Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sola

04.01.2020. 00:24

»

Lai

viņš diennakti pavēro medmāsas darbu,tad pāries šī vēlme veidot jaunu darba samaksas sistēmu.Tas nemaz nav viņa kompetencē,ko par to saka Ilze


Nevis lai pavēro, bet pats plānā galdiņa urbinātājs, lai diennakti nostrādā uzņemšanā...vēlams ar samīzušamies bomžiem un sanarkojušamies un apdauzītiem narkomāniem.

Atbildēt

Augsta līmeņa nejēga

04.01.2020. 00:13

Lūdzu sariktēt referendumu par stulbu referendumu neriktēsanu!

Atbildēt

ja jau noklusē sistēmu

03.01.2020. 18:17

tad laikam laba

Atbildēt

Endzelīns

03.01.2020. 17:40

kas pie velna ir invoācijas metožu pārvaldītāji?

Atbildēt

Murka

03.01.2020. 16:03

Viktorīnu rīkotāji šo pasākumu varētu slaiki noboikotēt.

Atbildēt

Troļļu ganss

02.01.2020. 23:57

pofig

Atbildēt

Ar 2020. gadu Ķīnas valsts katram

02.01.2020. 22:43

»

Tieši pareizi, tikai pretēji!

Dara visu, lai no apgrozības izņemtu skaidru naudu, jo virtuālo var kontrolēt, bet skaidro ne. Dolāru zagšana, viltotu izplatīšana valsts apmēros, ar valsts akceptu, maiņas kursu imanipulācijas, inflācija, deflācija.. viss, lai neuzticētos skaidrai naudai...


auto īpašniekam solīja 200 l benzīna ik mēnesi bez maksas, bet atvainojās un piešķīra 150 l katru mēnesi, ko iepērk Krievijā par pašizmaksu, kas ir 4 rubļi par litru.

Atbildēt

Tieši pareizi, tikai pretēji!

02.01.2020. 22:41

»

jaajaa

...vispirms ir jāsaprot, kas ir nauda...tie, kas savus nesegtos tugrikus ir iemainījuši pret dolāriem, ir nostrādājuši pēc pašu jeņķu radītas sistēmas(makulatūra pret makulatūru)...un nevarēs pateikt, ka viltoti vai zagti ir 1,5 triljoni 100dolāru banknotēs...un, ja bezskaidru naudu vēl ir iespējams...


Dara visu, lai no apgrozības izņemtu skaidru naudu, jo virtuālo var kontrolēt, bet skaidro ne. Dolāru zagšana, viltotu izplatīšana valsts apmēros, ar valsts akceptu, maiņas kursu imanipulācijas, inflācija, deflācija.. viss, lai neuzticētos skaidrai naudai.

Ar 2020. gadu Ķīna piešķir katram auto īpašniekam 150 l benzīna bez maksas, izņemot valsts ierēdņus un limuzīnu ipašniekuem. Savulaik jaungada dāvanā Gruzija sarunās ar bankām norakstīja privātpersonām 800 milj. USD izteiksmē. Sauda Arābijā ija līdzīgi, kopējā summa, ko norakstīja, bia vairāki miljardi USD izteiksmē. Mums nauda neatradās mediķiem. Genocīds.

Atbildēt

Lai

02.01.2020. 22:36

viņš diennakti pavēro medmāsas darbu,tad pāries šī vēlme veidot jaunu darba samaksas sistēmu.Tas nemaz nav viņa kompetencē,ko par to saka Ilze?

Atbildēt

?

02.01.2020. 22:11

karins nodoklus maksa asv vai Latvija ?

Atbildēt

jaajaa

02.01.2020. 21:32

»

Ja tā,

tad nav jeņķiem ko uztraukties, bet tiem, kas pagroza skaidrā. Jo tik daudz naudas nopludina kā zagtu, lai konfiscētu pēc numuriem vai īpašām pazīmēm, ka viltoti. Apsūdzot viltošanā tos, kas tos ieguvuši legāli


...vispirms ir jāsaprot, kas ir nauda...tie, kas savus nesegtos tugrikus ir iemainījuši pret dolāriem, ir nostrādājuši pēc pašu jeņķu radītas sistēmas(makulatūra pret makulatūru)...un nevarēs pateikt, ka viltoti vai zagti ir 1,5 triljoni 100dolāru banknotēs...un, ja bezskaidru naudu vēl ir iespējams kontrolēt, tad skaidru ne...pret ASV kopproduktu tā summa nav tik liela, bet kontroles mehānisms ir jāpamaina...vispār man tas patīk, jo skrūves novilks vispirms virtuālās naudiņas zīmētājiem - privātbankām...:)

Atbildēt

Ja tā,

02.01.2020. 21:03

»

jaajaa

...cik es zinu, tad ir mazliet savādāk...runa ir par apmēram 1.5 triljoniem dolāru skaidrā, kurus kaut kādā veidā 10 gadu laikā ir "pazaudējusi" FRS...un vēl domāju, ka tas arī ir pamats visai tai briesmīgajai cīņai ar "atmazgāšanu"...dažādu valstu centrālās bankas nekontrolēti emitē katra savu valūtu...


tad nav jeņķiem ko uztraukties, bet tiem, kas pagroza skaidrā. Jo tik daudz naudas nopludina kā zagtu, lai konfiscētu pēc numuriem vai īpašām pazīmēm, ka viltoti. Apsūdzot viltošanā tos, kas tos ieguvuši legāli..

Atbildēt

jaajaa

02.01.2020. 20:04

»

Ir zināms, ka ASV pazuduši 800 000 000 USD,

par kuriem jau izteiktas šaubas, vai tie nav viltoti. Esot aizdomas, ka CIP naudu nogādājusi Krievijā un tā esot nonākusi KCB rīcībā un maiņas punktos apmainīta pret rubļiem. Tiek plānots šo naudu konfiscēt, jo tiem, kam tā ir, nevēs parādīt ne tumbočku, ne matraci


...cik es zinu, tad ir mazliet savādāk...runa ir par apmēram 1.5 triljoniem dolāru skaidrā, kurus kaut kādā veidā 10 gadu laikā ir "pazaudējusi" FRS...un vēl domāju, ka tas arī ir pamats visai tai briesmīgajai cīņai ar "atmazgāšanu"...dažādu valstu centrālās bankas nekontrolēti emitē katra savu valūtu, samaina uz USD un noslēpj...jeņķi ir sākuši uztraukties...:)

Atbildēt

Ir zināms, ka ASV pazuduši 800 000 000 USD,

02.01.2020. 19:12

»

Aha!

Kariņš staigā pa plānu ledu - ASV var painteresēties, cik nodokļos nomaksājis ASV kasei


par kuriem jau izteiktas šaubas, vai tie nav viltoti. Esot aizdomas, ka CIP naudu nogādājusi Krievijā un tā esot nonākusi KCB rīcībā un maiņas punktos apmainīta pret rubļiem. Tiek plānots šo naudu konfiscēt, jo tiem, kam tā ir, nevēs parādīt ne tumbočku, ne matraci.

Atbildēt

Aha!

02.01.2020. 19:09

»

Pardotais un nozagtais bernu kinoteatris,, Pionieris,,

amerikanu valdiba latvija jutas visvarena


Kariņš staigā pa plānu ledu - ASV var painteresēties, cik nodokļos nomaksājis ASV kasei.

Atbildēt

Vienpersoniski tas ir tad

02.01.2020. 19:07

»

mjāā'...

Tiem pamuļķiem kāds varētu paskaidrot, ko nozīmē latviešu valodas vārds vienpersoniski


kad persona realizē savu lēmumu. Ja persona realizē cita lēmumu, tas vairs nav vienpersoniski, bet divpersoniski, ja desmit personas izlemj, kurai personai to lēmumi jārealizē, tad das ir vienpadsmitpersoniski.

Atbildēt

mjāā'...

02.01.2020. 19:04

»

jaajaa

…"LVSADA aizvadītā gada pēdējās dienās saņēma no Veselības ministrijas uzaicinājumu deleģēt pārstāvi"...kurā vietā ir "vienpersoniski izlēmis


Tiem pamuļķiem kāds varētu paskaidrot, ko nozīmē latviešu valodas vārds vienpersoniski!

Atbildēt

K

02.01.2020. 18:46

Kas ir ar to Saeimas atlaisānas parakstu vākšanu? Saraujam, šos mēgļus nekavējoši jāpadzen, kamēr vēl ko nav sastrādājuši!

Atbildēt

jaajaa

02.01.2020. 18:12

…"LVSADA aizvadītā gada pēdējās dienās saņēma no Veselības ministrijas uzaicinājumu deleģēt pārstāvi"...kurā vietā ir "vienpersoniski izlēmis" ?...:)

Atbildēt

Kariņš jau ir politisks līķis,

02.01.2020. 17:37

nepildot likumu par mediķu algu palielināšanu. Rimčikā apšļāciet viņu “nejauši” ar kefīru to cūku!

Atbildēt

Olga

02.01.2020. 17:34

Nāc un iepazīsties ar skaistākajām un atklātām sievietēm tavas pilsētas --> getbadgirl. com

Atbildēt

Glāzīts

02.01.2020. 16:53

Knariņš visu var.... jo vienīgais šīs valdības padarītais darbs ir valdības saglabāšana... viss pārējais sviests vai paniņas Murgtspējas apogeja

Atbildēt

solists

02.01.2020. 16:16

Solo izpildīs ansamblis.....un diriģēs tas,kuram zizlis ķepā

Atbildēt

Pardotais un nozagtais bernu kinoteatris,, Pionieris,,

02.01.2020. 16:15

amerikanu valdiba latvija jutas visvarena !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

FotoŅemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu pārsteigumu, kuru klusībā īstenoja labklājības ministre Ramona Petraviča un kuram plašāka sabiedrība nepievērsa uzmanību.
Lasīt visu...

21

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

FotoTeikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt zaļo zonu, nevis Valsts drošības dienesta kompleksu, kura būvniecība nozīmētu arī koku izciršanu. Mana pārliecība ir, ka šī jautājuma apspriešanu ir pilnībā jārestartē - pašreizējie plāni jāaptur, un diskusija jāsāk no nulles.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

FotoVācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu, britu flote bloķēja piegādes no ārzemēm, un stratēģiski svarīgu izejvielu imports nokrita līdz kritiskam līmenim. Glābiņš atnāca no Maskavas.
Lasīt visu...

21

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

FotoNevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šakāļi

Tā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali,...

Foto

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

Latvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo...

Foto

Intelektuālā atombumba

Cilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku...

Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...