Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

rokas nost

09.03.2020. 19:29

ja nu astra kjurme ir hermofrodits un miil rinkevicu

Atbildēt

rūgtā patiesībā

05.03.2020. 21:56

»

Beisiks

Dirst nav malku cirst, vai ne, Aldi Gobzem?! Tas par tevi, ja nu "ātri domājot", nesaprati


Nu, ko tu gribi. Šizofrēnija jau pati par sevi nav nekāda avene. Bet ja piepluso stresiņus aiz tā, ka finanses dzied romances, un vēl arī kokaīnu, un, kā pilsētā runā, smagu cīņu pašam ar sevi, apspiežot savu patieso orientāciju, tad jābrīnās, ka vēl tik normāls. No otras puses, cilvēkam psihē tāds ķīselis, ka likumdošanai viņu nedrīkstētu ij klāti laist. Bet nu ja cilvēks izvēlas nevis risināt savas problēmas, bet līst uz politiskās skatuves, vai mums kā sabiedrībai jābūt atbildīgiem, ka nepaturam aiz rociņas un nevedam pie daktera?

Atbildēt

Beisiks

05.03.2020. 17:02

Dirst nav malku cirst, vai ne, Aldi Gobzem?! Tas par tevi, ja nu "ātri domājot", nesaprati.

Atbildēt

to jurisx

04.03.2020. 21:25

»

jurisx

ārlietu ministrs nepietiekami izgrūsta elkoņus


Kā tādus mēslus, kas rada valstij neatgriezeniskus reputācijas zaudējumus, SC koalīcijas partneri, zarnu infekciju perēkli, kurš uz nodokļu maksātāju rēķina vizina pa pasauli savu vīru, lāpa traumēto sfinkteri un ārstē kaites, kuru pederastiem ir 10 reižu vairāk, kā normāliem cilvēkiem, latviešu zeme nes?

Atbildēt

Margarēta

04.03.2020. 12:28

Stulbais Gobzems uzkritis vienai no jaukākajām dip.dienesta darbiniecēm. ES budžeta sarunas būs smagas, jo turīgās valstis vairs negrib maksāt lielas iemaksas, lai tādas čuhņas kā Latvija varētu izpļenderēt ES budžeta naudu viedu namos, kur nevienu viesi negaida, skolu renovācijās nekurienē, kur vairs nav bērnu, un flīzētās taciņās caur mežu uz jūru un kaut kādu plānprātīgu ezotēriķu sevis izzināšanas takās. Latvijā līdz šim ieplūda ļoti daudz ES naudas. Diemžēl racionāli iztērēta labi ja 10.tā daļa. E-veselība ir laikam pats labākais piemērs tam, kā mēs apguvām ES līdzekļus. Ne normāli ceļi uztaisīti, ne modernas IT sistēmas, ne pat normāls sabiedriskais transports. Varēsim patusēt pa sevis izzināšanas taciņām un pasūkāt pliku ķepu un pavaimanāt, cik stulbi bijām, ka nolaidām podā un izsaimniekojām miljardiem ES budžeta līdzekļu.

Atbildēt

04.03.2020. 00:42

tas man patika-dresēts papagailis,šlesra patafons,labi,bet citādi nelietis.

Atbildēt

Ha

03.03.2020. 14:35

pagājušajā ciklā dabūjām pēdējo vietu un secīgi vismazāk naudas proporcionāli iedzīvotāju skaitam
********
Meli, Gobzem, meli! Pagājušajā ciklā, proporcionāli iedzīvotāju skaitam, Latvijai bija trešais augstākais finansējuma apjoms no visām ES dalībvalstīm (pēc Igaunijas un Slovākijas).
Bet melis Gobzems jau sevi ar faktiem neapgrūtina, ka tikai pamuldēt.

Atbildēt

Janka

03.03.2020. 14:20

Gobzems laikam atkal puņķus ar kokaīna piegaršu saēdies. Sācis "ātri domāt".
Kā pašam Gobzemam ar interešu aizstāvēšanu gāja, varēja labi redzēt Zolitūdes lietā. Ar lielu pompu uzņēmās cietušo bezmaksas aizstāvību, uzsita sev politisko kapitālu un tad Zolitūdes cietušos vienkārši uzmeta.
No advokatūras izmests.
Par Šlesera vadīto "Gobzema" valdības veidošanu un KPV.LV izjaukšanu vispār nerunājot.
Psihopāts un šizofrēniķis, un vēl piedevām narkašs.
P.S. Interesanti, ka viltus ziņu un kremļa propagandas portāls pietiek.com pasācis visas šīs Gobzema verbālās caurejas publicēt. Var trīsreiz minēt, kas par to maksā...

Atbildēt

jurisx

03.03.2020. 13:36

ārlietu ministrs nepietiekami izgrūsta elkoņus...


Kāpēc jāizgrūsta elkoņi , ja pēcpuse prasa savu....?

Atbildēt

TYT

03.03.2020. 09:01

»

nelej udeni

Masu emigraciju Latvija izraisija noziedznieka dombrovska veiksmes stasts


Godmaņpaps ar Šleseru uztaisīja valstij 4 miljardu caurumu, ar nodokļu maksātāju miljardu izglāba Karginu un Krasovicki un nometa varu. Dombrovskis jau pēc tam darīja to ko viņam lika, lai to caurumu aizlāpītu. Un, protams, liekot par banku blēdībām samaksāt atkal tiem pašiem vienkāršajiem cilvēkiem. Godmaņpapu un Šleseru jau neviens no varas ar varu nepadzina - sakārtoja sev štelles un paši aizmuka. Jā, Vienotība turpināja un turpina čakarēt tautu, to jau neviens nenoliedz. Tikai nrvajag iedomāties, ka Šlesera patafons Gobzems ir ar kaut ko labāks

Atbildēt

nelej udeni

03.03.2020. 08:36

»

TYT

Jā, Rinkēvičs ir gaužām vājs diplomāts, bez vīzijas, spējas stratēģiski plānot un reāli aizstāvēt Latvijas intereses...


Masu emigraciju Latvija izraisija noziedznieka dombrovska veiksmes stasts !

Atbildēt

purns

03.03.2020. 06:58

Nu ir purns,laikam draugu atradis......

Atbildēt

TYT

02.03.2020. 18:54

Jā, Rinkēvičs ir gaužām vājs diplomāts, bez vīzijas, spējas stratēģiski plānot un reāli aizstāvēt Latvijas intereses.

Bet Gobzems ir Šlesera patafons jeb dresēts papagailis. Viņš pārgremo sen nozelētas Šlesera idejas. Viņa īsais prātiņš nesniedzas tik tālu, lai atcerētos Šlesera "gāzi grīdā," kas beidzās ar finanšu katastrofu, masu emigrāciju, parādu jūgu simtiem tūkstošiem. Patafonam patafona smadzenes, tāpēc jau nedomājot atkārto politiskā šarlatāna Šlesera tekstus

Atbildēt

uikl

02.03.2020. 18:28

tapec ka ir pasparliecinati stulbs kaku stumejss.

Atbildēt

Atis Priedītis

02.03.2020. 17:01

Pazīstu Astru Kurmi kā vienu no Latvijas labākajām vēstniecēm. Kā cilvēku, kas vēstnieces amatā arī cenšas veidot sadarbību biznesā, kultūrā, zinātnē. Diezgan jocīgi lasīt šeit kaut ko pilnīgi pretēju, kā es redzu Latvijas ārlietu dienestu. Man šķiet, ka varētu rakstīt par desmitiem citu pilnīgi bezjēdzīgu Latvijas "vēstnieku", kas pat īsti nezin kādā valstī atrodas, bet ne jau par Kurmi... Aldim ir vai nu pasūtījums vai ļoti slikti padomdevēji.

Atbildēt

Pilsonis

02.03.2020. 15:56

»

Vai

"...... taču otkati arī būtu lielāki, naudai šeit ieplūstot, ne aizplūstot


Nē, tas varētu būt vienīgais arguments, lai panāktu vismaz kaut nelielu kangaru bandu darbu valsts interešu labā, visādu NA, V, ZZS, SC, KPVLV, JKP, A/PAR

Atbildēt

Pilsonis

02.03.2020. 15:53

Koloniālos kangaru režīmos rezultāti tiek iegūti atbilstoši ārzemju kaklakungu mērķiem. Tam tiek pakārtots viss, sākot ar kadru izvēles sistēmu, kritērijiem.

Atbildēt

autors

02.03.2020. 15:20

nesen jūsminājās par labklājības ministres dekoltē - slēpto ieroci investīciju piesaistē, varbūt raksta galvenajai varonei arī kāds "slēpts ierocis"izšķirošajam triecieniem Latvijas izvešanai un uzvarām starptautiskā mērogā?Varbūt autoram nevajadzētu būt divkosim attiecībā uz "savējo"un "svešo"vērtējumiem?

Atbildēt

bet

02.03.2020. 15:05

pie kom. nu,- autoram taisnība par mūsu politikas veidotājiem, valsts pārstāvjiem starptautiskajās instancēs, vienīgi - ko paša bijušā partija izvirzīja par labklājības ministri?Vai tad pats autors nebija tas, kurš kliedza, ka vienalga, kādi un kas ir ministri, jo visu darbu jau tāpat veic ministriju ierēdņi, darbinieki?Lūk, kur arī viss rezultāts.Tikai autors laikam pats piemirsis iepriekšējās runas.

Atbildēt

nu

02.03.2020. 14:59

»

FKK

Vispirms - Eiropas diplomātijas salonos Rinkēviču neuzskata par lauvu, bet gan nožēlojamu un haotisku pielīdēju. Piedevām viņš regulāri sarunā tādas glupības, ka kļuvis par Eiropas diplomātijas profīšu anekdošu varoni...


te viens, ar lielummāniju sirgstošs, dikti grib būt drupaču uzlasītājs, aizmirstot, ka visa veida līgumi ar minēto "sadarbības partneri"vienmēr beigušies tikai ar spēli vienos vārtos, piedevām ne tikai tādiem "milzu politikas spēlētājiem"kā Baltijai.Kā beigušās visas, saucamās, investīcijas no plašās kaimiņzemes? Protams, ka jāmēģina sadzīvot ar tādu kaimiņu,tirgoties,veidot kultūras sakarus sakarīgus, bet vienmēr jāpatur prātā tā nemainīgā daba - pie vismazākā iemesla ekonomiku jaukt ar politiku.

Atbildēt

FKK

02.03.2020. 14:39

Vispirms - Eiropas diplomātijas salonos Rinkēviču neuzskata par lauvu, bet gan nožēlojamu un haotisku pielīdēju. Piedevām viņš regulāri sarunā tādas glupības, ka kļuvis par Eiropas diplomātijas profīšu anekdošu varoni.

Bet Godbzems jau atklāti runā ar Šlesera muti. Redzi uz Krieviju esot jābrauc, kā Igaunijas prezidente esot darījusi. Gobzemes stulbs būdams nezina, ka Igaunijas prezidenti Putins publiski pazemoja un paņirgājās. Atsūtīja svētkos Krimas "šampanieti" un to izbazūnēja savos tabloīdos un krieviem bija infantīls prieciņs. Prezidente to pudeli atteicās pieņemt, bet pliķis jau bija iedots. Krievi mūs neuzskata par sarunu partneriem, nav ko murgot. Kalvītis ar Pabriku atdeva Abreni, tad Putins Kalvītim uzsauca pusdienas un iedeva treknu amatu Gazprom-čekistu kantorī Latvijā. Godmaņa sievai arī. Par drupaču uzlasītājiem viņi mūs uzskata, nevis runātājiem

Atbildēt

Žulis

02.03.2020. 11:53

Izskatās, ka valdošās kliķes pakalpiņi tā pa īstam ir ķērušies man klāt. Delfos manas iespējas komentēt nobloķēja. Šeit savukārt zem mana nika varas troļļi sākuši publicēt savus sacerējumus, kas pilni ar muļķībām un rupjībām. Laikam jau mans teiktais būtiski traucē tam cilvēku muļķošanas procesam, kas te Latvijā ir izvērsts.
Kas attiecas uz šo rakstu, tad uzskatu, ka tas ir informatīvs, ļoti labi pastāvošo realitāti atspoguļojošs un tādēļ vērtīga viela pārdomām katram latviešu lasītājam.

Atbildēt

Gobzems streso

02.03.2020. 11:41

»

Vai

"...... taču otkati arī būtu lielāki, naudai šeit ieplūstot, ne aizplūstot


Atkal Aldis mīcās pa citu personību veļu, to izgriež, apskata. Laikam patīk šī nodarbe. Lai veicas, trakiem savs "bizness"?!

Atbildēt

Ja var ticēt deklaracijai

02.03.2020. 11:35

tad Astra ir bijusī Jura Kanela sieva. Juris kanels arī reiz bija vēstnieks Bļģijā, kur stradāja , šķiet, arī Astra....
Brālība....

Atbildēt

Vidusjüras migrants

02.03.2020. 10:47

Kurmis kurmja galà

Atbildēt

tā vai ctādi

02.03.2020. 10:43

kaku stumdītājs Rinka-minstrs ir kauna traips Latvijai

Atbildēt

ha-ha

02.03.2020. 10:35

Vai tik arī šī kundze nav no komsorgu aprindām,jo sanāk,kā VĻKJS nav bijusi okupantu lielākā ideoloģiskā organizācija,bet brīvās Latvijas kadru sagatavošanas augstskolā.

Atbildēt

Q

02.03.2020. 10:34

Edgariņam neinteresē valsts ekonomika, viņa prioritāte ir valsts apmaksāts vazelīns un pūderis savas pakaļas kopšanai, tādos atbildīgos amatos nedrīkst celt pederastus, jo viņiem nav ne ģimenes , ne bērnu, dzīvo tikai savu iegribu apmierināšanai, bez nākotnes redzējuma!

Atbildēt

Vai

02.03.2020. 09:43

"...... taču otkati arī būtu lielāki, naudai šeit ieplūstot, ne aizplūstot."
Tas ir joks?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

CSDD krīzes laikā gremdē autoskolas

FotoKamēr Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sevi pozicionē kā tehnoloģiski progresīvu iestādi un ievieš e-pakalpojumus, tās pārraudzībā esošās autoskolas ir vienīgās izglītības iestādes valstī, kurām "Covid-19" krīzes laikā tiek liegts izmantot mūsdienīgus risinājumus - tālmācības platformas topošo autovadītāju apmācībai. Jau tuvākajā laikā tas var rezultēties ar smagu krīzi gan autoskolu, gan arī pasažieru un kravu pārvadājumu nozarē.
Lasīt visu...

12

Ticēt, cerēt un... vilties

FotoValdība strādā vaiga sviedros, lai bez palīdzības neatstātu nevienu, lai uzreiz pēc krīzes saudzīgi ieziemotie uzņēmumi strauji atsāktu sildīt ekonomiku. Nepametīšot grūtībās nevienu.Grūti pateikt, cik daudzi noticēja šai pasakai, bet vīlās gan daudzi, pievienojoties to skeptiķu pulkam, kuri jau sākotnēji solījumu palīdzēt tulkoja kā palīdzēšanu tikai savējiem, pietuvinātiem.
Lasīt visu...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...