Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pilnīgas muļķības

18.10.2020. 20:11

»

covid

Precīzi uzrakstīts,ja neatslābtu arī covid recesijas fāzē,tad situācija būtu tagad Latvijā savādāka...


jo vīrusu nevar ierobežot ne ar ko! Tagad vnk, lai mentāli salauztu sabiedrības pretestību gaidāmām piespiedu vakcinācijām pret C19, vara demonstrē savu spēku terora veidā ar bezjēdzīgi lielu testēšanas uz C19 skaitu. Ja netestētu vispār, mirstības un sezonālā saslimstības statistika būtu tā pati. Lai palielinātu paniku un nostiprinātu valsts teroru, notiek masveida testēšana uz C19.

Atbildēt

Sasa

18.10.2020. 19:39

Pilnigs ku-kuu.......

Atbildēt

covid

18.10.2020. 17:30

Precīzi uzrakstīts,ja neatslābtu arī covid recesijas fāzē,tad situācija būtu tagad Latvijā savādāka.
Pie zemas izplatības laidām iekšā visus kaimiņus,kuri ar prieku izmantoja iespēju paceot,papusdienot,izklaidēties vēl mēnesi atpakaļ kopā ar Vatikānu drošajā valstī.Ievazāja zarazu,nemaz pašiem nebija jāceļo riņķī un apkārt.
Tad,kad man līda iekšelpās tuvāk klāt dažādas personas(teikšu kā ir,nekā personīga- pārsvarā nelatviski runājošie),tad uz aizrādījumu,ka 2m vēl neviens atcēlis nav,pretreakcija bija asa (izņemot vienu,kurš vēlāk pienāca pie mana galdiņa kafe un atvainojās). Visiem arī sacīju-drīz pienāks laiks,kad jūs nēsāsiet maskas atkal un būsiet priecīgi,ja pietiks dakteri,kas jūs ārstēs...
Patīkams pārsteigums Cenu Klubā Rencēnu ielā- apsargi stāv pretī ieejas durvīm un nelaiž nevienu veikalā tālāk,ja nav sejas maskas.Malači!
Visās maximās,rimi uc. visiem poh!

Atbildēt

palasot autora un komentāru murgojumus

18.10.2020. 16:27

»

Peec

komentiem redzams ka LV ir pilna ar debilikjiem


pietirskomas lapsukūts trakomāja visā spožumā, pirmsnosprāgšanas agonija pēdējā stadijā.

Atbildēt

Masu panika ar C19 tiek realizēta mākslīgi

18.10.2020. 15:47

»

jaajaa

https://www.bbc.com/news/world-asia-54504785


sagatavojot sabiedrību piespiedu vakcinācijai policijas klātbūtnē, ja cilvēks atteiksies. Tieši tāpat, kā policija var sodīt par masku nenēsāšanu.

Lētākās vakcīnas pret C19 cena ir 3-4 usd. Firma no ASV, kurai Tramps piešķīris 1.9 miljardus usd, jau juridiski nodrošinājusies pret atbildību par sekām, ko varētu radīt vakcīna. Vakcīnas izstrāde pamatota ar biznesa interesēm un “vēlēšanos palīdzēt” panikā ar C19 pandēmijā nonākušajām valstīm.

Jaunā Astrogen vakcīna radīta, nevis kā citas uz vīrusa bioloģiskās bāzes radot antivielas, bet lētā 3-4 usd vakcīna vakcinējot genētiski iejaucas un izmaina cilvēka šūnas tā, ka tām pašām jāizstrādā antivielas pret C19. Tā kā notiek iejaukšanās cilvēka genomā, to mākslīgi piespiedu kārtā rediģējot, tiek uzjaukta pati cilvēka genoma; pastāv riski, ka vakcīna ilgtermiņā ar imūnsistēmas pretreakciju var izsaukt saslimšanu ar vēzi, radīt neauglību vai citas slimības.

Bila Geitsa privātkapitāla un D.Trampa valsts budžeta finansētā vakcīnu ražotājfirma Astrogen šo vakcīnas izstrādi uzsāka pēc 2020. gada janvārī Davosā ir kā slepeni pieņemtā lēmuma par iedzīvotāju piespiedu vakcināciju. Šveice nekavējoties pieņēma likumu, kas aizliedz piespiedu iedzīvotāju vakcināciju. Dānijā pretošanās piespiedu vakcinācijai ir kriminalizēta.

Kāpēc Latvijas valdība ar Saeimu neizstrādā un neapstiprina likumu, kas aizliegtu pakļaut piespiedu vakcinācijai Latvijas iedzīvotājus?

Atbildēt

redzams

18.10.2020. 15:01

»

acīmredzot

Tevi vajag ietīt plēvē, lai nesmirdētu


https://www.bitchute.com/video/PzEfoIx3P2XW/

Atbildēt

perdelim

18.10.2020. 13:51

»

idiotam

Tev čips implantēts, kas tev pierē iededzina sarkanu zvaigzni, tiklīdz vīruss nokļūst organismā? Varbūt pirms iziešanas no mājas veic testu? Nē? Vīrusu izplatīt var arī nejūtot nekādus simptomus


tev laikam īlens izpūtējā ielauzts , jo nezini , ka vīrusi ir vienmēr un visur kā potenciāls , bet lohu mentālā destrukcija rada organismā situācijas (zaudē imunitāti)un kā sekas ir slimības. Līdzīgas stulbības rada līdzīgas sekas (slimības), kā organisma aizsargreakciju. Un mediķi cīnas ar sekām . Tāpēc , losi , velc mugurā kaut ūdenslīdēju tērpu ar visiem baloniem , tavs stulbums tevi neglābs !

Atbildēt

idiotam

18.10.2020. 13:06

»

pajoliņ

Veselam cilvēkam maska nav jānēsā , bet slimam ir un jāsēž mājās...


Tev čips implantēts, kas tev pierē iededzina sarkanu zvaigzni, tiklīdz vīruss nokļūst organismā? Varbūt pirms iziešanas no mājas veic testu? Nē? Vīrusu izplatīt var arī nejūtot nekādus simptomus.

Atbildēt

Ritvars

18.10.2020. 12:18

Jefiņš būtu labs pseidonīms, citādi visai dzimtai kauns!

Atbildēt

Ķīnieši vnk apturēja idiotisko testēšanu

18.10.2020. 12:18

»

jaajaa

...ķīniešiem ("zelta miljardam") vīrusa vairs nav, dzīve iet vecajās sliedēs, eksports kāpj triecientempos utt...un izdarīja viņi to bez vakcīnām, tikai ar stingriem ierobežojumiem..."jedem das seine


jo tā ir bezjēdzīga un dārga. Vīruss nav tik nāvējošs un nav pazudis. Kam imunsistēma vāja, tas nomirs no gripas, hepatītvīrusa, vai C19. Kāda atšķirība?

Bet mums pasniedz C19 infekciju kā “pasaules galu”, it kā cilvēki nekad nebūtu miruši arī no citām kaiēm vai vnk vecuma. Kam tas izdevīgi?

Atbildēt

milleri

18.10.2020. 12:17

»

millers

uzlieciet maskas krāniem,govsidioti


tavs sēdoša sunja augumiņš atļauj ievietoties naktstraukā ,līdz ar to esi imūns ,kamēr atrodies tur ...

Atbildēt

Tieši tā

18.10.2020. 11:05

»

Peec

komentiem redzams ka LV ir pilna ar debilikjiem


Vienreizlietojamas 3-slāņu maskas ar gumijas saitēm .50 gb.
Maskas nav paredzētas aizsardzības funkciju veikšanai un nav paredzētas lietošanai medicīniskiem mērķiem ,kā arī personām ar akūtiem elpceļu simptomiem.
Glabāt bērniem nepieejamā vietā.

Atbildēt

Peec

18.10.2020. 10:56

komentiem redzams ka LV ir pilna ar debilikjiem

Atbildēt

pajoliņ

18.10.2020. 10:17

»

fakts

Idiots jau spēj izlasīt tikai virsrakstu, bet ne rakstu...


Veselam cilvēkam maska nav jānēsā , bet slimam ir un jāsēž mājās.

“Nav pierādījumu, ka parastās sejas maskas veselu cilvēku spētu pasargāt no inficēšanās ar jebkura tipa vīrusu. Tieši pretēji – cilvēki, kas tās valkā, daudz biežāk mēdz pieskarties savai sejai, tādējādi arī palielinot inficēšanās risku,” paudis profesors.
Tā kā uzvelc sev virsū vēl kondonu un neklepo te savus apziņas parazītus ārā !

Atbildēt

jaajaa

18.10.2020. 10:04

...ķīniešiem ("zelta miljardam") vīrusa vairs nav, dzīve iet vecajās sliedēs, eksports kāpj triecientempos utt...un izdarīja viņi to bez vakcīnām, tikai ar stingriem ierobežojumiem..."jedem das seine"...:)

Atbildēt

Pasaules Bankas diversanti

18.10.2020. 09:13

Diversantiem pret valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

Uzliec masku

18.10.2020. 09:05

»

lauķis

Rokas jau var mazgāt,tik un tā daudziem tās ir netīras


un turi muti ciet!

Atbildēt

lauķis

18.10.2020. 07:47

»

autor

mazgā rokas,turi muti,sēdi mājās


Rokas jau var mazgāt,tik un tā daudziem tās ir netīras.
Nestāsti cilvēkiem kurp iet,viņi nesauks kas esi tu.

Atbildēt

millers

18.10.2020. 07:32

uzlieciet maskas krāniem,govsidioti

Atbildēt

Maskas iekšpusē vairojas vīrusi, baktērijas, stafilokoki

18.10.2020. 01:16

»

fakts

Idiots jau spēj izlasīt tikai virsrakstu, bet ne rakstu...


jo idiotiem brilles nav jānēsā - vīruss organismā nokļūst caur acīm! Infektologiem ir brilles, speciālas maskas un speciāls tērps! Tu esi pilnīgs idiots, ja tici valsts meliem.

Kad viņi pieņems Pasaules Bankas lēmumu, konstatējot, ka ekonomika sačakarēta, testus vairs neveiks un pasludinās, ka vīruss ir uzvarēts! Tas nekur nebūs pazudis tāpat kā visi vīrusi! Un tie, kuriem ar maskām, vakcīnām un bailēm būs sabeigta imunitāte, tie nomirs tāpat .. no “placebo efekta bailēm”! Tāds arī visvareno pasaules naudas valdnieku mērķis - atbrīvoties no nederīgiem idiotu miljardiem, tikām piemeklējot Latvijas Saeimai simts noderīgu idiotu!

Atbildēt

Jūtos patrisināts

17.10.2020. 23:21

Kad uzbrukusi nepazīstama ķibele par kuru nav skaidras informācijas, tad meklējam nozares speciālistu palīdzību, bet kad jāsakārto Latvijas likumdošana un kārtība ekonomikas jautājumos, tad paļaujamies uz bijušiem čekistiem un komunistiskās partijas biedriem vai pat viņu otpriskiem.

Atbildēt

fakts

17.10.2020. 23:11

»

vah,vah :)))

Ko nu darīs masku bizness ,ko ? Pasaulē mostas atbildīgi cilvēki ,tas iepriecina


Idiots jau spēj izlasīt tikai virsrakstu, bet ne rakstu!

Tāpat viņš piebildis, ka maskas ir efektīvas tikai tādos gadījumos, kad cilvēks jau ir slims ar gripu vai jauno vīrusu “Covid-19”, jo tādā veidā iespējams pasargāt citus un neļaut saviem baciļiem izplatīties apkārtējā vidē.

TIEŠI TĀPĒC ARĪ MASKAS JĀNĒSĀ!!!

Atbildēt

acīmredzams

17.10.2020. 23:07

Pietiek izlasīt pirmo teikumu, lai saprastu, ka autors ir pilnīgs nejēga, kurš pat nespēj atšķirt kopējo inficēto skaitu no dienas laikā atklāto inficēto skaita.

Atbildēt

Viedais Manels

17.10.2020. 23:06

Kam interesē nevis par sorosistu kapiķi pirkta antiņa, bet cienījamu un profesionālu Eiropas mediķu viedoklis, lasiet šo: https://docs4opendebate.be/ru/open-letter/

Atbildēt

Viedais Manels

17.10.2020. 22:42

Ja redzat rakstā vārdus Ķīnas vīruss, tad ziniet - tā ir propaganda, nevis analītika un piesārņot savas smadzenes ar vai ap šo tekstu nav vērts.

Atbildēt

lasītājs

17.10.2020. 22:18

Skribentiņ,uzliec divas maskas un paklusē.Pietiek!

Atbildēt

Praktiskā un teorētiskā

17.10.2020. 22:13

»

Raksts ir kārtējais valsts pasūtījums?

raktiskā un teorētiskā nozīme...


infektoloģijas nozīme.

Atbildēt

Raksts ir kārtējais valsts pasūtījums?

17.10.2020. 22:11

raktiskā un teorētiskā nozīme

Infektoloģija ir medicīnas specialitāte, kas saistīta ar dažādu infekcijas slimību diagnostiku un ārstēšanu. Infektoloģija ir cieši saistīta ar epidemioloģiju, kas galvenokārt nodarbojas ar infekcijas slimību novērošanu un kontroli. Daļā valstu infektoloģija ir atsevišķa specialitāte, bet citās valstīs tā ir internās medicīnas apakšnozare.

Pēdējā laika pētījumi atzīst, ka visas pasaules infektoloģijas zinātne nebija gatava Covid- 19 “pandēmijai”, kas radīta mākslīgi notiekošā “pasaules kiberkara apstākļos”.

Tomēr, neskatoties uz to, ka visas valstis, ko skar C19, neatrodas vienā vietā uz zemeslodes, bet ir pakļautas dažādiem gadalaiku un meteroloģiskiem apstākļiem, informāciju par C19 inficēto, izveseļojušos, mirušo statistiku izplata viens informācijas centrs. Apskatāmā statistika parāda, ka statistika par visām valstīm ir tāda, it kā visas valstis atrastos vienā vietā uz zemeslodes, kas rada pamatotas šaubas par statistikas datu ticamību.

Infektoloģijā vīrusu izplatīšanās ciklus no Jūlija Cēzara laikiem aprēķina, sākot ar janvāri.

Pēdējo laiku alternatīvā metode infektoloģijā vīrusu izplatīšanās ciklus skaita no dienas vai mēneša, kad Saule atrodas vistuvāk Zemei konkrētā valstī vai teritorijā. Tā mūsu apstākļos šo ciklu skaita no 22. jūnija vai jūnija mēneša. Ņemot vērā šo metodi, katru gadu, arī līdz C19 izplatībai, ir novēroti stabili trīs baciļu, stafilkoku, streptokoku, vīrusu (vīrusi sastāda vien piekto daļu no infekcijām, bet C19 no visiem vīrusiem sastāda vien 10 procentus) aktivizēšanās četri viļņi. Pirmais ir visvājākais, kas beidzies- (jūnijs, jūlijs, augusts), šobrīd esam otrajā (septembris, oktobris, novembris), kad infekciju - baktēriju, koku, vīrusu infekcijas ir pīķa stāvoklī, šobrīd jau ar pīķa atslābumu. Tāpēc arī ar C19 inficēto tik daudz. Ja neveiktu testus, tik ievrērojams skats nebūtu reģistrēts un nebūtu vietas mākslīgi radītai panikai, kuras mērķis ir ekonomiku sagraušana. Testus uz citiem vīrusiem taču neveic! Vai nav nedaudz dīvaini? Un LV iebiedēšanas terora nebūtu, jo cilvēki vienmēr miruši un mirst arī bez C19 infekcijas.

Mūsu valsts informācijas avoti līdz ar to jau pavisam maldinoši apgalvo, ka esam otrajā C19 izplatības vilnī tādā nozīmē, ka šis otrs vilnis arī ilgšot līdz 2021. gada jūnijam, par pirmo vilni uzskatot periodu no 2019. gada oktobra līdz 2020. gada jūnijam. Valsts iedzīvotājus nepamatoti biedē un terorizē, izmantojot likuma spēku.

Kopš C19 izplatības ir radīta jauna zinātne psihoimunoloģija. Zinātne pēta stresa - baiļu, valsts terora, cilvēka noskaņojuma, depresijas ietekmi uz cilvēka imūno sistēmu un pētījumi pierāda, ka valstis, ar likumu publiskās vietās uzliekot pienākumu nēsāt maskas, sodot ar naudas sodiem par prasību neievērošanu, tostarp izsēdinot no sabiedriskajiem transporta līdzekļiem, grauj vispārējo kolektīvo un atsevišķi katras personas imūnsistēmu, sabiedrību mērķtiecīgi un apzināti pakļaujot sabiedrības vispārējās veselības novājināšanai.

Mūsdienās infektologi visbiežāk slimnīcas apstākļos ir konsultanti un palīdz citu specialitāšu ārstiem sarežģītu infekciju gadījumos, kuras saistītas ar citām slimībām. Daļa infektologu strādā arī ambulatorajās iestādēs, kur ārstē un novēro hronisko infekciju pacientus, piemēram, HIV/AIDS un hronisku vīrushepatītu gadījumus.

Atbildēt

vah,vah :)))

17.10.2020. 22:10

Ko nu darīs masku bizness ,ko ? Pasaulē mostas atbildīgi cilvēki ,tas iepriecina !
https://jauns.lv/raksts/par-veselibu/374053-asv-medicinas-eksperts-uzsver-sejas-maskas-no-koronavirusa-nepasargas-tas-tiesi-var-palielinat-risku-inficeties

Atbildēt

autorim

17.10.2020. 21:40

Tev nav nojēgas par to, ko tu tur centies pateikt. Katrā ziņā tu pats esi inficēts jau psihes līmenī. Tu zini , ka visas saslimšanas sākas galviņā?Tātad imunitāte ir atkarīga no domāšanas kvalitātes Un,protams , pārliecības par kaut ko.Staipi maskas , vai pamperus ,tas viss ir pupu mizas.
https://docs4opendebate.be/ru/open-letter/

Atbildēt

Mx

17.10.2020. 21:29

Globālais totalitārisms sākas ar lupatu uzpurņiem...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

FotoLai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums rudenī visā Eiropā un citur pasaulē ir otrais vilnis vai pirmā viļņa turpinājums, pēc mierīgas vasaras atkal kāpj inficēto un saslimušo skaits, un valstis spiestas atgriezties pie ierobežojumiem. Kumulatīvā 14 dienu incidence uz 100 tūkstošiem iedzīvotājiem Eiropā 25.oktobrī zem rādītāja 100 bija vien 5 valstīs, Latviju ieskaitot. Vidējais ES/EEZ un UK rādītājs – 249,8 (23.10.).
Lasīt visu...

21

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

FotoIedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu kaķi. Pēkšņi aiz sienas sākas neganta bļaušana, trauku sišana, jūs satraukts izskrienat un zvanāt pie durvīm - kas lēcies? Durvis atver kāda samiegojusies seja un norūc - ko jūs te meklējat, esat no policijas? Ar laiku pie šiem trokšņiem jūs pierodat un cenšaties nepievērst uzmanību, jo tur taču dzīvo histēriski kaimiņi.
Lasīt visu...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

12

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

FotoNesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas saistīti ar Covid19. Citiem vārdiem sakot, Toms uzsāka nodarboties ar ļoti ienesīgu un šodien ļoti populāru darbību - baznīcas vajāšanu.
Lasīt visu...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...