Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

anti soross

09.12.2020. 08:15

»

kroplītim

Kas tevi šeit tur? Čemodan - vokzal - bidlostan


Jauns italis,kurs savu turpmako dzivi redz Krievija ar Vladimira Putina palidzibu paatrinata veida sanem Krievijas pilsona pasi Krasnojarska !https://www.vesti.ru/article/2496051

Atbildēt

to !

08.12.2020. 13:27

»

!

tavejie tacu ir likvidejusi pat vilciena marsrutu Riga-Maskava


Lai būtu saprotamāk, es izmantoju mērķauditorijai tuvākus apzīmējumus. Maršruts Riga-Maskava pagaidām apturēts, lai mazinātu zarazas ievazāšanu no Covid 19 pandēmijas līderes, Krievijas, ne tikai lai aizsargātu pamattautu, bet arī šeit ievazātos nelegālos imigrantus. Cik zināms, arī ar valstīm, kur ir augsti attīstīta medicīna, kur laicīgi tiek atklāti un ārstēti inficētie, kur sabiedrība ievēro higiēnas prasības, mums ir apturēta starptautiskā satiksme.

Atbildēt

Skaudības Dievs

08.12.2020. 06:39

«Neraugoties uz to, ka Latvijas valsts jau divus gadus kontrolē Inčukalna gāzes krātuvi un maģistrālos naftas vadus pārvaldošo kompāniju Conexus, vasarā Latvijas valsts uzņēmums Augstsprieguma Tīkls samaksājis Kremlim vēl 77 miljonus, lai izglābtu Gazprom no tam nepatīkamas situācijas.» pasaulē ir daudz netaisnību. Kas ir taisnība vai netaisnība? Tas ir atkarīgs no vērotāja skatpunkta. Pie netaisnībām ir jāmāk pierast, tad dzīve paliks vieglāka. Arī mūsdienu Latvijā ir daudz netaisnību. Piemēram, apmēram 10 gadus atpakaļ noritēja klasiskā “Simtlatnieku programma”, arī pašlaik norit līdzīgas “programmas”, bet ar nedaudz citādākiem noteikumiem. “Simtlatnieku programma” bija vardarbība pret grūtībās nonākušajiem cilvēkiem. Diemžēl “Simtlatnieku programmā” nostrādātais laiks neiet darba stāžā. Par pilnas slodzes darbu (40h nedēļā) maksāja vien 100Ls bruto (nodokļi netika maksāti!). Pēc kāda laika simtlatnieku attalgojumu samazināja līdz 80Ls. Kamēr mans tēvs simtlatniekos mūrēja akmens mūri, tikmēr mana dzimtā novada domes priekšsēdētāja nopelnīja 17352.75Ls neto gadā (dati no VID » Sākumlapa » Valsts amatpersonu deklarācijas » Valsts amatpersonas deklarācija). Es nebrīnīšos, ja izrādīsies, ka uz mana tēva padarītā darba rēķina, kāds ierēdnis uztaisīja sev labu prēmiju. Ja uz pasaules nebūtu netaisnību, tad nebūtu Skaudības Dieva Skolnieciņa. Taču Dievi pieļauj netaisnības, tad laikam tāda ir Dievu griba.
Ar zaļu un kuplu skaudību, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs
(Skauģu Skauģis) ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš (Vislatvijas Skaudības Dievs Skolnieciņš)
#simtlatnieki #SimtlatniekuProgramma #SociālāNevienlīdzība #Skolnieciņš #SkauģuSkauģis #SkaudībasDievs #100Ls #80Ls

Atbildēt

Idiņš no pietiek.skapja

08.12.2020. 00:30

»

Idiņš atkal savus murgu palagus

piedāvā PIETIEK komentētājiem


atkal savus debiloīda murgu palagus piedāvā PIETIEK komentētājiem!

Atbildēt

!

07.12.2020. 18:35

»

kroplītim

Kas tevi šeit tur? Čemodan - vokzal - bidlostan


tavejie tacu ir likvidejusi pat vilciena marsrutu Riga-Maskava
p.s. latviesu vards ir koferis,stacija,varbut virziena merkis ar gala staciu.ta ka tu, draugs raksti savas dumjibas kroplota latviesu valoda !

Atbildēt

Tautieši

07.12.2020. 13:34

neskoposimies-sametīsim pa``kapeiciņai``un nopirksim visas 100% akcijas.Tad gan mēs būsim,kaut arāju tauta,bet: Stipri!Vareni!Bagāti!Laimīgi!Pasaule gavilēs par mūsu veiksmes stāstu.

Atbildēt

apsveicu saimniekus pasus sava zeme blakus asv vestniecibai !

07.12.2020. 13:01

Sodien Krievija uzsak iedzivotaju masveida bezmaksas brivpratigu potesanu pret covid-19 !

Atbildēt

Хм

07.12.2020. 12:54

А в чем суть статьи? Не нужно было платить, не нужно было платить столько много?

Atbildēt

to ha-ha

07.12.2020. 12:14

»

ha-ha

Šitas teksts, cik var spriest, rakstīts uz sienas tavas iestādes havajā. Tu, kā aizej nodirsties, tā vienmēr drukā tieši šo tekstu


Par havaju sienām ierunājies tu un tikai tāpēc es atcerējos notikumu Šarite slimnīcā, kur pēc dopinga salietošanās bija nonācis jūsu galvenais pederasts, Ušakovs.
Turpināsi par jūsu gej-klubu havajām, atgādināšu par Latvijas krievu pederastu līderi.

Atbildēt

?

07.12.2020. 10:41

»

laikam maz maksā

ja kremļa troļļos tikai muļķi


sorosa trollos tikai intelektuali ? a la kasiklis,augustins,senu vecis,viselcaks,de soto .....

Atbildēt

Jautājums

07.12.2020. 10:20

»

Ojārs

Elektrības rēķinā palielinās pārvades un sadales daļa - pieaug visi elektrības rēķini. Papildus tam atmaksājam ārvalstu tiešās investīcijas uzņēmuma kapitālā - tās mēs it kā cenšamies piesaistīt


Maksājums par akcijām netiek iekļauts uzņēmuma izmaksās. Tas veido uzņēmuma kapitālu. Lai pārliecinātos par cenas atbilstību ir jāredz novērtējums. Citādi atliek tikai ticēt.
No šī darījuma cena par elektroenerģiju nekādīgi nemainās.

Atbildēt

Kas ir 77 milj.? Nieks vien!

07.12.2020. 09:00

Jo Kariņš un Levits realizē karu pret Krieviju un Latvijas tautu.

Kad sarunas starp ASV un ES par Transatlantisko tirdz. vienošanos cieta neveksmes, notika un notiek ASV un NATO ubrukums ES. Līgums paredzēja, ES neiepirks Krievijas un Ķīnas preces. Tostarp gāzi. Vācijas protests pret Nordstream-2 gāzesvadu utt.

Tikko izgāzās sarunas, pretošanos sarunām veicināja Francijas galīgais lēmums, ASV uzsāka uzbrukumu ES ar migrantu plūdiem, tad haosu ar dzeltenajām vestēm Francijā, par Francijas prezidentu ekonomikas sagraušanai iecēla nevienam nezināmu Makronu. Tad sekoja Covid-19 bioloģiskais ierocis ar plānoto vakcināciju un ekonomiku sagraušanu.

Nekas cionistuprāt tā neveicina saprašanos kā bads. Tādā veidā iznīcinot ES ekonomiku, ASV plāno sagraut Ķīnas un Krievijas, jo ekonomiski izputinātā ES nevarēs iepirkt Krievijas un Ķīnas preces.

ES plāno nolikt uz ceļiem. Un noliek ar pašu ES valstu parādiem, parādi dos iespēju atsavināt valstu infrastruktūras - hesi, lidostas utt.

ES valstis pašas lūgsies pēc Transatlantiskā tirdz. līguma ar ASV un Kanādu! Līgumus parakstīs ASV marionetes kā E. Levits un K. Kariņš.

Bet naudu, ko pārskaitīja Kremlim, nodrukāja par pašizmaksu un pieskaitīja LV parādam.

Atbildēt

Kakla kungi dara kā grib

07.12.2020. 08:39

Gan kariņš noprivatizēs inčukalna krātuvi. Saimniekam piķi aizskaitija un process iet uz prihvatizāciju.

Atbildēt

juris

06.12.2020. 22:01

Interesanti,cik ilgu mūs vēl cietīs ES? Tas vairs nav joks- paši pērkam gadiem ilgi sev deklarēto piederošo īpašunu.....

Atbildēt

ha-ha

06.12.2020. 21:43

»

par havaju sienām

Kā reiz nāk prātā par Latvijas krievu pederastu līderi Ušakovu...


Šitas teksts, cik var spriest, rakstīts uz sienas tavas iestādes havajā. Tu, kā aizej nodirsties, tā vienmēr drukā tieši šo tekstu.
Īsāsāk paziņot savu vēstījumu nepietiek prāta spējas?

Atbildēt

Dinamo Riga

06.12.2020. 21:26

Dubultpolitikas FKTK standarts un banku uzraugošo iestāžu. Mēs visi zinām ja pārskaitītu vismaz 500 eur kāds parasts SIA tad bankas uzreiz slēgtu kontu. Gadījumā ar Conexus un Latvijas gāzi, kur pie teikšanas Kalvītis un vecais Savickis visi piever acis.

Atbildēt

6. palātas sanitārs

06.12.2020. 20:43

»

krievsam

Cilvēki iet, lai paskatītos uz dzīvniekiem un arī ne trīs reizes dienā, bet par ko jums, lopiņiem, bez ielikto barību trauciņā, vēl var būt interese...


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

krievsam

06.12.2020. 20:37

»

to pidrilla no pietiek.skapja

Kāpēc cilvēki iet uz zoodārzu? Tāpēc, lai paskatītos uz mērkaķiem būrī, rāpuļiem terārijā, maitēdājiem šakāļiem un tamlīdzīgiem radījumiem. Tā paša iemesla dēļ cilvēki dažkārt apmeklē pietiek.skapi - lai paskatītos uz radījumiem kas tur izpildās


Cilvēki iet, lai paskatītos uz dzīvniekiem un arī ne trīs reizes dienā, bet par ko jums, lopiņiem, bez ielikto barību trauciņā, vēl var būt interese?
Rāpojiet vien uz savu redstar.ru, varbūt beidzot tur sāks rakstīt par turku bezpilota lidaparātu nogalinātiem krievu interventiem Sīrijā un Lībijā

Atbildēt

Ojārs

06.12.2020. 20:21

»

Jautājums

No kura laika "AS Augstsprieguma tīkls" nauda kļuvusi par nodokļu maksātāju naudu...


Elektrības rēķinā palielinās pārvades un sadales daļa - pieaug visi elektrības rēķini. Papildus tam atmaksājam ārvalstu tiešās investīcijas uzņēmuma kapitālā - tās mēs it kā cenšamies piesaistīt.

Atbildēt

Pētītājs

06.12.2020. 19:33

»

Jautājums

No kura laika "AS Augstsprieguma tīkls" nauda kļuvusi par nodokļu maksātāju naudu...


Ļoti vienkārši: Augstsprieguma Tīklam nauda rodas no mums visiem, kas maksājam par elektrību un tās piegādi. Cita nauda tam nav. Tad no mums, nodokļu maksātājiem, caur elektrības rēķiniem iekasēto naudu pārskaitīja Kremlim.

Atbildēt

to pidrilla no pietiek.skapja

06.12.2020. 19:31

»

to pidrilla

Latvieši taču nelien jūsu: marodieru, sadistu un pederastu redstar.ru, ko jūs, netīrie dzīvnieki, šeit meklējiet, ja viss šeit rakstītais tā nepatīk


Kāpēc cilvēki iet uz zoodārzu? Tāpēc, lai paskatītos uz mērkaķiem būrī, rāpuļiem terārijā, maitēdājiem šakāļiem un tamlīdzīgiem radījumiem. Tā paša iemesla dēļ cilvēki dažkārt apmeklē pietiek.skapi - lai paskatītos uz radījumiem kas tur izpildās.

Atbildēt

par havaju sienām

06.12.2020. 19:19

»

ha-ha

Bet debilības centrs izstudē visu to, kas rakstīts uz reģionā atrodošos havaju sienām


Kā reiz nāk prātā par Latvijas krievu pederastu līderi Ušakovu.
30.06.2011 16:09
Šorīt bijušā nacistu hospitāļa "Sharite" personāls atklāja, ka tualetē uz sienas ar sūdainu pirkstu uz sienas uzrakstīts "На Берлин!", "Мы победили!", un "Ху.. фашизму!". Ņemot vērā, ka vienīgais kirilicas pratējs, kas apmeklēja šo tualeti, bija Nils Ušakovs, slimnīcas personāls lūdza paskaidrot situāciju, uz ko Nils Ušakovs paziņoja, ka tā ir fašistu provokācija, un viņam esot pierādījums, kas liecinot, ka to izdarījuši vācieši - proti, viņi pēc tualetes esot cītīgi mazgājuši rokas!

Atbildēt

to pidrilla

06.12.2020. 19:16

»

paties prieks

Arī ikviens pietiek..com pakaļā drāztais pajolis rūpīgi izstudē un konspektē katru debilības centra plānprātiņu zombējumu


Latvieši taču nelien jūsu: marodieru, sadistu un pederastu redstar.ru, ko jūs, netīrie dzīvnieki, šeit meklējiet, ja viss šeit rakstītais tā nepatīk?

Atbildēt

Atbrivotajs

06.12.2020. 18:37

tas tak labi ,ka nopirka .kremla agentura ir zaudejusi vel vienu ietekmes sviru EU un NATO.

Atbildēt

Jautājums

06.12.2020. 18:35

»

fakts

Nauda pieder augļotājiem,un tai nav ne mazākā sakara ar valstīm.Valstīm,nodokļu maksātājiem pieder tikai parādi


nu tad par ko cepties? Augstspriegumu tīkli pārskaitīja augļotājiem piederošu naudu 77 milj. Mainījās parādnieki. Augļotājiem nekas nemainījās. Vai šitā?
Nevajag taisīt vispārinājumus nevietā!

Atbildēt

Jautājums

06.12.2020. 17:36

»

kāpēc V burtu pazaudēji, nekauņa

VALSTS as.........VALSTS


Speciāli muļķim. Valsts nauda ir šķirta no valsts uzņēmumu naudas. Valstij pieder akcijas un teikšana, bet nauda gan ne, Tāpat kā privātā akciju sabiedrībā akcionāram pieder akcijas, bet ne nauda. Tā lūk. It kā kapitālismā 30 gadus dzīvojam. Par finansēm kaut kas bija jāiemācās. Citādi sanāk propoganda, tas ir feiks moderni runājot.

Atbildēt

laikam maz maksā

06.12.2020. 17:11

ja kremļa troļļos tikai muļķi

Atbildēt

ha-ha

06.12.2020. 17:06

»

paties prieks

Arī ikviens pietiek..com pakaļā drāztais pajolis rūpīgi izstudē un konspektē katru debilības centra plānprātiņu zombējumu


Bet debilības centrs izstudē visu to, kas rakstīts uz reģionā atrodošos havaju sienām!
Un tad to visu apraksta rakstos un komentāros. Tāpēc jau centrs!

Atbildēt

paties prieks

06.12.2020. 17:01

»

paties prieks

Arī ikviens pakaļā drāztais krievu plānprātiņš rūpīgi izlasa katru pietiek.com rakstu


Arī ikviens pietiek..com pakaļā drāztais pajolis rūpīgi izstudē un konspektē katru debilības centra plānprātiņu zombējumu.

Atbildēt

ha-ha

06.12.2020. 17:00

»

ha-ha

Brīvību Amerikas indiāņiem un visus vergturus laukā no ASV. Īpašumus nodot indiāņu rokās


Gudrīti, ciks skrūvītes tev pazudušas?
Laikam jau sāpīgi, ka vēlies tēlot gudrīti, bet ...

Atbildēt

Latvietītis

06.12.2020. 16:54

.....taču konkurences likumdošana neļauj vienām un tām pašām personām (konkrētajā gadījumā — Kremlim) kontrolēt vienlaikus preces (gāzes) vairumpiegādātāju un tā izplatīšanas kanālus patērētājiem.
Tu lumpeni, no kura laika Kremlis ir persona?

Atbildēt

gudrītim

06.12.2020. 16:45

»

pamuļķim

Gazprom un ASV sašķidrināta gāze ir viena saimnieka rokās,turklāt,ASV sašķidrinātā gāze nāk no Krievijas


ASV, no kurienes nāk sašķidrinātā gāze, nepieder krieviem, bet Ziemeļsibīrija, kur krievu izdzimteņi pamattautām nolaupa dabas resursus, gan pēc Sibīrijas taisnīgas sadalīšanas ASV, Ķīnas un Japānas starpā, būs ASV teritorija un ņenci būs ASV pilsoņi.

Atbildēt

to lopiņš

06.12.2020. 16:41

»

Z

Šis seklais un trulais un rakstelis publicēts vienlaicīgi ar Baidena jaunās varas spiedienu uz Eiropu, lai tā atteiktos no Nord Stream projekta! Līdz šim nezināju, ka arī Pietiek nogūlies kā kājslauķis ASV priekšā ar visiem saviem ,,rakstniekiem


Nebūs krieviem ne Jalta II, ne "perezagruzka" II ne Nord Stream II, jo Baltā namā nebūs ne Baidens ne Haris.
Nepaliek slikti ap dūšu, sūkājos krievu sūdaino daiktu?

Atbildēt

Z

06.12.2020. 16:28

Šis seklais un trulais un rakstelis publicēts vienlaicīgi ar Baidena jaunās varas spiedienu uz Eiropu, lai tā atteiktos no Nord Stream projekta! Līdz šim nezināju, ka arī Pietiek nogūlies kā kājslauķis ASV priekšā ar visiem saviem ,,rakstniekiem''.

Atbildēt

krievu podsķilkai

06.12.2020. 16:24

»

Zeze

Jauneklis Andersons laikam domā, ka tām kompānijām, kuras atdalījušās it kā no Krievijas pakļautības, dieviņš gāzi padod no debesīm. Man vienalga, ka tik lēta gāze. Slava Kremlim, slava Krievijai un slava Putinam, ka viņš piekritis šo muļķa valsti vēl apgādāt ar gāzi. Varēja to nedarīt, lai mums iestājas...


Kad Lietuva uzbūvēja Klaipēdā sašķidrinātās gāzes termināli, Gazprom uzreiz viņiem būtiski nolaida gāzes cenu. Aizmirsti kuce, par Krievijas Pederastijas monopolstāvokli! Krievu virspidars Putins draudēja, ka Gazprom būšot pasaules lielākā kompānija, tagad tas vairs nav pat pirmā simtniekā.

Atbildēt

to anti soross

06.12.2020. 16:19

»

anti soross

rusofobija dargi maksa


Pirmkārt nekādas rusofobijas nav, jo nicinājums un pretīgums pret jums, smirdīgiem staļiniskiem
izdzimteņiem, nav bailes.
Lai būtu skaidrs, pie kā noved draudzība ar civilizācijas atkritumiem, pietiek aizbraukt uz Samačablo(tā saucamo d-osetiju) un Abhāziju un paskatīties uz postažu, kur varētu uzņemt šausmu filmas.

Atbildēt

paardomas

06.12.2020. 16:17

»

hā hā hā

kremlim pieder viss un nevienam citam nekas


Kremlim nepieder nekas,kremlis gan pieder peisakpuikām.Tāpat kā Latvijā,latvietim nepieder nekas,latvietis ir dzimtcilvēks,važu vietā pilsonība.Ja netici,pamēģini atteikties no pilsonības.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

FotoŠodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00.
Lasīt visu...

21

Zāles pret Covid-19 aiz septiņiem zieģeļiem

FotoVairākās valstīs, piemēram, Austrijā, Igaunijā, Krievijā, Kubā, Ķīnā, Madagaskarā u.c. jau ir prezentētas drapes pret kroņa vīrusu. Domāju, ka farmaceitiskie milži speciāli bremzē zāļu efektīvu izstrādi un palaišanu masveida ražošanā. Jo tad, pirmkārt, nevarēs “uzvārīties” uz nospiedošā vairākuma veselo vakcinācijas rēķina, bet, otrkārt, patiešām ar Covid-19 saslimušo skaits izrādīsies pārāk niecīgs, lai medikamentu ražošana atmaksātos.
Lasīt visu...

20

Levita levitācijas par dezinformāciju un medijpratību no ANO tribīnes

FotoLielu prieku un lepnumu varam sirdī just, ka mūsu Latvijas Republikas valsts prezidents Egils Levits ir teicis runu no augstās Apvienoto Nāciju tribīnes. Tas labi! Lai slava valsts prezidentam! Taču kaut kas tā īsti tomēr ar šo runu nav kārtībā. Kam ir domāts šis vēstījums, ko prezidents gribēja teikt?
Lasīt visu...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Savāds laiks

No aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot....

Foto

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta...

Foto

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

Mēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta...

Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...