Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zeze

18.11.2020. 15:22

Nav veicies mums ar šo salašņu valdību, kutas spēks slpjas konsekvencē saglābāt krēslus zem resnajām pakaļām. Jāpagaida, kad tā reiz izgaisīs kā rasa rīta saulē.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētezera

18.11.2020. 09:45

Ir pienācis ilgi gaidītais 18.novembris. Šī svinīgā diena ir ļoti īpaša mūsu tautai. Tieši 1918. gada 18.novembrī mūsu tauta kļuva brīva, jo tika atgūtas mūsu senču zemes. Tika nodibināta Latvijas Republika. Latvija – tās ir mūsu tautas mājas. Latvija ir Latvju Dievu dāvana mums. Tieši 18.novembris ir īstais laiks, lai lūgtu Latvju Dievus. Aizlūgsim Latvju Dievus pār mūsu valsti, tautu un valdību. Uz klaja lauka ar izstieptām rokām lūgsim visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu! Mežā pie svētakmeņa lūgsim visvareno Dabas Māti! Noliekot svecītes un ziedus uz tuvinieka kapa, lūgsim visvareno Veļu Māti! Savās mājās lūgsim visvareno Laimu! Lūgsim Latvju Dievus – mūsu zemītes un latvju tautas aizstāvjus! Ticēsim labajam. Ticēsim Latvju Dieviem. Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai Latvju Dievi mūs svētī!!!
Ar Tēvzemes mīlestību, Skolnieciņš no svētezera [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
#Latvija #Tēvzeme #brīvība #18.novembris #18.11.1918. #neatkarība #drošība #patriotisms #pagāni #svētezers #LatvjuDievi #Pērkons #Māra #Laima

Atbildēt

Secinājums

15.11.2020. 09:36

»

Vēstījums

Ja valsts likumdošana neaizsargā savus pilsoņus, tad jāuzskata ka valsts neeksistē vai nu to pārvalda ienaidnieki


Valsts neeksistē,koloniju npārvalda noziedzīgi pārvaldnieki.

Atbildēt

Lombardi biznesa neatņema sastāvdaļa

14.11.2020. 13:30

»

Lasītājs

Vajadzētu darbu zaudējušiem iedalīt naudu pirmajai likmei no Covidam paņemtā aizdevuma. Citādi, bez naudas nevar spēlēt


Gan budžets ietaupītos gan biznes plauktu. Ja visiem darbu zaudējušiem kompensācijas vietā piešķirtu bezmaksas tiesības pirmajai likmei. Tad spēļu zāļu rajonos būtu vēl vairāk apzagtu dzīvokļu, kas savukārt nodrošinātu lombardus ar precēm, bet apzagtie pilsoņi dotos uz lielveikaliem pēc televizoriem un citām mantām. IKP tad celtos pasakainos tempos un slaisti eiropā varētu saņemt prēmijas.

Atbildēt

Latvijas loto tāds pats spekulatīvs

14.11.2020. 08:13

Nelaimētavas kas atmazgā naudu. Es pats tajās neietu un nekad neesmu spēlējis tas ko zinu ka spēļu biznesu pārvalda organizēta noziedzība ar valdību priekšgalā. Lai painteresējas raidijums "aizliegtais paņēmiens" kam pieder biznes un kas no tā iegūst tik vienkārši un kādus īpašumus iegādājušies legāli vai nelegāli spēlmaņu spekulanti

Atbildēt

RP

14.11.2020. 05:40

»

vietējais

Nesaprotu ko var ņemties ap to azartspēļu firmu un vēl lamāt valdību par to.Nu neejiet spēlēt un tā firma pate iznīks dabīgā veidā bez skandāliem. Ja cilvēks ir stulbs un domā ka paliks bagāts, vai vismaz vinēs, un tādēļ ir tādas firmas, tad arī valdība viņam jaunas smadzenes neieliks.Tādi vienalga ...


Man kaut kaa neticaas, ka taas "laimeetavas" straadaa uz parastiem siikiem speelmaniishiem. Ja jau valdiibas viirinji ir tik ieintereseeti shaadu iestaazju uztureeshanaa, tad, gribot negribot naak galvaa sazveerestiibas mahinaacijas...naudinjas mazgaashana un kas sazin tur veel.

Atbildēt

Kaatad

14.11.2020. 01:25

Uzturēt treknu azartspēļu kantori Valstisku! , kazinčikus katrā ielā, reklamēt alko , viss- Valstiski atļauts! ..tas viss skaitās ok, un pilsoņu veselībai pilnīgi nekaitigi. Kas gan tur ļauns? Kamēr,marles lupatiņas nelietošana apdraud gan drošību, gan ļoti mīļoto pilsoņu veselību, un ,cik var noprast, drīzumā par to gaidāmi principiāli bargi sodi :)

Atbildēt

penča

13.11.2020. 22:58

par to politiski ielikti, lai atstrādā... bez jebkādiem kompromisiem reira paspārnē... katram taču jādomā par savu pensiju

Atbildēt

vietējais

13.11.2020. 20:12

Nesaprotu ko var ņemties ap to azartspēļu firmu un vēl lamāt valdību par to.Nu neejiet spēlēt un tā firma pate iznīks dabīgā veidā bez skandāliem. Ja cilvēks ir stulbs un domā ka paliks bagāts, vai vismaz vinēs, un tādēļ ir tādas firmas, tad arī valdība viņam jaunas smadzenes neieliks.Tādi vienalga atradīs kur izniekot savas pēdējās monētas.

Atbildēt

Sīkāk

13.11.2020. 16:16

»

Sīkāk

https://bit.ly/38SgQMz


Kas to, lai zin' - taisnība vai nē? Kas to, lai zin' - vai šis tāds pats gadījums vai nē?

Atbildēt

Sīkāk

13.11.2020. 16:15

https://bit.ly/38SgQMz

Atbildēt

man arī

13.11.2020. 14:48

»

patriots

Kura tā ir? Man arī tādu vajag


Izlasīji? Nu kā?

Atbildēt

Alexa

13.11.2020. 14:41

Agrāk loterijās šad tad vinnēju ne lielas naudas summas, bet nu tāpat pa 10eur, bij 150eur. Tagad jau pēdējos 2 gadus cik pērku nulle, neviena biļete nav kaut 0,5centu!!!! tagad sapratu kāpēc, tātad , lai uzturētu šos badainos nabadziņus, loterijas biļetes tiek drukātas tukšas. viss ir skaidrs

Atbildēt

zagtuves jāatbalsta

13.11.2020. 14:36

nedrīkst diskrimēt dzīvai nederīgos

Atbildēt

Man ir aizdomas,

13.11.2020. 14:22

»

man arī

Komentāru pievienot izdevās. Taču nebrīnīšos, ja tehniskais personāls to izlasīs un izdzēsīs


ka VDDmonitorē caur IP adresēm no mobilo pakalpojumu puses, nevis no Izslandes serveru vietējo tehnisko daļu.

Atbildēt

Lasītājs

13.11.2020. 12:25

Vajadzētu darbu zaudējušiem iedalīt naudu pirmajai likmei no Covidam paņemtā aizdevuma. Citādi, bez naudas nevar spēlēt.

Atbildēt

fakts ka

13.11.2020. 12:21

šādas barotnes " savējiem" ir pietiekoši un galvenais ir šo°iespēju saņemt piķi" sadalīt visiem pie " siles" esošajiem.Ir jau otrs variants veidot konkursus amatiem,kur uzvar " savējie" atzīta vērtētāju komisijas ieskatā....Ceļš ir zināms un nekas neliecina ka tas tiks izbeigts...

Atbildēt

Pkc gasūne

13.11.2020. 11:42

»

MMM

Izmaiņas algu valdēs būš tikai pēc tam, kad mainīs Saeimas deputātu, MK locekļu un ierēdņu atalgojuma sistēmu. Pieaugums kapitālsabiedrību valžu un padomju algās automātiski nozīmē vidējās algas pieaugumu valstī, līdz ar to arī minēto amatpersonu algu pieaugumu, jo tas piesaistīts vidējai algai valstī...


Par šo murgu atbildību prasiet pārresoru koordinācijas centra dzintrai gasūnei, kuru no altuma izmeta, bet tagad ākstās ar valsts kapitālsabiedrībām, ir tāda apmaldījusies bola acis, jo neko nejēdz.
Un tīrā sakritība, tagad tajā pkc iekārtota kariņa padomnieces evikas siliņas vīra māsa ilze grinberga, paradoksālā kārtā savulaik tieši reirs šo grīnbergu publiski mēdijos norādīja kā darījumu kārtotāju ar bāreņiem uz ameriku.Tagad bērnu adopcija uz ārzemēm vairs nerullē, tagad evika savu vīra māsu iekārto pie pkc. Arī šeit ir tirgošanās ar ietekmi. Būtu ko KNAB papētīt. No vienas puses Vilkam prēmijas otras algas apmērā, bet par to Vilkam jāizpilda pakalpojums jāiekārto visādas Ozolas un grīnbergas amatos, lai saglabātu savu drebelīgo vietu.
Smieklīgākais tas, ka gasūne piedaloties valsts kapitālsabiedrību valdes locekļu atlases nominācijas komisijās diskreditē visu atlasi.
Tā teikt-piehaltūrē par noderīgo idioti kopā ar grafu pašpasludināto pseidoekspertu.
Arī tajā pkc savu interešu bīdīšana smird ne mazāk kā ar pūces caurlaidēm. Smieklīgi, ka tieši Bānes radeni- Bānes vīra māsas meitu Sarmīti Ozolu, arī šajā kantorī Vilks iekārtoja, tā teikt, lai finanses labāk ripo. Atvērta kārtīga ielikteņu darba birža.

Atbildēt

man arī

13.11.2020. 11:32

»

patriots

Kura tā ir? Man arī tādu vajag


Ja domā firmu, tad uzrakstīt tieši to visticamāk nav iespējams, jo šī saikne nav šajā portālā un komantāros izpaužama vai atspoguļojama. To momentā izdzēsīs. Centīšos alegoriski.
Tātad: meklētājā jāieraksta šī portāla galvenās personas vārds un uzvārds. Pēc tam jāpievieno vārds ( blogs). Ticiet msan, uzzināsiet daudz interesanta, daudz kas kļūs skaidrāks, saprotamāks.

Atbildēt

uz krātavām

13.11.2020. 11:04

»

kurp ejam

Kariņa/Levita kartelis ir korumpēts un noziedzīgs


Uz karātāvām viņus!

Atbildēt

Svecieni Reiram un Šuplinskai - komjauniešiem

13.11.2020. 10:54

un citiem valdības komjauniešiem Lielās Oktobra Socialistiskās revolūcijas gadadienā 7. novembrī. Akārtojums.

Kurginjans. Spēka metafizika un revolūcijas gadadiena.


https://youtu.be/bsWiPZmVgZE

Svētku uzruna un koncerts.

Kurginjans ir viens no , ja ne galvenais, KF jaunās konstitūcijas autoriem. Jaunā “suverēnā” KF konstitūcija ievieš jaunu terminu - “valsts pafome”, kas ir pakļauta valsts prezidentam un spēka struktūrām. Kurginjana un Putina konstitūcija atdzīvina valsts terorismu un asiņaino staļinisko režīmu, kura sekas Krievija piedzīvos drīzumā.

Atbildēt

Valdis

13.11.2020. 10:44

Vai Reirs sev gatavo siltu vietiņu pēc ministra un deputāta amata? Pēc sačakarētās Reira nodokļu reformas izskatās, ka šim gulbja dziesma nodziedāta un jāsāk domāt par to, kur varētu turpināt uz nebēdu slaukt nodokļu maksātājus...

Atbildēt

he he

13.11.2020. 10:36

Būs jau labi - jebkurā loterijā allaž kāds vinnē! Un kāpēc lai vinnētāji nebūtu tie augšminētie? Arī viņi ir tikai cilvēki, arī viņiem priekā lūpa atkaras ...

Atbildēt

cik laimiga

13.11.2020. 10:29

ir reira miilaakaa

Atbildēt

kurp ejam

13.11.2020. 10:13

Kariņa/Levita kartelis ir korumpēts un noziedzīgs

Atbildēt

MMM

13.11.2020. 09:56

Izmaiņas algu valdēs būš tikai pēc tam, kad mainīs Saeimas deputātu, MK locekļu un ierēdņu atalgojuma sistēmu. Pieaugums kapitālsabiedrību valžu un padomju algās automātiski nozīmē vidējās algas pieaugumu valstī, līdz ar to arī minēto amatpersonu algu pieaugumu, jo tas piesaistīts vidējai algai valstī. Tā ir spirāle, kuras galā būs vai nu cietums, vai nu revolūcija.

Atbildēt

piekrītu

13.11.2020. 09:46

»

Ja arī taisnība...

..., vai nevajag paskatīties vai minētais tomēr nav kaut kas tāds, kam vajadzētu pievērst uzmanību? Ad hominem ir vieglākais un primitīvākais pretuzbrukumā ierocis. Ja liec lieta, varbūt vismaz arī kādu pretargumentu par to, kāpēc rakstos minētais ir faktuāli kļūdains vai citādā veidā nepaties? To kaut...


Nav jau runa par to ka publikācijā minētais ir kļūdains. Runa ir par to, kāpēc Pietiek pēkšņi "uzēdās" tādam Latvijas loto, kurā viss tā pat notika jau kuro gadu un nevienu tas neinteresēja, kā arī lielākā daļa sabiedrības par tādu iestādījumu nebija pat dzirdējuši. Viņu skaitās arī es.
Ja "iegooglējas" ar vārdiem "Iepirkumi-latvijas loto", tad parādās tabula, kurā redzams ka šā gada 2. oktobrī noslēdzies mediju iepirkums. Īsi pirms šī datuma Pietiek sākās melnais PR, kurš pēc minētā datuma tikai pieauga. Tas liecina, ka kāda sabiedrisko attiecību firma iepirkumā neuzvarēja un tagad par netikšanu pie treknā kumosa izgāž savu žulti.

Atbildēt

Ja arī taisnība...

13.11.2020. 09:35

»

😄😰😭

Kāda PR firma netika pie Latvijas Loto treknās siles un tagad jau otro mēnesi besījās ka pat viņu melno PR visi ignorē un sūta di.... drusku pamācīties


..., vai nevajag paskatīties vai minētais tomēr nav kaut kas tāds, kam vajadzētu pievērst uzmanību? Ad hominem ir vieglākais un primitīvākais pretuzbrukumā ierocis. Ja liec lieta, varbūt vismaz arī kādu pretargumentu par to, kāpēc rakstos minētais ir faktuāli kļūdains vai citādā veidā nepaties? To kaut kā nedzird. Acīm redzot, viss minētais atbilst patiesībai...!

Atbildēt

😄😰😭

13.11.2020. 09:25

Kāda PR firma netika pie Latvijas Loto treknās siles un tagad jau otro mēnesi besījās ka pat viņu melno PR visi ignorē un sūta di.... drusku pamācīties.

Atbildēt

Ojārs

13.11.2020. 09:23

Tā vietā, lai veiktu valsts pārvaldes darbinieku atlīdzības reformu, par kuru, starp citu, atbildīga ir pati Finanšu ministrija, tā šīs sistēmas nepilnības jau vairāk nekā 20 gadus cenšas risināt un nepilnības kompensēt visos iespējamajos veidos, tajā skaitā, nepieciešamos, taču pamatdarbā nepietiekami atalgotos ierēdņus, noturēt ar necaurspīdīgu, nepārskatāmu paņēmienu un metožu palīdzību. Jo tas ir politiski vienkāršāk realizējams nekā reforma.

Atbildēt

Pēteris

13.11.2020. 09:02

»

Kādai

PR firmai ļoti klients vajadzīgs


Ko tu te gaisu bojā? Runa iet par treknajiem saksiem, treknajām kublēm un viņu bandu.
Kāds sakars šiem rijīgajiem mutantiem ar kaut kādu PR firmu? Nejauc pirkstu ar p----....

Atbildēt

Kādai

13.11.2020. 08:31

PR firmai ļoti klients vajadzīgs?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

15

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

FotoSkatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne tikai Gobzema “Likums un kārtība”, kamēr KPV LV lēmusi mainīt nosaukumu. Daudzi acīmredzamie partiju nosaukumi sen paņemti, tāpēc idejas jauniem partiju nosaukumiem var atrast kaimiņos — Ukrainā.
Lasīt visu...

15

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

FotoEsmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un manai komandai! Mēs esam tik spēcīgi, ka pretinieks aptur eparakstu, laiž melu kampaņas masveidā un trīc bailēs.
Lasīt visu...

21

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

FotoBrīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo dienestu dotos uzdevumus likvidēt tādas informācijas izplatīšanu, velkot paralēles ar „atmiņu ūdeņiem” un citiem brīnumiem, un pa vidam atrodas arī kāds, kas kaut mazliet sapratīs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...