Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aiaiai

31.10.2022. 17:32

»

HT

Ko, jūs mīlīši! “Labas gribas žests” būtu tas, par ko melo E. Levits! Ko tad E. Levits, žīdu dzīvnieks, melo? Melo, ka “rūpējas par latviešu valodu kā valsts un tautas valodu”. Melo žīdu suns...


""žīdu suns,žīdu dzīvnieks""...Vēl tikai atliek ""žīdu cūka"",lai būtu pilns komplekts lietas ierosināšanai.Vai jūs gadījumā nezināt,ka runa tomēr ir par Latvijas prezidentu?vai esat aizmirsis,ka par miljonu dāvināšanu blēžiem gadiem ilgi cīnījās Jaunā vienotība,pēc tam blēži no A/Par?Bet Saeima absolūtā vairākumā 85%nobalsoja Par.Ar kādu motivāciju Levits varēja to atsviest atpakaļ.Tā būtu absolūta pašiznīcināšanās.Vajag sekot līdzi politikai,ja grib komentēt.Ar šādiem tekstiem tiek pasniegta medusmaize piektajai kolonai,kas ārdās pie okupekļiem.

Atbildēt

tie cītīgie strādātāji

31.10.2022. 17:18

»

HT

E. Levits ir Ebreju Kongresa un mossad aģents Latvijā. “40 miljonu vērts ebrejs”, ko izkrāpa Latvijas valstij ebreju kopienām. Izmantoja savu varu. Varēja likumu atmest 13. Saeimai atpakaļ, ja pats pue tā nebūtu cītīgi strādājis. LV , grimstot parādu jūgā, “ar labas gribas žestu” žīdiem, žīdu kopienai...


bija Bondars ar Jaunupu ar biedriem no A/Par daudzus gadus,kad no Levita šeit nebija ne vēsts.Pēc viņu nerimstošās cīņas pat Levitam nebija kur sprukt.Nevajag noniecināt JV un A/Par dižos nopelnus šajā gadījumā.Tas nav korekti.

Atbildēt

HT

31.10.2022. 17:05

»

VAU

bet labās gribas žests būtu šo summu uzlikt aizbēgušo 44 ar nazi koloborantu,pašu ta nav,īpašumiem "trimdas" zemēs,aizbēga šucmani ne pliki


Ko, jūs mīlīši! “Labas gribas žests” būtu tas, par ko melo E. Levits! Ko tad E. Levits, žīdu dzīvnieks, melo? Melo, ka “rūpējas par latviešu valodu kā valsts un tautas valodu”. Melo žīdu suns!

Ja būtu tā rūpe, par ko melo, tad 13. Sarima “ar labas gribas žestu” 40 miljonus veltītu latviešu atgriešanai dzimtenē, ar to stiprinot latviešu kopienu Latvijā un latviešu valodas izplatību Latvijā.

Latviešu valoda, nevis žīdu ivrits, ur apdraudēta.

Atbildēt

Хм

31.10.2022. 17:04

»

fui

Cik krievi samaksāj


Почему так топорно пробуете и тут русских приплести, когда чистокровные латыши просто упорно борятся за контроль над финасовыми потоками, чтобы потом неплохо на этом заработать?))

Atbildēt

piedošanu

31.10.2022. 16:56

»

valdis

Ja jau izbalsoja Reiru tad Kariņam vispār nevajadzēja dot iespēju veidot valdību jo viņš visus Reira lēmumus akceptēja


Tās ir pilnīgas muļķības: Valdības lēmumus akceptē Valdība, ne kāds Premjers vai ministrs...

Atbildēt

valdis

31.10.2022. 16:29

Ja jau izbalsoja Reiru tad Kariņam vispār nevajadzēja dot iespēju veidot valdību jo viņš visus Reira lēmumus akceptēja.

Atbildēt

Gustavs

31.10.2022. 13:30

Izlasīju visu Māra rakstu: Māri-tad ja Kariņs ir tik slikts, kā Tu raksti-tad tak ar tik sliktiem nav ko vest sarunas par valdības veidošanu. Sakiet atklāti, ka ar valsts apzadzējiem nebūsiet kopā..Ko jūs tur minstinaties? Ko gaidat?
Bet-varbūt paši ar esat tādi paši?

Atbildēt

jautājums

31.10.2022. 13:27

»

autoram

Par Tautas partijas bijušo Kučinski biju labākās domās. Šāda rīcība, ar mesliem aplejot topošo koalīcijas partneri, ir ļoti nesolīda. Šie izgājieni lieviba


Lazbākās domās? Vai tad nelasi ko šeit komentos par Kučinski kā valdības vadītāju rakstīja? Vajag palasīt-tas palīdz saprast...

Atbildēt

HT

31.10.2022. 12:46

»

pēteris karlovs

Levits no Levija cilts ir īpatnis, kādu reti var satikt. Viņa uzvedība nav izskaidrojama. Tikai skaidrs, ka viņš grib otro prezidentūras termiņu


E. Levits ir Ebreju Kongresa un mossad aģents Latvijā. “40 miljonu vērts ebrejs”, ko izkrāpa Latvijas valstij ebreju kopienām. Izmantoja savu varu. Varēja likumu atmest 13. Saeimai atpakaļ, ja pats pue tā nebūtu cītīgi strādājis. LV , grimstot parādu jūgā, “ar labas gribas žestu” žīdiem, žīdu kopienai, Ebreju Kongresam, Izraēlas izlūkdienestam Mossad uzdāvina 40 miljonus euro. Aptuveni 20 euro no katra Latvijas iedzīvotāja labklājības.

Atbildēt

autoram

31.10.2022. 12:39

Par Tautas partijas bijušo Kučinski biju labākās domās. Šāda rīcība, ar mesliem aplejot topošo koalīcijas partneri, ir ļoti nesolīda. Šie izgājieni lieviba
ka Apvienotais saraksts ir tikai biznesa projekts. Bijušie TP un ZZS grib valdību ar ZZS un Šleseru

Atbildēt

pēteris karlovs

31.10.2022. 12:16

Levits no Levija cilts ir īpatnis, kādu reti var satikt. Viņa uzvedība nav izskaidrojama. Tikai skaidrs, ka viņš grib otro prezidentūras termiņu.

Atbildēt

Vērotājs

31.10.2022. 12:03

»

Kaut nu

tā būtu!Vai Levits neredz un nesaprot,ka Kariņš ir neadekvāts? Vēl cru,ka nenobalsos par Levitu,abiem ir jāpazūd uz visiem laikiem no varas flīģeļiem un jaunajiem levita nenormāli dārgajiem krēsliem,vai cilvēks ir iedomājies,ka viņa dibens ir no zelta


"Vai Levits neredz un nesaprot,ka Kariņš ir neadekvāts?"
Nez, ko var redzēt un saprast cilvēks, par kura runām un darbībām mēs paši bieži brīnamies.

Atbildēt

doks

31.10.2022. 11:31

Gandrīz 20 gadu garumā, sākot ar Jaunā laika ienākšanu Latvijas politikā, ir radīta izcila shēma miljardu apsaimniekošanā, lasi izsaimniekošanā. Ir nodrošinātā pilnīga "barošanas" ķēde, no prodžektiņu rakstīšanas, līdz savējiem prokuratūrā un kriminālpolicijā, kas vēlāk izbeidz lietas par simtiem miljonu valsts līdzekļu izšķērdēšanu. Ir izveidojusies vesela strīpa projekta rakstītāju firmu, kas raksta absurdas prasības tikpat absurdiem projektiem. Bet tam ir viens mērķis - neviens nekad ne par ko neatbildēs, jo viss notiek izteikti "likumīgi". Piemēram, e-skola un e-medicīna, Liepājas metalurgs, Parex, nevajadzīgie vakcīnu miljoni un citi zili brīnumi, viss kā pa diedziņu! Nezinātājs nesapratīs - kā tā, bet tā ir veiksmīgi atstrādāta shēma. Un tāpēc tiek radīta jauna, liela kabata, jaunas ministrijas izskatā, caur kuru tiks "izgriezti" miljardi, kas nosēdīsiem ārējā parāda pieaugumā nākamajām paaudzēm. Šiverēšanas autori gan šos miljardus ieguldīs ārvalstu bankās un villās kaut kur Vidusjūras krastos! Kāpēc jauna? Tā ir iespēja izveidot tikai vienam fīreram lojālu komandu, ko mēs vēsturiski varam redzēt staigājošo ministru svītu izskatā, bet reizēm ministriju esošais personāls palaiž gaismā izteiktās nelikumības. Tāpēc veidojot pilnīgi jauna ministrija ar partijai lojāliem (lasi ģimenes locekļiem) būtu lielāka garantija pret nevajadzigas informācijas noplūdes. Game is over!

Atbildēt

jautājums

31.10.2022. 11:18

Mārim: Vai paties tā ir kā raksti? Patiess tik traki? Tad jau Tu noteikti pieprasīsi AS nesadarboties ar Kariņa vadīto valdību...vai tomēr atkal klusēsi..un izliksies..ka viss labi????????

Atbildēt

Vafeli gribat?

31.10.2022. 10:18

Kas tur slikts? Lai Vienotības censoņi uzvārās. Tie ir miljardi. Visiem pietiks. Vienotības jaunajai paaudzei loģiski, ka gribas tikt miljonāru godā. Arī vecās paaudzes vienam otram politiķiem tikpat loģiski gribas tikt pie kāda miljoniņa. Un ja var nedalīties ar tādiem kā Smiltēns, Kučinskis, Sesks, Pīlēns, tad kāpēc to nedarīt? Lai minētie kungi paliek griboši. Atmetīs viņiem tukšas ministrijas VARAM, Ekonomikas. Lai saprot kas ir trūkums un nabadzība.

Atbildēt

ligaj

31.10.2022. 09:44

Kučinski! Jums vispār nevajadzētu izteikties! Jūs esat visīstākā politiskā postitūta!

Atbildēt

Gustavs

31.10.2022. 08:33

Lai nu kā, bet M.Kučinskim jau gan vajadzētu paklusēt ar savu ''brīnišķīgo darbu sarakstu'': Viņs ne tikai bija aktīvs Tautas partijas balstītājs, bet arī Premjers, kurš ne par matu nav bijis labāks par visiem citiem...

Atbildēt

Santīms

31.10.2022. 08:24

Nevaru aizmirst 2,5 gadus un redzot, kas notiek ar cilvēkiem - mani pārņem nesapratne, kā atkal, pēc būtības tie paši, skaidrs viens, sarīkos kaut ko jaunu un vēl briesmīgāku.
Nekromongeri (no filmas).

Atbildēt

Skolnieciņš

30.10.2022. 23:34

kariņ, pizdui no šejienes, kamēr vēl Air Baltic ir gatavs Tevi izvest. Citādi rīdzinieki Tevi noķers un dzīvu izdos Putinam. Ministriju dodiet jeņķu deģenerātam...Ej , rāpo uz Maskavu pēc gāzes un naftas, pajoliņ. Nefukā mūs tavas problēmas un komandas no baidena!
Nebūs nekādas ministrijas un baidenistu valdibā!
Progresīvie nonāks medicīnas muzejā!
Skolnieciņš-1999 Bezgalība-Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

30.10.2022. 22:31

Vai tad visiem aizmirsies, kādus lēmumus(stulbības) pieņēma Kariņa vadītā valdība? Cik nevarīgi plātīja rokas, draugi būs kanā! Un šo atkal grib stutēt tronī? Vienīgā cerība, ka AS pratīs viņu nolikt pie vietas! NA gauduļu partija gan lokās savā nevarībā, un laikam neattaisnos uz viņu vēlētāju liktās cerības. Viņi par siltu vietiņu pie siles, uzmetīs jebkuru!

Atbildēt

Naivais Kucis ir lüzeris

30.10.2022. 22:17

»

iespējams,ka

labāks ministrs būtu tieši raksta autors


Karins ir pilots bet Kucis no Limbaziem ir tikai
Copilots,bet cer uz godigu laupijuma sadali. Copilots brïvà lidojumà bez parasüta galu nems Skultes priedés,bet naudas maiss paliek pilota ïpasumà,jo bija pieslégts pie lidaparàta karkasa.
Kas tirgo laupijuma smarzu,tas sanem naudas skanu.

Atbildēt

HT

30.10.2022. 21:42

Vistrakākais, ka NA ir piekritusi “transvestītu ģimenes” Civilās savienības likuma apstirināšansi. Gluži tāpat, kā atbalstīja totālo vakcināciju, lokdaunus un cilvēktiesību neievērošanu, padzenot no darba 62 000 strādājošo.

Atbildēt

HT

30.10.2022. 21:34

Trūkst Patiesības ministrijas ar valsts standartiem ekonomikā. Standartiem, kuri izslēdz esošos un ir pretrunā ar tiem. Esošie ir trīs ebreju impērijas standarti ekonomikā, ko ievieš ar visu monistriju starpniecību.

Sarkanās žurkas kučinska garadarbs ir izplūdis, bez noteiktas koncepcijas un ne ar ko neatšķiras no kariņa idiotisma, prasit jsunu ministriju.

Kariņa ebreju impērijas trīs standartu ekonomikā likvidēšanu LV likumdošanā varētu uzticēt Patiesibas ministrijai. Ja to neizdara, pilsoņu karam starp veciem sarkanajiem komunistiem kā kučinskis un cionistu levitiem tik drīz nebūs beigu.

Gan M. Kučinskim, gan K. Kariņam cionistu pārvaldītais un kontrolētais VDD piešķīruši visaugstāko pielaidi valsts noslēpumiem.

Atbildēt

Vai tad neredzi

30.10.2022. 21:31

»

Dings

Vai Latvija ir izdevusies valsts


Vel nav izveidota valsts

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

30.10.2022. 21:20

»

Pilsonis

Pagaidām daži komentētāji bērnudārza līmenī lej samazgaz uz raksta autoru, bet nekomentē skandalozo faktu - ka jaunajā superministrijā nonāktu 60% iepirkumu budžeta par valsts naudu… Visas pazimes ar Kariņa ultimātiem man norāda uz visai prastu Pūces caurlaižu un Levita flīģeļu shēmotāju indivīdu izmisīgo...


Būtu jautri, ja AS piekristu JV un Kariņa ultimātam par jaunas ministrijas veidošanu, bet ar vienu noteikumu - to savā "atbildībā" ņem AS. Pamatojums - AS "zaļo" ir vairāk nekā visiem citiem kopā un arī enerģētikas jomā speciālisti, salīdzinājumā ar šī brīža Ilžuku (EM) ir labi.
Kādu dziesmu tad Kariņš sāktu dziedāt?!

Atbildēt

trāpīgi par Levit/Knariņ kantori

30.10.2022. 20:25

1)Latvijas valdīkļi nezog tikai siltus sūdus un karstu dzelzi, tā vienā lugā teica kapteinis Kihno Jens ko tēloja Kārlis Sebris.

2)Apīnis:, kā zog šīs valdības piesegā, nav zagts nekad.

Atbildēt

Haralds Kalns

30.10.2022. 20:10

Ja tas ko spēj atrisināt, mainām "kļičku" un pārdēvējam premjerministru Kariņu par Balto tēvu, kā atbildīgo par Enerģētikas, vides un klimata staļļiem!!! Viņam piemīt talants un apsviedība naudas apsaimniekošanā!

Atbildēt

Oki

30.10.2022. 19:46

»

jaajaa

...cerams, ka valdības nebūs...un Levits atlaidīs šito Saeimu


Ak tad priekš tam tika izgudroti valstsministri ? Kā teiktu vācieši - Kindergarten .

Atbildēt

jaajaa

30.10.2022. 19:32

»

Dings

Creams, ka AS destabilizes valdibu


...cerams, ka valdības nebūs...un Levits atlaidīs šito Saeimu...:)

Atbildēt

jaajaa

30.10.2022. 19:30

...es tajā jaunajā ministrijā neko sliktu neredzu...baigās investīciju naudas vienā vietā ?...nu un...vieglāk pieskatīt no malas...:)

Atbildēt

Jautrais pīlēns

30.10.2022. 19:00

Lasiet tepat un izprotiet, kas es, mēs jums parādīsim, ka ir pīlēns ar šķēlēnu:Jāatzīmē, ka šo projektu aktīvi virzīja un atbalstīja U. Pīlēns, kurš ieņēma Latvenergo pilnvarnieka amatu, pārstāvot Tautas partiju. (https://pietiek.com/raksti/skeles_veji?nomob). Tādā veidā U. Pīlēns aktīvi piedalījās un veicināja kārtējo A. Šķēles afēru, kuras rezultātā valsts katru gadu maksāja A. Šķēles uzņēmumam vairākus miljonus latus.

A. Šķēles līdzdalība dažādos Liepājas reģiona (pašvaldības) uzņēmumos ir diezgan uzkrītoša un šeit vēl viens piemērs: uzņēmums SIA Liepājas enerģija, kuras 51% akciju turētājs ir Latvenergo un 39% pieder Liepājas pilsētas domei, bet kādā ne īpaši saprotamā kārtā 10% pieder SIA Enerģijas risinājumi, kuras patiesā labuma guvējs ir Guntars Kokorēvičs, kurš, kāda sagadīšanās, ir tuvu stāvoša persona vairākos A. Šķēles uzņēmumos, it īpaši atkritumu izvešanas jomā (https://pietiek.com/raksti/atkritumu_aferas_biditaju_tiksanas_vietu_mainit_nedrikst!_bet_vajag!_jo_piekera/).

Kāds no Latvijas analītiskās žurnālistikas pārstāvjiem noteikti varētu vairāk painteresēties par SIA Liepājas enerģija privatizāciju un pamēģināt noskaidrot, kādā veidā šie 10% procenti nonāca pie G.Kokorēviča. Nemaz nešaubos par to, ka tur pat blakus bija U. Pīlēns un viņa Liepājas kompanjoni.

Varētu teikt, ja reiz vecie komjaunieši-biznesmeņi raujas pie varas, tad tas nozīmē, ka Latvijā ne viss ir tik slikti, pat labi, jo acīmredzot mūsu mazajā valstiņā joprojām ir pietiekami daudz bagātības, ko prihvatizēt, vai ne, Uldi Pīlēn?

Atbildēt

P.S.

30.10.2022. 18:57

»

iespējams,ka

labāks ministrs būtu tieši raksta autors


tieši Māris Kučinskis būtu premjers .

Atbildēt

Kaut nu

30.10.2022. 18:54

»

Dings

Creams, ka AS destabilizes valdibu


tā būtu!Vai Levits neredz un nesaprot,ka Kariņš ir neadekvāts? Vēl cru,ka nenobalsos par Levitu,abiem ir jāpazūd uz visiem laikiem no varas flīģeļiem un jaunajiem levita nenormāli dārgajiem krēsliem,vai cilvēks ir iedomājies,ka viņa dibens ir no zelta?

Atbildēt

Dings

30.10.2022. 18:40

Creams, ka AS destabilizes valdibu!

Atbildēt

Dings

30.10.2022. 18:38

Vai Latvija ir izdevusies valsts?

Atbildēt

?!

30.10.2022. 17:44

padomija atstāja TRĪS GESus un gāzes krātuvi,vai ta tiešām sorosisti visu pa.irsa!

Atbildēt

Pilsonis

30.10.2022. 17:13

Pagaidām daži komentētāji bērnudārza līmenī lej samazgaz uz raksta autoru, bet nekomentē skandalozo faktu - ka jaunajā superministrijā nonāktu 60% iepirkumu budžeta par valsts naudu… Visas pazimes ar Kariņa ultimātiem man norāda uz visai prastu Pūces caurlaižu un Levita flīģeļu shēmotāju indivīdu izmisīgo vēlmi pirms noiešanas no politiskās skatives amatiem savākt valsts iepirkumu “siles” lielāko daļu, lai kādu laiku vēl trekni padzīvotu no savu “reklāmdraugu” otkatiem un “konsultantu” komisijām.

Atbildēt

Būt, vai nebūt ?

30.10.2022. 17:08

»

Fakts, ko nevar noliegt...

Ja Kariņš ir neaizvietojams, tad Levitu nebūtu nekādas problēmas kopā ar savu komandu norakstīt nezālītes kontā. Abi dižie valstsvīri to vien dara, kā cenšas no nodokļu maksātāju naudas vairāk izslaukt! Vel ir cerība, ka jaunais deputātu sastāvs, viņus spēs patriekt


Kariņš naivi tic, ka ir gudrs stratēģis... Taču šoreiz nestāv pretī 13.āksti, bet gan slīpētas politiskās haizivis! Kariņam visgudrāk būtu pašam tīt makšķeres, negaidot savu padzīšanu! Arī Levitam nav ne mazāko cerību aiz Kariņa muguras, tikt vēlreiz pārvēlētam, bānītis jau ir tu tū...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

21

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

FotoTas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco Day).
Lasīt visu...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...