Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mācies lasīt >16.04.18:28

17.04.2017. 04:01

Pirms komentē - izlasi. Rīgas Lielie kapi ir Valsts nozīmes arhitektūras piemineklis Nr.6636 - Dārzu un parku ansamblis "Lielie kapi" ar memoriālām celtnēm.

Atbildēt

> 16.04.21:08

17.04.2017. 03:42

Vēsturiski LK teritorijā ietilpst arī Pokrova kapi un Sv.Jēkaba katoļu kapi - par to tā kā domstarpību nebūtu. LK kops 1989.g. atjaunota 1960-os g. izdedzinātā t.s. Jaunā kapela (1890-91), kas pārveidota un 2000.g. iesvētīta kā Rīgas Augsāmcelsanās Evaņģēliski luteriskās draudzes baznīca.

Atbildēt

Bet nopietni

16.04.2017. 20:39

Līdz pat Staļina terora laikiem vācieši bija nīstākā tauta - tāpēc, ka vēl bija dzīvi dzimtcilvēku laikos dzīvojošie un atmiņas par dažu no šo vāciešu nežēlību bija reālas, nevis izdomātas pasakas. Krievi pirmās Latvijas laikos pat nebija nekāda problēma - viņi bija tādi paši cilvēki, nevis necilvēki un mūsdienās šis paaudžu naids no vāciešiem nekur nepazuda, bet pārleca pret krieviem, tiklīz tie uzvedās vēl sliktāk kā vācieši Baigā gada laikā. Kamēr visi krievi neizmirs vai neaizvāksies no latviešiem un liks latviešus mierā vismaz pāris paaudzes nekas tur uz labu nemainīsies. Ja atmet Ušakovu, tad Lielie kapi ir nasta pat kapu draugiem - neviens tos kapus nekops, izņemot ja paši Lielo kapu draugi tur tiks aprakti - citu iespēju atjaunot tos kapus nav.


Manis pēc tur var tikt izveidots parks - jo to vietu saukt par kapiem vairs nevar, ja cauri kapiem iet iela un pa tiem katru dienu pastaigājas nevis nekrofīli vai kapu uzkopēji, bet ikdienā cauri tam kursē cilvēki - arī ar suņiem. Būsim reāli - LELB diez vai tur taisās kādu glabāt, arī Lielo kapu draugiem apbedīšanas atjaunošana neinteresē - ja šādu priekšlikumu nav, tad tas ir farss un politiskā reitinga celšanas cirks, kur Ušakovs ir tā izvēlētā cūka līdz kuras līmeņa dubļiem grib uzrapties pārējās cūkas un kas ir ar mieru cīnīties pat tad ja apakšā krakšķ kauli...

Atbildēt

wtf?! really!

16.04.2017. 20:08

»

>>

Runa ir par lietu korektu sakārtosanu. Nepārlecot neērtiem jautājumiem,arī pagātnē. LELB interese par LK rezultējusies baznīcas atjaunosanā, gods un slava, pasu spēkiem un iesaistot ziedotājus. Nevar gaidīt no baznīcas reāli nefunkcionējosas kapsētas vienpersonisku uzturēsanu. Bet, pirms tiek veiktas...


LELB Pēterbaznīcu neatjaunoja - LELB jebkuru baznīcu uztur par no valsts piešķirtajiem līdzekļiem, balstoties uz uzpūstiem un nereāliem skaitļiem par luterāņiem - ziedojumiem tur vispār mazs sakars un ar reālo ziedojumu naudu no Latvijas draudzēm LELB jau sen būtu iznīkusi.

Atbildēt

> Nieva

16.04.2017. 16:36

Jautājums par suņiem un kārtību LK nav nekas fatāli nolemts, neatrisināms. Īpasniekam jāpieņem lēmums, ka suņiem teritorija ir slēgta, jānodrosina informācija un, acīm redzot, jāvienojas ar pasvaldības policiju par uzraudzību.

Atbildēt

Maija

16.04.2017. 15:44

Paldies Lielo kapu draugiem par video un izskaidrojumu! Nu ko - jācīnās, jāpretojās Ušakovam un pārējiem birokrātiem, Latvijas nedraugiem, kam pat kapu vietas nav nekas svēts! Aicinu Latvijas pilsoņus bombardēt Rīgas domi, ušakovu, saeimu u.c. iestādes ar protestiem!

Atbildēt

Nieva

16.04.2017. 10:55

Kādas sankcijas tiek veiktas no kapu draugu puses pret tiem suņu draugiem, kas kājām mīda kāda senča zemē trūdošos pīšļus? Ja jau tāda bijība, tad nezaimosim aizgājējus, veiksim grunts izpēti, pārveidosim celiņus, lai tie neietu pār aizgājēju kauliem. Uzliksim aizliegumu atrasties ārpus atļautajām zonām. Norobežosim celiņus ar dzeloņdrātīm, lai apgrūtinātu pīšļu apgānīšanu. Atjaunosim kādreiz eksistējušās kapu kopiņas.

Atbildēt

> t.s. vecene

15.04.2017. 20:36

"Daudz mazāk ir zināms, ka Baltijā notika vēl otra vāciesu repatriācija - jau padomju laikā,1941.gada pirmajos mēnesos līdz pat kara sākumam." P.Krupņikovs. Par kādu kapu izlaupīsanu 1939.g. var runāt? LK izlaupīsana lielos apjomos notika pad. okupācijas laikā.

Atbildēt

vīraks

15.04.2017. 19:06

»

Vecene

Beidziet muldēt, kapumīļi. Kapličas tajos kapos sāka izlaupīt mūsu pašu bāleliņi jau 1939.g., tikko baltvācieši bija repatriējušies uz Fāterlandi


pati kapliča nav mirstīgās atliekas, ko samala LPSR laiku ielas izbūvē, pilnas ceļa malas bija ar kauliem un galvaskausiem!

Atbildēt

Vecene

15.04.2017. 12:20

Beidziet muldēt, kapumīļi. Kapličas tajos kapos sāka izlaupīt mūsu pašu bāleliņi jau 1939.g., tikko baltvācieši bija repatriējušies uz Fāterlandi.

Atbildēt

HA!

15.04.2017. 12:10

Kādas fūres pāri kapiem šoreiz nosapņojis demagogs Gobiņš ? Nekrofīli galigi prātu zaudējuši.

Atbildēt

Monako Princis - Gņilam

15.04.2017. 01:45

rakastīt un muldēt tu māki labi gņil, bet tu mums te nedraudi !!!!!

Atbildēt

>>

15.04.2017. 01:36

Runa ir par lietu korektu sakārtosanu. Nepārlecot neērtiem jautājumiem,arī pagātnē. LELB interese par LK rezultējusies baznīcas atjaunosanā, gods un slava, pasu spēkiem un iesaistot ziedotājus. Nevar gaidīt no baznīcas reāli nefunkcionējosas kapsētas vienpersonisku uzturēsanu. Bet, pirms tiek veiktas darbības, kuru sekas grūti paredzamas, ir jāsaprot, kas LK ir par teritoriju, no visiem aspektiem.

Atbildēt

Jūs ārpus savas Eiropas valsts esiet pabijis?

15.04.2017. 00:50

»

>>

Tas, ka pad. režīms ir veicis arī nepieļaujamas darbības LK nenozīmē, ka tādā garā var turpināt. No kurienes ir pārliecība, ka pērkot teritoriju tiek iegādātas arī kapa vietas, pīsļi un tiesības lemt kā un ko pārabedīt. Vai LELB vispār drīkst tirgot kapavietas? Mīts par Rīgu uz kauliem LK gadījumā nestrādā...


Bet tur jau ir tā lieta, ka šie kapi ir PSRS laikā sagrauti un mūsdienās jau 26+ gadus - vairāk nekā pastāvēja pirmā Latvijas republika nekas ar tiem kapiem nav darīts. Nevienam nevajadzēja! Latvijas kapsētās jau sen tiek tirgotas kapu vietas - jums vienkārši sen nav nācies nevienu glabāt...
Kam jūs ieteiksiet nokaunēties - LELB, kas negrib uzņemties atbildību par kapiem, bet uzņēmās atbildību par tai nepiederošu Pētera baznīcu, kapu kopējiem(kas reāli ir apmiruši vai kuriem radinieki nemaz Latvijā nedzīvo) vai Lielo kapu draugiem, kas par draudzību atminējušies tikai Kapu tramvaja sakarā... un izveidojuši nedabisku nosaukumu - tā it kā jau taisās mirt! Debīli cilvēki, kas neko nesaprot no latviešu tabu un meklē sev nelaimi!

Atbildēt

>>

14.04.2017. 23:20

Attieksmi pret kapiem var pamācīties no tā kā LK tika sakopti bij. vācu karavīru kapi. Laikā pirms vācu karavīri tika pārabedīti, arī LK teritorija bija vairāk uzraudzīta, sakopta, nebija izrakņātas kapavietas.

Atbildēt

>>

14.04.2017. 23:02

Tas, ka pad. režīms ir veicis arī nepieļaujamas darbības LK nenozīmē, ka tādā garā var turpināt. No kurienes ir pārliecība, ka pērkot teritoriju tiek iegādātas arī kapa vietas, pīsļi un tiesības lemt kā un ko pārabedīt. Vai LELB vispār drīkst tirgot kapavietas? Mīts par Rīgu uz kauliem LK gadījumā nestrādā. LK, līdzīgi Pokrova kapiem, vēl nesen darbojās, vecākās paaudzes ļaudis vēl atminas savu piederīgo atdusas vietas, ir kopusi LK.

Atbildēt

hams

14.04.2017. 16:06

20% jau ir iedoti un neko vairs nevar mainit!

Atbildēt

Jūs ārpus savas Eiropas valsts esiet pabijis?

14.04.2017. 16:00

»

>> zz

Kapi ir kapi un apbedījumi ir apbedījumi, patīk tas kādam vai ne. Kā to saprast - kapi nefunkcionē daudzas desmitgades? Vai Eiropas valstī, ar visām aizsardzības un uzraudzības institūcijām, 21. gs. izpratni par kultūras mantojumu un vērtībām turpināsim okupācijas laika brutālo visatļautību...


Nevienā Eiropas valstī latviešu kapu kultūras izpratnes nav - es tādā rietumeiropas valstī dzīvoju un kapos vai nu dirsina suņus vai arī dzer, lieto narkotikas un nodarbojas ar seksu. Kapi rietumos tādā pilsētas centra tuvumā nevar pastāvēt, ja tiem nav saimnieku - tas vispār ir dārgs prieks, tāpēc arī ir iecienīta kremēšana.

Visa Vecrīga ir celta uz kauliem. Doma un Pēterbaznīzas apkārtnē kādreiz bija kapi - tagad vairs nav. Tas arguments vienkārši neder - šie kapi jau sen nefunkcionē un lielākajai daļai kapu nav vairs kopēju un tie jau ir kļuvuši kā suņu pastaigas vieta. To vietu vajag sakopt - un ja tramvaja līniju taisa, izrokot un pārapbedot padomju laikā sarušinātos kaulus zem tagad esošā ceļa, tad es tikai par. Man vispār nav skaidra šī divkosība - ja jau ir iebildumi pret transportu kapos, tad jāklapē ciet iela, pa kuru JAU KURSĒ AUTO - kāpēc ir iebildumi tikai pret tramvaju?

Atbildēt

Pēteris

14.04.2017. 12:24

»

Dainis

A kapēc Delna klusē


Delna, Providus, Rinkevičs, Gobiņš, Putns, Streips

Atbildēt

Prince Alberts

14.04.2017. 12:05

Alkatīgajie aborigēniem Luterāņiem nevajadzēja atjaunot savas īpašuma tiesības uz kapiem, ja nevar tos uzturēt. Nebūtu šīs problēmas.

Atbildēt

VB

14.04.2017. 11:13

Vienīgais par ko te būtu vērts diskutēt ir par paša projekta lietderību kā tādu.
Par kapiem, tie nolīdzināti jebkur un vienmēr, kad tas tiešām vajadzīgs, ja vajadzīgs. Apbedījumus varētu ar godu / pat lielu godu pārapbēdīt etc
Tātad: vai vispār ko tādu vajag, pirmkārt lūdzu!

Atbildēt

nenovīdīgie latvieši

14.04.2017. 09:08

tāpēc jau mums viss ir d...,lai ko mēs nedarītu: Tukuma lidosta,ReaBaltic,"kapu tramvajs,Slokas celolozes rūpnīca,lai ko nedarītu,viss ir SLIKTI,nu tad sūkā ledu un sūksties par dzīvi!

Atbildēt

zz

14.04.2017. 06:08

Nu pastāsti, kā tramvaja līnija uz jau esoša (!) cela ietekmēs to mantojumu? Ko tieši tas metrs pa labi/kreisi maina?

Atbildēt

dīvaini

14.04.2017. 00:06

»

kucis

Aizjej nošauties, suchka


tikko parakstījās kā Gobiņš, bet nu jau mainījis vārdu uz "kucis"...

Atbildēt

Nākotne

13.04.2017. 21:59

Senču iela būs vienvirziena iela. Gan vilks paēdis, gan aita bagāta, gan viss ietilps sarkanajās līnijās.

Atbildēt

būtībā

13.04.2017. 21:00

jau ļoti labs iemesls lai misteram 20% un viņa kompanjonam (iem) nobrucinātu biznesa plānu, kas droši vien ir Dienvidu tilta otkatu vērts. Ja nevaram sasmaku centram citādi ieriebt, tad vismaz caur kapiem nekādam tramvajam nebūt. Tad izpaliks atkal ne tikai kaitinošas reklāmas pirms vēlēšanām, bet varbūt arī daži "bentliji"

Atbildēt

nauda nesmird

13.04.2017. 20:47

Ja biznesa projekts būs izdevīgs, izbūvēsim tramvaja sliedes kaut caur krematorijas krāsni.

Atbildēt

>> zz

13.04.2017. 17:50

Kapi ir kapi un apbedījumi ir apbedījumi, patīk tas kādam vai ne. Kā to saprast - kapi nefunkcionē daudzas desmitgades? Vai Eiropas valstī, ar visām aizsardzības un uzraudzības institūcijām, 21. gs. izpratni par kultūras mantojumu un vērtībām turpināsim okupācijas laika brutālo visatļautību?

Atbildēt

Tantuks

13.04.2017. 17:21

Līdz kaklam jau šis balalaika Gobiņš. Muld vienā muldēšanā, izdomā pasakas un tās tiražē Šie buboņau mēra laikā izveidotie kapi jāpārvērš par sakoptu parku.Tramvaja līnija Senču ielā ir nepieciešama tiem, kuri strādā Skanstes rajona iestādēs Valstij un baznīcai šie kapi nav vajadzīgi. Man vienalga, kurš to teritoriju uzturēs.Laiks izbeigt idiotu bļaustīšanos.

Atbildēt

Alfrēda Kalniņa ielas 4.nama

13.04.2017. 16:43

»

Dainis

A kapēc Delna klusē


birojs slēgts:

Rīgas centrā beidzis pastāvēt 1999.gadā dibinātais seksuālo minoritāšu klubs "XXL", vēsta portāls "pride.lv".
Klubs "XXL" bija viens no diviem slavenākajiem lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu klubiem, kas līdz šim darbojās Latvijā. Tā vēsture sākusies 1999.gada jūlijā.

Atbildēt

Zane no Piebalgas

13.04.2017. 16:23

Tur vajag uzbūvēt Disnaylandu un Akwaparku.

Atbildēt

zz

13.04.2017. 16:10

Gobiņš mēģina piemuļķot saviedrību, nevis minētās amatpersonas. Jāmāk zin celt tracis par brauktuves paplašināšanu jau dzaudzas desmitgades nefunkcinējošu kapu tuvā ?!

Jaunā tramvaja līnija ir lielākās rīdzinieku daļas ineresēs. Savukārt #irst par kapu aizsardzību visticamàk ir kārtējā Baltezera aizsarga Priedes tipa shēma...

Atbildēt

Vai ne, Gobiņ

13.04.2017. 15:45

Zaglīgie luterāņi degradējušies līdz tam, ka viņiem piederošos kapos suņi dirš un tramvaji braukā.

Atbildēt

zinu

13.04.2017. 15:44

viņš tak ir z..s...........................

Atbildēt

mja

13.04.2017. 15:04

nu vienalga šitie barbari tos kapus cūkos, ja neliks tramvaju, tad plānošanā būs Indrānu ielas pagarināšana caur kapiem!

Atbildēt

kk

13.04.2017. 14:16

Centrs - Berģi veloceļam ar tur nemaz nav jābūt. Kurš tad brauks tādu līkumu no centra. Reāli jau brauc pa Brīvības vai Barona ielu. Es vienreiz mēģināju braukt virzienā uz Juglu pa veloceļu, bet nu viņš gāja kaut kur pa Valdemāra ielu... beigās pagriezos un braucu normāli.

Atbildēt

Dainis

13.04.2017. 13:35

A kapēc Delna klusē.....????

Atbildēt

prezidents Andris Gobiņš

13.04.2017. 12:56

Bijušajai Valsts prezidentei Vairai Vīķei-Freibergai būtu ievērojamas izredzes ieņemt ANO ģenerālsekretāra amatu, ja viņa pieņemtu lēmumu uz to kandidēt, uzskata Eiropas Kustības Latvijā prezidents Andris Gobiņš.

"Atcerēsimies, ka Ukrainas bezvīzu režīms sākās tieši Rīgā. Arī Latvijas pirmā prezidentūra Eiropas Savienības (ES) Padomē deva kontaktus un atpazīstamību Vīķei-Freibergai. Ja šos kontaktus gudri izmantojam, mums ir visas iespējas tikt pirmajā pieciniekā," sprieda Gobiņš.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

"Nācijas tēva" jaunākie melu plūdi

Foto“Nācijas debilais tēvs” (NDT) atkal ir pamatīgi samelojies. Tas notika 2020.gada 21.februārī. NDT meli ir tik šausmīgi, ka latviešu mediji izvairās sniegt informāciju par NDT rīcību 21.februārī. Toties informācija ir krievu valodā, un jau pirmais komentārs pasaka galveno: "Александр Что зтот Дурак несет, уму непостижимо." Arī katrs normāls latvietis momentā saskatīs melu šaušalīgo apjomu. Informācija ir valsts prezidenta mājas lapā. Citēju un cenšos komentēt melus.
Lasīt visu...

21

Prokurors bez mazākās sirds trīsas veselu gadu mierīgi dzīvoja, zinot, ka tieši viņš nosūtījis CILVĒKU, MĀTI drošā nāvē

FotoZināt, kas mani reāli sācis tracināt Kristīnes Misānes lietā? Ka tagad liela daļa ierēdņu, politiķu un citādi svarīgo personu klaigā, ka šī nu reiz ir bijusi viena specifiska lieta! Nopietni?
Lasīt visu...

15

Mūsu svēts pienākums ir visā Latvijā stāstīt par to, ka korupcija ir noziegums ar upuriem

FotoNo brīža, kad jaunie konservatīvie pirmo reizi tika ievēlēti Rīgas domē, mēs ar aktīvu rīcību atmaskojām tās kleptokrātisko režīmu, tādējādi izdarot politisku spiedienu uz atbildīgajām iestādēm un amatpersonām. Šī neatlaidīgā darbība nu ir rezultējusies ar korupcijas sagrauztās un rīcībnespējīgās Rīgas domes atlaišanu.
Lasīt visu...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valsts

Bieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga...

Foto

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt...

Foto

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

Globālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums...

Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...