Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

TYT

28.07.2020. 12:56

Tieši to pašu var teikt par Ločmeles un Raudsepa "IR," Ēķa TV24 izjaunupošanu, REBaltica atdošanos Vienotības un drošībnieku manipulatoriem, utt

Atbildēt

Dollārs

28.07.2020. 12:21

La nelasu un ir galīgi vienalga ar ko nodarbojas kaut kāda nekvalitatīva lapele.
La atgādina rīgas santīmu utt līdzīgos post izdevumus.

Atbildēt

лис

28.07.2020. 09:05

»

Vispābā

Būtu ļoti smieklīgi, ja kāds aizbrauktu uz tiem Anduļēniem. Visi ērglienieši zina, ka tur ir viens nobrucis skurstenis un veca māja ar citiem īpašniekiem


Paldies par ideju. Tiešām vajadzētu aizbraukt un to lapsmāju apskatīt. Speciāli braukt tā kā par tālu, bet augustā vajag uz Madonu. Tas laikam nav sevišķi tālu, varētu līkumiņu izmest. Tikai jāatrod ''gali'' Ērgļos, lai nav ilgi jāmeklē un var parādīt.

Atbildēt

ekonomiskās vajadzības

28.07.2020. 08:31

..Šķēles koreša Ēķa bizness netieši vai pat ļoti tieši ir veicinājis „Attīstībai/PAR” iekļūšanu nu jau ne tikai Saeimā, bet arī Eiropas Parlamentā. Visi sevis cienīgi sazvērestību teoriju piekritēji dzeltenās krāsas vietā visdrīzāk tagad redzēs oranžus plankumus, no kuriem mazajā Latvijā ir grūti nokratīties, taču viens nu ir skaidrs – politiskās partijas, lai arī konkurentes, tāpat kā oligarhi var rast kopīgas intereses un bīdīt lietas viena otrai sev par labu. „Rīga TV24” ir izcils pierādījums tam, kā ar valsts līdzekļiem stutēts mediju bizness var sniegt pietiekami lielu artavu politisko partiju interešu realizēšanai.

Atbildēt

haha

28.07.2020. 07:50

Katrs jau par citiem spriež pēc sevis. Attiecīgi, Lapsa piedēvē LA to, ko pats dara!

Atbildēt

V tranzit

28.07.2020. 07:06

Olafs Berķis un viņa dēli pēdējos gados ir regulāri apvienībā “Attīstībai/Par!” ietilpstošās partijas “Latvijas attīstībai” ziedotāji. Tomēr “RīgaTV 24” vadība noraida bažas, ka tagad uzsāktā sadarbība ar AS “Latvijas Mediji” varētu ietekmēt kanāla redakcionālo neatkarību

Atbildēt

Nu, bet protams

28.07.2020. 05:46

Lapsa, cik raksti pret Valsts Prezidentu pie tevis pasha ir pasutiti no Kremla?

Atbildēt

un

27.07.2020. 20:03

»

Hihi

Izskatās, ciparus gan nevis Lapsa sacerējis, bet Berķa kunga apgādājamie kļavinski un stankēviči


Varētu padomāt, ka citiem izdevējiem rādītāji diži atšķiras, vai, ka Pietiek reklāmdevēji gāž apkārt.
P.S Ar reklāmdevēji nav domāti rakstu pasūtītāji.

Atbildēt

Lamata

27.07.2020. 18:48

Salīdzinot LA ar citu presi, nākas nožēlot, ka to abonēju. Vēl pusgadu būs jālasa šis nožēlojamais izdevums. Viens vienīgs solo, bez citu argumentētiem viedokļiem. Vai akcionāri atsakās no peļņas, vai nolēmuši to slēgt uz visiem laikiem un izveidot ko interesantāku LA vietā ?

Atbildēt

kopš

27.07.2020. 18:31

Kopš Berķis, visiem Antonevičiem, Libekām un Rasām astes luncinot, izmeta Voldemāru Krustiņu, tā avīze iet uz galu.

Atbildēt

:D

27.07.2020. 17:30

»

fakts

Avīzēm lasītāji ir vienaldzīgi,avīzēm vajadzīga nauda,un tie nav tie graši ko dod avīzes pircēji,tā ka rakstīt partijnieku apmaksātos melus ir izdevīgi


dažām lauķenes pielikumu ķērstām jau samazinātas algas, tagad grauž martinsona & ēķa mizas

Atbildēt

priecē,

27.07.2020. 17:16

ka Latvijas izzadzēju ruporim iet arvien sliktāk

Atbildēt

Komunistiskais līdzskrējējs

27.07.2020. 16:00

Jānis Reirs ir genocīda atbastītājs pret latviešu tautu. Viņam nav vietas Latvijā kā vien citur, kā sēžot ilgus gadus Rīgas Centrālcietumā.

Jānis Reirs ir ņēmis kukuļus, ienīdis invalīdus, lobējis tabakas firmas par honorāru, bet pats savu ģimeni audzē Amerikā, jo Latvijai viņš netic.

Jānis Reirs ir finansiālā terora atbalstītājs un veicinātājs. Viņa vieta ir cietumā kopā ar visu svītu, kura Latvijas tautu uzskata par slaucamu govi.

Atbildēt

Skaidrs

27.07.2020. 15:34

»

vispār

jau būtu bijis forši,ja LA avīze pēc lapsas lūguma uzaicināt arī viņu uz interviju par grāmatu viltvardis būtu Lapsas kungu uzaicinājuši.Jo tad Lapsas kungs varētu atspēkot Levita atbildes(ataisnojumus).Bet tagat nekā un tas nav godīgi


Nu, no lapsas tak Latvijas avīzes antonevičiem un libekā nekāds grants vai projektiņš neatleks. Tā ka lapsa viņiem ir pilnīgi neperspektīvs. Bet libeku, lūk, pateicībā par labo interviju pat pa Jūrmalas rezidenci pastaigināja.

Atbildēt

vispār

27.07.2020. 15:02

»

kasiko

Lato, apvainojies uz LA par Levita interviju un nolēmi kost kājā


jau būtu bijis forši,ja LA avīze pēc lapsas lūguma uzaicināt arī viņu uz interviju par grāmatu viltvardis būtu Lapsas kungu uzaicinājuši.Jo tad Lapsas kungs varētu atspēkot Levita atbildes(ataisnojumus).Bet tagat nekā un tas nav godīgi.

Atbildēt

aha

27.07.2020. 14:54

Viss normaļno, zaudējumi tik po balansu, tovarišķi...

Atbildēt

лис

27.07.2020. 14:33

»

kasiko

Lato, apvainojies uz LA par Levita interviju un nolēmi kost kājā


Pareizi Lapsa (atvainojiet-pietiek lasītājs) saka: bads nav brālis. Tāpēc jau arī ļis raksta par jebkuru jebko. Jo ēst gribās un kaut kādi tur anduļēni arī jāceļ. Vai tā krievu nauda par Levita grāmatu, vai par kādu 'avīzi'vai 'žurnālu', vienalga. Ja labi samaksās, rakstīs arī dzeju, lugas un nebrīnīšos ja sāks arī apzīmēt sienas, sētas un tiltu balstus. Galvenais ka maksā.

Atbildēt

fakts

27.07.2020. 14:25

»

Q

Ja avīze neieņems no partijām neatkarīgu lomu, tā kļūstot par valdības melu un liekuļu pakalpiņu zaudēs arvien vairāk savu atbalstītāju


Avīzēm lasītāji ir vienaldzīgi,avīzēm vajadzīga nauda,un tie nav tie graši ko dod avīzes pircēji,tā ka rakstīt partijnieku apmaksātos melus ir izdevīgi.

Atbildēt

kasiko

27.07.2020. 14:23

Lato, apvainojies uz LA par Levita interviju un nolēmi kost kājā?

Atbildēt

Hihi

27.07.2020. 14:12

»

nevajag muldēt

Kāds pietiek lasītājs? Lapsa visā savā košumā. Pēc smakas var pateikt


Izskatās, ciparus gan nevis Lapsa sacerējis, bet Berķa kunga apgādājamie kļavinski un stankēviči.

Atbildēt

ingus tuns

27.07.2020. 14:06

jebkuru priedi var nocirst

Atbildēt

Tāpēc

27.07.2020. 13:52

No cionistu rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas “profesore”, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts korporāciju, “Gudro stratēģija un taktika”.

“No sākuma atbildīgas vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņām galvo. Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālu izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi”.

Atbildēt

Bet Levitam tauta netic

27.07.2020. 13:50


No cionistu rokasgrā No cionistu rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas “profesore”, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts korporāciju “Gudro stratēģija un taktika”.

“Es zinu noslēpumu, kā caurmēra latvietim likt noticēt visam, ko es vēlos. Parādiet kaut ko televīzijā, un tas kļūst par realitāti. Ja pasaule ārpus televīzijas ir pretrunā ar TV tēliem, cilvēki sāk mēģināt šo pasauli pārveidot tā, lai tā tiem līdzinātos.”

Atbildēt

Tāpēc, ka 4. maija varas korporācija sponsorē no valsts budžeta savus cionistu medijus

27.07.2020. 13:49

No cionistu rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas “profesore”, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts korporāciju, “Gudro stratēģija un taktika”.

“Tautai akli jāuzticas drukātam vārdam un ar viņu saistītām maldu mācībām. Gandrīz visa prese atrodas mūsu varā un tā nodrošinās enerģisku atbalstu. Tautai jātic, ka varturi valstij kaitē ar augstāku mērķi un nolūku, ka tie aizstāv strādnieku šķiru un pasaules saimnieciskos principus”.

Atbildēt

drīzāk

27.07.2020. 13:47

gan pats lapsa ir badā un izmisumā,ja katru dienu Levits jāgāna.

Atbildēt

Q

27.07.2020. 13:44

Ja avīze neieņems no partijām neatkarīgu lomu, tā kļūstot par valdības melu un liekuļu pakalpiņu zaudēs arvien vairāk savu atbalstītāju!

Atbildēt

nevajag muldēt

27.07.2020. 13:33

Kāds pietiek lasītājs? Lapsa visā savā košumā. Pēc smakas var pateikt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...