Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

!!!

15.08.2017. 16:16

Kad politiskā elite vienojas ar biznesa eliti, visam teorētiski būtu jābūt kārtībā. Taču paliek pāri viena ķeza. Un tā ķeza ir tā, ka Latvijas sabiedrība ir kaut kas vairāk.

Atbildēt

ehhhh

15.08.2017. 15:06

Raksts plika di...., kurš būs nākamais, kas būs sagatavojis rakstu bija mistiskā Elīna, tagad Viķoks, nākamais Dainis, tas pats Mareks būs vienā personā!!! Sveicieni tai mazajai troļļu grupiņai, kas raksta riebeklības zem n-tiem nikiem!!!

Atbildēt

Osis

15.08.2017. 11:38

ir jau mums kas dragā gan lūšus gan vilkus bez nekādām licnecēm

Atbildēt

vērotājam

15.08.2017. 11:19

»

vērotājs

demokrātija nav visatļautība. Ir jautājumi, kurus neizlemj uz ielas aptaujājot garāmgājējus. Nāves sodu atcēla Saeima ar savu balsojumu un budžetu pieņem tā pat. Ir jautājumi, ko var izlemt tikai kādas nozares speciālisti vai pati grupa, kuru tas skar, bet te var visādi gadīties


kas ir tā ekskluzīvā "speciālistu" grupa, kuru skar jautājums, vai Latvijā lūšiem un vilkiem būs dzīvot tāpat kā citur Eiropā, vai tomēr tikt izšautiem? Kurai grupa ir izņēmusi lemšanas licenci. Un no kā?

Atbildēt

vērotājs

15.08.2017. 10:53

»

>Icaks

kur tu esi izglītojies? pa kādiem miglas laukiem plivinājies? ne jau sabiedrībai jārokas un jāvandās pa iestāžu mājas lapām, lai uzzinātu, kā mednieki projektē sev jaunus plānu nākamajiem 10 gadiem par aizsargājamu dzīvnieku izšaušanu bez resursa saimnieka līdzdalības! sakarīgs sakāmais par to ir gan...


demokrātija nav visatļautība. Ir jautājumi, kurus neizlemj uz ielas aptaujājot garāmgājējus. Nāves sodu atcēla Saeima ar savu balsojumu un budžetu pieņem tā pat. Ir jautājumi, ko var izlemt tikai kādas nozares speciālisti vai pati grupa, kuru tas skar, bet te var visādi gadīties.

Atbildēt

valsts pārvalde rullē!

15.08.2017. 10:51

Sabiedrību atšuj, projekta plānus slēpj, protokoli nav ..

Atbildēt

blogeris

15.08.2017. 08:36

Te nu vietā ir kāda dabas pētnieka, kuru patiešām ļoti cienu, citāts: „Un jūs, kas cīnāties pret dabas aizsardzību, sakot, ka tas iedzīvotāju labā, neizliecieties! Iedzīvotāji jau sen pateikuši, ka Latvijas dabas daudzveidības saglabāšana tiem ir svarīga. (Viesturs Ķerus)
Izrādās, ka tādā formā, kā tu, brāli vai māsa Latvijas malu malās, esi sen to pateicis un turpini to teikt, kam vien ausis ir, lai dzirdētu, valsts pārvaldei mūsu pašu zemē nav derīgs. Valsts pārvalde uzticas uzņēmuma „Latvijas valsts meži” iestādei „Silava”, kaut, izrādās, neesot kompetenta to pārbaudīt! „Silavai”, lūk, tavs viedoklis – tas, ko tu saki un gribi - nav derīgs tikai tāpēc, ka tai to neļauj pašas radīta metodika. Ko iesāksim mūsu pašu zemē ar mūsu pašu valsts pārvadi, kas cīnās pret dabas aizsardzību?

Atbildēt

>Icaks

15.08.2017. 08:32

»

Icaks.

Kā neskaitāmu dabas aizsardzības plānu līdzautors/redaktors un sanāksmju organizētājs cienījamais autors varēja zināt, ka visa info par sugas aizsardzības plāna (precīzāk - sugas apsaimniekošanas un aizsardzības plāna) projektu veidošanu ir atrodama DAP mājaslapā. Tā vienmēr ir bijis un ir arī tagad...


kur tu esi izglītojies? pa kādiem miglas laukiem plivinājies? ne jau sabiedrībai jārokas un jāvandās pa iestāžu mājas lapām, lai uzzinātu, kā mednieki projektē sev jaunus plānu nākamajiem 10 gadiem par aizsargājamu dzīvnieku izšaušanu bez resursa saimnieka līdzdalības! sakarīgs sakāmais par to ir gan šoferim, gan elektriķim, gan augstskolas profesoram, gan vijolniekam.. vai tu no Ziemeļkorejas atskrēji ar savām pamācībām?

Atbildēt

Icaks.

15.08.2017. 07:57

Kā neskaitāmu dabas aizsardzības plānu līdzautors/redaktors un sanāksmju organizētājs cienījamais autors varēja zināt, ka visa info par sugas aizsardzības plāna (precīzāk - sugas apsaimniekošanas un aizsardzības plāna) projektu veidošanu ir atrodama DAP mājaslapā. Tā vienmēr ir bijis un ir arī tagad. Un nav te ko pūst miglu acīs, ka "No masu medijiem nupat uzzināju, ka šobrīd tiek pabeigta sugu aizsardzības plānu atjaunošana". Uzzināt var visi, kam tas reāli rūp. tikai patiesi nezinu - kā ķērpju pētnieks var ko sakarīgu teikt par lielajiem plēsējiem. Tad jau automehāniķis var konsultēt ķirurgu.

Atbildēt

Vincs

14.08.2017. 19:06

rezultāts šai perversajai izpriecai būs tāds kā Āfrikā, kur bagātniekiem piedāvā t.s. lielā piecinieka paketi. Te izskatās tikai pēc bada spēlēm, un ar laiku būs arī medības uz cilvēkiem, ja šitiem dos vaļu…

Atbildēt

vareni, vareni

14.08.2017. 16:45

Medību saimniecības attīstības fondam ir pat Konsultatīvās padome!!

Atbildēt

Līva

14.08.2017. 15:22

Ir jāsaprot, ka projekts ir Zemkopības ministrijas kabatas īpašumtiesību saglabāšana uz Latvijas sabiedrībai piederošu ar Eiropas direktīvām aizsargājamu dabas resursu. Un VARAM te klusi nolien maliņā.

Atbildēt

Nu, aizejiet uz to plāna apspriešanas pasākumu

14.08.2017. 14:42

24.augustā, kas tagad būs tur Silavā, un paskatieties, kādi cilvēki tur piedalās, kādas organizācijas, vai ir kāds no VARAM.. ja ir, tad kas.., kādas intereses, par ko spriež, kas ir tie spriedēji, kādi viedokļi..

Atbildēt

!

14.08.2017. 14:24

»

Jautājums VARAM

Kas izstrādā projekta uzdevumus Iepirkuma Nolikumā


tā lieta jāceļ ārā no pakšiem

Atbildēt

REĀLA FANTASTIKA!

14.08.2017. 13:35

Par to, cik lūšus un vilkus mūsu valstī nākamajos 10 gados varēs izšaut aizsargājamu dzīvnieku trofejās ieinteresētie onkuļi, tajā skaitā ārvalstu izklaižu kārie, ar šādas aptaujas palīdzību Latvijā atbild „tas skolēna ģimenes loceklis, kuram ir vistuvākā dzimšanas diena anketas saņemšanas brīdī.”

Atbildēt

Rolands

14.08.2017. 13:07

Vai tad "Silava" ir kāds socioloģisko pētījumu centrs, ka VARAM tam uztic izstrādāt socioloģisko pētījumu aptauju? Un vēl ņem to par pilnu! Kā to saprast, ja VARAM vēstulē atzīst, ka ministrija nav kompetenta izvērtēt projekta realizētāja pielietotās metodes nepieciešamās informācijas ieguvei?

Atbildēt

apk

14.08.2017. 12:20

Galīgi garām raksts ar neesošu problēmu. Skaidri pateikts, ko aptaujāja un kuram anketa adresēta. Man arī daudz, kas nepatīk, bet tāpēc es neuzbāžos visiem pēc kārtas ar savu problēmu.

Atbildēt

Jautājums VARAM

14.08.2017. 12:10

Kas izstrādā projekta uzdevumus Iepirkuma Nolikumā?
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija nekādi nevar atrunāties, aizbildināties vai novelt no sevis atbildību par projekta mērķu un uzdevumu definēšanu, izpildi un kontroli.

Atbildēt

Oi!!!! Ko nu darīsim ar VARAM kompetenci??!!

14.08.2017. 11:54

Šī ir REĀLA INDIKATĪVA MINISTRIJAS KOMPETENCEI UN ATBILDĪBAI PAR PROJEKTA REZULTĀTU.
Citāts no VARAM:
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija nav kompetenta izvērtēt projekta realizētāja pielietotās metodes vai risinājumus nepieciešamās informācijas ieguvei.

Atbildēt

visiem

14.08.2017. 08:27

»

K.Gerchards

NA vadībā 216 VARAM klerki var justies atslābuši un arī darbarūķu armija no šiem kantoriem...


šiem kantoriem gan laikam nav nekāda sakara ar medībām :) Varbūt kļūdos? Varētu palūgt prezīzāku infu - kurš kantoris par kuru medību procesu atbild? Diez vai, ka visi un par visu :)

Atbildēt

VB

13.08.2017. 18:02

nav ko te dir$sties! Padomājiet paši: cik ir viņu un cik mēs (ap 7 miljardi).

Atbildēt

K.Gerchards

13.08.2017. 17:55

NA vadībā 216 VARAM klerki var justies atslābuši un arī darbarūķu armija no šiem kantoriem:

Dabas aizsardzības pārvalde
Latvijas Dabas muzejs
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs
Latvijas Vides aizsardzības fonda administrācija
Valsts aģentūra "Nacionālais botāniskais dārzs"
Valsts reģionālās attīstības aģentūra
Valsts vides dienests
Vides pārraudzības valsts birojs

Atbildēt

visur birokrāti

13.08.2017. 17:47

Tad jau ušaka rīkojums piešķirt sev prēmiju Autortiesību likuma izpratnē ir autortiesību objekts, līdz marazmam nav tālu, burtiski aiz stūra...

Atbildēt

Maiga Cūkaste

13.08.2017. 17:33

Ar cieņu Daiga Vilkaste, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Dabas aizsardzības departamenta direktore

Atbildēt

Fēlis

13.08.2017. 17:15

Viena vilka un viena lūša& Domāju, ka mūsu meži ir bagātāki.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

21

Robežas plūstošās smiltīs

FotoLemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi - tā secinājusi Satversmes tiesa (ST).
Lasīt visu...

12

Asins upes

FotoKāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir daudz sātanisku apustuļu un brīvprātīgo palīgu, kuri par kalpošanu tam neprasa samaksu, tie pat ir gatavi piemaksāt, lai izplatītu ierēkšanas un ļaunuma vēsti.
Lasīt visu...

21

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

FotoTas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm daži aizliegumi muļķībā var konkurēt ar Turkmenistānas vadoņa garadarbiem (1), nenozīmē, ka mums ar atbildību nav jāizturas pret citiem. Mūsu ģimenē visas potes arī līdz Ķīnas vīrusa izlaišanai bija pašsaprotamas.
Lasīt visu...

21

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

FotoSaistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu esam vērsušies pie Rīgas Domes deputātiem. Mums nav pieņemami, ka Centrāltirgus un tā apkaimes attīstību Rīgas dome vēlas veicināt uz mūsu apkaimju rēķina. Šis ir pilns vēstules teksts, ko nosūtījām Rīgas mēram Mārtiņam Staķim, vicemēram Edvardam Smiltēnam un citiem Rīgas domes deputātiem:
Lasīt visu...

21

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

FotoValsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”.
Lasīt visu...

21

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

FotoStāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās ir augstākais mobinga līmenis pasaulē – bērni ir sabiedrības spogulis. VDR Stasi arhīvus pārņēma VFR drošības dienesti un pieļāva Stasi arhīvu publicēšanu un izpēti, bet Latvijā Atmodu organizēja VDK darbinieki, kuri pat līdz šai dienai ir ar ietekmi mūsu valstī un rīkojas tā, lai VDK lietotās psiholoģiskā terora metodes noklusētu. Patiesībā šīs metodes tika lietotas tieši tāpat kā VDR. Plaši šajās darbībās tika iesaistīti arī VDK aģenti un to tīkli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....