Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aiaiai

31.10.2022. 17:32

»

HT

Ko, jūs mīlīši! “Labas gribas žests” būtu tas, par ko melo E. Levits! Ko tad E. Levits, žīdu dzīvnieks, melo? Melo, ka “rūpējas par latviešu valodu kā valsts un tautas valodu”. Melo žīdu suns...


""žīdu suns,žīdu dzīvnieks""...Vēl tikai atliek ""žīdu cūka"",lai būtu pilns komplekts lietas ierosināšanai.Vai jūs gadījumā nezināt,ka runa tomēr ir par Latvijas prezidentu?vai esat aizmirsis,ka par miljonu dāvināšanu blēžiem gadiem ilgi cīnījās Jaunā vienotība,pēc tam blēži no A/Par?Bet Saeima absolūtā vairākumā 85%nobalsoja Par.Ar kādu motivāciju Levits varēja to atsviest atpakaļ.Tā būtu absolūta pašiznīcināšanās.Vajag sekot līdzi politikai,ja grib komentēt.Ar šādiem tekstiem tiek pasniegta medusmaize piektajai kolonai,kas ārdās pie okupekļiem.

Atbildēt

tie cītīgie strādātāji

31.10.2022. 17:18

»

HT

E. Levits ir Ebreju Kongresa un mossad aģents Latvijā. “40 miljonu vērts ebrejs”, ko izkrāpa Latvijas valstij ebreju kopienām. Izmantoja savu varu. Varēja likumu atmest 13. Saeimai atpakaļ, ja pats pue tā nebūtu cītīgi strādājis. LV , grimstot parādu jūgā, “ar labas gribas žestu” žīdiem, žīdu kopienai...


bija Bondars ar Jaunupu ar biedriem no A/Par daudzus gadus,kad no Levita šeit nebija ne vēsts.Pēc viņu nerimstošās cīņas pat Levitam nebija kur sprukt.Nevajag noniecināt JV un A/Par dižos nopelnus šajā gadījumā.Tas nav korekti.

Atbildēt

HT

31.10.2022. 17:05

»

VAU

bet labās gribas žests būtu šo summu uzlikt aizbēgušo 44 ar nazi koloborantu,pašu ta nav,īpašumiem "trimdas" zemēs,aizbēga šucmani ne pliki


Ko, jūs mīlīši! “Labas gribas žests” būtu tas, par ko melo E. Levits! Ko tad E. Levits, žīdu dzīvnieks, melo? Melo, ka “rūpējas par latviešu valodu kā valsts un tautas valodu”. Melo žīdu suns!

Ja būtu tā rūpe, par ko melo, tad 13. Sarima “ar labas gribas žestu” 40 miljonus veltītu latviešu atgriešanai dzimtenē, ar to stiprinot latviešu kopienu Latvijā un latviešu valodas izplatību Latvijā.

Latviešu valoda, nevis žīdu ivrits, ur apdraudēta.

Atbildēt

Хм

31.10.2022. 17:04

»

fui

Cik krievi samaksāj


Почему так топорно пробуете и тут русских приплести, когда чистокровные латыши просто упорно борятся за контроль над финасовыми потоками, чтобы потом неплохо на этом заработать?))

Atbildēt

piedošanu

31.10.2022. 16:56

»

valdis

Ja jau izbalsoja Reiru tad Kariņam vispār nevajadzēja dot iespēju veidot valdību jo viņš visus Reira lēmumus akceptēja


Tās ir pilnīgas muļķības: Valdības lēmumus akceptē Valdība, ne kāds Premjers vai ministrs...

Atbildēt

valdis

31.10.2022. 16:29

Ja jau izbalsoja Reiru tad Kariņam vispār nevajadzēja dot iespēju veidot valdību jo viņš visus Reira lēmumus akceptēja.

Atbildēt

Gustavs

31.10.2022. 13:30

Izlasīju visu Māra rakstu: Māri-tad ja Kariņs ir tik slikts, kā Tu raksti-tad tak ar tik sliktiem nav ko vest sarunas par valdības veidošanu. Sakiet atklāti, ka ar valsts apzadzējiem nebūsiet kopā..Ko jūs tur minstinaties? Ko gaidat?
Bet-varbūt paši ar esat tādi paši?

Atbildēt

jautājums

31.10.2022. 13:27

»

autoram

Par Tautas partijas bijušo Kučinski biju labākās domās. Šāda rīcība, ar mesliem aplejot topošo koalīcijas partneri, ir ļoti nesolīda. Šie izgājieni lieviba


Lazbākās domās? Vai tad nelasi ko šeit komentos par Kučinski kā valdības vadītāju rakstīja? Vajag palasīt-tas palīdz saprast...

Atbildēt

HT

31.10.2022. 12:46

»

pēteris karlovs

Levits no Levija cilts ir īpatnis, kādu reti var satikt. Viņa uzvedība nav izskaidrojama. Tikai skaidrs, ka viņš grib otro prezidentūras termiņu


E. Levits ir Ebreju Kongresa un mossad aģents Latvijā. “40 miljonu vērts ebrejs”, ko izkrāpa Latvijas valstij ebreju kopienām. Izmantoja savu varu. Varēja likumu atmest 13. Saeimai atpakaļ, ja pats pue tā nebūtu cītīgi strādājis. LV , grimstot parādu jūgā, “ar labas gribas žestu” žīdiem, žīdu kopienai, Ebreju Kongresam, Izraēlas izlūkdienestam Mossad uzdāvina 40 miljonus euro. Aptuveni 20 euro no katra Latvijas iedzīvotāja labklājības.

Atbildēt

autoram

31.10.2022. 12:39

Par Tautas partijas bijušo Kučinski biju labākās domās. Šāda rīcība, ar mesliem aplejot topošo koalīcijas partneri, ir ļoti nesolīda. Šie izgājieni lieviba
ka Apvienotais saraksts ir tikai biznesa projekts. Bijušie TP un ZZS grib valdību ar ZZS un Šleseru

Atbildēt

pēteris karlovs

31.10.2022. 12:16

Levits no Levija cilts ir īpatnis, kādu reti var satikt. Viņa uzvedība nav izskaidrojama. Tikai skaidrs, ka viņš grib otro prezidentūras termiņu.

Atbildēt

Vērotājs

31.10.2022. 12:03

»

Kaut nu

tā būtu!Vai Levits neredz un nesaprot,ka Kariņš ir neadekvāts? Vēl cru,ka nenobalsos par Levitu,abiem ir jāpazūd uz visiem laikiem no varas flīģeļiem un jaunajiem levita nenormāli dārgajiem krēsliem,vai cilvēks ir iedomājies,ka viņa dibens ir no zelta


"Vai Levits neredz un nesaprot,ka Kariņš ir neadekvāts?"
Nez, ko var redzēt un saprast cilvēks, par kura runām un darbībām mēs paši bieži brīnamies.

Atbildēt

doks

31.10.2022. 11:31

Gandrīz 20 gadu garumā, sākot ar Jaunā laika ienākšanu Latvijas politikā, ir radīta izcila shēma miljardu apsaimniekošanā, lasi izsaimniekošanā. Ir nodrošinātā pilnīga "barošanas" ķēde, no prodžektiņu rakstīšanas, līdz savējiem prokuratūrā un kriminālpolicijā, kas vēlāk izbeidz lietas par simtiem miljonu valsts līdzekļu izšķērdēšanu. Ir izveidojusies vesela strīpa projekta rakstītāju firmu, kas raksta absurdas prasības tikpat absurdiem projektiem. Bet tam ir viens mērķis - neviens nekad ne par ko neatbildēs, jo viss notiek izteikti "likumīgi". Piemēram, e-skola un e-medicīna, Liepājas metalurgs, Parex, nevajadzīgie vakcīnu miljoni un citi zili brīnumi, viss kā pa diedziņu! Nezinātājs nesapratīs - kā tā, bet tā ir veiksmīgi atstrādāta shēma. Un tāpēc tiek radīta jauna, liela kabata, jaunas ministrijas izskatā, caur kuru tiks "izgriezti" miljardi, kas nosēdīsiem ārējā parāda pieaugumā nākamajām paaudzēm. Šiverēšanas autori gan šos miljardus ieguldīs ārvalstu bankās un villās kaut kur Vidusjūras krastos! Kāpēc jauna? Tā ir iespēja izveidot tikai vienam fīreram lojālu komandu, ko mēs vēsturiski varam redzēt staigājošo ministru svītu izskatā, bet reizēm ministriju esošais personāls palaiž gaismā izteiktās nelikumības. Tāpēc veidojot pilnīgi jauna ministrija ar partijai lojāliem (lasi ģimenes locekļiem) būtu lielāka garantija pret nevajadzigas informācijas noplūdes. Game is over!

Atbildēt

jautājums

31.10.2022. 11:18

Mārim: Vai paties tā ir kā raksti? Patiess tik traki? Tad jau Tu noteikti pieprasīsi AS nesadarboties ar Kariņa vadīto valdību...vai tomēr atkal klusēsi..un izliksies..ka viss labi????????

Atbildēt

Vafeli gribat?

31.10.2022. 10:18

Kas tur slikts? Lai Vienotības censoņi uzvārās. Tie ir miljardi. Visiem pietiks. Vienotības jaunajai paaudzei loģiski, ka gribas tikt miljonāru godā. Arī vecās paaudzes vienam otram politiķiem tikpat loģiski gribas tikt pie kāda miljoniņa. Un ja var nedalīties ar tādiem kā Smiltēns, Kučinskis, Sesks, Pīlēns, tad kāpēc to nedarīt? Lai minētie kungi paliek griboši. Atmetīs viņiem tukšas ministrijas VARAM, Ekonomikas. Lai saprot kas ir trūkums un nabadzība.

Atbildēt

ligaj

31.10.2022. 09:44

Kučinski! Jums vispār nevajadzētu izteikties! Jūs esat visīstākā politiskā postitūta!

Atbildēt

Gustavs

31.10.2022. 08:33

Lai nu kā, bet M.Kučinskim jau gan vajadzētu paklusēt ar savu ''brīnišķīgo darbu sarakstu'': Viņs ne tikai bija aktīvs Tautas partijas balstītājs, bet arī Premjers, kurš ne par matu nav bijis labāks par visiem citiem...

Atbildēt

Santīms

31.10.2022. 08:24

Nevaru aizmirst 2,5 gadus un redzot, kas notiek ar cilvēkiem - mani pārņem nesapratne, kā atkal, pēc būtības tie paši, skaidrs viens, sarīkos kaut ko jaunu un vēl briesmīgāku.
Nekromongeri (no filmas).

Atbildēt

Skolnieciņš

30.10.2022. 23:34

kariņ, pizdui no šejienes, kamēr vēl Air Baltic ir gatavs Tevi izvest. Citādi rīdzinieki Tevi noķers un dzīvu izdos Putinam. Ministriju dodiet jeņķu deģenerātam...Ej , rāpo uz Maskavu pēc gāzes un naftas, pajoliņ. Nefukā mūs tavas problēmas un komandas no baidena!
Nebūs nekādas ministrijas un baidenistu valdibā!
Progresīvie nonāks medicīnas muzejā!
Skolnieciņš-1999 Bezgalība-Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

30.10.2022. 22:31

Vai tad visiem aizmirsies, kādus lēmumus(stulbības) pieņēma Kariņa vadītā valdība? Cik nevarīgi plātīja rokas, draugi būs kanā! Un šo atkal grib stutēt tronī? Vienīgā cerība, ka AS pratīs viņu nolikt pie vietas! NA gauduļu partija gan lokās savā nevarībā, un laikam neattaisnos uz viņu vēlētāju liktās cerības. Viņi par siltu vietiņu pie siles, uzmetīs jebkuru!

Atbildēt

Naivais Kucis ir lüzeris

30.10.2022. 22:17

»

iespējams,ka

labāks ministrs būtu tieši raksta autors


Karins ir pilots bet Kucis no Limbaziem ir tikai
Copilots,bet cer uz godigu laupijuma sadali. Copilots brïvà lidojumà bez parasüta galu nems Skultes priedés,bet naudas maiss paliek pilota ïpasumà,jo bija pieslégts pie lidaparàta karkasa.
Kas tirgo laupijuma smarzu,tas sanem naudas skanu.

Atbildēt

HT

30.10.2022. 21:42

Vistrakākais, ka NA ir piekritusi “transvestītu ģimenes” Civilās savienības likuma apstirināšansi. Gluži tāpat, kā atbalstīja totālo vakcināciju, lokdaunus un cilvēktiesību neievērošanu, padzenot no darba 62 000 strādājošo.

Atbildēt

HT

30.10.2022. 21:34

Trūkst Patiesības ministrijas ar valsts standartiem ekonomikā. Standartiem, kuri izslēdz esošos un ir pretrunā ar tiem. Esošie ir trīs ebreju impērijas standarti ekonomikā, ko ievieš ar visu monistriju starpniecību.

Sarkanās žurkas kučinska garadarbs ir izplūdis, bez noteiktas koncepcijas un ne ar ko neatšķiras no kariņa idiotisma, prasit jsunu ministriju.

Kariņa ebreju impērijas trīs standartu ekonomikā likvidēšanu LV likumdošanā varētu uzticēt Patiesibas ministrijai. Ja to neizdara, pilsoņu karam starp veciem sarkanajiem komunistiem kā kučinskis un cionistu levitiem tik drīz nebūs beigu.

Gan M. Kučinskim, gan K. Kariņam cionistu pārvaldītais un kontrolētais VDD piešķīruši visaugstāko pielaidi valsts noslēpumiem.

Atbildēt

Vai tad neredzi

30.10.2022. 21:31

»

Dings

Vai Latvija ir izdevusies valsts


Vel nav izveidota valsts

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

30.10.2022. 21:20

»

Pilsonis

Pagaidām daži komentētāji bērnudārza līmenī lej samazgaz uz raksta autoru, bet nekomentē skandalozo faktu - ka jaunajā superministrijā nonāktu 60% iepirkumu budžeta par valsts naudu… Visas pazimes ar Kariņa ultimātiem man norāda uz visai prastu Pūces caurlaižu un Levita flīģeļu shēmotāju indivīdu izmisīgo...


Būtu jautri, ja AS piekristu JV un Kariņa ultimātam par jaunas ministrijas veidošanu, bet ar vienu noteikumu - to savā "atbildībā" ņem AS. Pamatojums - AS "zaļo" ir vairāk nekā visiem citiem kopā un arī enerģētikas jomā speciālisti, salīdzinājumā ar šī brīža Ilžuku (EM) ir labi.
Kādu dziesmu tad Kariņš sāktu dziedāt?!

Atbildēt

trāpīgi par Levit/Knariņ kantori

30.10.2022. 20:25

1)Latvijas valdīkļi nezog tikai siltus sūdus un karstu dzelzi, tā vienā lugā teica kapteinis Kihno Jens ko tēloja Kārlis Sebris.

2)Apīnis:, kā zog šīs valdības piesegā, nav zagts nekad.

Atbildēt

Haralds Kalns

30.10.2022. 20:10

Ja tas ko spēj atrisināt, mainām "kļičku" un pārdēvējam premjerministru Kariņu par Balto tēvu, kā atbildīgo par Enerģētikas, vides un klimata staļļiem!!! Viņam piemīt talants un apsviedība naudas apsaimniekošanā!

Atbildēt

Oki

30.10.2022. 19:46

»

jaajaa

...cerams, ka valdības nebūs...un Levits atlaidīs šito Saeimu


Ak tad priekš tam tika izgudroti valstsministri ? Kā teiktu vācieši - Kindergarten .

Atbildēt

jaajaa

30.10.2022. 19:32

»

Dings

Creams, ka AS destabilizes valdibu


...cerams, ka valdības nebūs...un Levits atlaidīs šito Saeimu...:)

Atbildēt

jaajaa

30.10.2022. 19:30

...es tajā jaunajā ministrijā neko sliktu neredzu...baigās investīciju naudas vienā vietā ?...nu un...vieglāk pieskatīt no malas...:)

Atbildēt

Jautrais pīlēns

30.10.2022. 19:00

Lasiet tepat un izprotiet, kas es, mēs jums parādīsim, ka ir pīlēns ar šķēlēnu:Jāatzīmē, ka šo projektu aktīvi virzīja un atbalstīja U. Pīlēns, kurš ieņēma Latvenergo pilnvarnieka amatu, pārstāvot Tautas partiju. (https://pietiek.com/raksti/skeles_veji?nomob). Tādā veidā U. Pīlēns aktīvi piedalījās un veicināja kārtējo A. Šķēles afēru, kuras rezultātā valsts katru gadu maksāja A. Šķēles uzņēmumam vairākus miljonus latus.

A. Šķēles līdzdalība dažādos Liepājas reģiona (pašvaldības) uzņēmumos ir diezgan uzkrītoša un šeit vēl viens piemērs: uzņēmums SIA Liepājas enerģija, kuras 51% akciju turētājs ir Latvenergo un 39% pieder Liepājas pilsētas domei, bet kādā ne īpaši saprotamā kārtā 10% pieder SIA Enerģijas risinājumi, kuras patiesā labuma guvējs ir Guntars Kokorēvičs, kurš, kāda sagadīšanās, ir tuvu stāvoša persona vairākos A. Šķēles uzņēmumos, it īpaši atkritumu izvešanas jomā (https://pietiek.com/raksti/atkritumu_aferas_biditaju_tiksanas_vietu_mainit_nedrikst!_bet_vajag!_jo_piekera/).

Kāds no Latvijas analītiskās žurnālistikas pārstāvjiem noteikti varētu vairāk painteresēties par SIA Liepājas enerģija privatizāciju un pamēģināt noskaidrot, kādā veidā šie 10% procenti nonāca pie G.Kokorēviča. Nemaz nešaubos par to, ka tur pat blakus bija U. Pīlēns un viņa Liepājas kompanjoni.

Varētu teikt, ja reiz vecie komjaunieši-biznesmeņi raujas pie varas, tad tas nozīmē, ka Latvijā ne viss ir tik slikti, pat labi, jo acīmredzot mūsu mazajā valstiņā joprojām ir pietiekami daudz bagātības, ko prihvatizēt, vai ne, Uldi Pīlēn?

Atbildēt

P.S.

30.10.2022. 18:57

»

iespējams,ka

labāks ministrs būtu tieši raksta autors


tieši Māris Kučinskis būtu premjers .

Atbildēt

Kaut nu

30.10.2022. 18:54

»

Dings

Creams, ka AS destabilizes valdibu


tā būtu!Vai Levits neredz un nesaprot,ka Kariņš ir neadekvāts? Vēl cru,ka nenobalsos par Levitu,abiem ir jāpazūd uz visiem laikiem no varas flīģeļiem un jaunajiem levita nenormāli dārgajiem krēsliem,vai cilvēks ir iedomājies,ka viņa dibens ir no zelta?

Atbildēt

Dings

30.10.2022. 18:40

Creams, ka AS destabilizes valdibu!

Atbildēt

Dings

30.10.2022. 18:38

Vai Latvija ir izdevusies valsts?

Atbildēt

?!

30.10.2022. 17:44

padomija atstāja TRĪS GESus un gāzes krātuvi,vai ta tiešām sorosisti visu pa.irsa!

Atbildēt

Pilsonis

30.10.2022. 17:13

Pagaidām daži komentētāji bērnudārza līmenī lej samazgaz uz raksta autoru, bet nekomentē skandalozo faktu - ka jaunajā superministrijā nonāktu 60% iepirkumu budžeta par valsts naudu… Visas pazimes ar Kariņa ultimātiem man norāda uz visai prastu Pūces caurlaižu un Levita flīģeļu shēmotāju indivīdu izmisīgo vēlmi pirms noiešanas no politiskās skatives amatiem savākt valsts iepirkumu “siles” lielāko daļu, lai kādu laiku vēl trekni padzīvotu no savu “reklāmdraugu” otkatiem un “konsultantu” komisijām.

Atbildēt

Būt, vai nebūt ?

30.10.2022. 17:08

»

Fakts, ko nevar noliegt...

Ja Kariņš ir neaizvietojams, tad Levitu nebūtu nekādas problēmas kopā ar savu komandu norakstīt nezālītes kontā. Abi dižie valstsvīri to vien dara, kā cenšas no nodokļu maksātāju naudas vairāk izslaukt! Vel ir cerība, ka jaunais deputātu sastāvs, viņus spēs patriekt


Kariņš naivi tic, ka ir gudrs stratēģis... Taču šoreiz nestāv pretī 13.āksti, bet gan slīpētas politiskās haizivis! Kariņam visgudrāk būtu pašam tīt makšķeres, negaidot savu padzīšanu! Arī Levitam nav ne mazāko cerību aiz Kariņa muguras, tikt vēlreiz pārvēlētam, bānītis jau ir tu tū...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

21

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

FotoNesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu.
Lasīt visu...

21

Kluso apvērsumu mehānisms

FotoLikumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas līgums – deputātu vairākums kas par likumu solidāru apstiprināšanu iepriekš vienojies. Tomēr kas notiktu, ja opozīcija (mazākums) arī vienotos, ka nepieņemamu likumu balsojuma gadījumā viņi vienkārši pamestu zāli un dotos mājās?
Lasīt visu...

21

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

FotoTik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot pārgājusi maniakālā kāre uzbrukt pieminekļiem. Uzbrukt mūsu vēsturei un kultūrai. Pār viņu uz brīdi nolaidusies atklāsme, ka Rīgā esot daudz nopietnākas problēmas nekā pieminekļu jaukšana. Protams, ka ir ļoti nopietnas problēmas! Bet patiesībā sašutums sabiedrībā par draudiem pieminekļiem bija tik liels, ka Rīgas mērs kļuva piekāpīgāks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...