Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

atbilde

22.01.2020. 23:07

»

Jautājums

Vai tad tajā padomē bija jābūt asfalta lējējiem vai ķieģelu cepļu vadītājiem


kāpēc tev liekas, ka tādai padomei bija jābūt?

Atbildēt

Blondīne

22.01.2020. 22:10

»

Kurts

Bioloģisko lauksaimnieku un savvaļas dzīvnieku audzētāju asociācijā darbojušās vēl citas personas – Jānis Liepiņš (SIA Pīlāgkalns valdes loceklis), Māris Parfianovičs (SIA Artcom studio, Praktiskās vēstures un tūrisma veicināšanas biedrība Hanzas ūdensceļi, SIA LR Lauksaimnieku apvienība valdes priekšsēdētājs...


Nesapratu humoru. Vai tad starptautiskā konferencē vērtētiem briežu ragiem jāprasa raksta autoram , kā vērtēt briežu ragus? Vai Belēvičam aizliegts savu briežu ragus prezentēt? Vai tad asociācijā visām minētajām personām bija aizliegts apvienoties?

Atbildēt

Nekā personīga, tikai bizness

22.01.2020. 22:06

»

Pilnīgi nekā personīga. Tikai bizness. Miljonu bizness un likuma nepildīšanā vainotie.

Valsts kontroles revīzijas ziņojumus vienmēr izvērtē Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisija. Pirms nedēļas deputāti uzklausīja revidentu ATSKAITI PAR ATKLĀTO ZEMKOPĪBAS MINISTRIJĀ UN “LATVIJAS VALSTS MEŽOS”. KOMISJĀ LIELĀ SKAITĀ IERADĀS LOBIJU ORGANIZĀCIJU PĀRSTĀVJI!!!!!!!!!!!! DARBA DEVĒJU...


Nepilnu miljonu no LVM nopludina medijiem. Vai varbūt mediji izrauj LVM to naudu no rīkles?
Kopš 2015.gada nomas līgumos indeksācija netika uzsākta. Atbildīgā ir Zemkopības ministrija. Ierēdņi gadiem ilgi nav neko darījuši.
No 2007.gada Zemkopības ministrijas valsts sekretāre ir Dace Lucaua. Kaut kādā mērā tā ir mana atbildība, atzīstas Dace Lucaua. Jautājums nodots prokuratūrai..
Ko par to saka mafijas klana obščags LVM?
Kā tad, Latvijas valsts mežu Zakovics mauc ēterā kārtējos melus, 3 gadu kavēšanās esot attaisnojama, vērtētāji neesot pieaicināti noteikumu rakstīšanā. LVM caur roku raudzījies kā atstumts bārenis, un procesā esot bijis tikai un vienīgi, vienīgi un tikai dalībnieks. Nav sapratis, ka atbild par valsts mantu. Un vispār Valsts kontrole neko nejēdz.
Kāda sagadīšanās, Arvīdu Ozolu pie galda Saeimas komisjā stutē glupais zābaklaiža no kura grupējuma? Janka Vitenbergs no JKP!!!, kurš šajā salikumā iebāzts par korķi tautsaimniecības komisjā. Vēl tur pie galda kūdras briketi cilā Dūklava un Puzes hūtes ķipars, histēriskais reģionālās reformas kontra Viķka Valainis.

Ja kāds saka, un pareizi saka, ka Zemkopības ministrijā ministrs nenosaka neko, tad noteicēju kalpi sižetā apskatāmi.

Atbildēt

P.

22.01.2020. 18:13

Zaļzemnieki ar politiskās korupcijas ēnas ienešanu politikā, kuri piesauc zemnniekus pārstāvošus, kuri patērē 1/3 no Eiropas Savienības budžeta subsīdijās, lai uzturētu savu biznesu.. ar labākiem apstākļien nekā jebkurā utopiskā, iluzoriskā komunismā!
Mūsu kopējā lauksaimniecības politika šobrīd grauj vispār pamatu mūsu pārtikas ražošanai nākamās paaudzes ietvaros. Ar milzīgu ļaunumu, ko šobrīd videi un pārtikas rūpniecībai vispār nodara kopējā lauksaimniecības politika.
Sūdzēties par zemnieku grūtībām atskaitīties par saņemtajiem miljoniem?! Tā ir lieta par kuru jābūt ļoti stingrai kontrolei. Taču šie brēktin brēc pēc mazākas kontroles, lai varētu naudu sagrābt savās kabatās!

Atbildēt

Zinošais

22.01.2020. 16:02

»

Zemkopības mninistrija neeapstiprina tikai kārtību.Zemkopības ministrijas Ozola, Lucauas un Latvijas valsts mežu afēra ar kūdru

Kūdras ieguves vietas iznomātas uz desmitiem gadu par neatbilstošu cenu...


Nekā parsteidzoša ! Ierēdnis taču ir tikai cilvēks un cilvēks pēc dabas ir slinks, kur nu vēl cilvēks kas ir arī ierēdnis (pieredzējis)! Viņš taču lieliski iemācījies, ka politiķi un valdības mainās ar jau paredzamu regularitāti, tāpēc nesteidzas darīt nolemto līdz galam, jo citi taču var mainīt politiskos uzstādījumus un tad viss padarītais ir "čika vērts"! Ja nevar citādi tad problēma ir "jāpiespēlē" citai institūcijai un sākas "futbols".
Starp citu VK vadītājs par to bija kaut ko dzirdējis un tāpēc savu moderno reformu plānā iekļāva arī "futbola" pētniecību, stratēģijas un rīcības plānu izstrādi u.t.l.
Ierēdnim galvenais ir nevis rezultāts, bet gan process ! ! !

Atbildēt

Pilnīgi nekā personīga. Tikai bizness. Miljonu bizness un likuma nepildīšanā vainotie.

22.01.2020. 15:41

»

Par ko ņemšanās ?

Kas īsti nav pie kāposta dalīšanas ticis...


Valsts kontroles revīzijas ziņojumus vienmēr izvērtē Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisija. Pirms nedēļas deputāti uzklausīja revidentu ATSKAITI PAR ATKLĀTO ZEMKOPĪBAS MINISTRIJĀ UN “LATVIJAS VALSTS MEŽOS”. KOMISJĀ LIELĀ SKAITĀ IERADĀS LOBIJU ORGANIZĀCIJU PĀRSTĀVJI!!!!!!!!!!!! DARBA DEVĒJU KONFEDERĀCIJA, ĀRODBIEDRĪBU SAVIENĪBA, TIRDZNIECĪBAS UN RŪPNIECĪBAS UN RŪPNIECĪBAS KAMERA, MEŽA !!! UN KOKSNES APSTRĀDĀTĀJU!!!! ORGANIZĀCIJU VADĪTĀJI!!!!! !!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Deputātu klātbūtnē LIKUMA NEIZPILDĪŠANĀ VAINOTIE PĀRMETA Valsts kontrolei nekompetenci, faktu sagrozīšanu un UZBRUKŠANU KŪDRAS NOZAREI KOPUMĀ!!!!!!!!!! Tas nokaitināja Valsts kontrolieri…

Līdz 2015.gadam PURVU NOMNIEKI PAR ZEMU CENU DABŪJA LABU RESURSU. Tagad, kad purvu īpašnieks – valsts sāk prasīt arvien vairāk, AUG NEAPMIERINĀTĪBA. Tā kā maksa par purvu izmantošanu nav atkarīga no iegūtiem kubikmetriem, MILJONU BIZNESS NONĀK NEJAUŠĪBAS VARĀ!!!!!!

Atbildēt

Par ko ņemšanās ?

22.01.2020. 14:57

Kas īsti nav pie kāposta dalīšanas ticis ?
Pati ,,L.Bargā../ L.Bargā nav ņemta pulciņā ?
Kas finansē brēku ?
Kāda partija palikusi aizdurvē ?
Nu tad vajag , kā tagad saka masmēdiji -,,nākt klajā ,,apbižotam/apbižotajiem !
Karotītes te nav vainīgas ! Ja nu vienīgi kādu makdonaldistu lobijiem uzdots brēkāt par vietējo jāņu/pēteru vēl neiznīkušo lauksaimniecības mazbiznesu ...

Atbildēt

Pārsteigtais

22.01.2020. 14:35

Jānim Lepsim - kā iespējams, ka tavs vārds parādās starp blēžiem un bandītiem? Tu arī viens no viņiem? Bet vienmēr tik godīgs un pareizs...Un še tev!

Atbildēt

Zemkopības mninistrija neeapstiprina tikai kārtību.Zemkopības ministrijas Ozola, Lucauas un Latvijas valsts mežu afēra ar kūdru

22.01.2020. 12:53

»

TTT

Zemkopības ministrija un ZZS tur var romānus rakstīt, kur iemetīsi sērkociņu, tur kūla aizdegsies. Žēl nebija neviena analītiķa, kas dakterus atbalstītu, kad viņi norādīja uz 10 miljonu piešķiršanu kaut kāda ģenētiskā fonda uzturēšanu vaislas dzīvniekiem. Tur tie 10 miljoni aiziet ne jau valsts vai ...


Kūdras ieguves vietas iznomātas uz desmitiem gadu par neatbilstošu cenu.
Zemkopības ministrija un “Latvijas valsts meži” nomas maksu nav paaugstinājuši. Līdz ar to Valsts kasei iet garām teju 5 000 000 eiro.
Latvijas valsts meži ir bagātākais no VALSTS UZŅĒMUMIEM. Tas apsainieko ¼ daļu Latvijas teritorijas. ZĀĢĒ un STĀDA VALSTS MEŽUS, IZNOMĀ TOS MEDĪBĀM, kā arī PĀRDOD SMILTI un GRANTI no saviem karjeriem. Uzņēmuma ienākumi pēdējos gados ir ap 200-300 miljoniem eiro gadā. Uzņēmums ļoti rūpējas par savu tēlu. Tajā strādā vismaz 7 sabiedrisko attiecību cilvēki, tiek algoti arī speciālisti no malas. Valdība tam ik gadus ļauj ap 4 000 000 eiro ik gadus sadalīt ziedojumos sportam, kultūrai, sportam un sociālajiem projektiem. Nepilns 1 MILJONS ZIEDOJUMA tiek arī MEŽA NOZARES ATBALSTAM!!!!!!!!!!! Latvijā grūti atrast meža nozares ekspertus, kas nebūtu saņēmuši finansējumu no uzņēmuma.

Latvijas valsts mežu akciju turētājs ir Zemkopības ministrija. Tās vadībā no 2002.gada pārsvarā bijuši ZZS ministri. Tagad vadību pārņēmis Kaspars Gerhards no Nacionālās apvienības.
“Latvijas valsts meži” no 2000.gada apsaimnieko arī visus valsts īpašumā esošos purvus. Tajos PRIVĀTAS KOMOĀNIJAS IEGŪST AP 60% NO VISAS LATVIJĀ IEGŪTĀS KŪDRAS, PAR TO LĪDZ ŠIM MAKSĀJOT SMIEKLĪGI MAZAS SUMMAS. .. Liela daļa purvu ar ilgtemiņa līgumiem iznomāti 90-tajos gados. Firmām par kūdras ieguvi jāmaksā tikai zemes noma – 1,5% no zemes kadastrālās vērtības, kurā nav iekļauta kūdras vērtība. Par nepieciešamību mainīt VALSTIJ NEIZDEVĪGOS NOSACĪJUMUS spriests jau no 2000.gadu sākuma.
2014.gada pavasarī Laimdotas Straujumas valdība nolēma, ka nomas maksa jāpaaugstina līdz 6% no kadastrālās vērtības, bet no 2015.gada 1.janvāra VISOS VECAJOS LĪGUMOS PURVU NOMAS MAKSA JĀNOSAKA ATBILSTOŠI TIRGUS CENAI. Lai pasātgātu uzņēmējus no nesamērīga izmaksu pieauguma, likumā paredzēta indeksācija. Nomas maksu drīkst paaugstināt tikai par 20% gadā līdz tā sasniedz tirgus cenu.

Valsts kontrole- Kopš 2015.gada normatīvais akts paredzējis uzsākt indeksāciju, tā netika uzsākta savlaicīgi un attiecīgi šī NOMAS MAKSA, KAS TIEK IEKASĒTA, IR ZEMĀKA NEKĀ TO PAREDZĒJA NORMATĪVAIS AKTS. Ja mēs skatamies ar mūsu aplēsēm, tad līdz 2019.gad beigām NAV GŪTI 1,6 MILJONI EIRO. VĒL NETIKS GŪTI 3,1 MILJONS EIRO!!!!!!!!!

CELT CENAS LĪGUMOS BIJA “LATVIJAS VALSTS MEŽU” UZDEVUMS, TAČU NOMAS MAKSAS PAAUGSTINĀŠANA JEB INDEKSĀCIJA UZSĀKTA AR 3 GADU NOVĒLOŠANOS!!!!! Tikai 2018.gadā. REVĪZIJĀ ZEMKOPĪBAS MINISTRIJĀ un “LATVIJAS VALSTS MEŽOS” VALSTS KONTROLE KONSTATĒJA, KA VALSTS MANTAS APSAIMNIEKOTĀJI NEMAZ NEZINA, CIK DAUDZ ATRADNĒS IEGŪSTAMĀS KŪDRAS VALSTIJ PIEDER, KĀ ARĪ IERĒDŅI GADIEM ILGI NAV SEKOJUŠI LĪDZI, CIK DAUDZ NO TĀS IR PĀRDOTS, KĀ ARĪ NAV STRATĒĢIJAS, KĀ AR DERĪGIEM IZRAKTEŅIEM RĪKOTIES.
-Par purviem šoreiz..
Dūklavs – Par ko?????
-Par purviem
Dūklavs- Par kādiem purviem?????

Laikā, kad valdība nomas maksas paaugstināšanas noteikumus pieņēma, ZEMKOPĪBAS MINISTRS BIJA ZAĻZEMNIEKS JĀNIS DŪKLAVS. Nu jau gadu viņš vairs nav ministrs un detaļas par notikumiempar purvu nomu ir piemirsis!!!
Dūklavs- Mums dažādas diskusijas AR MEŽINIEKIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ir bijušas. Un tas, ka ir jāmaksā nomas maksa par šī purva izmantošanu, tas noteikti bija. Zinu arī, ka par šo samaksu lielumu ir bijusi runa savā laikā.. Noteikti, ka NEBIJA pats aktuālākais jautājums, teiksim, PAR METODIKU, par visu to, kā jūs ziniet, mums ļoti lielas runas visu laiku gāja par BIOTOPIEM.

Pirms valdība lemj par noteikumu pieņemšanu, tos apspriež un saskaņo MINISTRIJU VALSTS SEKRETĀRI. VIŅI ARĪ IR ATBILDĪGI PAR TO IZPILDI. No 2007.gada šo amatu Zemkopības ministrijā ieņem DACE LUCAUA.
Lucaua- Šobrīd Valsts kontroles viedoklis ir 1,6 MILJONI!!!!!!! MĒS NEVARAM PARAKSTĪTIES ZEM TĀDA SKAITĻA!!
-Kāds ir tas jūsu skaitlis?
Lucaua - IZSTRĀDĀSIM METODIKU UN SARĒĶINĀSIM!!!!!!!!! jums vēlreiz saku, TAS NAV IESPĒJAMS TĀ PATEIKT, KAS TUR ĪSTI IR APAKŠĀ!!!! IR KAUT KĀDAI SISTĒMAI JĀBŪT, KĀ TO UZSKAITĪT.
-Varbūt tā ir jūsu atbildība. Jūs esat Valsts sekretāre jau cik gadus, un visa šī perioda laikā jūs droši vien nācāt šeit tāpat kā šodien apspriest tos Ministru kabineta noteikumus, un tas rezultāts – 5 gadi pagājuši, un nekas nav..
Lucaua- Nu, kaut kādā mērā, protams, ka TĀ IR MANA, UN VALSTS, UN KOPUMĀ ATBILDĪBA, JO TIE IR VALSTS RESURSI.
-“LATVIJAS VALSTS MEŽU ATBILDĪBA”???
Lucaua – Nu, jautājums, droši vien, ir NODOTS PROKURATŪRAI, LĪDZ AR TO TĀS ATBILDĪBAS VARĒS VĒRTĒT.

“Latvijas valsts mežos”UZSKATA, KA NOMAS MAKSAS PAAUGSTINĀŠANA VECAJIEM LĪGUMIEM IR GANDRĪZ VAI VEIKSMES STĀSTS!!!!!!!!!!! ¾ NOMNIEKU IR ĀRVALSTU INVESTORI!!!!!!!!!!! Procesu ir IZDEVIES NOVADĪT tā, ka nav bijis jāiet tiesāties. TRĪS GADU KAVĒŠANĀS ESOT ATTAISNOJAMA!!!! JO GRŪTĪBAS ESOT RADĪJUSI PRASĪBA NOTEIKT TIRGUS CENU. ĪPAŠUMU VĒRTĒTĀJI NAV SPĒJUŠI TO IZDARĪT!!!!!!!!!!!!!!!!!! KĻŪDA ESOT, KA VĒRTĒTĀJI NAV PIEAICINĀTI NOTEIKUMU RAKSTĪŠANĀ. LAI GAN UZŅĒMUMS PIEDALĪJĀS NOTEIKUMU APSPRIEŠANĀ VAIRĀKU GADU GARUMĀ, TAS NEVAROT BŪT ATBILDĪGS PAR LAIKUS NEPAMANĪTO PROBLĒMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Edvins Zakovics, LVM valdes loceklis – Nebijām šo noteikumu IZSTRĀDĀTĀJI. MĒS BIJĀM VIENS NO DALĪBNIEKIEM!!!!!!!!!!!!!! Turētājs šiem noteikumiem bija FINANŠU MINISTRIJA, teiksim, un viņas paspārnē šie noteikumi notika!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Kurts

22.01.2020. 12:01

Bioloģisko lauksaimnieku un savvaļas dzīvnieku audzētāju asociācijā darbojušās vēl citas personas – Jānis Liepiņš (SIA Pīlāgkalns valdes loceklis), Māris Parfianovičs (SIA Artcom studio, Praktiskās vēstures un tūrisma veicināšanas biedrība Hanzas ūdensceļi, SIA LR Lauksaimnieku apvienība valdes priekšsēdētājs). Mārim varētu būt sieva Dace Pāže no SIA Alūksnes Agro un SIA Restaurators ACS valdēm.

Savvaļas dzīvnieki nav sveši Marekam Pušpuram no biedrības Jaunatne lauku attīstībai valdes, kurš tālajā 2011. gadā noziedo Zaļo un Zemnieku savienībai 1500, 00 LVL. Bioloģiskā lauksaimniecība un savvaļas dzīvnieki priecē aci arī Valērijam Barjeram no Latvijas motorjahtu kluba Vikings, Rīgas pasažieru termināla, BG Eksports, SIA Savvaļas dzīvnieku dārzs, Valērija Barjera Mednieku klubs, Klubs Kurts u. c., kurš tajā paša 2011. gada noziedo Zaļo un Zemnieku savienībai 1500 LVL.

Piemērs ekstra humoram. 2014. gadā notika ikgadējais starptautiskais briežu ragu vērtēšanas pasākums Siguldas novada Mores pagastā, kuru organizēja Savvaļas dzīvnieku audzētāju asociācijas valdes priekšsēdētājs Dainis Paeglītis. Staltbriežu vaislas buļļu kopvērtējuma starptautiska konkurencē par uzvarētāju tika atzīts Latvijas uzņēmums SIA Zemitāni. SlA Zemitāni pieder Guntim Belēvičam. Skaļi aplausi, kas pariet nemitīgās ovācijās.

Atbildēt

TTT

22.01.2020. 11:35

Zemkopības ministrija un ZZS tur var romānus rakstīt, kur iemetīsi sērkociņu, tur kūla aizdegsies. Žēl nebija neviena analītiķa, kas dakterus atbalstītu, kad viņi norādīja uz 10 miljonu piešķiršanu kaut kāda ģenētiskā fonda uzturēšanu vaislas dzīvniekiem. Tur tie 10 miljoni aiziet ne jau valsts vai Eiropas neatkarīgajām institūcijām, bet gan to pašu gaļas lopu audzētāju izveidotām biedrībām, kuras pašas nosaka cik maksā to lopu uzraudzīšana, kuri iekļauti tajā uzraudzībā un papīru rakstīšana. ZM tikai apstiprina kārtību un ļauj izpausties audzētājiem.

Atbildēt

Puķīte

22.01.2020. 11:07

A kā beidzās tā afēra Bulduru dārzkopības vidusskolā? Laikam kopsumma bija 1 ļimons. Kāds nevar paskaidrot?

Atbildēt

Q

22.01.2020. 10:36

It kā citās partijās būtu savādāk, nez kāpēc šobrīd uzklupuši tieši ZZS, visas tā saucamās partijas ir zagļu un šaubīgu kriminālu tipu apvienības, kuru vienīgais mērķis parazitēt uz valsts budžeta naudas izlaupot un izšeptējot savējo atbalstam!

Atbildēt

hmm

22.01.2020. 09:42

Jautājums. Kur visā šajā pasākumā palikusi Ingūna Gulbe, kas sevi dēvēja par zaļās karotītes aizsācēju?

Atbildēt

Zemkopības ministrijā ir citi, kas pieņem lēmumus ministra vietā

22.01.2020. 07:51

»

Kaspars Gerhards

nav tāds kādi bija ZSS saliktie nelieši no Zemkopības ministrijas augstceltnes


Kā tas ir? Ja šis ministrs – Gerhards – kurš bija VARAM ministrs, kurš protestēja pret šiem grozījumiem pirms 2 gadiem, šobrīd viņš ir zemkopības ministrs, un aktīvi virza un atbalsta šos grozījumus.
– Redziet, ko ir vērts paturēt prātā, tā situācija dažādās ministrijās ir dažāda. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā politiku nosaka ministrs, un ministrijas ierēdņi ir gatavi pagriezties kaut pa 180 grādiem, ja ministrs saka kaut kā citādāk. Zemkopības ministrjā, cik man ir bijusi darīšana ar ministriem, ministrs īsti neietekmē neko. Katrs ministrs var nākt ar savu redzējumu sākumā, bet drīz vien viņi visu runā vienādi. Tur ir, acīmredzot, citi, kas nosaka šīs ministrijas politiku.
-Spēcīgāks lobijs Zemkopības ministrijā no organizācijām, kas nosaka..
- Vai tas ir no organizācijām, vai paši ministrijas ierēdņi, vai varbūt uzņēmumi, bet ir citi, kas pieņem lēmumus ministra vietā.

Atbildēt

lauķis

22.01.2020. 07:41

»

P.

Tas vēl ir jautājums, vai partija pārņēmusi apshēmošanu, vai arī apshēmotāji pārņēmuši partiju


Pareizs jautājums.
Domāju ka abpusēja vienošanās.Es to salīdzinātu ar Molotova/Rībentropa paktu,tikai merogi un metodes atšķirīgas,būtība tā pati.

Atbildēt

kurš no šīs siles ir Saeimā?

22.01.2020. 07:23

No 2017. gada 1. februāra Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācijas padome: Ināra Šure - AS Aldaris, padomes priekšsēdētāja, Didzis Šmits - Latvijas Zivjrūpnieku savienība, Karlis Zemežs - Latvijas maiznieku biedrība, Intars Geidāns - AS Latvijas Balzams, Toms Didrihsons - SIA Orkla Confectionery&Snacks Latvija, Andris Platais - AS Balticovo, Aivars Svarenieks - SIA Kronis, Normunds Staņēvičs - AS Rīgas piena kombināts, Uldis Rudmiezis - SIA Vinnis, Guntis Piteronoks - SIA Rēzeknes gaļas kombinats.

Atbildēt

P.

22.01.2020. 00:30

Tas vēl ir jautājums, vai partija pārņēmusi apshēmošanu, vai arī apshēmotāji pārņēmuši partiju.

Atbildēt

proba

21.01.2020. 23:23

Vai tad ZZS kliķe nav pietiekoši pārbaudīta tautiskā interese saujiņai grābēju un kampēju par labu?

Atbildēt

Karotīšu fufelis no sākta gala

21.01.2020. 22:46

Tās karotīšu afëras skaidrs jau no paśa sākuma bija. Tautas apmuļķošanai šis viss. Naudas līdzekļi kaut kâ ir jānoraksta.

Atbildēt

Kaspars Gerhards

21.01.2020. 22:23

nav tāds kādi bija ZSS saliktie nelieši no Zemkopības ministrijas augstceltnes.

Atbildēt

Češnjak

21.01.2020. 19:17

Visiem mednieku klubiem, kuri nodot dzīvniekus. Mums MMK bija veiksmīgas kolektīvajās medībās, un tad izdomājām nodot divus apmēram 6 gadus vecus dzīvniekus – alni un staltbriedi - uzņēmumam DO-CHEF SIA(mājaslapa medijumi.lv), kuriem bija ielikts sludinājums par meža dzīvnieku gaļas pieņemšanu žurnālā “Medības” ar cenām 3,30 aļņa gaļai un 2,70 staltbrieža gaļai, un ar nosacījumu, ka sver uz vietas dzīvniekus. Tad, kad nodevām, dzīvniekus uz vietas nesvēra, un vēlāk atnāca pavadzīme, kurā cenas ir samazinātas uz 3,00 alņa gaļai un 2,00 staltbrieža gaļai, un ir šokējoši mazs svars dzīvnekiem, kas ir salīdzinoši lieli, un, pedevām, alni, kuru knapi ievilka kravas mašīnā bez jebkādiem atgriezumiem un vēl 1. šķiras ir tikai 174kg. Bet tad, kad gribējām noskaidrot kāpēc ir neatbilstoš svars un cena, kas bija piedāvāta, uzreiz pārskaitīja to summu, kas bija pavadzīmē.

Atbildēt

Priekulis

21.01.2020. 18:38

Lauķi ir Latvijas tautas nokaltušais zars, tas jānozāģē, nekavējoties.

Atbildēt

Valsts korporācija

21.01.2020. 17:50

ZZS partijas griezumā - reāla politiska korupcija - neziedosi, atbalsu nesaņemsi. Nošaut, nepakārt. Dūklavu ieskaitot - kolchozu priekšsēdētāji politiskie korumpati.

Atbildēt

pilnvarotās personas ko dara tagad?

21.01.2020. 15:17

2016. gadā tika izdots rīkojums par Pārtikas nozares padomes izveidošanu. Priekšsēdētājs - pats Dūklavs, padomē arī Treibergs, Piteronoks, Šure (biedrības Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācija padomes priekšsēdētāja), Šmits - biedrības LPUF pilnvarotā persona, Jānis Šolks - biedrības LPUF pilnvarotā persona un Toms Didrihsons- biedrības LPUF pilnvarotā persona.

Atbildēt

Perfekti teikts!

21.01.2020. 15:05

Analizējot https://eps.lad.gov.lv/payment recipients saitē pieejamo informāciju, KNAB partiju ziedojumu datubāzi un Lursoft datus, izdarāms šāds secinājums - lai saņemtu valsts subsīdijas vai ES finansējumu, lauksaimniecības nozarē strādājošiem ir jākļūst par ZZS finansētāju, jāierīko birojs Republikas laukumā 2, jābūt partijas biedru lokā vai vismaz jāskraidelē rīta rosme apkārt Zemkopības ministrijas augstceltnei.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....