Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lupaks

02.12.2020. 19:03

.... ar sūdainu pimpi pa muti!!!!

Atbildēt

Gūnars

02.12.2020. 14:54

»

ASV protektorāts Latvija

Tu esi režisors vai varbūt producents? Nu tad uztaisi kaut ko labāku, nevis citu darbu apdirs


Paga, paga, ja kāds meistars nekvalitatīvi mašīnu saremontēs vai flīzes šķērsām pielīmēs, vai grāmatvedis bilanci nepareizi sastādīs, tad arī Tu teiksi "izdari pats labāk nevis citu darbu apdirs"? Izliksies, ka viss ok, slavēsi un dosi kristapus? :D Nejauc mušas ar kotletēm, vēlreiz saku!

Atbildēt

Karote

02.12.2020. 14:23

Ļoti vēlējos, bet nesanāca. Filma bez īsta koncepta un mērķa. Ne īsti par kara šausmām, ne īsti par Latvijas vēsturi, ne Grīna ekranizācija. Iespaids, ka gribējuši visu vienā, bet sanācis juceklīgs kokteilis ar holivudas paradumiem- atriebība par māti, jaunēkļa pieaugšana kara apstākļos, meitene, utt. Vēsturisko fonu pat latvietim grūti izprast- kas tur, kāpēc ,kurā brīdī nāk un iet.

Atbildēt

arī skatītājs

02.12.2020. 14:21

Tik traki jau nav; gabals bij skatāms ar interesi (vienreiz!), tomēr mūzikas likās krietni par daudz esam, bet fināls kā no Vella kalpiem palienēts. Ja romāns un vēl šis tas par streļķiem ir lasīts, trūkstošo var piedomāt ... "для сельской местности сойдет";))

Atbildēt

nu

02.12.2020. 14:16

vispār ir tā bērnišķīgi un infantili vēlēties, lai pēkšņi, bez dažādu posmu iepazīšanas un pārvarēšanas, radītu izcilus mākslas darbus, vai kopumā veidotos nobriedusi sabiedrība. Tas prasa laiku, ļoti ilgu laiku. Pirmās padomju propagandas filmas no 1950-1960-1970 ir reāli smieklīgas un stulbas. Šī filma ir jau krietnu pakāpi augstāk, kā "Ŗīgas sargi".Un arī Ulmaņlaikā tapa labi mākslas darbi, tāpat kā tagad,- ir sliktāki, izdabājot un spiežot uz modernajām tendencēm, un ir labi. Pēdējo filmu ar labu aktieru piedalīšanos var redzēt Netflix""Marija Stjuarte - Skotijas karaliene".Tad, izrādās, Anglijas un viņas galmā 16.gs. daži lordi bija negroīdās rases pārstāvji un galvenais izklaidētājs bija citādi orientētais.Diez gan "ticami", ja?

Atbildēt

Gūnars

02.12.2020. 13:53

»

ASV protektorāts Latvija

Dižais kritiķis bija par slinku vai par skopu, lai aizietu filmu apskatīties uz kino kā to izdarīja visi normāli cilvēki, bet tagad dirš uz nebēdu par filmas varoņa morālo stāju, nedezertējot no cara armijas 1918.gadā, bet kādu laiku paliekot kopā ar savu pulku lielnieku dienestā un atgriežoties Latvijā...


Nejauc mušas ar kotletēm! Recenzijas autors nevis noniecina latviešu tautas smago likteni, strēlniekus un brīvības cīņas, bet gan vēršas pret ārkārtīgi nekvalitatīvu propagandas produktu, kuru ar PR un reklāmas palīdzību centās pataisīt par episku varoņteiku. Cik labi, ka es neizrādījos tas normālais, kas gāja skatīties uz kino, būtu nometis naudu zemē. Nometu zemē tikai laiku, kuru veltīju, skatoties filmu pa TV.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

02.12.2020. 13:35

»

Skumjais Bruņinieks

Ļoti labs, pareizs raksts...


Ja tev alkas pēc padomju propagandas gabaliem, tad tev jāskatās citas filmas krievu valodā.

Atbildēt

P.

02.12.2020. 13:32

Latviešu kino galvenais mērķis ir pierādīt, ka latviešu teātris nav tizluma kalngals.

Atbildēt

burkāns

02.12.2020. 13:24

Vēl lielāks sūds ir Kairiša "Pilsēta pie upes".

Atbildēt

KK

02.12.2020. 13:13

»

Skumjais Bruņinieks

Ļoti labs, pareizs raksts...


Ko nu dirs. Kura PSRS laiku propogandas filma ir bijusi tāda,kuru tāds kino mākslas gardēdis kā tu, būtu varējis noskatīties līdz galam?

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

02.12.2020. 12:58

Ļoti labs, pareizs raksts.
Es "Dvēseļu puteni" neskatījos viena iemesla pēc..."apdedzinājos" ar "Rīgas sargiem"(tā pat, kā autors).
Zināju, ka būs tas pats..lētais, neprofesionālais propogandas produkts.
Jau toreiz, "Rīgas sargu" laikos atļāvos asi kritizēt šo diletantismu..un tiku nesaprasts.
Es nebiju, izrādās, savas zemes patriots!
Izradās, patriotisms ir tad, kad Tu akli, siekalaini slavē katru sū..u, kuru saražo veikli diletanti.
Galvenais ir iesparaust tajā čupā sarkanbaltsarkanu karodziņu..un tad paprovē tik to neatzīt, paprovē tad neiedot prēmiju un nepiešķirt gada balvu.
Gluži tas pats bija ar mākslu(glezniecību) pirmskara Latvijā, kad Ulmanis nāca pie varas un Kuga kļuva par MA vadītāju.
Uzplauka pseidopatriotisma māksla, kur attēlotas bija tautu meitas un dēli..gleznās dajebkurā vietā varēja iegleznot sarkanbalsarkano karodziņu. Un pamēģini tad tādu bildi neizstādīt, pamēģini tad tādai "lažai" neiedot prēmiju. Līdz tam lētumam pat nolaidās atzīti, profesionāli gleznotāji.
Mūsu, tā saucamajai elitei, kas trīsdesmit gadus ir nemākulīgi pārvaldījusi valsti, nav ko galdā likt tautai.
Rezultāts ir graujošs!
Un tāpēc ir vajadzīgs pseido "nācijas tēvs", kas bēgošajiem no savas Dzimtenes latviešiem grib iestāstīt, ka.."..latvieši nekad nav tik labi dzīvojuši..".
Tāpēc ir vajadzīgs pacelt patriotismu ar lētām patrioskām, diletantiskām filmiņām, cerot, ka ierindas letiņam - parastajam mute nepavērsies kaut ko pretī teikt tik jūtīgām mūsu tautas likteņu tēmām.
Vēlreiz paldies autoram par drosmīgo viedokli.
ps
Lai kā mēs ienīstu un nicinātu PSRS laikus un padomju sistēmu..vienu gan droši var apgalvot - padomju propogandiskās filmas tika taisītas augsti profesionalā līmenī..tām varēja noticēt, kaut gan lielākā daļa tur bija meli.
Un pareizi raksta autors saka..vārds "propoganda" nav jāuztver negatīvi..tā ir vajadzīga pat, bet tikai ar piebildi - visaugstākās kvalitātes.

Atbildēt

Vērotājs

02.12.2020. 12:51

Man ši recenzija atsauca atmiņā Normundu Naumani. Es domāju, ka viņš atzinīgi novērtētu šo spalvas triepienu.

Atbildēt

Tautas nodevējs

02.12.2020. 12:46

Filmas beigās salikti rindā visi lielie meli par 1919 gadu:
1. Latviešu komunistu nemaz nebija - tie nokrita no gaisa un aizlidoja uz mēnesi,
2. Karot pret tiem nemaz nevajadzēja, tāpēc latvju patrioti to nedarīja;
3. Visi vācieši gribēja apēst visus latviešus, tur nu gan plinte jāņem rokā,
4. Igauņu draugi ne laupīja, ne slepkavoja, tik māja ar galvu, kad latvju pusaudži nomētāja cepurēm vācu kiborgus,
5. Latvijas neatkarība bija neatkarība no Vācijas, ar Krieviju tam nav nekāda sakara!

Atbildēt

Aģents 007

02.12.2020. 12:44

»

Utenju zutenis

svietC ne filma, zeel, ka kaarteejais nejeegu bars ir veiksmiigi iesnaucis naasiis nodoklju maksataaju naudu un uzrazojis neskataamu drankji


Vajadzēja filmā parādīt arī kādu nēģeri, pederastu un lezbu tad laikam viss būtu OK. Citādi tie latvieši sazin ko sadomājušies. Sviests ir šis muļķīgais raksts ar anonīmo autoru no sorosītu vidus.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

02.12.2020. 12:33

Dižais kritiķis bija par slinku vai par skopu, lai aizietu filmu apskatīties uz kino kā to izdarīja visi normāli cilvēki, bet tagad dirš uz nebēdu par filmas varoņa morālo stāju, nedezertējot no cara armijas 1918.gadā, bet kādu laiku paliekot kopā ar savu pulku lielnieku dienestā un atgriežoties Latvijā tikai pēc sava pulka izformēšanās Krievijā. Bet kāda ir viņa paša morālā stāja, ja viņš tik augstprātīgi apdirš latviešu kino, kura jau tā nav daudz. Tādiem kā šis anonīmais diždirsējs nav spēju saprast latviešu tautas smago likteni. Man vectēva brālis tāpat aizgāja ar strēlniekiem un palika uz visiem laikiem kaut kur Krievijā, bet vectēvs tepat Latvijā tajā laikā piedalījās brīvības cīņās. Tāds bija mūs tautas liktenis. Bet šis kritiķis māk tikai citus augstprātīgi nolikt, bet ja pašam būtu tādā laikā jāiet sava valsts aizstāvēt?

Atbildēt

skatītājs

02.12.2020. 12:28

»

filma smalki izanalizēta

bet kāpēc anonīmi


Filma gari pārstāstīta,nekas vairāk.Autoram vājš priekšstats par kino kā mākslu.Ap.irst vajag īsi un spēcīgi!

Atbildēt

agga

02.12.2020. 12:23

haters gonna hate

Atbildēt

filma smalki izanalizēta

02.12.2020. 12:11

bet kāpēc anonīmi?

Atbildēt

Oki

02.12.2020. 12:06

»

Es

Dvēseļu putenis nav dokumentāla filma. Tādēļ kritika ir nevietā


Es piekriitu raksta autoram . Graamatu esmu izlasiijis vismaz piecreiz, filmu nevareeju noskatiities ilgaak par 10 minuuteem . Kaapeec netalantiigiem un negudriem dod diplomu un naudu ?

Atbildēt

musdienu muviz (filmas)

02.12.2020. 12:04

skatos tikai tas filmas ,kas nav uznemtas par sorosa naudu,kuras nav rezisejis soross un kuras rezisori un aktieri var pateikt ka nav sorosa stipendiati.

Atbildēt

Es

02.12.2020. 11:39

Dvēseļu putenis nav dokumentāla filma. Tādēļ kritika ir nevietā.

Atbildēt

latvānis

02.12.2020. 11:31

Traķenē klientiem izsniegti datori Covid radīto skumju kliedēšanai?

Atbildēt

Utenju zutenis

02.12.2020. 11:27

svietC ne filma, zeel, ka kaarteejais nejeegu bars ir veiksmiigi iesnaucis naasiis nodoklju maksataaju naudu un uzrazojis neskataamu drankji

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

FotoŠodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00.
Lasīt visu...

21

Zāles pret Covid-19 aiz septiņiem zieģeļiem

FotoVairākās valstīs, piemēram, Austrijā, Igaunijā, Krievijā, Kubā, Ķīnā, Madagaskarā u.c. jau ir prezentētas drapes pret kroņa vīrusu. Domāju, ka farmaceitiskie milži speciāli bremzē zāļu efektīvu izstrādi un palaišanu masveida ražošanā. Jo tad, pirmkārt, nevarēs “uzvārīties” uz nospiedošā vairākuma veselo vakcinācijas rēķina, bet, otrkārt, patiešām ar Covid-19 saslimušo skaits izrādīsies pārāk niecīgs, lai medikamentu ražošana atmaksātos.
Lasīt visu...

20

Levita levitācijas par dezinformāciju un medijpratību no ANO tribīnes

FotoLielu prieku un lepnumu varam sirdī just, ka mūsu Latvijas Republikas valsts prezidents Egils Levits ir teicis runu no augstās Apvienoto Nāciju tribīnes. Tas labi! Lai slava valsts prezidentam! Taču kaut kas tā īsti tomēr ar šo runu nav kārtībā. Kam ir domāts šis vēstījums, ko prezidents gribēja teikt?
Lasīt visu...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Savāds laiks

No aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot....

Foto

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta...

Foto

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

Mēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta...

Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...