Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 19:27


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

>09.34

26.09.2011. 15:43

ta nu, noķerat un palaižat

Atbildēt

ta nu beidziet

26.09.2011. 15:42

ja būtu ko likt galdā!!!!!!!!! lai škeles flika sc banda neliktu??????????

Atbildēt

100% patiesībai

25.09.2011. 13:30

Zelta vārdi! Tie puiši tirgo mazgāšanas licences.

Atbildēt

Lellei

24.09.2011. 02:39

Lai gatavojas, uzlikšu - pašreiz kārtoju savu aizbraukšanu, uztaisīšu Vienotības pindacīšām labu pārsteigumu par viņu partijas tiesiskuma pamatu. Un pie reizes zinu, ka cilvēki par to pašu griezīsies OLAF, tikko būs skaidrs, ka koalīcijā būs tikai no ZRP un SC.

Parazīti un zagļi, tiesiskā nihilisma izplatītāji un nekas vairāk tā Jūsu Vienotība.

Atbildēt

Lelle

24.09.2011. 00:20

Nu ko?! Visas iespējas taču likt to galdā...davai, ko kavējas?! Ja jau būtu bijis ko likt, tad izliktu pirms vēlēšanām...

Atbildēt

A.B.

23.09.2011. 21:04

Vienotība nemz nevar palikt opozīcijā, jo jāpārdod Air Baltic somiem, un vēl taču mums ir Lattelekom un Latvenergo.

Atbildēt

to vilis

23.09.2011. 10:32

Pietiek būtu grūti iegūt pa tiešo informāciju - to varēs, kad attiecīgie ierēdņi sataisīsies emigrēt, jo citādi - Vienotība sviestu ārā, zina jau kuriem spiež darīt kārtot viņu rebes.

Atbildēt

vilis

23.09.2011. 10:11

Šaubos.Ja būtu kaut kāds kompromats,tad mēs to lasītu Pietiek.

Atbildēt

100% patiesībai

23.09.2011. 08:05

Un par EM sili, ko KNAB neaiztiek, jo Vienotības salātzaļie rukši, tiem speciāla aizsardzība.

Atbildēt

juhops

23.09.2011. 02:21

Drūma tā politiski ekonomskā perspektīve sāk iezīmēties. Un, diemžēl, pagaidām ož pēc īstenības(

Atbildēt

100% patiesība

23.09.2011. 01:34

Tiem kas domā, ka šis raksts ir pļāpas - pajautājiet Jaunupam par viņa ceļojumu uz Margaritas salu...; par viņa attiecībām ar Moduls Rīga Martinsonu...; utt...

Atbildēt

qwe

22.09.2011. 23:44

Ai, nu šitais gan ož pēc kaut kādām pļāpām, kur daži grib izlikties baigi gudrie un pietuvinātie "īstajām lietām", un tad tāpēc tēlo baigos visziņus. Jaunups - jā, nebrīnīšos, ja būs kaut ko ar Vaškevicu papļāpājis, varbūt vēl kāds uzņēmējs-sponsors, bet tādā līmenī, ka, piem., Vilks būtu iesaistīts un piesegtu kaut kādas mahinācijas, nu tur jābūt garā vājam cilvēku pazīšanas jomā, lai tiešām nopietni tā domātu.

Atbildēt

Odis

22.09.2011. 21:32

Bus gruti, tagad atkal kazoki jamet uz otru pusi

Atbildēt

Kaspars

22.09.2011. 21:31

Pietiek ir aizmirsis par Finansu policiju -)

Atbildēt

to a

22.09.2011. 18:53

Kā tad :)

Jūs paši tam ticiet? Īstenībā KNABs ir politizēts līdz nelabumam. Ierēdņi valsts iestādēs Jums pastāstītu par Jaunā laika tiesiskuma "izpratni", ja pajautātu.

Protams, ka ir lādes un ieraksti - Jaunups, kas tiekas ar Vaškeviču, jau vien Jums neliekas aizdomīgi un tas, ka kontrobandas neapkarošanas iestādes arī visas ir Vienotības paspārnē - FM, TM, IeM.

Atbildēt

annamarija

22.09.2011. 18:40

Vieni vienīgi mājieni. Manuprāt, PIETIEK tas nepiestāv.

Atbildēt

Rihards

22.09.2011. 18:34

Ja jau kas tai lādē būtu, tad uz vēlēšanām jau tiktu nopludināts

Atbildēt

Zinu

22.09.2011. 16:11

Baumas, taču pateikta pilnīga taisnība. Jautājums tikai kad un kas atvērs to pandoras lādi. Domāju tā gan LV ļautiņiem būs liela vilšanās...
PALDIES pietiek..., vienīgi žēl, ka lielākā daļa pat neaizdomāsies un kārtējo reizi lamās lapsu :)

Atbildēt

meh

22.09.2011. 15:45

lato netic cilvēgu brīvai gribai darboties nesautīgi valsts interesēs.

Atbildēt

līdzdalībnieks

22.09.2011. 13:51

Manuprāt, šoreiz PIETIEK rakstā ir pārāk daudz baumu un pieņēmumu. Jeb vai pastkastītēs jau krājas kādi dokumenti ar faktiem?

Atbildēt

a

22.09.2011. 10:34

Kā ilggadējs tiesību aizsardzības iestāžu darbinieks, varu teikt, ka autoram ir visai maza nojausma par tiesību aizsardzības iestāžu darbu. Ticiet vai nē, bet tas kopumā nav balsīts uz kaut kādām politiskajām simpātijām, vai antipātijām. Cita lieta, ka ir partijas, kurās tīri praktiski ir savākušies vairāk negodīgu ļaužu kā citās, tādēļ ļoģiski, ka šīs partijas vairāk cietīs no normāla tiesību aizsardzības iestāžu darba, kā arī ar saviem politiskajiem lēmumiem vairāk būs ieinterisētas čakaŗēt tiesību aizsardzības iestādes, to darbu un vadību.
Vēl jau, protams, jāņem vērā veiksmes moments noziegumu atklāšanā. Tiesību aizsardzības iestādēs nestrādā gaišreģi, kas visu redz un zina. Lai kādu noķertu ir vajadzīga kaut kāda informācija. Tādēļ latentā noziedzība korumpantu aprindās visticamāk ir daudz lielāka nekā reģistrētā.

Atbildēt

Ex-seržants

22.09.2011. 10:24

Starp citu, manuprat, labs raksts sodien Delfos par SC ideoloģiju-
http://www.delfi.lv/news/comment/comment/sanita-upleja-politikalv-stasts-par-padomju-pilsoni.d?id=40770257

Atbildēt

Ex-seržants

22.09.2011. 10:13

Zatlers izgāzīsies, ja veidos koalīciju ar SC jebkurā gadījumā- ar Vienotību vai bez un dzīvot viņa partijai atliks maks.3 gadi.Pats gan ir izteicies, ka nepieļauj domu par divpartiju koalīciju, tad kapēc gan Vienotībai nenemt piemeru no ZRP, kuriem patīk stadīt noacījumus un neuztadīt savu ultimatu- ""koalīcija bez SC"? Ja paliks opozīcija , tad mak. uz 3 gadiem un nakamās velēsanās parņems daļu no ZRP elektorata. Un ne jau visi Vienotībā ir sasmerejusies, ka būtu jabaidas palikt aiz borta. Šai jautajumā šķelsanas jau iezimejusies-
http://www.delfi.lv/news/referendums-2011/zinas/valdibas-koalicijas-veidosanas-sarunas-iespejama-sadarbiba-ar-sc-skel-vienotibu.d?id=40771027
Cerams, ka Vienotības vairakuma veselais saprats nems virsroku pār atsevisku darbonu bailem no sastradatā.

Atbildēt

HR

22.09.2011. 09:51

Saistīts jautājums – kas un ar kādu argumentu palīdzību pārliecināja Striķi, ka nevajag tomēr kandidēt uz KNAB vaditāja amatu? Tā vien jādomā, ka arī šeit pastāv kāda "liecība vai audio ieraksts".

Atbildēt

Fēlis

22.09.2011. 09:26

No šāda skatupunkta šķietami bezjēdzīgā, pat debīlā akcīzes celšana cigaretēm un degvielai kļūst iskaidrojama- tautu jāpastumj kontrabandas virzienā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...