Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kāpēc Rīgā samazinājies maznodrošināto iedzīvotāju skaits?

1991.gada barikāžu dalībnieks - Rīgas nabags
20.07.2023.
Komentāri (37)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

caurejas pārvaldnieka X-faili

23.07.2023. 20:08

»

Caurejas smārds no

par sev tuvu tēmu


Pēteris Karlovs (Пётр Алексеевич Карлов) dzejoļu krājumā "Mana sirds" dziļdomīgi atzīstas:

Vairs nevaru saprast bez tulka / Es dzeijsu, ko saceru patc...

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņam demences invalīdam ŽH

23.07.2023. 20:07

»

Kas ir pietiek.skapja plānprātiņš demences invalīds ŽH klimaksa pļutka bidla?

Zem šī segvārda raksta pats Durka


atkal šizas lēkme ienākusies, ar katru reizi murgaināka, + patoloģiska demence + klimakss.

Rāpo atpakaļ uz savu 6.palātu, plānprātiņ ŽH, sanitāri ar trakokreklu tevi jau sen meklēja.

Atbildēt

es

22.07.2023. 21:23

Citā saulē devies Jānis Bulavs (1949-2023), kura vijoles skanējums pielīdzināts gan aizkustinošam stāstījumam, gan kvēlai operācijai, bet viņš pats ticis saukts par spīvu, emocionālu un temperamentīgu,

Atbildēt

Tā viš i

22.07.2023. 19:49

»

Neviens neko 1990. gadā neuzcīnīja

“ Rīgas domes deputāti aizmirsuši, ka tieši pašlaik vēl dzīvi esošie maznodrošinātie dažādu tautību Latvijas iedzīvotāji bija tie, kuri izcīnīja Latvijas neatkarību...


Pilnīgi pareizi. Neviens neko neizcīnīja, komunisti tikai karogu nomainīja, bet okupantu tautību gan barikādēs nemanīja. Tie sēdēja klusi pa stūriem un gaidīja repatriāciju, bet sagaidīja godmani un aldermani ar pilsonības piedāvājumu.

Atbildēt

Kas ir pietiek.skapja plānprātiņš demences invalīds ŽH klimaksa pļutka bidla?

22.07.2023. 16:31

Zem šī segvārda raksta pats Durka.

Atbildēt

Lissa

22.07.2023. 00:43

Laipni lūdzam labākajā seksa iepazīšanās vietnē --- www.Xmiss.pw

Atbildēt

Kas ir pietiek.skapja plānprātiņš demences invalīds ŽH klimaksa pļutka bidla?

21.07.2023. 22:50

Kas ir pietiek.skapja plānprātiņš demences invalīds ŽH klimaksa pļutka bidla?

Patoloģisks idiots. Īstenībā tukša vieta. Tipisks pietiek.skapja plānprātiņš un demences invalīds, bezjēgas pļūtīzers ŽH. Viņš sevi pierādījis kā neārstējami slimu ar progresējošu šizofrēniju diletantu, vecu un uz visu glupo galvu slimu izbijušo milici, pašreizējo speckantoru savervētu ietekmes aģentu, provokatoru un stukaču.

Šim demences pārkropļotajam plānprātiņam, ŽH klimaksa pļutkai, nav ko teikt, kas varētu iepriecināt sevi un citus, izņemot derdzīgu lamāšanos un necilvēcīgi trulu naidu pret normāliem cilvēkiem. Bet, nē, turpina murgot un ražot savas bezjēgas pļutkas! Pašslavinās un pašreklamējas kā demences nomocīts plānprātiņš ŽH klimaksa pļutka, izdzimums ar netradicionālu slimi perversu orientāciju.

Veseļojies, plānprātiņ demences invalīd ŽH, un uzdāvini sev smadzenes, BEIDZOT! ;)

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš demences invalīds klimaksa pļutka bidla ŽH

21.07.2023. 22:16

Mani aizliedza, kad pieteicos sadarboties ar VDK. Un? Kas no tā? Esmu ar galvu slims un gribu kalpot orgāniem par ietekmes aģentu. Bet es nevienu nezākāju no tiem, kas toreiz aizliedza un tagad atļauj. Peters mani virzīja.. tālu biju ticis.. bet par daudz dziļi iegāju sevī un vairs netieku ārā.. paldies viņam, man ļāva noticēt sev.. Astoņdesmitajos. Ķempe ļāva septiņdesmitajos. Psihiatru konsīlijs ļāva stacionēties deviņdesmitajos, bet 6.palātas sanitārs ļauj tagad dažreiz dziļi ieiet sevī. Tikai es jau sen vairs nekad neko neatceros, nevienu vairs nepazīstu un galīgi neko nejēdzu – tā ir mana neizbēgamā karma, demences bloķētā invalīda plānprātiņa ŽH liktenis sliktenis.

Vienīgais uz ko vēl esu spējīks, kā huntas varas kolabrants un drošuma dienestu savervēts ietekmes agents ar segvardu "plānprātiņš ŽH", noderīgais idiotc, stukačš un provakātors – ar savām demences invalīda klimaksa pļutkām piedirst ienaidnieku informatīvo telpu ar bezjēdzīgu spamu un nepārtraukti izvemt publiski savas privātās bezcerīgā lūzēra problēmas un tamlīdzīgās bezvērtīgās drazas.

Bet, kas zin! Un bez skapja partneru atļaujas, var gadīties, ja būšu tam gatavs. Pašlaik esmu gatavs vienam orālajam par 1 eiru, bet ne tam, kas man ir rāpus paša pasīvajā pozā, bet vienam lielākam grupņikam, jautrākai dzīvei. Manai demences bloķētā invalīda plānprātiņa ŽH zoofīla fantāzijai.

Nav kas pievērš man uzmanību? Izpildos vakarā tumsā pie publiskās atejas kā debīlais idiots, kamēr man pauri kāds ielauž! Pilnīgi pohuj jūsu viedokļi, debīlie stulbeņi! Klimaksa pļūtīzers demences invalīds plānprātiņš ŽH izgāžas, kā prot!

Atbildēt

> pietiek.skapja plānprātiņam demences invalīdam ŽH (un taml.)

21.07.2023. 22:15

»

Caurejas smārds no

par sev tuvu tēmu


Prieks, ka tev skauž, plānprātiņ ŽH, un ka tu neesi spējīgs uz to, par ko apskaud citus. ;)

tu neesi spējīgs vispār ne uz ko, kā ir izrādījies. Pretējā gadījumā - tu tik izmisīgi neapskaustu un necenstos ap*irst citus, bet gan nodemonstrētu savas kvalitātes / talantus un pierādītu, ka tu esi spējīgs vismaz uz to pašu vai pat vēl vairāk / labāk. Bet - tādu īpašību un veiktspējas tev nekad nav bijis un nekad nebūs, tāpēc tev nekas cits neatliek, kā tikai truli apskaust un šķidri ap*irst citus.

Veseļojies, plānprātiņ demences invalīd ŽH, un uzdāvini sev smadzenes, BEIDZOT!


P.S. Tencinājums par reklāmas kampaņu, pietiek.skapja plānprātiņ!
Vismaz kaut kādas labums no tevis + kaut vai niecīga jēga tavai nožēlojamā "tālu tikušā bet neatzītā ģēnija" citādi pilnībā bezjēdzīgajai dzīvei. ;)

P.P.S. tu, visticamāk, arvien biežāk nīksti rindās pie proktologa ar sev tuvu tēmu caurejas smārdu, pārmaiņus ar regulāriem aizcietējumiem? Veseļojies, jēgas un rumpja švakulīt!

Atbildēt

Bet

21.07.2023. 22:14

»

varbūt tomēr

strādāt


Visur darbojas mobings un konkurence.

Atbildēt

Caurejas smārds no

21.07.2023. 20:18

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


par sev tuvu tēmu.

Atbildēt

izcilības pārskats

21.07.2023. 17:53

»

veselibas ministrija

ex prezidenti gan nemirst,visi brangi turas pie privilegijam


Vidējais latvietis, rēķinot pēc iedzīvotāju skaita un ekonomikas lieluma, eksprezidentu uzturēšanai (valsts maksāti dzīvokļi, aprūpētāji, automobiļi un citas naudas) tērē daudzreiz vairāk nekā vidējais amerikānijietis vai vidējais vācijietis.

Atbildēt

Urā

21.07.2023. 16:41

»

levits

kad tu nomirsti,tu vairs neesi maznodrosinatais


Tikai attīstot iedzīvotāju izmiršanu, mēs iznīcināsim maznodrošinātos un būsim uzvarējuši nabadzību!

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

21.07.2023. 15:30

»

levits

kad tu nomirsti,tu vairs neesi maznodrosinatais


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Ineŗti tŗuli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Savukārt, kā zināms: "Par naudu var nopirkt daudzas labas lietas, BET – par to pašu naudu var nopirkt arī pat nesalīdzināmi daudz vairāk sliktu lietu, tajā skaitā arī ļaunumu, ienaidu, nodevību, melus, lišķību (tostarp, dabiski - arī cilvēciski neadekvātu "īpašo vajadzību" apkalpošanu par šamā kretīnisma angažējumam adekvātu "taisnīgu atlīdzību") un taml. draņķības..."

---------

Mediju ziņa (2009. gads): "Ne mazāk kā pusi jeb vismaz 51% no visu Latvijas iedzīvotāju kopējiem ienākumiem veido ne vairāk kā 10% šajā valstī dzīvojošo turīgāko ienākumi", liecinot "sabiedriskās domas pētījumu centra "SKDS" pārstāvju veiktā pētījuma rezultāti". Savukārt, "šīs valsts turīgie iedzīvotāji" esot "pauduši uzskatus, ka tuvākajā laikā Latvijas ekonomika visdrīzāk pasliktināsies, taču viņiem personīgi dzīve turpinās iet augšup". Vienlaikus arī, "tikai 8% pasaules iedzīvotāju pieder vismaz puse jeb 50% no visiem ienākumiem pasaulē, bet visnabadzīgāk uz Zemes dzīvo āfrikāņi, latiņamerikāņi un bijušo sociālisma zemju iedzīvotāji Austrumeiropā", liecinot "apvienoto nāciju organizācijas" (ANO) atbildīgo pārstāvju publiskotajos materiālos iekļautā informācija...
-----
Mediju ziņa (2007. gads): Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga "savā pēdējā 8 gadus ilgušās prezidentūras dienā uzrunājot Latvijas tautu, pateicās par uzticību un mīlestību, un arī norādīja, ka valstij vēl jāstrādā, lai mazinātu plaisu starp bagātajiem un trūcīgajiem". "Šobrīd valstī ir daudz miljonāru, taču pārāk daudz to, kas dzīvo zem nabadzības sliekšņa, tādēļ mums jāstrādā, lai mazinātu šo plaisu - lai tie, kas ir trūcīgi, varētu virzīties ar katru gadu uz augšu un veidotos stabila vidusšķira, kas ir garants stabilajai demokrātijai", esot "paudusi viedokli Vīķe-Freiberga"...
-----

’MOTO’ ~ kādas "miera laikos" populāras
"Brāļu Laivinieku" kuplejas piedziedājums:

"Lai es bagāts būtu, lai es tukšinieks ~
Ka tik sirdī vienmēr manīm mājo prieks!..."
( J. Jansons & "Brāļi Laivinieki" )
-----------

MZ SILES "valsts" ikdienas kontrastiņi.
( Iz "O.M.© aŗChīva", 'ANNO' ~ 07.2004. )
( meldiņš un piedziedājums ~ iz "Brāļiem Laiviniekiem" )

Laiki mainās - paliek "dominantes" vecās:
Tas, kurš bagāts - allaž 'zīmējas un lecās':
Dāļā "brīfingus" pa "gadžetiem" un bildes ~
Lai tiek 'piefiksēts' pie miljonāru "ģildes".

Tas, kurš nabags - 'dzenā sīceni pa ķešu',
Nopērk "ceitungu" (p)ar "prominenci" svešu,
Šķirsta "fotō(ž)opa" bildes, "gaumē" lētas,
Līdz - sviež masmē.dekli, nospļāvies, pie sētas.
...
piedz.:
"Lai es bagāts būtu, lai es tukšinieks ~
Ka tik sirdī manīm vienmēr mājo prieks!..."
...
Tas, kurš bagāts, fraktē "ofšorzonās" kontus,
'Mētā kruto, sazubrījies zeku pontus',
'Piķi' skaitīt sāk no 'štukas', biezā makā,
Un uz "plebejiem" no debesskrāpja ('taisa').

Tas, kurš nabags, nīkst pie "sociālās kases",
Saņem pabalstu, kur "deklarēts pēc pases",
Skaita 'sančukus', pa retam - kādu latu,
Pauri kasīdams, kur "nepārskaitlis" matu.
...
Tas, kurš bagāts, durvis vaļā sper ar kāju,
Prastiem "lupatlašiem prezentēdams stāju":
Lai šie 'ierubī', kurš M.U.Ļ.Ķ.U Zemē valda
(Kamēr "čokā nekostē pie pirmā galda"…)!

Tas, kurš nabags, meklē "sociālās mājas",
Kur, mož, "relaxēt" ļaus piegurušas kājas ~
Atdod "atbildīgam biedram" ķīlā pasi,
Un par gultas vietu - priekšpēdējo grasi.
...
Tas, kurš bagāts, 'močī' melnā mersedesā,
Dzīdams "tautas vāģu" kontingentu stresā ~
Grib viņš desmit vietās nokļūt, vienlaicīgi,
'Kruķīt ģelas & bīdīt rebes', apsviedīgi.

Tas, kurš nabags, kratās tramvajā "pa zaķi",
Kur 'karmaņņiks uzšķērž "sekenhenda" praķi',
'Izceļ' maciņu un - skrobīgs met uz grīdas:
“Tramos mīcās, maķ ih..., sīki plikadīdas!”
...
Tas, kurš bagāts, uzsauc SILES biedriem krogu,
'Met pa "trīsdienniekiem" (regulāri) ogu',
'Relaxējas, FAX(us) "sekretutkai" bīdot',
Klerkus ("ōfisā") un "funkcionārus" dīdot.

Tas, kurš nabags, iegrauž "fāst(f)ūdu", pa lēto,
Virsū "krutku" uzstrebj, "točkā" samiksēto,
Ģīmi piedurknē no lētiem smiņķiem slauka,
Ja tam patrāpās, "uz šaru", kāda ma(č)ka.
...
Tas, kurš bagāts, "sarkofāgu" laikus gādā:
Divām "durvīm", iztapsētu (mērkaķ)ādā,
Lai nav jāknapinās "sešu dēļu lādē" ~
Prasta mūža māja "biezā" 'trendam' skādē!

Tas, kurš nabags, rēķinās ar standartkasti ~
Kāda starpība - kurš šiki rakts, kurš prasti:
Tārpi 'transformēs', daudz nešķirojot miesu,
Pīšļos rumpi treknāku, vai aumež liesu...
...
piedz.:
"Lai es bagāts būtu, lai es tukšinieks ~
Ka tik sirdī manīm vienmēr mājo prieks!..."

-----------

oriģinālversijas -- “O.M.© blogā”:
[ C E N Z Ē T S ]
u.c.

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

veselibas ministrija

21.07.2023. 14:08

ex prezidenti gan nemirst,visi brangi turas pie privilegijam.

Atbildēt

levits

21.07.2023. 14:07

kad tu nomirsti,tu vairs neesi maznodrosinatais.

Atbildēt

ieplānot nākamo būsterīti

21.07.2023. 13:45

»

jā jā

un vēl ir pazudis trolejbusa maršruts Nr.1 bez pēdām


Tas trolejbusa maršruts esot bijis viena no okupācijas paliekām, ar ko braukāja galvenokārt penši, bet hipsteri to izmantoja maz. Tā vietā tagad veselām grēdām visur ir pieejami skrejriteņi. Enjoy.

Atbildēt

jā jā

21.07.2023. 13:14

»

yes

paliek tikai stabini un nevienam nevajadzigas tuksas velojoslas


un vēl ir pazudis trolejbusa maršruts Nr.1 bez pēdām

Atbildēt

labus

21.07.2023. 12:43

pederasti ir un paliek pederasti. Pidari naff labojami

Atbildēt

va vellos

21.07.2023. 09:26

»

izcilības pārskats

Vidējais latvietis, rēķinot pēc iedzīvotāju skaita un ekonomikas lieluma, kijivijas atbalstīšanai tērē daudzreiz vairāk nekā vidējais amerikānijietis vai vidējais vācijietis


Precīzāk sakot, 4 procentus kopprodukta - nejaukt ar budžetu. Pasaules rekords. Salīdzinājumam - leiši netērē neko, to dāvāto 1 procentu viņi kompensē kolonnām vedot iekšā Baltkrievijā un Kaļiņingradā sankciju preces.

Atbildēt

real

21.07.2023. 07:40

mazak cilveku mulku zeme ,lielakas platibas nato okupantu kara poligoniem.

Atbildēt

anti soross

21.07.2023. 07:38

»

tā viš i

bet vidējais krievijietis nelaiž garām iespēju kropļot valsts valodu un pakritizēt savu mītnes zemi (kaut arī pamatoti


nacionalo atkritumu un sorositu jaukteni ir iedzinusi Latviju haosa,krize,bezceriba un pagrimuma.

Atbildēt

Varētu padomāt, ka

21.07.2023. 00:07

»

tā viš i

bet vidējais krievijietis nelaiž garām iespēju kropļot valsts valodu un pakritizēt savu mītnes zemi (kaut arī pamatoti


vietējais titulnācijas biomasas izstrādājums latvānietis gan laiž garām jebkuru iespēju kropļot savu dzimto valsts valodu, tajā skaitā arī pa šķidro ap*iršot šo savu pašreizējo "valsti" (kaut arī pilnīgi pamatoti)?

Atbildēt

Aleksandrs Poika

20.07.2023. 20:43

...viss pareizi ...mirstību neviens nav atcēlis...

Atbildēt

tā viš i

20.07.2023. 20:30

»

izcilības pārskats

Vidējais latvietis, rēķinot pēc iedzīvotāju skaita un ekonomikas lieluma, kijivijas atbalstīšanai tērē daudzreiz vairāk nekā vidējais amerikānijietis vai vidējais vācijietis


bet vidējais krievijietis nelaiž garām iespēju kropļot valsts valodu un pakritizēt savu mītnes zemi (kaut arī pamatoti)...

Atbildēt

ha-ha

20.07.2023. 18:53

Cenas paceļās 2-3×,bet nabadzības kritēriji 0.2-0.3×.Nepartraukti meli par dzīves ilgumu,dzīves kvalitati,jo kolaborantiem ir jātur aste gaisā savu jauno kungu priekšā un šeit labi der kolaborantu ierastie meli.Nevar taču Briselē lepoties ar ārprātigo socialo nevienlīdzibu,ilgstošo sociāli neaizsargato mežonīgo diskrimināciju,darba invalīdu senioru spidzināšanu,neārstējot,atņemot socialo atbalstu,invaliditati.Vienkāršs okupācijas režīma totalitārisma turpinājums 4.maija prihvatizātoru-kolaborantu stilā ar visām fašisma pazīmēm,jo tagadējo sodienas sabiedrības krejuma varoņi ir nopelniem bagātie kolaboranti,izvirtuļi un tautas lepnuma un gara slepkavas.

Atbildēt

vai ne

20.07.2023. 18:21

»

varbūt tomēr

strādāt


par deputātu?

Atbildēt

patiesībā

20.07.2023. 18:19

»

Naivais

nu,nu....izcīnīja neatkarību? par ko tagad cīnās? par pāris eiriķiem


izcīnīja to, ko izcīnīja: par ko cīnījās - uz to arī "uzrāvās un aplauzās".

Ar neatkarību, demokrātiju un taml. "burkāniem" gan tam "izcīnītajam valstiskumam" nav nekāda sakara. Toties - "pātagas" ir vairumā un "pa zortēm", priekš "katra viena" eurolatvānieša īpašajām vajadzībām / iztikas minimuma.

Atbildēt

Neviens neko 1990. gadā neuzcīnīja

20.07.2023. 18:18

“ Rīgas domes deputāti aizmirsuši, ka tieši pašlaik vēl dzīvi esošie maznodrošinātie dažādu tautību Latvijas iedzīvotāji bija tie, kuri izcīnīja Latvijas neatkarību.”

“Neatkarību” no labklājības iedeva par velti, mainoties sistēmai. Augšas labklājību saglabāja un pavairoja.

Atbildēt

izcilības pārskats

20.07.2023. 18:16

Vidējais latvietis, rēķinot pēc iedzīvotāju skaita un ekonomikas lieluma, kijivijas atbalstīšanai tērē daudzreiz vairāk nekā vidējais amerikānijietis vai vidējais vācijietis.

Atbildēt

varbūt tomēr

20.07.2023. 18:16

strādāt??????????????????????

Atbildēt

20.07.2023. 18:03

no rīta šito klausoties radio, domāju, ka 1.aprīlis, bet visumā jau loģiski. Daļa samazinājuma jānoraksta uz aizbraucējiem no valsts un daļa pārcēlusies uz lētākiem valsts rajoniem, savukārt, vēl viena daļa ir vienkārši šo dimensiju pametusi no pusbada un aukstuma. Kopumā Rīga strauji tukšojas

Atbildēt

Naivais

20.07.2023. 17:53

nu,nu....izcīnīja neatkarību? par ko tagad cīnās? par pāris eiriķiem?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

21

Vai patiesi tiks likvidēts arī Valsts valodas centrs?

Foto“Man jau pērnajā rudenī lika saprast, ka turpinājuma nebūs,” teic Valsts valodas centra direktors Māris Baltiņš, komentēdams savu atlaišanu no darba, kas notiks šā gada 29. septembrī. To “lika saprast” Tieslietu ministrija.
Lasīt visu...

21

Atklāta vēstule māksliniekam Agrim Liepiņam

FotoGodājamais Liepiņa kungs! Domāju, ka ne tikai man, bet arī daudziem gan mūsu novadā, gan citur Latvijā, ziņa, ka plānojat nojaukt Jūsu izloloto Uldevena senlatviešu pili Lielvārdē, bija nepatīkams pārsteigums.
Lasīt visu...

3

Ievērtējiet – tagad es esmu viedās administrācijas ministre un nekad neesmu dzīvojusi tik labi kā tagad!

FotoLatvijas daba ir mūsu bagātība, kas cauri gadsimtiem veidojusi mūs par zemi, kurā dzīvojam šodien. Mūsu senči, prasmīgi izmantojot dabas resursus, ir uzkrājuši kapitālu un radījuši pievienoto vērtību, būvējot Latviju par labklājības valsti. Kaut arī mums daudz vēl ir ko darīt cilvēku dzīves līmeņa celšanā, jāatzīst, ka nekad neesam dzīvojuši tik labi kā tagad.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi