Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kaķa smiekli

25.01.2020. 19:43

Viens no līdzekļu izklekerēšanas instrumentiem ir neskaitāmās federācijas, asociācijas un biedrības. Taisni jābrīnās, kādu tik nav. Un katrai savs prezidents. Un katra cīnās ar zobiem un nagiem, kā izplēst kādu labumu no valsts.

Atbildēt

Nu

24.01.2020. 17:55

mēmie zagļi. Cita vārda nav.

Atbildēt

pieslēdz prātiņu

24.01.2020. 16:05

»

Nu nevajag

jau tik uzkrītoši savu skaudību demonstrēt ! Visa ES lauksaimniecība ir balstīta uz subsīdijām un tās nav atkarīgas no tā kam pieder saimniecība


Runa nav par godīgu darba rūķi lauķi. Runa ir par klana rūķi, vienu no politmafijas naudas renīšu rūķiem valdībā.
Runa ir par mega subsīdīju apmēru šādiem lielindustriāliem putrām un viņu atrašanos valdībā, par ietekmi, par sačekarēto lauksaimniedības politiku un tiem, kas to tiešā veidā Latvijā ir čakarējuši.

Atbildēt

Rudbārdis

24.01.2020. 15:29

»

Blondīne

Sapratu tikai to, ka neviens nedrīkst stāties nevienā biedrībā un neviens, kas ir kādā biedrībā nevienam neko nedrīkst ziedot...


Tā ziedošana nav naiva cerēšana, bet gan komunistu-okupantu ieviestā cietumnieku sistēma, dzīvošana po poņaķijām.

Atbildēt

Nu nevajag

24.01.2020. 15:23

»

klana "lauķis" vais nav tradicionālais veco laiku lauķis

Klana lauķis ir piem. iepriekšējais Finianšu ministrijas parlamentārais sekretārs no ZZS Edgars Putra, kurš caur savu industriālās graudkopības ģimenes uzņēmumu gadā subsīdijās saņem aptuveni 1/3 miljonu eur


jau tik uzkrītoši savu skaudību demonstrēt ! Visa ES lauksaimniecība ir balstīta uz subsīdijām un tās nav atkarīgas no tā kam pieder saimniecība !
Nenoliedzami tās lielumam ir nozīme, jo vairāk hektāri, jo vairāk naudas, taču subsīdijas jau nemaksā par nekā nedarīšanu !

Atbildēt

cits klana "lauķa" piemērs

24.01.2020. 12:29

ir tās pašas Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Grasbergs.

Pavisam nesen „desmit medijos parādījās un ātri vien pazuda ziņa par to, kā no Zemkopības ministrijas parlamentārā sekretāra, Nacionālās apvienības jaunbiedra Jāņa Grasberga „ģimenes uzņēmumam” – zemnieku saimniecībai Zilūži piederoša mikroautobusa piena produkti bez nepieciešamās Rīgas domes atļaujas tirgoti pie… tās pašas Zemkopības ministrijas ēkas.

Atkal izlasiet rūpīgi. Līdz šim kungs bija Kocēnu novada deputāts, un šis statuss viņam nu nekādi netraucēja ne būt zemnieku saimniecības īpašniekam, ne tirgot piena produktus no „savām gotiņām”, kā rakstīts uzņēmuma mājas lapā. Bet tagad pēkšņi normatīvi viņam vairs neļaujot.

Nekādi normatīvi attiecībā uz amatpersonu interešu konfliktiem pēdējā gada laikā nav mainīti. Mēs labi zinām politiķus, kuri daudzus gadus ir Saeimā un vienlaikus ir arī savu zemnieku saimniecību īpašnieki, godīgi deklarē ienākumus utt. Bet tagad pēkšņi parādās viens īpašs zemnieku saimniecības īpašnieks, kurš apgalvo, ka nenosaukti „normatīvi” viņam liekot atteikties no sava īpašuma.

Un te nu būtu labi gan no paša politiķa, gan no KNAB precīzi saprast – kas tad pēkšņi ir mainījies likumos? Vai arī varbūt likumos nav mainījies nekas, bet Grasberga kunga zemnieku saimniecība nodarbojas nevis tikai ar gotiņām un pieniņiem, bet arī… jā, ar ko tad, interesanti, tā patiesībā nodarbojas?”
Pietiek, 27.06.2019

Atbildēt

klana "lauķis" vais nav tradicionālais veco laiku lauķis

24.01.2020. 11:29

»

Labs lauķis ir beigts lauķis


Klana lauķis ir piem. iepriekšējais Finianšu ministrijas parlamentārais sekretārs no ZZS Edgars Putra, kurš caur savu industriālās graudkopības ģimenes uzņēmumu gadā subsīdijās saņem aptuveni 1/3 miljonu eur.
Subsīdijās!

Atbildēt

putina shēmas

24.01.2020. 11:12

..................

Atbildēt

Zinošais

24.01.2020. 10:40

»

Blondīne

Sapratu tikai to, ka neviens nedrīkst stāties nevienā biedrībā un neviens, kas ir kādā biedrībā nevienam neko nedrīkst ziedot...


Drīkst gan stāties biedrībās, gan ziedot visām pēc kārtas !
Autore vērsa uzmanību uz jau zināmām sakarībām, kad amata iegūšana/saglabāšana, finansējuma saņemšana kļūst atkarīga no tā esi vai neesi ziedojis, esi vai neesi pareizajā "klubiņā" !

Atbildēt

24.01.2020. 10:26

Labs lauķis ir beigts lauķis.

Atbildēt

+++

24.01.2020. 10:22

»

...

varbūt tāpēc, ka Jurģis Jansons ir arī "Latvijas valsts meži" padomes preikšsēdētājs? Uzņēmuma akcionārs ir Latvijas valsts meži


Lielziedotāju kooperatīvs Zemkopības ministrija, kuri 30 gadus ir realizējši savas likumīgās tiesības cerēt uz kaut ko

Atbildēt

...

24.01.2020. 10:18

»

Kāpēc tā cepas Jurģis Jansons?

tāds varētu būt jauns rakstu sērijas pieteikums...


varbūt tāpēc, ka Jurģis Jansons ir arī "Latvijas valsts meži" padomes preikšsēdētājs? Uzņēmuma akcionārs ir Latvijas valsts meži.

Atbildēt

Blondīne

24.01.2020. 10:12

Sapratu tikai to, ka neviens nedrīkst stāties nevienā biedrībā un neviens, kas ir kādā biedrībā nevienam neko nedrīkst ziedot!
Tikai jautājums ir tāds: kurš drīkst ziedot un kuri ir tie jocīgie, kuri ziedos naudu partijām necerot ne uz ko?????????????????????????????????????????????

Atbildēt

Kāpēc tā cepas Jurģis Jansons?

24.01.2020. 08:44

tāds varētu būt jauns rakstu sērijas pieteikums.
Pavērojiet, cik sparīgi šobrīd rosās un izpaužas šis vidēja ranga, it kā necila, vēl padomju laikā dēstītā mežzinātnes institūta "Silava" direktors. Savādi, teiktu "Nāve, atsēdusies uz celma ežmaliņā", kā "Silavas" mežu stāstu sērijā par godu tuvojošās izlaupīšanas palaišanai tautās.
Nauda? Kāda tur nauda, tādam institūtiņam, kāds domās, visi inātnieki taču nabagi. Vara? Kāda tur vara štancēt pasūtījumu valsts uzņēmumam.
Kas tad licis celties un traukties institūta direktoram nezkādu gaisa gabalu pie veca mežkopja?

Atbildēt

ļaunums

24.01.2020. 06:41

Vislielākais ļaunums ir no dzeltenajiem muļķiem.....

Atbildēt

Paldies Lolitai par pētījumu

24.01.2020. 05:23

Ko tas atklāj? Komunistu- čekistu korporāciju jaunos vēsturiskajos cionisma Latvijas apstākļos.

Atbildēt

brunete

23.01.2020. 23:44

Nekāds te nav bobeigums - te tikai tikas nākošais murskulis tradicionālā shēmošanā. Un mēdiju apdullinātas gaišmates to vien kāro kā nolikt patiesi zaļo karoti

Atbildēt

Vecais indiānis

23.01.2020. 23:28

Skalpus par noziegumiem pret mežu ir jānoņem turpat studijā.

Atbildēt

!!!!!!!!!

23.01.2020. 23:13

Augstākā AS „Latvijas valsts meži" (LVM) lēmējinstitūcija ir akcionāru sapulce, kas pārstāv akciju turētāju – LR Zemkopības ministriju. ZM atbildīgie par valsts īpašumu– ministrs KASPARS GERHARDS (NA), Meža departamenta direktors ARVĪDS OZOLS -taisa un apgādā ar izlaupīšanas normatīviem pamatā ZZS, NA sponsoru grupu teju 20 gadus (tajā skaitā vēlāk Vienotībā pārgrupējušos)

LVM padome ir sabiedrības pārraudzības institūcija, kas pārstāv akcionāra intereses sapulču starplaikā un pārrauga valdes darbību. LVM padomi vada JURĢIS JANSONS, kurš vienlaicīgi ir arī „Silavas” direktors!!! Sevis vadītajā „Silavā” taisa un piegādā tam pašam Zemkopības ministrijas OZOLAM un sava pārraugāmā uzņēmuma LVM valdei- STRĪPNIEKAM ”zinātni”, balstītu uz falsificētiem datiem.

LVM pārvaldes izpildinstitūcija ir valde. Valde pārzina un vada uzņēmuma lietas. Galvenais LVM administratīvais vadītājs ir prezidents ROBERTS STRĪPNIEKS.

Tātad, kurš pasūta mūziku?
Kā pasūtījumu izpilda ROBERTS STRĪPNIEKS kopā ar ARVĪDU OZOLU?????!!!!!
Kam kalpo un ko apkalpo JURĢIS JANSONS???!!!!

Atbildēt

Precīzāk par precīzu, parfektāk par perfektu teikts!

23.01.2020. 23:03

Šoreiz pietiks, lai gan tendences, kopsakarības un lietas skaidrākas par skaidru. Desmitiem gadu garumā ar Republikas laukumu 2 un ekoloģiski uzbudinātiem zemes darba rūķiem ar Ventspils ostas pieskaņu savstarpēji mijušies simtiem ceļu un taciņu ar radiem, zemnieku saimniecībām, viens velns vien zina, kādām biedrībām un apvienībām, ķermenisku izpriecu pirtīm, glauniem vāģiem un izredzēto medību klubiem.

Dzerts un triekts uz nelabā paraušanu. Viss jau būtu štokos, ja ne tāds sīkums, ka par šo grandiozo rautu samaksājuši esam mēs ar Tevi, lasītāj. Un - maksās vēl mūsu bērni un mazbērni.

Atbildēt

Kristaps Klauss

23.01.2020. 22:13

Lai arī minētie fakti par LKF un mani ir korekti, tomēr to interpretācija galīgi aplama. Piemēram, 2015.g. tiešām šāda subsīdija tika piešķirta, bet nevis no lauksaimnieku naudas, bet gan no Meža attīstības fonda. Nauda bija paredzēta koksnes informācijas centra izveidei Tērvetē. Diemžēl sākotnējā koncepcija nebija dzīvotspējīga, tādēļ subsīdija pilnā apmērā tika atgriezta valsts budžetā un būvprojekta izmaksas (~15 tūkst. Eiro) sedzām no organizācijas līdzekļiem. Pēc dažiem gadiem sadarbībā ar talantīgiem jauniešiem citādā veidā to īstenojām (https://www.facebook.com/pg/viedaiskoks/photos/?ref page_internal ), vairs nelūdzot naudu no valsts.
Taisnība, ka kandidēju uz VID vadītāja amatu, bet savu kandidatūru neatsaucu dēļ interešu konflikta (tāda nebija), bet gan personīgu iemeslu dēļ.
Esmu studējis Ventspils Augstskolā. Bet tam nav nekāda sakara ar to, ka kā LKF vadītājs daudzkārt esmu runājis ar šīs pilsētas domi un brīvostas vadību (līdzīgas sarunas man ir ar daudzu pilsētu un pašvaldību vadību). Ventspilī un tās apkārtnē atrodas vairāki nozares uzņēmumi kā Kurzemes granulas, Kurekss, Arbo u.c., tādēļ arī šo teritoriju uzskatu par svarīgu nozarei.
Katrā politiskajā spēkā ir politiķi, kurus augsti vērtēju, un tādi ir arī ZZS. Tomēr neesmu bijis ZZS, tāpat kā jebkura cita politiskā spēka biedrs, jo esošais amats prasa politisku neitralitāti un spēju sadarboties ar valdību un ministriem neatkarīgi no partejiskās piederības.

Atbildēt

pietiek cerēt

23.01.2020. 20:53

ZZS izgāšanās vēlēšanās ir nepiedodama.Lūk,cik grūti tagad klājas Saskaņai.Un neviens Saeimas deputās neiet palīgā,tikai policijas ģenerāļi pazūd krūmos.Kauns!August,gaidu sepuku.

Atbildēt

pietiek lasītājs

23.01.2020. 20:49

Rt piektdiena.Gaidu Art.Priedīša,čekas ziņotāja pēc aicinājuma,Kārtējo publikāciju šajā sieviešu nīdēju un žultaino komentāru kādas semītu tautas sakarā potālā.Lai arī minētais vecišķais autors naivi stabulē sovjetu,tagad Krievija autokrātu meldiņā,nenoliedzami viņam ir ievērojami nopelni šīs vājvietnes intelektuālā līmeņa bakstīšanā augšup.Art.Priedītis piektdienā-stabilitātes pazīme.Nelasu,bet priecē.Īsāk,god.autor,pēdējā rindkopa,kā parasti,ir lieka!

Atbildēt

lauķis

23.01.2020. 14:45

»

TTT

Saskaņa un ZZS no vienas mīklas


Visas partijas ir no vienas mīklas,tomēr dvīņu partijas ir NA un SC.

Atbildēt

TTT

23.01.2020. 14:20

Saskaņa un ZZS no vienas mīklas.

Atbildēt

Brigmanis nopircis māju Darbijā, UK

23.01.2020. 12:49

un izīrē latviešu vergiem. Pat tur iemanss uz latviešiem nopelnīt. Māja tur gadījumam, ja pašam jāmūk no Latvijas, jo esmu to mērgli redzējis tuvplānā un klausījies, ko šis runā - viņa dziļā pārliecība ir, ka pats ir gudrs lelskungs, bet parstais latviešu zemnieks vergs un idiots.

Atbildēt

to hihi

23.01.2020. 11:16

Tavi autori un tehniķi apsteidz laiku, ja var ielikt rītdienas (24.01.2020.) rakstu!

Atbildēt

Cits Jàklis

23.01.2020. 11:11

Jàtnieku Federàcija suminàja Edgaru T.par müza ieguldijumu jàsanàs sportà

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...