Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

srihy

30.04.2020. 16:46

Liekēži,korupcijas pārnēmtie,meļi...utt. ...

Atbildēt

Niknais

16.04.2020. 10:11

Kropļu valdība

Atbildēt

Viedais

11.04.2020. 22:38

»

Viedajam muļķim

Es nepiedalos nevienās vēlēšanās, atšķiru melus no patiesības, sevi nemānu


Kādreiz PSRS apoliģēti mani uzskatīja par muļķi. Kur tagad ir PSRS? Tagad ES apoliģēti atkal mani sauc par muļķi. Varbūt letiņš nemaz nav muļķis.

Atbildēt

Viedais

11.04.2020. 22:08

»

Viedajam muļķim

Es nepiedalos nevienās vēlēšanās, atšķiru melus no patiesības, sevi nemānu


Mans atmaskotais ārvalsts aģent, es saprotu, ka tev jo Latvijai sliktāk, jo tev labāk. Taču es šeit dzīvoju, mīlu savu zemi un tautu. Negribu, lai mums būtu slikti. Gribu lai savas zemes kaprači noliek lāpstas un nožēlo grēkus. Tas nenotiks vienā dienā un šodien, taču tā būs.

Atbildēt

Viedajam muļķim

11.04.2020. 16:16

»

Viedais

Starp citu, beidz pļūtīt, pasaki kā balsoji 2008.gada 23.augustā


Es nepiedalos nevienās vēlēšanās, atšķiru melus no patiesības, sevi nemānu.

Atbildēt

Viedais

11.04.2020. 07:34

Nu jā, nu jā, mēs neko nevaram izdarīt, tālab vislaik balsosim par tiem, kas mūs uzmet. Kurš tad pēc tam ir bidla?

Atbildēt

Kā gan pati tauta un Saeimas deputāti varēja

11.04.2020. 05:43

»

Viedais

2008.08.23 nevis cionisti, bet paši latvieši izgāza referendumu, lemjot, ka pensionāriem (pašu vecākiem un vecvecākiem) laiks uz mežu. Genocīda pensijas izvēlējas pati tauta. Šogad jau daudzi no šiem tēš ragutiņas jau sev


ietekmēt ārvalstu specdienestu un vietējo čekistu, komunistu radīto prihvatizācijas likumdošanu un likumdošanu, kura mērķtiecīgi tika novesta pie valsts parāda, sākot ar Parex afēru. Pēc tam valsts parāds tikai palielinājās. Visus šos procesus atbalstīja Eiropas komisijas Latvijas birojs, pati ES ar diskriminējošām subsidijām lauksaimniekiem. Attīstījās vien puetuvinātie valsts partokrātijai - valsts korporācijai. Tu neesi viedais, bet prasts bidla!

Atbildēt

Viedais

10.04.2020. 23:10

»

Isai aprobežots viedoklis tev ir

Tevi kontrolē un tu neko nevarii. Mēs nedzīvojam 18. novembra Latvijā - nācijvalstī, kur lemj latvieši, mēs nedzīvojam valstsnācijas apstākļos, ko mums grib iegalvot vara - visus, kuriem pilsonība, uzskatot par latviešiem. Mēs dzīvojam 4. maiha valsts korporācijā, kuru uztur ar saviem aizdevumiem un...


2008.08.23 nevis cionisti, bet paši latvieši izgāza referendumu, lemjot, ka pensionāriem (pašu vecākiem un vecvecākiem) laiks uz mežu. Genocīda pensijas izvēlējas pati tauta. Šogad jau daudzi no šiem tēš ragutiņas jau sev.

Atbildēt

Viedais

10.04.2020. 22:59

»

Viedais

Skatos daudziem letiņiem labāk patīk pafilozofēt (patiesībā murgot) par globālo ļaunumu, nevis iestāties par saviem līdzpilsoņiem - šajā gadījumā ārstiem. Varbūt tiksim galā ar saviem kangariem un tad paskatīsies kāds globālais ļaunums stāv aiz viņu politiskajiem līķiem


Kāda starpība kādā valstī pāc datuma dzīvo ļautiņš, lai nevis ievēlētu tos, kas nodrošina viņam pārticīgu dzīvi, bet ik reizi uzkāptu uz nacionālā grābekļa. Tā no reizes uz reizi, dabūjot pa pieri, visā protams vainīgi starptautiskie cionisti, bet ne pašu stulbums. Arī tagad prettautiskajiem lēmumiem ir konkrēti vietējie uzvārdi un nevajag šos slēpt aiz globālā ļaunuma.

Atbildēt

Paši pūta paši dega

10.04.2020. 22:01

Esam saskārušies ar sektu, kas paši tic saviem meliem un rīkojas atbilstoši pašu izveidotai situācijai.

Atbildēt

10.04.2020. 18:44

»

sakars ir tāds

rakstīšu piemēru:Ja veic mediķis injekciju slimniekam ar vīrusu vai hepatītu un nejauši ,izvelkot adatu,savaino savu roku(cimdi ir gumijas,nevis no dzelzs),tad neizbēgami mediķis saslims


Nelaimes gadījums darbā ir vienas darba dienas vai darba maiņas laikā noticis ārkārtējs notikums, kurā nodarbinātajam radušies veselības traucējumi vai iestājusies nāve.
Arodslimība ir veselības traucējumi, kas attīstījušies darba vides faktoru ietekmes rezultātā.

Atbildēt

un konkrētajā gadījumā

10.04.2020. 18:39

»

sakars ir tāds

rakstīšu piemēru:Ja veic mediķis injekciju slimniekam ar vīrusu vai hepatītu un nejauši ,izvelkot adatu,savaino savu roku(cimdi ir gumijas,nevis no dzelzs),tad neizbēgami mediķis saslims


Nelaimes gadījums darbā- maskas nepareiza uzlikšana vai noņemšana, roku nepareiza mazgāšana, pieskaršanās sejai? Un to katreiz izmeklēt atbilstoši visiem nelaimes gadījumu izmeklēšanas priekšrakstiem.

Atbildēt

Ups

10.04.2020. 15:19

https://youtu.be/GNuGtdNs6zk

Atbildēt

sakars ir tāds

10.04.2020. 14:32

»

nesapratu

Kāds vispār sakars nelaimes gadījumam darbā un arodslimībai


rakstīšu piemēru:Ja veic mediķis injekciju slimniekam ar vīrusu vai hepatītu un nejauši ,izvelkot adatu,savaino savu roku(cimdi ir gumijas,nevis no dzelzs),tad neizbēgami mediķis saslims.

Atbildēt

Dailonis

10.04.2020. 14:27

Pašlaik gan valdībai, gan Latvijas tiesu sistēmai ir milzīgas, nepārvaramas grūtības saredzēt sakarību starp Darba drošības noteikumiem, un sekām šo noteikumu neievērošanas gadījumos.
Tāpat, kā tiesa nesaskatīja Darba drošības noteikumu pārkāpumu, tas ir, cilvēku atrašanos zem pārsedzes smagu kravu pārvietošanas un būvniecības laikā, Zolitūdes Maximas notikumos, kam sekas bija 50 un vairāk cilvēku bojā eja, nevis tur kaut kāda skrūve vai projekta nepilnība, tieši tāpat Valdība nespēj saskatīt sekas apstāklim, ka pati nav spējusi nodrošināt mediķus ar vajadzīgo individuālo aizsardzību, tādēl vēlas aiziet no atbildības par sekām, kuras jau daudziem ir iestājušās, un arī vēl radīsies.
Šāda rīcība ir vienkārši nekrietna, lai neteiktu, ka sodāma jau lēmumu pieņemšanas stadijā.
Jāsecina, ka Valdības nopludinātā informācija par tās atbalstu pandēmijas laikā, kā varam secināt, tādas pupu mizas vien ir.
Tādēļ nav pamata šādiem solījumiem uzticēties, jo runas ir skaistas, tikai darbi gan ir pilnīgi pretēji.

Atbildēt

Kaža

10.04.2020. 14:27

Kāds tur brīnums?Jūsu paši kolēģi pat ar pensionētiem darba darba invalīdiem apietās,kā ar valsts noziedzniekiem.Laikam jau cerējat kā labēji-fašistiskā politika jūsu profesijai ies secen!

Atbildēt

ASV notiek tūkstošiem arestu pret cionisma līderiem

10.04.2020. 13:51

Skaties!

https://www.youtube.com/watch?v 4MfD0jN10bU&feature share

Atbildēt

Levits un Kariņš

10.04.2020. 13:37

»

Īsi un konkrēti:

Negadījumi darbā ir Kariņa valdības "izveidošana" un Levita "ievēlēšana


ASV un Vācijas pilsoņi. Vai nav dīvaini? Uz viņiem globālā finansu korporokrātija var paļauties! Un brīnumu nenotiek! Levits pat likumam uzspļāva par mediķu algu palielināšanu. Jūs domājat, ka šie divi - vācu un amerikāņu pilsoņi nezin l, ko dara ļaunu Latvijai? Un kā vēl zin. Dzīvnieks Levits visas savas iegribas piedēvē Latvijai . Tā viņš tirš tukšgaitā - Latvija grib, Latvija vēlas utt.

Atbildēt

Īsi un konkrēti:

10.04.2020. 13:19

Negadījumi darbā ir Kariņa valdības "izveidošana" un Levita "ievēlēšana".

Atbildēt

Isai aprobežots viedoklis tev ir

10.04.2020. 12:35

»

Viedais

Skatos daudziem letiņiem labāk patīk pafilozofēt (patiesībā murgot) par globālo ļaunumu, nevis iestāties par saviem līdzpilsoņiem - šajā gadījumā ārstiem. Varbūt tiksim galā ar saviem kangariem un tad paskatīsies kāds globālais ļaunums stāv aiz viņu politiskajiem līķiem


Tevi kontrolē un tu neko nevarii. Mēs nedzīvojam 18. novembra Latvijā - nācijvalstī, kur lemj latvieši, mēs nedzīvojam valstsnācijas apstākļos, ko mums grib iegalvot vara - visus, kuriem pilsonība, uzskatot par latviešiem. Mēs dzīvojam 4. maiha valsts korporācijā, kuru uztur ar saviem aizdevumiem un noteic politiku globālā cionistu finansu korporokrātija - PB/SVF/ FRS. Tu vari ieskrieties ar savu aprobežotību, jo vara iegalvo, ka lemj tauta, visus nozieguus un idiotismu pierakstot tautas izvēlei. Tu neesi viedais, bet totāls bidla, ja tā spried. Tu vari pat kļūt par VP dzīvnieka E. Levita vietā, bet valsts neizpildāmās saistības pret PB/ SVF/ FRS nemainīsies- iznīcinātā ekonomika neradīs peļņu nekad.

Atbildēt

Viedais

10.04.2020. 11:41

Skatos daudziem letiņiem labāk patīk pafilozofēt (patiesībā murgot) par globālo ļaunumu, nevis iestāties par saviem līdzpilsoņiem - šajā gadījumā ārstiem. Varbūt tiksim galā ar saviem kangariem un tad paskatīsies kāds globālais ļaunums stāv aiz viņu politiskajiem līķiem!

Atbildēt

Ane

10.04.2020. 11:09

»

GV

Uz priekšu! Tiem kas pieņēma lēmumu un tiem, kas atbalsta novēlu slimnīcas bez ārestiem un medmāsām, kad atnāks jauns vīruss...


Valdošās kliķes neizglītotība, nekaunība un stulbums - acīmredzams fakts. Skumji ...

Atbildēt

Genocīda pensija 86 €

10.04.2020. 11:07

»

Pensionārs

Ķīniešu zaraza tika izplatīta tāpēc, ka Ķīnas valdība un tā valdošā kliķe savlaicīgi neveica pasākumus pret epidēmiju, kā ari meloja pasaulei. Līdz ar to Latvijas valdībai kopā ar Eiropas Savienību nepieciešams vērsties pret Ķīnas valdību un valsti par zaudējumu piedziņu. Jo Ķīna ir atbildīga pasaules...


Faktiski. Situācija ir šāda. Sāksim ar ekonomiku. Kas ir ekonomika. Ekonomika ir mājsaimniecības stāvoklis un attīstība.

Ekonomika ir, kad mājsaimniecības attīstība nesaraujami saistīta ar patēriņu un kapitālu, tā uzkrāšanu. Kas ir kapitālisms? Kapitālisms nav tikai kapitalizācija vien, kad peļņu iegulda attīstībā, bet nepieciešams arī maksātspējīgs pieprasījums, kas ir izšķirošais faktors.

Globāli kapitālismam attīstoties, lielākā patēriņa valsts ASV , kuru vada globālie cionisti ar FRS naudas drukāšanas mašīnu, attīstīja Ķīnas ekonomiku, piešķirot aizdevumus, stimulēja ražošanu, bet ASV paērētājiem izsniedza kredītus, tos pārkreditējot, naudas apjomam pasaulē peaugt līdz līmenim, kad paļņu vars nav kur ieguldīt, neizdarot spiedienu uz ekoloģiju, ir preču pārprodukcija.

Krievija pēc 1993. gada tiek izmantota kā dabas resursu piegādes valsts, KF vadot cionistam Putinam, radot genocīdu pret Krievijas tautu.

Romas kluba postulāti, kurus realizē globālā cionistu finansu korporokrātija, ir sekojoši -
1. pasaules deindustrializācija,
2. cilvēku skaita samazināšana līdz vienam miljardam,
3. valstu ietekmes samazināšana,
4. pasaules valdības izveidošana.

Covid- 19 ir kaujas bioloģiskais ierocis, kuram nespēj pretoties zinātne un medicīna, tikai atvieglojot mirstošo ciešanas. Tas jau ir pierādīts.

Nav zināmas vīrusa genomas sastāvdaļas, bet ir zināms, ka viena sastāvdaļa ir cilvēka imūndeficīta gēns. Nav arī izskaidrojams, kāpēc citi vīrusu pārnēsā un izplata bez slimības simptomiem, bet citi vīrusu pārcieš viegli. Ir zināms tikai viens, ka arī Latvijas medicīna nevar palīdzēt izārstēt cilvēkus un piedalās kopējā cilvēku iznīcināšanā, jo ar testiem konstatē vien sasirgušos, nevis pārslimojušos ar testiem, kuri uzrādītu antivielas pēc Covid- 19 pārslimošanas. Daudzās valstīs mediķi domā, ka Covid- 19 jau sirojis pasaulē kopš 2019. gada vasaras beigām, arī Latvijā, un daudzi nomira iepriekš ar pneimoniju it kā pēc gripas. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc Latvijā no Covid- 19 šobrīd ir maz oficiāli mirušo.

Trīsreiz globālā cionistu valdība mēģināja uzsākt trešo pasaules karu, līdz Krievija ar Ķīnu kopā ar ASV globālo finansu korporokrātiju izstrādāja Uhaņas bioloģiskajā laboratorijā ar Bila Geita finansējumu bioloģisko ieroci Covid- 19 pasaules iedzīvotāju skaita samazināšanai - ASV, Ķīnā, Krievijā, Indijā, Latvijā utt. Visticamāk, ka tie, kuri izstrādāja šo ieroci, ir arī izstrādājuši pārbaudītu vakcīnu un paši ir vakcinējušies.

Ļaunākais nav priekšā, tas jau ir noticis.

Atbildēt

hipokrats

10.04.2020. 09:50

»

Nekādi, jo nevienu neinteresē nenomirušie

Slepkava un bioterorists Bils Geits


par triperi negribejat paprasit un par gripu ka tas nelaimes gadijums darbā??:)) vadošie nu nereklamejat savu stulbumu publiski

Atbildēt

nu gan izdomājuši

10.04.2020. 09:33

visi inficēsimies, mērķis līkni izlīdzināt. Tiešām tur tik dumji sēž tajās biedrībās??????????????????????

Atbildēt

Pensionārs

10.04.2020. 08:20

Ķīniešu zaraza tika izplatīta tāpēc, ka Ķīnas valdība un tā valdošā kliķe savlaicīgi neveica pasākumus pret epidēmiju, kā ari meloja pasaulei. Līdz ar to Latvijas valdībai kopā ar Eiropas Savienību nepieciešams vērsties pret Ķīnas valdību un valsti par zaudējumu piedziņu. Jo Ķīna ir atbildīga pasaules bioloģiskā kara izraisīšanā.

Atbildēt

Nekādi, jo nevienu neinteresē nenomirušie

10.04.2020. 06:48

»

Aga

Interesanti, kā pierādīt vai cilvēks ir saslimis darbā vai teiksim apmeklējot kaimiņieni


Slepkava un bioterorists Bils Geits

https://www.youtube.com/watch?v GrFJijEe5ho&feature share

Atbildēt

Aga

10.04.2020. 06:39

Interesanti, kā pierādīt vai cilvēks ir saslimis darbā vai teiksim apmeklējot kaimiņieni?

Atbildēt

Covid - 19 ir atzīts par ioloģisko ieroci, meklē tāizgatavotājus, Itālija, Francija nespēj pretoties

10.04.2020. 06:22

https://www.youtube.com/watch?v GNuGtdNs6zk&feature share

Atbildēt

Atlaist Saeimu

09.04.2020. 21:42

Vai tad jūs nerosinājāt atlaist Saeimu? Kur problēma-soc tīklos aktualizējiet šo tēmu un iespējams "sile" pārdomās...

Atbildēt

uz Tvaika ielu

09.04.2020. 21:08

»

sane

Uz Satversmes tiesu


Aizmirsa nocitēt visu pantu
4.56. noteikt, ka saslimšana ar Covid-19 nav uzskatāma par nelaimes gadījumu darbā atbilstoši Ministru kabineta 2009. gada 25. augusta noteikumiem Nr. 950 "Nelaimes gadījumu darbā izmeklēšanas un uzskaites kārtība", 2016. gada 1. marta noteikumiem Nr. 116 "Kārtība, kādā izmeklē un uzskaita nelaimes gadījumus darbā, kas notikuši ar Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm" un 2020. gada 21. janvāra noteikumiem Nr. 42 "Kārtība, kādā izmeklē un uzskaita nelaimes gadījumus darbā, kuros cietušas valsts drošības iestāžu amatpersonas un darbinieki" un darba devējam nav jāveic šāda gadījuma izmeklēšana un uzskaite;

Tas nozīmē tikai to, ka inficējoties ar Covid-19 nav jāveic izmeklēšana atbilstoši nosauktajiem MK noteikumiem.

Atbildēt

nesapratu

09.04.2020. 21:00

Kāds vispār sakars nelaimes gadījumam darbā un arodslimībai?

Atbildēt

sane

09.04.2020. 19:22

Uz Satversmes tiesu

Atbildēt

Ripa

09.04.2020. 19:06

Šoreiz piekrītu knariņam. Ja venerologs dabū triperi - pats vainīgs!

Atbildēt

GV

09.04.2020. 18:35

Uz priekšu! Tiem kas pieņēma lēmumu un tiem, kas atbalsta novēlu slimnīcas bez ārestiem un medmāsām, kad atnāks jauns vīruss.
Šis lēmums ir netālredzīgs,nekaunīgs un idiotisks.
Mūs iznīcinās neviss militārs konflikts, dabas katastrofa vai iespējamās nākotnes pandēmijas, bet gan valdošās kliķes neizglītotība, nekaunība un stulbums.

Atbildēt

a411

09.04.2020. 18:15

Pēdējie 8% pat Ventspils bosam nav bruņas...

Atbildēt

hirurgs

09.04.2020. 16:10

»

Kangaru valdības loģisks lēmums -

kā citādi siles lopi ieraus 4 miljardus, ja sāks uz visām pusēm tautai kaut kādus pabalstus un kompensācijas maksāt? Kā var nesolīt


labrat uzinatu cik no tiem inficetiem arstiem šogad bija arzemes, ??:)) vai tiekas ar koleģiem kas bija arzemēs tas tak nav noslepums zinu arstiem patik ceļot, iedzerba laika utt da

Atbildēt

kāriņš

09.04.2020. 16:08

protams ka nav , lai pierada ka ificejas darba, un ar ko arsti , labaki par apkopeju utt vel jau tik liels ificeto arstu daudzums par profesionalitati neliecina,, cik ificeto ir maxima starp darbiniekiem ??

Atbildēt

Kangaru valdības loģisks lēmums -

09.04.2020. 15:33

kā citādi siles lopi ieraus 4 miljardus, ja sāks uz visām pusēm tautai kaut kādus pabalstus un kompensācijas maksāt? Kā var nesolīt?

Atbildēt

koijots

09.04.2020. 15:33

A, ja to kroņa vīrusu saķēri Spānijas smiltiņās, ko tad?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...