Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zeze

18.11.2020. 15:22

Nav veicies mums ar šo salašņu valdību, kutas spēks slpjas konsekvencē saglābāt krēslus zem resnajām pakaļām. Jāpagaida, kad tā reiz izgaisīs kā rasa rīta saulē.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētezera

18.11.2020. 09:45

Ir pienācis ilgi gaidītais 18.novembris. Šī svinīgā diena ir ļoti īpaša mūsu tautai. Tieši 1918. gada 18.novembrī mūsu tauta kļuva brīva, jo tika atgūtas mūsu senču zemes. Tika nodibināta Latvijas Republika. Latvija – tās ir mūsu tautas mājas. Latvija ir Latvju Dievu dāvana mums. Tieši 18.novembris ir īstais laiks, lai lūgtu Latvju Dievus. Aizlūgsim Latvju Dievus pār mūsu valsti, tautu un valdību. Uz klaja lauka ar izstieptām rokām lūgsim visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu! Mežā pie svētakmeņa lūgsim visvareno Dabas Māti! Noliekot svecītes un ziedus uz tuvinieka kapa, lūgsim visvareno Veļu Māti! Savās mājās lūgsim visvareno Laimu! Lūgsim Latvju Dievus – mūsu zemītes un latvju tautas aizstāvjus! Ticēsim labajam. Ticēsim Latvju Dieviem. Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai Latvju Dievi mūs svētī!!!
Ar Tēvzemes mīlestību, Skolnieciņš no svētezera [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
#Latvija #Tēvzeme #brīvība #18.novembris #18.11.1918. #neatkarība #drošība #patriotisms #pagāni #svētezers #LatvjuDievi #Pērkons #Māra #Laima

Atbildēt

Secinājums

15.11.2020. 09:36

»

Vēstījums

Ja valsts likumdošana neaizsargā savus pilsoņus, tad jāuzskata ka valsts neeksistē vai nu to pārvalda ienaidnieki


Valsts neeksistē,koloniju npārvalda noziedzīgi pārvaldnieki.

Atbildēt

Lombardi biznesa neatņema sastāvdaļa

14.11.2020. 13:30

»

Lasītājs

Vajadzētu darbu zaudējušiem iedalīt naudu pirmajai likmei no Covidam paņemtā aizdevuma. Citādi, bez naudas nevar spēlēt


Gan budžets ietaupītos gan biznes plauktu. Ja visiem darbu zaudējušiem kompensācijas vietā piešķirtu bezmaksas tiesības pirmajai likmei. Tad spēļu zāļu rajonos būtu vēl vairāk apzagtu dzīvokļu, kas savukārt nodrošinātu lombardus ar precēm, bet apzagtie pilsoņi dotos uz lielveikaliem pēc televizoriem un citām mantām. IKP tad celtos pasakainos tempos un slaisti eiropā varētu saņemt prēmijas.

Atbildēt

Latvijas loto tāds pats spekulatīvs

14.11.2020. 08:13

Nelaimētavas kas atmazgā naudu. Es pats tajās neietu un nekad neesmu spēlējis tas ko zinu ka spēļu biznesu pārvalda organizēta noziedzība ar valdību priekšgalā. Lai painteresējas raidijums "aizliegtais paņēmiens" kam pieder biznes un kas no tā iegūst tik vienkārši un kādus īpašumus iegādājušies legāli vai nelegāli spēlmaņu spekulanti

Atbildēt

RP

14.11.2020. 05:40

»

vietējais

Nesaprotu ko var ņemties ap to azartspēļu firmu un vēl lamāt valdību par to.Nu neejiet spēlēt un tā firma pate iznīks dabīgā veidā bez skandāliem. Ja cilvēks ir stulbs un domā ka paliks bagāts, vai vismaz vinēs, un tādēļ ir tādas firmas, tad arī valdība viņam jaunas smadzenes neieliks.Tādi vienalga ...


Man kaut kaa neticaas, ka taas "laimeetavas" straadaa uz parastiem siikiem speelmaniishiem. Ja jau valdiibas viirinji ir tik ieintereseeti shaadu iestaazju uztureeshanaa, tad, gribot negribot naak galvaa sazveerestiibas mahinaacijas...naudinjas mazgaashana un kas sazin tur veel.

Atbildēt

Kaatad

14.11.2020. 01:25

Uzturēt treknu azartspēļu kantori Valstisku! , kazinčikus katrā ielā, reklamēt alko , viss- Valstiski atļauts! ..tas viss skaitās ok, un pilsoņu veselībai pilnīgi nekaitigi. Kas gan tur ļauns? Kamēr,marles lupatiņas nelietošana apdraud gan drošību, gan ļoti mīļoto pilsoņu veselību, un ,cik var noprast, drīzumā par to gaidāmi principiāli bargi sodi :)

Atbildēt

penča

13.11.2020. 22:58

par to politiski ielikti, lai atstrādā... bez jebkādiem kompromisiem reira paspārnē... katram taču jādomā par savu pensiju

Atbildēt

vietējais

13.11.2020. 20:12

Nesaprotu ko var ņemties ap to azartspēļu firmu un vēl lamāt valdību par to.Nu neejiet spēlēt un tā firma pate iznīks dabīgā veidā bez skandāliem. Ja cilvēks ir stulbs un domā ka paliks bagāts, vai vismaz vinēs, un tādēļ ir tādas firmas, tad arī valdība viņam jaunas smadzenes neieliks.Tādi vienalga atradīs kur izniekot savas pēdējās monētas.

Atbildēt

Sīkāk

13.11.2020. 16:16

»

Sīkāk

https://bit.ly/38SgQMz


Kas to, lai zin' - taisnība vai nē? Kas to, lai zin' - vai šis tāds pats gadījums vai nē?

Atbildēt

Sīkāk

13.11.2020. 16:15

https://bit.ly/38SgQMz

Atbildēt

man arī

13.11.2020. 14:48

»

patriots

Kura tā ir? Man arī tādu vajag


Izlasīji? Nu kā?

Atbildēt

Alexa

13.11.2020. 14:41

Agrāk loterijās šad tad vinnēju ne lielas naudas summas, bet nu tāpat pa 10eur, bij 150eur. Tagad jau pēdējos 2 gadus cik pērku nulle, neviena biļete nav kaut 0,5centu!!!! tagad sapratu kāpēc, tātad , lai uzturētu šos badainos nabadziņus, loterijas biļetes tiek drukātas tukšas. viss ir skaidrs

Atbildēt

zagtuves jāatbalsta

13.11.2020. 14:36

nedrīkst diskrimēt dzīvai nederīgos

Atbildēt

Man ir aizdomas,

13.11.2020. 14:22

»

man arī

Komentāru pievienot izdevās. Taču nebrīnīšos, ja tehniskais personāls to izlasīs un izdzēsīs


ka VDDmonitorē caur IP adresēm no mobilo pakalpojumu puses, nevis no Izslandes serveru vietējo tehnisko daļu.

Atbildēt

Lasītājs

13.11.2020. 12:25

Vajadzētu darbu zaudējušiem iedalīt naudu pirmajai likmei no Covidam paņemtā aizdevuma. Citādi, bez naudas nevar spēlēt.

Atbildēt

fakts ka

13.11.2020. 12:21

šādas barotnes " savējiem" ir pietiekoši un galvenais ir šo°iespēju saņemt piķi" sadalīt visiem pie " siles" esošajiem.Ir jau otrs variants veidot konkursus amatiem,kur uzvar " savējie" atzīta vērtētāju komisijas ieskatā....Ceļš ir zināms un nekas neliecina ka tas tiks izbeigts...

Atbildēt

Pkc gasūne

13.11.2020. 11:42

»

MMM

Izmaiņas algu valdēs būš tikai pēc tam, kad mainīs Saeimas deputātu, MK locekļu un ierēdņu atalgojuma sistēmu. Pieaugums kapitālsabiedrību valžu un padomju algās automātiski nozīmē vidējās algas pieaugumu valstī, līdz ar to arī minēto amatpersonu algu pieaugumu, jo tas piesaistīts vidējai algai valstī...


Par šo murgu atbildību prasiet pārresoru koordinācijas centra dzintrai gasūnei, kuru no altuma izmeta, bet tagad ākstās ar valsts kapitālsabiedrībām, ir tāda apmaldījusies bola acis, jo neko nejēdz.
Un tīrā sakritība, tagad tajā pkc iekārtota kariņa padomnieces evikas siliņas vīra māsa ilze grinberga, paradoksālā kārtā savulaik tieši reirs šo grīnbergu publiski mēdijos norādīja kā darījumu kārtotāju ar bāreņiem uz ameriku.Tagad bērnu adopcija uz ārzemēm vairs nerullē, tagad evika savu vīra māsu iekārto pie pkc. Arī šeit ir tirgošanās ar ietekmi. Būtu ko KNAB papētīt. No vienas puses Vilkam prēmijas otras algas apmērā, bet par to Vilkam jāizpilda pakalpojums jāiekārto visādas Ozolas un grīnbergas amatos, lai saglabātu savu drebelīgo vietu.
Smieklīgākais tas, ka gasūne piedaloties valsts kapitālsabiedrību valdes locekļu atlases nominācijas komisijās diskreditē visu atlasi.
Tā teikt-piehaltūrē par noderīgo idioti kopā ar grafu pašpasludināto pseidoekspertu.
Arī tajā pkc savu interešu bīdīšana smird ne mazāk kā ar pūces caurlaidēm. Smieklīgi, ka tieši Bānes radeni- Bānes vīra māsas meitu Sarmīti Ozolu, arī šajā kantorī Vilks iekārtoja, tā teikt, lai finanses labāk ripo. Atvērta kārtīga ielikteņu darba birža.

Atbildēt

man arī

13.11.2020. 11:32

»

patriots

Kura tā ir? Man arī tādu vajag


Ja domā firmu, tad uzrakstīt tieši to visticamāk nav iespējams, jo šī saikne nav šajā portālā un komantāros izpaužama vai atspoguļojama. To momentā izdzēsīs. Centīšos alegoriski.
Tātad: meklētājā jāieraksta šī portāla galvenās personas vārds un uzvārds. Pēc tam jāpievieno vārds ( blogs). Ticiet msan, uzzināsiet daudz interesanta, daudz kas kļūs skaidrāks, saprotamāks.

Atbildēt

uz krātavām

13.11.2020. 11:04

»

kurp ejam

Kariņa/Levita kartelis ir korumpēts un noziedzīgs


Uz karātāvām viņus!

Atbildēt

Svecieni Reiram un Šuplinskai - komjauniešiem

13.11.2020. 10:54

un citiem valdības komjauniešiem Lielās Oktobra Socialistiskās revolūcijas gadadienā 7. novembrī. Akārtojums.

Kurginjans. Spēka metafizika un revolūcijas gadadiena.


https://youtu.be/bsWiPZmVgZE

Svētku uzruna un koncerts.

Kurginjans ir viens no , ja ne galvenais, KF jaunās konstitūcijas autoriem. Jaunā “suverēnā” KF konstitūcija ievieš jaunu terminu - “valsts pafome”, kas ir pakļauta valsts prezidentam un spēka struktūrām. Kurginjana un Putina konstitūcija atdzīvina valsts terorismu un asiņaino staļinisko režīmu, kura sekas Krievija piedzīvos drīzumā.

Atbildēt

Valdis

13.11.2020. 10:44

Vai Reirs sev gatavo siltu vietiņu pēc ministra un deputāta amata? Pēc sačakarētās Reira nodokļu reformas izskatās, ka šim gulbja dziesma nodziedāta un jāsāk domāt par to, kur varētu turpināt uz nebēdu slaukt nodokļu maksātājus...

Atbildēt

he he

13.11.2020. 10:36

Būs jau labi - jebkurā loterijā allaž kāds vinnē! Un kāpēc lai vinnētāji nebūtu tie augšminētie? Arī viņi ir tikai cilvēki, arī viņiem priekā lūpa atkaras ...

Atbildēt

cik laimiga

13.11.2020. 10:29

ir reira miilaakaa

Atbildēt

kurp ejam

13.11.2020. 10:13

Kariņa/Levita kartelis ir korumpēts un noziedzīgs

Atbildēt

MMM

13.11.2020. 09:56

Izmaiņas algu valdēs būš tikai pēc tam, kad mainīs Saeimas deputātu, MK locekļu un ierēdņu atalgojuma sistēmu. Pieaugums kapitālsabiedrību valžu un padomju algās automātiski nozīmē vidējās algas pieaugumu valstī, līdz ar to arī minēto amatpersonu algu pieaugumu, jo tas piesaistīts vidējai algai valstī. Tā ir spirāle, kuras galā būs vai nu cietums, vai nu revolūcija.

Atbildēt

piekrītu

13.11.2020. 09:46

»

Ja arī taisnība...

..., vai nevajag paskatīties vai minētais tomēr nav kaut kas tāds, kam vajadzētu pievērst uzmanību? Ad hominem ir vieglākais un primitīvākais pretuzbrukumā ierocis. Ja liec lieta, varbūt vismaz arī kādu pretargumentu par to, kāpēc rakstos minētais ir faktuāli kļūdains vai citādā veidā nepaties? To kaut...


Nav jau runa par to ka publikācijā minētais ir kļūdains. Runa ir par to, kāpēc Pietiek pēkšņi "uzēdās" tādam Latvijas loto, kurā viss tā pat notika jau kuro gadu un nevienu tas neinteresēja, kā arī lielākā daļa sabiedrības par tādu iestādījumu nebija pat dzirdējuši. Viņu skaitās arī es.
Ja "iegooglējas" ar vārdiem "Iepirkumi-latvijas loto", tad parādās tabula, kurā redzams ka šā gada 2. oktobrī noslēdzies mediju iepirkums. Īsi pirms šī datuma Pietiek sākās melnais PR, kurš pēc minētā datuma tikai pieauga. Tas liecina, ka kāda sabiedrisko attiecību firma iepirkumā neuzvarēja un tagad par netikšanu pie treknā kumosa izgāž savu žulti.

Atbildēt

Ja arī taisnība...

13.11.2020. 09:35

»

😄😰😭

Kāda PR firma netika pie Latvijas Loto treknās siles un tagad jau otro mēnesi besījās ka pat viņu melno PR visi ignorē un sūta di.... drusku pamācīties


..., vai nevajag paskatīties vai minētais tomēr nav kaut kas tāds, kam vajadzētu pievērst uzmanību? Ad hominem ir vieglākais un primitīvākais pretuzbrukumā ierocis. Ja liec lieta, varbūt vismaz arī kādu pretargumentu par to, kāpēc rakstos minētais ir faktuāli kļūdains vai citādā veidā nepaties? To kaut kā nedzird. Acīm redzot, viss minētais atbilst patiesībai...!

Atbildēt

😄😰😭

13.11.2020. 09:25

Kāda PR firma netika pie Latvijas Loto treknās siles un tagad jau otro mēnesi besījās ka pat viņu melno PR visi ignorē un sūta di.... drusku pamācīties.

Atbildēt

Ojārs

13.11.2020. 09:23

Tā vietā, lai veiktu valsts pārvaldes darbinieku atlīdzības reformu, par kuru, starp citu, atbildīga ir pati Finanšu ministrija, tā šīs sistēmas nepilnības jau vairāk nekā 20 gadus cenšas risināt un nepilnības kompensēt visos iespējamajos veidos, tajā skaitā, nepieciešamos, taču pamatdarbā nepietiekami atalgotos ierēdņus, noturēt ar necaurspīdīgu, nepārskatāmu paņēmienu un metožu palīdzību. Jo tas ir politiski vienkāršāk realizējams nekā reforma.

Atbildēt

Pēteris

13.11.2020. 09:02

»

Kādai

PR firmai ļoti klients vajadzīgs


Ko tu te gaisu bojā? Runa iet par treknajiem saksiem, treknajām kublēm un viņu bandu.
Kāds sakars šiem rijīgajiem mutantiem ar kaut kādu PR firmu? Nejauc pirkstu ar p----....

Atbildēt

Kādai

13.11.2020. 08:31

PR firmai ļoti klients vajadzīgs?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

15

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

FotoŠis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk. Sākot jau no “paldies Gobzemam, ka tika piekauts kurjers”. Jūs jau sevi un savu vājumu izgaismojat, vienlaikus arī manu spēku. Jūs neesat pamanījuši, mani nelabvēļi, ka nekas no Jūsu paustā neķer mani? Tā ir muļķība to nepamanīt. Un, jo tālāk Jūs ejat, jo lielāks apsmiekls par Jums pašiem. Iziesim pa punktiem.
Lasīt visu...

21

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

FotoLatvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija "Imunitāte pret Covid-19". Raidījums radīja plašu rezonansi sabiedrībā, Veselības ministrija un tās pakļautībā esošās iestādes pieprasīja atsaukt raidījumā izskanējušo informāciju, norādot, ka tā "ir ne tikai maldinoša, bet arī zinātniski nepamatota un vienlaikus sabiedrības veselību apdraudoša".
Lasīt visu...

6

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

Foto4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....