Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kaķa smiekli

25.01.2020. 19:43

Viens no līdzekļu izklekerēšanas instrumentiem ir neskaitāmās federācijas, asociācijas un biedrības. Taisni jābrīnās, kādu tik nav. Un katrai savs prezidents. Un katra cīnās ar zobiem un nagiem, kā izplēst kādu labumu no valsts.

Atbildēt

Nu

24.01.2020. 17:55

mēmie zagļi. Cita vārda nav.

Atbildēt

pieslēdz prātiņu

24.01.2020. 16:05

»

Nu nevajag

jau tik uzkrītoši savu skaudību demonstrēt ! Visa ES lauksaimniecība ir balstīta uz subsīdijām un tās nav atkarīgas no tā kam pieder saimniecība


Runa nav par godīgu darba rūķi lauķi. Runa ir par klana rūķi, vienu no politmafijas naudas renīšu rūķiem valdībā.
Runa ir par mega subsīdīju apmēru šādiem lielindustriāliem putrām un viņu atrašanos valdībā, par ietekmi, par sačekarēto lauksaimniedības politiku un tiem, kas to tiešā veidā Latvijā ir čakarējuši.

Atbildēt

Rudbārdis

24.01.2020. 15:29

»

Blondīne

Sapratu tikai to, ka neviens nedrīkst stāties nevienā biedrībā un neviens, kas ir kādā biedrībā nevienam neko nedrīkst ziedot...


Tā ziedošana nav naiva cerēšana, bet gan komunistu-okupantu ieviestā cietumnieku sistēma, dzīvošana po poņaķijām.

Atbildēt

Nu nevajag

24.01.2020. 15:23

»

klana "lauķis" vais nav tradicionālais veco laiku lauķis

Klana lauķis ir piem. iepriekšējais Finianšu ministrijas parlamentārais sekretārs no ZZS Edgars Putra, kurš caur savu industriālās graudkopības ģimenes uzņēmumu gadā subsīdijās saņem aptuveni 1/3 miljonu eur


jau tik uzkrītoši savu skaudību demonstrēt ! Visa ES lauksaimniecība ir balstīta uz subsīdijām un tās nav atkarīgas no tā kam pieder saimniecība !
Nenoliedzami tās lielumam ir nozīme, jo vairāk hektāri, jo vairāk naudas, taču subsīdijas jau nemaksā par nekā nedarīšanu !

Atbildēt

cits klana "lauķa" piemērs

24.01.2020. 12:29

ir tās pašas Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Grasbergs.

Pavisam nesen „desmit medijos parādījās un ātri vien pazuda ziņa par to, kā no Zemkopības ministrijas parlamentārā sekretāra, Nacionālās apvienības jaunbiedra Jāņa Grasberga „ģimenes uzņēmumam” – zemnieku saimniecībai Zilūži piederoša mikroautobusa piena produkti bez nepieciešamās Rīgas domes atļaujas tirgoti pie… tās pašas Zemkopības ministrijas ēkas.

Atkal izlasiet rūpīgi. Līdz šim kungs bija Kocēnu novada deputāts, un šis statuss viņam nu nekādi netraucēja ne būt zemnieku saimniecības īpašniekam, ne tirgot piena produktus no „savām gotiņām”, kā rakstīts uzņēmuma mājas lapā. Bet tagad pēkšņi normatīvi viņam vairs neļaujot.

Nekādi normatīvi attiecībā uz amatpersonu interešu konfliktiem pēdējā gada laikā nav mainīti. Mēs labi zinām politiķus, kuri daudzus gadus ir Saeimā un vienlaikus ir arī savu zemnieku saimniecību īpašnieki, godīgi deklarē ienākumus utt. Bet tagad pēkšņi parādās viens īpašs zemnieku saimniecības īpašnieks, kurš apgalvo, ka nenosaukti „normatīvi” viņam liekot atteikties no sava īpašuma.

Un te nu būtu labi gan no paša politiķa, gan no KNAB precīzi saprast – kas tad pēkšņi ir mainījies likumos? Vai arī varbūt likumos nav mainījies nekas, bet Grasberga kunga zemnieku saimniecība nodarbojas nevis tikai ar gotiņām un pieniņiem, bet arī… jā, ar ko tad, interesanti, tā patiesībā nodarbojas?”
Pietiek, 27.06.2019

Atbildēt

klana "lauķis" vais nav tradicionālais veco laiku lauķis

24.01.2020. 11:29

»

Labs lauķis ir beigts lauķis


Klana lauķis ir piem. iepriekšējais Finianšu ministrijas parlamentārais sekretārs no ZZS Edgars Putra, kurš caur savu industriālās graudkopības ģimenes uzņēmumu gadā subsīdijās saņem aptuveni 1/3 miljonu eur.
Subsīdijās!

Atbildēt

putina shēmas

24.01.2020. 11:12

..................

Atbildēt

Zinošais

24.01.2020. 10:40

»

Blondīne

Sapratu tikai to, ka neviens nedrīkst stāties nevienā biedrībā un neviens, kas ir kādā biedrībā nevienam neko nedrīkst ziedot...


Drīkst gan stāties biedrībās, gan ziedot visām pēc kārtas !
Autore vērsa uzmanību uz jau zināmām sakarībām, kad amata iegūšana/saglabāšana, finansējuma saņemšana kļūst atkarīga no tā esi vai neesi ziedojis, esi vai neesi pareizajā "klubiņā" !

Atbildēt

24.01.2020. 10:26

Labs lauķis ir beigts lauķis.

Atbildēt

+++

24.01.2020. 10:22

»

...

varbūt tāpēc, ka Jurģis Jansons ir arī "Latvijas valsts meži" padomes preikšsēdētājs? Uzņēmuma akcionārs ir Latvijas valsts meži


Lielziedotāju kooperatīvs Zemkopības ministrija, kuri 30 gadus ir realizējši savas likumīgās tiesības cerēt uz kaut ko

Atbildēt

...

24.01.2020. 10:18

»

Kāpēc tā cepas Jurģis Jansons?

tāds varētu būt jauns rakstu sērijas pieteikums...


varbūt tāpēc, ka Jurģis Jansons ir arī "Latvijas valsts meži" padomes preikšsēdētājs? Uzņēmuma akcionārs ir Latvijas valsts meži.

Atbildēt

Blondīne

24.01.2020. 10:12

Sapratu tikai to, ka neviens nedrīkst stāties nevienā biedrībā un neviens, kas ir kādā biedrībā nevienam neko nedrīkst ziedot!
Tikai jautājums ir tāds: kurš drīkst ziedot un kuri ir tie jocīgie, kuri ziedos naudu partijām necerot ne uz ko?????????????????????????????????????????????

Atbildēt

Kāpēc tā cepas Jurģis Jansons?

24.01.2020. 08:44

tāds varētu būt jauns rakstu sērijas pieteikums.
Pavērojiet, cik sparīgi šobrīd rosās un izpaužas šis vidēja ranga, it kā necila, vēl padomju laikā dēstītā mežzinātnes institūta "Silava" direktors. Savādi, teiktu "Nāve, atsēdusies uz celma ežmaliņā", kā "Silavas" mežu stāstu sērijā par godu tuvojošās izlaupīšanas palaišanai tautās.
Nauda? Kāda tur nauda, tādam institūtiņam, kāds domās, visi inātnieki taču nabagi. Vara? Kāda tur vara štancēt pasūtījumu valsts uzņēmumam.
Kas tad licis celties un traukties institūta direktoram nezkādu gaisa gabalu pie veca mežkopja?

Atbildēt

ļaunums

24.01.2020. 06:41

Vislielākais ļaunums ir no dzeltenajiem muļķiem.....

Atbildēt

Paldies Lolitai par pētījumu

24.01.2020. 05:23

Ko tas atklāj? Komunistu- čekistu korporāciju jaunos vēsturiskajos cionisma Latvijas apstākļos.

Atbildēt

brunete

23.01.2020. 23:44

Nekāds te nav bobeigums - te tikai tikas nākošais murskulis tradicionālā shēmošanā. Un mēdiju apdullinātas gaišmates to vien kāro kā nolikt patiesi zaļo karoti

Atbildēt

Vecais indiānis

23.01.2020. 23:28

Skalpus par noziegumiem pret mežu ir jānoņem turpat studijā.

Atbildēt

!!!!!!!!!

23.01.2020. 23:13

Augstākā AS „Latvijas valsts meži" (LVM) lēmējinstitūcija ir akcionāru sapulce, kas pārstāv akciju turētāju – LR Zemkopības ministriju. ZM atbildīgie par valsts īpašumu– ministrs KASPARS GERHARDS (NA), Meža departamenta direktors ARVĪDS OZOLS -taisa un apgādā ar izlaupīšanas normatīviem pamatā ZZS, NA sponsoru grupu teju 20 gadus (tajā skaitā vēlāk Vienotībā pārgrupējušos)

LVM padome ir sabiedrības pārraudzības institūcija, kas pārstāv akcionāra intereses sapulču starplaikā un pārrauga valdes darbību. LVM padomi vada JURĢIS JANSONS, kurš vienlaicīgi ir arī „Silavas” direktors!!! Sevis vadītajā „Silavā” taisa un piegādā tam pašam Zemkopības ministrijas OZOLAM un sava pārraugāmā uzņēmuma LVM valdei- STRĪPNIEKAM ”zinātni”, balstītu uz falsificētiem datiem.

LVM pārvaldes izpildinstitūcija ir valde. Valde pārzina un vada uzņēmuma lietas. Galvenais LVM administratīvais vadītājs ir prezidents ROBERTS STRĪPNIEKS.

Tātad, kurš pasūta mūziku?
Kā pasūtījumu izpilda ROBERTS STRĪPNIEKS kopā ar ARVĪDU OZOLU?????!!!!!
Kam kalpo un ko apkalpo JURĢIS JANSONS???!!!!

Atbildēt

Precīzāk par precīzu, parfektāk par perfektu teikts!

23.01.2020. 23:03

Šoreiz pietiks, lai gan tendences, kopsakarības un lietas skaidrākas par skaidru. Desmitiem gadu garumā ar Republikas laukumu 2 un ekoloģiski uzbudinātiem zemes darba rūķiem ar Ventspils ostas pieskaņu savstarpēji mijušies simtiem ceļu un taciņu ar radiem, zemnieku saimniecībām, viens velns vien zina, kādām biedrībām un apvienībām, ķermenisku izpriecu pirtīm, glauniem vāģiem un izredzēto medību klubiem.

Dzerts un triekts uz nelabā paraušanu. Viss jau būtu štokos, ja ne tāds sīkums, ka par šo grandiozo rautu samaksājuši esam mēs ar Tevi, lasītāj. Un - maksās vēl mūsu bērni un mazbērni.

Atbildēt

Kristaps Klauss

23.01.2020. 22:13

Lai arī minētie fakti par LKF un mani ir korekti, tomēr to interpretācija galīgi aplama. Piemēram, 2015.g. tiešām šāda subsīdija tika piešķirta, bet nevis no lauksaimnieku naudas, bet gan no Meža attīstības fonda. Nauda bija paredzēta koksnes informācijas centra izveidei Tērvetē. Diemžēl sākotnējā koncepcija nebija dzīvotspējīga, tādēļ subsīdija pilnā apmērā tika atgriezta valsts budžetā un būvprojekta izmaksas (~15 tūkst. Eiro) sedzām no organizācijas līdzekļiem. Pēc dažiem gadiem sadarbībā ar talantīgiem jauniešiem citādā veidā to īstenojām (https://www.facebook.com/pg/viedaiskoks/photos/?ref page_internal ), vairs nelūdzot naudu no valsts.
Taisnība, ka kandidēju uz VID vadītāja amatu, bet savu kandidatūru neatsaucu dēļ interešu konflikta (tāda nebija), bet gan personīgu iemeslu dēļ.
Esmu studējis Ventspils Augstskolā. Bet tam nav nekāda sakara ar to, ka kā LKF vadītājs daudzkārt esmu runājis ar šīs pilsētas domi un brīvostas vadību (līdzīgas sarunas man ir ar daudzu pilsētu un pašvaldību vadību). Ventspilī un tās apkārtnē atrodas vairāki nozares uzņēmumi kā Kurzemes granulas, Kurekss, Arbo u.c., tādēļ arī šo teritoriju uzskatu par svarīgu nozarei.
Katrā politiskajā spēkā ir politiķi, kurus augsti vērtēju, un tādi ir arī ZZS. Tomēr neesmu bijis ZZS, tāpat kā jebkura cita politiskā spēka biedrs, jo esošais amats prasa politisku neitralitāti un spēju sadarboties ar valdību un ministriem neatkarīgi no partejiskās piederības.

Atbildēt

pietiek cerēt

23.01.2020. 20:53

ZZS izgāšanās vēlēšanās ir nepiedodama.Lūk,cik grūti tagad klājas Saskaņai.Un neviens Saeimas deputās neiet palīgā,tikai policijas ģenerāļi pazūd krūmos.Kauns!August,gaidu sepuku.

Atbildēt

pietiek lasītājs

23.01.2020. 20:49

Rt piektdiena.Gaidu Art.Priedīša,čekas ziņotāja pēc aicinājuma,Kārtējo publikāciju šajā sieviešu nīdēju un žultaino komentāru kādas semītu tautas sakarā potālā.Lai arī minētais vecišķais autors naivi stabulē sovjetu,tagad Krievija autokrātu meldiņā,nenoliedzami viņam ir ievērojami nopelni šīs vājvietnes intelektuālā līmeņa bakstīšanā augšup.Art.Priedītis piektdienā-stabilitātes pazīme.Nelasu,bet priecē.Īsāk,god.autor,pēdējā rindkopa,kā parasti,ir lieka!

Atbildēt

lauķis

23.01.2020. 14:45

»

TTT

Saskaņa un ZZS no vienas mīklas


Visas partijas ir no vienas mīklas,tomēr dvīņu partijas ir NA un SC.

Atbildēt

TTT

23.01.2020. 14:20

Saskaņa un ZZS no vienas mīklas.

Atbildēt

Brigmanis nopircis māju Darbijā, UK

23.01.2020. 12:49

un izīrē latviešu vergiem. Pat tur iemanss uz latviešiem nopelnīt. Māja tur gadījumam, ja pašam jāmūk no Latvijas, jo esmu to mērgli redzējis tuvplānā un klausījies, ko šis runā - viņa dziļā pārliecība ir, ka pats ir gudrs lelskungs, bet parstais latviešu zemnieks vergs un idiots.

Atbildēt

to hihi

23.01.2020. 11:16

Tavi autori un tehniķi apsteidz laiku, ja var ielikt rītdienas (24.01.2020.) rakstu!

Atbildēt

Cits Jàklis

23.01.2020. 11:11

Jàtnieku Federàcija suminàja Edgaru T.par müza ieguldijumu jàsanàs sportà

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...