Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dzintra Regīna

06.02.2022. 17:12

Unikāli!
Liels paldies par analīzi! Perfekti un precīzi!

Atbildēt

Soļikamskas mongolis

17.10.2021. 21:09

»

:)))

Risinājums


Iet ķekatās ar lāču, peintbola un medicīniskajām maskām.Tarbiņā nest līdzi benzīnu, apgrieztu bisi un renkuļus.Apmeklēt MK locekļu mājas, lai ienestu gaismu un siltumu šajos tumšajos pakšķos.

Atbildēt

zinošais

17.10.2021. 17:03

Raksts ir pilnīgs sviests. Absolūts. Marksisti ir tie, kuri 20tajā gadsimtā aizlēja pasauli ar asinīm, lai ieviestu savas utopijas. Atcerēsimies padumjo savienību un sarkano teroru, kurš iznīcināja miljonus. Nevienā kapitālistiskajā valstī nekas tamlīdzīgs nenotika. Atcerēsimies, ka otro pasaules karu sāka nacionālsociālisti - lasiet uzmanīgi. Vācu sociālisti!!! Ar nacionālisma pieskaņu. Tie bija KREISIE nevis labējie nacionālisti. Un tā bija tīra marksisma klasika - sadalīt sabiedrību sociālajās grupās, kur vienus pasludināt par apspiestajiem, otrus par apspiedējiem un uzsākt šķiru cīņu ar visām no tā izrietošajām sekām. Komunistiem pie visa vainojamā un iznīcināmā sociālā grupa bija kapitālistu, mazo un vidējo uzņēmēju grupas un zemnieki "budži" pret ko tika vērsts sarkanais terors. Hilteram, savukārt, bija citas preferences, viņam pie visa vainojamā sociālā grupa bija ebreji. Protams, arī rasu teorija, kas pamatoja tā sauktās āriešu rases pārākumu un "tiesības". Šodien jaunmarksisms atkal mostas un apdraud sabiedrību. Principā mēs dzirdam tos pašus narratīvus par "kapitālisma netaisnību" un vienu pie visa vainojamo sociālo grupu - balto heteroseksuālo vīrieti. Mums atkal ir narratīvi par apspiedējiem un apspiestajiem. ASV jau māca tā saukto kritisko rasu teoriju, kas nozīmē to pašu rasismu, tikai šoreiz pret baltajiem kā pret apspiedējiem. Marksistu asinskārei nav robežu. Domājams, ja tā turpināsies, viss būs ļoti, ļoti slikti.

Atbildēt

ANO Jaunās Pasaules kārtības valdības “ANO Lokālo un reģionālo pašvaldību Kongresa”’

17.10.2021. 15:50

nelikumīgs iebrukums Kazaņā (KF), ar Kremļa cionista, udmurta Putina atļauju, kas neatbilst KF Konstitūcijai.

https://youtu.be/Dh_ihN7iq_E

Šādi iebrukumi valstīs ar ANO Jaunās Pasaules kārtības valdības, ar PVO un “ANO Lokālo un reģionālo pašvaldību Kongresa” starpniecību var notikt jebkurā pasaules valstī, pārņemot varu ar digitalizēto algoritmu kodu starpniecību valsts pārvaldē.

Atbildēt

Valsts sagraušana

17.10.2021. 14:52

»

Pirmkārt, sabiedrības informēšana

veicinot izpratni par to, kas patiesībā tiek slēpts aiz kovidafēras un kā notiek ielaušanās valstī bez ieročiem...


Citāts no ANO Lokālo un reģionālo pašvaldību Kongresa atziņām:

“ Krīzi pārvarēt nav iespējams bez spēcīgas vietējās pārvaldes un nevalstiskā sektora iesaistīšanās, kas ir nozīmīgi valdības partneri krīzes radīto problēmu risināšanā. Šis ir laiks, kad svarīga ir sadarbība visos līmeņos.”.

Izriet, ka valsts vairs neeksistē, vai arī valsts uzdevums ir padziļināt Covid- 19 izraisīto ekonomikas krīzi, ko arī ikdienā redzam.

Atbildēt

Ar to būs jāsamierinās...

17.10.2021. 14:05

Tas ir tikai sapnis vasaras naktī! Globālie procesi nu nekādi nav iespaidojami ar dīvānu pļāpāšanu! Nemocieties ar velosipēda izgudrošanu!!!!

Atbildēt

Labi

17.10.2021. 13:51

»

ANO Jaunās pasaules kārtības “ANO Lokālo un reģionālo pašvaldību Kongress” ir ļoti apmierināts ar jaunās digitālo algoritmu Pasaules pārvaldes kārtības ieviešanu Latvijas teritorijā. Latvijas valsts valodā šī informācija Latvijas sabiedrībai publiski nav pieejama.

...


Apmēram sapratu , es jau gados , izgajis cauri sākot no Staļina beigām , pieredze man rāda , ka deru tikai stobra izmantosanai , jo zaudet nav ko . JAUNIE , esiet drosmīgi un rīkojieties izmantojot SAPRĀTU!Bet ,ja vajag ....

Atbildēt

ANO Jaunās pasaules kārtības “ANO Lokālo un reģionālo pašvaldību Kongress” ir ļoti apmierināts ar jaunās digitālo algoritmu Pasaules pārvaldes kārtības ieviešanu Latvijas teritorijā. Latvijas valsts valodā šī informācija Latvijas sabiedrībai publiski nav pieejama.

17.10.2021. 13:27

»

Latviešu valodā nekas Internetā nav atrodams par

par ANO Jaunās pasaules kārtības “ANO vietējo un reģionālo pašvaldību kongresu...COVID-19
Local and regional responses
congress hub
Home Cities and regions Latvia Latvian Association of Local and Regional Governments (LALRG) Good practice story of the Latvian Association of Local and Regional Governments and local governmentshttps://covid-congress-hub.org/en/

Latvijas Pašvaldību savienības un pašvaldību labās prakses stāsts
https://www.lps.lv/lv
Latvijas Pašvaldību savienības un pašvaldību labās prakses stāsts
Krīze ir mainījusi organizāciju darbības principus gan Latvijā, gan ārvalstīs, bet tajā pašā laikā krīzi varam uzskatīt par iespēju attīstīties, rīkojoties gudri un ilgtspējīgi. Kopš 12. marta, kad valdība izsludināja valstī ārkārtas stāvokli, Latvijas pašvaldības ir ļoti operatīvi un mērķtiecīgi strādājušas, lai kopā ar partneriem nodrošinātu, ka Covid-19 izplatība ir ierobežota. Krīzi pārvarēt nav iespējams bez spēcīgas vietējās pārvaldes un nevalstiskā sektora iesaistīšanās, kas ir nozīmīgi valdības partneri krīzes radīto problēmu risināšanā. Šis ir laiks, kad svarīga ir sadarbība visos līmeņos.

Latvijas Pašvaldību un reģionālo pašvaldību asociācija (LALRG) kopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas Latvijā LALRG aktīvi piedalās Krīzes vadības padomes darbā, nodrošinot centrālās valdības un pašvaldību institūciju saskaņotu rīcību un likvidējot tās sekas. krīze. LALRG katru dienu apkopo informāciju par pašvaldību vajadzībām un problēmām un informē sabiedrību. LALRG padomnieki ir iesaistīti arī Parlamenta un nozaru ministriju darba grupās. LALRG ciešā sadarbība ar ministrijām Covid-19 krīzes laikā ir ļoti svarīga.

Videokonferences - ļoti veiksmīgs instruments svarīgas informācijas tiešai un ātrai nodošanai pašvaldībām

LALRG izmanto videokonferences, kurās piedalās atbildīgo iestāžu augstākās amatpersonas, kā vienu no instrumentiem, lai visefektīvāk informētu pašvaldības un sabiedrību. Videokonferencēs līdz šim piedalījās vairāki ministri, atbildīgo institūciju augstākās amatpersonas, ministriju un atbildīgo dienestu vadība un eksperti, kā arī Ministru prezidents. Videokonferences joprojām notiek katru nedēļu.

LALRG rīko videokonferences mūsu telpās, un tās vada asociācijas priekšsēdētājs. Videokonferences tiek straumētas tiešraidē, un pašvaldības pirms videokonferences un tās laikā var iesūtīt jautājumus par jautājumiem, kas šajā ļoti sarežģītajā situācijā ir neskaidri, un nekavējoties saņemt atbildi no iestādēm. Konferenču ieraksti ir pieejami arī mūsu mājas lapā.

Starptautiskā sadarbība

Šajā laikā gūtā pieredze ir īpaša pieredze, ar kuru varam dalīties ar mūsu starptautiskajiem partneriem. Tāpēc šis ir brīdis, kad LALRG vēl aktīvāk sadarbojas ar pašvaldību apvienībām Eiropā, Austrumu partnerības valstīs un Vidusāzijā. Šī starptautiskā sadarbība dod pozitīvu lādiņu, bagātinot katru sadarbības partneri. Visas pašvaldību asociācijas šobrīd strādā attālināti un lielāko daļu savu līdzekļu velta krīzes izaicinājumu pārvarēšanai. Visas pašvaldību apvienības krīzes laikā ir pastiprinājušas saziņu ar saviem biedriem.

Notiek intensīva informācijas un pieredzes apmaiņa ar Ziemeļvalstu asociācijām, konsultācijas sociālajā jomā un izglītībā, kā arī notiek domu apmaiņa par labākajiem sabiedrības informēšanas veidiem.

LALRG ir Eiropas Pašvaldību un reģionu padomes (CEMR) locekle, kur mēs piedalāmies Covid-19 darba grupā, kur pašvaldības dalās pieredzē un palīdz viena otrai risināt dažādus jautājumus.

LALRG piedalās Pasaules Apvienoto pilsētu un pašvaldību organizācijā (UCLG), kas rīko video sanāksmes par labas prakses iniciatīvām, ko Covid-19 pandēmijas laikā ir uzņēmušās visas pasaules pašvaldības.

Starptautiskā sadarbība starp pašvaldībām notiek arī Eiropas Padomes Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa (CLRAE) ietvaros. Valstu pieredzes apmaiņa parāda nepieciešamību pēc iespējas ātrāk atgriezties normālā dzīves ritmā, lai saglabātu demokrātiju, cilvēktiesību ievērošanu un tiesiskumu. Pašreizējā krīze uzsver nepieciešamību pēc ciešākas sadarbības starp visām ieinteresētajām personām, lai nodrošinātu, ka pieņemtie lēmumi un to īstenošana ir patiesi efektīvi un pēc iespējas tuvāk cilvēkiem.

LALRG, atbildot uz Kirgizstānas Republikas ilgtermiņa attīstības sadarbības partneru-Attīstības politikas institūta un Kirgizstānas Vietējo pašvaldību asociācijas-lūgumu, organizēja videokonferenci, kurā Kirgizstānas kolēģi tika iepazīstināti ar LALRG un Latvijas pašvaldību pieredzi pārvarēšanā. koronavīrusa Covid-19 izraisītā krīze. Jau vairākus gadus LALRG ir veiksmīga pieredze un sadarbība ar Kirgizstānas partneriem gan attīstības sadarbības projektu ietvaros, gan citu kopīgu aktivitāšu īstenošanā.

Neskatoties uz to, ka lielākā daļa valstu robežu ir slēgtas, starptautiskā sadarbība starp pašvaldībām turpinās dažādos formātos. Pašvaldības krīzes laikā turpina attīstīt un īstenot projektus, arī LALRG krīzes laikā ir izstrādājusi un iesniegusi vairākus projektu pieteikumus.

Labas prakses piemēri no pašvaldībām

Pašvaldībās ārkārtas situācijās ir dažādi atbalsta pasākumi vietējiem iedzīvotājiem: īpašas piemaksas tiek piešķirtas vientuļiem senioriem, personām, kas ir izolētas, darbinieki dīkstāvē un citiem, kuri ārkārtas situācijas dēļ nespēj apmierināt savas pamatvajadzības. Turklāt pašvaldības palīdz nodrošināt transportu un telpas tiem, kam ir pienākums atrasties pašizolācijā vai karantīnā; tie arī nodrošina trūcīgas, nabadzīgas un daudzbērnu ģimenes ar pārtiku - vai nu siltām maltītēm, pārtikas paciņām vai finansējumu bērnu ēdināšanai. Turklāt daudzās pašvaldībās bezmaksas ēdināšana tiek nodrošināta visiem bērniem neatkarīgi no viņu finansiālā stāvokļa.

Atbalsts uzņēmējdarbībai un vietējām iniciatīvām pašvaldībās: pārcelti nekustamā īpašuma nodokļa termiņi, atbrīvojumi vai atlaides uzņēmējiem, kuri īrē savas uzņēmējdarbības telpas no pašvaldībām, vietējo ražotāju identificēšana un tirdzniecība, kā arī citi atbalsta instrumenti.

Vietējās pašvaldības ir vistuvākās vietējiem iedzīvotājiem, un vietējās pašvaldības bieži ir pirmais kontaktpunkts, pie kura cilvēki vēršas krīzes situācijā. pašvaldības labāk apzinās situāciju savās teritorijās un var operatīvi reaģēt uz vietējo iedzīvotāju vajadzībām.

Jāatzīmē, ka ikdiena Latvijā turpinās arī šīs ārkārtas situācijas laikā; tas ir tikko vairāk pārcēlies uz virtuālo vidi un tuvāk dabai. Tā kā lielākajai daļai cilvēku ir jāpaliek mājās, pašvaldības patiešām cenšas nodrošināt dažādas aktivitātes, lai veicinātu iedzīvotāju emocionālo labklājību. Pašvaldības sniedz arī psiholoģisku atbalstu un padomus, kā jēgpilnāk un labāk izdzīvot šo īpašo laika periodu. Tas ir iemesls, kāpēc pašvaldības organizē dažādas aktivitātes, izstādes un konkursus, sniedz tiešsaistes koncertus, sniedz ieteikumus interesantam un lietderīgam laika pavadīšanai, kā arī veicina veselīgu dzīvesveidu un fizisko labklājību.

LALRG priekšsēdētājs Gints Kaminskis norādīja, ka: “Covid-19 krīžu pārvarēšana nav iespējama bez spēcīgām pašvaldībām, un pašvaldības ir nozīmīgi partneri centrālajai valdībai, kas cīnās ar Covid-19 krīžu radītajām problēmām . Šis ir laiks, kad sadarbība dažādos līmeņos ir ļoti svarīga, un pašvaldību rīcībai var būt izšķiroša nozīme. ”

Atbildēt

Latviešu valodā nekas Internetā nav atrodams par

17.10.2021. 12:56

»

:)))

Risinājums


par ANO Jaunās pasaules kārtības “ANO vietējo un reģionālo pašvaldību kongresu” .

Tomēr angļu valodā ANO Jaunss pasaules kārtības ieviesēji ES un “ANO vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” mājaslapā slavē Latvijas valdību par lielajiem panākumiem Covid-19 apkarošanā pašvaldību līmenī.


https://covid-congress-hub.org/en/

Atbildēt

Pirmkārt, sabiedrības informēšana

17.10.2021. 12:23

»

:)))

Risinājums


veicinot izpratni par to, kas patiesībā tiek slēpts aiz kovidafēras un kā notiek ielaušanās valstī bez ieročiem.

Zemessardzes Latvijā apsargātie “pūļa vakcinācijas punkti” ir apsardze pret “etniskajiem teroristiem” ANO Jaunās pasaules kārtības ietvaros.

Precizējot iepriekšējo komentāru:

Ieguglējiet “ The Congress of Local and Regional Authorities”

Un atradīsit Jaunās pasaules kārtības globālas iekarošanas caur reģioniem un pilsētām, iznīcinot valstis, pēdas. Pasaules Bankas stratēģija ir arī plaši kreditējumi pilsētu un novadu pašvaldībām bez valsts institūciju piekrišanas. Ielaušanās bez ieročiem notiek, ar naudas aizdevumu nosacījumiem un parādiem pakļaujot pašvaldības.

Tā Nila Ušakova Rīgas pašvaldības vadības laikā tika palielināts pašvaldības ārējais parāds bankām. N. Ušakovs par šo šīm darbībām tika atalgots ar Eiroparlamenta deputāta algu un amatu pēc tam, kad Eiroparlamenta vēlēšanām CVK vadītājai piešķīra pielaidi valsts noslēpumiem..

Pašvaldībām neatkarīgi uzdots veikt pilnu digitalizāciju par ES piešķirtiem līdzekļiem veselības aprūpē, izglītībā, Saeimas un pašvaldību vēlēšanās utt, atsvešinot iedzīvotājus no pašpārvaldes un valsts. Cilvēktiesības tiek aizstātas ar diktatūras algoritmu digitālām tiesībām kā Zaļais sertifikāts u.c. Lieki sacīt, ka digitālās pašvaldību un Saeimas vēlēšanas neviens nespēs izkontrolēt digitālās Jaunās pasaules kārtības slepenās vadības politikā. Vara jau pieder un piederēs tiem, kuriem pieder un piederēs digitālie algoritmu kodi, piemēram, ar kuriem piešķir Zaļo sertifikātu, vai kontrolē personu novērošanu un sodīšanu par dažādu noteikumu pārkāpumiem.

Lai valstis nespētu pretoties to iznīcināšanas, ANO Jaunā pasaules kārtība uzbrūk pašvaldībām un novadiem tieši. Visas pašvaldību un reģionu reformas tiek saskaņotas ar ANO “Lokālo un reģionu pašvaldību kongresu” jau no 2004. gada, kad LV iestājās šai kongresā vai asociācijā.


Atbildēt

ANO Jaunā pasaules kārtība

17.10.2021. 11:44

»

Ieguglējiet “ The Congress of Local and Regional Authorities”

Un atradīsit Jaunās pasaules kārtības globālas iekarošanas caur reģioniem un pilsētām, iznīcinot valstis, pēdas. Pasaules Bankas stratēģija ir arī plaši kreditējumi pilsētu un novadu pašvaldībām bez valsts institūciju piekrišanas. Ielaušanās bez ieročiem notiek, ar naudas aizdevumu nosacījumiem un parādiem...


Ielaušanās Latvijas valsts teritorijā bez ieročiem ar “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” starpniecību, apejot sadarbību ar LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, kuras mājaslapā neatradīsit pilnīgi nevienu dokumentu, kas regulētu šīs savstarpējās starptautiskās attiecības.

Tikpat lieki ir sacīt, ka Internetā neatradīt pilnīgi neko par ANO Jaunās pasaules kārtības stratēģiju attiecībā uz Latviju, googles meklētājā ierakstot:

““ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress” sadarbībā ar LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju.”

Atbildēt

Ieguglējiet “ The Congress of Local and Regional Authorities”

17.10.2021. 11:00

»

Pilnu linku nav iespējams “iepeistor” iekopēt

par ANO Jauno pasaules kārtību ar kovidafēru kā instrumentu...


Un atradīsit Jaunās pasaules kārtības globālas iekarošanas caur reģioniem un pilsētām, iznīcinot valstis, pēdas. Pasaules Bankas stratēģija ir arī plaši kreditējumi pilsētu un novadu pašvaldībām bez valsts institūciju piekrišanas. Ielaušanās bez ieročiem notiek, ar naudas aizdevumu nosacījumiem un parādiem pakļaujot pašvaldības.

Tā Nila Ušakova Rīgas pašvaldības vadības laikā tika palielināts pašvaldības ārējais parāds bankām. N. Ušakovs par šo šīm darbībām tika atalgots ar Eiroparlamenta deputāta algu un amatu pēc tam, kad Eiroparlamenta vēlēšanām CVK vadītājai piešķīra pielaidi valsts noslēpumiem..

Pašvaldībām uzdots veikt pilnu digitalizāciju par ES piešķirtiem līdzekļiem veselības aprūpē, izglītībā, Saeimas un pašvaldību vēlēšanās utt, atsvešinot iedzīvotājus no pašpārvaldes un valsts. Cilvēktiesības tiek aizstātas ar diktatūras algoritmu digitālām tiesībām kā Zaļais sertifikāts u.c. Ieki sacīt, ka digitālās pašvaldību un Saeimas vēlēšanas neviens nespēs izkontrolēt digitālās Jaunās pasaules kārtības slepenās vadības politikā. Vara jau pieder un piederēs tiem, kuriem Un atradīsit Jaunās pasaules kārtības globālas iekarošanas caur reģioniem un pilsētām, iznīcinot valstis, pēdas. Pasaules Bankas stratēģija ir arī plaši kreditējumi pilsētu un novadu pašvaldībām bez valsts institūciju piekrišanas. Ielaušanās bez ietočiem notiek, ar aizdevumu nosacījumiem un parādiem pakļaujot pašvaldības.

Tā Nila Ušakova Rīgas pašvaldības vadības laikā tika palielināts pašvaldības ārējas parāds bankām. N. Ušakovs par šo šīm darbībām tika atalgots ar Eiroparlamenta deputāta algu un amatu.

Pašvaldībām uzdots veikt pilnu digitalizāciju par ES piešķirtiem līdzekļiem veselības aprūpē, izglītībā, Saeimas un pašvaldību vēlēšanās utt, atsvešinot iedzīvotājus no pašpārvaldes un valsts. Cilvēktiesības tiek aizstātas ar diktatūras algoritmu digitālām tiesībām kā Zaļais sertifikāts u.c. Ieki sacīt, ka digitālās pašvaldību un Saeimas vēlēšanas neviens nespēs izkontrolēt digitālās Jaunās pasaules kārtības slepenās vadības politikā. Vara piederēs tiem, kuriem piederēs digitālie kodi, piemēram, ar kuriem piešķir Zaļo sertifikātu, vai kontrolē personu novērošanu un sodīšanu par dažādu noteikumu pārkāpumiem. un piederēs digitālie algoritmu kodi, piemēram, ar kuriem piešķir Zaļo sertifikātu, vai kontrolē personu novērošanu un sodīšanu par dažādu noteikumu pārkāpumiem.

Lai valstis nespētu pretoties to iznīcināšanas, ANO Jaunā pasaules kārtība uzbrūk pašvaldībām un novadiem tieši. Visas pašvaldību un reģionu reformas tiek saskaņotas ar ANO “Lokālo un reģionu pašvaldību kongresu” jau no 2004. gada, kad LV iestājās šai kongresā vai asociācijā.

Atbildēt

Neticu, ka tas ir tas pats naivais un jauns gados Lejiņš

17.10.2021. 10:37

»

Oki

Paldies. Biju domaajis, ka tas ir pseidoniims . Nu ko - ja tas tiesaam taa ir, tad baptistiem ir arii maaciitaaji , kas uzvedas kaa aitu gani , ne aitas


Es arī domāju, ka “Artis Lejiņš” ir pseidonīms, jo teksti ir nobriedušas un gadu pieredzes gudras personas teksti.

Atbildēt

Oki

17.10.2021. 10:24

»

Kad murgojumu nesaprotu, meklēju autoru:

Artis Lejiņš


Paldies. Biju domaajis, ka tas ir pseidoniims . Nu ko - ja tas tiesaam taa ir, tad baptistiem ir arii maaciitaaji , kas uzvedas kaa aitu gani , ne aitas .

Atbildēt

Pilnu linku nav iespējams “iepeistor” iekopēt

17.10.2021. 10:22

»

Atbildes plāns

Tauta nodezina PVO ofisu Rīgā, sastāda individuālu plānu Levita komandai un pasludina neatkarību no ANO


par ANO Jauno pasaules kārtību ar kovidafēru kā instrumentu.

Līdzīgs globālam Ebreju Kongresam.


The Congress of Local and Regional Authorities is the pan-European political assembly representing local and regional authorities from the forty-seven member states of the Council of Europe. Its role is to promote local and regional democracy, improve local and regional governance and strengthen authorities' self-government, according to the principles laid down in the European Charter of Local Self-Government. It is made up of two chambers, the Chamber of Local Authorities and the Chamber of Regions and holds its plenary sessions twice a year at the Palace of Europe in Strasbourg, where its permanent Secretariat is located.Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress ir Eiropas mēroga politiskā asambleja, kas pārstāv vietējās un reģionālās pašvaldības no četrdesmit septiņām Eiropas Padomes dalībvalstīm. Tās uzdevums ir veicināt vietējo un reģionālo demokrātiju, uzlabot vietējo un reģionālo pārvaldību un stiprināt iestāžu pašpārvaldi saskaņā ar principiem, kas noteikti Eiropas Vietējo pašvaldību hartā. To veido divas palātas - Vietējo pašvaldību palāta un Reģionu palāta, un tās plenārsēdes notiek divas reizes gadā Eiropas pilī Strasbūrā, kur atrodas tās pastāvīgais sekretariāts.

Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress

Reģionālās iestādes
Kongresa prioritātes 2021. – 2026


Kongress koncentrēsies uz vietējo un reģionālo pašvaldību ieguldījumu ANO ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanā, veicinot:
* Izturīgas sabiedrības: efektīva reakcija uz sabiedrības veselības krīzi;
* Demokrātiskas sabiedrības: pārstāvības demokrātijas kvalitāte un pilsoņu līdzdalība;
* Saliedētas sabiedrības: nevienlīdzības mazināšana;
* Ilgtspējīga sabiedrība: vides jautājumi un rīcība klimata jomā;
* Digitālās sabiedrības: digitalizācija un mākslīgais intelekts vietējā lkontekstā.
Dialogs ar valdībām Rediģēt
Uzraugot reģionālo demokrātiju Eiropā, Kongress uztur regulāru dialogu ar Eiropas Padomes dalībvalstīm. Ministru komiteja, kurā ietilpst šo valstu 47 ārlietu ministri, par vietējām un reģionālajām pašvaldībām atbildīgā Ministru konference, kā arī tās vadības komitejas - šajā ziņā ir galvenie partneri. Vairākas reizes gadā prezidents un Kongresa ģenerālsekretārs sniedz dalībvalstu pārstāvjiem Ministru komitejā protokolu par savu darbību un rīko viedokļu apmaiņu. Kongresam ir arī tiešie kontakti un apmaiņa ar valstu valdībām, jo ​​īpaši oficiālu vizīšu laikā dalībvalstīs, plenārsēdēs vai pēcpārbaudes vai pēcpārbaudes vizītēs pašā valstī. Plašāka informācija par dialogu ar valdībām atrodama šeit.
Congress of Local and Regional Authorities
Priorities of the Congress 2021–2026


The Congress will focus on the contribution of local and regional authorities to the UN Sustainable Development Goals by promoting:
* Resilient societies: effective responses to public health crisis;
* Democratic societies: quality of representative democracy and citizen participation;
* Cohesive societies: reducing inequalities;
* Sustainable societies: environmental issues and climate action;
* Digital societies: digitalisation and artificial intelligence in the local context.
Dialogue with governments Edit
As part of its monitoring of regional democracy in Europe, the Congress maintains a regular dialogue with member states of the Council of Europe. The Committee of Ministers, which includes the 47 Foreign Ministers of these states, the Conference of Ministers responsible for local and regional authorities, as well as its Steering Committees – are the main partners in this regard. Several times a year the President and the Secretary General of the Congress provide the Representatives of the member states in the Committee of Ministers with a record of its activities and hold an exchange of views. The Congress also has direct contacts and exchanges with national governments, in particular, on the occasion of official visits in the member states, during the plenary sessions, or during follow-up or post-monitoring visits in the country itself. More information on dialogue with governments can be found here.

Atbildēt

Kad murgojumu nesaprotu, meklēju autoru:

17.10.2021. 09:39

Artis Lejiņš
sludinātājs

Kalpošanas vieta: Rīgas baptistu draudze "Mājvieta"Dzimšanas datums: 02.04.1987Licencēts par sludinātāju: 16.10.2016

Atbildēt

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Congress_of_Local_and_Regional_Authorities

17.10.2021. 07:39

»

ANO Jaunās pasaules kārtības

globālās “Pilsētu un reģionu asiciācijas” kongress un stratēģiskais plāns 2021.-2026


Stratēģiskais plāns

Atbildēt

ANO Jaunās pasaules kārtības

17.10.2021. 07:38

»

ANO Jaunās pasaules kārtības

“Pilsētu un reģionu asociācijas” stratēģiskais plāns 2021.-2026, sagraujot valstu pārvaldības struktūras ar savu faktisko rīcību. LV asociācijā iestājās 2004. gadā...


globālās “Pilsētu un reģionu asiciācijas” kongress un stratēģiskais plāns 2021.-2026.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Congress_of_Local_and_Regional_Authorities

Atbildēt

ANO Jaunās pasaules kārtības

17.10.2021. 07:34

»

Jaunā pasaules kārtība

Eurasia Regional Section of the World organization "United Cities and Local Governments


“Pilsētu un reģionu asociācijas” stratēģiskais plāns 2021.-2026, sagraujot valstu pārvaldības struktūras ar savu faktisko rīcību. LV asociācijā iestājās 2004. gadā.

Tikai viens piemērs. K. Kariņš pēc ANO un PVO ieteikuma ar savu faktisko rīcību - rezolūciju uzdeva Viņķelei izstrādāt un ieviest “pūļa vakcinācijas plānu”, kam sekoja diktatoriski MK valdības noteikumi, ierobežojot cilvēktiesības.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Congress_of_Local_and_Regional_Authorities

2021. gada septembrī E. Levits ar savu runu ANO apstiprināja Jaunās pasaules kārtības “Pilsētu un reģionu asociācijas” 2021.-2026. stratēģisko uzdevumu atbilstību “LV interesēm”, piekrītot ANO Jaunās pasaules valdības stratēģijas prioritātēm pār Latvijas valsti.

Atbildēt

Nevajad mīzt vešā

16.10.2021. 23:18

»

Jaunā pasaules kārtība

Eurasia Regional Section of the World organization "United Cities and Local Governments


,BET Apziņu turēt vismaz Brīva Cilvēka stāvoklī!UN TO PAVAIROT!

Atbildēt

Jaunā pasaules kārtība

16.10.2021. 22:52

»

ANO Jaunās pasaules kārtības emisāri Kazaņā

https://youtu.be/jzLz0inKdZ8


Eurasia Regional Section of the World organization "United Cities and Local Governments"
Eurasia Regional Section of the World organization "United Cities and Local Governments"

Atbildēt

ANO Jaunās pasaules kārtības emisāri Kazaņā

16.10.2021. 22:47

https://youtu.be/jzLz0inKdZ8

http://euroasia-uclg.ru/en/news/novosti-evraziyskogo-otdeleniya/generalnyy-sekretar-vystupil-na-severnom-forume-/

Atbildēt

Zini

16.10.2021. 22:09

»

Nu

Nē, varbūt, tomēr, atgriežamis pie Grieķu un Romiešu dieviem, kā arī FSM, kas tagad ir galvenais. Ja es to linku izlasīšu līdz galam, piedzeršos un kļūšu depresīvs


es nesen runāju ar Luciferu , viņš joprojām ir amatā , cik sapratu un ... skaties reāli , bet nesmādē Metafiziku ... cik saprotu , patreiz iet karš , un pēc kara likumiem nodevējus .. ko ar viņiem dara ? ... diemžēl gandrīz visi guļ...
es nevaru vairs piedzerties ...

Atbildēt

Nu

16.10.2021. 21:58

»

es skatos

,ka Tu garlaikojies


Nē, varbūt, tomēr, atgriežamis pie Grieķu un Romiešu dieviem, kā arī FSM, kas tagad ir galvenais. Ja es to linku izlasīšu līdz galam, piedzeršos un kļūšu depresīvs!

Atbildēt

Ray

16.10.2021. 21:34

Tāpēc Kariņš slēdza psihoneiroloģisko dispanseru

Atbildēt

Nu

16.10.2021. 21:27

»

Ray

Ir pagājuši aptuveni 81 gads no latviešu pirmās deportācijas un šodien dievs mums devis iespēju redzēt, kā tas notika


Neaiztiec lidojošo spagetti monstru! Viņš ir visuvarens un vienīgais dievs. Ziepes taisa visādi dieveļi - Allahs,Jehova u.t.t. Nezinu debesu subordināciju, bet FSM vietā, es tos pārējos patriektu. Ieskaitot to daudzrokaino indiešu nezvēru. Manito, varbūt, var atstāt.

Atbildēt

Ray

16.10.2021. 21:19

Ir pagājuši aptuveni 81 gads no latviešu pirmās deportācijas un šodien dievs mums devis iespēju redzēt, kā tas notika.
Notika ar pašu latvju rokām...

Atbildēt

Atis Priedītis

16.10.2021. 19:35

Šādos periodos parasti rodas kaut kas jauns jo iepriekšējās dogmas un uzskatu sistēmas ir cietušas krahu. Arī pašlaik notiek tieši tas pats. Atliek gaidīt, kuru no piedāvājumiem Cilvēce pieņems. Pārmaiņas būs daudz dziļākā līmenī nekā pausts šai rakstā. Iespējams, ka radīsies jauna reliģija vai jauna filozofisko uzskatu sistēma. Tas ir tikai laika jautājums.

Atbildēt

Glogers 3 ASV

16.10.2021. 19:15

https://youtu.be/2s7Mm-mHlnE

Atbildēt

Nu

16.10.2021. 17:36

»

Ko tirs?

Depo neādu sertifikātu neprasa


Tramvaju ne, veikalā prasa. Tramvaju depo prasa "Ko vajag"?

Atbildēt

JA

16.10.2021. 17:30

»

Pasķ porvu

rushn suka


tebja i tvoi domovoi kniga iball!

Atbildēt

Vakcera pieredze ...

16.10.2021. 16:09

Хорошо быть просветленным. Ты тогда ничего никому не обязан. Ты можешь, например, прийти в гости и насрать там в сахарницу.
А когда хозяева начнут возмущаться, ты можешь им сказать, что лишь их восприятие мешает воспринимать гармонию происходящего, что они рабы правил и условностей, и напрасно поддаются влиянию разрушающих эмоций, т.к ты просветленный, осознаешь свою пустотную природу, по сути ты ничто, и сахарница ничто, и то, что ты наклал в сахарницу - тоже ничто.
Существует только момент «здесь и сейчас». И ты уже не тот, кто насрал в сахарницу. И сахарница уже не та, что минуту назад. И что хозяевам нужно просто «отпустить» сахарницу.
Хозяева напрасно навешивают тебе роль нарушителя каких-то человеческих правил, потому что они сами придумывают свои правила и назначают нарушителей.
Ты не руководишь собой. Тобой руководит Вселенная, Бог, Сущее. И сам по себе акт насера в сахарницу был лишь актом Любви, тотального доверия Богу и Миру, тотальным отпусканием и недеянием. Наделать в сахарницу было не твоей личной волей, но волей Мироздания.
Кроме того, дуальность мышления хозяев все им портит. На самом деле нет разделения на Ты и Я, Объект и Субъект. Все едино. Поэтому Ты - это Хозяева. А Хозяева – это Ты. И еще ты - сахарница. И хозяева - сахарница. Так что, возможно, это Хозяева сами насрали в сахарницу. И вообще непонятно, кто в кого насрал.
Хозяевам лишь надо очистить своё восприятие от этого яда, принять противоядие в виде прощения и раскаянья в слепоте.
Хорошо быть просветленным. Ты можешь отменять правила, по которым действует мир, и вместе с этим отменить и сам мир, в котором они действуют. Это очень крутая магия. И это настоящая свобода!

Atbildēt

Nu

16.10.2021. 14:52

»

Jā ... :D

Tas , protams, ir liels mierinājums , pirms pārcelties pie Sv. Pētera, pat mācītaju nevajadzes ! :D


Tieši tā - galvenais paņemt sertifikātu līdzi. Vai uztetovēt, lai ar garantiju. Kāpēc visi SSieši pa taisno nonāca Valhallā? Viņus atpazina pēc asinsgrupas tetovējuma padusē.

Atbildēt

Varētu

16.10.2021. 14:35

»

Nu

Tur ir vairāki? Varētu, lūdzu, izvēles iespējas


Saskaiti cik Kremlim Bašņu un izvēlies kādu.

Atbildēt

Nu

16.10.2021. 14:35

»

Zini

rakstu tikai to ko novēroju , un pat šodien veikalā viena preču kartotāja uzbrauca , ka obligāti jāvakcinējas .. tonis bija agresīvs ,pēc tam satiku bijušo kolēģi (vakcinētu),apjautājos kā ar veselību , sapratu , ka kaut kas buksē , bet nebija laika iedziļināties.Vispār vide psiholoģiskā kļūst aizvien...


Es gan arī uzskatu, ka Covid nav, un tas viss ir izplānots ar mērķi novākt citādi domājošos, pēc vajadzības (konkrēts piemērs - atrada Maskavas forštatē cilvēku ar cirvi galvā, noformēja kā Covid19, jo policistu trūkst, neviens negrib burlakus ķert), bet bez vakcīnas es būtu daudz kašķīgāks, konfliktētu ar apsargiem, kautos u.t.t., vēl dabūtu ar cirvi un nomirtu no Covid. Labāk, tomēr, vakcinēties. Grūtāk būs viltot miršanas apliecību.

Atbildēt

Zini

16.10.2021. 14:29

»

Nu

Jā, es kļūstu kašķīgāks, nenoliedzami. Bet neesmu pārliecināts, ka vakcīnas dēļ


rakstu tikai to ko novēroju , un pat šodien veikalā viena preču kartotāja uzbrauca , ka obligāti jāvakcinējas .. tonis bija agresīvs ,pēc tam satiku bijušo kolēģi (vakcinētu),apjautājos kā ar veselību , sapratu , ka kaut kas buksē , bet nebija laika iedziļināties.Vispār vide psiholoģiskā kļūst aizvien "karstāka",gan virtuāli ,gan reāli.Es pats nevakcinēšos.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Prezidents atkal jau parāda, ka ir caur un cauri līdzšinējās valdošās koalīcijas prezidents, nevis tāds prezidents, kas ir visai tautai

FotoValsts prezidents Egils Levits 3. oktobra LSM LTV “Rīta panorāmā” it kā sacīja visu gludi, pareizi un rāmi. Taisnība, ka Latvijas vēlētāji šoreiz ir bijuši daudz aktīvāki gājēji pie urnām nekā iepriekšējā reizē. Prezidents par šoreiz labo aktivitāti pateicās vēlētājiem.
Lasīt visu...

21

Es biju pārpratis, ka šīs ir ļoti nepareizas lietas

FotoDziļi nožēloju savu gadiem ilgo aktīvo iesaisti sabiedriskajā cīņā par cilvēktiesībām. Man tas ir nesis milzīgus zaudējumus un postu.
Lasīt visu...

21

Steidzam ziņot par operācijas “Fiktīvās varas triumfs” gaitu un iznākumu

FotoIzdomāts stāsts par kāda Vienotības vecbiedra, iespējams, nosūtītu ziņu saviem sadarbības partneriem kādā kaimiņvalstī. Vēstule, kāda hipotētiski varētu būt uzrakstīta un pa slepeniem kanāliem, kas zina, varbūt saistītiem ar kino Pionieris afēras locekļiem, nosūtīta kaimiņos mītošam caram.
Lasīt visu...

15

Varbūt pošu ģenētiski modificētie ķermeņi - signāla uztvērēji - balsu atdošanas dienā saņēmuši attiecīgo programmatūru par konkrētu aplokšņu mešanu urnā

FotoLabais tonis paredz komentāru par vēlēšanu balagānu. Divos vārdos - aplausi stāvus! Fanfaras tiem, kuri ar savu parakstu apliecināja atbalstu sistēmai. Protams, var tikai apbrīnot nekaunību tik klaji viltot "rezultātus" (iespējams, pilnīgi pretēji tautas izdarītajai "izvēlei". "Tie pēdējie būs tie pirmie, tie pirmie būs pēdējie" - tuvu pilnīgam "kājām gaisā").
Lasīt visu...

21

Skolā strādāju, jo pagaidām to varu atļauties

FotoTātad, ja nu kādam interesē, cik saņem skolotājs parastais, varu padalīties ar savu situāciju pagājušajā mācību gadā. Lūdzu, izlasiet līdz galam. Vadu 34 kontaktstundas nedēļā + 1 konsultācijas stunda.
Lasīt visu...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

Līdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot...

Foto

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

Šis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar...

Foto

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

Jums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi...

Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...