieto NATO lūžņu iepirkšanai , novirzīt medicīnai! Dzīvojot Latvijā līdz 2004. gadam jutos daudz drošāk nekā tagad, kad valsts ir piebāzta ar okupantiem ,kuri jābaro tautai!

Atbildēt

Ojārs

09.05.2017. 09:09

Raksta autoram virspusējas zināšanas par nozari. VK tika uzsūtīta RAKUS, jo 1) pēc Belēviča pašūtījuma mikoķirurgina netika iznīcināta (VK 1 ziņojums); 2) no RAKUS nebija rene Čakšas aizmugures kabatā (cf BKUS un PSKUS). Tādēļ arī darbība "neefektīva.

Nākamā sistēma: VK uzsūtījums ģimenes ārstiem. cik zināms, atsevišķas Čakšas pārsāvētās zāļu kompānijas vēlas pārņemt primārās aprūpes sektoru. uz to arī VM rosinātās reformas virzās. ģimenes āsrtu pretastība ir, jo ārsti nav dumji. Viņi redz, kā farmaceiti ir apspiesti ķēžu struktūrās un nevar neatkarīgi strādāt. Tāpat viņiem ir pieredze ar neformālo kabatu pildīšanu un pakļautību tirgotājiem.

Atbildēt

Sise

09.05.2017. 09:01

Pie tādas ministres ,nosprāgsim kā mušas

Atbildēt

Es

09.05.2017. 08:39

Kučinska lolojums Čakša ir visu laiku væjākā veselības ministre. Vienīgais uz ko viņa ir spējīga, tas ir aiz atriebības atlaist no darba labus speciālistus.

Atbildēt

Lilly

09.05.2017. 08:16

Raksta autors piemirsis VADC - arī tur nav pastāvīga vadītāja

Atbildēt

offen

09.05.2017. 08:11

Viss taču ir labi un amatos ir salikti savi domu biedri un partijai lojālie ļaudis.Ko tad vēl var gribēt lai ministre izdara?
Solījumu gūzma un liekas ka precīzs to realizācijas laiks tuvākajos 20 gados.
Paši taču atzīst ka veselības nozarē reformas notiek un rādās ka izpaužas tik pat spēcīgi kā Dombrovska savulaik proponētais veiksmes stāsts kurš jau ir un kuru cilvēki izjutīs vistuvākajā nākotnē.......

Atbildēt

Ha!

09.05.2017. 06:58

Tapec ka Čakša pat čiks neprot.bet čik čik prot😊

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...