Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Stāmeriena

11.01.2021. 18:03

Lampeduzam ir "Gepards", nevis "Leopards". Bet nav jau svarīgi...

Atbildēt

Haralds

08.12.2020. 11:35

»

Tautas nodevējs

Filmas beigās salikti rindā visi lielie meli par 1919 gadu...


Nu precīzāk vairs nepateiksi! Jums žetons!

Atbildēt

jb91

07.12.2020. 14:50

Paldies! saturīgi! brīžiem pat ļoti! ja mazliet piestrādātu sanāktu kvalitatīvs apskats! kritiku par neprasmi pretnostatīt patriotismam ir vecs triks!
Autoram tiešām paldies!
P.S. Skumji, ka starp mums vairs nav NN! viņā ieklausījās un respektēja- tas veicina izaugsmi!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

07.12.2020. 14:05

»

Čekists J.Streičs

Latgales frontē latviešu armija karoja pret krievu armiju, un latvieši krievus sasita. To filmā neparādīja


Jā, karoja ar Sarkano armiju kopā ar Polijas armiju un Daugavpili atbrīvoja. Un Latvijas armiju toreiz komandēja ģenerālis Radziņš. Tikai tas bija jau 1920.gadā. Bet Cēsu kaujās Latvijas armija pulkveža Zemitāna vadībā kopā ar Igaunijas armiju cīnījās ar vācu dzelzs divīziju. Tieši šī epizode ir parādīta filmā. Filmā galvenais varonis visu laiku karo ar vāciešiem vai ar baltgvardiem, bet vispār Latviešiem par savu valsti bija jākaro gan ar vāciešiem, gan ar komunistiem. 1919.gada pavasarī Vācu armijas okupācijas spēki Liepājā gāza Ulmaņa valdību un izveidoja savu- provācisku Latvijas valdību Niedras vadībā, kuru pēc tam gāza boļševiki un ielika Stučku, kuru, savukārt, atkal gāza Ulmaņa valdība. Un lielu palīdzību Ulmaņa valdībai cīņā ar komunistiem toreiz sniedza vietējo vāciešu Landesvērs. Tikai pēc kara beigām Latvijā tika veikta zemes reforma un vietējiem vāciešiem atņēma viņu muižas un viņu zemes un izdalīja tās zemes latviešiem. Un manam vectēvam kā brīvības cīņu dalībniekam arī zemi iedeva.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

06.12.2020. 21:39

»

Pret valdību!

Biju vīlies. Koministu melu propaganda. Zeltiņš, tas klauns, kā vispār varēja tikt filmā? Nevajadzīgi netīri jociņi. Krievi labie jo dzīvojam kopā ar viņiem un vācieši ir ļaunie, tas nekas kad Rīga tika uzcelta vāciešu vadībā. Daudziem te ir tā, ja kāds uzdrošnās kritizēt, tad rokas trīc. Labi kad mums...


NATO debīlības centra makaronu uz ausīm karinātājiem un vietējiem neofašistiem gribētos, lai latviešu strēlnieki filmā karotu kopā ar vāciešiem pret krieviem. Bet diemžēl tāda bija vēsture. Karoja kopā ar krieviem krievu cara armijā pret Vāciju. Pēc tam vēl kopā ar Sarkano armiju karoja pret Deņikinu un Vrangelu. Un eposa Lāčplēsis autors Punpurs arī starp citu bija krievu cara armijas pulkvedis un melnais bruņinieks eposā Lāčplēsis nebija krievs, bet vācietis. Tāda lūk ir latviešu tautas vēsture, lai kā to aŗī daži mūsdienās negribētu noslēpt un gribētu pārveidot atbisltoši NATO debīlības centra vēlmēm. 700 gadus pret paverdzināšanau latvieši cīnījās ne jau ar krieviem, bet ar vāciešiem.

Atbildēt

Jens Z

06.12.2020. 18:25

»

šiklgrūbers

Il Gattopardo,ir leopards


Atvainojiet, bet filoloģijas ģēnijiem nevajadzētu spriedelēt ne par zooloģiju, ne par heraldiku! Lampedūzas dzimtas ģērbonī tomēr ir drusku mazāks plēsējs nekā leopards.

Atbildēt

Pret valdību!

06.12.2020. 10:00

Biju vīlies. Koministu melu propaganda. Zeltiņš, tas klauns, kā vispār varēja tikt filmā? Nevajadzīgi netīri jociņi. Krievi labie jo dzīvojam kopā ar viņiem un vācieši ir ļaunie, tas nekas kad Rīga tika uzcelta vāciešu vadībā. Daudziem te ir tā, ja kāds uzdrošnās kritizēt, tad rokas trīc. Labi kad mums vēl ir cilvēki ar kritisko domāšanu. Dreibergs varēja filmu nosaukt par Rīgas sargi 2, komēdija. Paldies raksta autoram.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētavota

06.12.2020. 07:56

Diemžēl kovid-19 (covid-19) sērga ir paralizējusi mūsu valsts ekonomiku. Kovid-19 sērga ir iedragājusi daudzu manu tautiešu labklājību. Daudzas ģimenes kovid-19 sērgas dēļ knapi savelk galus. Daudzi no mums ir zaudējuši darbu un iztikas līdzekļus. Daudzām ģimenēm ir pienākuši skaudri laiki. Kovid-19 ekonomiskā krīze rit pilnā sparā, taču mēs nezaudēsim gribasspēku, nepadosimies, bet saglabāsim savā sirdī cerību. Lūgsim visvareno Laimu – Likteņa Dievieti! Iedegsim uz palodzes dzeltenu sveci par godu Laimai! Lūgsim Laimu, lai Laima atvaira visas mūsu nelaimes un ķibeles! Lūgsim Laimu, lai Laima dāvā mums veiksmi, iespējas un finansiālu labklājību! Ticēsim Laimai, lai ticība Laimai kalpo mums par labu ceļa vēju! Lai Laima ir ar mums! Lai slavēta Laima mūžīgi mūžos!
Ar Laimas svētību, Skolnieciņš no svētavota [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
®Skolnieciņš ™Skolnieciņš
#LatvjuDievi #Laima #LatvjuDievuSvētība #veiksme #panākumi #gribasspēks #LatvjuDievuSvētība #svētavots #pagāni #Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš no svētakmeņa

06.12.2020. 07:55

Kovid-19 (covid-19) joprojām apdraud mūsu drošību un dzīvības. Rūpīgi ievērosim visus epidemioloģiskās drošības pasākumus. Ieturēsim 2m distanci viens no otra. Mazgāsim rokas ar ziepēm, neaizmirsīsim izmantot dezinfekcijas līdzekļus. Lietosim sejas un deguna aizsegus sabiedriskajās vietās. Būsim apzinīgi. Cienīsim viens otru! Nepadosimies bailēm un panikai, saglabāsim mieru un cerību savā sirdī. Lūgsim Veļu Māti – Aizkapa Valdnieci! Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte iznīdē kovid-19 sērgu! Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte pasaudzē kovid-19 sirgstošos un dod mums visiem ilgu mūžu! Aizlūgsim Veļu Māti par kovid-19 sērgā mirušo dvēselītēm, lai Veļu Māte aizsargā šīs dvēselītes līdz nākamajai pārdzimšanai! Lai Veļu Māte ir ar mums! Lai slavēta Veļu Māte mūžīgi mūžos!
Ar Veļu Mātes viedumu, Skolnieciņš no svētakmeņa [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#LatvjuDievi #VeļuMāte #miers #drošība #viedums #SenčuSpēks #LatvjuDievuSvētība #saticība #iecietība #sapratne #svētakmens #pagāni #Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš no svētezera

06.12.2020. 07:54

Gan ar sniegiem, gan ar saliem ir atnākusi ziema. Zemi klāj balts sniegs. Āra valda aukstums. Taču kovid-19 (covid-19) sērga negrasās atkāpties no mūsu Tēvzemes robežām. Tāpēc lūgsim visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu! Ar izstieptām rokām uz klaja lauka lūgsim Pērkonu, lai Pērkons padzen kovid-19 sērgu prom no mūsu mīļās zemītes. Lūgsim Pērkona aizsardzību sev un savai valstij. Aizlūgsim Pērkonu par mūsu tautu. Lai Pērkons palīdz mums pārvarēt kovid-19 krīzi! Lai Pērkons ir ar mums! Lai slavēts Pērkons mūžīgi mūžos!
Ar Pērkona viedumu, Skolnieciņš no svētezera [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#LatvjuDievi #Pērkons #veselība #drošība #spēks #LatvjuDievuSvētība #svētezers #pagāni #Skolnieciņš

Atbildēt

AV

05.12.2020. 23:19

»

Anna Krivāne

Savārstījuma autors ir ļoti jauns vai arī pamuļķis, kurš audzis mucā un nezina, ka dzīvē notiek tādi likteņa pavērsieni un sakritības, kādas neviens rakstnieks neizdomās. Nezina, ka artilērijas lādiņi ne vienmēr trāpa mērķī, nezina, ka no zirgu astriem darināja makšķerauklu, utt...


Savārstījums ir filma, ne šis raksts. Sliecos domāt, ka bija patiesi nelietīgi izmantot ikonisko Grīna romānu, lai taptu sekls puišeļa "pieaugšanas stāsts". Un ir ne mazāk nelietīgi šo "falšo zaķi" slavināt, bet jebkuru, kas nejūt sevī degsmi tā rīkoties un vēl atļaujas par to runāt, nograuzt.

Atbildēt

Gints Apals

05.12.2020. 16:35

»

Žuks

Ne re arī "anonīmais" autors atradies


Neesmu gan šīs recenzijas autors

Atbildēt

Anna Krivāne

05.12.2020. 16:19

Savārstījuma autors ir ļoti jauns vai arī pamuļķis, kurš audzis mucā un nezina, ka dzīvē notiek tādi likteņa pavērsieni un sakritības, kādas neviens rakstnieks neizdomās. Nezina, ka artilērijas lādiņi ne vienmēr trāpa mērķī, nezina, ka no zirgu astriem darināja makšķerauklu, utt.

Sliecos domāt, ka tomēr nelietis.

Atbildēt

Žuks

05.12.2020. 16:07

Ne re arī "anonīmais" autors atradies:
https://twitter.com/GintsApals/status/1334081308004323328

Atbildēt

AB

05.12.2020. 15:20

Kinoteātrī iespaidīgi!
TV ekrānā - nekā.
Vilšanās arī bija, ka nedzirdēju dziesmas, ko apkopojis filmai Sējāns.

Atbildēt

MucuRanoEtumi

05.12.2020. 00:48

»

ObiVanKenobi

Dirsējs


Prieks iepazīties! Es esmu mīzējs.

Atbildēt

ObiVanKenobi

04.12.2020. 23:42

Dirsējs!

Atbildēt

AV

04.12.2020. 21:30

Trīs galvenajiem varoņiem (tēvs un abi dēli) gan perfekti aktieri piemeklēti - viņu sejās vairāk no Grīna romāna, nekā visā filmā kopā. Un Ritmanes "Dodi mieru mūsu brāļiem" ieskanas kaut kas no īsta (ko nevar teikt par pārējo filmas skaņu celiņu). Apbrīnoju režisora PR rūdījumu – uzņemt šādu filmu un vienlaikus publiski mudināt lasīt "Dvēseļu puteni". To, šķiet, var droši darīt tikai lieliski apzinoties, ka nelasīs vairs mūsdienās tauta neko tik "garu un sarežģītu". Starp citu – ko Grīna mazmeita, romāna tiesību turētāja, domā par gatavo izstrādājumu? Un kāpēc klusums arī par to, kurā brīdī kā scenārija autore pazuda Māra Svīre? Kad tika piešķirti līdzekļi versijai ar viņas scenāriju, autore teica: "Dvēseļu putenis" latviešiem palicis atmiņā kā kara drāma par latviešu varonību un skaudro kara realitāti. Patiesībā Grīns ar savu dziļi cilvēcisko un gleznaino izteiksmi to paceļ līdz leģendai, kurā visniknākās un asiņainākās ainas ir saistītas ar cilvēka dvēseles pārdzīvojumiem. (..) Mans uzdevums ir skatītājiem atklāt, ka "Dvēseļu putenis" nav stāsts tikai par karu, tas ir par "puteni", kas norisinās cilvēku dvēselēs." Kur un kāpēc tas viss zuda?

Atbildēt

AV

04.12.2020. 21:29

Paldies autor! Patiess prieks, ka vēl kāds uztvēris šo banālo gabalu līdzīgi. Vēl idiotisko ainu ar vārītā putna kaulu Ziemassvētku eglītē varēja pieminēt... Atgādināšu, ka filma ieguva izšķirošo finansējuma daļu, apejot konkursus, lai taptu vēsturiskā romāna ekranizācija, ne banāla kompilācija "pēc motīviem", ar prasti saholivudizētu to, kas grāmatā bija smalks un daudznozīmīgs. Grīnam nav plakani salkanu tēlu! Un viņam nav neizskaidrojami sarežģīta vēstures tvēruma. Pat ļoti skaidrs un precīzs... Tikai būtu vajadzīga dūša un godaprāts, lai šo politnekorektumu (pēc mūsdienu mērauklas) atļautos iemūžināt kino.

Atbildēt

paldies par filmu

04.12.2020. 16:42

Visu cieņu režisoram un aktieriem! Ceru, ka viņi nelasīs savu tautiešu ķengas, kaut gan es uzskatu, ka tās nav rakstījuši latvieši. Par savas tautas ciešānām un sāpēm, ilgām pēc brīvibas'Kaut gan, dzejnieks ir teicis "" pret savas tautas dziesmu var tikai savējie"...
Man ļoti patika filma. Neesmu satikusi nevienu no saviem paziņām, kuri domā citādāk..

Atbildēt

666

04.12.2020. 11:07

»

ps

Pilnīga taisnība


Precizi

Atbildēt

asis

03.12.2020. 23:37

»

Andris

Šis raksts gan ir viens vienīgs murgojums


Ja mums trūkst spējīgu scenāristu,režisoru un arī ar aktieriem ne visai, varbūt nemocīsimies un netērēsim resursus?

Atbildēt

Nacionālais Atkritums

03.12.2020. 21:56

»

ASV protektorāts Latvija

Pietiek lasītājs ir viltvārdis, jo pietiek neviens nelasa


Tu Vaņka tak latviski lasīt nemāki! Velc vāļinkus un pa špalām uz rodinu.

Atbildēt

Labais

03.12.2020. 21:20

Bljadj, viss slikti un būs vēl sliktāk, visu vajag un var apdrist, lai tikai būtu asprātīgi, bet NAV,ne asprātīgi ne smieklīgi.

Atbildēt

interesanti

03.12.2020. 20:23

kā var zināt,ka lielākai daļai filma nav patikusi?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

03.12.2020. 20:11

»

pietiek lasītājs (ar mazo "p" (!))

Vai tad "Pietiek lasītājs" nav gana labs pseidonīms?Iespējams,parezāk būt rakstīt "Pietiek lasītājs,pseid


Pietiek lasītājs ir viltvārdis, jo pietiek neviens nelasa.

Atbildēt

lat

03.12.2020. 20:10

Lielākai daļais skatītāju filma nav patikusi, tas ir skaidrs un nevajag turpmāk taisīt šādas filmas,kas nav ne sižetiski , ne saturiski interesantas, lai veido režisori, kuri māk to darīt. Ne jau tematika nosaka filmas kvalitāti un vērtību.

Atbildēt

Apelsīns

03.12.2020. 20:06

»

Izsakies jau tu gudri

"Un skatīties šo filmu TV ekrānā ir tas pats, kas restorānā ēst no konservu bundžas...


Katram sava dzīves pieredze. Kad skatījos filmu, popkorna ēdāju nebija. Un šī ir lielā ekrāna filma, kaut vai tāpēc, ka Latvija skaistāka izskatās uz lielā ekrāna. Daba savu lomu nospēlēja lieliski.

Atbildēt

Izsakies jau tu gudri

03.12.2020. 18:39

»

Apelsīns

Ir cilvēki, kam filma patika un nesaprotu, kas tur slikts. Nerakstīju, ka man patika, tāpēc šis senili debīlais uzbrauciens ir nevietā un ne Tev spriest par to, kādi televizori man dzīvē bijuši. Tu noteikti esi no tiem, kurš nesaprot, kāpēc mazs bērns nav olimpiskais čempions jau šodien. Tomēr Tu liecies...


"Un skatīties šo filmu TV ekrānā ir tas pats, kas restorānā ēst no konservu bundžas."
Tu gan pats pirmais uzbrauci citiem, tāpēc es vien izteicu viedokli par Tavu uzbraucienu. Kā tu vari zināt, kā citi uztver filmas skatīšanos TV ekrānā? Varbūt tieši viņi jūtas kā restorānā, salīdzinot ar to, ka kinoteātrī blakus sēž popkorna čāpstinātāji!

Atbildēt

Apelsīns

03.12.2020. 17:51

»

Izsakies jau tu gudri

Tikai var redzēt, ka tava izpratne par to, kas ir laba filma, aprobežojas ar lētu specefektu baudīšanu dolby un vēl nezin kādā kvalitātē. Labai filmai, tāpat kā mūzikai, nav svarīgi, kādā kvalitātē un uz kādas aparatūras to skatās vai klausās. Tev to laikam grūti saprast, jo acīmredzot neesi piedzīvojis...


Ir cilvēki, kam filma patika un nesaprotu, kas tur slikts. Nerakstīju, ka man patika, tāpēc šis senili debīlais uzbrauciens ir nevietā un ne Tev spriest par to, kādi televizori man dzīvē bijuši. Tu noteikti esi no tiem, kurš nesaprot, kāpēc mazs bērns nav olimpiskais čempions jau šodien. Tomēr Tu liecies interesants cilvēks un man patīc, lai arī citiem varbūt riebies. Līdzīgi kā ar šo filmu.

Atbildēt

Izsakies jau tu gudri

03.12.2020. 17:10

»

Apelsīns

Attieksme pret filmu un dzīvi kopumā katram ir sava...


Tikai var redzēt, ka tava izpratne par to, kas ir laba filma, aprobežojas ar lētu specefektu baudīšanu dolby un vēl nezin kādā kvalitātē. Labai filmai, tāpat kā mūzikai, nav svarīgi, kādā kvalitātē un uz kādas aparatūras to skatās vai klausās. Tev to laikam grūti saprast, jo acīmredzot neesi piedzīvojis padomju laikus ar sūdīgiem melnbaltajiem televizoriem un radioparātiem, kuriem ir regulāri traucējumi, neesi klausījies vecus plašu ierakstus. Tas viss, ko tu uzskati par galveno filmas kvalitātes kritēriju, ir tikai nebūtiska piedeva, ne filmas kvalitātes rādītājs.

Atbildēt

xxx

03.12.2020. 16:48

»

Andris

Šis raksts gan ir viens vienīgs murgojums


es izsaku autpram komplimentu- vispirms par sulīgo filmas satura pārstāstu. Pārsmējos.
Man viena kolēģe izteica visfantastiskāko raksturojumu šobrīt Latvijā tapušajām filmām- PLAKANAS.
Jā, arī Sapņu komanda visvērtīgākais bija- beigu apraksts, kas ar katru basketbolistu noticis.
Dvēseļu puteni līdz galam neizcietu.
Filnās aktieri tēlo, nevis izdzīvo tēlu. To ļoti var redzēt.

Atbildēt

ilgais cels kapas

03.12.2020. 16:30

1.scenarija autori krievs un moldavs PSRS laika
2.scenarija autors ebrejs no asv ,asv okupacijas laika,sorosa propogandas merce.

Atbildēt

Mārtiņam

03.12.2020. 16:18

»

Mārtiņš Bondars

Tikai lumpeņi skatās filmas kinoteātros. Turīgiem cilvēkiem ir mājas kinozāles ar milzīgu ekrānu un izcilu skaņuŽēl tikai, ka paši sev filmas netaisa. Varētu taisīt un paši par sevi šausmināties.

Atbildēt

Gaismotājs

03.12.2020. 16:12

»

vienīgi nav skaidrs

kāpēc scenāriju veidot bija jāaicina Fruminu,kurš godīgi atzīst,ka grāmatu nav lasījis,jo tā ir latviešu valodā.Bet ,neraugoties uz viņa pūlēm,filma ir izdevusies tīri laba


Viņš tika pieaicināts kā gastarbaiters. Režisors viņu nolīga pa lēto savā mikrouznēmumā - par kādiem 300 eiro mēnesī uz pusgadu. Vietējais latvietis par scenārija rakstīšanu paprasītu 25 000.

Atbildēt

Mārtiņš Bondars

03.12.2020. 16:09

»

Oki

Precīzi -skatīties šo filmu ir kā restorānā ēst viesmīļa ( kurš tērpies smokingā un gumijniekos ) atnestu konservu bundžu . Izrādās atrodas arī tādi , kam tas ir baudāms pasākums


Tikai lumpeņi skatās filmas kinoteātros. Turīgiem cilvēkiem ir mājas kinozāles ar milzīgu ekrānu un izcilu skaņu.

Atbildēt

pietiek lasītājs (ar mazo "p" (!))

03.12.2020. 16:08

»

kāpēc tad

jums jāraksta sava e-adrese?Pietiktu ar vārdu un uzvārdu vai pat pseidonīmu,ja gribējāt recenzēt mākslas filmu


Vai tad "Pietiek lasītājs" nav gana labs pseidonīms?Iespējams,parezāk būt rakstīt "Pietiek lasītājs,pseid.".

Atbildēt

vienīgi nav skaidrs

03.12.2020. 16:07

kāpēc scenāriju veidot bija jāaicina Fruminu,kurš godīgi atzīst,ka grāmatu nav lasījis,jo tā ir latviešu valodā.Bet ,neraugoties uz viņa pūlēm,filma ir izdevusies tīri laba.

Atbildēt

nu tik gānīsimies,cien.tautieši!

03.12.2020. 15:56

Izskatās,ka daudzi filmu nemaz nav redzējuši,bet izmanto iespēju pavaimanāt,cik vissirslikti.Nav filmu,slikti.Ir filma,arī slikti.Ka tik varētu "norakt"citu cilvēku darbu un vēl "pārbraukt pāri ar grābekli".

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

03.12.2020. 15:56

Lasot šo skrebelējumu un komentārus jāsecina, ka latvieši ir nožēlojami skaudīgi un kašķīgi.

Atbildēt

Oki

03.12.2020. 15:49

»

Apelsīns

Attieksme pret filmu un dzīvi kopumā katram ir sava...


Precīzi -skatīties šo filmu ir kā restorānā ēst viesmīļa ( kurš tērpies smokingā un gumijniekos ) atnestu konservu bundžu . Izrādās atrodas arī tādi , kam tas ir baudāms pasākums .

Atbildēt

Valdībai tuvu stāvoša persona

03.12.2020. 15:40

»

Apelsīns

Attieksme pret filmu un dzīvi kopumā katram ir sava...


Labi - turpmāk iekš TV netiks izrādīta neviena Latvijā ražotā filma.
Un režisori savas filmas vairs netaisīs par nodokļu maksātāju naudu.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

18

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

FotoLatvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot grozījumus Pievienotās vērtības nodokļa likumā par pazemināto nodokļa likmi 5% apmērā no 2022.gada 1.janvāra, piemērojot to drukātajām grāmatām un periodiskajiem izdevumiem.
Lasīt visu...

21

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

Foto2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa vadībā nolēma atbalstīt virkni Veselības ministrijas sagatavotos ieteikumus Covid19 izplatības ierobežošanā. Šajā sakarā vēlamies paziņot:
Lasīt visu...

6

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

FotoCīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt vēlmi pēc izglītības, iznīcināt ģimenes, iznīcināt cilvēkos nepieciešamību pēc kultūras, iznīcināt vēlmi dzīvot un iznīcināt cilvēkos viņu labākās īpašības: cilvēcīgumu, labestību, godaprātu, taisnīgumu, līdzjūtību, iejūtību, sirsnību, krietnumu, pašlepnumu, pašcieņu, gādību, rūpes un mīlestību vienam pret otru…. Cilvēki, kuri pretojas vai, pareizāk būtu teikt, rūpējas un cenšas aizsargāt sevi un savas ģimenes, – viņus šodien sauc par antivakseriem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....