Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

!

28.10.2021. 00:44

»

Vietējais

Esmu antivakseris, un pagaidām nesaprotu - ar ko tad es apdraudu citus? Vaksētie arī pārnes covid, saslimst! Nevaksētie tieši tāpat. Es arī varu trāpīties gan vienās, gan otrās rindās. Un KAS...


Tas ka nesaproti, nav brīnums. Antivakseri ar saprātīgumu neizceļās. Paskaidrošu. 90% intensīvās terapijas gultas aizņem civēki, kuri nav vakcinēti un guļ tur dažreiz nedēļām. Cilvēki, kuru slimības nevar ierobežot ar poti, nevar saņemt medicīnisko palīdzību.

Atbildēt

man šķiet

27.10.2021. 22:38

postpadomju mantojumu saņems mūsu mazbērni, kad viņiem būs jāatmaksā parādi.

Atbildēt

Žulis

27.10.2021. 22:33

Nesaprotu, kāds tai tautas nopotēšanai ir sakars ar kaut kādu mantojumu no "padomju laikiem", kas beigušies pirms 30 gadiem. Postpadomju mantojums vispār ir kaut kas fantastisks, jo tie postpadomju laiki jau ir šodiena. Tad kāds šodien var būt šodienas mantojums? Izskatās ka tie nopotētie ir galīgi zaudējuši spriestspēju. Taču runas spējas gan viņiem ir saglabājušās.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

27.10.2021. 22:08

»

Shmālavas shmurētājs

Tad tu piekrīti, tam ka Latvijas eirointegrācija ir izgāzusies. Tad tu piekrīti, tam ka Latvijas stratēģiskie partneri Vašingtonā un Briselē ielaiž biksēs. Tad tu piekrīti, tam ka Krievija ir apspēlējusi gan Ameriku, gan ES. Un visa tā rezultātā tu piekrīti, tam ka esi garīgi atpalicis deģenerāts...


Kādēļ lai kaut kā īpaši piekrītu tam ko redzu un zinu, lai gan pie cilvēkiem to nesauc par apspēlēšanu, bet par piemānīšanu, uzdodoties par tādiem, kas patiesībā nebijāt un arī neesat. Ar to domājot kgb un komunistus, civilokupantus un militāros okupantus, kas pieņēma no augstāk minētajiem Latvijas pilsonību, bet palika uzticīgi savai sapņu impērijai. To visu kopā sauc par nodevību, lai gan pareizāk ir saukt par 5 kolonu, kas nozīmē iefiltrējušies ienaidnieki, nogalināto latviešu vietā un atraduši šeit sabiedrotos starp vietējiem cilvēkiem. Kāda ir izeja no situācijas? Manuprāt piedot var tam kas kļūdās, piedot var nepieskaitāmiem, kuri nesaprot ko dara, bet ienaidniekus vienkārši likvidē, vai aiztriec no kurienes nākuši.
P.S.
Integrācija pati par sevi ir pavisam cilvēciska un saprotama lieta jebkuram normālam cilvēkam un nekad nav bijis kaut kā atsevišķi tas jāuzsver. Bet šo gadu laikā izvērstā un uzspēlētā integrēšana ir vistīrākais kremļa projekts, lai piespiestu postpadomju zemes neiebilst pret krievu okupantiem un 5 kolonnas klātesamību, tādā veidā nodrošinot kremļa kriminālās intereses aiz robežām.

Atbildēt

juciks jopciks

27.10.2021. 20:32

»

juciks

Raksts ir neloģiski interesants.Autors pasaka,ka ,,Briselieši" ir nelieši,bet viņu vakcīnas ir drošas


Ļoti labs un pareizs komentārs. Bet tekstā teikts, ka Brisele tikai pret trešās šķiras valstis izturas kā pret atkritumiem. "Pareizas" un "savējas" tautas Brisele nēsā uz rokām.

Atbildēt

juciks

27.10.2021. 20:21

Raksts ir neloģiski interesants.Autors pasaka,ka ,,Briselieši" ir nelieši,bet viņu vakcīnas ir drošas.
Ps.Noskurinos,kad iztēlojos kāda salvete es būtu bez padomju mantojuma. Ļoti dārgi par to samaksājām,kas nav piedodams,bet tas ir cits stāsts.

Atbildēt

volfs

27.10.2021. 20:18

»

O'Vasya

Ja kādā Latvijas daudzdzīvokļu mājas kāpņutelpā ir rodami suņa izkārnījumi, tad noteikti vainīgs ir V.V.Putins


Nē,nē,nekādā gadījumā nē!Vainīgais ir Obama!Viņš jau piecus gadus atpakāl piečurāja pusi Voroņežas liftus...

Atbildēt

Shmālavas shmurētājs

27.10.2021. 19:56

»

Tālavas taurētājs

Spriežot pēc vienīgā teikuma, esat intelektuālis ar augstāko izglītību. Man diemžēl tikai 8.klašu izglītība, par ko parūpējās okupācijas vara, ka nebiju gaidīts nevienā skolā, pat ne tehnikumā. Dzīvē visu bija jāsasniedz paša spēkiem un jāiztur bezgalīgā gremdēšana no malas. Tajā skaitā arī no tiesu...


Tad tu piekrīti, tam ka Latvijas eirointegrācija ir izgāzusies. Tad tu piekrīti, tam ka Latvijas stratēģiskie partneri Vašingtonā un Briselē ielaiž biksēs. Tad tu piekrīti, tam ka Krievija ir apspēlējusi gan Ameriku, gan ES. Un visa tā rezultātā tu piekrīti, tam ka esi garīgi atpalicis deģenerāts.

Atbildēt

he he

27.10.2021. 19:45

Viņš pats ir postpadomju mantojums. Joprojām nav integrējies Eiropeiskajā sabiedrībā.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

27.10.2021. 19:26

»

Shmālavas shmurētājs

Un šī ģēnija mutē acīmredzot Jāņa Dombravas pimpis iestrēgusi


Spriežot pēc vienīgā teikuma, esat intelektuālis ar augstāko izglītību. Man diemžēl tikai 8.klašu izglītība, par ko parūpējās okupācijas vara, ka nebiju gaidīts nevienā skolā, pat ne tehnikumā. Dzīvē visu bija jāsasniedz paša spēkiem un jāiztur bezgalīgā gremdēšana no malas. Tajā skaitā arī no tiesu sistēmas, jo nepiederēju pie kliķes un nedziedāju pa spalvai valdošajai komunistu sistēmai. Tā lūk.

Atbildēt

millers

27.10.2021. 19:05

puntul, aizej ,uzvelc kādu ziņģi stacijas tunelī,būs lielaka jēga,nekā no taviem murmuļojumiem

Atbildēt

Dieviete

27.10.2021. 18:58

»

Autor

Raksts ir labs , BET ,tikko tiku līdz vakcinācijāi , sapratu , kas esi par putnu! Mēsls esi


Tas ka pote (vakcīna) ir dievietes statusā nu ir visiem skaidrs. Pat neviens potēšanas pretinieks-politiķis, to neuzdrošinās apšaubīt, jo Dievietes esamības publiska apsaubīšana rezultējās Cimdara liktenī... Raksts, kā ar āmuru naglai tieši pa galvu!. Jo vairāk visādi Puņķuļiem līdzīgie apsaukāsies, jo straujāk pieaugs iespējamība Latvijā piedzīvot to, ko nesen rādīja tv-Puņķuļveidīgajiem nāksies bēgt, izmisīgi pieķeroties lidmašīnu šasijām... Zviedriem tādi mēsli nav vajadzīgi-tā ka laivas-jahtas variants atkrīt...

Atbildēt

Dr.Olds

27.10.2021. 18:53

»

O'Vasya

Ja kādā Latvijas daudzdzīvokļu mājas kāpņutelpā ir rodami suņa izkārnījumi, tad noteikti vainīgs ir V.V.Putins


Diemžēl jā, jo viņa vara turpina PSRS ekonomisko bēgļu un viņu pēcnācēju kopienas dzīvesstila un informācijas, kultūrtelpas uzturēšanu arī ārpus Krievijas.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

27.10.2021. 18:42

Nauris Puntulis nepamatoti saudzīgi nosauca Latvijā invazētos un Latvijai nepiederošos PSRS militāros okupantus ar pēcnācējiem un civilos okupantus ar pēcnācējiem, kam neizbēgami būs jāpamet pagaidu mītnes zeme Latvija. Bet okupācijai kalpojošos kolaborantus - pārkrievotos un viegli ietekmējamos mankurteļus, pārsvarā no nomenklatūras, būs vien jāizvērtē un jāpāraudzina pašiem uz vietas (ja vien nav krimināli grēki). Ņemot vērā šīs kategorijas milzīgo skaitu, tas nevar būt ne viegls, ne ātrs process, jo tie kas paaudzēm raduši parazitēt uz citu cilvēku darba augļiem, neparko negribēs sākt strādāt un uzņemties atbildību par padarīto. Viņi to vienkārši neprot, bet bandītiskā Krievija ar vieglas naudas iespējām ir viņu galvenais iemesls, šeit saglabāt krievijas pilsoņus un kremļa ietekmi, vienlaicīgi barojoties uz eiropas rēķina un pievērt acis uz bezsaimnieciskumu un resursu izpārdošanu. Nevar taču prasīt no cilvēciņiem saimniecisku rīcību un saimniecisku domāšanu, ja tie orientējas vienīgi modes lietās un uz izklaidēm . Dzīvs piemērs tam ir daudzinātais tūrisma bizness, kā aptrakuši nu tik būvēs un ciemosies, ne sēs ne pļaus, bet dzīvot grib lepni. Jā, to visu var izdarīt ar vieglu vai kriminālu naudu, bet tas nevar būt pamatienākums, turklāt reklamēts visas valsts mērogā. Latvijai vajadzīgs vispusīgi domājošs tautsaimnieks, kas vienlaicīgi spēj domāt par ražošanu un ikvienu Latvijas iedzīvotāju, arī par katru PSRS okupantu, jo jānodrošina tiem vispārējās cilvēktiesības un civilizēta Latvijas atstāšana, ievērojot Ženēvas Konvencijā noteikto kārtību.
Okupācija juridiski ir izbeigta, atliek izbeigt to faktiski, un tālāk jau viss ir Jūsu pašu rokās, godātie Latvijas pilsoņi un pilsoņu mantinieki.

Atbildēt

Raksts tiešām labs, piekrītu.

27.10.2021. 18:33

»

Autor

Raksts ir labs , BET ,tikko tiku līdz vakcinācijāi , sapratu , kas esi par putnu! Mēsls esi


Tu pats arī ne pēc rozēm smaržo, ja godīgi.

Atbildēt

O'Vasya

27.10.2021. 18:27

»

cik pārliecinoši izskaidrots, ka

krievi un Kremlis ir ļaunuma iemesls visām nelaimēm


Ja kādā Latvijas daudzdzīvokļu mājas kāpņutelpā ir rodami suņa izkārnījumi, tad noteikti vainīgs ir V.V.Putins :))))))

Atbildēt

Autor

27.10.2021. 18:26

Raksts ir labs , BET ,tikko tiku līdz vakcinācijāi , sapratu , kas esi par putnu! Mēsls esi!

Atbildēt

Dr.Olds

27.10.2021. 17:56

Latvijas mazais vakcinācijas apjoms un superdaudz C19 slimnieku intensīvajā terapijā skaidrojums ir pavisam vienkāršs-atšķirībā no valstīm, kur ir augsts vakcinēto cilvēku procents, Latvijā ir vislielākā vairāku paaudžu PSRS ekonomisko bēgļu kopiena, kas dzīvoja un dzīvo PSRS (Krievijas) informācijas un dzīvesstilā.

Atbildēt

Aksu

27.10.2021. 17:43

»

Vietējais

Esmu antivakseris, un pagaidām nesaprotu - ar ko tad es apdraudu citus? Vaksētie arī pārnes covid, saslimst! Nevaksētie tieši tāpat. Es arī varu trāpīties gan vienās, gan otrās rindās. Un KAS...


Nemīz ne nieka. Tuvākajās dienās Latvija būs ~60% vakcinēta, kā lielāka daļa Eiropas. Tad paskatīsimies, kādu naratīvu vilks kaujas vakseri. Kad jūs nevainīgi, Kariņš nevainīgs, vakcīna laba un Pavļuts, būs interesanti...

Atbildēt

Ivars

27.10.2021. 17:41

Liekat mierā PUNTULI viņš tik ļoti grib cīnīties ar PSRS mantojumu, ka viņam pat tajā laikā celtās ēkas smird pēc komunisma un būtu jānojauc,gan dzīvojamie rajoni un nedod dievs iedomāsies vēl nojaukt elektrostacijas uz Daugavas.

Atbildēt

Eho

27.10.2021. 17:40

Nē sliktā vakcinācija ir korupcijas un politrostitūcijas rezultāts. Kad vajadzeja iestaties par demokratiju un vēlēšanu caurspīdīgīgumu ASV - musu politfarizeji kluseja. Lūk arī redzam rezultāts.

PzS. Un pat ja teoretiski mums kovidmīts beidzas un visi novakcinējas - domajiet kaut kas mainīsies manos uzskatos pret Eiropas kultmarksistiskon savienību un tās vietvalziem/kangarēvičiem šeit? Jūs nu gan naivi...

Atbildēt

Dr.Olds

27.10.2021. 17:38

Nabaga dāņi, viņi taču 90% vakcinēti un PSRS nav dzīvojuši?!

Atbildēt

cik pārliecinoši izskaidrots, ka

27.10.2021. 17:27

krievi un Kremlis ir ļaunuma iemesls visām nelaimēm!!

Atbildēt

Vietējais

27.10.2021. 17:25

Esmu antivakseris, un pagaidām nesaprotu - ar ko tad es apdraudu citus? Vaksētie arī pārnes covid, saslimst! Nevaksētie tieši tāpat. Es arī varu trāpīties gan vienās, gan otrās rindās. Un KAS?
Kam tad ir sliktums, ja slimošu? Vai neslimošu, un nebūšu vaksēts? Pat, ja nomiršu!
Redz, ļoti slikti tagad skaitās, ka es, nevaksētais kādu nosacīti inficēšu, BET, ja vaksētais inficēs mani - tad tas gan ir okei?
Vai tā jāsaprot šī valsts kampaņa pret nevaksētajiem?
Un vēl šī brutālā piespiešanas kampaņa vaksēties! Jau tas vien rada vislielāko neuzticību šim pasākumam. Tas tikai norāda, ka valdoņiem vairs daudz laika nav, sāksies tas, ej nu tu sazini kas, tātad tas, kad VISI redzēs sekas šai vaksēšanās kampaņai, un tad vairs varētu nebūt neviena, kurš brīvprātīgi ies vakcēties. Tādēļ jāsteidzas, jāsteidzas par katru cenu!
Būtu priecīgs, ja prognoze nepiepildītos, bet pagaidām esmu pat pārliecināts, ka būs vēl sliktāk, sliktāk tiem, kuri ir izrādījušies aitas.

Atbildēt

asv kolonijas realitate

27.10.2021. 16:50

»

Dr.Olds

Viss garais sacerējums apstiprina Naura Puntuļa teikto, ka sliktā vakcinācijas līmeņa cēlonis ir postpadomju mantojums, kas līdz pat šai dienai liek spieķus valdību riteņos visā Austrumeiropā


asv kolonijas latvijas parvaldniekiem ir vienaldzigs aborigenu veselibas un finansialais stavoklis.tapec muld ka parasti par padomju mantojumu.

Atbildēt

Cyril

27.10.2021. 16:20

Kādi stulbeņi! Cik neizglītoti antropoīdi! Vārdi "postpadomju mantojums" nozīmē mantojumu pēc padomju laika; proti, pēc/postpadomju gados. Kā to var nesaprast latviešu auni! Ir padomju mantojums un ir pēcpadomju/postpadomju mantojums. Vai tas, stulbeņi, ir saprotams! Par to, kāds ir postpadomju mantojums, nav vērts atgādināt. Tas ir visai pasaulei zināms, ka postpadomju laikā Latvija ir Eiropā vistumšākā zeme, kurā sadeg un noslīkst visvairāk cilvēku. Labi zināms arī tas, ka latviešiem kultūras ministrs vienmēr ir bijis tumsonis. Citu ministru nav bijuši postpadomju 30 gados. Tiņģeres lakstīgala savu tumsonību jau ir izrādījis daudzkārt. Tikai postpadomju laikā var publiski tik aplami lietot jēdzienus, neņemt vērā, ka "post" ir salikteņa daļa "pēc...". Padomju laikā tāda tumsonība nebija iespējama publiskajā telpā.Tāda tumsonība zeļ tikai postpadomju laikā.

Atbildēt

ha-ha

27.10.2021. 16:05

Krievvalodïgais nav tautïba,bet noräda attieksmi pret valsts likumiem,kuru nevajag aicinät atbalstït.Tāpat ir radïts jauns epidėmijas izplatïšanas veids -ar sertifikātiem,jo sertifikāti nekädi nekave epidēmijas izplatïbu,tikai dod tiesïbas sertifikätu ïpašniekiem to izplatït tiesiski.

Atbildēt

Dr.Olds

27.10.2021. 15:52

Viss garais sacerējums apstiprina Naura Puntuļa teikto, ka sliktā vakcinācijas līmeņa cēlonis ir postpadomju mantojums, kas līdz pat šai dienai liek spieķus valdību riteņos visā Austrumeiropā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....