Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

!!!

15.08.2017. 16:16

Kad politiskā elite vienojas ar biznesa eliti, visam teorētiski būtu jābūt kārtībā. Taču paliek pāri viena ķeza. Un tā ķeza ir tā, ka Latvijas sabiedrība ir kaut kas vairāk.

Atbildēt

ehhhh

15.08.2017. 15:06

Raksts plika di...., kurš būs nākamais, kas būs sagatavojis rakstu bija mistiskā Elīna, tagad Viķoks, nākamais Dainis, tas pats Mareks būs vienā personā!!! Sveicieni tai mazajai troļļu grupiņai, kas raksta riebeklības zem n-tiem nikiem!!!

Atbildēt

Osis

15.08.2017. 11:38

ir jau mums kas dragā gan lūšus gan vilkus bez nekādām licnecēm

Atbildēt

vērotājam

15.08.2017. 11:19

»

vērotājs

demokrātija nav visatļautība. Ir jautājumi, kurus neizlemj uz ielas aptaujājot garāmgājējus. Nāves sodu atcēla Saeima ar savu balsojumu un budžetu pieņem tā pat. Ir jautājumi, ko var izlemt tikai kādas nozares speciālisti vai pati grupa, kuru tas skar, bet te var visādi gadīties


kas ir tā ekskluzīvā "speciālistu" grupa, kuru skar jautājums, vai Latvijā lūšiem un vilkiem būs dzīvot tāpat kā citur Eiropā, vai tomēr tikt izšautiem? Kurai grupa ir izņēmusi lemšanas licenci. Un no kā?

Atbildēt

vērotājs

15.08.2017. 10:53

»

>Icaks

kur tu esi izglītojies? pa kādiem miglas laukiem plivinājies? ne jau sabiedrībai jārokas un jāvandās pa iestāžu mājas lapām, lai uzzinātu, kā mednieki projektē sev jaunus plānu nākamajiem 10 gadiem par aizsargājamu dzīvnieku izšaušanu bez resursa saimnieka līdzdalības! sakarīgs sakāmais par to ir gan...


demokrātija nav visatļautība. Ir jautājumi, kurus neizlemj uz ielas aptaujājot garāmgājējus. Nāves sodu atcēla Saeima ar savu balsojumu un budžetu pieņem tā pat. Ir jautājumi, ko var izlemt tikai kādas nozares speciālisti vai pati grupa, kuru tas skar, bet te var visādi gadīties.

Atbildēt

valsts pārvalde rullē!

15.08.2017. 10:51

Sabiedrību atšuj, projekta plānus slēpj, protokoli nav ..

Atbildēt

blogeris

15.08.2017. 08:36

Te nu vietā ir kāda dabas pētnieka, kuru patiešām ļoti cienu, citāts: „Un jūs, kas cīnāties pret dabas aizsardzību, sakot, ka tas iedzīvotāju labā, neizliecieties! Iedzīvotāji jau sen pateikuši, ka Latvijas dabas daudzveidības saglabāšana tiem ir svarīga. (Viesturs Ķerus)
Izrādās, ka tādā formā, kā tu, brāli vai māsa Latvijas malu malās, esi sen to pateicis un turpini to teikt, kam vien ausis ir, lai dzirdētu, valsts pārvaldei mūsu pašu zemē nav derīgs. Valsts pārvalde uzticas uzņēmuma „Latvijas valsts meži” iestādei „Silava”, kaut, izrādās, neesot kompetenta to pārbaudīt! „Silavai”, lūk, tavs viedoklis – tas, ko tu saki un gribi - nav derīgs tikai tāpēc, ka tai to neļauj pašas radīta metodika. Ko iesāksim mūsu pašu zemē ar mūsu pašu valsts pārvadi, kas cīnās pret dabas aizsardzību?

Atbildēt

>Icaks

15.08.2017. 08:32

»

Icaks.

Kā neskaitāmu dabas aizsardzības plānu līdzautors/redaktors un sanāksmju organizētājs cienījamais autors varēja zināt, ka visa info par sugas aizsardzības plāna (precīzāk - sugas apsaimniekošanas un aizsardzības plāna) projektu veidošanu ir atrodama DAP mājaslapā. Tā vienmēr ir bijis un ir arī tagad...


kur tu esi izglītojies? pa kādiem miglas laukiem plivinājies? ne jau sabiedrībai jārokas un jāvandās pa iestāžu mājas lapām, lai uzzinātu, kā mednieki projektē sev jaunus plānu nākamajiem 10 gadiem par aizsargājamu dzīvnieku izšaušanu bez resursa saimnieka līdzdalības! sakarīgs sakāmais par to ir gan šoferim, gan elektriķim, gan augstskolas profesoram, gan vijolniekam.. vai tu no Ziemeļkorejas atskrēji ar savām pamācībām?

Atbildēt

Icaks.

15.08.2017. 07:57

Kā neskaitāmu dabas aizsardzības plānu līdzautors/redaktors un sanāksmju organizētājs cienījamais autors varēja zināt, ka visa info par sugas aizsardzības plāna (precīzāk - sugas apsaimniekošanas un aizsardzības plāna) projektu veidošanu ir atrodama DAP mājaslapā. Tā vienmēr ir bijis un ir arī tagad. Un nav te ko pūst miglu acīs, ka "No masu medijiem nupat uzzināju, ka šobrīd tiek pabeigta sugu aizsardzības plānu atjaunošana". Uzzināt var visi, kam tas reāli rūp. tikai patiesi nezinu - kā ķērpju pētnieks var ko sakarīgu teikt par lielajiem plēsējiem. Tad jau automehāniķis var konsultēt ķirurgu.

Atbildēt

Vincs

14.08.2017. 19:06

rezultāts šai perversajai izpriecai būs tāds kā Āfrikā, kur bagātniekiem piedāvā t.s. lielā piecinieka paketi. Te izskatās tikai pēc bada spēlēm, un ar laiku būs arī medības uz cilvēkiem, ja šitiem dos vaļu…

Atbildēt

vareni, vareni

14.08.2017. 16:45

Medību saimniecības attīstības fondam ir pat Konsultatīvās padome!!

Atbildēt

Līva

14.08.2017. 15:22

Ir jāsaprot, ka projekts ir Zemkopības ministrijas kabatas īpašumtiesību saglabāšana uz Latvijas sabiedrībai piederošu ar Eiropas direktīvām aizsargājamu dabas resursu. Un VARAM te klusi nolien maliņā.

Atbildēt

Nu, aizejiet uz to plāna apspriešanas pasākumu

14.08.2017. 14:42

24.augustā, kas tagad būs tur Silavā, un paskatieties, kādi cilvēki tur piedalās, kādas organizācijas, vai ir kāds no VARAM.. ja ir, tad kas.., kādas intereses, par ko spriež, kas ir tie spriedēji, kādi viedokļi..

Atbildēt

!

14.08.2017. 14:24

»

Jautājums VARAM

Kas izstrādā projekta uzdevumus Iepirkuma Nolikumā


tā lieta jāceļ ārā no pakšiem

Atbildēt

REĀLA FANTASTIKA!

14.08.2017. 13:35

Par to, cik lūšus un vilkus mūsu valstī nākamajos 10 gados varēs izšaut aizsargājamu dzīvnieku trofejās ieinteresētie onkuļi, tajā skaitā ārvalstu izklaižu kārie, ar šādas aptaujas palīdzību Latvijā atbild „tas skolēna ģimenes loceklis, kuram ir vistuvākā dzimšanas diena anketas saņemšanas brīdī.”

Atbildēt

Rolands

14.08.2017. 13:07

Vai tad "Silava" ir kāds socioloģisko pētījumu centrs, ka VARAM tam uztic izstrādāt socioloģisko pētījumu aptauju? Un vēl ņem to par pilnu! Kā to saprast, ja VARAM vēstulē atzīst, ka ministrija nav kompetenta izvērtēt projekta realizētāja pielietotās metodes nepieciešamās informācijas ieguvei?

Atbildēt

apk

14.08.2017. 12:20

Galīgi garām raksts ar neesošu problēmu. Skaidri pateikts, ko aptaujāja un kuram anketa adresēta. Man arī daudz, kas nepatīk, bet tāpēc es neuzbāžos visiem pēc kārtas ar savu problēmu.

Atbildēt

Jautājums VARAM

14.08.2017. 12:10

Kas izstrādā projekta uzdevumus Iepirkuma Nolikumā?
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija nekādi nevar atrunāties, aizbildināties vai novelt no sevis atbildību par projekta mērķu un uzdevumu definēšanu, izpildi un kontroli.

Atbildēt

Oi!!!! Ko nu darīsim ar VARAM kompetenci??!!

14.08.2017. 11:54

Šī ir REĀLA INDIKATĪVA MINISTRIJAS KOMPETENCEI UN ATBILDĪBAI PAR PROJEKTA REZULTĀTU.
Citāts no VARAM:
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija nav kompetenta izvērtēt projekta realizētāja pielietotās metodes vai risinājumus nepieciešamās informācijas ieguvei.

Atbildēt

visiem

14.08.2017. 08:27

»

K.Gerchards

NA vadībā 216 VARAM klerki var justies atslābuši un arī darbarūķu armija no šiem kantoriem...


šiem kantoriem gan laikam nav nekāda sakara ar medībām :) Varbūt kļūdos? Varētu palūgt prezīzāku infu - kurš kantoris par kuru medību procesu atbild? Diez vai, ka visi un par visu :)

Atbildēt

VB

13.08.2017. 18:02

nav ko te dir$sties! Padomājiet paši: cik ir viņu un cik mēs (ap 7 miljardi).

Atbildēt

K.Gerchards

13.08.2017. 17:55

NA vadībā 216 VARAM klerki var justies atslābuši un arī darbarūķu armija no šiem kantoriem:

Dabas aizsardzības pārvalde
Latvijas Dabas muzejs
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs
Latvijas Vides aizsardzības fonda administrācija
Valsts aģentūra "Nacionālais botāniskais dārzs"
Valsts reģionālās attīstības aģentūra
Valsts vides dienests
Vides pārraudzības valsts birojs

Atbildēt

visur birokrāti

13.08.2017. 17:47

Tad jau ušaka rīkojums piešķirt sev prēmiju Autortiesību likuma izpratnē ir autortiesību objekts, līdz marazmam nav tālu, burtiski aiz stūra...

Atbildēt

Maiga Cūkaste

13.08.2017. 17:33

Ar cieņu Daiga Vilkaste, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Dabas aizsardzības departamenta direktore

Atbildēt

Fēlis

13.08.2017. 17:15

Viena vilka un viena lūša& Domāju, ka mūsu meži ir bagātāki.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

FotoBūs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš tos pārkāps, tiks bargi sodīts!
Lasīt visu...

21

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

FotoŠodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00.
Lasīt visu...

21

Zāles pret Covid-19 aiz septiņiem zieģeļiem

FotoVairākās valstīs, piemēram, Austrijā, Igaunijā, Krievijā, Kubā, Ķīnā, Madagaskarā u.c. jau ir prezentētas drapes pret kroņa vīrusu. Domāju, ka farmaceitiskie milži speciāli bremzē zāļu efektīvu izstrādi un palaišanu masveida ražošanā. Jo tad, pirmkārt, nevarēs “uzvārīties” uz nospiedošā vairākuma veselo vakcinācijas rēķina, bet, otrkārt, patiešām ar Covid-19 saslimušo skaits izrādīsies pārāk niecīgs, lai medikamentu ražošana atmaksātos.
Lasīt visu...

20

Levita levitācijas par dezinformāciju un medijpratību no ANO tribīnes

FotoLielu prieku un lepnumu varam sirdī just, ka mūsu Latvijas Republikas valsts prezidents Egils Levits ir teicis runu no augstās Apvienoto Nāciju tribīnes. Tas labi! Lai slava valsts prezidentam! Taču kaut kas tā īsti tomēr ar šo runu nav kārtībā. Kam ir domāts šis vēstījums, ko prezidents gribēja teikt?
Lasīt visu...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Savāds laiks

No aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot....

Foto

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta...

Foto

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

Mēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta...

Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...