Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

P.

25.06.2019. 11:48

P.S. Vispār derētu šai sakarā sarīkot kādu referendumu. Precizēsim tiesību normas, un pie reizes parūpēsimies, lai iespējami daudz ļaužu par šo "varoņdarbu" uzzinātu.

Atbildēt

P.

25.06.2019. 11:42

...bet, ja nosauksi šādus par necilvēkiem, tad gan uzreiz būs cieņas aizskaršana un naida kurināšana.

Atbildēt

Grūtups

25.06.2019. 09:08

Saskaņā ar tiesu praksi un judikatūru pasaules karos (un vēl senākos notikumos) kritušo personu mirstīgās atliekas nav uzskatāmas par "līķi", līdz ar to nav noziedzīga nodarījuma sastāva - līķa apgānīšana.

Atbildēt

Morāle

22.06.2019. 15:32

»

Zaķis

Nevajag saasināt situāciju un salīdzināt ar Krieviju. TAs tiešām ir jurididisks jautājums - vai galvaskausa sadauzīšana ir noziegums...


zaķis tik skandina vienu un to pašu - tiesas skaidrojumu, kā aizķērusies plate, bet līdzību ar piesauktajām izdarībām un galvaskausa šķaidīšanu, nesaskata! Briesmīgi grib atmazgāties!

Atbildēt

Zaķis

20.06.2019. 09:17

»

jautājums

Tas nu būtu juristiem jāizvērtē. Pēc principa-viens likums, viena taisnība...


Nevajag saasināt situāciju un salīdzināt ar Krieviju. TAs tiešām ir jurididisks jautājums - vai galvaskausa sadauzīšana ir noziegums.
Augstākā tiesa ir skaidrojusi, ka līķa apgānīšana var izpausties kapa atrakšanā, lai ņirgātos par līķi, līķa pārvietošanā no kapa uz citu vietu. apbedīta vai neapbedīta līķa izģērbšanā, sadalīšanā, dedzināšanā, izķēmošanā, tā orgānu vai audu izņemšanā, kanibālismā, nekrofīlijas aktā un tamlīdzīgās darbībās.

Atbildēt

jautājums

20.06.2019. 00:05

»

Zaķis

Piekrītu, kā tā būtu jābūt. Bet ja kāds izdarījis citādāk, tad rodas jautājums - vai tā ir kriminālatbildība ar izrietošajām sekām vai tomēr disciplināratbildība, vai pat tikai neētiska rīcībā...


Tas nu būtu juristiem jāizvērtē. Pēc principa-viens likums, viena taisnība.
Jo pašlaik tiek nodibināts precedents. Vai tikai policicisti drīkst galvaskausus ar amuru saskaldīt, vai arī vandāļi var vismaz pa vecām kapsētās pasīrot un galvaskausus no pamestiem kapiem padauzīt...Jo tā taču ir tikai neētiska rīcībā. Par ko nekādas atbildības.
Ķuzim ko, šādā policijas darbinieka rīcība'šķiet baigi ok?
Bail pat padomāt, ko no bandītiem mēs varam sagaidīt...Krieviju pārspējam.

Atbildēt

Skunkss

19.06.2019. 22:08

Tas nebija Briedis vainīgais? Viņam tak patīk galvaskausus dauzīt

Atbildēt

Zaķis

19.06.2019. 22:07

»

jautājums

Kāpēc vispār cilvēka kauli (mirstīgās atliekas-arī mazais pirksts , ne tikai galvaskauss) ir jādauza ar āmuru un jāizmet atkritumos? Kāpēc...


Piekrītu, kā tā būtu jābūt. Bet ja kāds izdarījis citādāk, tad rodas jautājums - vai tā ir kriminālatbildība ar izrietošajām sekām vai tomēr disciplināratbildība, vai pat tikai neētiska rīcībā.
Mans viedoklis ir tāds, kā kriminālatbildība šajā gadījumā būtu pārāk bargs sods.

Atbildēt

jautājums

19.06.2019. 22:04

»

Zaķis

Nu,tu izraksi un sadauzīsi vienu vismazāko cilvēka mazā pirksta kauliņu....tā arī būs līķa apgānīšana???? Ja nē, tad Kāda starpība starp galvaskausu un mazu pirksta kauliņu


Kāpēc vispār cilvēka kauli (mirstīgās atliekas-arī mazais pirksts , ne tikai galvaskauss) ir jādauza ar āmuru un jāizmet atkritumos? Kāpēc?
Ja tiek atrasti nezināmi apbēdījumi-celtniecība, citā veidā, tad notiek pārapbēdīšana nevis vienkārši savāc kaulus un kaut kur izsviež.
Nu vismaz tā civilizētā sabiedrībā būtu jābūt.
Ir taču kapsētās vietas , kur apglabā cilvēkus bez tuviniekiem, neatpazītus, kāpēc tur nevarēja apglabāt? pelnu urnas taču arī tā mēdz aprakt. Bet sadauzīt un izmest akritumu konteinerā....
Nu kādas konkrētajai valsts amatpersonai ir ētiskās /morālās vērtības? Tikai un vienīgi nauda?
Policijā vispār kaut kādi psihologi ir? Vispār ir mēģinājuši tikt skaidrībā ar motivāciju šai absolūti mežonīgajai rīcībai? Jo policijas amatpersonas vispār ieročus nēsā...

Atbildēt

Zaķis

19.06.2019. 21:03

»

R

Zaķis uzskata ka līķim kauli nav? Kas tad ir, metāla stieņi, plastmasas caulrules? Man šķiet, ka zaķim pašam nav pat pelēkās vielas


Nu,tu izraksi un sadauzīsi vienu vismazāko cilvēka mazā pirksta kauliņu....tā arī būs līķa apgānīšana???? Ja nē, tad Kāda starpība starp galvaskausu un mazu pirksta kauliņu?


Manuprāt kriminālatbildība šādai rīcībai ir daudz par šerpu ..

Atbildēt

jautājums

19.06.2019. 18:56

Kaut kā tas ir aiz labā/ļaunā robežas.
Mans vecaistēvs palika 2PK kauju laukos-kapa vieta nezināma. Nezināmais kareivis. Pieminu baznīcā-sveci nolieku. Ceru, ka dus mierā zem kāda bērza un bezgalīgām debesīm.
Arī cinismam tomēr ir robežas. Ja šī nav cilvēka mirstīgo atlieku apgānīšana, tad es pat nevaru iedomāties, ko mūsu policija uzskata par apgānīšanu. Baidos, ka man fantāzijas nepietiek.

Atbildēt

R

19.06.2019. 18:42

Zaķis uzskata ka līķim kauli nav? Kas tad ir, metāla stieņi, plastmasas caulrules? Man šķiet, ka zaķim pašam nav pat pelēkās vielas.

Atbildēt

Galvas - kauss

19.06.2019. 18:24

redzu, ka dažiem te ir zināmas grūtības saprast, kāda atšķirība ir dzīvniekam no cilvēka. Pat kara laikā civilie centās tuvumā kritušos aprakt. Tāpat arī sabrauktu putnu vai dzīvnieku aiznest no ceļa maliņā. Ir jau, protams, kas laiž taurēdami pāri... tiem ir domāti krimināllikumi

Atbildēt

Hihi

19.06.2019. 18:08

»

Zaķis

Un viens plānprātiņš, kas smejas, ja tam pirkstu parāda, uzņemties par baigo ekspertu un komentēs zaķu sacīto....ej taču atpakaļ palātā


tu laikam esi viens no tiem mūrnieka smirdošiem mentiem, kuriem vajadzēja čerus mēnešus laika aptaujāt krimināltiesību speciàlistus? Labāk dzīvoju palātā ar Napoleonu, nekā starp cilvēkiem, kuri jūtas meža dzīvnieki

Atbildēt

Zaķis

19.06.2019. 17:08

»

Hihi

zaķis iztaujā citus zaķus par tēmu, kā zilonis kasa sev pautus


Un viens plānprātiņš, kas smejas, ja tam pirkstu parāda, uzņemties par baigo ekspertu un komentēs zaķu sacīto....ej taču atpakaļ palātā

Atbildēt

Zaķis

19.06.2019. 17:06

»

Morāle

Galvaskausa sašķaidīšana un izmešana atkritumos nav līķa apgānīšana ??!! Kas tad tas ir


Nē nav? Noskaidro, kad ir līķis sākumā.

līķis -
1. Miruša cilvēka vai dzīvnieka ķermenis. /Latviešu valodas skaidrojošā vārdnīca/

Galvaskausu par ķermeni nenosauktu.

Savus revolucionāros impulsus labāk apvaldi. Vai arī to no KPV partijas? Tad visu izskaidrotu.

Atbildēt

Morāle

19.06.2019. 16:41

Galvaskausa sašķaidīšana un izmešana atkritumos nav līķa apgānīšana ??!! Kas tad tas ir???

Atbildēt

Hihi

19.06.2019. 15:59

»

Zaķis

Nu, un kādu noziegumu tur saskata lapsa? Iztaujājot pazīstamos, kas darbojas krimināltiesībās, neviens neko nesaskata


zaķis iztaujā citus zaķus par tēmu, kā zilonis kasa sev pautus
Nu vienkārši ģēnijs

Atbildēt

Niknais

19.06.2019. 15:57

mûrnieks jau neko sarežģītāku kā iezīmētas naudas iebāšanu Ceļu policistu auto nav spējīgs izdomāt

Atbildēt

Zaķis

19.06.2019. 15:48

Nu, un kādu noziegumu tur saskata lapsa? Iztaujājot pazīstamos, kas darbojas krimināltiesībās, neviens neko nesaskata

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....