Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Andrejs Mūrnieks
24.04.2022.
Komentāri (152)

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu nu

29.04.2022. 17:23

»

Pesimisrts

Par Odesā sadedzinātajiem vēlreiz - tas ir viens no uzskatāmākajiem pierādījumiem, ka Ukrainā ir nacisms, gan tas, ka tas notika, gan tas kā tas notika (kas viss tika uzfilmēts un parādīts), gan tas, kā uz to reaģēja noteikta Ukrainas sabiedrības daļa


Odesā sadegušie krievu necilvēki, izcils piemērs pērtiķim ar granātu. Labrāt uzslavētu ukraiņus, tikai nav par ko. Krievu lopi paši sevi nodedzinājā ar Arodbiedrības namā sanestie Molotova kokteiļiem un neprātīgi apejoties ar uguni.

Atbildēt

ir

28.04.2022. 11:58

»

interesanti

Rašistu lohi jau skatās tikai video no centrālās ieejas, kur degošajās barikādēs neviens bojā negāja. Visi bojāgājušie bija no no ugunsgrēka sētas pusē, kur reāli redzams, ka burtiski sekunžu laikā pa logiem, no kuriem rašisti mētājas ar akmeņiem un molotova kokteiļiem, sāk gāzties ārā metriem augstas...


pilnīgi bezjēdzīgi tādiem pesimistiskiem rašistiem runāt un stāstīt par loģiskām lietām, kā pierādījums ir tā nemitīgā draudēšana ar atomieročiem, jebkuram loģiski domājošam cilvēkam būtu skaidrs, ka, gadījumā, ja tiks pielietoti kodolieroči, tāds pats lietus, ja ne lielāks, tādas pašas saules, ja ne vairāk, nolīs un nospīdēs pār Krieviju tajā pašā brīdī, kad Krievija to izlems darīt. Pat ja nevienam pasaulē vairs nebūtu atomieroču, 40 valstis reizē veicot kontruzbrukumu ar jebkādām kontinentālām raķetēm nolīdzinātu agresorvalsti līdz ar zemi. Bet taču nesaprot...vai pilnīgi vienalga, kas notiks ar viņu bērniem. Bet vienalga, jautājums pesimistiskajam rašistam - kāpēc Krievija nevērsas Hāgas tribunālā vai ANO pēc t.s."nacistu"izdarībām? Pierādījumu trūkumu dēļ vai arī labi zināja, kā notika īstenībā?Un šo dedzināšanas faktu izmanto savām propagandas vajadzībām?

Atbildēt

Pesimisrts

27.04.2022. 22:35

Par Odesā sadedzinātajiem vēlreiz - tas ir viens no uzskatāmākajiem pierādījumiem, ka Ukrainā ir nacisms, gan tas, ka tas notika, gan tas kā tas notika (kas viss tika uzfilmēts un parādīts), gan tas, kā uz to reaģēja noteikta Ukrainas sabiedrības daļa.

Atbildēt

mēslam

27.04.2022. 18:01

»

Pesimists

Aga, dzīvi sadedzinātie Odesā nav nacisms, citas masu slepkavības nav nacisms, regulāri slepkavošanas aicinājumi nav nacisms, nacisma ideoloģija un rituāli nav nacisms, par visādiem citādiem sīkumiem pat nerunāsim. Un Hitlera nacionālsociālisms ar nebija nacisms


Dzīvi sadegušie krievu pederasti Odesā, tas bija rusisms. Nevajadzēja Arodbiedrības namā sanest tik daudz Molotova kokteiļu un vajadzēja prātīgāk apieties ar uguni. Neviens krievs nedrīkst dzīvs pamest šo karu un to draudziņš arī.

Atbildēt

to cik liekulīgam jābūt 26.04.2022. 22:15

27.04.2022. 10:45

https://www.youtube.com/watch?v fHucGEiZQqI

Atbildēt

Skolnieciņš

27.04.2022. 06:29

»

Roza Luksemburga

Kars Ukraina ir kovidaferas nakamais posms, kura piesega tiek sabiditas lietas. Pirmais kovidposms neaizgaja gluzi tik gludi kaa cerets, tauta taja pasaules dala, kas mak lasit un rakstit, saaka mosties un protestet pret savu pedejo tiesiibu sagrausanu. Tagad atkal visi vienota dziesma var gaanit krievus...


Tātad Tu uzskati, ka Vladimira Putina iebrukums Gruzijā 2008. gadā ir kovid afēras pirmais posms. Tu uzskati,ka Vladimira Putina iebrukums Ukrainā 2014. gadā ir kovid afēras otrais posms. Kāpēc Tu aizstāvi diktatoru Vladimiru Putinu no kritikas lavīnas? Pēc Qanon datiem Vladimirs Putins ir pedofīls un sātanists no pareizticīgo baznicas. Pēc Qanon ziņām Vladimirs Punins ir sātanistu-pedofīlu pasaules valdības biedrs. Tauta baumo, ka no Vladimira Putina aizgāja sieva, tāpēc ka viņa uzzināja par viņa dalību Vatikāna nekropoles (Vatikāna nekropole atrodas zem Vatikāna!) pedofiliskajās orģijas un zīdaiņu asiņu dzeršanu. Pat Jakutījas šamanis teica, ka Vladimirs Putins ir dēmons!!! Qanon laikam ir taisnība sakarā ar šo mērgli. Un Tu vel Putleru aizstāvi??? Šausmas!

Atbildēt

cik liekulīgam jābūt

26.04.2022. 22:15

...zelenski apbrīnojot visa pasaule,kļūšot par ietekmīgāko cilvēku...,es to saucu nevis vairs par liekulību,bet par plānprātību.ierakstiet youtube -zelenskis narkomāns-,varbūt zvīņas nokritīs no acīm.
meli kurus izplata tv panorāma vienkārši šokē.krievija 4 reizes azovstaļā atvēra humāno koridoru,bet latvijas mēdiji skandina-neatver koridoru lai varētu pamest azovstaļu...,agrāk neticēju ,ka latvijas valdība un mēdiji varētu šādi klaji melot,kā melo patreiz par notikumiem ukrainā,visu apgriež otrādi un pasniedz kā patiesību

Atbildēt

Roza Luksemburga

26.04.2022. 21:46

»

Moiše

Uzvar tie, kas šobrīd pa bargu naudu iztirgo savus nostāvējušos ieročus. Uzvar tie, kas tagad dārgi pārdod savu kuģos vesto šķidro gāzi. Uzvar tie, kas pa burzmu var sadrukāt vēl vairāk ar aktīviem nesegtas naudas


Kars Ukraina ir kovidaferas nakamais posms, kura piesega tiek sabiditas lietas. Pirmais kovidposms neaizgaja gluzi tik gludi kaa cerets, tauta taja pasaules dala, kas mak lasit un rakstit, saaka mosties un protestet pret savu pedejo tiesiibu sagrausanu. Tagad atkal visi vienota dziesma var gaanit krievus, bet kovidorganozatori pa to laiku nesnauz. Gatavo nopietnakas lietas. Var jau atkal tautai iestastit, ka Putins ir traks un stulbs, un janovac tapat ka savulaik Sadams huseins, Kadafi, vai Asads Sirijaa, tikai, latviesiem jau nu gan jasaprot, ka ta cena var but tada, kadu neviens negribes maksat.

Atbildēt

Skolnieciņš

26.04.2022. 21:20

»

Onānistam no svētbirzs

Skolnieciņ, sēdies -2


Slims segvārds. Slims komentārs no slima, krieviski domājoša cilvēka. Rašisms ir ārstējams.
Kāpēc Tu tik aktīvi noliedz GOLODOMORU? Vai pie vainas ir Tava psihiskā slimība, kas Tev ir laupījusi līdzjūtību un cilvēcību???
Dodies pie daktera un ārstējies! Veiksmi!
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

atbilde viltus Skolnieciņam (segvārdu zaglim)

26.04.2022. 21:10

»

atbilde viltus Skolnieciņam® ™Stulbentiņam

tu kārtējo reizi parādi, ka jebkāda veida racionāli un iracionāli argumenti tavam viedoklim ir beigušies, tāpat kā stiprie trankvilizatori, ar ko tevi piebaro psihoneiroloģiskā dispansera sanitāri par samērīgu atlīdzību...


«atbilde viltus Skolnieciņam® ™Stulbentiņam 26.04.2022. 17:41» Tu laikam to runā pats par sevi. Tas ir labi, ka Tu atzīsti savu kaiti.
Apsaukāt citu cilvēku par slimu dēļ tā, ka cilvēks ir paudis kritiku Maskavas kremlim, ir slimi. Palasi, lūdzu, Satversmi. Izlasi Satversmes 100. pantu!
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

interesanti

26.04.2022. 21:00

»

Pesimists

Šīs pasaciņas nonāk tiešā pretrunā daudzajiem videofiksācijas materiāliem, kuros labi redzams kā pūlis tika kūdīts uz slepkavošanu, kā pūlis meta tos molotova kokteiļu, kā šāva, kā ņirgājās un priecājās par degošajiem cilvēkiem, kā atspārdīja tos, kas leca pa logiem no augšējiem stāviem. Un to visu ...


Rašistu lohi jau skatās tikai video no centrālās ieejas, kur degošajās barikādēs neviens bojā negāja. Visi bojāgājušie bija no no ugunsgrēka sētas pusē, kur reāli redzams, ka burtiski sekunžu laikā pa logiem, no kuriem rašisti mētājas ar akmeņiem un molotova kokteiļiem, sāk gāzties ārā metriem augstas liesmas visas ēkas augstumā, kas var notikt tikai uzliesmojot ēkas iekšienē esošiem degvielas krājumiem. Turklāt arī ēkas iekšienē uz kāpnēm sēdoši līķi augšējos stāvos liecina par milzu uzliesmojumu ēkas iekšienē, kas momentāli izdedzinājis visu skābekli.

Atbildēt

Pesimists

26.04.2022. 17:58

»

interesanti

Ja rašistu dalbajobi ierīkoja arodbiedrības namā molotova kokteiļu noliktavu, kas aizdegās, tad kāds tam sakars ar nacismu


Šīs pasaciņas nonāk tiešā pretrunā daudzajiem videofiksācijas materiāliem, kuros labi redzams kā pūlis tika kūdīts uz slepkavošanu, kā pūlis meta tos molotova kokteiļu, kā šāva, kā ņirgājās un priecājās par degošajiem cilvēkiem, kā atspārdīja tos, kas leca pa logiem no augšējiem stāviem. Un to visu ar jūsmīgām ovācijām pavadīja publika TV studijā Kijevā. Nu tas nemaz nav nacisms. Tāpat kā nemaz nav nacistiski tie komentāri, kuri tepat iekš Pietiek aicina nogalināt krievus. Nu nemaz tas nav nacisms.

Atbildēt

nu

26.04.2022. 17:48

iepriekš.komentārs veltīts Pesimistam

Atbildēt

nu

26.04.2022. 17:47

latviešu valodā ir "aha", tāpat kā ir Hāga, nevis Gaga, tāpat kā Hamlets, ne vis Gamļet, bet par nacismu runājot, ja jau Odesā nacisti dedzināja cilvēkus, kāpēc Krievija nevērsās tajā pašā Gāgā?Kur bija vērsusies agrāk, Ninbergā, apsūdzot nacistus, vai vismaz ANO, kas ir draudzīgs, pavisam draudzīgs Krievijai iestādījums?Kur pierādījumi, ka tas nav tas pats variants, kā ar Katiņu (1940), Polijā?

Atbildēt

atbilde viltus Skolnieciņam® ™Stulbentiņam

26.04.2022. 17:41

»

atbilde viltus Skolnieciņam

Tev beidzās argumenti. Diskutēt Tu nemāki. Tu vienkārši sāc zirgoties un uzvesties kā bernudārznieks...


tu kārtējo reizi parādi, ka jebkāda veida racionāli un iracionāli argumenti tavam viedoklim ir beigušies, tāpat kā stiprie trankvilizatori, ar ko tevi piebaro psihoneiroloģiskā dispansera sanitāri par samērīgu atlīdzību.
Ceru, ka tu beidzot sadzirdēsi savu ārstējošo psihiatru, un sapratīsi to, ka tev obligāti jāturpina tavas garīgās nepilnvērtības apārstēšana psihoneiroloģiskajā stacionārā.
Ar necieņu, Skolnieciņš® ™Stulbentiņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Stulbentiņš

Atbildēt

sadistu, marodieru un pederastu mēslam

26.04.2022. 17:32

»

to Derdz

Ukraina, pēc tam, kad krievu sadistu, marodieru un pederastu armija sarīkoja genocīdu Austrumukrainā, kur pārsvarā dzīvoja krievi, vairs netiek dalīta "rietumu un austrumu pusē". Tagad visa Ukraina ir vienota...


Nu ļoti jau specifiskas un visnotaļ profesionālas ir tavas zināšanas / pieredze saistībā ar sadismu marodierismu un taml. "dermoliverastu virsvērtībām", kā jau pederastu nācijas "viedokļu (skapja) līderim" pienākas.

P.S. tu aizmirsi atbildēt - aktīvais vai pasīvais draiskulis esi?

Atbildēt

Levits saka, ka

26.04.2022. 17:16

Visur apkārt ir čekas provokātori un pilnīgi degradēti krieveļi!

Atbildēt

nu

26.04.2022. 17:02

»

Derdz

Cik zinu no UA datiem, ka Ukraina tiek dalīta rietumu un austrumu puse, jo austrumu pusē dzīvo visvairāk krievu tautības cilvēki,.. tagad tur notiek karš. Vēsturiski puses īpaši nemīlēja sadzīvot. Rietumu pusē visvairāk ukraiņu. Krievijas prese raksta ka saucamā operācija notiek pret to valdošo varu...


vispār, vajadzētu apdomāt, kāpēc visā bijušajā padomijas teritorijā ir vislielākā korupcija,Eiropā,pasaulē, izņemot, varbūt, protams, Āfriku, Indiju un vēl kādas jaunattīstības valstis.Nu krievijas korupcijas līmenis un valsts izzagšana laikam ir pāri visam, kā spoža saule, vēl ir uz kurieni tiekties, gan Ukrainai, gan Latvijai, gan, gan, gan... :):):).Varbūt tāpēc, ka psrs sabiedrība tika veidota par šarikovu pūli???Vienīgi, šķiet, ka vēstures rats, (jeb Dieva dzirnas maļ) sācis strauji griezties uz priekšu, izmetot pamazām lielākos kretīnus, varbūt arī mazākus:):):).

Atbildēt

Pesimists

26.04.2022. 16:53

»

Optimists

Tev galīgi nav sajēgas , kas ir nacisms? Īstenībā Putins ar savu svītu un armiju uzvedas kā visīstākie nacisti


Aga, dzīvi sadedzinātie Odesā nav nacisms, citas masu slepkavības nav nacisms, regulāri slepkavošanas aicinājumi nav nacisms, nacisma ideoloģija un rituāli nav nacisms, par visādiem citādiem sīkumiem pat nerunāsim. Un Hitlera nacionālsociālisms ar nebija nacisms.

Atbildēt

Optimists

26.04.2022. 16:16

»

Pesimists

Jūsu optimistiskā fantāzija nesakrīt ne ar realitāti, ne ar Aristoviča vērtējumu, ne ar daudzu citu ekspertu vērtējumu...


Tev galīgi nav sajēgas , kas ir nacisms? Īstenībā Putins ar savu svītu un armiju uzvedas kā visīstākie nacisti.
Bet tas jau ir tipiski krieviski-citos saskatīt to, kas ir paši. Tāpat arī par Katiņu un Buču- tie nebijām mēs(krievi).

Atbildēt

Pesimists

26.04.2022. 16:06

»

Optimists

Ar ukraiņu nāciju un viņu nacionālo pašapziņu viss ir kārtībā.Un,paskat, kā viņi cīnās...


Jūsu optimistiskā fantāzija nesakrīt ne ar realitāti, ne ar Aristoviča vērtējumu, ne ar daudzu citu ekspertu vērtējumu.

Bet jā, cīnās. Apšaubāmi veiksmīgi, bet cīnās un ir pagaidu "panākums", bet tas nav nācijas panākums, tas ir nacistu un nacistisko tehnoloģiju panākums. Pie tam uz visas sabiedrības rēķina. Šim panākumam ir ļoti liela cena, no kā būs ilgi un grūti jāatkopjas.Tā kā Ukraiņu ir daudz, viņi lai gan ļoti sāpīgi, bet tomēr spēs to pārdzīvot. Latvieši nepārdzīvos.

Atbildēt

Moiše

26.04.2022. 16:05

»

paardomas

Runāt par Krievijas vai Ukrainas uzvaru ir stulbi un ciniski,zaudē gan krievi,gan ukraiņi gan visas pārējās tautas.Toties uzvar tie kam karš ir dzimtā māte


Uzvar tie, kas šobrīd pa bargu naudu iztirgo savus nostāvējušos ieročus. Uzvar tie, kas tagad dārgi pārdod savu kuģos vesto šķidro gāzi. Uzvar tie, kas pa burzmu var sadrukāt vēl vairāk ar aktīviem nesegtas naudas.

Atbildēt

Optimists

26.04.2022. 15:58

»

Pesimists

Mācīties no Ukrainas latviešu nācijai ir nāvīgi bīstami. Bet vēl ir tāda lieta, ka ukraiņiem ar to nāciju ir ļoti lielas problēmas, pretēji autora teiktajam. Un to vislabāk apliecina Ukrainas prezidenta V.Zeļenska galvenais runasvīrs un ideologs Aleksejs Aristovičš...


Ar ukraiņu nāciju un viņu nacionālo pašapziņu viss ir kārtībā.Un,paskat, kā viņi cīnās!
Bet kas par veidojumu ir t. s. visu tautu krievu tauta , tas gan ir jautājums. Un kādas vērtības viņus vieno? Vieniem sankcionē jahtas par 600 miljoniem, bet citi tajā laikā Ukrainā zog klozeta podus un sūta uz Roģinu.

Atbildēt

Lohodroms

26.04.2022. 15:57

To, cik reāli atbalsta Kijevu, nevar redzēt ne Latvijā, ne pašā Ukrainā. Jo ieviesta stingra cenzūra un cietumsods par atšķirīgu domu paušanu. Kā ir Latvijā, mēs redzēsim 1.oktobrī. Protams, ja līdz tam Latvija nebūs nopostīta karā (kurā reāli mēs jau piedalāmies- pēc pašu vai ''partneru'' iniciatīvas), vai arī vnk būs pirmskara ārkārtas stāvoklis. Vai arī deltakrona ārkārtas stāvoklis, ja Ukrainas karš vasarā beigsies.

Atbildēt

Pesimists

26.04.2022. 15:14

Mācīties no Ukrainas latviešu nācijai ir nāvīgi bīstami. Bet vēl ir tāda lieta, ka ukraiņiem ar to nāciju ir ļoti lielas problēmas, pretēji autora teiktajam. Un to vislabāk apliecina Ukrainas prezidenta V.Zeļenska galvenais runasvīrs un ideologs Aleksejs Aristovičš.

“Mēs esam sašķelti, nodalīti cilvēki ar ļoti atšķirīgām vērtību sistēmām, kurus vispār nav skaidrs kas apvieno. Mūs apvieno situācija. Mēs esam situatīva apvienība. Ja mēs nebūtu situatīva apvienība, mēs nekad nebūtu pazaudējuši 7% teritorijas un 20% rūpnieciskā potenciāla, un mums nebūtu draudu pazaudēt vēl vairāk.

Nav tādas lietas kā ukrainis. Tāds kolektīvs. Tie visi ir ļoti dažādi cilvēki ar dažādām vērtību sistēmām, kuri ir uzauguši dažādās vēsturiskās tradīcijās, ar dažādu pasaulskatu, ar dažādām valodām, kurās viņi runā, ar dažādām tradīcijām un tā tālāk, un tā tālāk.

Volīnijas apgabals no Ļvovas apgabala atšķiras ne mazāk kā Sumas apgabals no Hmeļņickas apgabala. Mums liekas, ka Rietumukraina ir viendabīga, tāpat kā Austrumukraina, bet luganskieši ar doņeckiešiem ir ļoti dažādi cilvēki, ļoti dažādi. Ne velti viņiem izveidoja atsevišķaks republikas. Tur muita starp viņiem ir pamatīgāka kā starp Ukrainu un okupētajiem rajoniem.

Mēs esam soļanka. Ir tāds ukraiņu tautas ēdiens. Mēs esam soļanka, ko ir sametuši vienā katlā vārīties. Mums ne tuvu nav nekāda kopēja “mēs”."

“Mēs esam izvirtusi publika, kura pirmkārt domā par piķi. Un par to, lai nebūtu nepatikšanu. Vairāk naudas un mazāk nepatikšanu.”

"Mēs esam soļanka, kura grib sevi pēc iespējas dārgāk pārdot"

“Ukraiņi nav Ukrainas cienīgi.”

https://www.youtube.com/watch?v 6zySM-idKdQ&t 8s

Atbildēt

Хм

26.04.2022. 13:18

»

Skolnieciņš

Kā krievu tautības cilvēki nonāca Ukrainā? Tu esi par to domājis? 1930. – 1932.gadā Maskavas Kremlis veica GOLODOMORU jeb ukraiņu genocīdu. Vēlak pēc atkārtotām represijām – ukraiņu izsūtīšanām – 40-tajos gados, krievi iesūtīja Ukrainas teritorijā savus kolonistus. Tā lūk...


Самое смешное, что именно так сейчас и в школе учат. Мы очень любим попрекать Россию, как она делает ту историю, которую выгодно ей. Ну и сами втихоря тоже не смущаясь подправляем. Ну там не всю правду рассказали, там не все факты, там один акцент, там другой: вот уже и совсем другая, правильная, история.
Ну как у нас сейчас уже пишется своя история: пришли русские и выслали латышей. А что среди составляющих списки было много и латышей коммунистов, а среди высылаемых и русских -такие "мелочи" и детали уже не особо раскрываются, потому что они уже не дают именно "правильную картинку". Зачем молодым школьникам давать эту неправильную информацию про латышей коммунистов коллаборантов? Мало ли еще начнут задавать неудобные вопросы "а как наказали этих пособников оккупантов"? И что тут будет ответить идеологам новой правильной истории Вайдере и Элерте?

Atbildēt

Onānistam no svētbirzs

26.04.2022. 12:53

»

Skolnieciņš

Kā krievu tautības cilvēki nonāca Ukrainā? Tu esi par to domājis? 1930. – 1932.gadā Maskavas Kremlis veica GOLODOMORU jeb ukraiņu genocīdu. Vēlak pēc atkārtotām represijām – ukraiņu izsūtīšanām – 40-tajos gados, krievi iesūtīja Ukrainas teritorijā savus kolonistus. Tā lūk...


Skolnieciņ, sēdies -2.
Krievi Doņeckas rajonā ir jau 200 gadu. Tāda vārda vēl nebija, kad Mazkrievijā izmitināja inženierus, celtniekus un konstruktorus, kas ielika pamatus metālindustrijai cariskajā Krievijā.

Atbildēt

mācies student!

26.04.2022. 12:46

»

Skolnieciņš

Talibi nav tautība. Talibi nav ne etnoss, ne nācija. Talibi ir totalitāra sekta. Islāms pas par sevi ir totalitāra sekta līdzīgi kā viduslaiku kristietība. Tas skaidrojams ar to, ka islāms 600 gadus jaunāks par kristietību. Kristietība pirms 600 gadiem bija totalitāra sekta...


No kura daikta izzīdi par tādu tautību, kā talibi? Taleban ir kustība, kas izveidojās, ka krievi iebruka Afganistānā un rīkoja visneiedomājamākās zvērības pret civiliedzīvotājiem, kas izgriezīs krievu necilvēkus Cantrālāzijā, pēc tam arī Kaukāzā un Pievolgā.

Atbildēt

to Derdz

26.04.2022. 12:43

»

Derdz

Cik zinu no UA datiem, ka Ukraina tiek dalīta rietumu un austrumu puse, jo austrumu pusē dzīvo visvairāk krievu tautības cilvēki,.. tagad tur notiek karš. Vēsturiski puses īpaši nemīlēja sadzīvot. Rietumu pusē visvairāk ukraiņu. Krievijas prese raksta ka saucamā operācija notiek pret to valdošo varu...


Ukraina, pēc tam, kad krievu sadistu, marodieru un pederastu armija sarīkoja genocīdu Austrumukrainā, kur pārsvarā dzīvoja krievi, vairs netiek dalīta "rietumu un austrumu pusē". Tagad visa Ukraina ir vienota.
Ja Putins būtu iebrucis Latvijā, tad tevi, Rēzeknē dzīvojošo "krievu tautības, tā saucamo, cilvēku", arī būtu spīdzinājis un nogalinājis ar tādu pat naidu, kā latvieti.
Nedirs par korupciju Ukrainā, kad krievijas, kuru sagaida neizbēgama sagrāve un derusifikācija, ģenerāļi ir nozaguši 95% kara budžeta, kad zaldātu bruņuvestēs, kā aizsargslānis ir kartons, bet tankistiem alumīnija sēdekļu vietā jāsēž un koka taburetēm!

Atbildēt

Skolnieciņš

26.04.2022. 07:55

»

Derdz

Cik zinu no UA datiem, ka Ukraina tiek dalīta rietumu un austrumu puse, jo austrumu pusē dzīvo visvairāk krievu tautības cilvēki,.. tagad tur notiek karš. Vēsturiski puses īpaši nemīlēja sadzīvot. Rietumu pusē visvairāk ukraiņu. Krievijas prese raksta ka saucamā operācija notiek pret to valdošo varu...


Kā krievu tautības cilvēki nonāca Ukrainā? Tu esi par to domājis? 1930. – 1932.gadā Maskavas Kremlis veica GOLODOMORU jeb ukraiņu genocīdu. Vēlak pēc atkārtotām represijām – ukraiņu izsūtīšanām – 40-tajos gados, krievi iesūtīja Ukrainas teritorijā savus kolonistus. Tā lūk!
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Kārtējam Kremļa trollim

26.04.2022. 07:42

»

Derdz

Cik zinu no UA datiem, ka Ukraina tiek dalīta rietumu un austrumu puse, jo austrumu pusē dzīvo visvairāk krievu tautības cilvēki,.. tagad tur notiek karš. Vēsturiski puses īpaši nemīlēja sadzīvot. Rietumu pusē visvairāk ukraiņu. Krievijas prese raksta ka saucamā operācija notiek pret to valdošo varu...


Nevari rimties, Kremļa trolli! Paskaties uz savu sapņu zemi- Krieviju, kāda tur korupcija? Kur palikusi armijas modernizēšanai piešķirtā nauda? Sekas tagad redzamas Ukrainā. Interesanti gan, cik liela mīla ir visu tautu krievu tautā starp tās atsevišķām sastāvdaļām?

Atbildēt

Derdz

26.04.2022. 06:50

Cik zinu no UA datiem, ka Ukraina tiek dalīta rietumu un austrumu puse, jo austrumu pusē dzīvo visvairāk krievu tautības cilvēki,.. tagad tur notiek karš. Vēsturiski puses īpaši nemīlēja sadzīvot. Rietumu pusē visvairāk ukraiņu. Krievijas prese raksta ka saucamā operācija notiek pret to valdošo varu, kuru pārņēmusi cilvēki ne ar to orientāciju, bet nevis pret tautu, ja būtu pret tautu, tad iz vēstures, tas būtu savādāk..tautas pretestība dabiskā ceļā mobilizēts nevis ar varu.. , ne ta ka tagad. Uraina bija vai vēl ir viss lielākā korupcija. Bet dzīvē viss citādāk nekā vārdos.

Atbildēt

atbilde viltus Skolnieciņam

26.04.2022. 04:39

»

Skolnieciņš® ™Stulbentiņš

Nu gan šodien izpļūtījos


Tev beidzās argumenti. Diskutēt Tu nemāki. Tu vienkārši sāc zirgoties un uzvesties kā bernudārznieks.
No tā, ka Tu māki sava oponenta segvārdu sagrozīt un marginalizēt to, Tu gudrāks, cēlāks un varenāks nepaliec. Tu tikai parādi, ka jebkāda veida racionāli un iracionāli argumenti Tavam viedoklim ir beigušies. Ceru, ka Tu sadzirdēsi mani un sapratīsi to, ko es Tev teicu.
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš® ™Stulbentiņš

25.04.2022. 22:04

»

Skolnieciņš

Путин хуйло! Воистину хуйло


Nu gan šodien izpļūtījos!!
Pamperi pieķēzīti ar kaudzi
un pastalas pilnas līdz malām ;-)

Smirdu gan drausmīgi, bet tāds darbs, ko padarīsi..

Atbildēt

Skolnieciņš

25.04.2022. 20:38

Путин хуйло! Воистину хуйло!
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

25.04.2022. 20:33

»

mācies student!

1. Talibi ir likumīgi afgāņu tautas pārstāvji...


Talibi nav tautība. Talibi nav ne etnoss, ne nācija. Talibi ir totalitāra sekta. Islāms pas par sevi ir totalitāra sekta līdzīgi kā viduslaiku kristietība. Tas skaidrojams ar to, ka islāms 600 gadus jaunāks par kristietību. Kristietība pirms 600 gadiem bija totalitāra sekta.
Bet ja Tu aizstāvi Korāna viltus Dievu Allāhu (īstajā vārdā ebreju cilts Dievu Jahvi), tad Tu esi tāds pats garīgs kroplis kā Korāna viltus Dievs Allāhs.
Civilizētajai pasaulei apnika naudu tērēt Talibu apsēstajā ūķī. Islāms ir sabiedrībai bīstama sekta. Ja Tu to nesaproti, tad pats esi vainīgs...

Atbildēt

mācies student!

25.04.2022. 19:34

»

Skolnieciņš

Talibi ir totalitāra sekta, bet ukraiņi ir brīva tauta. Lūk, atšķirība


1. Talibi ir likumīgi afgāņu tautas pārstāvji.
2. Talibi neuzvarēja un nevarēja uzvarēt ASV armiju, vienkārši morālā kropļa, putinososa Baidena, saimnieks bija pasūtījis tam apkaunojošu ASV aiziešanu no Afganistānas. Ja demokrātu partija nebūtu nozagusi vēlēšanas, Tramps, kā bija vienojies, būtu mierīgi izvedis visus civilos partnerus un bruņojumu un pēdējie, ne septembrī, bet 31. maijā no Kabulas būtu aizlidojuši karavīri.
Krievus, pateicoties Stinger, kas pārņēma kontroli debesīs, tiešām talibi uzvarēja un tā tam arī bija jāpaliek. Nevajadzēja idiotam Bušam iekrist uz Putina 9/11 provokāciju - terora aktu.

Atbildēt

Skolnieciņš

25.04.2022. 18:00

»

ddd

Nu talibi uzvarēja Afganistānā. Ukraiņi uzvar Ukrainā. Viss pareizi


Talibi ir totalitāra sekta, bet ukraiņi ir brīva tauta. Lūk, atšķirība.

Atbildēt

ddd

25.04.2022. 17:38

»

Fakts

Afganistaana arii uzvareeja


Nu talibi uzvarēja Afganistānā. Ukraiņi uzvar Ukrainā. Viss pareizi.

Atbildēt

fakts

25.04.2022. 17:28

»

Хм

Ne jau tāpēc Ukrainā ir tik vienoti krievi un ukraiņi, ka tā būtu primāri veidota kā politiskā nācija, bet tāpēc, ka krievi solidarizējas ar ukraiņiem - saprotot, ka tieši ukraiņi ir šīs valsts kodols. Nācija ir stipra, jo to veidojusi ukraiņu tauta (titulnācija, valstsnācija – vienalga, kā to sauc), ...


Kāpēc aizliegt, ja Ukrainas pareizticīgā baznīca nav rašisti.

Глава Украинской православной церкви Московского патриархата Митрополит Онуфрий предлагает на Пасху провести молитвенное шествие в Мариуполь, чтобы затрать из города гражданских и раненных из бомбоубежища под заводом "Азовсталь".

Atbildēt

krievam viss slikti

25.04.2022. 16:49

»

Liekulības tirgus

Nez kāpēc, tie krievi, kuriem te viss ir tik slikti, nepārceļas dzīvot uz Krieviju, kuru tā mīl un apjūsmo


Pat tas, ka ASV to pretīgo civilizācijas demogrāfisko piesārņojumu četras reizes izglāba no drošas bada nāves, no iznīcināšanas abos Pasaules karos un no talibu atriebības par 1,5 miljonu Afganistānas civiliedzīvotāju slepkavībām.

Atbildēt

nu nu

25.04.2022. 16:44

»

Visu tautu krievu tautai

Kad Ivanuška beidzot pamodīsies un sapratīs, ka visu laiku viņam pelmeņi bāzti ausīs, tad gan būs interesanti


Pat, kad tam spēlēs Aleksandrova orķestris, tas necilvēks nesapratīs, kāpēc nonācis ellē.

Atbildēt

mēslam

25.04.2022. 16:42

»

Gazes vads caur ukrainu strada !

Galvenais ,lai gazes vadu uz eiropu nesabombarde un hoholu partizani to neuzspridzina


Ar hoholu un citu krievu pederastu partizāniem lieliski tika galā gestapo. Ukraiņu partizāni izķer nodevējus un krievu interventus un soda tos ar nāvi.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...