Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

TYT

28.07.2020. 12:56

Tieši to pašu var teikt par Ločmeles un Raudsepa "IR," Ēķa TV24 izjaunupošanu, REBaltica atdošanos Vienotības un drošībnieku manipulatoriem, utt

Atbildēt

Dollārs

28.07.2020. 12:21

La nelasu un ir galīgi vienalga ar ko nodarbojas kaut kāda nekvalitatīva lapele.
La atgādina rīgas santīmu utt līdzīgos post izdevumus.

Atbildēt

лис

28.07.2020. 09:05

»

Vispābā

Būtu ļoti smieklīgi, ja kāds aizbrauktu uz tiem Anduļēniem. Visi ērglienieši zina, ka tur ir viens nobrucis skurstenis un veca māja ar citiem īpašniekiem


Paldies par ideju. Tiešām vajadzētu aizbraukt un to lapsmāju apskatīt. Speciāli braukt tā kā par tālu, bet augustā vajag uz Madonu. Tas laikam nav sevišķi tālu, varētu līkumiņu izmest. Tikai jāatrod ''gali'' Ērgļos, lai nav ilgi jāmeklē un var parādīt.

Atbildēt

ekonomiskās vajadzības

28.07.2020. 08:31

..Šķēles koreša Ēķa bizness netieši vai pat ļoti tieši ir veicinājis „Attīstībai/PAR” iekļūšanu nu jau ne tikai Saeimā, bet arī Eiropas Parlamentā. Visi sevis cienīgi sazvērestību teoriju piekritēji dzeltenās krāsas vietā visdrīzāk tagad redzēs oranžus plankumus, no kuriem mazajā Latvijā ir grūti nokratīties, taču viens nu ir skaidrs – politiskās partijas, lai arī konkurentes, tāpat kā oligarhi var rast kopīgas intereses un bīdīt lietas viena otrai sev par labu. „Rīga TV24” ir izcils pierādījums tam, kā ar valsts līdzekļiem stutēts mediju bizness var sniegt pietiekami lielu artavu politisko partiju interešu realizēšanai.

Atbildēt

haha

28.07.2020. 07:50

Katrs jau par citiem spriež pēc sevis. Attiecīgi, Lapsa piedēvē LA to, ko pats dara!

Atbildēt

V tranzit

28.07.2020. 07:06

Olafs Berķis un viņa dēli pēdējos gados ir regulāri apvienībā “Attīstībai/Par!” ietilpstošās partijas “Latvijas attīstībai” ziedotāji. Tomēr “RīgaTV 24” vadība noraida bažas, ka tagad uzsāktā sadarbība ar AS “Latvijas Mediji” varētu ietekmēt kanāla redakcionālo neatkarību

Atbildēt

Nu, bet protams

28.07.2020. 05:46

Lapsa, cik raksti pret Valsts Prezidentu pie tevis pasha ir pasutiti no Kremla?

Atbildēt

un

27.07.2020. 20:03

»

Hihi

Izskatās, ciparus gan nevis Lapsa sacerējis, bet Berķa kunga apgādājamie kļavinski un stankēviči


Varētu padomāt, ka citiem izdevējiem rādītāji diži atšķiras, vai, ka Pietiek reklāmdevēji gāž apkārt.
P.S Ar reklāmdevēji nav domāti rakstu pasūtītāji.

Atbildēt

Lamata

27.07.2020. 18:48

Salīdzinot LA ar citu presi, nākas nožēlot, ka to abonēju. Vēl pusgadu būs jālasa šis nožēlojamais izdevums. Viens vienīgs solo, bez citu argumentētiem viedokļiem. Vai akcionāri atsakās no peļņas, vai nolēmuši to slēgt uz visiem laikiem un izveidot ko interesantāku LA vietā ?

Atbildēt

kopš

27.07.2020. 18:31

Kopš Berķis, visiem Antonevičiem, Libekām un Rasām astes luncinot, izmeta Voldemāru Krustiņu, tā avīze iet uz galu.

Atbildēt

:D

27.07.2020. 17:30

»

fakts

Avīzēm lasītāji ir vienaldzīgi,avīzēm vajadzīga nauda,un tie nav tie graši ko dod avīzes pircēji,tā ka rakstīt partijnieku apmaksātos melus ir izdevīgi


dažām lauķenes pielikumu ķērstām jau samazinātas algas, tagad grauž martinsona & ēķa mizas

Atbildēt

priecē,

27.07.2020. 17:16

ka Latvijas izzadzēju ruporim iet arvien sliktāk

Atbildēt

Komunistiskais līdzskrējējs

27.07.2020. 16:00

Jānis Reirs ir genocīda atbastītājs pret latviešu tautu. Viņam nav vietas Latvijā kā vien citur, kā sēžot ilgus gadus Rīgas Centrālcietumā.

Jānis Reirs ir ņēmis kukuļus, ienīdis invalīdus, lobējis tabakas firmas par honorāru, bet pats savu ģimeni audzē Amerikā, jo Latvijai viņš netic.

Jānis Reirs ir finansiālā terora atbalstītājs un veicinātājs. Viņa vieta ir cietumā kopā ar visu svītu, kura Latvijas tautu uzskata par slaucamu govi.

Atbildēt

Skaidrs

27.07.2020. 15:34

»

vispār

jau būtu bijis forši,ja LA avīze pēc lapsas lūguma uzaicināt arī viņu uz interviju par grāmatu viltvardis būtu Lapsas kungu uzaicinājuši.Jo tad Lapsas kungs varētu atspēkot Levita atbildes(ataisnojumus).Bet tagat nekā un tas nav godīgi


Nu, no lapsas tak Latvijas avīzes antonevičiem un libekā nekāds grants vai projektiņš neatleks. Tā ka lapsa viņiem ir pilnīgi neperspektīvs. Bet libeku, lūk, pateicībā par labo interviju pat pa Jūrmalas rezidenci pastaigināja.

Atbildēt

vispār

27.07.2020. 15:02

»

kasiko

Lato, apvainojies uz LA par Levita interviju un nolēmi kost kājā


jau būtu bijis forši,ja LA avīze pēc lapsas lūguma uzaicināt arī viņu uz interviju par grāmatu viltvardis būtu Lapsas kungu uzaicinājuši.Jo tad Lapsas kungs varētu atspēkot Levita atbildes(ataisnojumus).Bet tagat nekā un tas nav godīgi.

Atbildēt

aha

27.07.2020. 14:54

Viss normaļno, zaudējumi tik po balansu, tovarišķi...

Atbildēt

лис

27.07.2020. 14:33

»

kasiko

Lato, apvainojies uz LA par Levita interviju un nolēmi kost kājā


Pareizi Lapsa (atvainojiet-pietiek lasītājs) saka: bads nav brālis. Tāpēc jau arī ļis raksta par jebkuru jebko. Jo ēst gribās un kaut kādi tur anduļēni arī jāceļ. Vai tā krievu nauda par Levita grāmatu, vai par kādu 'avīzi'vai 'žurnālu', vienalga. Ja labi samaksās, rakstīs arī dzeju, lugas un nebrīnīšos ja sāks arī apzīmēt sienas, sētas un tiltu balstus. Galvenais ka maksā.

Atbildēt

fakts

27.07.2020. 14:25

»

Q

Ja avīze neieņems no partijām neatkarīgu lomu, tā kļūstot par valdības melu un liekuļu pakalpiņu zaudēs arvien vairāk savu atbalstītāju


Avīzēm lasītāji ir vienaldzīgi,avīzēm vajadzīga nauda,un tie nav tie graši ko dod avīzes pircēji,tā ka rakstīt partijnieku apmaksātos melus ir izdevīgi.

Atbildēt

kasiko

27.07.2020. 14:23

Lato, apvainojies uz LA par Levita interviju un nolēmi kost kājā?

Atbildēt

Hihi

27.07.2020. 14:12

»

nevajag muldēt

Kāds pietiek lasītājs? Lapsa visā savā košumā. Pēc smakas var pateikt


Izskatās, ciparus gan nevis Lapsa sacerējis, bet Berķa kunga apgādājamie kļavinski un stankēviči.

Atbildēt

ingus tuns

27.07.2020. 14:06

jebkuru priedi var nocirst

Atbildēt

Tāpēc

27.07.2020. 13:52

No cionistu rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas “profesore”, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts korporāciju, “Gudro stratēģija un taktika”.

“No sākuma atbildīgas vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņām galvo. Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālu izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi”.

Atbildēt

Bet Levitam tauta netic

27.07.2020. 13:50


No cionistu rokasgrā No cionistu rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas “profesore”, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts korporāciju “Gudro stratēģija un taktika”.

“Es zinu noslēpumu, kā caurmēra latvietim likt noticēt visam, ko es vēlos. Parādiet kaut ko televīzijā, un tas kļūst par realitāti. Ja pasaule ārpus televīzijas ir pretrunā ar TV tēliem, cilvēki sāk mēģināt šo pasauli pārveidot tā, lai tā tiem līdzinātos.”

Atbildēt

Tāpēc, ka 4. maija varas korporācija sponsorē no valsts budžeta savus cionistu medijus

27.07.2020. 13:49

No cionistu rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas “profesore”, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts korporāciju, “Gudro stratēģija un taktika”.

“Tautai akli jāuzticas drukātam vārdam un ar viņu saistītām maldu mācībām. Gandrīz visa prese atrodas mūsu varā un tā nodrošinās enerģisku atbalstu. Tautai jātic, ka varturi valstij kaitē ar augstāku mērķi un nolūku, ka tie aizstāv strādnieku šķiru un pasaules saimnieciskos principus”.

Atbildēt

drīzāk

27.07.2020. 13:47

gan pats lapsa ir badā un izmisumā,ja katru dienu Levits jāgāna.

Atbildēt

Q

27.07.2020. 13:44

Ja avīze neieņems no partijām neatkarīgu lomu, tā kļūstot par valdības melu un liekuļu pakalpiņu zaudēs arvien vairāk savu atbalstītāju!

Atbildēt

nevajag muldēt

27.07.2020. 13:33

Kāds pietiek lasītājs? Lapsa visā savā košumā. Pēc smakas var pateikt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

FotoŠodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00.
Lasīt visu...

21

Zāles pret Covid-19 aiz septiņiem zieģeļiem

FotoVairākās valstīs, piemēram, Austrijā, Igaunijā, Krievijā, Kubā, Ķīnā, Madagaskarā u.c. jau ir prezentētas drapes pret kroņa vīrusu. Domāju, ka farmaceitiskie milži speciāli bremzē zāļu efektīvu izstrādi un palaišanu masveida ražošanā. Jo tad, pirmkārt, nevarēs “uzvārīties” uz nospiedošā vairākuma veselo vakcinācijas rēķina, bet, otrkārt, patiešām ar Covid-19 saslimušo skaits izrādīsies pārāk niecīgs, lai medikamentu ražošana atmaksātos.
Lasīt visu...

20

Levita levitācijas par dezinformāciju un medijpratību no ANO tribīnes

FotoLielu prieku un lepnumu varam sirdī just, ka mūsu Latvijas Republikas valsts prezidents Egils Levits ir teicis runu no augstās Apvienoto Nāciju tribīnes. Tas labi! Lai slava valsts prezidentam! Taču kaut kas tā īsti tomēr ar šo runu nav kārtībā. Kam ir domāts šis vēstījums, ko prezidents gribēja teikt?
Lasīt visu...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Savāds laiks

No aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot....

Foto

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta...

Foto

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

Mēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta...

Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...