Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pitagors

23.07.2021. 09:07

Nu drīz varēs redzēt, cik brivprātīgi atzīst, ka zeme ir plakana un saule griežas ap to.

Atbildēt

Mājsaimniece

22.07.2021. 22:18

Apbrīnoju Citskovska drosmi pateikt taisnību. Nezinu, ko viņš domāja, teikdams rakstā minēto vārdu, bet situāciju tas apraksta precīzi.

Atbildēt

Secinājums

22.07.2021. 14:19

»

Nils

bija krievu socīālisma un kolektivisma atrauga. Blēdis un mahinators. Ostaps Nanoūdens Blenders


Nils tup kaktiņā un nervozi pīpē,viņam līdz staķa un ķirša zagšanas un izsaimniekošanas līmenim augt da augt.

Atbildēt

Pēteris

22.07.2021. 13:13

»

Paklausījos Urbanoviču

Gņils Blusakovs no domes bija labs un kārtīgs pilsētas saimnieks, kura turētā RNP kapitālsabiedrība nekad nevienu viltus tāmi nebija izveidojusi un nepadarītu darbu nebija atstājusi...


Tu, cirvi, neklausies, bet skaties uz paveikto! Dagnijas dēlēns ar ķirsēnu pa šo laiku ir sastrādājuši vairāk sūdu, kā Nils pa pāris gadiem! Tavi zilie elki apraks Rīgu un pataisīs to par geju Lielpilsētu!

Atbildēt

Es

22.07.2021. 11:38

»

Paklausījos Urbanoviču

Gņils Blusakovs no domes bija labs un kārtīgs pilsētas saimnieks, kura turētā RNP kapitālsabiedrība nekad nevienu viltus tāmi nebija izveidojusi un nepadarītu darbu nebija atstājusi...


Tad ķirsim, staķim un citiem rd dirsējiem būtu jāpierāda, ka tramvaju ratiņi, riteņu atstarpes platums vai kas cits neatbilda pasūtījuma specifikācijai. Vai varbūt to izdarīs tāds pļurkšķis kā tu? Tramvaji labi, starp citu. Nils labs pilsētas mērs. Palasiet Twitter un FB, ko tauta saka par Nilu, salīdzinājumā ar tagadējo varzu.

Atbildēt

MK

22.07.2021. 11:35

Из аккаунта 50cent:"Тысячи вакцинированных людей
получили положительный результат на COVID-19 в Нью-Йорке"

Atbildēt

Es

22.07.2021. 11:34

»

aa

es zinu daudz bērnu, kam patika attālinātā mācīšanās.Arī vecāki apmierināti - bērns mājās


Pilnīgi otrādi. Zināšanu ziņā - katastrofa. Uz otro gadu vai nesekmīgo - trīsreiz vairāk. Vecākiem, ja bija darbs - neiespējamā uzraudzības un palīdzības mācībās misija. Savas darbavietas ierīkošana. Atsevišķa, pietiekami jaudīga datora obligāta iegāde bērnam, vai vairāku - bērniem. Starpība ir tāda, ka tev pašam nav bērnu skolas vecumā, tāpēc var runāt blēņas.

Atbildēt

Es

22.07.2021. 11:30

»

tikai

Runājot par "murgiem" Citskovskis domāja tieši tādu urbanoviču bezsakarīgo muldēšanu un dalību tikpat bezsakarīgu lēmumu pieņemšanā


Tas labi, ka olgalvis nedomāja apģērba un apavu tirdzniecības ierobežošanu ziemā, jo kam tad to vispār vajag, bet saglabāja alkohola tirdzniecību klātienē. Jo viņa roka pie tā idiotisma taču tika pielikta?

Atbildēt

Interesanti.....

22.07.2021. 09:07

Interesanti ir tikai tas, ka sazvērestības teorijas piepildās viena pēc otras un daudz ātrāk, nekā domāts.....

Atbildēt

aa

22.07.2021. 07:51

es zinu daudz bērnu, kam patika attālinātā mācīšanās.Arī vecāki apmierināti - bērns mājās.

Atbildēt

sanitars

22.07.2021. 07:23

Stacionāri ir pilni ar vakcinētajiem, bet tie slimo ne jau ar kovidlu, bet sirds un asinsvadu slimībām, pēkšņi uzradušos onkoloģiju, galvas un locītavu kaitēm. Slimnīcās 80% guļ vakcinētie.

Atbildēt

Fēlis

22.07.2021. 06:25

»

ha-ha

Pedagogi un mediķi uzskatami par sabiedrības zinošu un izglītotu daļu un viņu neviennozīmīgā attieksme pret atbildību sabiedrības priekšā ir šokejoša un līdzinās pesteļu veceņu līmenim,tāpat kā viņu atbalstītajiem


Davai ka pediņ paskaidro man, par kādu atbildību iet runa? Pēc potes saslimt var? Var. Inficēt citus var? Var. Bezatbildība ir piespiest cilvēkus vakcinēties, tā izraisot masu nemieru. Pagaidiet, vēl tā īsti nav sācies. Ja piespiedīs ar likuma spēku, viņi to smagi nožēlos. Katlā spiediens ir tuvu kritiskajam. Ja man jāizvēlas starp smagāku slimošanu un iespējamām veselības problēmām līdz mūža galam, tad es izvēlos pirmo un ne kaut kādiem propagandas apstulbinātajiem pamuļķiem lemt manā vietā.

Atbildēt

purva bridējs

21.07.2021. 23:56

Tie nav murgi. Tie ir copy-paste, ko attēlā redzamais ierēdnītis apzinīgi izpilda. Ja kāds nav pamanījis, tad Latvija pēdējos 15-20 gadus pilda TIKAI ārvalstu kungu pavēles! Vai tā būtu PAREX afēra vai kovidšovs - bāleliņi šeit paši NEKO nenosaka! Visos iespējamos veidos notiek teritorijas atbrīvošana no aborgiēniem. Tikai derētu atcerēties vēsturi - tautas apspiedējus beigās iemetīs vinā barā ar pārējiem palikušajiem...

Atbildēt

jautajums

21.07.2021. 23:07

Par ko šis dūšīgais Jānis atbild?

Atbildēt

tikai

21.07.2021. 23:03

Runājot par "murgiem" Citskovskis domāja tieši tādu urbanoviču bezsakarīgo muldēšanu un dalību tikpat bezsakarīgu lēmumu pieņemšanā!

Atbildēt

jā, bet...

21.07.2021. 20:41

»

Nav iebildumu pret teikto, bet ....

Raksta mērķis ir pilnīgi cits. Tēlot visgudros un prātīgos, latviešu tautas glābējus, lai mierīgi varētu turpināt kolonizācijas politiku kopā ar kangariem komsorgiem komunistiem un nu jau ar pokemonu paaudzes alkatīgiem deģenerātiem


Jā, Urbanovičs un "Saskaņa", atšķirībā no mūsu "dziļi nacionālajiem" tautas aizstāvjiem, kas "krīt un ceļas par Tēvzemi un brīvību", un "visu sevi gatavi atdot Latvijai", skaidri un gaiši pasaka, ka balsot pret tautas piespiedu nospricēšanu ar eksperimentālām zālēm. Te nav nekāda tēlošana. Te ir skaidri pausta nostāja par konkrētu rīcību. Nez kuri šeit ir vairāk pelnījuši izlamāšanu - tie, kuri tēlojot tautas draugus atbalsta Latvijā dzīvojošo cilvēku piespiedu potēšanu ar eksperimentālām, nepārbaidītām zālēm par kuru pielietošanas sekām ne to ražotāji, ne izplatītāji neuzņemas nekādu atbildību, vai tie, kuri ir pret šādu antihumānu rīcību?

Atbildēt

Paklausījos Urbanoviču

21.07.2021. 20:35

Gņils Blusakovs no domes bija labs un kārtīgs pilsētas saimnieks, kura turētā RNP kapitālsabiedrība nekad nevienu viltus tāmi nebija izveidojusi un nepadarītu darbu nebija atstājusi.

Tāpat arī tramvaji bija lielisks iepirkums, kurus Gņils iepirka un turēja gadiem šķūņos, jo tie nebija piemēroti Rīgas sliedēm.

Atbildēt

Parex smerdeļi brīvībā

21.07.2021. 19:57

»

Fēlis

60 vai 65 % šī sasaukuma ir jauni. Esi apmierināts ar to idiotu izdarībām


Kādi tev 60% jauni, tā paša sarkanā koka augļi, to pašu sarkano dārznieku atlasīti. Sistēma taču vecā labā, okupācijā pārbaudītā un privatizācijas noziegumos saliedētā.

Atbildēt

Ar to nebūs jāsamierinās...

21.07.2021. 19:49

Ir nepieciešami panākt, lai vismaz 75% nomainās deputāti Saeimā! Tad vecie shēmotāji nevarēs pārpirkt, izveidot savu vairākumu! Tas ir vēlētāju rokās, ja nestenēs mājās, bet gan aktīvi piedalīsies vēlēšanās!

Atbildēt

ha-ha

21.07.2021. 19:42

Pedagogi un mediķi uzskatami par sabiedrības zinošu un izglītotu daļu un viņu neviennozīmīgā attieksme pret atbildību sabiedrības priekšā ir šokejoša un līdzinās pesteļu veceņu līmenim,tāpat kā viņu atbalstītajiem.

Atbildēt

kāpēc viņi grib nonāvēt savējos?

21.07.2021. 19:03

puķins un līdzīgie??? lai mirst, tikai slimnīcās nē

Atbildēt

Kristāla lode

21.07.2021. 18:45

Tas ko es redzu ir suverēnu (vēlētāju) apstrāde zaudējot to uzticību - koalīcijas četrinieks saprot ka 14. viņiem nekas nespīd un tākā viss ir viens dzen ar savu mobingu slepeno atvašu (tipa labie) rociņās - 13., Buldozera, Saskaņas atvašu, TVF un citu "gaismas" bruņinieku gādībā (na ļjubiteļa)... Sarunāts teātris...

Atbildēt

Nav iebildumu pret teikto, bet ....

21.07.2021. 18:41

Raksta mērķis ir pilnīgi cits. Tēlot visgudros un prātīgos, latviešu tautas glābējus, lai mierīgi varētu turpināt kolonizācijas politiku kopā ar kangariem komsorgiem komunistiem un nu jau ar pokemonu paaudzes alkatīgiem deģenerātiem.

Atbildēt

saskumušais

21.07.2021. 18:29

Šis Jānis U. nav tauta,viņš ir ilgstspējīgs deputāts.

Atbildēt

resnam resnā vaimanas

21.07.2021. 18:28

Jānītis nemaz nejūtas atbildīgs par to,ka taisīja Krieviju šeit,bet ne gana spēcīgi.Nejūtas atbildīgs,ka ilgi bez jēgas deputātē.Jedrosu līgumdraugs,valsts finansējuma apguvējs.Labi zina,kā ir slikti,bet kā būtu labi-neteiks!Vispirms ievēliet,tad taisīs Krieviju šeit,un tad būs labi.Ieviešot QR kodus,krievu inficēšanās cipari velk uz 29 miljoniem;liela valsts!

Atbildēt

hm

21.07.2021. 17:34

Krievi strādā pie nazālajām un gēlu vakcīnām pret C19. Un izskatās, ka uz rudeni tāda veida vakcīnas būs iegādājamas. Varu iedomāties kādas jukas un haosu radīs valdības birokrātijas un represīvajā aparātā šādu vakcīnu parādīšanās. Miljoni uzskaitei, reģistrēšanai un ierobežojumiem tai pašā brīdī būs ... kaķim zem astes. Un piedevām valdībai nāksies sacerēt jaunu dziesmu plašām tautas masām. Tas gan attiecas ne tikai uz Latviju.

Atbildēt

Brīvība

21.07.2021. 17:24

Nēesmu par vai pret vakcināciju, jo nav objektīvas informācijas. Saskaņas, vemjotības, nacionālo atkritumu, zilo, zaļo un oranžo vieta ir politiskajā miskastē - sevi ir pierādījuši kā zagļi, krāpnieki un korumpanti. Visas cerības uz jauniem politiskiem spēkiem un jaunām idejām, kuras nav angažētas esošās sistēmas ietvaros.

Atbildēt

Secinājums

21.07.2021. 16:24

"Vairums “Saskaņas” biedru uzskata, ka pašreizējos apstākļos nav drošāka veida, kā pasargāt sevi no COVID-19 saslimšanas, par vakcināciju. "
Ar to biedrs Urbinātājs apliecina ka ir tāds pats kosmosa atkritums ka pārējie Saeimas deputati.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

21

Karikatūrists varas kalpībā

Foto“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri reklamējās uz sava pretmeta Gunāra Astras fona.
Lasīt visu...

12

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

FotoGunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību savās valstīs, cenšas lauzt tirānu režīmus. Astra cīnījās par savas zemes - Latvijas brīvību, kuru bija okupējusi komunistu impērija - PSRS. Padomju Savienība nekādā gadījumā nebija Gunāra Astras zeme. Viņš bija Latvijas brīvības cīnītājs, nevis PSRS disidents.
Lasīt visu...

3

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

FotoValsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus, 2019. gadā bija pareizs un sen nepieciešams lēmums. Tas novērsa būtisku mūsu demokrātiskās valsts iekārtas nepilnību un ilgtermiņā noteikti uzlabos politiskās vides kvalitāti. Nedrīkst būt tā, ka politisko partiju darbība ir atkarīga no to spējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus. Tas rada partiju atkarību no ziedotāju labvēlības, kas parasti nav tīri nesavtīga.
Lasīt visu...

21

Mediķi varas kalpībā

Foto“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo arī pārējos gadalaikos (Levits neļaus samelot). Turklāt šie mediķi nebūt nav pārtraukuši aģitēt par potēšanos pret kroņa vīrusu.
Lasīt visu...

18

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

FotoEs kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi augstāk par cilvēkiem tur, kaut aiz kauna tiem jau sen zemē būtu jāielien. Pie velna Jūs visus! Pie velna peklē, kur Jūsu īstā vieta kungus tēlot būs. Šī izrāde jau pārāk ievilkusies. Tā jāpārtrauc tūlīt! Vairs nav nedz smieklīgi, nedz jautri. Vairs nav pat drāma absurdā. Nu skatītāji maksā par to ar savām asarām un sāpi.
Lasīt visu...

20

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...