Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tik tok

06.03.2021. 21:55

Rīgas vēlētājus aizmirsa brauca pie bagātajiem šveices vēlētājiem. Tikai un vienīgi daiļd i r š a n a. Gribēja izbaudīt priekus ar diplomātisko pasi. Nav jau žēl ka par nedeklarētu naudu nopirka rolexu bet jēga no tā štrunta pulksteņa. Ja ievārija jezgu un melo. Fu šitai tantei lai noliek pilnvaras.

Atbildēt

Bez skaudības

05.03.2021. 12:42

Mans cilvēks... Ne jau parastais mirstīgais...
Gobzemam vajadzētu saprast, ka deputātam jābūt ar nevainojamu reputāciju.Šoreiz viņš ne vārda nerunā par būtisko, izskatās, ka galvenais ir pateikt mans cilvēks- un viņām vairs nav jāatbild par savu rīcību. Un ja cilvēks ar tādiem uzskatiem tiek pie varas?
Tad būs MANI cilvēki un parasti mirstīgie. Bet ziniet, parastajiem mirstīgajiem ir vērtības, kuras nav nopērkamas par naudu.
Lai tiek viņai pulkstenis un lidojumi, nav žēl,bet no Gobzema gan gaidīju attieksmi pret šo starpgadījumu.

Atbildēt

Līga

05.03.2021. 11:31

Par "tautu domājošais altruists" tikai "aizmirsa", ka "viņa cilvēks" vicināja diplomātisko pasi, lai gan neatradās komandējumā. Bet arī es par šo visu jau pārstāju sašust, jo katra tauta ir pelnījusi kādu ākstu, tikai cerēsim, ka Meine Kotlette tā arī paliks tikai karikatūras līmenī. (Paldies pietiek., jo, kad pirmo reizi to ilustrāciju ieraudzīju, vairākas dienas nevarēju beigt smieties).

Atbildēt

:):):):):):)

04.03.2021. 19:48

»

Stāstam

Taisnība, bauriem jau dīķis svarīgāks par labi ģērbtu sievieti. Tāpēc jau brīžiem negribas būt latvietim


Labi ģērbta sieviete ar zelta krāsas Rolex????? Nu ja, par gaumi nestrīdas, no mana viedokļa - klajs bezgaumības demonstrējums!!! Arī ar gaumi atšķiras tie uz Austrumiem orientētie, no tiem - uz Rietumiem orientētajiem!

Atbildēt

:):):):):):)

04.03.2021. 19:43

»

millers

fui,aldi,sprūde izgāzās,kā veca sēta


"...Karīna visos Saeimas balsojumos ir balsojusi par Latvijas cilvēkiem...."Latvijā ir 1,8 milj. cilvēku. Kā visi zinām, ļoti dažādi un atšķirīgi cilvēki no visiem aspektiem raugoties. Gobzem, pirms nodarboties ar daiļdir...u, būtu labi precizēt, cik un kādi no šiem 1,8 milj. Latvijas cilvēku ir Katrīnas mērķauditorija, par kuriem viņa balso!!!

Atbildēt

ļeģajeva

04.03.2021. 15:26

zagļu banda un vēl izplata covid

Atbildēt

Nbccc

04.03.2021. 08:10

Var redzēt dāmitei nav ceļošanas pieredzes , stulbi uzrāvās tas arī viss , nozieguma sastāvs nulle, nezināšana nav attaisnojums bet aiaiai ilgi tagad jenoti šo pieminees

Atbildēt

sprūde

03.03.2021. 23:17

»

Mir,družba,vodka,balalaika

Esmu veeleetaajs.Kad Spruude pie manis brauks?Rigas rajons


Es tač skaidri teicu, ka braucu tikties ar Cilvēkiem, nevis kaut kādiem tur mirstīgajiem kotlešrijējiem.

Atbildēt

aha пошёл

03.03.2021. 23:14

»

He He

Техас. Первый пошёл...


Ceļš jau skujām kaisīts!

Atbildēt

Mir,družba,vodka,balalaika

03.03.2021. 19:16

Esmu veeleetaajs.Kad Spruude pie manis brauks?Rigas rajons.

Atbildēt

beta

03.03.2021. 17:41

Ļoti labprāt palasītu Alda Gobzema skaidrojumu par Latvijas diplomātiskās pases izmantošanu. Ja pareizi saprotu, kundze nebija oficiālā valsts deleģētā pasākumā, tātad diplomātisko pasi izmantot nedrīkstēja.
Ko teiksi, Gobzem?

Atbildēt

He He

03.03.2021. 15:37

Техас. Первый пошёл 📣 💪
Губернатор Эбботт объявляет, что все предприятия в Техасе могут открыться на 100%, и прекращает действие масочного режима на всей территории штата 👏
« Ни при каких обстоятельствах никто не может быть наказан за отсутствие маски » - сказал он ✊

Atbildēt

:)))

03.03.2021. 14:29

»

skaties te

https://www.apollo.lv/7192775/tresais-vilnis-ir-klat-jaunais-paveids-izplatas-ka-ugunsgreks-balvu-un-gulbenes-slimnicu-apvieniba-komente-covid-19-izplatibu-regiona


Bet vīrusu viņi arī nevar parādīt , be publicē to ko liek publicēt .Neviena laboratorija uz pasaules to vīrusu nav atradusi vēl! Bet aitām jau vienalga.

Atbildēt

skaties te

03.03.2021. 14:23

»

;)))

Parādi man ,lūdzu, kaut vienu covid19 vīrusu


https://www.apollo.lv/7192775/tresais-vilnis-ir-klat-jaunais-paveids-izplatas-ka-ugunsgreks-balvu-un-gulbenes-slimnicu-apvieniba-komente-covid-19-izplatibu-regiona

Atbildēt

ziga

03.03.2021. 12:00

»

shēmotāju fanam

Izlasi likumu, auns


viņa situāciju mēģinājusi risināt, uzrādot FSB apliecību , lai gan nav bijusi oficiālā komandējumā

Atbildēt

blasotājs

03.03.2021. 10:58

»

Stulbenis Gobzems

Lielāku stulbeni par Gobzemu grūti iedomāties pēc šī raksta, lai gan tas bija skaidrs arī pirms tam


Vēl liekāks stulbenis par Gobzemu ir tikai viņa balsotājs!

Atbildēt

Stulbenis Gobzems

03.03.2021. 10:56

Lielāku stulbeni par Gobzemu grūti iedomāties pēc šī raksta, lai gan tas bija skaidrs arī pirms tam.

Atbildēt

ESMAIJA

03.03.2021. 10:16

»

millers

fui,aldi,sprūde izgāzās,kā veca sēta


Un kā tad ir ar Saeimas un valdības ārpuskārtas vakcināciju ar ārpuskārtas vakcīnu? Un kā tad ir ar zālēm, kas vienam cilvēkam izmaksā 2000 eiro, kam šīs iepirktās zāles tiek glabātas. Sprūdes it kā pārkāpums ir tikai pupu mizas salīdzinot ar to visu, kas redzamsšīs kliķes darbībās.

Atbildēt

nu i

03.03.2021. 09:10

»

Divitālo algoritmu kodi, kodētie vakcinētie

Algoritmu kodi...


duraks. Šitādu vinigretu reti var dabūt palasīt...labāk būtu gājis uz kādu slimnīcu par brīvprātīgo pastrādāt reanimācijā pie Covid slimniekiem,- tāda ir mana ideja par neizmantotiem resursiem.

Atbildēt

R

03.03.2021. 09:06

Tādi tur Saeimā visi. Apšaubāmā ceļā tikuši pie naudas, kas tiem aizmiglojusi prātu. Kaimiņš sadzēries krogā arī mauroja: vai tu zini kas es esmu, kad apsargs to gribēja izraidīt ārā.

Atbildēt

Divitālo algoritmu kodi, kodētie vakcinētie

03.03.2021. 08:42

Algoritmu kodi

Digitālajā,mūsdienu ciparizācijas laikmetā
partjas un baznīcas vairs nav vajadzīgas, baznīcu un partijas jau aizvieto sabiedrības ciparizācijas digitālie algoritmu kodi.

Kas ir Covid- 19 pandēmija? Bioloģisks ierocis.

Kāds ir “pandēmijas” mērķis? Visus iedzīvotājus kontrolēt onlaina režīmā- valdību, Saeimu, tiesu utt., tirdzniecību un citus attālinātos pakalpojumus - izglītības, drošības, veselības.. Vienlaikus ierobežojot lieku iedzīvotāju pārvietošanos ar transporta līdzekļiem, kas patērē enerģiju.

Pirmsindustriālajā laikmetā visus pārvaldīja baznīca.

Industriālajā laikmetā visus pārvaldīja partijas.

Digitālajā, ciparizācijas? IT tehnoloģijas, algoritmi. Vara ir to rokās, kam ir šo algoritmu kodi.

Kas ir vakcinācija? Vakcinācija ir cilvēku kodēšana - “ja vakcinējies aitu barā, esi mūsējais, sekotājs ebreju dzīvnieka E. Levita piemēram”, “ja nevakcinējies, nebūsi kodēts” - nebūs “veselības pases”.

Svešais ir tas, kas atsakās vakcinēties!!! Pret tiem būs safabricēti bezgalīgie kriminālprocesi, ja pretosies Zālamana Jūdu kabalistu plānotai ebreju sarkanai impērijai, kas aprakstīta Davosas foruma autora grāmatā Covid-19 Lielais restarts!

Un visbeidzot- kuru rokās tad ir algoritmu kodi, kas kontrolē un soda sabiedrību?

Tas VDD, ko formāli vada S. Ģirģens.

LV totalitārisms :

1. LR Satversme nestrādā, jo LV nav demokrātijas, bet ir liberāldemokrātija globālās finanšu korporokrātijas specdienestu uzraudzībā, saskaņā ar Suņ Dzi Karamākslas 9 zemju principu likumiem Latvija ir “atvērtā zeme”, kurā svešzemju specdienesti ar svešu naudu realizē savas intereses,

2. LV 13/03/20 atteikusies ievērot cilvēktiesības,

3. vara centralizēta ar VDD, kurā ietilpst SAB, kas CIP un Mossad pasūtījumā ar Saeimas koalīciju realizē noziedzīgus plānus pret LV tautu,

4. notiek cilvēktiesību ierobežojumi uzņēmējdarbības izvēlē, pulcēšanās aizliegumi u.c. aizliegumi, salaužot tautas nacionālo garu pretoties ,

5. piešķirta pielaide valsts noslēpumiem CVK vadītājai K. Bērziņai, slepeni sagatavojot jauno 14. Saeimas (noderīgu jūdu politikai) sastāvu u.c.

6. LV VDD vajā un represē biedrības “Sabiedriskie Satversmes sargi” biedrus, uzskatot tos par “etniskiem teroristiem”,

7. LV VDD vajā un represē politkustības “Tautas varas fronte” biedrus - LR Satversmes 2. pants - “Vara pieder tautai” nestrādā,

8. LV VDD vajā un represē “Brīvības braucienu” dalībniekus, liedzot pulcēšanās cilvēktiesības,

9. LV vara pilda Davosas ekonomikas foruma uzstādījumus pēc K. Švābes rokasgrāmatas “Covid-19 Lielais restarts” saskaņā ar Pasaules Bankas un ECB norādēm,

10. Tautas pretošanās gars novests strupceļā, nav ideju un resursu, kā pretoties latvju tautas iznīcināšanai.

Atbildēt

tu saki

03.03.2021. 05:46

»

Liekais

Patreizējie politikas veidotaji un taisnības aizstāvji, var tikai žēli noskatīties, kā Gobzems paņems banku! Laiki mainās kungi, un stenēšana nepalīdzēs


Gobzems taisās aplaupīt banku, lai finansētu partiju, kā to pirms gadsimta darīja citi "politiķi"?

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

02.03.2021. 22:20

Mani ne pārāk satrauc, ka cilvēciņi, kuri dzīvo no manas realitātes visai attālās dimensijās, pērk, no mana nenozīmīgā viedokļa skatoties, visādus bezjēdzīgus priekšmetus. Tā ir viņu realitāte, viņu tiesības, un, ja no mana viedokļa skatoties, kaut kāds bezjēdzīgs grabulis pagarina krānu, uzlabo potenci, palielina pupus... īsāk paaugstina ego kaut kādās paralēlās aprindās, tas mani neskar.
Mani skar (un visus Tēvzemītes iedzīvotājus arī), ja persona, kura ir ievēlēta (hohma), kura ir tiesīga lemt par valsts attīstību, varas attieksmi pret mani un man līdzīgajiem:
1-kārt, pieņem neloģiskus un neracionālus lēmumus;
2-kārt, pārkāpj likumus;
3-kārt, otro pamato, ka viņa jau nav "vienkāršs mirstīgais" un viņai drīkst...
tad man ir ļooti lielas šaubas (sameloju, šaubu nav), ka viņa ir mans priekšstāvis, kas rūpēsies par manām tiesībām un interesēm.

Atbildēt

Tur kur vajag

02.03.2021. 22:15

»

Aldim

Par to "daudzi man seko" vari iestāstīt tikai panaivām tantiņām. Ja tev apkārt būs tādas žuļicenes kā Sprūde - Tinamagomedova, tad nekas spožs nav gaidāms. Arī pulksteņa iegāde ir žuļicība un, visticamāk, saistīta ar kādu ziedojumu melnai kasei jaunajai partijai!? Tautā pazīstami cilvēki tajā partijas...


Tautā pazīstamie, lielākā skaitā ir sevi realizēt nespējīgas nelgas, kuri gatavi par naudu pat māti pārdot! Nedomāju ka Gobzemam vajadzīgi šādi "censoņi". Ka Gobzemams gūs panākumus ar jauno partiju varat būt droši! Kā visas plukatas ir nobijušās, kauc un vaimanā, jau ir rādītājs!

Atbildēt

Aldim

02.03.2021. 19:54

Par to "daudzi man seko" vari iestāstīt tikai panaivām tantiņām. Ja tev apkārt būs tādas žuļicenes kā Sprūde - Tinamagomedova, tad nekas spožs nav gaidāms. Arī pulksteņa iegāde ir žuļicība un, visticamāk, saistīta ar kādu ziedojumu melnai kasei jaunajai partijai!? Tautā pazīstami cilvēki tajā partijas jaunveidojumā nav un arī netaisās stātiesw, jo pietiekami daudz dumības un lielības jau pats esi sastrādājis. Būs vien jāsola ķīseļa upes debessmanas krastos un jālamā pie varas esošie.

Atbildēt

Robis

02.03.2021. 19:40

Aldi, prasts kontrabas kā Saeimas deputātei Čigānei reiz ar lakatiņiem tagad izrādās ir lieta, kura jāaizstāv. Un par Tevi cilvēki vēl domā vēlēt... Cik degradēta ir šī sabiedrība...
P.S.
Tranzīts ir tad, kad mantas ir nododamā bagāžā, kuru saņem Rīgā.

Atbildēt

Nav cerības.

02.03.2021. 18:49

Jebkurš autora rakstiņš pauž prastu viduvējību. Laikam neko gudrāku nesagaidīšu....

Atbildēt

shēmotāju fanam

02.03.2021. 18:39

»

Oki

Protams , ka nav jānotic . Jānotic Rinkēviča kantorim, kas saka , ka ar diplomātisko pasi pārstāv valsti . Kā tad - visi diplomātu ģimenes locekļi ļoti pārstāv valsti , bet kad sanāk ziepes , tad tos piesedz visiem iespējamiem un neiespējamiem veidiem...


Izlasi likumu, auns!
Par diplomātisko pasi

1. pants. Diplomātiskā pase apliecina, ka tās uzrādītājs ir oficiāls Latvijas Republikas pārstāvis ārvalstīs. Diplomātisko pasi izsniedz Latvijas Republikas pilsoņiem, un tā ir Latvijas Republikas īpašums.

Atbildēt

jaajaa

02.03.2021. 18:08

..."Nevienam nekas nav nozagts"...auuu !!!...tāpēc, ka neizdevās...kontrabanda ir krimināls...Aldis arī īsti prātīgs nav, ja šito raksta...būtu nu labāk gudri paklusējis...cauri būs ar visu "likumu un taisnību"...

Atbildēt

Redža

02.03.2021. 17:30

Aldi! Tavs cilvēks Sprūde ir Saskaņas bijušais cilvēks..Roleksi pandēmijas laikā..Ušakovi..vari muldēt, cik gribi..tavai šleserveidīgai diršanai vairs netic.

Atbildēt

bet

02.03.2021. 17:21

cienījamie, runa jau nav par pulksteni vai puķēm utt., runa ir par to, ka Gobzems atzīst - es un mani Parteimitglieder, mēs esam über alles! Parteimitglieder taču nav parastie mirstīgie. Acu aizmālēšanai tiek piesaukta arī nenotikusi izvarošana. Stulbi eksadvokāta centieniņi.

Atbildēt

hulio

02.03.2021. 16:02

»

Stāsts

nav par skaudību, autor.Mums visiem ir iespēja aizbraukt citur un pelnīt roleksus un ne tikai to vien,vai šeit darboties par vienīgo vērtību pieņemot materiālos labumus.Visiem ir iespējas krāpt,blēdīt,korumpēties vai būt korumpētam.Stāsts ir par cilvēka īsto dabu.Ne par velti ir teiciens-caur uguni,...


Domāju, ka precīzāks tulkojums būtu "caur vara caurulēm". пройти испытания, трудности, лишения и жизненные потрясения (вода и огонь), затем испытание славой (медные трубы).

Atbildēt

nesatiktie vēlētāji

02.03.2021. 15:35

Gobzem, tu šoreiz apdirsies!

Atbildēt

partijas nav

02.03.2021. 14:02

Piedošanu, bet nekādas tādas Gobzema partijas nav.
Kad būs, tad arī varēs lielīties.

Atbildēt

biete

02.03.2021. 13:39

Novēlu visai drīzi klūt par "parastiem mirstīgajiem" - gan Sprūdei, gan Gobzemam.
Pats vēlākais, uzreiz pēc nākamajām vēlēšanām.

Atbildēt

Konkrēti - kādi vēlētāji bija Šveicē

02.03.2021. 13:38

Lai Sprūde pasaka konkŗēti - kādi vēlētāji bija
Šveicē. Uzvārdus, lai var pārbaudīt. Šitā nekaunīgā mele ir nekavējoties jāaptrenc no Saeimas un Latvijas, lai brauc pie papuasu vēlētājiem un tur paliek.

Atbildēt

Kuce ir kuce un slims ir slims

02.03.2021. 13:31

Viens prasta kuce + šizofrēniķis Moloitova kokteilis. Gribam, lai mūs uzrauj gaisā - balsojam par kucēm un šizofrēniķiem. Jācer, ka advokatūrai pietiks prāta garīgi slimam cilvēkam neatjaunot advokāta sertifikātu. Bet psihiatriskā slimnīca lai gaida ar atvērtām durvīm un uzklātu gultu - ilgi jau šis slimais āksts ar progresējošu dinamiku galvā brīvībā nebūs, jo ir bīstams sabiedrībai.

Atbildēt

nevajag lasīt

02.03.2021. 11:59

»

var nelasīt

El.Veidemane katru dienu izvemjas NRA (nra.lv).Al.Gobzems vemj šeit


defekācija ir raksturīga tikai jenotiem vai neattīstītajiem līdzskrējējiem no par un citiem,galvā drātētajiem ,pie kuriem piederi pats

Atbildēt

Žulis

02.03.2021. 11:58

Te nu bija tas likums un kārtība! Neko sliktu negribu teikt par Sprūdi, jo neesmu sekojis viņas politiskajai darbībai un viņu nepazīstu. Taču fakts paliek fakts - viņa to pulksteni nedeklarēja un līdz ar to izdarīja pārkāpumu. Pieņemsim pat ka tas pāŗkāpums bija aiz neuzmanības vai nezināšanas. Nu katram var gadīties. Arī braucot ar auto var gadīties pārsniegt ātrumu. Taču tas nenozīmē, ka piederība kādai šķirai, aprindām vai politiskam spēkam automātiski atbrīvo no atbildības. Un te nu Gobzems ir izgāzies ar to Sprūdes aizstāvēšanu, parādot ka īstenībā ne ar ko neatšķiras no valdošajām aprindām, kas visus šos gadus ir piesegušas un attaisnojušas savējos.

Atbildēt

Stāsts

02.03.2021. 11:30

vēl ir par to, ka uz autora muguras pakāpjoties, pie lemšanas par visas valsts labklājību, nokļūst cilvēki, kuriem tur nekādā veidā nevajadzētu būt, ne elementāru prāta spēju, ne kur nu vēl tādas neesošas kategorijas, kā godaprāta un patriotisma neesamības dēļ.Es pat teiktu, ka apbrīnoju autora izturību, pārliecību un nepārvaramo vēlmi kaut ko mainīt:):):).

Atbildēt

tūrists

02.03.2021. 11:22

Gobzems laikam domā, ka neviens no kotlešēdājiem nav izmantojis aviokompāniju pakalpojumus t.sk. arī ar pārssēšanos, jeb neizejot muitas kontroli un nepārkāpjot tranzītvalsts robežu, ko pie vēlēšanās var arī darīt, ja starp reisiem ir liels laika nogrieznis un var paspēt apskatīt tranzītvalsts pilsētu. Un Gozems melo, ka tas notika tranzīta koridorā, jo Sprūdes apgalvotajā izriet: "mani iemānija nepareizajā koridorā", ar ko liek saprast, ka izgājusi pa "zaļo koridori" muitas kontroli un pārkāpusi Polijas robežu. nedeklarējot atmuitojamās preces. Tālāk jau pasakas par skaidro naudu, kuru it kā gribējuši sev iebāzt kabatā..... smiekli nāk, neviens muitnieks lidostā NEKAD tā NEDARA, kur nu vēl Polijā.

Atbildēt

var nelasīt

02.03.2021. 11:20

El.Veidemane katru dienu izvemjas NRA (nra.lv).Al.Gobzems vemj šeit.

Atbildēt

vai aizmuldējies?

02.03.2021. 11:17

"Nevienam nekas nav nozagts, neviens nav noslepkavots vai izvarots. Ja būtu, būtu cita runa. Bet nav. Un tad ir jāaizstāv. Es esmu politikā, lai mēs visi kādu dienu varētu."Ko varētu?Nozagt,noslepkavot,izvarot? Dzīvot nama Baltezera?Balsot ar paceltu Rolex?

Atbildēt

miesnieks

02.03.2021. 11:00

»

Aboliņam

Un par ko tad balso tie nestulbie latvieši


Kāpēc ir jāuzbaro partijas par mūsu naudu ? Viņi ,mūsu kalpi, jau ahujeļi lidz stratosfērai !!!
Pēdējais laiks veikt sistēmiskas izmaiņas !Par kadriem runājot , tur jāveic kailcirte!

Atbildēt

jibiorio

02.03.2021. 10:49

Gobzems nesaprot - dziesma jau nav par kaut kādu pulksteni, bet gan par Latvijas diplomātisko pasi...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...