Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no svētezera

21.12.2020. 18:35

Ir pienākuši ilgi gaidītie Ziemas saulgrieži. Senču spēks ir sasniedzis savu pilnību. Šajā laikā, kad ir gada garākā nakts un īsākā diena, notiek brīnumi. Tieši Ziemas saulgrieži ir īstais laiks, lai lūgtu Pērkona svētību visam nākamajam gadam. Saulgriežu dienā Pērkons ir īpaši labvēlīgs visiem, kas viņam tic. Pērkons ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas un piepildīs mūsu velmes. Tāpēc lūgsim visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu. Iedegsim tumši zilu svecīti skaistā māla svečturī uz galda un lūgsim Pērkonu. Lūgšana Pērkonam: « Visvarenais Pērkon, mēs Tevi pielūdzam un slavējam! Visvarenais Pērkon, mēs Tevi pielūdzam un slavējam! Visvarenais Pērkon, mēs Tevi pielūdzam un slavējam! Pērkoņtēv, uzklausi manu lūgšanu. Zibeņmetēj, uzklausi manu lūgšanu. Tu esi godāts gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Tu esi mīlēts gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Tu esi cienīts gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Tava griba ir tīra un svēta. Palīdzi man, Pērkon, sasniegt dzīvē savus mērķus. Dāvā man spēku sirdī un ķermenī. Izdziedē manas brūces un rētas. Piepildi manu garu ar savu dievišķo spēku. Virzi mani pretī panākumiem un laimei. Atvairi no manis nelaimes un nelabvēļus. Sargā manu dzimtu tāpat kā es godāju Tevi. Visvarenais Pērkon – Debesu Tēv – es pieņemu Tevi savā sirdī. Es pieņemu savu senču spēku. Kļūsti par manu aizstāvi, visvareno Pērkon! Dari mani spēcīgu un neuzvaramu. Lai godāts tiek Pērkons kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir.». Novēlu mums visiem sasniegt iecerēto un turpināt iesākto! Lai Pērkons ir ar mums! Visa slava Pērkonam!!!
Ar Pērkona viedumu, Skolnieciņš no svētezera [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Lūgšanu vēlams atkārtot divpadsmit reizes. Pēc lūgšanas ir jāpateicas Pērkonam. Piemēram, ziedojot sauju monētu un paciņu sviesta ugunskurā vai arī atstājot cienastu uz jebkura akmeņa (svētakmeņa).
#ZiemasSaulgrieži #rituāli #tradīcijas #pagāni #LatvjuDievi #Pēkons #Pēkoņtēvs #Zibeņmetējs #ugunszīme #LatvjuDievuSvētība #latviskums #latvietība #sentēvi

Atbildēt

www.govlawyer.lv

18.12.2020. 00:15

21.12. par vakcīnu lems
Eiropas Zāļu padome,

lv ir jau piem. agrāk norādījusi, ka
vadās pēc
Eiropas Slimību profilakses centra vadlīnijām.

Atbildēt

motorhead 1916

17.12.2020. 19:48

Jautaajumiem nav jeegas. Kaadi secinaajumi var buut DAARZENIM? Kas attiecas uz vakciinaam - nepiekriitiet nekaados apstaakljos. NEKAADOS.

Atbildēt

Pieteikt pieteica

17.12.2020. 19:29

»

ROFLMAO

Kamēr netiek labotas Satversmes kļūdas un partiju saeima atlaista uz visiem laikiem, tikmēr visas akcijas ir cīņa ar sekām


Bet atļauju liegs. K. Kariņš jau paziņoja, ka 20.12.2020. ir pēdējā izdotā atļauja.

Ko no tā var secināt? Tikai to, ka LV ir atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas, par to informējot ANO. Pulcēšanās brīvība ir cilvēktiesības.

Cilvēktiesības

22:42 11.04.2020
(atjaunots 15:01 11.04.2020)

Cīņā ar koronavīrusa izplatīšanos Latvija daļēji atteikusies no saistībām cilvēktiesību jomā – valsts iedzīvotāji konstatējuši informāciju par to Vikipēdijā.

RĪGA, 2020. g. 11. aprīlis — Sputnik. Interesantu informāciju par Latviju Vikipēdijā atradusi Sarmīte Vanaga. Nodaļā "Cilvēktiesības Latvijā" teikts, ka cīņā ar koronavīrusa pandēmiju Latvija atteikusies no dažām saistībām, ko uzņēmusies  Eiropas Cilvēktiesību konvencijas ietvaros.
"2020. g. martā, atsaucoties uz COVID-19 pandēmiju, Latvija paziņoja par pagaidu atkāpšanos no daļas no cilvēktiesību saistībām pēc Eiropas Cilvēktiesību konvencijas un Starptautiskā pakta par pilsoniskajām un politiskajām tiesībām" teikts elektroniskās enciklopēdijas rakstā. 
Šo tekstu Vikipēdijā ieraudzīja Vanaga un publicēja savā lapā Facebook fragmentu no tā līdz ar jautājumu:
"Mani šodien nodarbina viens jautājums. Kad, kur, kas un ko ir lēmis, lai Vikipēdijā pie cilvēka pamattiesībām Latvijā parādītos šāds ieraksts?"


Sarmite Vanaga:
Mani šodien nodarbina viens jautājums. Kad, kur, kas un ko ir lēmis, lai Vikipēdijā pie cilvēka pamattiesībām Latvijā parādītos šāds ieraksts?
2020. g. martā, atsaucoties uz COVID-19 pandēmiju, Latvija paziņoja par pagaidu atkāpšanos no daļas no cilvēktiesību saistībām pēc Eiropas Cilvēktiesību konvencijas[3] un Starptautiskā pakta par pilsoniskajām un politiskajām tiesībām.[4]


Ieraksts pilnībā publicēts elektroniskās enciklopēdijas rakstā Cilvēktiesības Latvijā.
Tajā publicēta arī norāde uz ANO oficiālo dokumentu un teikts, ka 2020. gada 16. martā Latvija pagaidām atteikusies no saistībām ievērot starptautisko paktu par civilajām un politiskajām tiesībām savā teritorijā pēc tam, kad 11. martā PVO atzina – pasaulē sākusies Covid-19 pandēmija.

© SPUTNIK / SERGEY MELKONOV
Cilvēktiesības Latvijā: ko domā Latvijas iedzīvotāji

Dokumentā skaidrots, ka drošības apsvērumu dēļ Latvijā no 13. marta izsludināts ārkārtas stāvoklis – apturētas mācības skolā, ierobežota piekļuve veselības aprūpes iestādēs, sociālās aprūpes iestādēs un penitenciārajās iestādēs. Tāpat aizliegtas sapulces un ieviesti cilvēku pārvietošanās ierobežojumi.
Šie soļi spieda Latviju atkāpties no saistībām, ko paredz Starptautiskā pilsonisko un politisko tiesību pakta 12., 17. un 21. pants.
Ziņots, ka pēc ārkārtas situācijas režīma beigām visas Latvijas pilsoņu tiesības tiks atjaunotas pilnā apjoma.
Kāpēc Latvija atteicās?
Iepriekš jau vēstīts, ka pēc ārkārtas situācijas režīma ieviešanas valsts ĀM gandrīz nekavējoties ziņoja, ka Latvija atsakās no vairākām saistībām cilvēktiesību jomā.
Atšķirībā no Francijas, Vācijas, Itālijas un Spānijas valsts īpaši paziņoja, ka ārkārtas situācijas apstākļos atteiksies nodrošināt iedzīvotājiem virkni tiesību un brīvību. Par to, kāpēc tāds paziņojums ir pārlieks un kādu risku var slēpt, stāstīja Tatjana Ždanoka.
4 7 74

The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Atbildēt

ROFLMAO

17.12.2020. 19:08

»

Ejam ciemos

Šodien Centra partija pieteica uz 13. janvāri protesta akciju pie nama Tērbatas ielā 13, ko nesen par 3,3 miljoniem eiro nopirka premjerministra Kariņa sieva


Kamēr netiek labotas Satversmes kļūdas un partiju saeima atlaista uz visiem laikiem, tikmēr visas akcijas ir cīņa ar sekām.

Atbildēt

ROFLMAO

17.12.2020. 19:06

☮🕊🏳 KARIŅ MET MIERU! 🏳🕊☮

Vakcīnas pret 🇨🇳☣ ir neefektīvas un kaitīgas.
Kā paši uzbrucēji - ķīnieši tiek galā ar savu selekcionēto sērgu bez visiem pfizeriem?

LEVIATĀN BRAUC MĀJĀS!

Atbildēt

opā

17.12.2020. 19:03

ja kājas patsāvīgi jātur krustā- neko citu jau neizblēs... kā tradicionālo Tā arī nepielec, ka nekādu lēmumu nepieņemšana nozīm;e katru dienu xx mirušie un zzzz slimnīvcās Par to populisms topā
Paši jau nesaprot, ak laiks demisionēt

Atbildēt

Ejam ciemos

17.12.2020. 19:01

Šodien Centra partija pieteica uz 13. janvāri protesta akciju pie nama Tērbatas ielā 13, ko nesen par 3,3 miljoniem eiro nopirka premjerministra Kariņa sieva.
Akcijā tiks prasīta Kariņa valdības demisija, profesionālas valdības izveide, vēl vairākas prasības par ko vēl informēsim.

Atbildēt

Izveidota Pasaules valdība

17.12.2020. 18:51

»

...

Meitenei Emanuēlai piemetās mēnešreizes,būs arī kariņam,laika jautājums


Valsti ved uz globālo elektronisko koncentrācijas nometni, iedzīvotājus padarot par biorobotiem 16.12.2020. 16:26
https://aftershock.news/?q node%2F929462

12/dec/20

Vatikāns noslēdz "Globālo aliansi" ar Rotšildu, Rokfellera fondu un lielākajām bankām, lai izveidotu Lielo aliansi.

Pāvests Francisks paziņoja, ka Vatikāns noslēgs "globālu aliansi" ar pasaules lielākajām bankām, starptautiskajām korporācijām un globālistu fondiem, lai izveidotu ekonomikas padomi, kuras mērķis ir bagātības pārdale visā pasaulē.
“Globalist Initiative”, “Iekļaujošā kapitālisma padome” sevi dēvē par pro-kapitālistisku organizāciju, kuras mērķis ir izveidot "spēcīgāku, taisnīgāku un uz sadarbību balstītu ekonomiku un sabiedrību".
Elites grupa, kas sevi dēvē par aizbildņiem, sevi dēvē par "vēsturisku vadītāju un pasaules līderu sadarbību, kas strādā ar Franciska morālo vadību, lai uz visiem laikiem izmantotu uzņēmējdarbības iespējas".
"Mēs reaģējam uz pāvesta Franciska izaicinājumu izveidot iekļaujošāku ekonomiku, kas taisnīgāk izplata kapitālisma priekšrocības un ļauj cilvēkiem pilnībā izmantot savu potenciālu," videoklipā saka bankas mantiniece Linna Forestere de Rotšilda.
Papildus pāvestam Franciskam Guardians sarakstā ir Visa, Mastercard, Bank of America un BP (British Petrolium) vadītāji, kā arī Lynn Forester de Rothschild, Ford fonda prezidents Darens Volkers, Rokfellera fonda prezidents Radživs Šahs un ANO īpašais klimata sūtnis Marks Kernijs.
"Sargi", kā dēvēti valdes locekļi, ir pasaules lielāko korporāciju augstākie vadītāji, kuri ir apņēmušies spert drosmīgus soļus iekļaujošā kapitālisma radīšanā, "trešdien sacīja Forbes.
Aizbildņi uzņemsies atbildību, apņemoties izveidot plānoto darbību sarakstu, kas attiecas uz vides, sociālajiem un pārvaldības jautājumiem.
Tas notiek pēc tam, kad Pasaules ekonomikas forums, Apvienoto Nāciju Organizācija un citas institūcijas nesen aicināja veikt "lielisku atjaunošanu", lai pasaules kapitālistisko sistēmu reorganizētu par transhumānistisku sociālistisku pasaules kārtību, kas iznīcinās privātīpašumu un valūtu.

Autors:
Autora darbs / tulkojums
Izmantotie avoti:
Il Vaticano entra filmā “Alleanza globale” Rothschild, Fondazione Rockefeller e grandi banche per c

Il Vaticano entra “Alleanza globale”, kas atrodas Rotšildā, Fondazione Rockefeller un grand banche per creare and Great Reset
MB. Bergoglio aderisce al progetto del Forum dei Miliardari di Davos che - per usare un termine lui caro - ritengono “scarto” almeno un terzo dell'umanità, i superflui ...
Autora komentārs:
Saite uz pašu vietni https://www.inclusivecapitalism.com/

Atbildēt

anna

17.12.2020. 18:31

Diēta ir pagājušais gadsimts! Lai zaudētu svaru, jums vairs nav nepieciešams sevi izsmelt ar diētām! Es šeit lasīju par jaunu un veselīgu metodi - bit.do/ketolv es izmēģināju tik daudz lietu, visas diētas, fitnesu, labi, es varētu zaudēt 2 kg un ar šo rīku mēneša laikā zaudēju 15 kg, un es jūtos lieliski! Es iesaku visiem!
q

Atbildēt

ha ,ha ,ha

17.12.2020. 18:12

»

pietiek lasītājs

Lapsa,būtu pats savā portāla ieviesis kārtību,lai neglābjami vājnieki netērē palagus velti.Tikai komentāri uztur šo samazgu bedri pie dzīvības,vai ne tā


Labāk brien prom uz "kas jauns", tur tevi mīļi sagaidīs trīs regulāri rejoši parazītu čivavas ! :)))Ej korītī !

Atbildēt

pietiek lasītājs

17.12.2020. 17:34

Lapsa,būtu pats savā portāla ieviesis kārtību,lai neglābjami vājnieki netērē palagus velti.Tikai komentāri uztur šo samazgu bedri pie dzīvības,vai ne tā?

Atbildēt

Vakcinācijas nāves ēnā. Atbilde uz pietiek.com jautājumiem

17.12.2020. 16:31

Jautājumi, ko pietiek.com adresē amatpersonām- politiķiem, ir cilvēcīgi, bet diemžēl nepārdomāti un naivi, jo politiskās amatpersonas nav ne mediķi, ne ķīmiķi. Viņu atbildes būs, ka viņi savos lēmumos un rīkojumos sabiedrībai vadās pēc starptautiskiem nolīgumiem un konvencijām, valsts spēkā esošo likumdošanu, viņu eksperti ir augstskolu un medicīnas iestāžu profesori, nepasakot, ka šie eksperti sen ir globālo medikantu un vakcīnu ražotāju kompāniju korumpēti, maksājot augstskolām visādus grantus, kas ir ievērojamas dotācijas naudas izteiksmē, un citādi pabalstot.

Masveida testēšanas uz Covid-19 mērķis ir ar “biedējošu statistiku par inficētiem un mirušiem” ir radīt jaunus un stingrus ierobežojumus, pilnībā morāli sagraujot pretošanos, bet fiziski ekonomiku dažu mēnešu un gadu laikā. Atkarībā no tā, “cik labi virzīsies process”, atkārtos 3., 4., 5. utt. inficēšanās vilni ar ierobežojumiem ekonomikā, izglītībā, medicīnā un ieslodzījumiem dzīvesvietās, kā tas jau notiek Itālijā. Stāstīs, ka nebūs obligātās vakcinācijas, lai gan spēkā esošā likumdošana tādu pandēmijas gadījumā paredz un pielietojama pēc Veselības ministra izvēles jebkurā laikā un nekavējoties. Bijušais SAB vad. J.Kažočiņš intervijā kasjauns.lv saka to pašu, ka nav paredzama obligāta vakcinācija, bet jau terorizē visu sabiedrību- piebilstot, ka “visu laiku vakcīnas nebūšot bez maksas”, kaut likumdošana to paredz epidēmiju un pandēmiju gadījumā.

Daudzi paliks bez darba un ienākumiem, “labprātīgu”vakcinēšanos un naudu, ko 4. maija finanšu korporācija piesolīs un ieskaitīs katra bankas kontā “rūpējoties par proletariātu”, pieņems kā vienīgo “atpestīšanu” no maskām, bezdarba un mājas ieslodzījuma Latvijas valsts elektroniskajā koncentrācijas nometnē, kā to jau pirms dažām dienām, sākot ar naudas ieskaitījumiem, praktizē Itālijas valdība. Cilvēki, ieslodzīti mājas apstākļos mēnesi, metās tērēt šo naudu Ziemassvētku dāvanām, lai atkal atgrieztos ieslodzījumā.

Globālā finanšu korporokrātija plāno atsavināt valsts lielākos uzņēmumus un caur privātbankām, kas faktiski ir centrālo banku filiāles, atsavinās privātpersonu ieķīlātos NĪ, bet citiem atsavinās, padarot nesamaksājamus NĪ nodokļus. Tas notiks ātri ar jaunajām Levita un Bordāna tiesām - “izmantojot ebreju tiesas saimnieciskos strīdos”(ebreju impērijas Otrais standarts).

Bet tautas novārdzinās ar vakcināciju. Ķīmiski kastrējot. Suņus ķīmiski kastrē, ievadot čipu, kurš pa laikam izdala ķīmiskas vielas, kas sagrauj suņa imunitāti un dzīvotspēju. Dzīvespriecīgs suns pārvēršas slimojošā dzīvniekā ar dažādām kaitēm. Bet Covid-19 vakcinācijas regularitātes mērķis ir tāds pats. Runā, ka ne visas vakcīnas radot pietiekami izteiktu daudzumu antivielu, tādēļ vakcināciju atkārtos, lai uzrastos šīs vielas Globālās veselības pases prasībām, bet sterilizācija izpaudīsies, sterilizējot cilvēka zarnu trakta bakteriālo vidi, kas ir galvenais imunitātes avots, pilnīgi sagraujot imunitāti.

Atbildēt

sejas maska

17.12.2020. 16:29

Nu tak nopērciet Ivermectin (Bimectin) vet aptiekā un būs jums vakcīna. Pāris stundās to covidu izārstē.

Atbildēt

...

17.12.2020. 15:49

»

Žanna

Parīzē tiek aizmūrēts parlaments . Nūdelei kovids piemeties un višs notinies! :D Kariņ , kā tev tas patīk? Koē


Meitenei Emanuēlai piemetās mēnešreizes,būs arī kariņam,laika jautājums.

Atbildēt

Žanna

17.12.2020. 15:40

Parīzē tiek aizmūrēts parlaments . Nūdelei kovids piemeties un višs notinies! :D Kariņ , kā tev tas patīk? Koē?

Atbildēt

Pilsone

17.12.2020. 15:26

»

Anna

Protams, ka jāatbild Viņķelei. Tāpēc jau mums ir nozaru vadības. Cits stāsts, ka ja netiek galā tad jātriec ar sū....koku un tam šis dubultpilsonis ir par mīkstu


Ja nozaru valdības ir nožēlojami profāni, tad jāpatriec visi, arī Kariņš, ja neuzņemas nekādu atbildību.

Atbildēt

Skaidrs

17.12.2020. 14:40

No pieņēmumiem un dažiem steigā sniegtiem viedokļiem nevar izdarīt nekādus objektīvus secinājumus, ne Kariņš, ne PVO, ne vakcīnu ražotāji,ne vakcīnu pretinieki, ne Pietiek. Tam vienkārši ir par maz laika, par maz pētījumu un par maz informācijas. Pasaule steidzas kaut kā glābt situāciju. Tikai laiks rādīs, kas no tā visa iznāks.

Atbildēt

nu taču

17.12.2020. 14:31

Kāda tur nogrūšana?! Tā ir parasta uzdevuma izpildes nodošana atbildīgajam resoram, savukārt atbildīgajā resorā to nodod izpildei atbildīgajai struktūrvienībai, kur atbildi sagatavos amatpersonas, kuru kompetencē ir šādi jautājumi. Tā ir normāla prakse vienmēr un visur. Nekad neesmu redzējis, ka pats mp gatavotu atbildes uz iesniegumiem.

Atbildēt

Kariņam jāatkāpjas

17.12.2020. 14:27

»

west

Mīļo Dieviņ


Saakašvilli bija psihiski nelīdzsvarots pamuļķis. Viņš savu valsti gatavoja karam, pats uzsāka karu un karu smagi ar kaunu zaudēja. Putins viņu kā politiķis apspēlēja un kad Putinam jautāja- ko darīsiet ar kara uzsācēju Saakašvilli, Putins atbildēja- viņa likteni izlems gruzīnu tauta. Rezultātā Saakašvilli slēpjas ārzemēs un Gruzijā parādīties baidās, jo tur viņu uzreiz ieliks cietumā. Nevajag mums tādus idiotus kā Saakašvilli.

Atbildēt

Slimais mikrpisans

17.12.2020. 14:14

»

pietiek lasītājs

Pareiz darīja.Šķidro lapsas sūdu d.rsēju jau gana


atkal pa saviem sūdiem ņemas.

Atbildēt

west

17.12.2020. 14:09

Mīļo Dieviņ!
Vai Tu nevari mūsu iznīkstošai tautai atsūtīt vienu Saakašvili, kas "iztīrītu Augeja staļļus"Latvijā, kā viņš to izdarīja Gruzijā? Tika padzīta vecā korumpētā policija, tieslietas utt, kā rezultātā šodien Gruzijā nav organizētās noziedzības!!!

Atbildēt

pietiek lasītājs

17.12.2020. 13:05

Pareiz darīja.Šķidro lapsas sūdu d.rsēju jau gana.

Atbildēt

sena pieredze

17.12.2020. 12:43

»

fakts

Tomēr rezolūciju tam ierēdņa garadarbam uzliek tieši kariņš,tā kā nav ko pārbīdīt pārmijas.Kariņš ir noziedznieks


pie tam kopā ar rezolūciju reizē atnāk arī nepārprotamas norādes, nekādas inciatīvas, viss ir smalki atstŗādāts un atbildes kopija nonāk attiecīgajā lietā..... jas kas

Atbildēt

Jokohama

17.12.2020. 12:40

Visiem būs jāatbild bērnu priekšā!

Atbildēt

Nevis ministrs, bet

17.12.2020. 12:32

apmīztais pediņš klusē 😀

Atbildēt

Kariņam jāatkāpjas

17.12.2020. 12:16

Vairāku valstu premjeri tūlīt pēc vakcīnas saņemšanas ir publiski vakcinējušies un aicinājuši iedzīvotājus nebaidīties no vakcīnas, bet šis plānprātiņš līdz tādai PR akcijai pat nav spējīgs aizdomāties.

Atbildēt

Elementāri

17.12.2020. 12:14

Kariņš nav vienīgais kurš nobijies. Nav daudz tādu, kuri gribētu pārbaudīt vakcīnu uz savas ādas. Nīderlandē trešā daļa medicīnas darbinieku aptaujā ir pateikuši, ka brīvprātīogi nepotēsies. trešā daļa nav izlēmuši, trešā daļa ar mieru potēties. Mediķiem nepārmetīsi nekompetenci. Un kā tad piespiest nopotēties vismaz lielāko daļu vienkāršo mirstīgo? Vēl neesmu sastapis nevienu, kurš būtu teicis, ka ir gatavs potēties. Lielāka daļa saka, ka pagaidīšot pēc iespējas ilgāk vai vispār nepotēšoties.

Un tad vēl dejas ap Covid testiem. Un ko lai cilvēki domā, ja visapkārt puspatiesības un draudi.

Atbildēt

!

17.12.2020. 11:49

»

Juris

Ja nepārsūtītu ministrijai, tad PIETIEK būtu ziņa, ka Kariņš nekonsultējas ar speciālistiem


Un speciālists būs meitene no VM meitas uzņēmuma, kura divi gadi atpakaļ beigusi med-institūtu.

Atbildēt

Juris

17.12.2020. 11:42

Ja nepārsūtītu ministrijai, tad PIETIEK būtu ziņa, ka Kariņš nekonsultējas ar speciālistiem.

Atbildēt

andreiko

17.12.2020. 11:20

Parādnieks ir Kankariņa padomnieks demogrāfijas jautājumos. Māca, kā taisīt kinderus. Un neko citu, jo citu jau arī neko neprot, ja nu vienīgi iegrābt piķi no tabakas torgašiem.

Atbildēt

PIETIEK jautājumus K. Kariņš pāradresējis Veselības ministrijai

17.12.2020. 11:18

Un tas ir loģisks risinājums, jo PIETIEK nav leģitīma pamata pierasīt tai tīkamu K. Kariņa rīcību.

Kā zināms, K. Kariņš pēc sarunas ar PVO pārstāvjiem pats personīgi izlēma, ka nu gan un nekad citreiz ir laiks uzdot ar savu rezolūciju, tādas ir viņa tiesības, Veselības ministrijai izstrādāt “pūļa vakcinācijas plānu”. PVO atzīst, ka pietiktu, ja vakcinētu 60-70 procentu no valsts iedzīvotāju skaita.

Lai PIETIEK saņemtu atbildi no paša K. Kariņa par K. Kariņa atbildību, jautājums K. Kariņam nav uzdots pareizi.

PIEtIEK bija pareizi K. Kariņam jāuzdod trīs jautājumi.

1. Lūdzu publiski izskaidrot- kāpēc un no kādām saistībām ANO Cilvēktiesību deklarācijā LV uz laiku, pagaidām Covid-19 pandēmijas laikā, ir atteikusies.

2. Lūdzu izskaidrot savu amatpersonas pārliecību, kuras rezultātā personīgi kā MP pēc sarunas ar PVO nekavējoties uzdevāt Veselības ministrijai izstrādāt pret Covid-19 valsts iedzīvotāju vakcinācijas plānu.

3.Vai Jums bija tiesības atteikties no PVO ieteikuma ar savu rezolūciju uzdot tieši nekavējoties ar savu rezolūciju Veselības ministrijai izstrādāt iedzīvotāju vakcinācijas plānu?

Atbildēt

Blondīne

17.12.2020. 11:12

Skaidrs, ka Kariņš un pārējie ne ar ko nav iepazinušies un atbildēt nespēj. Cik tālu pa etapu nokļūs tā vēstule nevaru spriest. Vai zemā līmeņa ierēdnis, kuram liks gatavot šo vēstuli, vispār arī būs kaut cik zinošs uzdotajos jautājumos ir tāds pats jautājums. Taču uzskatu, ka vēstulei ir nozīme, kaut vai tāpēc, ka šiem cilvēkiem vajadzēs kaut mazliet aizdomāties.

Atbildēt

Niknais

17.12.2020. 11:07

»

Nacionālais Atkritums

Kapēc jautājums netika nogrūsts idiotam Parādniekam? Tas tak tam Antiņam padomnieks


Pietiek varētu painteresēties, cik reižu, un kādus padomus feldšera kungs sniedzis Antiņam, kā arī, cik lielu algu mēnesī feldšera kungs saņem

Atbildēt

Gy

17.12.2020. 10:39

Suuda amerikanis saki no formula beidzot lacu ledus , piekritu Runat maak pienesums tautssimnieciba nulle

Atbildēt

sena pieredze

17.12.2020. 10:29

Tas jau bija sagaidāms, jo tāda ir mūsu valstī valdoša sistēma, proti, jebkurai augstāk stāvošai personai adresēta vēstule nonāk pa vīzējumu etapu kādam ierēdnītim uz galda. Ļoti bieži tās visas ir par vienu un to pašu jautājumu un nāk no dažādām instancēm, kurās tauta ir mēģina sameklēt taisnību.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

17.12.2020. 10:16

Diez vai ierēdņi tik daudzus datus vienā iesniegumā jebkad redzējuši! Kas tur ko brīnīties, ka nespēj 2 nedēļās atbildēt?

Atbildēt

Zinošais

17.12.2020. 10:16

»

Anna

Protams, ka jāatbild Viņķelei. Tāpēc jau mums ir nozaru vadības. Cits stāsts, ka ja netiek galā tad jātriec ar sū....koku un tam šis dubultpilsonis ir par mīkstu


Un Vinķele to nogrūdīs ierēdņiem, jo nozares vadība redz esot politiska ne profesionāla !
Bet tas jau ir klasisks "futbols" - Perevoščikovs saka ka vajagot kaut ko "slāpēt", bet to ko un kā nogrūž uz citiem un tad sabiedrība brīnās kāpēc veidojas tāds haoss - tāpēc ka katrs pats pieņem lēmumu atbilstoši savai sapratnei un profesionāliem vienkārši ir logiski un konsekventi ir jāpalīdz indivīdam tos pieņemt !
Bet tieši tas jau pietrūkst - ikviens var atrast ko par tām pašām maskām tie paši cilvēki stāstīja pavasarī un kāda ir jau zināmo vakcīnu darbības efektivitāte !

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...