Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvietis

04.09.2022. 11:18

»

Māri, tikai Putins vainīgs

Nav par mazāko šaubu par to, ka tagadējos apstākļos ir vainīgs Putins, kurš iebruka suverēnā valstī Ukrainā un to iznīcina visādos veidos, radīja apdraudējumu visai Eiropai, pasaulei...


5.klases skolniekam var ta piestāstt , kad tas noticēs kad viņu piedzemdēja ne mate , bet tēvs.
Ukrainā tagad šos pašus bērnus no agras bērnības zombē, kad vajag visus nogalināt. Kas no tādas paaudzes var būt. Tu pats redzams esi apindēts ar to ukrainas bacili, kad vairs neko latvisko neredzi. Visur tev tikai agresija. Latvija bagāta valsts. Bet priekšs saujas idiotu, vajag ar visiem sapērties, un tad čīkstam kad slikti dzīvojam

Atbildēt

tikai Putins pie visa vainīgs

01.09.2022. 20:48

»

Māri, tikai Putins vainīgs

Nav par mazāko šaubu par to, ka tagadējos apstākļos ir vainīgs Putins, kurš iebruka suverēnā valstī Ukrainā un to iznīcina visādos veidos, radīja apdraudējumu visai Eiropai, pasaulei...


Jā, tagad pat skolnieki zina, ka tajā, ka viņiem šodien bija atkal jāiet uz skolu, pie tā ir vainīgs Putins.

Atbildēt

Huntas trollis

01.09.2022. 18:35

Vadāmā haosa teorija.

https://youtu.be/fQNwZU3J6-s

Atbildēt

Huntas trollis

01.09.2022. 17:44

1. Kovidafēras laikā nostiprinājās hunta, jau 13.03.2020. K. Kariņa valdībai paziņojot ANO, ka LV “uz pandēmijas laiku” Latvijā neievēros cilvēktiesības.

2. Kā nostiprinājās huntas vara? E. Levita akceptētā K. Kariņa varas hunta izveidojās pēc noteiktas shēmas. Vispirms 13. Saeimas pr-jas I. Mūrnieces vadībā, manipulējot ar 13. Saeimas lētticību un juridisko nekompetenci, 13. Saeima nobalsoja par atļauju K. Kariņa valdībai izdot MK noteikumus pandēmijas laikā, par kuriem 13. Saeimai nav jābalso. Kad tas tika nodarīts, pie K. Kariņa ieradās augsta ANO PVO biroja amatpersona un rekomendēja K. Kariņam “izstrādāt pūļa vakcinācijas plānu”. Tauta ar 13.03.2020. atņemtām cilvēktiesībām bija padarīta par “pūli” bez cilvēktiesībām. K. Kariņš, izmantodams sava amata pilnvaras, vienpersonīgi ar savu rezolūciju uzdeva ministrei I. Viņķelei “izstrādāt pūļa vakcinācijas plānu”. Par ministri Viņķeli iecēla pats K. Kariņš, kaut I. Viņķele netika ievēlēta 13. Saeimā. I. Viņķelei nebija šķēršļu nepildīt K. Kariņa uzdevumu “izstrādāt pūļa vakcinācijas plānu”.

3. Hunta, izdodot vairākus MK noteikumus, vēlāk ar jauno ministru D. Pavļutu veicināja un piedalījās noziegumos Latvijā pret cilvēcību gan medicīnas, gan izglītības, gan ekonomikas jomā, gan cilvēktiesību jomā, palielinot valsts ārējo parādu globālo farmācijas kompāniju interesēs.

4. Latvijas varas hunta sadarbojas ar Davosas ekonomikas foruma līderiem Pasaules bankas stratēģijas ietvaros, kas ir tikai huntas kā finanšu korporācijas komercnoslēpums, hunta realizē Pasaules bankas intereses. Hunta sadarbībā ar “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresu”, kura prioritātes izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā, ir vērstas uz Latvijas valsts iznīcināšanu, pašvaldības nošķirot no huntas finanšu korporācijas iekšējām komercinteresēm.

5. Cionistu varas nostiprināšanās mūsdienu Latvijā kopš 1990. gada ar žīdu Rīgas pilī.

Īss un kodolīgs cionisma būtības izklāsts vispār.

https://youtu.be/G55X5CpvWWA

Atbildēt

he, he

01.09.2022. 17:29

»

nu ja

Tavā metodičkā aizmirsa ierakstīt, ka makšķere jāpaņem


Man arī puķes novīta. Domāju, ka aizmirsu aplaistīt, bet nē, tagad zinu, ka pie visa vainīgs ir Putins.

Atbildēt

Хм

01.09.2022. 17:14

»

Kāds sakars vējam Dānijā, turklāt vēl pagājušajā gadā, ar gāzes cenām? Savukārt Vācijas sēdināšanā uz krievijas gāzes adatas nu gan bija liels kremļa nopelns


Очень прямой. При нехватке энергии от ветряков растёт спрос на газ, чтобы увеличить выработку на станциях на газе. Если бы следили за ценами, то знали бы, что уже в прошлом году к зиме цены на газ стали расти

Atbildēt

Karote

01.09.2022. 17:11

Katram, kas minimāli paseko pasaules info, ir skaidrs, ka krievu karš ar Ukrainu, enerģētikas jomu ietekmējis minimāli,kādi 5-10%. Ru gāzi tāpat pērk, un vēl gadus 2 ,ticami. Pamatā ir eirobirokrātu ,LV īpaši, stulbums, C19 2 gadu lokdauns, kas pārrāva loģistiku, C19 naudas kaudzes, kurām tagad vajag kkā kapitalizēties, sausa vasara, u.c. detaļas.Tā ir faktoru summa. Skaidrs, ka vietējiem uzpūteņiem ukraiņu taisnīgais karš ir nejauši sanācis kā Debesu dāvana, kas attaisno nu visu un jebko, ko viņi nav izdarījuši un kam nav prātiņa pat ja ļoti saņemtos domāt.

Atbildēt

Aleksandrs Poika

01.09.2022. 16:18

...kā maizi ēd, tā dziesma ir jādzied, Sārts ir aimirsis bērnību...nedrīkst apsaukāt stiprāku par sevi, dabūsi bietē. Vēsturiski ir mācīts nespļauj akā, no kuras jādzer. Krievija atspēlējas par visām tai uzliktām sankcijām. Dots, devējam atdodas.

Atbildēt

nu ja

01.09.2022. 15:58

»

he, he

Vakar gāju makšķerēt. Zivis neķērās. Domāju, ka par vainu? Tagad zinu- Putins vainīgs


Tavā metodičkā aizmirsa ierakstīt, ka makšķere jāpaņem.

Atbildēt

tas viss trako babu del

01.09.2022. 15:39

»

ASV protektorāts Latvija

Neviens tev izstāties no ES un NATO neļaus. Tāpēc, lai tas nevarētu notikt, te atrodas ASV karaspēks un ir pilns labi piebarotu koloborantu


ka Zviedrija,Igaunija un Somija pie varas tika babas narkomanes,kas ir ginekologe ursula van der laina brisele. ka soros meginaja veikt valsts apversumu Baltkrievija ar trako babu palidzibu.babas raujas pie varas ari anglija un latvija.

Atbildēt

Īstais vainīgais

01.09.2022. 15:02

ir dirsālīšana Briselei.Un savu smadzeņu nelietošana.Problēmas sakne ir pēdējo dekāžu izglītības degradācija, kuras rezultātā pie varas Eiropā nonāca deģenerāti un ļaunprāši, bērbokas, fišeri un citi progresīvie zaļie kretīni. Lai mēģinātu zaļo pāreju, ar Švābu nepietika.Bijs vajadzīgi profesionāli nejēgas un īpaša politika izglītoto oponentu izolēšanai.
Skaidrs, ka vēja dzinēji un saules baterijas nevar būt par pamatu rūpnieciskā valstī, kāda ir Vācija. Jo elektroenerģiju NEVAR uzglabāt naktij. Viss, ko darīja zaļie un progresīvie hunveibini, bija kārtējais solis bezdibenī, ko tikai pasliktināja liberastu- fašistu koncepti par valsts nejaukšanos biznesā, kuras rezultātā enerģijas un gāzes tirdzniecība tika atdota sīku šakāļu karteļu kontrolē, kas noveda pie nesodītas spekulācijas un pilnīga ārprāta.
Loģiski, ka tāds sīks un neizglītots deģenerāts kā Kariņš neko nespēj labot, bet fakts, ka Latvijai ES sen nekas nav darāms, paliek fakts.Latvijai jāuzstājas no ES un PVO, ja gribam dzīvot

Atbildēt

norauj udeni

01.09.2022. 14:47

»

Jānis

krautmanis dirš tā pat kā gopzems


bet vienotibas un nacionalo atkritumu izdzimteni nepartraukti pluti !

Atbildēt

yes

01.09.2022. 14:44

»

jautaajums

Vai tiešām Putins un Kremlis kaut ko nosaka


Putins un Kremlis nosaka Krievijas hiperskanas rakesu lidojumu atrumu.un parasto rakesu lidojumu atrumu ari nosaka.

Atbildēt

,,prezidente,, tihanovska neatlauj pirkt Baltkrievijas elektroenergiju

01.09.2022. 14:42

»

Nesaprotu

Ja valdošajiem tā nepatīk Putins, tad kāpēc nevar pirkt, gāzi, degvielu,elektrību, skaidas no Lukašenko


Baltkrievu leta elektriba ir radioaktiva.

Atbildēt

he, he

01.09.2022. 14:03

Vakar gāju makšķerēt. Zivis neķērās. Domāju, ka par vainu? Tagad zinu- Putins vainīgs !

Atbildēt

jautaajums

01.09.2022. 10:30

»

fakts

Krautmanis ir prasts kremļa aģents...


Vai tiešām Putins un Kremlis kaut ko nosaka?

Atbildēt

Хм

01.09.2022. 10:07

»

fakts

Krautmanis ir prasts kremļa aģents...


Путин также виноват, что в прошлом году упали объемы выработки энергии ветряками (безветрие в Дании), а Германия вначале закрыла АЭС, а потом уже стала развивать альтернативную энергетику?
Правильно так-Путин виноват. но вовсе не только Путин. Но зато сейчас удобно на него все свернуть. Путин виноват, что Балтия не смогла вначале договориться об общей АЭС, а потом и об общем терминале СПГ?

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

01.09.2022. 09:41

»

Māri, tikai Putins vainīgs

Nav par mazāko šaubu par to, ka tagadējos apstākļos ir vainīgs Putins, kurš iebruka suverēnā valstī Ukrainā un to iznīcina visādos veidos, radīja apdraudējumu visai Eiropai, pasaulei...


Jā, un neaiztiksim Kariņu - tā nebija runāts, ka visi kaut ko no viņa gribēs un viņam ko prasīs. Mūsu ir daudz, bet viņš viens! Viņam vēl 21 (ar pusi) darba diena jāiztur līdz šī murga beigām. Pažēlojiet taču viņu - paši arī taču varat kaut ko izdarīt?
Lieciet vienreiz Kariņu mierā!

Atbildēt

fakts

01.09.2022. 09:36

Krautmanis ir prasts kremļa aģents.
Ja nebūtu prātu zaudējušais Putins un neviens cits tikpat plānprātīgs fašists viņa vietā, tad nebūtu nenormāli augsto energoresursu cenu!
Savukārt viss pārējais, kurš tad vismaz 6 gadus brēca, ka nevajag nekādu Skultes terminālu, kurš smējās par muļķa lietuviešiem, kas uzbūvējuši bezjēdzīgu terminālu un spiesti par to maksāt. Tālāk vēl jautrāk, autors burtiski vienā teikumā pamanās pateikt, ka valdība neiepirka pietiekami daudz vakcīnas un iepirka tās pārāk daudz. Tas pats par respiratoriem. Un tad vēl protams vajag atgādināt par šausmīgo pārkāpumu, blēdīšanos ar autostāvvietas caurlaidi, tai pašā laikā, kad paša saimnieks notiesāts pirmajā instancē uz kuru, starp citu, vizinājās ar pašvaldībai piederošu auto.

Atbildēt

he, he

01.09.2022. 09:33

»

a

nē, nav varenāks, šie vienkārši ir gļēvi


vienkārši Putins ir gudrāks

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

01.09.2022. 09:27

Pa lielam pie visa ir vainīga ASV dermokrātu valdība ar Bidenu un, protams, arī Latvijas okupācijas administrācija, kuru vada ASV pilsonis Kariņš.

Atbildēt

Reāli

01.09.2022. 08:48

Precīzāk pateikt nav iespējams!!! Redzot visu laiku sprk nonstopā apstiprinātos kosmosa tarifus iespējams viena daļa Rīgā nemaz nepieslēgs apkuri šosezon.

Atbildēt

Paši vainīgi

01.09.2022. 07:39

Paši ievēlējām tādu Saeimu un tādu valdību Saeima izvēlējās. Turpiniet vien NEIET uz vēlēšanām un NEBALSOT 🤬, un pēc tam nebrīnieties, ka nākamajā Saeimā iekļūs ne vien Latvijai nedraudzīgie, bet arī neizglītotie un nabagie bezdarbnieki, banku parādnieki un neveiksminieki.

Atbildēt

hm

01.09.2022. 06:30

Preču vai pakalpojumu sadārdzinājums valstij ienes papildus nodokļus. Apkures un elektrības cenu pieaugums n-tās reizes attiecīgas reizes palielina PVN un valsts ieņēmumus. Pieaug naudiņa valdības izdevumiem. Cenu celšanās taču attiecas uz lumpeņiem, valsts pelna! Lai lumpeņi pārāk neuzbarojas un nekļūst slinki. Dažiem - krējums! Kur vēl ideālāk!Nav jāveido ne papildu likumdošana, nodokļu iekasēšanas štati. Nauda pati ienāk kontā, tikai vairāk. Nu taisni ideāls iekasēšanas veids. Vienlaicīgi taču apklusa runas par nekustamā '
ipašuma nodokļa palielināšanu, par kapu izmaksām ... Valdībai nauda būs! Ar to arī jāapsveic Kariņš un Co!

Atbildēt

Jānis

01.09.2022. 06:04

krautmanis dirš tā pat kā gopzems.

Atbildēt

pietiek lasītājs

01.09.2022. 02:12

Naher man tāda treknā valdība. ja tauta kūda!

Atbildēt

Bomzis bija

01.09.2022. 00:28

»

aha

Bomzis, kurš ar piedirstām biksēm iekāpa autobusā bija vēl varenāks


vēl varenāks par tevi kad iekāpi ar piedirstām biksēm autobusā?

Atbildēt

Slava Putinam!

31.08.2022. 20:27

Lai dzīvo Putins latviešu tautas labākais draugs un sabiedrotais !

Atbildēt

Sanāk...

31.08.2022. 20:09

Ka Putins ir varenāks par Baidenu, Eirosavienību un par Krišjāni Kariņu, ja reiz spēj ar savu rīcību diktēt pārējai pasaulei noteikumus ;-)

Atbildēt

31.08.2022. 20:03

»

https://lv.wikipedia.org/wiki/Ska%C5%86uplate


https://lv.wikipedia.org/wiki/Idiotija

Atbildēt

jaajaa

31.08.2022. 19:22

...pieļauju, ka pie varas esošie īpaši neuztraucas...viņu uzvaru vēlēšanās nosaka nepamatoti lielā pensiju pacelšana...labāk zīle rokā, tā teikt...bet...valsts parāda maksimums ir sasniegts, atceramies 2009.gadu, un atceramies Grieķiju...eirozonas valstij defolta pret ārējām saistībām nebūs, ECB "piesegs", bet Latvijai var nākties iztikt tikai ar pašu budžeta ieņēmumiem ...pieļauju, ka 2009.gads tad liksies "ziediņi"...

Atbildēt

vice

31.08.2022. 18:05

Divi plus divi nav pieci, pat ja Kariņš, Sārts un Latvijas tiesu sistēma skaļi spiedz!!!

"Sabiedrisko mediju" kompetences pieklājīgi nevērtēšu!!!

Atbildēt

vice

31.08.2022. 18:02

Atliek tikai viens jautājums "stratēģiskajam izcilniekam" - kādēļ tieši tās pašas gāzes cena ASV un Kanādas biržās ir 4-5 reizes zemāka par Tieši to pašu gāzi Eiropas biržā (Niderlande)?

Ekonomiskie profāni "sabiedriskajos medijos" jeb katrai mājsaimniecei pa skaļrunim!!!

Atbildēt

Nesaprotu

31.08.2022. 18:02

Ja valdošajiem tā nepatīk Putins, tad kāpēc nevar pirkt, gāzi, degvielu,elektrību, skaidas no Lukašenko?
Baltkrievi tādi ukraiņi vien ir, tikai prezidents baltkrieviem nav žīds.

Atbildēt

31.08.2022. 17:11

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


https://lv.wikipedia.org/wiki/Ska%C5%86uplate

Atbildēt

krautmanim

31.08.2022. 17:10

so,, zinu,,jau var izplatit tikai tv panoramas skatitajiem un klausitajiem,jo pietiek portala to ta vai ta uztvers ka feiku vai mulkigu joku.

Atbildēt

sonedel visu nedelu lis lietus

31.08.2022. 17:07

Putins atnesa mulku zemei lietu veselas nedelas garuma !

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

31.08.2022. 17:06


Sauc "mēdekļi" "pie urnām tautu",
Kas, šamo NOZOMBĒTA, bļautu,
Par M U Ļ Ķ U zemes "bauru" kreņķiem,
Līdz - "gudrie" tiks pie "goda" beņķiem.

Un - sāksies ATKAL viss no gala:
Pūst 'rukšķiem zobos SILES mala',
Bet "auni" - uztur 'feiku' "valsti",
Kur SISTĒMAI vien mainās balsti...

-------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

!

31.08.2022. 17:05

»

pizdabols sārts

Sārts ir tāds pats pizdabols kā arestovičs


sartu vajag publiski tiesat par melu un feiku izplatisanu.

Atbildēt

pizdabols sārts

31.08.2022. 16:35

Sārts ir tāds pats pizdabols kā arestovičs.
https://www.youtube.com/watch?v HEevQ7BDr0I

Atbildēt

Māri, tikai Putins vainīgs

31.08.2022. 16:21

Nav par mazāko šaubu par to, ka tagadējos apstākļos ir vainīgs Putins, kurš iebruka suverēnā valstī Ukrainā un to iznīcina visādos veidos, radīja apdraudējumu visai Eiropai, pasaulei.

Pat 5. klases palīgskolas skolniekam tas ir skaidrāks par skaidru, visas cenu un sankciju nelaimes sākās ar 2014, gadu un 2022. gada 24,. februārī. Nbūtui agresijas, nebūtu cenu.

Māris Karutmanis to ir labi sapratis, bet citu vietā netieši atvainojas Putinam par viņa apvainošanu. Paldies, Māri, par atjautību. Pasveicinu Putinu tur, kur viņš atrodas: viņš aicinājis Zelenski satikties ar Putinu cietumā. bet Zelenskis teicis, ka negrib ierasties pie viņa, pie Putina cietumā (no sarunas ar Makronu).

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...

12

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

FotoRailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst ~6 miljardu eiro Latvijas posmam (~puse Latvijas budžeta) un Eiropa visu naudu 100% nedos. Ko darīt?
Lasīt visu...

20

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

Foto10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši nogalināto.
Lasīt visu...

21

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

FotoĻoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie kungi! Cienījamie skatītāji un klausītāji! Dārgie Latvijas cilvēki! Man ir liels prieks jūs uzrunāt gada svarīgākajā dienā. Dienā, kad mēs svinam savu valsti.  Mūsu valsts 105. gadadienu.
Lasīt visu...

21

Tauta nav stulba

FotoTauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...