Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Andrejs Mūrnieks
24.04.2022.
Komentāri (152)

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

meda

25.04.2022. 00:02

»

Zelenskis paziņo, ka Ukrainā atbrīvos cietumniekus


Nepiespriež gan, pirmais tiesnesis jau cietumā par kukuļņemšanu no krievu mafijas

Atbildēt

Krievijā dzīvo tika bandīti?

24.04.2022. 23:55

»

krievu kroplim

Vari dziedāt ko gribi, bet jūs, krievu sadisti un pederasti, esiet mazākumā un drīz tiksieties ar savu radītāju ellē


No Facebook. " ... Krievijas Federācijā mīt aptuveni 160 etniskās grupas: okupētās, pārkrievotās tautas, bet vai krievi nav mazākumtautība? Krievija/Iedzīvotāju skaits (2019. g.)
144,4 miljoni (2019. g.)) [6] Saskaņā ar 2002. gada skaitīšanu 142,6 miljoni cilvēku prot krieviski, viņiem seko 5,3 miljoni tatāru valodā runājošo.[74] Konstitūcija formāli ļauj atsevišķām republikām padarīt viņu dzimto valodu par otru oficiālo kopā ar krievu valodu, taču faktiski vienīgā oficiālā valsts valoda ir krievu ..."- lūk, mums, Krievijā var būt tikai viena, krievu valoda, pārējās 160 etniskas grupas var pārkrievot, 5,3 miljonus tatārus var pārkrievot un viņiem nav jāpiešķir valsts valodas statuss, bet Kremlis uzstāj, lai Ukraina (arī Latvija) otru valsts valodu noteiktu privilēģētajai kastai - krieviem. Citā, nacionālā valstī nepiešķir privilēģijas - var iebrukt un slepkavot? Tik tālu mēs esam pakļauti okupacijas sekām, pārkrievošanai un turpinam dziedāt "krievvalodīgo" dziesmu! Te nu ir šī, it kā nevainīgā vārda "krievvalodīgie", krimināls un vai netieša kolaborācijas izpausme. Bet Krievijā 160 tautām, ko sauc par etniskām grupām, tā jau ir piespiedu kolaborācija. Ja kādi sevi atzīst par "krievvalodīgajiem", lai pieprasa pasē ierakstīt "krievs" un tad būs saprotams.
Kā kādā anekdote: kādā valstī, laikam Igaunijā, aiztur dzērāju pēc tautības |"igaunis". Sastāda protokolu, uzlliek soda naudu 10 EUR un brīdina, nākamo reizi sods būs bargāks. Nu, domā varbūt draud cietums. Un tomēr dzērājs paliek dzērājs, drīz vien atkal aiztur.Sastād protokolu, noņmem pasi un atlaiž brīvībā bez soda naudas, izsniedz pavēsti ierasties pēc 3 dienām. Ierodas jau ar cietuma somu, ko paņēmis līdzi, domā, ka vismaz 15 diennaktis dab ūs sēdēt. Nekā. Atdod pasi, liek parakstīties, ka seņēma pasi un atlaiž. Brīnās, kas nu notika, ka nesodīja. Pāriet mājas, skatās pasi - pasē ierakstita tautība "krievs".

Atbildēt

Zelenskis paziņo, ka Ukrainā atbrīvos cietumniekus

24.04.2022. 23:38


Itālijas tiesa ukraiņu karavīram par žurnālista nogalināšanu Donbasā piespriež 24 gadus cietumā Ukrainas nacionālās gvardes komandierim Vitālijam Markivam

Atbildēt

24.04.2022. 23:34

»

Andrej, perfekts pētījums

Un re, kādas attiecības atzīmēs ar plus un mīnus, kad jābūt būtu tikai vienīgi plusi...


Šis gārdziens nu ļoti līdzinās nekontrolējamas agonijas konvulsijām.
Tramīgas priekšnojautas, visticamāk?

Atbildēt

čūčala

24.04.2022. 23:32

»

čuksts

jo būrī gaudo tu


pati ar sevi sarunājas atkal

Atbildēt

Andrej, perfekts pētījums

24.04.2022. 23:29

Un re, kādas attiecības atzīmēs ar plus un mīnus, kad jābūt būtu tikai vienīgi plusi!

Okupanti neguļ! Dievs ar viņiem. Krievi ir nomākti, ko liecina arī krievu komentāri no Facebook, kuri nav jākomentē, izsaka visu:

10. komentārs: Философ Владимир Соловьев: «РУССКИЙ НАРОД НАХОДИТСЯ В КРАЙНЕ ПЕЧАЛЬНОМ СОСТОЯНИИ: ОН БОЛЕН, РАЗОРЕН, ДЕМОРАЛИЗОВАН». «И ВОТ МЫ УЗНАЕМ, ЧТО ОН В ЛИЦЕ ЗНАЧИТЕЛЬНОЙ ЧАСТИ СВОЕЙ ИНТЕЛЛИГЕНЦИИ, ХОТЯ И НЕ МОЖЕТ СЧИТАТЬСЯ ФОРМАЛЬНО УМАЛИШЕННЫМ, ОДНАКО ОДЕРЖИМ ЛОЖНЫМИ ИДЕЯМИ, ГРАНИЧАЩИМИ С МАНИЕ ВЕЛИЧИЯ И МАНИЕ ВРАЖДЫ К НЕМУ ВСЕХ И КАЖДОГО. РАВНОДУШНЫЙ К СВОЕЙ ДЕЙСТВИТЕЛЬНОЙ ПОЛЬЗЕ И ДЕЙСТВИТЕЛЬНОМУ ВРЕДУ, ОН ВООБРАЖАЕТ НЕСУЩЕСТВУЮЩИЕ ОПАСНОСТИ И ОСНОВЫВАЕТ НА НИХ САМЫЕ НЕЛЕПЫЕ ПРЕДПОЛОЖЕНИЯ. ЕМУ КАЖЕТСЯ, ЧТО ВСЕ СОСЕДИ ЕГО ОБИЖАЮТ, НЕДОСТАТОЧНО ПРЕКЛОНЯЮТСЯ ПЕРЕД ЕГО ВЕЛИЧИЕМ И ВСЯЧЕСКИ ПРОТИВ НЕГО ЗЛОУМЫШЛЯЮТ. ВСЯКОГО ИЗ СВОИХ ДОМАШНИХ ОН ОБВИНЯЕТ В СТРЕМЛЕНИИ ЕМУ ПОВРЕДИТЬ, ОТДЕЛИТЬСЯ ОТ НЕГО И ПЕРЕЙТИ К ВРАГАМ, А ВРАГАМИ СВОИМИ ОН СЧИТАЕТ ВСЕХ СОСЕДЕЙ…»

Turpinājumu skat saiti, lasi, spried un vērtē vai tas teikts grāmatās vai vēstulēs no trimdas, vai tie ir patiesi vārdi utt. Bet diez vai šie teksti radās ne no kā …..

Okupantu iebrukumi Baltijā 1940. – 1949. gadu genocīds Latvijā, genocīda karš Gruzijā, okupācija un masu slepkavības, genocīds, kara noziegumi Ukrainā apstiprina teiktā pareizību, lai kā taisnojas šis citātu “pētnieks”.

https://banguerski-alex.livejournal.com/480915.html

Ja vēlies, izlasi visus desmit komentārus, ieejot ar saiti Googlē, tur tie ir.

Atbildēt

He He

24.04.2022. 22:47

»


Ar cilvēkiem sarunājas, bet lopus ir jāpāraudzina.
https://youtu.be/ijcyF9CtkEw

Atbildēt

čuksts

24.04.2022. 22:42

»


jo būrī gaudo tu

Atbildēt

tev u.c. asinskāriem civilizācijas atkritumiem

24.04.2022. 22:32

»

ko gaidīji?

Kādai pret jums, asinskāriem civilizācijas atkritumiem, bija jābūt attieksmei


būtu lietderīgi izmantot lielisko iespēju paklusēt. Ja tev būtu smadzenes, tu jau sen būtu to apjēdzis.

Atbildēt

kukuruzņiks

24.04.2022. 21:58

»

jautaajums

Kas tad īsti ir noticis Ukrainā


no vienas puses - kaut kas prātam neaptverams, bet no otras puses varoņdarbs

Atbildēt

Tehniskais projekts

24.04.2022. 21:42

»

Haralds Kalns

Youtubē var paklausīties Juriju Švecu! Laikā, kad Zelenskis pieprasa ieročus un ASV tos piegādā līdz Ukrainas rietumu robežai, tālāk, sadalot pa objektiem, nonāk tikai smagais bruņojums, jo to nevar noandelēt tirgū. ASV pulkvedis pieprasa konkrēta atbildīgā atskaiti, un te nu biedrs ARESTOVIČS,kurš ...


Virspusēji skatoties tas tiešām tā izskatījās. Bet patiesais iemesls, tomēr ir noslēpt rietumu selektīvo palīdzības sniegšanu, kā rezultātā tiek iznīcināts Azoviešu pulks, kurš neatbilst ne izraēļu plāniem ne kijevas "diriģentu" dzīvildzēm.

Atbildēt

ko gaidīji?

24.04.2022. 21:33

»

sanāk laba statistika par inteliģences līmeni

Lamājot krievus - vieni lamuvārdi un rupjības


Kādai pret jums, asinskāriem civilizācijas atkritumiem, bija jābūt attieksmei?

Atbildēt

jautaajums

24.04.2022. 21:25

»

Labāk parūpējies par savu karmu

Ļoti ciniski, pēc visa tā, kas noticis Ukrainā


Kas tad īsti ir noticis Ukrainā?

Atbildēt

Labāk parūpējies par savu karmu

24.04.2022. 21:22

»

var būt

par maz prāta


Ļoti ciniski, pēc visa tā, kas noticis Ukrainā!

Atbildēt

Košerpolitika

24.04.2022. 21:16

Zeļenskis ieraudzīja visu pasauli, bet divu kara mēnešu laikā nespēja ieraudzīt Mariopoles aizstāvjus. Secinājums: neskatoties uz zaudētajiem krievu orkiem, Putina postulētais denacifikācijas plāns ir izdevies, krievijas demilitarizācija notikusi veiksmīgi, košernaja teritorija atbrīvota no garlaicīgas apbūves. Tuvākajā laikā tiks pievākta izeja uz jūru, kas nākotnē ļaus regulēt exporta cenas, ukrainas goju izaudzētajai labībai.

Atbildēt

Indullis Durka no Dikļiem

24.04.2022. 21:08

»

muļķuzemē

turpinās kolektīvās šizofrēniskās psihozes pandēmija...


Atkal kāds ano(mīmis) skatāno m(alas) izmanto manējos tekstus apskaidrības brīdī.

Atbildēt

Nu nu

24.04.2022. 21:02

»

sanāk laba statistika par inteliģences līmeni

Lamājot krievus - vieni lamuvārdi un rupjības


Neviens lamu vārds, neviena rupjība tāpat nebūs līdzvērtīgi tām nelietībām un kara noziegumiem, ko pašlaik pastrādā Krievijas armija Ukrainā.Tas, vispār, ir prātam neaptverami!

Atbildēt

sanāk laba statistika par inteliģences līmeni

24.04.2022. 20:51

»

Tā tā

Nu gan putinisti rupji palikuši un neviena sakarīga komentāra arī nav. Frontē arī neiet, bet Ukraina izveidojusi īpašu vienību, kas nogalinās kara noziedzniekus , lai kur viņi arī neatrastos


Lamājot krievus - vieni lamuvārdi un rupjības!
Ja otrādi, tad otrādi - loģiska reakcija uz provokācijām un pamatoti viedokļi!
Paskaitiet, pavērtējiet paši!

Atbildēt

muļķuzemē

24.04.2022. 20:50

turpinās kolektīvās šizofrēniskās psihozes pandēmija.

Apstulbinošas un totāli masīvas lumpenpropagandas zombētāji un nozombētie ekstāzē lauž cilvēkus, ļaužu un tautu dzīves un likteņus, līdzšinējās Cilvēces Pamatvērtības - kā balagāna publika izļurkātus krēslus - un izkārna izskaloto smadzeņu(?) atliekas publiskajā telpā.

Patiesībā - no (m)alas tas viss izskatās kā vienlaikus max. nožēlojama un min. uzjautrinoša traģikomēdija, pie tam tradicionāli aumež slikti iestudēta un atbilstoši draņķīgi izspēlēta. Tāpēc (arī) šis necilvēcīgi prastais un truli nezvērīgi iznīcinošais lumpenbalagāns sen jau sācis apnikt un tas vairs nav pat smieklīgi.

Atbildēt

Tā tā

24.04.2022. 20:50

Nu gan putinisti rupji palikuši un neviena sakarīga komentāra arī nav. Frontē arī neiet, bet Ukraina izveidojusi īpašu vienību, kas nogalinās kara noziedzniekus , lai kur viņi arī neatrastos.

Atbildēt

Taisnība kož acīs tiem, kas melo

24.04.2022. 20:40

»

aha

Taisnība kož acīs. Nav , ko iebilst, tāpēc jāiziet uz rupjībām


tāpēc ka lumopenpropagandas nozombētiem meļiem nav, ar ko pierādīt savus melus un apmelojumus, jo viņi nodarbojas ar tukšu *iršanu.

Atbildēt

rūpējies par sevi, smirdīgais krievu kropli!

24.04.2022. 20:36

»

Pesimists

Ukraina uzvar pirmkārt sevi un veselo saprātu. Tā pa īstam mācoties no Ukrainas latvieši riskē ar to, ka var zaudēt ne tikai valsti, bet arī sevi kā tautu. Ukrainas piemērs ir ne tikai šausmīgs, bet tik mazai tautai kā latviešiem arī nāvējošs


Ukraina visai pasaulei ir lieku reizi nodemonstrējusi, ka marodieri un pederasti nav karotāji, bet vēl karā nav pat iesaistījusies Turcija un talibi. Pat tiem krieviem, kuri no šī kara izies dzīvi, tas būs atstājis nedziedināmas rētas. Katrā krievu necilvēku ģimenē būs kāds žmuriks.

Atbildēt

nomierinies deģenerāt!

24.04.2022. 20:35

»

nomierinies deģenerāt!

Sen jau visi zin, ka lapķjas un partjankas ir krievu bidlu "skrepas


Sen jau visi zin, ka tu esi civilizācijas atkritums no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce.

Atbildēt

piemineklis

24.04.2022. 20:30

tev vairs nav zemes, nav mājas, nav zupas, bet tu vismaz uzvarēji

Atbildēt

Fakts

24.04.2022. 20:28

Afganistaana arii uzvareeja.

Atbildēt

Pesimists

24.04.2022. 20:25

Ukraina uzvar pirmkārt sevi un veselo saprātu. Tā pa īstam mācoties no Ukrainas latvieši riskē ar to, ka var zaudēt ne tikai valsti, bet arī sevi kā tautu. Ukrainas piemērs ir ne tikai šausmīgs, bet tik mazai tautai kā latviešiem arī nāvējošs.

Atbildēt

to vecais plānprātiņš

24.04.2022. 20:14

»

vecais nīgrais onkulis

Bet diez vai dzīvības tiek atdotas par iespējām piedalīties brīvajā tirgū, marihuānas legalizāciju, praidu, iespējām manīt dzimumu, azartspēļu brīvību vai citiem globālisma piedāvājumiem. Tas, kā dēļ ļaudis gatavi ziedoties, visticamāk, ir tradicionālās vērtības...


Tieši tāpēc, lai krievu popi bērnībā un komandieri armijā nedrāztu dirsā jauniešus, Ukraina grib būt prom no agonējošās krievijas. Par kādām "tradicionālām vērtībām" tu murgo? Strebt skābo kāpostu zupu ar lapķjām, ielūzt un noslīkt kādā no 30 miljoniem āra ateju, bučot miroņu kaulus, nosprāgt slimnīcas koridorā uz grīdas uz piemīzta matrača, vai rīt putru ar tehniskiem palmu taukiem un dzert šņabi no spirta, ko ķīnieši taisa no kanalizācijas. Pederastija tava saprāta brāļu vidū ir izplatītāka parādība, nekā visdrūmākos Amsterdamas kvartālos.

Atbildēt

aha

24.04.2022. 20:08

»

izrādās, ka


Taisnība kož acīs. Nav , ko iebilst, tāpēc jāiziet uz rupjībām.

Atbildēt

Uldis

24.04.2022. 20:07

»

nu nezinu

Kā krievu kropļiem izdodas izmīzt smadzenes uz savām lapķjām un partjankām, ja smadzeņu nemaz nav bijis


"lapķjas un partjankas" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederrasti, turklāt vēl pakaļā drrāzti sadisti - kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

nu nezinu

24.04.2022. 20:04

»

izrādās, ka


Kā krievu kropļiem izdodas izmīzt smadzenes uz savām lapķjām un partjankām, ja smadzeņu nemaz nav bijis?

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

24.04.2022. 20:01

Bet diez vai dzīvības tiek atdotas par iespējām piedalīties brīvajā tirgū, marihuānas legalizāciju, praidu, iespējām manīt dzimumu, azartspēļu brīvību vai citiem globālisma piedāvājumiem. Tas, kā dēļ ļaudis gatavi ziedoties, visticamāk, ir tradicionālās vērtības.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Te nu autors iebrauc galīgā purvā. Tieši dēļ minētajām vērtībām radās gan abi maidani, gan patlabanējais karš. Tradicionālās vērtības varētu lieliski kopt arī "mātuškas" paspārnē.
Bet protams demokrātiskā sabiedrībā arī tām ir sava noteikta vieta un nozīmīga vieta.

Atbildēt

NEkrievu kroplim

24.04.2022. 20:00

»

krievu kroplim

Vari dziedāt ko gribi, bet jūs, krievu sadisti un pederasti, esiet mazākumā un drīz tiksieties ar savu radītāju ellē


tev kā parasti pederastija ir absolūti prioritārā aktualitāte.
Aktīvais vai pasīvais draiskulis esi?

Atbildēt

nu nu

24.04.2022. 19:53

»

Haralds Kalns

Youtubē var paklausīties Juriju Švecu! Laikā, kad Zelenskis pieprasa ieročus un ASV tos piegādā līdz Ukrainas rietumu robežai, tālāk, sadalot pa objektiem, nonāk tikai smagais bruņojums, jo to nevar noandelēt tirgū. ASV pulkvedis pieprasa konkrēta atbildīgā atskaiti, un te nu biedrs ARESTOVIČS,kurš ...


Iesūtītais kazačoks Švecs ir tāds pat Ukrainas ienaidnieks, kā Obama, Baidens, Makrons un Šolcs. Laikā, kad ASV izšķiras jautājums par lendlīzi, kura izskatīšanu kuce Pelosi apzināti iebāza atvilknē, lai to atliktu uz divām nedēļām un korumpētais senilais demences pacients, kas to jautājumu varēja izskatīt voluntāri, arī to neizdarīja, baidenutais čekas izdzimtenis atklāja, ka Ukrainā esot korupcija. Acīmredzot, lai varētu atteikt palīdzību. Kad narkoša, Hanters Baidens, no čekas firmas Burisma par neko saņēma 3,5 miljonus dolāru, tad Ukrainā nebija korupcijas, tā uzradās, laikā, kad Obamas/Baidena saimnieks slepkavo ukraiņu sievietes un bērnus.

Atbildēt

ABC

24.04.2022. 19:44

»

?

Kokaīnu sarijies prezidents Zelenskis, jeb šimigu sarijies. Un Tu to uzskati par patieso informāciju


Tos Kremļa propagandas murgus tu vari atgremot , cik gribi, normāli cilvēki tam tāpat netic! Bet dižā Krievijas armija, kā izrādās, ir marodieru, izvarotāju un slepkavu, zagļu un laupītāju bars.Nu, izskatīgākajiem atļauj piedalīties gadskārtējā 9. maija Uzvaras dienas parādē Sarkanajā laukumā, kas šogad, ja ,vispār, būs, tad tāda pašķidrāka.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

24.04.2022. 19:42

»

Ivars

Kārtējie liberasta murgi, dziedot slavas dziesmas ukrainai un pasaules ļaunuma impērijai ASV ,uzdodot vēlamo par esošo


Diemžēl tādas labuma impērijas pasaulē nav.
Dažādu krāsu ļaunums mēģina pārņemt visu.

Atbildēt

tas ir elementāri

24.04.2022. 19:33

Marodieri un pederasti nekad nav bijuši karotāji. Grūti skriet ar nogalinātās ukraiņu ģimenes nolaupīto putekļu sūcēju, piedevām, kad komandieris ir satraumējis zaldāta sfinkteru. Nevar būt kaujas spara, kad katrs krievu zaldāts redz, ka atkāpjoties tiek evakuētas salaupītās mantas, bet ievainotos cīņu biedrus pamet nosprāgšanai, vai vēl ļaunāk, kad komandieri savus ievainotos, kopā ar kritušiem aprok tranšejās, pat nepapūloties tos pirms tam nošaut.

Atbildēt

Haralds Kalns

24.04.2022. 19:30

Youtubē var paklausīties Juriju Švecu! Laikā, kad Zelenskis pieprasa ieročus un ASV tos piegādā līdz Ukrainas rietumu robežai, tālāk, sadalot pa objektiem, nonāk tikai smagais bruņojums, jo to nevar noandelēt tirgū. ASV pulkvedis pieprasa konkrēta atbildīgā atskaiti, un te nu biedrs ARESTOVIČS,kurš apkalpo krievu aģentu- prezidenta biroja vadītāju Jermaku, paziņo, ka nav iespējams nodrošināt piegādātās palīdzības kontroli. Un tas notiek karojošā valstī- vieni vāc ziedojumus, citi tos nošvindelē!

Atbildēt

krievu kroplim

24.04.2022. 19:14

»

Ivars

Kārtējie liberasta murgi, dziedot slavas dziesmas ukrainai un pasaules ļaunuma impērijai ASV ,uzdodot vēlamo par esošo


Vari dziedāt ko gribi, bet jūs, krievu sadisti un pederasti, esiet mazākumā un drīz tiksieties ar savu radītāju ellē.

Atbildēt

Ivars

24.04.2022. 19:09

Kārtējie liberasta murgi, dziedot slavas dziesmas ukrainai un pasaules ļaunuma impērijai ASV ,uzdodot vēlamo par esošo.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...