Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pilnīgas muļķības

18.10.2020. 19:11

»

covid

Precīzi uzrakstīts,ja neatslābtu arī covid recesijas fāzē,tad situācija būtu tagad Latvijā savādāka...


jo vīrusu nevar ierobežot ne ar ko! Tagad vnk, lai mentāli salauztu sabiedrības pretestību gaidāmām piespiedu vakcinācijām pret C19, vara demonstrē savu spēku terora veidā ar bezjēdzīgi lielu testēšanas uz C19 skaitu. Ja netestētu vispār, mirstības un sezonālā saslimstības statistika būtu tā pati. Lai palielinātu paniku un nostiprinātu valsts teroru, notiek masveida testēšana uz C19.

Atbildēt

Sasa

18.10.2020. 18:39

Pilnigs ku-kuu.......

Atbildēt

covid

18.10.2020. 16:30

Precīzi uzrakstīts,ja neatslābtu arī covid recesijas fāzē,tad situācija būtu tagad Latvijā savādāka.
Pie zemas izplatības laidām iekšā visus kaimiņus,kuri ar prieku izmantoja iespēju paceot,papusdienot,izklaidēties vēl mēnesi atpakaļ kopā ar Vatikānu drošajā valstī.Ievazāja zarazu,nemaz pašiem nebija jāceļo riņķī un apkārt.
Tad,kad man līda iekšelpās tuvāk klāt dažādas personas(teikšu kā ir,nekā personīga- pārsvarā nelatviski runājošie),tad uz aizrādījumu,ka 2m vēl neviens atcēlis nav,pretreakcija bija asa (izņemot vienu,kurš vēlāk pienāca pie mana galdiņa kafe un atvainojās). Visiem arī sacīju-drīz pienāks laiks,kad jūs nēsāsiet maskas atkal un būsiet priecīgi,ja pietiks dakteri,kas jūs ārstēs...
Patīkams pārsteigums Cenu Klubā Rencēnu ielā- apsargi stāv pretī ieejas durvīm un nelaiž nevienu veikalā tālāk,ja nav sejas maskas.Malači!
Visās maximās,rimi uc. visiem poh!

Atbildēt

Atkal muļķis

18.10.2020. 16:24

»


pieķēzījis komentārus.

Atbildēt

Masu panika ar C19 tiek realizēta mākslīgi

18.10.2020. 14:47

»

jaajaa

https://www.bbc.com/news/world-asia-54504785


sagatavojot sabiedrību piespiedu vakcinācijai policijas klātbūtnē, ja cilvēks atteiksies. Tieši tāpat, kā policija var sodīt par masku nenēsāšanu.

Lētākās vakcīnas pret C19 cena ir 3-4 usd. Firma no ASV, kurai Tramps piešķīris 1.9 miljardus usd, jau juridiski nodrošinājusies pret atbildību par sekām, ko varētu radīt vakcīna. Vakcīnas izstrāde pamatota ar biznesa interesēm un “vēlēšanos palīdzēt” panikā ar C19 pandēmijā nonākušajām valstīm.

Jaunā Astrogen vakcīna radīta, nevis kā citas uz vīrusa bioloģiskās bāzes radot antivielas, bet lētā 3-4 usd vakcīna vakcinējot genētiski iejaucas un izmaina cilvēka šūnas tā, ka tām pašām jāizstrādā antivielas pret C19. Tā kā notiek iejaukšanās cilvēka genomā, to mākslīgi piespiedu kārtā rediģējot, tiek uzjaukta pati cilvēka genoma; pastāv riski, ka vakcīna ilgtermiņā ar imūnsistēmas pretreakciju var izsaukt saslimšanu ar vēzi, radīt neauglību vai citas slimības.

Bila Geitsa privātkapitāla un D.Trampa valsts budžeta finansētā vakcīnu ražotājfirma Astrogen šo vakcīnas izstrādi uzsāka pēc 2020. gada janvārī Davosā ir kā slepeni pieņemtā lēmuma par iedzīvotāju piespiedu vakcināciju. Šveice nekavējoties pieņēma likumu, kas aizliedz piespiedu iedzīvotāju vakcināciju. Dānijā pretošanās piespiedu vakcinācijai ir kriminalizēta.

Kāpēc Latvijas valdība ar Saeimu neizstrādā un neapstiprina likumu, kas aizliegtu pakļaut piespiedu vakcinācijai Latvijas iedzīvotājus?

Atbildēt

redzams

18.10.2020. 14:01

»

acīmredzot

Tevi vajag ietīt plēvē, lai nesmirdētu


https://www.bitchute.com/video/PzEfoIx3P2XW/

Atbildēt

perdelim

18.10.2020. 12:51

»

idiotam

Tev čips implantēts, kas tev pierē iededzina sarkanu zvaigzni, tiklīdz vīruss nokļūst organismā? Varbūt pirms iziešanas no mājas veic testu? Nē? Vīrusu izplatīt var arī nejūtot nekādus simptomus


tev laikam īlens izpūtējā ielauzts , jo nezini , ka vīrusi ir vienmēr un visur kā potenciāls , bet lohu mentālā destrukcija rada organismā situācijas (zaudē imunitāti)un kā sekas ir slimības. Līdzīgas stulbības rada līdzīgas sekas (slimības), kā organisma aizsargreakciju. Un mediķi cīnas ar sekām . Tāpēc , losi , velc mugurā kaut ūdenslīdēju tērpu ar visiem baloniem , tavs stulbums tevi neglābs !

Atbildēt

idiotam

18.10.2020. 12:06

»

pajoliņ

Veselam cilvēkam maska nav jānēsā , bet slimam ir un jāsēž mājās...


Tev čips implantēts, kas tev pierē iededzina sarkanu zvaigzni, tiklīdz vīruss nokļūst organismā? Varbūt pirms iziešanas no mājas veic testu? Nē? Vīrusu izplatīt var arī nejūtot nekādus simptomus.

Atbildēt

Ritvars

18.10.2020. 11:18

Jefiņš būtu labs pseidonīms, citādi visai dzimtai kauns!

Atbildēt

Ķīnieši vnk apturēja idiotisko testēšanu

18.10.2020. 11:18

»

jaajaa

...ķīniešiem ("zelta miljardam") vīrusa vairs nav, dzīve iet vecajās sliedēs, eksports kāpj triecientempos utt...un izdarīja viņi to bez vakcīnām, tikai ar stingriem ierobežojumiem..."jedem das seine


jo tā ir bezjēdzīga un dārga. Vīruss nav tik nāvējošs un nav pazudis. Kam imunsistēma vāja, tas nomirs no gripas, hepatītvīrusa, vai C19. Kāda atšķirība?

Bet mums pasniedz C19 infekciju kā “pasaules galu”, it kā cilvēki nekad nebūtu miruši arī no citām kaiēm vai vnk vecuma. Kam tas izdevīgi?

Atbildēt

milleri

18.10.2020. 11:17

»

millers

uzlieciet maskas krāniem,govsidioti


tavs sēdoša sunja augumiņš atļauj ievietoties naktstraukā ,līdz ar to esi imūns ,kamēr atrodies tur ...

Atbildēt

Tieši tā

18.10.2020. 10:05

»

Peec

komentiem redzams ka LV ir pilna ar debilikjiem


Vienreizlietojamas 3-slāņu maskas ar gumijas saitēm .50 gb.
Maskas nav paredzētas aizsardzības funkciju veikšanai un nav paredzētas lietošanai medicīniskiem mērķiem ,kā arī personām ar akūtiem elpceļu simptomiem.
Glabāt bērniem nepieejamā vietā.

Atbildēt

Peec

18.10.2020. 09:56

komentiem redzams ka LV ir pilna ar debilikjiem

Atbildēt

pajoliņ

18.10.2020. 09:17

»

fakts

Idiots jau spēj izlasīt tikai virsrakstu, bet ne rakstu...


Veselam cilvēkam maska nav jānēsā , bet slimam ir un jāsēž mājās.

“Nav pierādījumu, ka parastās sejas maskas veselu cilvēku spētu pasargāt no inficēšanās ar jebkura tipa vīrusu. Tieši pretēji – cilvēki, kas tās valkā, daudz biežāk mēdz pieskarties savai sejai, tādējādi arī palielinot inficēšanās risku,” paudis profesors.
Tā kā uzvelc sev virsū vēl kondonu un neklepo te savus apziņas parazītus ārā !

Atbildēt

jaajaa

18.10.2020. 09:04

...ķīniešiem ("zelta miljardam") vīrusa vairs nav, dzīve iet vecajās sliedēs, eksports kāpj triecientempos utt...un izdarīja viņi to bez vakcīnām, tikai ar stingriem ierobežojumiem..."jedem das seine"...:)

Atbildēt

Pasaules Bankas diversanti

18.10.2020. 08:13

Diversantiem pret valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

Uzliec masku

18.10.2020. 08:05

»

lauķis

Rokas jau var mazgāt,tik un tā daudziem tās ir netīras


un turi muti ciet!

Atbildēt

lauķis

18.10.2020. 06:47

»

autor

mazgā rokas,turi muti,sēdi mājās


Rokas jau var mazgāt,tik un tā daudziem tās ir netīras.
Nestāsti cilvēkiem kurp iet,viņi nesauks kas esi tu.

Atbildēt

millers

18.10.2020. 06:32

uzlieciet maskas krāniem,govsidioti

Atbildēt

Maskas iekšpusē vairojas vīrusi, baktērijas, stafilokoki

18.10.2020. 00:16

»

fakts

Idiots jau spēj izlasīt tikai virsrakstu, bet ne rakstu...


jo idiotiem brilles nav jānēsā - vīruss organismā nokļūst caur acīm! Infektologiem ir brilles, speciālas maskas un speciāls tērps! Tu esi pilnīgs idiots, ja tici valsts meliem.

Kad viņi pieņems Pasaules Bankas lēmumu, konstatējot, ka ekonomika sačakarēta, testus vairs neveiks un pasludinās, ka vīruss ir uzvarēts! Tas nekur nebūs pazudis tāpat kā visi vīrusi! Un tie, kuriem ar maskām, vakcīnām un bailēm būs sabeigta imunitāte, tie nomirs tāpat .. no “placebo efekta bailēm”! Tāds arī visvareno pasaules naudas valdnieku mērķis - atbrīvoties no nederīgiem idiotu miljardiem, tikām piemeklējot Latvijas Saeimai simts noderīgu idiotu!

Atbildēt

tieši tā

17.10.2020. 22:43

»


.

Atbildēt

Jūtos patrisināts

17.10.2020. 22:21

Kad uzbrukusi nepazīstama ķibele par kuru nav skaidras informācijas, tad meklējam nozares speciālistu palīdzību, bet kad jāsakārto Latvijas likumdošana un kārtība ekonomikas jautājumos, tad paļaujamies uz bijušiem čekistiem un komunistiskās partijas biedriem vai pat viņu otpriskiem.

Atbildēt

fakts

17.10.2020. 22:11

»

vah,vah :)))

Ko nu darīs masku bizness ,ko ? Pasaulē mostas atbildīgi cilvēki ,tas iepriecina


Idiots jau spēj izlasīt tikai virsrakstu, bet ne rakstu!

Tāpat viņš piebildis, ka maskas ir efektīvas tikai tādos gadījumos, kad cilvēks jau ir slims ar gripu vai jauno vīrusu “Covid-19”, jo tādā veidā iespējams pasargāt citus un neļaut saviem baciļiem izplatīties apkārtējā vidē.

TIEŠI TĀPĒC ARĪ MASKAS JĀNĒSĀ!!!

Atbildēt

acīmredzams

17.10.2020. 22:07

Pietiek izlasīt pirmo teikumu, lai saprastu, ka autors ir pilnīgs nejēga, kurš pat nespēj atšķirt kopējo inficēto skaitu no dienas laikā atklāto inficēto skaita.

Atbildēt

lasītājs

17.10.2020. 21:18

Skribentiņ,uzliec divas maskas un paklusē.Pietiek!

Atbildēt

Praktiskā un teorētiskā

17.10.2020. 21:13

»

Raksts ir kārtējais valsts pasūtījums?

raktiskā un teorētiskā nozīme...


infektoloģijas nozīme.

Atbildēt

Raksts ir kārtējais valsts pasūtījums?

17.10.2020. 21:11

raktiskā un teorētiskā nozīme

Infektoloģija ir medicīnas specialitāte, kas saistīta ar dažādu infekcijas slimību diagnostiku un ārstēšanu. Infektoloģija ir cieši saistīta ar epidemioloģiju, kas galvenokārt nodarbojas ar infekcijas slimību novērošanu un kontroli. Daļā valstu infektoloģija ir atsevišķa specialitāte, bet citās valstīs tā ir internās medicīnas apakšnozare.

Pēdējā laika pētījumi atzīst, ka visas pasaules infektoloģijas zinātne nebija gatava Covid- 19 “pandēmijai”, kas radīta mākslīgi notiekošā “pasaules kiberkara apstākļos”.

Tomēr, neskatoties uz to, ka visas valstis, ko skar C19, neatrodas vienā vietā uz zemeslodes, bet ir pakļautas dažādiem gadalaiku un meteroloģiskiem apstākļiem, informāciju par C19 inficēto, izveseļojušos, mirušo statistiku izplata viens informācijas centrs. Apskatāmā statistika parāda, ka statistika par visām valstīm ir tāda, it kā visas valstis atrastos vienā vietā uz zemeslodes, kas rada pamatotas šaubas par statistikas datu ticamību.

Infektoloģijā vīrusu izplatīšanās ciklus no Jūlija Cēzara laikiem aprēķina, sākot ar janvāri.

Pēdējo laiku alternatīvā metode infektoloģijā vīrusu izplatīšanās ciklus skaita no dienas vai mēneša, kad Saule atrodas vistuvāk Zemei konkrētā valstī vai teritorijā. Tā mūsu apstākļos šo ciklu skaita no 22. jūnija vai jūnija mēneša. Ņemot vērā šo metodi, katru gadu, arī līdz C19 izplatībai, ir novēroti stabili trīs baciļu, stafilkoku, streptokoku, vīrusu (vīrusi sastāda vien piekto daļu no infekcijām, bet C19 no visiem vīrusiem sastāda vien 10 procentus) aktivizēšanās četri viļņi. Pirmais ir visvājākais, kas beidzies- (jūnijs, jūlijs, augusts), šobrīd esam otrajā (septembris, oktobris, novembris), kad infekciju - baktēriju, koku, vīrusu infekcijas ir pīķa stāvoklī, šobrīd jau ar pīķa atslābumu. Tāpēc arī ar C19 inficēto tik daudz. Ja neveiktu testus, tik ievrērojams skats nebūtu reģistrēts un nebūtu vietas mākslīgi radītai panikai, kuras mērķis ir ekonomiku sagraušana. Testus uz citiem vīrusiem taču neveic! Vai nav nedaudz dīvaini? Un LV iebiedēšanas terora nebūtu, jo cilvēki vienmēr miruši un mirst arī bez C19 infekcijas.

Mūsu valsts informācijas avoti līdz ar to jau pavisam maldinoši apgalvo, ka esam otrajā C19 izplatības vilnī tādā nozīmē, ka šis otrs vilnis arī ilgšot līdz 2021. gada jūnijam, par pirmo vilni uzskatot periodu no 2019. gada oktobra līdz 2020. gada jūnijam. Valsts iedzīvotājus nepamatoti biedē un terorizē, izmantojot likuma spēku.

Kopš C19 izplatības ir radīta jauna zinātne psihoimunoloģija. Zinātne pēta stresa - baiļu, valsts terora, cilvēka noskaņojuma, depresijas ietekmi uz cilvēka imūno sistēmu un pētījumi pierāda, ka valstis, ar likumu publiskās vietās uzliekot pienākumu nēsāt maskas, sodot ar naudas sodiem par prasību neievērošanu, tostarp izsēdinot no sabiedriskajiem transporta līdzekļiem, grauj vispārējo kolektīvo un atsevišķi katras personas imūnsistēmu, sabiedrību mērķtiecīgi un apzināti pakļaujot sabiedrības vispārējās veselības novājināšanai.

Mūsdienās infektologi visbiežāk slimnīcas apstākļos ir konsultanti un palīdz citu specialitāšu ārstiem sarežģītu infekciju gadījumos, kuras saistītas ar citām slimībām. Daļa infektologu strādā arī ambulatorajās iestādēs, kur ārstē un novēro hronisko infekciju pacientus, piemēram, HIV/AIDS un hronisku vīrushepatītu gadījumus.

Atbildēt

vah,vah :)))

17.10.2020. 21:10

Ko nu darīs masku bizness ,ko ? Pasaulē mostas atbildīgi cilvēki ,tas iepriecina !
https://jauns.lv/raksts/par-veselibu/374053-asv-medicinas-eksperts-uzsver-sejas-maskas-no-koronavirusa-nepasargas-tas-tiesi-var-palielinat-risku-inficeties

Atbildēt

autorim

17.10.2020. 20:40

Tev nav nojēgas par to, ko tu tur centies pateikt. Katrā ziņā tu pats esi inficēts jau psihes līmenī. Tu zini , ka visas saslimšanas sākas galviņā?Tātad imunitāte ir atkarīga no domāšanas kvalitātes Un,protams , pārliecības par kaut ko.Staipi maskas , vai pamperus ,tas viss ir pupu mizas.
https://docs4opendebate.be/ru/open-letter/

Atbildēt

Mx

17.10.2020. 20:29

Globālais totalitārisms sākas ar lupatu uzpurņiem...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...