Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hm

14.11.2022. 16:51

»

Apsmējos!

Labais


Šodien apsmējos es, skatoties, kā Lapsa ar trim publikācijām panāca, ka VID vadība noraustās un šodien paziņo par aizturētajiem.

Atbildēt

Nožēlojami

13.11.2022. 08:52

Tāda situācija muitā ir jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmsākumiem. Neviens nav bijis ieinteresēts šo jomu sakārtot. Pārāk daudziem un dažādos līmeņos tā ir bijusi viegla nauda.

Atbildēt

interesanti

12.11.2022. 20:34

»

arī fakts

VIDs tiek barots no nodokļu maksātāju naudas tāpat ka tas izmeklētājs.Ja nodokļumaksātājs pieprasa tad atteikumam nav iemesla


Kādu informāciju tu vēlētos saņemt un kāds tev no tās būtu labums.

Atbildēt

arī fakts

12.11.2022. 16:07

»

fakts

Vispār jau ziņas par izmeklēšanu publisko lietas izmeklētājs, ja uzskata par nepieciešamu, nevis VID


VIDs tiek barots no nodokļu maksātāju naudas tāpat ka tas izmeklētājs.Ja nodokļumaksātājs pieprasa tad atteikumam nav iemesla.

Atbildēt

Cinamon

12.11.2022. 14:21

»

sRancāns

Nevajaj,visus noliešu


Runā, ka Rancāns ies atpakaļ un VID. Būs ļoti vērtīgs papildinājums

Atbildēt

sRancāns

12.11.2022. 13:23

»

JKP

korumpētais bordanella Juris Rancāns būtu jāpakrata


Nevajaj,visus noliešu!

Atbildēt

siles mafijas definitori !!!!

12.11.2022. 12:57

Ringolds Arnītis, Kaspars Gerhards ar rokas puisi Jāni Eglītu, Arvīds Ozols ar rokas puisi Jāni Bāru, Normunds Strūve- uz Briseli aizsūtītais bandas žurka

Atbildēt

JKP

12.11.2022. 10:57

korumpētais bordanella Juris Rancāns būtu jāpakrata

Atbildēt

Ainis

12.11.2022. 10:56

»

Juris Greiškāns

Izmeklētājs bez priekšnieku piekrišanas nedrīkst neko publiskot! Pats esmu bijušais (uz doto bridi izdienas pensionārs) Valsts policijas Kriminālpolicijas vecākais inspektors, majors. Tāpēc zinu likumdošanu


Mūsdienās izmeklētājam visi papīri ir valsts noslēpums, paskat jurašu kurš noslepenoja informāciju par savu korupciju (kas nevar būt valsts noslēpums) un pēc tam izkladzināja, un tāpatās prokurori vajā ļekatās

Atbildēt

Dievs

12.11.2022. 08:24

Vai tà ir liela nelaime - muitnieks ñem kukuli?
Visi grèko, maz vai daudz...
Paskatìsimies kà bùs Katarà

Atbildēt

Runner

12.11.2022. 08:00

ilvēkiem, kas grib dzīvot cilvēcīgi, LV vienīgaus risinājums ir korupcija, shēmošana utt ... jo ar darbu cilvēka cienīgu dzīvi nevar nopelnīt, pat ja vairāki darbi un strādā uz izsīkšanas robežas, arī nevar nopelnīt. Vienkārši pie mums ir tāda politekonomija. Godīgums pirmām kārtām saistīts tieši ar nabadzību un nabadzība ir godīguma primārais indikators, jo tāda ir valsts.

Atbildēt

Juris Greiškāns

11.11.2022. 21:31

Man izdevās pagājušajā gada nogalē uzvarēt konkursā uz VID Muitas pārvaldes Latgales muitas kontroles punktu daļas vecākā muitas uzrauga amatu Terehovas muitas kontroles punktā uz noteiktu laiku! Pēc apmēram diviem mēnešiem mani atbrīvoja, jo muitnieks atgriezās priekšlaicīgi no bērna kopšanas atvaļinājuma! Nu labi, es esmu izdienas pensionārs! Man ir izdienas pensija!
... Es tomēr redzēju, kas notiek Terehovas MKP! Tāds bija arī mans mērķis, kā bijušajam operatīvajam darbiniekam! Viss būs kārtībā!!! Uz doto brīdi problēmas ir VID Muitas pārvaldē Rīgā!

Atbildēt

JJ-661

11.11.2022. 21:07

Nogaida! Kas būs ar kariņu būs premjerējams vai ne. Šis viss noslepenotsun gali ūdenī.

Atbildēt

Juris Greiškāns

11.11.2022. 20:42

Izmeklētājs bez priekšnieku piekrišanas nedrīkst neko publiskot! Pats esmu bijušais (uz doto bridi izdienas pensionārs) Valsts policijas Kriminālpolicijas vecākais inspektors, majors. Tāpēc zinu likumdošanu!

Atbildēt

muitnieks - tikai sistēmas poga

11.11.2022. 20:30

Kravai ir saimnieks. Un, ja tie kļūst par finanšu vai iekšlietu ministriem, vai to padomniekiem?

Atbildēt

fakts

11.11.2022. 20:19

»

tā viš i

Kāpēc slēpj ziņas? Visdrīzāk tāpēc, ka pastāv reālas iespējas to izmeklēšanu izstiept garumā un vismaz daļu no korupcijā iesasistītajiem "atmazgāt


Vispār jau ziņas par izmeklēšanu publisko lietas izmeklētājs, ja uzskata par nepieciešamu, nevis VID.

Atbildēt

Juris Greiškāns

11.11.2022. 19:54

Ko dara mūsu tautas kalpi, jaunievēlētie Saeimas deputāti? Vai tiešām nelasa jaunākās ziņas? Viņiem taču pat palīgi ir, kurus Latvijas tauta arī finansē no nodokļiem! Korupcija nevar būt Valsts noslēpums! Valsts amatpersonas, kuras slēpj korupciju no sabiedrības, saucamas pie likumā noteiktās atbildības! Tautas kalpi! Rīkojietes!!!
Atbildēt

Kaspars Podinš

11.11.2022. 19:01

Kāds sakars VID notiekošajā ar I.Jaunzemi? Vienkārši pederasts Aigars Prusaks lenā garā tiek valā no konkurentiem. Tipisks KNAB bandas “Juraš un Co” dalībnieks.

Atbildēt

tā viš i

11.11.2022. 15:37

Kāpēc slēpj ziņas? Visdrīzāk tāpēc, ka pastāv reālas iespējas to izmeklēšanu izstiept garumā un vismaz daļu no korupcijā iesasistītajiem "atmazgāt".

Atbildēt

ja ba da ba dū

11.11.2022. 13:17

Liepājas SEZ.

Atbildēt

UN ATKAL KRČANGAĻI

11.11.2022. 12:56

APNĪK ATGĀDINĀT, BET TIEM ZAGT NEAPNĪK, TAD JĀTURPINA...tagad zaļziloranžie bīda lielāko kretīnu kariņa vietā...lai turpinātu zagt zagt zagt

Atbildēt

Farizejs un muitnieks

11.11.2022. 12:54

Pareizi vien dara,ka neizkliedz pa visu pasauli.Bez tiesas sprieduma nevar tā cilvēkus blamierēt.Beigās vēl izrādīsies nevainīgi un kurš tad kompensēs to morālo kaitējumu!?

Atbildēt

stop

11.11.2022. 09:49

mazs precizējums nevis Jaunzemei ir neizdevīgi, bet tas ir Jaunās Vienotības laiks un atbildība. Kariņš, Reirs, Rinkēvičs, Kozlovskis, Āboltiņa un visas viņu aizkadru figūras. Vienotība ir vadījusi šo valsti 20 gadus

Atbildēt

hihihi

11.11.2022. 09:43

»

🎧

Identiska publikācija bija nedēļu atpakaļ. Lapsa varētu pasekot lai dežuranti uz darbu nenāk pohaini


Vaivara kungs, ko darīsiet, kad pazaudēsiet Jaunzemes sili? Strādāt taču sen vairs nemākat...

Atbildēt

Vilks

11.11.2022. 09:28

Bet kāpēc nav ziņu par Jaunzemes disciplinārlitas rezultātiem? Cik tad ilgi to vēl izmeklēs?

Atbildēt

HT

11.11.2022. 09:28

Aiztur vienu. Tas izpļāpājas. Aiztur nākošos piecus, Tie sāk dziedāt. Sadziedāto dzeju izmanto, lai aizturētu citas “matrjoškas”, kamēr nonāk līdz Trojas zirgam reiram vai jaunzemei, iegūstot “informāciju” aizturēšanai un notiesāšanai. Peškas atlaiž mājās un liek sadarboties līdz mūža galam.

Vai tu, latgalieti, pazīsti savus draugus muitniekus un robežsargus, kas spēlē “vienā komandā kā zaļie cilvēciņi”?

Atbildēt

Miks

11.11.2022. 09:04

Man tā liekas tāda tukša kasīšanās-par to slēpšanu. Galvenais no valstiskā viedokļa-kardināli mazināt korupciju...un ne tikai VID vien...

Atbildēt

Nax

11.11.2022. 08:44

Varbūt neatbild tāpēc ka paši atrodas apcietinājumā vai atvaļinājumā starp ilgstošas slimošanas epizodēm.

Atbildēt

🎧

11.11.2022. 08:22

Identiska publikācija bija nedēļu atpakaļ. Lapsa varētu pasekot lai dežuranti uz darbu nenāk pohaini.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...