Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vigo

16.09.2014. 19:14

»

Igo

viedokļi, viedokļi... No savas personigās prakses izjutu to, ka tiesās notiek savdabīgas sacensības: ja pirmās instances tiesā tevi atzīst par nevainīgu, tad apgabaltiesā tu daudzā ziņā būsi vainigs, un otrādi. Vismaz tā ir bieži Latgalē


Tā ir arī Valmieras rajona tiesā un Vidzemes apgabaltiesā. Ko tas nozīmē? Ka viens no tiesnešiem ir pilnīgi nezinošs?
Tad viņš no darba būtu jāatlaiž un gudrāks jāpieņem, bet nē, cilvēkam atkal jāmeklē nauda, jāiesniedz AT, tādēļ, ka kāds tiesnesis korumpēts vai pilnīgi infantils.

Atbildēt

no juridiskā viedokļa

16.09.2014. 09:19

Zaudējumu atlīdzināšanas lietas ir visai komplicētas, lai neteiktu vairāk (to pamatā jāpierāda 3 elementi: prettiesiskā rīcība, zaudējumi un cēloņsakarība starp pirmo un otro elementu)
Lai gan Aigara spriedumā esošā motīvu daļa ir tik tiešām steigā rakstīta, nevisai veiksmīgi argumentēta un, iespējams, nolobēta, tomēr jāsaka, ka pieņemtais spriedums ir visnotaļ loģisks.
Kāpēc?
pirmkārt, darbiniece bija pieņemta darbā kā attiecīgās specialitātes profesionālis. proti, tas dod pamatu uzskatam, ka darbiniece pieprot savu amatu un tai ir jāapzinās iespējamās sekas. Ja darbiniece tīra slapjas grīdas tad kā atbilstošam speciālistam tai būtu bijis jāapzinās, ka slapjas grīdas ir slidenas un uz tām var paslīdēt. tāpēc darbiniecei kā jomas speciālistam ir jāpārvietojas piesardzīgi.
otrkārt, 20 gadu laikā novērotais saslimšanas risks, kura pamatā ir bijuši vairāki kritieni un citi momenti, ir par pamatu tam, lai nevarētu cēloņsakarību sasaistīt ar mc donalds bezdarbību un nodarītajiem zaudējumiem. tas ir pamats arī uzskatam, ka zaudējumi ir pārāk attālināti no mc donalds bezdarbības, jo tieši darbiniece bij tā, kuras pienākumos tai bija nodrošināt, ka mc donalds ievēro sausas grīdas principu. attālinātība un paredzamība ir modernās Eiropas jaunie zaudējumu atlīdzināšanas stūrakmeņi, kuri tiek ņemti vērā šāda tipa lietās (draft common frame of reference)
treškārt, nav tik lielas nozīmes tam, ka darbiniece neparakstījās žurnālos utt, jo darbiniecei kā amata speciālistam bija jāņem vērā iespējamie paslīdēšanas riski. tas ir tāpat, kā ugunsdzēsējam ir jāapzinās, ka ejot iekšā degošā mājā, tas var apdedzināties vai, strādājot galdniecībā, var gadīties iesist ar āmuru pa pirkstiem. tie ir tieši amata riski, kas attiecīgās jomas speciālistam ir jāņem vērā un jādara viss, lai no tiem izvairītos vai mazinātu. Tā kā iztrūkst mc donalds prettiesiskās rīcības pamatojuma un cēloņsakarības pierādīšanas, prasība ir noraidāma.

Atbildēt

bimslis

15.09.2014. 19:08

Izlasīju,,, ahujel :D baltu var pataisit par melnu :D

Atbildēt

Ome 69

13.09.2014. 20:01

Divaini , divaini kadeļ so rakstu nevar ieteikt talak draugiem.. bet citus var..

Atbildēt

nezina

12.09.2014. 09:21

M-Donam ir vieglāk iesmērēt Aigaram 10.000,nekā maksāt pilnu summu-šakāļi,ne tieneši

Atbildēt

hmmm

11.09.2014. 11:04

nesmuki izskataas pastaasts par gjimenes aarstu, rezgju teema un pati situaacija, kuraa cilveekam pasham taa grida bija jaauzkopj. shoreiz gan cietusho baigi neaizstaaveeeshu.

Atbildēt

Ex verbis

11.09.2014. 10:51

Manuprāt, G.Aigars ir viens no lielākajiem blēžiem AT ! Nav brīnums, ka tiks pretrunīga sprieduma motīvu daļa taisīta, pensijas vecums un viņa aizspriedumainība par tiesībām uz taisnīgas tiesas spriešanu ir sen pamanāma.
100% nolobēts spriedums no McDonald puses.

Atbildēt

njā

11.09.2014. 10:24

Pareizākais šajā situācijā būtu neizdarīt kategoriskus secinājumus par sprieduma pareizību, jo spriedumā visu nevar ierakstīt. Tad vajadzētu izlasīt visus lietas materiālus.
Vienīgais - piekrītu, ka akli paļauties uz ārsta ierakstu kaut kādā ārsta papīrā nav īsti pareizi, to zinu no paša pieredzes - man dēls piedzima normālā laikā (t.i., klasiskajā 9 mēnesī), bet izrādās, ka viens ārsts dokumentos ierasktījis, ka dēls esot piedzimis 7 mēnesī! Vēl šobrīd smejos par šādu ierakstu, jo no tā sanāk, ka es dēlu pirmo reizi ieraudzīju divus mēnešus pēc viņa piedzimšanass :))

Atbildēt

Lauku pāķis

11.09.2014. 07:20

»

ņufaundlends

makdnalds ir mūsu drošibas garants ģeopolītiskajā situācija


Gan jau ka kāds/a no AT iespējams regulāri apciemo visuma vēstniecību ar atskaitēm un saņem vadošus norādijumus...

Atbildēt

ņufaundlends

10.09.2014. 21:44

makdnalds ir mūsu drošibas garants ģeopolītiskajā situācija ...

mēs nekad pret to neiesim ...

pat ja kotletēs maltu mazus latviešu šķirnes bērnus ...

Atbildēt

ņufaundlends

10.09.2014. 21:44

makdnalds ir mūsu drošibas garants ģeopolītiskajā situācija ...

mēs nekad pret to neiesim ...

pat ja kotletēs maltu mazus latviešu šķirnes bērnus ...

Atbildēt

nu jau

10.09.2014. 20:52

»

A

Lai cik tas nebūtu bēdīgi, liekas AT ir pareizi izspriedusi. Viens ieraksts ģim.ārsta kartiņā" palicis slikti, noģībusi", liecības, ka neviens nav redzējis kā prasītāja tieši nokrīt. Ir jau arī taisnība par viltoto parakstu un cēloņsakarību: ja viņa būtu pati parakstījusi, vienalga būtu nokitusi. Paraksts...


Ja liekas, var sasities. Tiesas prātojums par ģimenes ārstu vispār neiztur kritiku. Tas ir pieņēmums, ko neapstiprina neviens cits pierādījums, ne ārsta liecība, ne citi dokumenti. Tas, ko ģimenes ārsti saraksta kartiņās, dažu labu novestu šoka stāvoklī. Bet tas, kā šos murgus spēj izinterpretēt tiesneši aigari, tas jau ir no psihiatrijas jomas. Jums NAV jāstrādā tiesā, jo esat stulbs kā zābaks, un to es saku ar pilnu atbildību. Atdodiet no valsts saņemto algu, jo par šādiem murgojumiem nedrīkst tērēt nodokļu naudu.

Atbildēt

stiklavate & ķieģelis

10.09.2014. 20:44

»

skaidām galvā un citur

Jābūt cēloniskajam sakaram starp paraksta neesamību/viltošanu instruktāžas žurnālā un sekām. Ja tāda nav, tad sorry...


Cēloniska sakarība starp paraksta neesamību un d.devēja atbildību ir tāda, ka darbinieks parakstoties apliecina, ka instruktāžu d.devējs ir veicis, pretējā gadījumā apkopēja var mazgāt grīdu ar benzīnu un smēķēt. Bez paraksta instruktāžā d.devējs nemaz nedrīkst pieļaut, ka darbinieks tiek pielaists un pilda darbu. Otrkārt, cēloniskā sakarība izriet no tā, ka instruktāža nav tikai paraksts, bet paredz darbinieka iepazīstināšanu ar visiem d.drošības nosacījumiem. Un tā ir vesela grāmata vai lekcija. Kā nu kurā iestādē pieņemts. Ja d.devējs darbinieku nav instruējis par d.dr., tad darbinieks nemaz nevar būt atbildīgs par d.drošības ievērošanu. Iesp., ka tas atrunāts darba līgumā, bet maz ticams, jo d.līg. vnk norāda, ka darbinieks ievēros d.drošību, bet kamēr instruktāža nav veikta, d.devējs uzņemas atbildību pats. Šajā gad. tiesa ir šķība. Lai gan tur tikai šķībie darbojas. Bez tam tiesas pieņēmumi, ka cietusī ģimenes ārstam teikusi to un to, visp. ir no an.atveres izvilkti. Kas tad to pierāda, tikai tiesnešu tukšie prātuļojumi?
Drīz būs Zolitūdes lieta, ja to skatīs tāpat kā šo, tad vainīgi būs cietušie, kas savas neuzmanības vai vieglprātības dēļ nepameta veikalu, lai gan kauca sirēnas.

Atbildēt

Nemo

10.09.2014. 20:31

gribu ieteikt so rakstu draugiem , neizdodas. parejos varu bez problemam, vai sazverestiba??? vai jus to varat izdarit>??

Atbildēt

?

10.09.2014. 20:13

»


Kas nav kārtībā? Ko rāda šī lieta? Tā ir pilnīgi normāla lieta, ka dažādas tiesas pieņem dažādus lēmumus pretējā gadījumā nebūtu nekādas jēgas pārsūdzēt tiesu spriedumus. Bet vispār lai varētu kaut ko spriest būtu jāizlasa nevis tikai 20 lapas Augstākās tiesas sprieduma, bet pilnīgi visi lietas materiāli- liecinieku liecības, slimības vēstures, ekspertu slēdzieni utt. Vienīgais kas ir acīmredzams sviests ir Valsts darba inspekcijas nelaimes gadījumu izmeklēšana, kura divus gadus pēc notikuma uzzinot, ka viltots paraksts, konstatē, ka grīda bijusi slapja.

Atbildēt

A

10.09.2014. 16:30

»

aigars

Tiešām izlasīju spriedumu! Un fakti paliek fakti. Apkopēja, kas tīra grīdu, pati paslīd uz šīs grīdas. Vainīgi protams visi citi, jo nebija vēl 20 apkopējas, kas nekavējoties susinātu grīdu. Plus vēl mazie meliņi par to, kas tad notika (piem. stāsts ģimenes ārstam atšķiras no stāsta VDI, piemirstā slimības...


Lai cik tas nebūtu bēdīgi, liekas AT ir pareizi izspriedusi. Viens ieraksts ģim.ārsta kartiņā" palicis slikti, noģībusi", liecības, ka neviens nav redzējis kā prasītāja tieši nokrīt. Ir jau arī taisnība par viltoto parakstu un cēloņsakarību: ja viņa būtu pati parakstījusi, vienalga būtu nokitusi. Paraksts jau nav nekādas stalažas, kas darbinieku turēs vertikāli.

Atbildēt

bite

10.09.2014. 15:55

Neņemos spriest pēc būtības, bet valoda ir briesmīga....Pat pieņemot, ka kaut kas spriedumā var kopēt, tomēr vajadzētu izlasīt, lai teikumam un rindkopai ir kaut kāda jēga..

Atbildēt

Kumoss

10.09.2014. 15:36

Sveicieni Innai dzimšanas dienā!

Atbildēt

Igo

10.09.2014. 14:29

viedokļi, viedokļi... No savas personigās prakses izjutu to, ka tiesās notiek savdabīgas sacensības: ja pirmās instances tiesā tevi atzīst par nevainīgu, tad apgabaltiesā tu daudzā ziņā būsi vainigs, un otrādi. Vismaz tā ir bieži Latgalē

Atbildēt

skaidām galvā un citur

10.09.2014. 14:15

»

skaidas golvā

Man gan nešķiet loģisks, jo 1) negadījums notika darbā, lai kādi iemesli krišanai, 2) parakstu uz instruktāžām nebija. Instruktāžai jābūt reālai, ja tāda nav bijusi, prezumējama darba devēja vaina, bet trīs biedri bisteri-aigari no AT to ir palaiduši garām. Nezinu par pirmo spriedumu, bet šis ir glupas...


Jābūt cēloniskajam sakaram starp paraksta neesamību/viltošanu instruktāžas žurnālā un sekām. Ja tāda nav, tad sorry.
Par to cēlonisko sakaru piemērs iz dzīves. Tu, nevienu netraucējot, brauc ar savu autiņu, kuram nav tehniskās apskates. Brauc un nevienu netraucē, līdz pēkšņi Tavā joslā iebrauc kāds cits autiņš, kura šoferītis Tev klūp krāgā un vaino Tevi avārijas izraisīšanā, jo redz, Tavam auto nebija apskates un Tu vispār nedrīkstēji piedalīties satiksmē. Kā ir, vai piekritīsi būt vainojams avārijā, vai tikai tajā, ka brauci bez apskates? Jo apskates neesamība taču nav avārijas cēlonis, ko?

Atbildēt

skaidas golvā

10.09.2014. 13:49

»


Man gan nešķiet loģisks, jo 1) negadījums notika darbā, lai kādi iemesli krišanai, 2) parakstu uz instruktāžām nebija. Instruktāžai jābūt reālai, ja tāda nav bijusi, prezumējama darba devēja vaina, bet trīs biedri bisteri-aigari no AT to ir palaiduši garām. Nezinu par pirmo spriedumu, bet šis ir glupas un pērkamas tiesas izcils paraugs. Bet nu pietiek.comam tiesās savas simpātijas, parasti tās no tās pašas m.mājas, kurā tusē lēti pērkamie pietiekieši.

Atbildēt

aigars

10.09.2014. 13:15

Tiešām izlasīju spriedumu! Un fakti paliek fakti. Apkopēja, kas tīra grīdu, pati paslīd uz šīs grīdas. Vainīgi protams visi citi, jo nebija vēl 20 apkopējas, kas nekavējoties susinātu grīdu. Plus vēl mazie meliņi par to, kas tad notika (piem. stāsts ģimenes ārstam atšķiras no stāsta VDI, piemirstā slimības vēsture, kur trauma sākusies 15 gadus pirms šī kritiena utt).
P.S. 1500 EUR advokāta honorārs liekas smieklīgs, par tāda apjoma lietu

Atbildēt

JA

10.09.2014. 13:14

Jūtu līdzi I.Timofejevai, taču, manuprāt, AT spriedums ir pamatots, neredzu iemeslu sašutumam par tiesas (it kā) neobjektivitāti.

Atbildēt

BA

10.09.2014. 12:59

Patiesi labs jautājums! Arī manā pieredzē ir ļoti dīvainas tiesu spriešanas dažādās tiesu instancēs.

Atbildēt

janka

10.09.2014. 12:58

Valstī arodinvalīdi,sevišķi pensionētie,tiek atklāti un bezkaunīgi diskriminēti jau no 2009.gada.Šeit īpašu centību izrāda Vienotība,ZZS,tiesas,arodbiedrības.ST Kūtra personā akceptēja pusaudžu darbu okupācijas perioda neiekļaušanu pensijas aprēķinos.Tas viss kopuma ir klaja pretvalstiska darbība bijušo okupantu aktīvistu izpildījumā,bet tiek akceptēta visaugstakajā līmenī.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saudzēsim sevi, cienīsim ārstu darbu un beigsim izplatīt melus, kas var pašiem atspēlēties

FotoTāda izskatās mana vīra Ivara Krastiņa, Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļas vadītāja, ikdiena. Ilgi šaubījos, vai ko teikt šai Covid sakarā, bet ziniet - ārsti par sevi paši nestāstīs, ne par savu smago darbu, ne par reālām cīņām nāves ēnā... viņi to neuzskata par varoņdarbu, bet gan par savu sirds PIENĀKUMU - glābt Tevi un Mani. Un katru dienu es pavadu savu vīru KARĀ - karā ar šo sasodīto ligu, karā, no kura var arī nepārnākt...
Lasīt visu...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...