Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

autoram

26.09.2022. 12:36

Kariņš pareizi dara. Domburs kā Narciss tiksminās šajos raidījumos pats par sevi, neļauj citiem izteikties.

Atbildēt

Un

18.09.2022. 10:52

»

Šis

gan nav premjera cienīgi. Tāpēc JV var balsis pazaudēt. Depresija ir jāārstē


Kariņam nav depresijas, viņš ir pārliecināts, ka būs premjers arī turpmāk. Viss ir sarunāts. Kādēļ gan iet pie Dombura un publiski izgāzties. Vispār viņš uzspļauj visiem no devītā stāva jeb saviem augstumiem.

Atbildēt

Gustavs

17.09.2022. 17:01

Te šajā rakstā parādās visa Latvijas Žurnālistu savienības nekompetence un ne ar ko nepiepildāmās ambīcijas...

Atbildēt

RAIMONDS

17.09.2022. 12:42

PILNIGI PIEKRITU KA LIELAKOTIES KAS NOTIEK/?IR ŠOVVI ,KAUT TAS IR VALSTS????????APMAKSĀTS RAIDIJUMS UN SABIEDRIBA IR TIESIGA ZINAT PATIESIBU,TAI SKAITA CIK VADĪTAJS SAŅEM PAR RAIDIJUMU, TAS KA VADITĀJA KVALIFIKACIJAS LIMENIS NEATJAUJ VEIDOT ŠADA TIPA RAIDIJUMUS/KO DARA UZRAUGOŠAS INSTANCES/ VARBŪT UZSTĀDIJUMS IR TĀDS /\\\\\////\???PIEM ERAM ENERGETIKAS RAIDIJUMS IZSKATIJAS KA SETNIEKS BEZ IZGLITIBAS KAM IEDOTA NAUDINA VEIDO RAIDIJUMU,,..ŠIS NAV KLUBINS/?KUR LIELAKOTIES PERSONAS REKLAME ?????

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

17.09.2022. 11:43

»

IM

Iet Kariņš pie Dombura vai neiet, vai no tā kas mainās


Precīzi. "Kas notiek Latvijā", ja arī sākumā tur kaut kas bija, tad beigu galā - nekas vairāk par pašreklāmas un propagandas tribīni politiķiem un ierēdniecībai no tā nepalika. Ja nu valstī reti bija noticis kaut kas ārkārtējs, tad uzaicināja kādu varas aprindām nepiederīgu, bet runāt šajā raidījumā tas dabūja labi, ja pusminūti. Pēc laika sapratu, ka nav nekādas jēgas no tā raidījuma, un skatīties pārtraucu. Delfi.tv produktus pat skatīties nesāku, jo nekas droši vien mainījies nav.

Atbildēt

JĀ 3A ZAGĻU PURINĀŠANAS ŠOVS

17.09.2022. 11:04

»

MI

Domburšovs. Dzirdēts termins


TĀPAT KĀ PIETIEK, IZKLAIDĒ...JO MĒS NEKO NEVARAM IZDARĪT LOTGOLAS ĢENĒTISKAJAM DEFEKTAM

Atbildēt

mja

17.09.2022. 11:01

satikās 2 daudzmaz vienādi lielumi...tas nav parastaias sarkaziloranžais čekas zaglītis čangalītis 3A u.c.kuri daudz muld un daudz zog...puķini. Vispār jau par Kariņu mēs visu zinām, jautājumu nav. Vadīt baru paupļutu...nu neālav jau visu izzagt...bet ir demokrātija un tupo bara deputātiem ir tiesības...un tā bara prokuroriem tā kā būtu tiesības...BET ČEKISTU SAVĒJO PRINCIPS. KURAM IR IDEJA 'KO DARĪT' MAZAJĀ KRIEVIJĀ AR SLIKTIEM GĒNIEM?

Atbildēt

MI

17.09.2022. 09:48

Domburšovs. Dzirdēts termins.

Atbildēt

tā īsti nesapratu

17.09.2022. 09:43

Vai priekšvēlēšanu diskusijās notiek demokrātiski procesi vai cīņa par vietu pie siles?

Atbildēt

IM

17.09.2022. 08:11

Iet Kariņš pie Dombura vai neiet, vai no tā kas mainās?

Atbildēt

HT

17.09.2022. 05:23

»

Šis

gan nav premjera cienīgi. Tāpēc JV var balsis pazaudēt. Depresija ir jāārstē


Pūlim bez cilvēktiesībām laiks pierast paklausībai. Izdosim MK noteikumus un viltotus inficēto skaita rādītājus. Ja protestēsit, valkāsit perevozčikoa uzpurņus.. ja vajadzēs, izplatīsim jaunu vīrusu bioloģisko ieroci!

Sociālā reitinga QR kodus jau ieviesām.

Atbildēt

lauķis

17.09.2022. 05:02

»

Karins

Guga,, tāpat mūs ievēlēsi


Ir pilnīgi vienalga ko tur savēlēs jo sistēmas saimniekus pārvēlēt nav iespējams.

Atbildēt

Aga

17.09.2022. 01:05

»

ES

Jautājumus, ko uzdod Domburam, atbildes tiek pasniegtas viņam austiņā. No tā arī rodas cirks


Austiņās dod un anālā atverē ar sexa elektriskām bumbiņām.

Atbildēt

ES

17.09.2022. 00:40

»

HT

Domburs ir huntas algotnis. Jautājumi, kurus uzdod Domburs, kopš zināma laika ir safrizēti un gludi, ar paredzamām atbildēm...


Jautājumus, ko uzdod Domburam, atbildes tiek pasniegtas viņam austiņā. No tā arī rodas cirks.

Atbildēt

Šis

17.09.2022. 00:29

gan nav premjera cienīgi. Tāpēc JV var balsis pazaudēt. Depresija ir jāārstē!

Atbildēt

ES

17.09.2022. 00:24

Šitā Kariņa aizbildināšanās velk uz Pilsoņu karu.
Tas ir valstisks apdraudējums. KānĒ

Atbildēt

HT

16.09.2022. 23:30

13. Saeimas lētticīgo idiotu privilēģija - “labas gribas žests”, jau žīdiem uzdāvinot 40 milj. € no mūsu kabatām.

Hunta ir nostiprinājusies Jaunās pasaules valdības koncepcijā.

14. Saeimas priekšvēlēšanu debatēs ASV pilsonis Kariņš kā ministru prezidenta kandidāts paziņoja, ka nepiedalīsies, jo tām nav jēgas.Huntas vadonis, žīds Levits Rīgas pilī atkal izvēlēsies jauno ministru prezidentu atkārtoti un atkal prasīs solījumus koalīcijas partneriem atbalstīt viņa izvēlēto ministru prezidentu.Huntas barvedis Levits ar jauno MP nospraudīs stratēģiju nākošiem 4’gadiem ar Huntas noslēpumiem, tā saucamiem valsts noslēpumiem naudas auzdevumu vajadzībām no Pasaules Bankas Huntas uzturēšanai pie varas.


Latvijā jau plīvo ukru karogi kā iekarotas Latvijas zemes karogi.


Žīdi Engelss, Markss, Ļeņins, Trockis .. Kominterne.. SSSR padomju iekārtas komunisms.. cionisma globālā izplatība ar komunisma sērgu.. cionisms kā transformētā komunisma jauna pakāpe.. Žīdu tā saucamais Ebreju Kongress.. Mossad.. žīda Švābes Davosas ekonimkas forums.. Pasaules valdības pirmais sammits zem Expo-22 aizsega.. Sorosa uzpirktie mediji Latvijā vienlaikus ar Huntas pēckovidafēras finansējumu 14. Saeimas vēlēšanās.. Levita lielība, ka ar Kariņu un VDD un tiesu sagrāva ZZS, iespundējot žīdu Lembergu cietumā ar žīdu Lindermanu.. pielaide CVK vad. “huntas noslēpumiem”… Cimdars ar kovid ieroci zem zemes, jo bija pret Huntas atņemtām tautai cilvēktiesībām.. žīdene Mūrniece 14. Saeimas prezidija pr-ja, Hunta varu saglabās ar žīdu Pabriku, lētticīgajiem Pīlēna cirvjiem, citiem noderīgiem idiotiem, jo žīds Rīgas pilī izvēlēsies ministru prezidentu..

Atbildēt

HT

16.09.2022. 23:24

»

ES

Vēl, šis izdzimtenis nav atbildējis uz Pautpļuka uzdoto jautājumu, vai Latvijai piegādātajās Covid-19 vakzīnēs ir grafēna oksīds vai nav? Pirms vakzīnu pasūtīšanas sabiedrība tika informēta, ka piegādātās vakzīnas ir testētas, pārbaudītas un derīgas lietošanai. Pēc nepilna gada, kad pasaules pētnieki...


Paldies par komentāru. Neesmu vakcinējies, jo piespiedu vakcināciju ar eksperimentālām vakcīnām uzskatu par noziegumu pret cilvēcību. Pēc kovidafēras šai grafēna sakarā novēro strauju sabiedrības debilizāciju. Šo grafēna iedarbību pirmoreiz ārsti fiksēja 2020. gada pavasarī Spānijā.


Ekonomikas Slepkavas joprojām pozē medijos un nodarbojas ar demagoģiju, priekšvēlēšanu kampaņu izmanto savu noziegumu pēdu slēpšanai. Īpaši demagogi ir Levits, Mūrniece, Kariņš un Pavļuts. Ar smaidu atbild uz visiem jautājumiem, melnu pataisa par baltu un otrādi.

Atbildēt

ES

16.09.2022. 22:31

Politiskā atbildība tagad tiks ņemta vērā tiesājot čekista mauku Viņķeli, kura tiek interpretēta aizdomīgos darījumos ar COVID-19 vakzīnu kavētu piegādi. Nav jāaizmirst arī, ka šī maukas madama rīkoja nederīgu masku iepirkuma šovu, kuras rezultāts vēl nav redzams. Cik tālu jau ticis? KoŪ

Atbildēt

ES

16.09.2022. 22:21

Vēl, šis izdzimtenis nav atbildējis uz Pautpļuka uzdoto jautājumu, vai Latvijai piegādātajās Covid-19 vakzīnēs ir grafēna oksīds vai nav? Pirms vakzīnu pasūtīšanas sabiedrība tika informēta, ka piegādātās vakzīnas ir testētas, pārbaudītas un derīgas lietošanai. Pēc nepilna gada, kad pasaules pētnieki ir nonākuši pie atziņas, ka visām Covid-19 vakzīnēm ir iekšā grafēna oksīds, kurš rada asinsrites traucējumus ar radiostarojumu, īpaši īsviļniem. Tādu nedabīgu starojumu, kāda raida saule, vēl nav izpētīta, bet visi mākslīgie starojumi no mobīlo sakaru antenām, mājas viedierīcēm, kurās ir bezvadu pārraide, tai sk. wi/fi, rūteri, rada traucējumus ar covid-19 vakzīnēm injekcētos. Pēdējā laikā redzama arvien lielāka šo injekcēto cilvēku saslimstība. Gan ar asinsrites traucējumiem, gan ar elpvadu problēmām, kuras ir pakārtotas asinsritei.
Glabājiet čekus un ārstu, kuri injekcējuši šīs pretdabīgās vielas, izdrukas. Tā jūs varēsiet pierādīt šī žurkulēna prettiesisko darbību, jūs un jūsu piederīgo slepkavošanā.

Atbildēt

Domburam

16.09.2022. 22:15

»

Jānis Demburs

Esmu populārs politisko notikumu analītiķis. Ja tā var izteikties, pilnīgs lochs. Kāds šai atklāsmei varētu būt pamats...


tacu nav augstàkà izglitiba ,vins ir samozvanec jeb VILTVARDIS. Dirséjs

Atbildēt

16.09.2022. 21:42

izskatās, ka pie visa vainīgs Domburs, ak, mīļā tauta

Atbildēt

Egils Levits

16.09.2022. 21:36

»

Krišjānis Kariņš

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselence Levita kungs! Strādnieki un zemnieki! Švābisti! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Globālisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Etniskie “teroristi” - latvieši! Liberāldemokrāti! Huntisti! Miljonāri un plukatas...


Draugi! Dāmas un kungi! Ekselence Kariņa kungs! Strādnieki un zemnieki! Švābisti! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Globālisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Etniskie “teroristi” - latvieši! Liberāldemokrāti! Huntisti! Miljonāri un plukatas!


Šķietami nestabilā 13. Saeimas koalīcija izrādījās “pārsteidzoši stabila un produktīva”!


8. septembris 2022

II

Lai arī 13. Saeimas valdošo koalīciju veidoja liels skaits it kā ideoloģiski dažādu politisko spēku, valdība ir izrādījusies “pārsteidzoši stabila un produktīva”.

III

Vislielākais paradokss, manuprāt, valdošās koalīcijas darbā, piemēram, valdību izveidoja Saeimas vismazākā partija Jaunā Vienotība ar K. Kariņu vadībā, kuras virzību kūrēja valsts drošības dienestu struktūras sadarbībā ar Izraēlas un ASV slependienestiem Latvijā un mums izdevās vienu no lielākajām partijām samalt smalkās drumslās. Esmu lepns, ka ņēmu aktīvu dalību sadarbībā ar valdības vadītāju, kuru labi pazīstu no Vācijas laikiem, kad dzīvojām Minsterē, ka šādos apstākļos pirmo reizi Latvijas vēsturē valdība būs nostrādājusi pilnus četrus gadus līdz nākamajām vēlēšanām!


IV

Globālā pandēmija un Krievijas karš pret Ukrainu pilnībā neizmainīja iecerēto politisko dienaskārtību un palīdz nostiprināt ar 13. Saeimas atbalstīto likumdošanu mūsu jaunās Huntas spēku, jo tieši 13. Saeima pandēmijas laikā pieņēmusi ievērojamu skaitu konceptuāli nozīmīgu likumu, kas ilgtermiņā kalpos mūsu Huntas drošībai Latvijas zemē kā “formālas tiesiskas un modernas valsts attīstībai”.

V

Pateicoties veiksmei, ar kādu Saeimas spīkere I. Mūrniece organizēja 13. Saeimas “balsošanas mašīnas darbu”, lai valdība pandēmijas laikā viegli izdotu MK noteikumus pūlim, valdībai ar Huntas augstāko amatpersonu ciešo sadarbību vienlaikus kopā ar jau manis minētām specdienestu struktūrām ir būtiski izdevies nostiprināt mūsu Huntas drošību – Latvijā ir vairāk sabiedroto karavīru, armijai ir labāks bruņojums un komandstruktūra. Pūlis tiek kontrolēts vismodernākajām novērošanas un noklausīšanās elektroniskajām iekārtām no Izraēlas, kuras ieviesām pandēmijas laikā, lai sodītu pūļa vienības par nepakļaušanos valdības izdotiem MK noteikumiem, par kuriem nebija un nav vairs jābalso 13. Saeimai.


VI

Tāpat tiks palielināti izdevumi aizsardzībai līdz 2,5% no iekšzemes kopprodukta, taču Krievijas “agresīvais imperiālisms” pārskatāmā periodā, cik esmu informēts saskaņā ar “valsts noslēpumiem”, vēl ilgi turpinās apdraudēt Latviju un Eiropu.


VII

Tāpēc mūsu Huntas aizsardzības ministra A. Pabrika priekšlikums no 2023.gada iedibināt kosmopolītisku un internacionālu Huntas aizsardzības dienestu ir laicīgs, nepieciešams un atbalstāms, jo atbildība par “savu valsti”, tās neatkarību un demokrātiju jānoveļ uz paša beztiesiskā pūļa pleciem Huntas vadošo personu drošībai. Mēs nevaram atpalikt no Kremļa varas principiem ar Rosgvardijas uzdevumiem gādāt par Kremļa politisko vadošo personu drošību.


VIII

“Arī 13. Saeimas pieņemtais likums par aizsardzības mācību skolās sekmēs pūļa elementu audzināšanu un patriotismu Huntas vajadzībām. Aizsardzības mācība būs “īstā pilsonības skola” pūlim.


IX

Huntas drošībai kalpo 13. Saeimas un valdības veiktais finanšu sistēmas kapitālais remonts sadarbībā ar Pasaules Banku un ASV un Izraēlas specdienestiem, kur komerclīgumi ar Huntas Valsts kasi pūlim nav un nebūs pieejami publiski. Mūsu 4. Maija valsts finanšu korporācijas sadarbība ar Pasaules Banku vairs nevar izmantot noziedzīgiem mērķiem - Latvijas zemes ekonomikas attīstībai un pūļa labklājības celšanai. Pandēmijas laikā veiksmīgi ir sagrautas izglītības un veselības aizsardzības sistēmas, uzlabojušies demogrāfiskie rādītāji ar mirstības palielināšanos.

X

Ekonomika tiek veiksmīgi grauta mūsu Huntai pieejamiem visiem finanšu instrumentiem, beidzot ir atjaunota Latvijas valsts kā huntas “starptautiskā reputācija” Jaunās Pasaules valdības acīs. Kā ikvienam no pūļa publiski zināms, šogad notika Jaunās Pasaules valdības pirmais sammits zem daudzsološās Expo-22 zīmes.

Atbildēt

ES

16.09.2022. 21:36

Par nodarītām slepkavībām ar vakcīnām, šim žurkulēnam būs jāatbild.

Atbildēt

Krišjānis Kariņš

16.09.2022. 21:34

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselence Levita kungs! Strādnieki un zemnieki! Švābisti! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Globālisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Etniskie “teroristi” - latvieši! Liberāldemokrāti! Huntisti! Miljonāri un plukatas!

4. Maija valsts finanšu korporācijas drošība, “politiskās nācijas veidošana” un “ekonomiska izaugsme” ir mūsu Jaunās Vienotības galvenie uzdevumi 14. Saeimā!

Es nesaku “izaugsme ekonomikā”, bet saku “ekonomiska izaugsme”. Tas nozīmē, ka izaugsme ekonomikā ir vēl tālu aiz kalniem, draugi, un daudziem būs jasavelk jostas ciešāk! Varbūt pat jāsalst. Un jāsamazina patēriņš!


18.06.2022

Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kandidāts Ministru prezidenta amatam pēc 14. Saeimas vēlēšanām esmu atkal es, KARIŅŠ ARTURS KRIŠJĀNIS kā Latvijas pilsonis un Karins Arturs Krisjanis kā ASV pilsonis– partiju biedri mani šodien vienbalsīgi nominēja partiju korporācijas VIENOTĪBA domes un partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kopsēdē.

Daudzi, mīļie draugi, no Latvijas zemes nācijpūļa nezin, kas ir Jaunā Vienotība. Un tas nav brīnums, jo visās Latvijas partijās partijas biedri ir tikai viens procents no visas Latvijas zemes iedzīvotājiem.

Tāpēc populāri izskaidroju, kas ir Jaunā Vienotība. JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, korporācija, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents KARIŅŠ ARTURS KRIŠJĀNIS

Es šodien pateicos par izteikto uzticību un darba novērtējumu, atkārtoti uzticot man atbildību būt par valdības vadītāja amata kandidātu un vienlaikus izsaku pateicību VDD iestādei par doto un uzturēto augstākās pakāpes pielaidi 4. Maija valsts finanšu korporācijas noslēpumiem, tostarp visiem komercnoslēpumiem.

Galvenās prioritātes JAUNĀS VIENOTĪBAS darbā, manuprāt, ir “4. Maija valsts finanšu korporācijas iekšējās un ārējās drošības stiprināšana” un “vienotas politiskās nācijas veidošana”.

Daudziem var rasties jautājumi, kā no pūļa, kuru esam izveidojuši no Latvijas tautas, 13.03.2020. pandēmijas laikā atsakoties no cilvēktiesībām, paziņojot ANO, varam izvirzīt mērķi Latvijā izveidot “vienotu politisku nāciju”. Sākšu ar to!

Ja mēs atskatāmies uz 13. Saeimā sasniegtajiem Saeimas koalīcijas un VDD panākumiem, nevaram neievērot, ka “vienotu politiski pakļauto pūli” nostiprinājām lielās kovidpandēmijas laikā ar stingri un secīgi izdotiem MK noteikumiem, sadarbībā ar 13. Saeimu, ANO PVO un stingri pieturoties pie mūsu globālo sadarbības partneru - ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa izstrādātā 2021.-2026. gadu plāna prioritātēm:

* Izturīgas sabiedrības: efektīva reakcija uz sabiedrības veselības krīzi;
* Demokrātiskās sabiedrības: reprezentatīvās demokrātijas un pilsoņu līdzdalības kvalitāte;
* Saliedētas sabiedrības: nevienlīdzības mazināšana;
* Ilgtspējīgas sabiedrības: vides jautājumi un rīcība klimata jomā;
* Digitālās sabiedrības: digitalizācija un mākslīgais intelekts vietējā kontekstā.

Tomēr visnoturīgākā sadarbība mums turpinājās ar globālo finanšu korporāciju - Pasaules Banku varas principu nostiprināšanā valstī saskaņā ar The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija mums ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 2025. gada 31. martam un mēs no tās ar naudas aizdevumu procentu maksājumu saistībām nevarēsim arī turpmāk atkāpties, vienlaikus samazinot sociālos maksājumus “vienotajai politiskajai nācijai” un palielinot “NATO iemaksājamās summas papildus procentdaļas”.

Tomēr gribu vērst Jūsu uzmanību uz 13. Saeimas sasniegto izcilo balsojumu par “pielaidi valsts noslēpumiem CVK vadītājam” laika periodā pirms 14. Saeimas vēlēšanām un vienlaikus uzsākot jaunas VDD ēkas celtniecību Rīgā, Teikas rajonā un nostiprinot visaptverošas VDD digitālās pūļa kontroles spējas “Latvijas valsts finanšu korporācijas iekšējās un ārējās drošības stiprināšanai un vienotas politiskās nācijas veidošanā no pūļa”.

Tie ir mūsu Jaunās Vienotības galvenie izaicinājumi 14. Saeimā, kas droši ļaus mums turpināt uzsākto stingro politiskās pārvaldes kursu, par ko nešaubāmies.


Kā jau teicu, mēs turpināsim manas valdības uzsākto kursu. Mēs jau esam lēmuši par aizsardzības finansējuma palielinājumu līdz 2,5% no iekšzemes kopprodukta turpmākajos trīs gados. Tas ir solis mūsu drošības stiprināšanā, bet es esmu pārliecināts, ka nākamajos četros gados mums būs jālemj par vēl lielāka finansējuma piešķiršanu kopējai drošībai.

Tautā, ko ar 13.03.2020. lēmumu kovidpandēmijā esam padarījuši par beztiesisku pūli, ko varam droši dēvēt par “kriminālo provinci”, bet galējos latviešu nacionālistus par “etniskiem teroristiem”, tomēr runā, ka esam izveidojuši huntu, kas neatbilst patiesībai, un šādas runas mums jānoliek malā uzreiz. Un mēs nerunāsim arī par sašķeltu sabiedrību, jo tad tā tāda nebūs realitātē. Tas jāsaprot. Arī jaundibināmo Valsts aizsardzības dienestu daudzi karstgalvji nodēvējuši pat par “huntas aizsardzības dienestu”, kas neatbilst nekādai patiesībai.

Es tomēr uzsvaru lieku uz jautājumu, ka tiks palielināts kareivju skaits, uzlabots ekipējums un turpināts arī darbs pie NATO spēku klātbūtnes palielināšanas Latvijā. 

Esmu pārliecināts, ka Latvijas valstspiederīgo pūlim un valstij jāturpina visiem iespējamiem līdzekļiem sniegt atbalstu Ukrainai un stingri jāiestājas “par ekonomiskām sankcijām pret Krieviju un Baltkrieviju”, jo, manuprāt, Krievijas zaudējums karā ir vienīgais veids, kā nodrošināt mieru un drošību Eiropā, kas ir arī Latvijas 4. Maija valsts finanšu korporācijas attīstības pamats.

Ko es domāju ar vārdu savienojumu “ekonomiskām sankcijām”, nesakot “sankcijām ekonomikā”? Es ar to domāju, ka sankcijām pret Krievijas ekonomiku jābūt visai samērīgām. Uz to arī bieži savos izteikumos tieši un netieši norādījis Valsts prezidents LEVITS EGILS.


Šis hibrīda apstākļu karš nozīmē, ka dzīve kļūst dārgāka. Mēs visi to redzam – pārtikas, degvielas, apkures cenās. Tā ir  kara Ukrainā ietekme, ko finansē globālās finanšu korporācijas ar savu “lendlīzes banku biznesu” abās Ukrainas kara frontes pusēs, ko arī Krievijai globālās finanšu korporācijas ļauj darīt un tā to cenšas izmantot savā labā. Šādos apstākļos mums ir pienākums un atbildība palīdzēt Latvijas zemes iedzīvotājiem un miljoniem bēgļu no Ukrainas Latvijā, īpaši tiem, kuriem rocība ir mazāka. Valdība vienmēr lems par Labklājības ministrijas sagatavoto piedāvājumu “slepeni kodētas atbalsta sistēmas iedzīvotājiem ieviešanu”.

Tomēr hibrīda apstākļu karš ir parādījis to, ka mums vairs nav laika laipot. Ir tikai divas izvēles – vai nu atbalsti Latviju, ar kuru mēs domājam 4. Maija valsts finanšu korporāciju Pasaules Bankas 1. fāzes stratēģijā un tās pamatvērtībās, vai arī esi pret tām.

Esmu pārliecināts, ka piederība 4. Maija valsts finanšu korporācijai nav balstīta etniskā piederībā, bet tajā, vai cilvēkkapitāla vienība respektē latviešu valodu kā vienīgo 4. Maija valsts finanšu korporācijas izvēlēto valodu korporācijas iekšējai lietošanai, respektē Satversmi un formālās kopīgās vērtības “vienotas kosmopolītiskas un internacionālas politiskas nācijas” vajadzībām.

4. Maija valsts finanšu korporācijai ar VDD spēkiem jāturpina strādāt ar pūļa cilvēkkpitāla vienībām, kuras neatbalsta šo valsts finanšu korporāciju un tās pamatvērtības, un jāizbeidz aklā iecietība pret tiem, kuri sludina un atbalsta tikai “Krievijas valsts finanšu korporācijas varas propagandu”. Ar VDD ieviesto dzīvē kovidpandēmijas laikā sabiedrības digitalizāciju un mākslīgo algoritmu intelektu sabiedrības totālajā kontrolē tas nav vairs pieļaujams!

Pilnīga pāreja uz izglītību latviešu valodā skolās un vēršanās ar visu likuma bardzību pret tiem, kuri šajos kara apstākļos uzdrošinās graut mūsu 4. Maija valsts finanšu korporācijas brīvības un neatkarības pamatus – tas ir ceļš, kā veidot “vienotu kosmopolītisku un internacionālu politisko nāciju”.


Tā ir mūsu valsts finanšu korporācija, mēs, kosmopolītiskais un internacionālais pūlis, paši veidojam savas Latvijas zemes ģeopolitisko nākotni.

Šo 31 gadu laikā esam pievienojušies Rietumu tā saucamo demokrātisko valstu saimei, iestājušies ES, NATO, OECD, mūsu makos ir eiro. Tas palīdz nodrošināt zināmu stabilitāti valstī un ar dalību ES un NATO stabilitāte ir radusies pati par sevi - ar direktīvām un ietekmi no ārpuses. Daudzi no mums esam strādājuši, lai to atbalstītu, un daudzi no mums ar to ir tapuši ievērojami materiāli turīgāki un mums tas ir jāturpina darīt, lai noturētu, aizstāvētu un attīstītu mūsu Latvijas zemes 4. Maija finanšu korporāciju sadarbībā ar globālām finanšu korporācijām kā Pasaules Banka un citas, no kā tieši ir atkarīga mūsu nākotne “tirgus neredzamās rokas sakārtotās ekonomikas apstākļos”.


29.08.2022
Partiju korporācijas JAUNĀ VIENOTĪBA valde šodien, pamatojoties uz savu koncepciju “vienotas politiskās nācijas veidošana”, tomēr lēmusi atteikt dalību tajās priekšvēlēšanu debatēs, uz kurām plānots aicināt “it kā smagos noziegumos apsūdzēto un pirmajā tiesu instancē notiesāto, kā arī it kā par korupciju no ASV puses sankcionēto LEMBERGU AIVARU.”

Atbildēt

HT

16.09.2022. 21:30

Domburs ir huntas algotnis. Jautājumi, kurus uzdod Domburs, kopš zināma laika ir safrizēti un gludi, ar paredzamām atbildēm.

Te ir saturs, par kuru J. Domburs jautājumus K. Kariņam neuzdotu nekad publiski. Tādēl apnikusi tā J. Dombura demagogija un huntas propaganda.

Lūk!

Kā izveidojās Hunta

1. Kovidafēras laikā nostiprinājās hunta, jau 13.03.2020. K. Kariņa valdībai paziņojot ANO, ka LV “uz pandēmijas laiku” Latvijā neievēros cilvēktiesības.

2. Kā nostiprinājās huntas vara? E. Levita akceptētā K. Kariņa varas hunta izveidojās pēc noteiktas shēmas. Vispirms 13. Saeimas pr-jas I. Mūrnieces vadībā, manipulējot ar 13. Saeimas lētticību un juridisko nekompetenci, 13. Saeima nobalsoja par atļauju K. Kariņa valdībai izdot MK noteikumus pandēmijas laikā, par kuriem 13. Saeimai nav jābalso. Kad tas tika nodarīts, pie K. Kariņa ieradās augsta ANO PVO biroja amatpersona un rekomendēja K. Kariņam “izstrādāt pūļa vakcinācijas plānu”. Tauta ar 13.03.2020. atņemtām cilvēktiesībām bija padarīta par “pūli” bez cilvēktiesībām. K. Kariņš, izmantodams sava amata pilnvaras, vienpersonīgi ar savu rezolūciju uzdeva ministrei I. Viņķelei “izstrādāt pūļa vakcinācijas plānu”. Par ministri Viņķeli iecēla pats K. Kariņš, kaut I. Viņķele netika ievēlēta 13. Saeimā. I. Viņķelei nebija šķēršļu nepildīt K. Kariņa uzdevumu “izstrādāt pūļa vakcinācijas plānu”.

3. Hunta, izdodot vairākus MK noteikumus, vēlāk ar jauno ministru D. Pavļutu veicināja un piedalījās noziegumos Latvijā pret cilvēcību gan medicīnas, gan izglītības, gan ekonomikas jomā, gan cilvēktiesību jomā, palielinot valsts ārējo parādu globālo farmācijas kompāniju interesēs.

4. Latvijas varas hunta sadarbojas ar Davosas ekonomikas foruma līderiem Pasaules bankas stratēģijas ietvaros, kas ir tikai huntas kā finanšu korporācijas komercnoslēpums, hunta realizē Pasaules bankas intereses. Hunta sadarbībā ar “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresu”, kura prioritātes izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā, ir vērstas uz Latvijas valsts iznīcināšanu, pašvaldības nošķirot no huntas finanšu korporācijas iekšējām komercinteresēm.

5. Cionistu varas nostiprināšanās mūsdienu Latvijā kopš 1990. gada ar žīdu Rīgas pilī.

Īss un kodolīgs cionisma būtības izklāsts vispār.

https://youtu.be/G55X5CpvWWA

Atbildēt

ES

16.09.2022. 21:25

un, ja raidījums sauktos "Labvakar Latvija!", tad rindā stātos.

Atbildēt

Jānis Demburs

16.09.2022. 21:22

Esmu populārs politisko notikumu analītiķis. Ja tā var izteikties, pilnīgs lochs. Kāds šai atklāsmei varētu būt pamats.

Tas pirmais. Es uzskatu, ka latviešu sabiedrība nav gatava savai valstij. Gluži tāpat domā godājamais Lapsas kungs.

Tas otrs. Visi manis sagatavotie raidījumi ir šovi. Izklaide citiem tādiem pašiem lochiem.

Tas tresais. Katrs manus izteikumus var interpretēt pa savam. Lūdzu! Tūlīt došu vārdu. Mazliet jāpaciešas.

Atbildēt

iespējams,ka,

16.09.2022. 21:04

»

tēvocis Sems

Ja amīši liks, tad būs atkal premjers un iepūšiet


ja iepūtīsim,Tu nokaltīsi,nevar ar vārdiem kā ar s....m mētāties.

Atbildēt

kļimoviča aita

16.09.2022. 20:17

Un kas gan ir "Kas notiek Latvijā", ja ne lēts, izklaidējošs vietējās nozīmes TV šovs vietējās nozīmes vientiešiem?

Ja reiz esi klauns šajos dzīves svētkos, tad kādas gan var būt pretenzijas?

Varbūt Jānis Domburs iedomājas, ka vada nopietnu analītisku raidījumu, kurā politiķiem-viltvāržiem tiek norautas maskas un arīdzan Mandragoras Sakne Iedzemdināta tiek?

Atbildēt

šovs

16.09.2022. 20:15

14.septembrī bija gan izklaides šovs. Kad tur viens no delfiem paironizēja par NA, ka viņiem visu laiku "krievi nāk", slēdzu laukā.

Atbildēt

guga

16.09.2022. 20:08

Kariņ, tu, melīgā un zaglīgā amerikāņu žurka, sevi uzskati par nopietnu? Tu, kas ir amerikāņu piebarots rokas žurkulēns bez dzimtenes. Tu esi nācijas kauns ,tāpat kā Levits, Bordāns, Rinkēvičs, Pavļuts un vēl 70, kuri guļ saeimā! Beidzot jums, kretīni, ir pienākusi vakara stunda...

Atbildēt

nu ko

16.09.2022. 20:04

Nāksies svītrot Kariņu.

Atbildēt

Jānis Donburis

16.09.2022. 19:32

»

Eduards Lunis

---Jāni Donbur...


Eduard Luni, varam tikties. Nākamā diskusija būs Jelgavā, Ģintermuižā.Jau debatēs ir pieteikušies tur mītošie Napoleons, Ļeņins, Jānis Bargais un Luijs de Finess. Saskaņosim arī Jūsu dalību.

Atbildēt

tēvocis Sems

16.09.2022. 18:50

»

vienkārši

Kariņš taupa spēkus nākošiem četriem gadiem. Neticiet? Saderam


Ja amīši liks, tad būs atkal premjers un iepūšiet!!!

Atbildēt

vienkārši

16.09.2022. 18:28

Kariņš taupa spēkus nākošiem četriem gadiem. Neticiet? Saderam...

Atbildēt

Cerību nav daudz...

16.09.2022. 18:11

Atcerieties, Kariņa dižos panākumus ekonomikas ministra amatā, stulbo tiesāšanos ar Lembergu, tā saucamo Grinberga lietu? Nekas nav mainījies, tas pats līmenis! Bet lielai daļai latviešu, šādi vārguļi ir mīļi! Paldies Domburam par vērtējumu!!!

Atbildēt

Eduards Lunis

16.09.2022. 17:42

---Jāni Donbur!?
Vai mēs nevarētu tikties Jusu raidījuma un dot iespēju Latvijai dzirdēt Latvija glābšanas komisijas viedokli un faktus gan par varas neatbillstību Satbersmei, gan par drausmīgo ekonoisko stāvokli, gan par varturu nodarīto triju karu postu latvijai un tās iedīvotājiem...!?
Latvijas glābšanas komosijas dibinātājs un vaditājs-. tel 26875965

Atbildēt

jautaajums

16.09.2022. 17:19

Kas tā tāda politiskā atbildība un ko tā ziemā ēd?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...