Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dinalds

23.09.2019. 23:53

Ne korupcijai bet valdiba pedejos izlecejus un vienkarsi idiotus.

Atbildēt

LELDE KURPES

23.09.2019. 23:52

Kad Girgena iekslietu ministrijai puevonos tieslietu ministriju un Geberalprokuraturu??

Atbildēt

Vainigos jasoda

23.09.2019. 23:50

Karinam ka ministru prezidentam ir jauznemas atbildiba par Latvijas Republikas likumu nepildisanu par ko draud kriminalatbildiba. VALSTS POLICIJA TIEK AICINATA UZSKATK KRIMINALPROCESU UN VEIKT PARBAUDI.

Atbildēt

vai nav jocīgi

23.09.2019. 12:33

»

Sapāta balss

Cienītais,saprotu,ka nav nekā vienkāršaka kā stāstīt to,kas kādam citam jādara... Satversmes tiesā saskaņā ar LR likumiem var vērsties nevis opozīcija vai arodbiedrība, bet tikai fiziska persona


ka Satversmes tiesā nevar griezties arodbiedrība, kas ir fizisko personu pilnvarots pārstāvis ?
Nu, jā ! Žīdi jau allaž iegrozīs "likumus" tā, ka "vienkāršais cilvēks" allaž "paliks ar garu degunu" !

Atbildēt

bilde

23.09.2019. 12:09

subjekts no asv ,kurs nozaga berniem Latvija kinoteatri ,,Pionieris,, un pardeva krieviem bordela ierikosanai .

Atbildēt

...

23.09.2019. 11:15

Diez vai Krišjānis Kariņš par to pārdzīvo. Viņš nu nekādi nav cienīgs būt Ministru prezidents. Salīdzināsim. Ministru prezidents Kārlis Ulmanis relatīvi īsā laikā pacēla latviešu dzīves līmeni augstā līmenī un vēl izveidoja zelta krājumus. Ulmaņa laikā cēla skolas un attīstīja dievnamus. Tauta tika audzināta dzīvot veselīgu dzīves veidu. Tajā laikā tika panākts, ka uz cilvēku tika izdzerts 4 litri alkohola, šī sērga tika apkarota. Padomju laikos labākos izveda un nodzirdīja. Tad uz cilvēku tika izdzerts 11 litri alkohola. Pēc PSRS sabrukuma Latvijā dzeršana samazinājās, bet pagājušo gadu pie šīs prettautiskās valdības atkal sasniedza 11 litrus alkohola uz cilvēku. Kariņš un Levits sāka ar akcīzes nodokļa samazināšanu alkoholam, tādējādi palielinot tautas nodzirdīšanu. Tajā pašā laikā valsts ārējais parāds ir 12 miļjardi, neprasot atpakaļ Godmaņa nozagto no pensionāriem nozagtā un ieguldītā Pareksa bankā. Kariņš un Levits pēc Gidmaņa ir lielākā latviešu tautas nelaime. Kamēr cilvēki to nesapratīs un neorganizēta 4.Atmodu, paliks tikai sliktāk un sliktāk. Skaudrāk to sajutīsim pēc Brexit, kad Anglija aiztaisīs ciet robežas un latviešiem vairāk nebūs vieta, kur patverties tālāk no šī Godmaņa, Levita un Kariņa radītās nelaimes. Varbūt tad cilvēki te uz vietas sāks cīnīties par savām tiesībām, jo aizbraukt nebūs kur. Nav šaubu, ka agri vai vēlu Latvijā tiks atjaunots patiess tiesiskums un latviešu tauta atgūs nozagtās vērtības.

Atbildēt

!

23.09.2019. 10:56

redz ,ko Latvija sastrada amerikanu valdiba .

Atbildēt

kuri ir svarīgāki,

23.09.2019. 10:49

veselības rūpētāju tūkstoši, vai uz vienas rokas pirkstiem skaitāmie "priekšnieki" ?

Ja no tūkstošiem daži simti aizmuks no "veiksmes stāsta" - vietā radīsies citi izsalkušie...

Ja aizies viens svarīgs priekšnieks, kā, piemēram, radio boss - kur dabūs jaunu "vietu"
ja gribētāji viens otru nozūmēs...

Loģiski - jāņem nauda no daudzajiem un jāatdod nedaudzajiem !

Atbildēt

no problems

23.09.2019. 07:19

un nopamatos tā ka smird, ar patriotismu , dzimtenes mīlestību,kritiešu pacietību un krievu tankiem...

Atbildēt

čala

22.09.2019. 21:10

Biedri lielajā tautas hurālā tā arī nesaprot, ka visi mediķi un skolotāji ir potenciāli noziedznieki-- tātad absolūtā prioritāte ir cietumi! Ir taču absolūtais tiesiskums, bezkompromisa... ko lieki laiku tērēt tukšām čalošanām augstajā namā

Atbildēt

Noziedznieks kariņš

22.09.2019. 21:06

tagad jau pilnīgi droši var apgalvoit, ka Kariņš ir noziedznieks. Noziegums izdarīts pildot amata pienākumus. Šitādu idiņu, kas atkjlāti ignorē likumu, ir jābāž nekavējoties cietumā. Tad jau ikviens var , piemēram, neievērot satiksmes noteikumus un prasīt , lai viņu nesoda. Kariņš ir jāiesūdz un tam jābūt kriminālprocesam. Faktiski Kariņš sludina tiesisko nepakļaušanos, viņš rīda cilvēkus nekakļauties likumam, kas ir pretvalstisks, destruktīvs un ļoti bīstams precedents. Kariņš ir valsts mēroga kriminālnoziedznieks un ja atkla ģenerālprokurors neko nedarīs, tad tikai apstiprinās, ka pats ir Vienotības mafijas kriminālais jumts.

Atbildēt

budž

22.09.2019. 20:51

»

derdz

kāpēc tikai veselībai varbūt visiem kopā, izglītībai, utt


Cienītais, Jums vajadzētu analizēt valstī notiekošos procesus nopietnāk. Valstis salīdzinot finasējumu nozarēm izmanto izdeumu no iekšzemes kopprodukta. Tad nu lūk tieši izglītībai,kultūrai un ekonomikai tie ir ievērojami lielākinekā vidēji Eiropā, bet medicīnai paši zemākie. Protams,tas, ka izdevumi izglītibai ir lielākie, bet algas ne tik lielas, pie tā nav vainīgi skolotāji. Runājot par ekonomiku..... vai nu man Jums būtu jāstāsta.

Atbildēt

sapr

22.09.2019. 20:42

»

R

Kad pienāks brīdis,kad visus Vienotības OIK afēristus un arī ZZS ,sabāzīs cietumā un tiks atgriezta nozagtā nauda


Kā jau būsiet pamanījis, viens no OIK aferas uzsācējs tagad vada valdību... atbilde nekur tālu nav jāmeklē

Atbildēt

Sapāta balss

22.09.2019. 20:40

»

Tā tam būs būt

Nu šis solis būs ar sekām- jaunie un vēl studējošie šo valsti, pateicoties šai saeimai, nopietni neuztvers un pie pirmās izdevības piekritīs jebkuram rietumnieku piedāvājumam. Labi ja atbrauks vienreiz pa trīs gadiem ciemos uz LV. Vispār jau opozīcijai, tiesībsargam un arodbiedrībai jābeidz kult tukšus...


Cienītais,saprotu,ka nav nekā vienkāršaka kā stāstīt to,kas kādam citam jādara... Satversmes tiesā saskaņā ar LR likumiem var vērsties nevis opozīcija vai arodbiedrība, bet tikai fiziska persona... :(

Atbildēt

Gunars

22.09.2019. 20:31

»

Q

Valdība domā , ka likumi rakstīti muļķiem, ko tauta domā par valdību, tas tādam jeņķu ieliktenim pie pakaļas, un kāds vēl te runā par valsts neatkarību


Vai tiesam sodien ir vel cilveki, kas doma, ka Latvija ir neatkariga valsts? Jabut tiesam loti politiski aprobezotam!

Atbildēt

Gunars

22.09.2019. 20:25

»

R

Kad pienāks brīdis,kad visus Vienotības OIK afēristus un arī ZZS ,sabāzīs cietumā un tiks atgriezta nozagtā nauda


Nekad, jo visi ir ciesi saistiti savos noziegumos jau no skeles un godmana laikiem. Uzvardi ar mazo burtu, jo sie cilveki ne to ir pelnijusi.

Atbildēt

Tā tam būs būt

22.09.2019. 19:53

»

švamme

Nu ko, jau tā trūkst med. darbinieki, būs pavisam slikti, jo parasti cilvēki nevēlas strādāt bez atalgojuma. Ja medmāsai maksā mazāk, nekā kaut kādas ostas "valdes loceklim", kāda motivācija ir viņai palikt šeit un izniekot savu dzīvi? Tas pats attiecināms uz visiem medicīnas nozarē strādājošiem (nejaukt...


Nu šis solis būs ar sekām- jaunie un vēl studējošie šo valsti, pateicoties šai saeimai, nopietni neuztvers un pie pirmās izdevības piekritīs jebkuram rietumnieku piedāvājumam. Labi ja atbrauks vienreiz pa trīs gadiem ciemos uz LV. Vispār jau opozīcijai, tiesībsargam un arodbiedrībai jābeidz kult tukšus salmus un jāiesniedz pieteikums Satversmes tiesai, lai izskaidro, kāpēc tieši šo likumu var neievērot, nevis pašu deputātu, valdības vai tiesnešu atalgojumu likumus. Mediķi pēc īsa taisnīguma brīža tiek atkal čakarēti, tikai nesen izbeidza krīzes sākumā pieņemto netaisnīgo pagarinātā darbalaika likumu, kas legalizēja praksi nekad atjaunotās LV laikā neapmaksāt mediķu nostrādātās virsstundas.

Atbildēt

R

22.09.2019. 19:48

Kad pienāks brīdis,kad visus Vienotības OIK afēristus un arī ZZS ,sabāzīs cietumā un tiks atgriezta nozagtā nauda???

Atbildēt

R

22.09.2019. 19:45

Ja uzņēmumus vada Padomes,priekš kā ir vajadzīgas ministrijas?Ar steigu tās jālikvidē,būs nauda ārstiem,māsiņām,skolotājiem,pensionāriem!!!

Atbildēt

derdz

22.09.2019. 18:37

ir jau trīs valdes locekļi un priekšsēdētājs, bet paildus virs viņiem padomes locekļi - http://www.vm.gov.lv/lv/aktualitates/preses_relizes/6068_izsludina_konkursus_uz_universitates_slimnicu_padomju_locekl

Lai veicinātu lielāku atklātību kapitālsabiedrību darbībā un ieviestu starptautiski atzītus labas pārvaldības nosacījumus, Veselības ministrija izsludinājusi konkursus uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas padomju locekļu amatiem. Paredzēts, ka katrā slimnīcas padomē strādās ne mazāk kā trīs locekļi ar kompetencēm veselības aprūpes, finanšu un pārmaiņu vadības jautājumos.

Atbildēt

derdz

22.09.2019. 18:32

kāpēc tikai veselībai varbūt visiem kopā, izglītībai, utt

Atbildēt

Cicha

22.09.2019. 17:42

Viss pēc plāna, šitas planktons vnk realizē pasūtījumu paretināt tautu, finkelschteini kontrolē!

Atbildēt

švamme

22.09.2019. 17:14

Nu ko, jau tā trūkst med. darbinieki, būs pavisam slikti, jo parasti cilvēki nevēlas strādāt bez atalgojuma. Ja medmāsai maksā mazāk, nekā kaut kādas ostas "valdes loceklim", kāda motivācija ir viņai palikt šeit un izniekot savu dzīvi? Tas pats attiecināms uz visiem medicīnas nozarē strādājošiem (nejaukt ar bēdīgi slavenajiem "valdes locekļiem" un citiem birokrātiem).
Vai kāds mediķis varētu šeit mums pastāstīt, cik šodien saņem uz rokas medmāsa parastā, vai ārsta palīgs ātrajos, strādājot 1 slodzi? Un ārstam parastajam jau arī nemaksā eiropeisku algu. Cik Latvijas mediķu jau uz šodienu ir izkaisīti pa pasauli? Un cik šogad būs aizbraukušo?

Atbildēt

hmm

22.09.2019. 16:33

gribu velet nakotne par cilvekiem nevis par partijam.Karins ir naudas apmazgatajs,turklat gudri un likumigi nostradajis.Negribu vinu valdibaa redzeet

Atbildēt

Jāatzīmē

22.09.2019. 15:47

mediķu atalgojuma sasaistei ar OIK nav saistības. Tās ir divas dažādas problēmas. MK nepildīt likumā paredzēto ir dīvaini. Tas nozīmē likumpārkāpumu, ar visām no tā izrietošajām sekām.
OIK problēma ir nevēlēšanās redzēt cēloņsakarību starp CO2 kvotu tirdzniecības ienākumiem un atjaunojamēs elektroenerģijas ražošanu, kas varētu būt avots OIK kompensācijām.
Turklāt ir atrasts veids,kā papildināt valsts budžetu uz elektrības patērētāju rēķina - Latvenergo izmaksu no TEC pārlikšana uz patērētāju. Neskatoties uz to, ka dabas gāzei ar atjaunojamo enerģiju nav nekāda sakara.
Visa šī ņemšanās ap OIK ir politiķu un valdības nevēlēšanās atkāpties no elektrības nodokļa katru gadu apmēram 100 milj. apmērā, kas tiek iekasēts caur Latvenergo samaksātajām dividendēm.

Atbildēt

Q

22.09.2019. 15:06

Jāsaprot elementāra lieta, ja valdība atcels OIK, nabagmāja bankrotēs, tātad būs jāsamierinās!

Atbildēt

Q

22.09.2019. 15:00

Valdība domā , ka likumi rakstīti muļķiem, ko tauta domā par valdību, tas tādam jeņķu ieliktenim pie pakaļas, un kāds vēl te runā par valsts neatkarību?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

21

Karikatūrists varas kalpībā

Foto“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri reklamējās uz sava pretmeta Gunāra Astras fona.
Lasīt visu...

12

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

FotoGunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību savās valstīs, cenšas lauzt tirānu režīmus. Astra cīnījās par savas zemes - Latvijas brīvību, kuru bija okupējusi komunistu impērija - PSRS. Padomju Savienība nekādā gadījumā nebija Gunāra Astras zeme. Viņš bija Latvijas brīvības cīnītājs, nevis PSRS disidents.
Lasīt visu...

3

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

FotoValsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus, 2019. gadā bija pareizs un sen nepieciešams lēmums. Tas novērsa būtisku mūsu demokrātiskās valsts iekārtas nepilnību un ilgtermiņā noteikti uzlabos politiskās vides kvalitāti. Nedrīkst būt tā, ka politisko partiju darbība ir atkarīga no to spējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus. Tas rada partiju atkarību no ziedotāju labvēlības, kas parasti nav tīri nesavtīga.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...